ورزشی

به نقل از خبرگزاریها در مورد ورزشی : به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشي، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشي در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشي وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. دانشجویان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر، به سایت پژوهشگاه مراجعه کنند. http://www.ssrc.ac.ir اطلاعیه هشتمین همایش بین الملی تربیت بدنی و علوم ورزشي نام دروس امتحانی و منابع آزمون ی مجموعه تربیت بدنی - تربیت بدنی و علوم ورزشي گرایش مدیریت ورزشي مواد امتحانی
1ـ زبان انگلیسی
2ـ استعداد تحصیلی
3ـ مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل:
آمار، سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی
4ـ مجموعه دروس در سطح کارشناسی ارشد شامل:
(اصول و مبانی مدیریت در سازمان ورزشي، مدیریت ام. sport are a big part of the world economies and have strong links to other economies sectors and the number of sport managers has increased over the years ورزش بخش بزرگی از اقتصاد جهانی و ارتباط قوی با سایر بخش های اقتصاد و تعدادی از مدیران ورزشي است در طول سال افزایش یافته است. (ورزش بخش بزرگی از اقتصاد جهانی هستند و می توانند رابطه های قوی با بخش های دیگر اقتصاد ایجاد کنند و تعداد مدیران ورزشي در طو. ورزشي در میان روزه داران" src="http://sport4all.ir/wp-content/uploads/rulesofrunning.jpg" alt="rulesofrunning 5 اشتباه رایج ورزشي در میان روزه داران" width="162" height="121" />1- تعطیل ورزش به بهانه روزه داری طبیعتاً برای آنهایی که در طول سال اهل هیچ رقم ورزشي نبوده اند، پرداختن به یک ورزش سنگین بیشتر از آن که مفید باشد، مضر است؛ ولی حتی همین جماعت هم می توانند با در نظر گرفتن برخی ملاحظات، با برخی ورزش ها کنار بیایند: پیاده روی، دوچرخه سواری، کوه پیمایی و شنای سبک و تفریحی؛ اما ورزشکاران حرفه ای، حساب شان جداست. آنها می توانند در ماه مبارک رمضان به ورزش ادامه بدهند و حتی در مسابقات شرکت کنند؛ با این شرط که تمرینات قبل از مسابقه شان را سبک تر کنند و دوره ریکاوری یا بازگشت شان را طولانی تر. لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید! از آنجا که مدت اعتبار کارت بیمه ورزشي ورزشکاران یک ساله بوده و اعتبار کارت بیمه ورزشي سال قبل در روز 29 اسفند ماه سال 1393 منقضی گردیده است، ضروری است که همه هم نوردان اقدام به تمدید کارت بیمه ورزشي (و یا اقدام به گرفتن این کارت برای انی که در سالهای قبل این کارت را نداشته اند) برای سال 1394 نمایند(داشتن این کارت برای حضور در کلیه برنامه ها ا امی است).

همانگونه که در جلسه سالیانه توضیح داده شد، در صورت...

متن مجری گری المپیاد ورزشي
متن مجری ورزشي
متن مجری گری مراسم ورزشي
متن مجری گری همایش ورزشي
متن مجری گری مدرسه
متن مجری افتتاحیه ورزشي
متن مجری گری برنامه های ورزشي
متن مجری مسابقات ورزشي ادامه مطلب اگر در یک جمله کوتاه از من بپرسند که شما از جوان چه می خواهید، خواهم گفت تحصیل، تهذیب و ورزش « ی» المپیاد ورزشي درون مدرسه ای (با مشارکت بیش از سه میلیون دانش آموز ) طرح المپیاد ورزشي درون مدرسه ای ویرایش بیستم930529.docx 1.77 m وزارت آموزش و پرورش سال تحصیلی 94 ـ 93 از عموم عزیزانی که به هر نحوی ع ورزشي مربوط به قاضیهان را دارند را یا ازطریق وبلاگ یا به صورت حضوری به دهیاری قاضیجهان تحویل دهند تا در تهیه آرشیو ع ورزش قاضیجهان سهیم باشندضمنا ع ها پس از تهیه آرشیو به شما برگشت داده خواهد شد. اولین المپیاد ورزشي استان گلستان که در 10 رشته ورزشي برگزار می شود، شهرستان کلاله میزبان بسکتبال بانوان و آقایان شرق استان انتخاب گردید. رقابت های بانوان در رده سنی نوجوانان از امروز 95/2/4 لغایت 95/2/6 ساعت 14 الی 19/30 در سالن کوثر برگزار می شود.و بسکتبال آقایان از 95/2/11 لغایت 95/2/15 شرروع خواهد شد. نام دروس امتحانی و منابع آزمون ی مجموعه تربیت بدنی - آسیب شناسی ورزشي و حرکات اصلاحی نام رشته امتحانی مجموعه تربیت بدنی - آسیب شناسی ورزشي و حرکات اصلاحی - حرکات اصلاحی - آسیب شناسی ورزشي و حرکات اصلاحی - امدادگر ورزشي - آسیب شناسی ورزشي و حرکات اصلاحی - تربیت بدنی ویژه مواد امتحانی
1ـ زبان انگلیسی
2ـ استعداد تحصیلی
3ـ مجموع.
