ورود گروه امداد چینی به کشتی ایرانی پیکر ۲ ایرانی بیرون آورده شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ورود گروه امداد چینی به کشتی ایرانی پیکر ۲ ایرانی بیرون آورده شد : مدیر کل امور اجرایی زکات کمیته امداد با اعلام رشد 30 درصدی فطریه ها جمع آوری شده، گفت: ایرانی ها بیش از 43 میلیارد تومان فطریه به نیازمندان کمیته امداد اهدا د. مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:باید بسترهای لازم برای اشتغال گروه های مختلف مددجویی تحت حمایت کمیته امداد فراهم شود. همشهری آنلاین: معاون سازمان بنادر و دریانوردی، از رسیدن ١٢ تکاور ایرانی به محل حریق نفتکش سانچی خبر داد و گفت: تکاوران و گروه چینی در حال برگزاری جلسه و بررسی نحوه ورود به نفتکش هستند. گروه امداد و نجات ایران با حضور علی ربیعی کار و ویژه رئیس جمهور برای بررسی وضعیت نفتکش ایرانی از اسکله شانگهای به محل حادثه آتش سوزی سانچی اعزام شد. سه نفر یی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه یی هر کدام یک بلیط یدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط یده اند..... یکی از یی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم .
همه سوار قطار شدند. یی ها روی صندلی های تعیی. پس از آتش گرفتن نفتکش ایرانی بر اثر برخورد کشتی باری چینی به کشتی ایرانی، این کشتی برای چندین روز در آتش می سوخت و امروز خبرهایی درباره کاهش ابعاد آتش سوزی منتشر شد. سخنان اعضای چند تن از خدمه این کشتی که احتمال می رود هنوز زنده باشند و در عقب کشتی جای گرفته باشند، را در تابناک می بینید و می شنوید. آنها در گفت و گو با رضا زندی از امیده. علی ربیعی رییس کمیته ویژه رسیدگی به وضعیت نفتکش حادثه دیده ایرانی سانچی در شانگهای گفت: خواستار این هستم که طرف چینی ضمن بکارگیری تمام توان خود برای نجات دریانوردان ایرانی، در اجرای عملیات امداد و نجات جدیت ورزند. جعبه سیاه کشتی سانچی به همراه پیکر دو دریانورد ایرانی عصر امروز یکشنبه وارد شانگهای شد. س رست معاونت فرهنگی کمیته امداد استان تهران گفت: آموزش خانواده ها از جمله سرفصل های اصلی سبک زندگی ایرانی ی است. گروه های کوهنوردی شهرستان راور کمک های اولیه و امداد و نجات را فرا گرفتند. استاکر(لیفتراک دستی( : وسیله ای است کاربردی جهت حمل ، جابجایی ، بالابردن و تخلیه انواع پ و بارهای دیگر در کارگاه ها ، انبارها و کارخانجات می باشد که دارای انواع گوناگونی هستند استاکر های دستی در برندهای ایرانی ، چینی و ترکیه موجود می باشند. در تناژ و ارتفاع متفاوت ارسال به تمام ایران امروز تماس بگیرید فردا تحویل با قیمت مناسب و ضمانت تلفن : 55532773-021 تلف : 55268629-021 موبایل : 4410210-0912 گروه صنعتی متین واقع در تهران www.lift-iran.ir www.liftiran.
