ورزشی علمی شاعرانه

به نقل از خبرگزاریها در مورد ورزشی علمی شاعرانه : من ،حاصل نفسهاى پدر ، روی گونه هاى مادرم
نتیجه یک لحظه ی شاعرانه ى دم طلوع
زیر آسمان یک شبم
من نوبر یک بهار از پدر به مادرم ،
نطفه ی یک خنده ى مستانه ،شعر لحظه ى اوج وملکوت ، دم به دم صداى غزل مُلک و مٓلٓک،،، خدا را شاکرم...
من منم. ونوسِ همیشه مرداسى
پنجم مرداد٩٣ از آ ین شعری که گفتم شاید روزها گذشته باشه اما این حس شاعرانه رو هرگز از خودم دور ن ، هرگز کار و زندگی با تمام روزمرگی هاش هم نوعی شاعرانه زیستنه البته برای انی که خودشون رو غرق کلمات د ،غرق کلمات قسمتی از یک نوشته #قاسم_محمودی به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود..... نامش تداعی بهشت بود لیکن خویش نیک می دانست                      که جز اغراق شاعرانه ای برای توصیف گلی نیست برای من اما                 رضوان بود گلبرگ هایش را شب ها                        باغبان می چید عطرش را غریبه ای ربوده بود هیچ اما               به آغوشش نم. گردآورندگان: کبری دار و... معرفی سبک رئالیسم یا واقع گرایی شیوه ای است که هنرمند باید درنمایش طبیعت ازهر گونه احساسات گری خودداری کند. رئالیسم شیوه هنری است که از سال 1840 به بعد در اروپا ونقاط دیگر جهان متداول شد. این سبک بصورت رئالیسم شاعرانه در فرانسه در سالهای اختراع صدا در سینما سال 1928 تجلی یافت. سالهای میان 1935 تا 1939 برای سینمای فر. اغلب مردم و کوه پیمایان تعریف و برداشتهای مختلفی از ورزش کوهنوردی دارند ،و درمجامع و رسانه ها این رشته ورزشی را گل گشتی یا ورزش مفرح بکار میبرند،با توجه به اینکه درکار آموزی اولیه کوهنوردی تعریف جامع و علمی ازاصطلاحات وواژهای کوهنوردی و کوه پیمایی بیان شده ولی متاسفانه در جامعه برداشتهای متفاوتی نسبت به رشته کوهنوردی رایج و فره. در آستانۀ فرارسیدن این روز فرخنده برای جامعۀ ادبی و شعرای کشور و البته دیگر اهالی فرهنگ و هنر، قصدداریم یادی از شاعری انقل و دوست داشتنی که این روزها چندان حال و روز خوشی ندارد و از ۱۵ اسفند ۱۳۸۶ تاکنون بر اثر اختلالات کلیوی در ح اغما بستری است و اکنون در بیمارستان رضای کرمانشاه، در بخش آی.سی.یو بستری است.

ازقضا عزیزی از شاعران مورد علاقۀ ادیب و شعردوست انقلاب نیز هست و ایشان در ۲۸مهرماه ۱۳۹۰، طی سفرش به کرمانشاه از او در بیمارستان دیدار کرد و با تاکید ی، پس از دیدار با وی، مسئولان بر آن شده اند که وی را جهت درمان به خارج از کشور اعزام کنند.

گفته می شود حال عمومی عزیزی پس از ۳سال به حدی رسید که وی نسبت به شادی ها و غم ها با اشک و لبخند پاسخ می داد و می توانست سخنان اطرافیان را بشنود و ع العمل نشان دهد.

یادی از «احمد عزیزی»؛ شاعری با سرنوشتی شاعرانه! در آستانۀ فرارسیدن این روز فرخنده برای جامعۀ ادبی و شعرای کشور و البته دیگر اهالی فرهنگ و هنر، قصدداریم یادی از شاعری انقل و دوست داشتنی که این روزها چندان حال و روز خوشی ندارد و از ۱۵ اسفند ۱۳۸۶ تاکنون بر اثر اختلالات کلیوی در ح اغما بستری است و اکنون در بیمارستان رضای کرمانشاه، در بخش آی.سی.یو بستری است.