اختتامیه المپیاد ورزشي درون مدرسه ای دبیرستان شاهد دوره دوم دخترانه برگزار شد؛ این مراسم با حضورآقایان فلاحی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دورود، نعمتی فرماندار ،پاپی معاونت پرورشی و تربیت بدنی ،حقانی ریاست بنیاد شهید،پاپی کارشناس تربیت بدنی ، سرگروه درس تربیت بدنی ،مدیر،دبیران و دانش آموزان دبیرستان شاهد برگزار شد؛آقای فلاحی در این مراسم ضمن تشکر از همکاران و برگزار کنندگان این مراسم ،المپیاد ورزشي درون مدرسه ای را فرصتی جهت بروز تواناییها ، ارتقای تواناییها ، رقابت سالم و دوستانه و ایجاد فضایی مطلوب جهت تشویق دانش آموزان به امر مطلوب و مهم ورزش دانسته و بر برگزاری بهتر و باشکوه تر این المپیاد در آینده تاکید د ؛ آقای نعمتی فرماندار نیز ورزش را لازمه زندگی داسته و تاکید د که عقل سالم در بدن سالم است یعنی اینکه دانش آموزی که ورزش را همراه با تلاش تحصیلی در برنامه کاری خود قرار دهد و تعادل مناسب را هم در ورزش و هم در تحصیل داشته باشد قطعا موفق خواهد بود ؛ این مراسم با رژه تیمهای ورزشي ، اجرای سرود، قرائت سوگند نامه ورزشي، اجرای حرکات رزمی و تقدیر از ورزشکاران برتر همراه بود . به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، بسیاری از رویدادهای فرهنگی مانند تشکیل جلسات امر به معروف و نهی از منکر، ایجاد بستر مناسب برای ورزش های گروهی جوانان، برگزاری مراسم تجلیل و تکریم از اقشار مختلف جامعه در مناسبت های ملی و مذهبی، فرهنگ سازی سالم در زمینه های مختلف رعایت حقوق شهروندی و... نتیجه هم شی اعضای شورای فرهنگی ورزشي ناحی. فعالیت ورزشي: فعالیت ورزشي بخش اصلی تمرینات را شامل می شود که بیشترین مدت زمان را به نسبت دو بخش دیگر (گرم و سرد ) به خود اختصاص می دهد. درزمان کشش بدن اصولی رابایدرعایت کرد که :قبل ازکشش بدن راگرم کنیم وکشش را به آرامی انجام دهیم و... به ادامه مطلب مراجعه کنید. باتلاشهای بسیار زیاد مدیران دبستان های ارشاد 1 و 2 و به حول قوه الهی امسال شاهد افتتاح اولین زمین چمن ورزشي شهرستان نقده در سطح مدارس ابت خواهیم بود.جای بسی خوشوقتی است که چنین کار ارزشمندی صورت گرفته است، امیداست با افتتاح وبهره برداری ازاین طرح ورزشي شاهد شکوفایی استعدادهای ورزشي شهرمان باشیم. انشالله بنده به نوبه خودم که یکی ازدبیران این مدارس میباشم ازهمه انی که در این راه زحمت کشیدندتشکرو قدردانی مینمایم. عزیزان اجرتان باخدا.