استاکر استاکر ایرانی استاکر چینی استاکر ترکیه استاکر برقی ایرانی استاکر برقی چینی استاکر شارژی چینی استاکر شارژی ترکیه بشکه بر بشکه بر ایرانی بشکه بر چینی بشکه تخلیه کن بشکه حمل کن بشکه بالابر در پی اقدام جدید ت در ممنوعیت ورود شهروندان ایرانی و چند کشور دیگر به ایالات متحده و واکنش متقابل ایران که بر اساس آن ورود یی ها به کشورمان ممنوع شد، حضور کشتی گیران یی در ایران هم در نهایت با تصمیم روز گذشته ( ) وزارت خارجه ایران منتفی اعلام شد. انجمن پزشکی کوهستان ایران: چگونه درخواست کمک کنیم؟ علائم قراردادی امداد و نجات مفهومی بین المللی در تشخیص آنها برای دریافت کمک دارند. این علائم عموما" از طریق بی سیم ، نشانه های دیداری ، شنیداری و تولید نور یا روشنائی از مسافتی دور قابل تشخیص هستند. علائم امداد و نجات نشان می دهند که یک فرد یا یک گروه از مردم ، کشتی ، هواپیما یا سایر . کارت اعتباری ید کالای ایرانی که قرار بود وسیله ای برای افزایش اشتغال کارگران ایرانی باشد ضاهرا قرار است به مانعی در راه اشتغال تبدیل شود ، اگر این برنامه به تحقق بپیوندد بیکاری کارگران ایرانی بیش از پیش گریبان گیر خانواده های ایرانی خواهد شد .
متن خبر : http://peyk.iribnews.ir/detail/video/6529.aspx تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ورود به بازار بزرگ تعمیر کشتی خبر داد و با اشاره به ایجاد شرکت فروش محصولات پتروشیمی گفت: پول کارگران ایرانی به جای بروکرها باید به جیب ایرانی ها برود. نیروهای امداد چین که به نفتکش وارد شدند علاوه بر کشف دو پیکر خدمه کشتی، جعبه سیاه را نیز پیدا د. کمیته امداد (ره) ۶۴۱۹ طرح اشتغال را به اجرا در آورده است که این امر اعتباری بالغ بر ۸۰۶ ملیارد ریال هزینه داشت رئیس کمیته امداد (ره) در نشست خبری باشگاه خبرنگاران جوان به مناسبت سالروز تأسیس کمیته امداد (ره) شرکت کرد. آیین افتتاح طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا امروز صبح طی مراسمی در هتل المپیک تهران برگزار شد. اجساد منجمد شده یک زوج جوان چینی که با خودرویشان در رودخانه یخ زده سقوط کرده بودند، توسط مأموران امداد و نجات بیرون آورده شد.