ازقضا عزیزی از شاعران مورد علاقۀ ادیب و شعردوست انقلاب نیز هست و ایشان در ۲۸مهرماه ۱۳۹۰، طی سفرش به کرمانشاه از او در بیمارستان دیدار کرد و با تاکید ی، پس از دیدار با وی، مسئولان بر آن شده اند که وی را جهت درمان به خارج از کشور اعزام کنند.

گفته می شود حال عمومی عزیزی پس از ۳سال به حدی رسید که وی نسبت به شادی ها و غم ها با اشک و لبخند پاسخ می داد و می توانست سخنان اطرافیان را بشنود و ع العمل نشان دهد.

یادی از «احمد عزیزی»؛ شاعری با سرنوشتی شاعرانه! یکتای عاشق!
اینجا برای از تونوشتن هواکافیست.
من هستم
دنیایی احساس هست
و لقمه ای کوچک از چشمانت..
اینجا سرزمین گرم وجود من است سرخ سرخ!
حصارش قرص قرص!
و تو ...
شاه بی نظیر و بی بدیل تمام شاعرانه ها ! 
                                    http://p os02.wisgoon.com/media/pin/p os02/images/o/2016/6/10/23/1465583792774977.jpg  اغلب مردم و کوه پیمایان تعریف و برداشتهای مختلفی از ورزش کوهنوردی دارند ،و درمجامع و رسانه ها این رشته ورزشی را گل گشتی یا ورزش مفرح بکار میبرند،با توجه به اینکه درکار آموزی اولیه کوهنوردی تعریف جامع و علمی ازاصطلاحات وواژهای کوهنوردی و کوه پیمایی بیان شده ولی متاسفانه در جامعه برداشتهای متفاوتی نسبت به رشته کوهنوردی رایج و فره. به گزارش روابط عمومی، هشتمین همایش بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی، با هدف توانمندسازی و تبادل یافته های علمی رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در تاریخ هفتم و هشتم اسفند ماه سال1393 توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود. دانشجویان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر، به سایت پژوهشگاه مراجعه کنند. http://www.ssrc.ac.ir اطلاعیه هشتمین همایش بین الملی تربیت بدنی و علوم ورزشی تو که باشیباران هم که ببارد ،فرقی نمی نمی کند پائیز باشد یا زمستان .با چتر یا بی چتر ،همه چیز شاعرانه می شود ...خیابان های آب گرفته هم حتاقدم زدنشان می آید !میدانیراستش تو هر هوایی را شاعرانه می کنی ...
- ع.پ (رهگذر)
همشهری دو - علی سیف اللهی: لحن و قیافه شاعرانه ای به خود می گیرم و می گویم «یک روز و پنج ماه... دوستت دارم... آه!». دیروز داشتم دنبال مدارکم می گشتم لای یه سری کاغذ یک شعر(غزل عاشقانه) از خودم پیدا که باید مربوط به آبان یا آذر 88 باشد و تصمیم گرفتم اینجا بگذارم.
مرا درون لحظه ها بیاب و شاعرانه شو برای شعر های من غزل غزل ترانه شومیان کوچه های سرد مرا صدا بزن بیا برای جنگل تنم تو شعله و زبانه شوبرای فال امشبم تورا نگاه می کنم میان فال حافظم شاعرانه ش.
آگاه باش که عشق همین لحظه های شاعرانه اش می چسبد ساده و روستایی و بی هدف روی چمن ها چهارزانو بزنی و یار رو به روشن ترین نقطه ی قلبت باشد آن وقت باران سرش را بگذارد سر شانه هایت و رگبارش ترانه شود زیر گوش دشت چه باشد و چه نباشد اینچنین عاشقش باشی آگاه باش که آه و ناله و اندوه عشق را اب می کند
شیما سبحانی سه تا شمع روشن نخان های لاک زده و دستبندی هم رنگ لاک ...بوی عطر b4 روی نبض بوی عودی که تو اتاق جا مونده.. پیانو بی کلام....به اسم ice یکم سرد... گل های خشک شده... شت چقد فضا شاعرانه میزنه :))) وس دارم این چار دیواریو :) بعضی ها انگار سفر رفته باشند برای ع ی در اینستاگرام. سفری که می تواند همچون کشف و شهودی شاعرانه، تجربه یک زندگی نو باشد، در ی موبایلی تمام می شود. یک هفته است که ایرانیان، غمی بر دل دارند؛ غمی که با حماسه و غیرت جانفشانان هموطن همراه شد تا این حسرت، در قالب نظم و واژگان هم بنشیند. پاسخ بده ! سکوت مجابم نمی کند
حس می کنم که هیچ حسابم نمی کند

در اولین نگاه به خود مژده داده ام -
این چشم، تا همیشه جوابم نمی کند

گفتم که شاعرانه به او فکر می کنم
گفتم بسازدم که ابم نمی کند

حیفا که دلخوشی ست! ولی دلخوشم. - سکوت -
دلخوش به وعده های سرابم نمی کند

حرفم ولی نگفته نماند : سکوتِ تان
سرشارِ آ. اگر ی روحیه شاعرانه دارد ولی تا کنون پا به اینجا نگذاشته باید این شعر حافظ را به او یادآور شد: «گل عزیز است و غنیمت شماریدش صحبت!» image result for ‫مال من شدی‬‎چقدر خواب ببینم که مال من شده ای و شاه بیت غزل های لال من شده ای چقدر خواب ببینم که بعد آن همه بغض جواب حسرت این چند سال من شده ای چقدر حافظ یلدا نشین ورق بخورد؟ تو ناسروده ترین بیت فال من شده ای چقدر لکنت شب گریه را مجاب کنم خدا نکرده مگر بی خیال من شده ای هنوز نذر شب های من اینست که اتفاق بیفتد حلال من شده ای که اتفاق بیفتد کنارتان هستم برای وسعت پرواز بال من شده ای میان بغض و تبسم میان وحشت و عشق تو شاعرانه ترین احتمال من شده ای مرا به دوزخ بیداریم نیازی نیست عجیب خواب قشنگی ست مال من شده ای طرح قالبی تقریبا جدید است و سابقه طولانی ندارد ، تفاوت طرح با هایکو (شعر کوتاه ژاپنی) در این است که هایکو معمولا یک ع از زندگی را نشان میدهد و در اصل یک لحظه را به تصویر میکشد. هر چند طرح از لحاظ قد و اندازه مثل هایکو است اما از لحاظ موضوع ،َ لحظه ها را شاعرانه تر به تصویر کشیده و عمق بیشتری دارد ، طوری که گاه از یک لحظه فراتر می رود. های. فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار می کند؛

اولین همایش علمی – ورزشی افراد با هوش میانه(id)
این همایش بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و فرصت ارسال مقالات تا آذر ماه سال جاری است. با استعانت از خداوند متعال و به منظور تداوم، تقویت و تشویق روحیه پژوهش در میان یان و محققین؛ همچنین تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در حیطه ورزش های افراد با هوش میانه (معلولیت ذهنی)، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در نظر دارد اولین همایش علمی – ورزشی افراد با هوش میانه را برگزار نماید. از شمندان، ان، پژوهشگران و دانشجویان محترم، دعوت به عمل می آید تا با ارسال مقالات بدیع و اصیل خود در موضوع های طرح شده در این همایش، شرکت نمایند. برای اطلاع از موضوعات مقالات، نحوه ارسال و شرکت در همایش، فایل ضمیمه را مطالعه بفرمایید و با شماره های مندرج، تماس حاصل نمایید.

فایل : faraaxaan2.pdf ( 399kb ) یک لحظه قصد کن که دلم را صدا کنی

این آشنای شهر بلا را فدا کنی

وا مانده ام میان دو عالم سیاه و سرخ

افسرده تر از آن که غمم را دوا کنی

واگویه های من همه در هم تنیده شد

پیچیده تر از آن که تو آن را جدا کنی

وزن و نگاه شاعرانه ی من هم ش ته شد

وای از شبی که قافیه ام را دو تا کنی دو تازه دیده شده... dr. strange------arrival هر دو تقریبا خیلی خوب بودند. اما ترجیح  من بر arrival بود. مفهوم  را شاعرانه تر بیان کرده بود و بازی ها به شدت فوق العاده بود نمایشگاه گروهی از 21 هنرمند در گالری لاله و با حضور اساتیدی چون بهرام کلهرنیا برگزار می شود. همشهری آنلاین: حکیم سنایی غزنوی، شاعر نامدار قرن ششم، به مدد بینش و حکمت شاعرانه خویش بیشترین بهره برداری را از تحولات و اجتماعی قرن ششم به نفع فکر و شه ایرانی برده است. کافی شاپ آرام تجربه ای از آرامش در زیباترین کافی شاپ کافی شاپ آرام یکی از زیباترین کافی شاپ های تهران است که در بازار بزرگ ستارخان آماده پذیرایی از شما عزیزان است.
کافی شاپ آرام دارای دو طبقه با محیطی زیبا و دکوراسیونی کاملا" هنرمندانه و شاعرانه است. http://www.persianpersia.com/images/mimage/150-3738.jpg کافی شاپ آرام دارای امکان استفاده از اینترنت پر سرعت رایگان و یک تجربه خوب و عالی برای انیکه کافی شاپ های شاعرانه را می پسندند... http://ashpaziema.com/wp-content/uploads/2011/04/%d8%af%d8%b3%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%af.jpg اگر به دنبال یک کافی شاپ زیبا هستید ، اگر کافی شاپ های شاعرانه را می پسندید ، اگر منوی کافی شاپ برای شما مهم است ، با کافی شاپ آرام آشنا شوید... کافی شاپ آرام ، یک پیشنهاد شاعرانه... ___________________________________________ بازار بزرگ ستارخان ـ فاز 1 ـ طبقه بالا ـ میلان 3 این فرمایش حضرت بیانگر ارتباط مستقیم موجود بین حیا و پوشش هم هست و البته این شاید یکی از شاعرانه ترین و بلیغ ترین توصیفات راجع به فصل بهار باشد. فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار می کند؛

اولین همایش علمی – ورزشی افراد با هوش میانه(id) این همایش بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و فرصت ارسال مقالات تا آذر ماه سال جاری است. با استعانت از خداوند متعال و به منظور تداوم، تقویت و تشویق روحیه پژوهش در میان یان و محققین؛ همچنین تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در حیطه ورزش های افراد با هوش میانه (معلولیت ذهنی)، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در نظر دارد اولین همایش علمی – ورزشی افراد با هوش میانه را برگزار نماید. از شمندان، ان، پژوهشگران و دانشجویان محترم، دعوت به عمل می آید تا با ارسال مقالات بدیع و اصیل خود در موضوع های طرح شده در این همایش، شرکت نمایند. برای اطلاع از موضوعات مقالات، نحوه ارسال و شرکت در همایش، فایل ضمیمه را مطالعه بفرمایید و با شماره های مندرج، تماس حاصل نمایید. http://www.irisfd.ir/uploads/faraaxaan2_17456.pdf
برچسب ها: همایش ها کارگاه آشنایی با اصول نگارش و انتشار مقالات علمی پزشکی (با 6 امتیاز با آموزی در 2 روز) سرفصل ها: اصول نگارش و انتشار مقالات علمی - آشنایی با مفاهیم اساسی، ساختار و انواع مقاله علمی - نگارش و انتشار مقاله های ترویجی و علمی پژوهشی، pubmed و isi - روش شناسی مواد و روشها در مقاله علمی و نحوه نگارش نتایج - نحوه نگارش چکیده انواع مقالات - معرفی شیوه های استناددهی در مقالات - جستجوی تخصصی مجلات و مقالات معتبر - آشنایی با روش های ارسال و پذیرش و داوری مقالات علمی - آشنایی با سرقت ادبی و علمی و راه های جلوگیری از آن - دانستنی های پیش از ازسال مقاله و ارسال مجدد آن نشست پرسش و پاسخ سینمایی «کمدی انسانی» به کارگردانی محمد هادی کریمی در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد. نشست پرسش و پاسخ سینمایی «کمدی انسانی» به کارگردانی محمد هادی کریمی در سالن سعدی برج میلاد برگزار شد. منتخب اشعار “علی فیروزکوهی” و “سمیه اسدی” در کت با عنوان “از هامون تا ارومیه” رونمایی شد. «سفره رنگین» با صدای محمدجواد موحد و شعری از محمدمهدی سیار منتشر شد. این اثر موسیقیایی اعتراضی به وضعیت اقتصادی و تبعیض در کشور است. پرنده ها اواز میخونن خورشید روى همون چند تیکه برف باقى مونده میتابه و میدرخشه نسیم اروم صورتمو نوازش میکنه صداى زندگى میاد... میخنده و میگه دنیا با وجود تو هنوز قشنگه...
تئو آنجلوپولوس (۲۰۱۲-۱۹۳۵) در تاریخ سینمای دنیا جایگاه منحصربه فردی دارد. سازی مؤلف و صاحب سبک با بیانی خاص و شخصی، که وجود مؤلفه هایی مشخص در آثارش سینمای او را از سایر سازان متمایز می کند. ع شاعرانه با عنوان «ع هایی از جنس محتشم» به همراه ب ائی کارگاه تحلیل ع با موضوع تصویرگری در اشعار محتشم به کار خود پایان داد. در من اوج می گیری
از نگاهم سر ریز می شوی

و من...
در گیر و دار ِ دو تیله ی ِ چشمان َ ت
به سبزینگی ِ بهار می شم

که زندگی...
با آوای ِ خوش ِ صدای ِ تـو
احسن ُ الحال می شود...

پ.ن:
مدت هاست که من
با دو تیله ی ِ سبز ِ چشمان َ ت
شاعرانه عشق بازی می کنم... نکتۀ شصتم «نهاوند» ❎توجیه تناقض های گفتاری و رفتاری هنرمندان❎
با«من غنایی»،«من شاعرانه»،«قهرمان لیریک»،«شخصیت شاعرانه»یا«خویشتن غنایی»می توان دو ص و یا چند ص هایی را که ناشی از«وضعیت روانی و پیچیدۀ شاعران و هنرمندان است توجیه کرد.با این نگاه دیگر نیازی نیست به دنبال تاویل های بی جا برویم واز اهالی ذوق وهنر بت بسازیم به عنو. محمدمهدی عبدالهی از شاعران جوان کشور شعری در حمایت از مردم یمن، کشمیر و بحرین سروده است. «فرانتز» مملو از تصاویر اغواگرانه و تمثیلی، ی شاعرانه را با زبانی دیداری و با ظرافتی بی نظیر و با مضمونی تاریخی – عشقی در اختیار مخاطب قرار می دهد. دل نیست کبوتر که چو برخواست نشیند از گوشه بامی که پریدیم، پریدیم بی شک یکی از بزرگترین دروغ های عاشقانه تاریخ ادبیات را وحشی گفته است. مگر می شود ی عاشق باشد و با فراغ(هرچند ابدی باشد) از معشوق دل د؟ مضحکانه است! شاعری کنی و برای مضامین عاشقانه شمشیر بکشی؟! اوف بر تو شاعر وحشی قرن دهمی. *** زودگذرنوشت: واسوخت بیشتر از آنکه از واقعیت بیر. همایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشی در بروجرد برگزار می شودهمایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشی زیر نظر دانشکده فنی و حرفه ای واحد سما آزاد ی بروجرد برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری یافته، این همایش در 5 گرایش فیزیولوژی ورزشی و تغذیه؛ مدیریت ورزشی؛ آسیب شناسی و حرکات اصلاحی؛ رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی و گرایش بیومکانیک ورزشی برگزار می گردد. فرصت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش 25 فروردین 1395، تاریخ اعلام نتیج داوری یکم اردی بهشت ماه و تاریخ برگزاری همایش 9 اردی بهشت 1395 اعلام شده است. علاقه مندان جهت ب اطلاعات بیش تر می توانند به وب سایت همایش به نشانی hamayesh-borujerd.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 42537313 – 066 تماس حاصل نمایند. هیأت داوران همایش منطقه ای تربیت بدنی و علوم ورزشی در گرایش های مختلف متشکل از: احمد همت فر، غلامرضا صابونچی، محمد نیکروان، بیژن گودرزی، حمیدرضا فروغی پور و مهدی روزبهانی می باشد. آیـا م شما را به عقد دائمىِ ...و بعد از چند بار چیدن گل و آوردن گلاب بالا ه با اجازه ى بزرگتر ها بله را مى گویند و به اصطلاح خودشان مى روند قاطىِ مُرغها ...!امّا از من به شما نصیحت بى "عشق" تن به وصلت ندهید که عاقبت این عمل خطرناک خوشایند نیست !!بى "عشق"ازدواج نکنید که آمار"طلاق " را بالا نبرید!!بى "عشق"ازدواج نکنید که ریشه ى "خیانت"بخُشکد!!بى "عشق"ازدواج نکنید که به محض دیدن دوست مجردتان نگویید (اگر عقل الانم را داشتم ازدواج نمى )لطفاً،براى رفع تکلیف دامن به این فاجعه نزنید ...!!
" فرزانه صدهزارى "

 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نمایش ع های نیکی کریمی، خوشنویسی های عباس توفیق، نقاشی خط های حامده مشیتی، ع و چیدمان چنگیز جلایر و «هفتمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران» بخشی از افتتاحیه های این پایتخت هستند.
توییت محمود صادقی تهران در مجلس درباره انتخابات را مشاهده می کنید. باید که لهجه کهنم را عوض کنم
این حرفِ مانده در دهنم را عوض کنم یک شمعِ تازه را بسرایم از آفتاب
شمع قدیم سوختنم را عوض کنم هرشب میان مقبره ها راه می روم
شاید هوای زیستنم را عوض کنم بردار شعر های مرا مرهمی بیار
بگذار وصله های تنم را عوض کنم بگذار شاعرانه بمیرم از این سرود
از من مخواه تا کفنم را عوض کنم من که هنوز خسته باران . یه سری حرفارو نباید گفت یه سری حرفارو باید گفت گاهی توو شرایطی قرار میگیری که توش باید یه سری حرفارو گفت و یه سری حرفارو نگفت. اما با اینکه خیلی خوب حواستو جمعِ حرفایی که باید گفت و حرفایی که نباید گفت، کردی، یهو دستپاچه میشی و به جای اون حرفاکه باید گفت حرفایی میگی که اصلا نباید گفت! خب برای جلوگیری از بروز این اتفاقات باید اصلا به . نام دروس امتحانی و منابع آزمون ی مجموعه تربیت بدنی - تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش مدیریت ورزشی مواد امتحانی
1ـ زبان انگلیسی
2ـ استعداد تحصیلی
3ـ مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی شامل:
آمار، سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی
4ـ مجموعه دروس در سطح کارشناسی ارشد شامل:
(اصول و مبانی مدیریت در سازمان ورزشی، مدیریت ام.