(ع مربوط به چمن مورد نظر نیست) منابع آزمون کارشناسی ارشد تربیت بدنی وعلوم ورزشي منابعی که با رنگ قرمز نشان داده شده است منابع اصلی و رنگ سیاه منابع تکمیلی است/ کتابها و منابع ذکر شده با توجه به سرفصل امتحانات برگزار شده در دوره های گذشته و تجربه های دانشجویان شرکت کننده و دانشجویان ارشد و نظر اساتید محترم است. منابع جهت آمادگی وپاسخگویی به سوالات فیزیولوژی وتغ. مجموعه تربیت بدنی و علوم ورزشي در کنکور کارشناسی ارشد آزاد سال 93 دارای گرایش های زیر است: 1- تربیت بدنی و علوم ورزشي - بیومکانیک ورزشي 2- تربیت بدنی و علوم ورزشي - روانشناسی ورزشي 3- جامعه شناسی ورزشي 4- مدیریت ورزشي - مدیریت بازاری در ورزش 5- مدیریت ورزشي 6- فیزیولوژی ورزشي 7- رفتار حرکتی 8- فیزیولوژی ورزشي - فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی. س رست اداره ورزش و جوانان بشرویه، آقای «حمیدرضا پناهی»، از روند فرسایشی پروژه های ورزشي به دلیل تعلل در بهره برداری این پروژه ها انتقاد می کند....وی سالن ورزشي روستای غنی آباد را از دیگر پروژه های مهم شهرستان عنوان می کند....وی با بیان این که 4 سال از افتتاح سالن ورزشي ارسک می گذرد، به مشکل گرمایشی سالن اشاره می کند و می گوید: در این طرح. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، بسیاری از رویدادهای فرهنگی مانند تشکیل جلسات امر به معروف و نهی از منکر، ایجاد بستر مناسب برای ورزش های گروهی جوانان، برگزاری مراسم تجلیل و تکریم از اقشار مختلف جامعه در مناسبت های ملی و مذهبی، فرهنگ سازی سالم در زمینه های مختلف رعایت حقوق شهروندی و... نتیجه هم شی اعضای شورای فرهنگی ورزشي ناحیه است. جلسات شورای فرهنگی و ورزشي به طور منظم و ماهانه برگزار می شود. هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشي استان گیلان در نظر دارد دو دوره کلاس هواشناسی کوهستان از دوره های پیش نیاز راهنمایان کوهستان را در تاریخ های 24 تا 27 فروردین 94 در سالن امفی تئاتر مجموعه ورزشي المپیک رشت برگزار نماید . علاقمندان به حضور در کلاس مذکور جهت ب اطلاعات بیشتر میتوانند با آقای فرشید ائی روابط عمومی کارگروه آموزش هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشي استان گیلان همه روزه به جز ها از ساعت 16 الی 20 تماس بگیرند .
شماره تماس : 09119339441 بازدیدعباسقلی پوررئیس اداره ورزش وجوانان بخش مهربان ازاماکن ورزشي شهردوزدوزان باحضور خندان شهردار شهردوزدوزان رضا پور شورای ی شهردوزدوزان عباسی اقدم شورای ی ومسئول کمیته ورزشي شهردوزدوزان سیزدهم مردادماه ۱۳۹۳ با سلام و احترام :بدین وسیله به اطلاع می رساند که تربیت بدنی اداره در نظر دارد با همکاری انجمن طناب زنی در تاریخ 5/2/95 مسابقات طناب زنی مدارس ابت پسران برگزار نماید لذا شایسته است مدیران محترم با هماهنگی آموزگاران تربیت بدنی نسبت به اعزام تیم آموزشگاه با توجه به شرایط ذیل اقدام فرمایید.
شرایط مسابقات : 1-تعداد نفرات تیم5 نفر می باش. فلسفه وجودی مدیریت در تربیت بدنی بیانگر این حقیقت است که مقوله تربیت بدنی و ورزش به عنوان یک تشکیلات گسترده و در عین حال پیچیده نیاز به داشتن مدیران ماهر و کارآمد در سطوح مختلف دارد . پس بنابراین وجود مدیرانی کارآمد و اثر بخش برای سازمانها و بویژه سازمانهای ورزشي امری بدیهی و اجتناب ناپذیر است . آزمون امروز عصر در سالن ورزشي روستای خواجه نفس گمیشان با جوانان این روستا دیدار می کند. علاقی مسئول سالن ورزشي ی روستای خواجه نفس در گفتگو با خبرنگار ساحل گمیشان گفت: آزمون فوتبالیست گنبدی محبوب تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با جوانان روستای خواجه نفس ساعت 17 امروز شنبه 19 دی ماه در سالن ورزشي ی خواجه نفس شهرستان گمیشان واقع در جاده بصیر آباد، جنب کتابخانه این روستا حضور می یابد. علاقی افزود: این دیدار با دعوت دهیاری روستای خواجه نفس برگزار خواهد شد و از همه مردم ورزش دوست استان سر سبز گلستان جهت حضور دعوت به عمل می آید. س رست ورزش و جوانان اسان جنوبی در گفتگو با خاورستان: وجود 43 رشته ورزشي فعال در استان/فقر حرکتی شایع در بانوان بویژه دانش آموزان یک تهدید است س رست ورزش و جوانان اسان جنوبی گفت: 43 رشته ورزشي فعال دراستان وجود دارد. بهرام عزیززاده مقدم درگفت و گو با خبرنگار خاورستان با اعلام این خبر گفت: مهم ترین رشته های ورزشي فعال استان ما اسکواش ، انجمن های ورزشي ، اسکیت ، اتومبیلرانی و موتور سواری ، بدنسازی و پرورش اندام ، بسکتبال ، بدمینتون ، بو ، بولینگ و بیلیارد ، کشتی پهلوانی و زورخانه ای ، پزشکی ورزشي ، تنیس روی میز وتیراندازی می باشد.
وی افزود: باشگاه های خصوصی استان شامل 93 مکان بهره برداری شده ،91 مکان ورزشي درحال احداث و هم چنین تعداد 48 مکان ورزشي روباز می باشد.
س رست ورزش و جوانان اسان جنوبی تصریح کرد:...... پیشخوان تیتر و عناوین رو مه های ورزشي دوشنبه 4 بهمن 1395  رو مه های ورزشي 4 بهمن 95،رو مه های ورزشي چهار بهمن 95، اخبار ورزشي، رو مه ابرار ورزشي 4 بهمن 95، صفحه اول رو مه های 1395/11/04، رو مه خبر ورزشي 4 بهمن 95، رو مه نود 4 بهمن 95، رو مه ایران ورزشي 4 بهمن 95، رو مه استقلال 4 بهمن 95، رو مه پیروزی 4 بهمن 95، رو مه هدف 4 بهمن، رو مه ایران ورزشي 4 بهمن 1395 . انواع گرم : گرم عمومی و گرم اختصاصی. گرم عمومی حرکاتی که بدن را به طور کلی و عمومی گرم می کند و در کلیه رشته های ورزشي انجام می شود و با فنون و مهارت هایی که باید در یک رشته خاص ورزشي انجام شود مستقیما ارتباط ندارد. به ادامه مطلب مراجعه کنید. اغلب مردم و کوه پیمایان تعریف و برداشتهای مختلفی از ورزش کوهنوردی دارند ،و درمجامع و رسانه ها این رشته ورزشي را گل گشتی یا ورزش مفرح بکار میبرند،با توجه به اینکه درکار آموزی اولیه کوهنوردی تعریف جامع و علمی ازاصطلاحات وواژهای کوهنوردی و کوه پیمایی بیان شده ولی متاسفانه در جامعه برداشتهای متفاوتی نسبت به رشته کوهنوردی رایج و فره. اکثریت مردم اگر گرایشی به فوتبال یا بسکتبال نداشته باشند، برای ورزش به سمت دستگاه های پیاده روی می روند. از آنجا که این دستگاه ها معمولا در هر باشگاه ورزشي وجود دارد، برای آنها که می خواهند ورزش کنند راحت ترین راه به نظر میآید. اما، اگر یک سری به است محلتان بزنید، در آنجا با ورزشي کاملا متفاوت با سایر ورزش ها آشنا خواهید شد. حتما تا ب. بهداشت فردی وعمومی واجتماعی بهداشت ورزشي ونکات ایمنی درورزش بهداشت ، علم حفظ تندرستی است و در باره ی مــراقبت از بدن و اصـول یک زندگی سالم بحث می کند و هدف آن حفظ سلامتی بدن (جسمی, فکری , اجتماعی. معنوی ) و پیشگیری از مبتلا شدن به بیماریهاست بهداشت ورزشي : به وجود آوردن شرایط و عواملی که در نتیجه ی آن ورزشکاران بدون هیچ گونه آسیب دیدگ. به اطلاع می رساند هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشي استان ایلام در نظر دارد به منظور ارتقای سطح آموزش در استان کلاس کارآموزی کوه پیمایی ویژه (آقایان و بانوان ) برگزار نماید. هیئت های کوه نوردی و صعودهای ورزشي شهرستانهای تابعه ، گروههای کوه نوردی و کوه نوردان علاقمند ،جهت ثبت نام و ب اطلاعات بیشتر ،می توانند در تاریخهای 9 و 16 تیرماه از س. رئیس هیئت پزشکی ورزشي استان قم با بیان این که تعرفه بیمه ورزشي در سال ۹۶ تغییر نمی یابد بر وم توجه باشگاه های ورزشي قم به بیمه ورزشکاران تاکید کرد. رو مه های : هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - ب و کار - جهان صنعت - تماشاگران امروز - هنرمند - بانی - خبر ورزشي - گل - پیروزی - استقلال جوان - 90 - ایران ورزشي- ابرار ورزشي - اسان ورزشي - شوت. بهروز- مسئول کمیته روزانه ورزش های صبحگاهی استان به اسان گفت: با این که هوا در ساعات اولیه صبح سرد است ولی باز هم حضور پرشور ورزشکاران صبحگاهی در پارک های مختلف شهر به چشم می خورد. «میلاد رضایی» افزود: خیلی ها بر این باورند که تمرین