به گزارش جماران به نقل از ایران، براساس گزارش مأموران امداد و نجات شهر «چانگچون» واقع در استان «جیلین» چین، بعدازظهر 22 اسفندماه جاری «ژانگ تونگ» مرد جوان 36 ساله ای که همراه همسرش «آنه فنگ» با اتومبیل . - """ سام """ از سه حرف اول " سامان افزار ملی " گرفته شده و از سویی نام پدر بزرگ رستم پهلوان ایرانی است و این نام می تواند نماد قد برافراشتن این نرم افزار در برابر نرم افزار های خارجی باشد.سام پسر نریمان و پدر زال و پدر بزرگ رستم می باشد. او از تبار گرشاسب پهلوان اسطوره ای ایران است(شاهنامه). - - این طرح با ایده و طرح مسعود میرعدلی و همکاری گر. هم اکنون یک میلیون حامی در کشور با کمیته امداد همکاری دارند که برخی از آنها به 13 هزار یتیم کمک می کنند. شنبه گذشته برخورد یک نفتکش ایرانی با کشتی باری چینی در آب های شرق چین باعث آتش سوزی و مفقود شدن کارکنان این نفتکش شد. این نفتکش به نام "سانچی" متعلق به شرکت ملی نفتکش ایران و حامل ۱۳۶ هزار تن میعانات گازی بوده است. در زیر تصاویری از این کشتی را مشاهده می کنید که خبرگزاری رویترز به نقل از منابع چینی منتشر کرده است. پلاتز به نقل از منابع آگاه نوشت 2 نفتکش غول پیکر ایرانی برای نخستین بار پس از 5 سال، ماه آینده، برای تحویل یک محموله حدود 4 میلیون بشکه ای نفت خام در روتردام پهلو می گیرد. با درود، به آگاهی همه دوستان و بازدیدکنندگان گرامی می رساند که گروه ی حقوق ایرانی جهت انجام بحث و گفتگوی حقوقی و دوستانه و پرسش و پاسخ راه اندازی شد. در صورت تمایل مییتوانید در مباحث گروه شرکت کرده و سوالات خود را مطرح کنید. لینک ورود به صفحه گروه: گروه ی حقوق ایرانی نویسنده و تحلیل گر هندی تصمیم ترامپ در جلوگیری از ورود ایرانی ها به امریکا به بهانه مبارزه با تروریسم را اشتباه دانست و نوشت ممنوع ورود اتباع ایرانی به امریکا و دادن مجوز ورود به اتباع عربستان اقدامی… تلویزیون لهستان ،با ورود تیم ملی والیبال ایران به ورشو به گرمی ازآنها استقبال کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال،گروه تلویزیونی لهستان ورود تیم ملی والیبال ایران به فرودگاه ورشو را پوشش خبری داد. آنها هنگام ورود ایرانی ها با کواچ سرمربی تیم ملی والیبال و فرهاد ظریف لیبروی ایران مصاحبه د . تلویزیون لهستان در حالی که از ا. رئیس کمیته امداد (ره) با بیان اینکه مبلغ اندکی به برخی مددجویان کمیته امداد پرداخت شده و از کارت بازرگانی آنها برای واردات خودروی لو استفاده شده است، گفت: ساختمان سوهانک کمیته امداد به ت فروخته شده است. امروز، شنبه ۲ بهمن و با ورود به سومین روز حادثه پلاسکو، تیم های امداد و نجات و گروه های آتش نشان بی وقفه در حال آوار برداری هستند. امروز، یکشنبه ۳ بهمن و با ورود به چهارمین روز حادثه پلاسکو، تیم های امداد و نجات و گروه های آتش نشان بی وقفه در حال آوار برداری هستند. معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ورود وا ن آنفلوآنزای ایرانی به بازار خبر داد و گفت: این وا ن برای اولین بار است که توسط محققان ایرانی به تولید می رسد. پس از گذشت یک هفته از وقوع سانحه برای نفتکش ایرانی سانچی و انفجار مهیب در آن که بر اثر بر خورد با یک کشتی باری در آب های چین رخ داد، همچنان خبرهای نا امید کننده از این کشتی مخابره می شود و امیدها برای نجات خدمه و یا خاموش آتش آن از بین رفته است؛ برخی مقامات ایرانی و چینی نیز از آغاز فرایند غرق شدن این کشتی خبر می دهند. یک کشتی تجاری یی توقیف و به بندر شهید باهنر منتقل شد؛ اتفاقی که از سوی منابع داخلی و همچنین رسانه های بین المللی تأیید شد و علت وقوعش نیز شکایت حقوقی و مشکلاتی است که این کشتی با اداره بنادر ایران داشته است.

به گزارش «تابناک»، کشتی باری «مرسک تایگریس / mv maersk tigris» با پرچم جزایر مارشال ـ که تحت حاکمیت ست ـ توسط نیروهای نظامی ایران متوقف و پس از آنکه دستور تغییر مسیر به سمت بنادر ایران را نپذیرفته، با شلیک گلوله اخطار، مجبور به تغییر مسیر و راهی آب های ایران شد.

در این زمینه، رویترز به نقل از پنتاگون گزارش داده که کشتی توقیف شده با نام mv maersk tigris از ناو یی در تنگه هرمز درخواست کمک کرده بود. یکی از مسئولان کشتی توقیف شده اعلام کرده بیست و چهار دریانورد از کشورهای شرق اروپا و آسیا در این کشتی بوده اند. در همین راستا، یک منبع آگاه با اشاره به اینکه کشتی مذکور تجاری بوده و و با اداره بنادر ایران اختلافی داشته، اظهار داشت: اداره بنادر ایران در همین راستا به دادگاه مراجعه می کند که دادگاه حکم توقیف این کشتی را می دهد و اداره بنادر درخواست می کند، این کشتی توقیف شود که این امر محقق می شود. این کشتی با پرچم جزایر مارشال که تحت حاکمیت ست، قصد تردد داشته که توقیف می شود. بیشتر خدمه این کشتی اروپایی هستند و احتمال اینکه برخی از افراد آن یی باشند نیز هست.

پرس تی وی نیز ضمن تأیید خبر فوق اعلام کرد، مسئولان وزارت خارجه ایران اعلام د، کشتی مرسک تایگریس به علت تخلفات مالی توقیف شده است.

نیروهای ایرانی با تیراندازی کشتی یی را به بندر عباس انتقال دادند
تصویر کشتی mv maersk tigris
رویترز نیز به نقل از پنتاگون آورده است، کشتی توقیف شده با نام «مرسک تایگریس / mv maersk tigris» از هواپیما و ناو یی در تنگه هرمز درخواست کمک کرده و بلافاصله یکی از ناوهای یی و همچنین جنگنده های یی به سمت نقطه مورد اشاره کشتی یی تغییر مسیر داده بودند.

همچنین پولیتیکو گزارش داد، پنتاگون اعلام کرده، روز نیروی دریایی ایران یک کشتی تجاری را در خلیج فارس توقیف کرده و به این کشتی دستور داده وارد آبهای ایران شود. هیچ تبعه یی سوار بر کشتی تجاری مرسک تایگریس نیست و این کشتی در جزایر مارشال ثبت شده است. با این حال، با هواپیما این کشتی را تحت نظر داشت و به ناوشکن اس اس فارگت دستور داده شده بود، در نزدیک ترین فاصله در آب های بین المللی حرکت کند.

وزارت دفاع در ادامه بیانیه خود درباره این اتفاق اعلام د، به نظر می رسد، شناورهای گشتی ایران به کشتی مرسک تایگریس در خلیج فارس دستور داده اند متوقف شود. با این حال خدمه کشتی در وهله نخست به این درخواست توجه ن د. شناورهای گشتی ایران سپس در اطراف این کشتی تیر هشدار شلیک د و ناخدای کشتی پس از این اقدام، دستورهای نیروهای ایرانی را اجرا کرد، ولی پیش از آن از کشتی های اطراف خواستار کمک شد.

کشتی مرسک تایگریس سپس به همراه شناورهای ایرانی به محلی نزدیک جزیره لارک نزدیک سواحل ایران حرکت کرد که یکی از باریک ترین بخش های تنگه هرمز به شمار می رود. این تنگه، خلیج فارس و دریای عمان را به هم ارتباط می دهد. به نظر می رسد، ملوانان ایرانی و دیگر نیرو ها، سوار کشتی شده اند.حضرت محمد (ص) :
دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت
کوروش :
ایرانی، هرگز زانو نخواهد زد،
حتی اگر آسمانش کوتاهتر از قامت...ش باشد.
کوروش :
ایستاده بمیرید، بهتر است تا روی زانوهایتان زندگی کنید

اسکندر مقدونی :
اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده، تمام فرزندانش را قربا. ۵ ماهیگیر سریلانکایی گذشته توسط کشتی غول پیکر نفتکش ایرانی در آب های آزاد نجات یافتند صبح امروز تحویل بندر چابهار شدند. رئیس کمیته امداد (ره) در نشست خبری باشگاه خبرنگاران جوان به مناسبت سالروز تأسیس کمیته امداد (ره) شرکت کرد. 5 میلیون نفر تحت پوشش کمیته امداد هستند/ کمینه امداد یک اورژانس موقت است/ رقابت ارگان‎های تی و غیر تی بر سر ید ساختمان سوهانکسید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد (