وج قطار از ریل در عربستان 18 نفر زخمی

به نقل از خبرگزاریها در مورد وج قطار از ریل در عربستان 18 نفر زخمی : براثر برخورد یک قطار با یک دستگاه قطار برقی در غرب مسکو پایتخت روسیه که رخ داد، بیش از 50 تن زخمی شدند./ ع : sputnik خارج شدن قطار از ریل در استان «سویل» در اسپانیا 35 زخمی برجای گذاشته است. خارج شدن قطار از ریل در استان «سویل» در اسپانیا ۲۱ زخمی برجای گذاشته است. مهر نوشت: در حالی که قطار مسیر طرشت به سمت فرهنگسرا در ایستگاه توقف کرده بود و هنوز درهای قطار باز نشده بود، قطار دیگری از پشت و با سرعت به این قطار کوبید. د ی برخورد یک قطار به مانع نگه دارنده در ایستگاه شهرستان «الکالا د هنارس» در استان مادرید اسپانیا 45 نفر زخمی شدند که حال 4 نفر وخیم گزارش شده است. یک قطار مسافربری در واشنگتن از ریل خارج شده و بر روی بزرگراه سقوط کرده است.پلیس از زخمی شدن چند نفر در حادثه خارج شدن یک قطار از ریل در شمال المپیا مرکز ای واشنگتن خبر داده است. تصادف قطار در بوداپست ۱۹ زخمی برجای گذاشت در پی تصادف امروز ۲ قطار در بوداپست، ۱۹ نفر زخمی شدند. خبرگزاری فارس: تصادف قطار در بوداپست ۱۹ زخمی برجای گذاشت به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، در جریان تصادف قطار در بوداپست، 19 تن زخمی شدند. خبرگزاری رویترز به نقل از پلیس مجارستان اعلام کرد که این تصادف امروز در فاصله 50 کیلیومتری شمال شرقی پایتخت به وقوع پیوست. وضعیت 2 تن از افرادی که زخمی شده اند، وخیم گزارش شده است. بنابر این گزارش، قطارها 30 تا 40 مسافر داشتند و در حالی تصادف د که فقط 20 کیلیومتر در ساعت سرعت داشتند. تحقیقات درباره عامل این حادثه ادامه دارد. باید به جای سفر خطرناک با قطار از کشتی برای تردد بهره برد. در هنگام سفر با قطار امکان دارد قطار از ریل خارج شود، در صورتی که کشتی اصلا ریل ندارد که بخواهد از آن خارج شود. د ی برخورد یک قطار به مانع نگه دارنده در ایستگاه شهرستان «الکالا د هنارس» در استان مادرید اسپانیا 45 نفر زخمی شدند که حال 4 نفر وخیم گزارش شده است. رکنا: وج قطار مسافربری از ریل در بلژیک 1 کشته و 27 زخمی برجا گذاشت . دختری که قطار از رویش عبور کرددختری که قطار از رویش عبور کرد , دختری جوان از اهالی هندوستان درحالی که هندزفری بر گوشخود زده بود در حال پیاده رویبر روی ریل قطار بود که ناگهان با نزدیک شدن قطار شوکه شد، قطار به قدری به وی نزدیک بود کهاو فرصت انجام کاری را نداشت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یک قطار باربری در حال عبور از ایستگاه بود که ناگهان یک کالسکه به سمت قطار حرکت کرد و پس از برخورد با قطار، کاملا له شد. چین با طراحی قطار جدیدی که ترکیبی از اتوبوس، تراموا و قطار است یکی دیگر از اولین های دنیا را رقم زد. تصادف شدید ۲ قطار مترو تهران در ایستگاه طرشت در حالی رخ داد که قطار مسیر طرشت به سمت فرهنگسرا در ایستگاه توقف کرده بود و هنوز درهای قطار باز نشده بود که قطار دیگری از پشت و با سرعت به این قطار کوبید. خارج شدن قطار از ریل در استان «سویل» در اسپانیا ۲۱ زخمی برجای گذاشته است. تو میروی با قطار..... با کوله باری از حرفهای ناگفته ام... من میمانم با ایستگاه قطار... تنها با یادت.... سیمای تو جوان موهای من سیاه تو عبور میکنی و میروی.... برای هزاران عشق و اتفاق... اما من به تو ایمان دارم... پس میمانم.... چون میدانم روزی برمیگرئی و خواهی ماند.... . . . و . . حال..... همه مسافران قطار میدانند... داستان فیروزه ای پیرمرد سپید موی همیشه ا. حادثه زمانی اتفاق افتاد که قطار جلویی به علت نقص فنی در ایستگاه طرشت متوقف شده بود که متاسفانه قطار بعدی از راه می رسد و با قطار جلویی برخورد می کند. حادثه برخورد قطار باری با عابر پیاده در قائمشهر یک زخمی برجای گذاشت . خارج شدن قطار از ریل در ای واشنگتن موجب زخمی شدن چند مسافر شده است. سرگردانی مسافران قطار کربلا در جاده های کربلا به دلیل کم کاری راه آهن عراق در اختصاص قطار به مسیر کربلا-بصره، مسئولیت گریزی متولی قطار قم -کربلا و کمبود اتوبوس، از مشکلات زوار اربعین در سفر برگشت با قطار کربلا بود. در پی حادثه برخورد دو قطار با یکدیگر در غرب مسکو، پایتخت روسیه، 7 نفر زخمی شدند. دو واگن یک قطار شهری در شمال منطقه منهتن در شهر نیویورک صبح (به وقت محلی) از ریل خارج شد و به دیوار برخورد کرد. این زن که در ایستگاه قطار مشغول صحبت با تلفن همراهش بود، ناگهان بیهوش شد و روی ریل قطار افتاد. این قطار در تاریخ ۱۸ فروردین به تهران می رسد و سپس مسافران این قطار پس از بازدید پایتخت با هواپیما به کشورهای خود بازخواهند گشت. د ی برخورد یک قطار به مانع نگه دارنده در ایستگاه شهرستان «الکالا د هنارس» در استان مادرید اسپانیا 45 نفر زخمی شدند که حال 4 نفر وخیم گزارش شده است. تیراندازی یک جوان یی به سمت مسافران قطار در شهر آتلانتا به کشته شدن یک مسافر و زخمی شدن 3 نفر دیگر منجر شد. قطار طبس – تهران که تا کنون از نوع خود انرژی بوده و در گرمای نزدیک به ۵۰ درجه طبس، شرایط بسیار بدی را به مسافران تحمیل میکرد، به قطار درجه یک لو تهویه دار تغییر کرد. مهاجمان دست کم 5 مسافر را با تبر در ایستگاه قطار دوسلدورف آلمان زخمی د. در حادثه برخورد قطار با موتور سیکلت در بهشهر ۲ نفر زخمی شدند. بر اثر این انفجار طاهر العقیلی که از سوی ائتلاف عربی تحت ی عربستان به این سمت گمارده شده بود، به شدت زخمی و برای درمان به عربستان منتقل شد. بر اثر برخورد دو قطار در غرب آلمان ۵۰ نفر زخمی شدند. واژگونی یک قطار مسافربری در یک بزرگراه، به کشته و زخمی شدن مسافران زیادی منجر شد. رکنا: سیستم کنترل و هشدار دهنده قطار در مترو پایتخت عمل نکرد و همین مسئله موجب شد که دو راهبر از تردد همزمان هم بی خبر باشند.
دردسر یک قو برای قطار مسافربری یک قوی بسیار زیبا و بامزه با بستن راه قطار مسافربری حس باعث سر و صدا و شکایت مسافران آن قطار شده است. تصاویری که می بینید از ایستگاه قطار تدینگتون در لندن گرفته شده اند که نشان می دهند یک قو جلوی قطاری را در این ایستگاه که به سمت کینگستون در حال حرکت است، گرفته است و به مدت 5 دقیقه جلوی آن راه می . بر اثر تصادف قطار مسافربری و تانکر حمل سوخت دهها پا تانی کشته و زخمی شدند، حال برخی مصدومین وخیم گزارش شده است. در ایستگاه مترویی در برزیل، مردی به محض ورود قطار به ایستگاه، ناگهان زنی را به سمت ریل های قطار هل داد. مدیرکل روابط عمومی راه آهن گفت: وج سه سالن قطار مسافری در بین ایستگاه میان آب ـ هفت تپه تلفاتی نداشت و قطار پس از رفع مشکل به سیر خود ادامه داد. زن جوانی که به قصد خودکشی روی ریل قطار تهران - پرند ایستاده بود، با سرعت عمل راننده قطار در ترمز و توقف به موقع، از مرگ نجات یافت. اپراتور تی خط راه آهن فرانسه قصد دارد تا ٢٠١٩ میلادی قطارهای خ ر را در این کشور آزمایش کند. قطار مذکور پهپاد قطار نام گرفته است. در پی آتش سوزی در یکی از واگن های قطار در ایستگاه مرکزی قطار در میلان ایتالیا دود غلیظی محیط را احاطه کرد و باعث مشکلاتی برای مسافران این مرکز شد. حادثه تیراندازی در ایستگاه قطار شهری آتلانتا در چهار زخمی بر جا گذاشت. لندن> یک قو پس از اینکه هوس کرد جلوی قطار تدینگتون در لندن قدم بزند باعث شد قطار بیش از ۵دقیقه تأخیر داشته باشد. قطار باربری به ۱۰ کیلومتری ارومیه رسید تا صدای سوت قطار مسافربری نیز به مرکز استان آذربایجان غربی نزدیک تر شود. گفته می شود در هجوم یک خودرو به مردم نزدیک ایستگاه قطار مرکزی «آمستردام» چندین نفر زخمی شده اند. یک قطار مسافربری متعلق به خطوط ریلی ملی در یک زمین گلف در کنار یک دریاچه در ای واشنگتن از ریل خارج شد. گفته می شود در زمان بروز این حادثه ۲۵۰ مسافر در قطار بوده اند که برخی از آن ها به طور جزئی آسیب دیده اند. آمار اولیه منتشر شده از حملات هوایی عربستان به جنوب استان الحدیده یمن، حاکی از کشته و زخمی شدن دستکم 15 نفر دارد. رسانه های عربستان سعودی اذعان د که در رویارویی با و کمیته های مردمی یمن در جبهه های مرزی 3 نظامی سعودی کشته و یک نفر زخمی شده است.... جنگنده بمب افکن های عربستان عصر یکشنبه بخش هایی از غرب استان مارب یمن را بمباران د که در این حمله 13 غیر نظامی کشته و 11نفر نیز زخمی شدند. وزارت کشور عربستان برای نخستین بار از کشته و زخمی شدن نظامیان آل سعود در شرق این کشور خبر داده است. منابع یمنی از کشته و زخمی شدن ۱۲۹ افسر و سرباز سعودی در درگیری نظامیان عربستان با نیروهای یمن و انصارالله در مناطق مرزی دو کشور طی دو ماه منتهی به آ سال ۲۰۱۷ خبر دادند.