ورزشي در هوای سرد زمستان، زیان آور است و اصولا در هوای سرد به جای ورزش باید در خانه یا محل کار ماند اما ورزشکاران با تجربه تر و آن ها که با علم ورزش آشنایی دارند، خوب می دانند نه تنها تمرین ورزشي در زمستان مفید و سازنده است، بلکه بدن را برای تمرین های بهاری و مسابقه های سنگین مقاوم و آماده می کند. وی افزود: تمرین زمستانی، مبنای قوی شدن بدن و بالا رفتن استقامت عمومی جسم است و اگر ما تاثیر مثبت هوای سرد را دری م و چگونگی مقابله با آن را بدانیم، تمرین و انجام حرکات ورزشي در سرما می تواند تجربه ای لذت بخش و نیرو بخش باشد. مهم ترین اخبار ورزشي استان قزوین در روز شنبه ششم آبان ماه را در بسته خبری ورزشي دنبال کنید. همشهری آنلاین: «عباس عبدالملکی» از پیش وتان ورزشي نویس که سابقه سردبیری رو مه های خبر ورزشي و ۹۰ را در کارنامه خود داشت، دارفانی را وداع گفت. رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم ورزشي گفت: بیش از ۷۰ درصد کالا های موجود در بازار لوازم ورزشي، وارداتی است. منظور از حقوق ورزش چیست؟
ـ منظور ما از حقوق ورزشي مجموعه مقرراتی است که بر تمامی امور ورزش حاکم است اعم از ورزشکاران، مدیران فنی، تماشاگران، مدیریت های ستادی ورزش، پزشکان ورزشي، سازندگان لوازم ورزشي و فروشندگان لوازم ورزشي و بالا ه کارکنان سازمان های ورزشي. این یک تعریف کلی است یعنی مجموعه قواعد و قوانین حاکم بر کل ورزش. گفتنی است این محکوم با اغفال و عنف جوانان و نوجوانان در محیط های ورزشي تعدادی از آنان را مورد تعرض قرار داده بود به گونه ای که آنها از ترس این فرد جرات حضور در اماکن فرهنگی و ورزشي را نداشتند. رئیس هیات انجمنهای ورزشي استان اصفهان از برگزاری دومین جشنواره ملی ورزشي زاینده رود با رویکرد توجه به ورزش خانواده ها، استعدادی و همگانی شدن رشته های جدید و مهیج در مجموعه ورزشي آبشار اصفهان خبر داد. ورزش از نگاهی نوهیجان و انرژی با بخش ورزشي در رادیو ستارخان پس از به صدا درامدن بخش سینما در رادیو ستارخان با اعلام رضایت به و مدیریت فاز4 نسبت به این آیتم جذاب و گیرا ،حسن راده مدیریت رادیو ستارخان اعلام کرد بخش ورزشي نیز از امروز به صدا در می آید تا همراه علاقه مندان به ورزش و اتفاقات تازه ی ورزشي باشد . حسن زاده در ادامه افزود ، تمام سعی ما در این است تا اطلاعات تازه ای از دنیای ورزش ، حواشی بازی ها ، صحبت ها ی کارشناسی ، تحلیل و اعلام نتایج بازی هارا به گوش شنوندگان خود برسانیم و امیدواریم این بخش همچون بخش سینمایی مورد توجه و استقبال قرار گرفته و بازخورد خوبی داشته باشد . __________________________________________________________ radio arkhan.ir شهرستان س لذهاب 55 سرسرای ورزشي دارد که سرانه فضای ورزشي برای ورزشکاران رشته های مختلف ورزشي یک متر مربع است. در حاشیه نام نویسی گسترده ورزشي ها در انتخابات شورای شهر، خبر ورزشي این کارتون را منتشر کرد. ب به اطلاع کلیه اعضا ء محترم و مدیران باشگاه های ورزشي میرساند این مرکز درنظر دارد هرماه یک بار به اتفاق هم جهت گسترش ارتباطات وهمدلی وآشنایی به فنون ورزشي در یک باشگاه ورزشي حضور هم برسانیم . ازعلاقه مندان جهت ثبت نام واعلام آمادگی با روابط عمومی این مرکز یا با شماره 09123260854 تماس بگیرند. بهداشت ورزشى برخوردى اصولى به علل پیشگیری، درمان صدمات ورزشي. پیچیدگى ورزش هاى جدید به این امر اهمیت بخشیده است. با رعایت اصول بهداشت ورزشي، استعداد ورزشکار به آسیب ها کاهش مى یابد و در وقت و هزینه اى که صرف درمان ورزشکار آسیب دیده مى شود صرفه جوئى خواهد شد و هم کارآئى ورزشکار دچار تغییر نمى شود هدف بهداشت ورزشي هدف از رعایت بهداشت . شما می توانید در بسته ورزشي امروز مهمترین رویدادهای ورزشي بیست و سوم مهرماه استان قزوین را مشاهده کنید . به مناسبت دهه فجر تربیت بدنی آموزش و پرورش دورود با همکاری معاونت تربیت بدنی و پرورشی این شهرستان، کارشناسی تربیت بدنی و همکاران و مربیان فعال دورود نمایشگاه تخصصی تربیت بدنی را در جهت معرفی هر چه بیشتر ورزش آموزشگاهی افتتاح د. این نمایشگاه در حوزه های: تغذیه ورزشي، روان شناسی ورزشي، پوستر، حرکات اصلاحی، لوازم و تجهیزات ورزشي فعالیت خواهد کرد. لازم به ذکر است که نمایشگاه به مدت یک هفته (17 تا 23 بهمن ماه 93) صبح و بعدازظهر میزبان دانش آموزان، فرهنگیان و اولیاء دانش آموزان خواهد بود. در پست های بعدی اخبار، تصاویر تکمیلی و روز شمار نمایشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. معاون ورزشي اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: نخستین المپیاد ورزشي زیر ۱۶ سال شمالغرب کشور در ۶ رشته ورزشي در استان اردبیل برگزار می شود. مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از افتتاح و بهره برداری 6 پروژه ورزشي در هفته ت خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از افتتاح و بهره برداری 6 پروژه ورزشي در هفته ت امسال خبر داد. فرزاد فتاحی افزود : این طرح ها شامل افتتاح سالن ورزشي مرحوم طالشی در شهرستان سمنان به مساحت 860 مترمربع و اعتباری بالغ بر 3میلیارد و 300 میلیون ریال ، سالن ورزشي ری آباد شهرستان میامی به مساحت 360مترمربع و اعتباری بالغ بر 3میلیارد و 490میلیون ریال ، زمین چمن تختی شهرستان گرمسار به مساحت 1152مترمربع و اعتباری بالغ بر 6میلیارد و 320میلیون ریال ، سالن ورزشي روستای زمان آباد شهرستان شاهرود به مساحت 360مترمربع و اعتباری بالغ بر3میلیارد و 990میلیون ریال ، زمین چمن ایوانکی شهرستان گرمسار به مساحت 287مترمربع و اعتباری بالغ بر 2میلیارد 482میلیون ریال و تکمیل سالن باستانی شهید بستان در شهرستان سمنان به مساحت 1000مترمربع و اعتباری بالغ بر 3میلیارد و 400میلیون ریال که درهفته ت مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. مدیرکل ورزش وجوانان استان سمنان تصریح کرد : برای تکمیل این 6 پروژه ورزشي 22 میلیاردو 982میلیون ریال هزینه شده است. مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشي انصارمیامی برای مسولین ایران آرزوی موفقیت دارد 6 پروژه <font style=ورزشي در هفته ت افتتاح می شود" /> سرناظر ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشي هیات پزشکی ورزشي کردستان گفت: تمام باشگاه ها و مجموعه های ورزشي در سطح استان در قالب بازرسی ، مورد بازدید و نظارت قرار خواهند گرفتند. تعدادی از اعضای مجمع یکی از فدراسیون های ورزشي ادعا کرده اند یک مسئول ورزشي از آنان خواسته در روز انتخابات از آراء خود ع بگیرند.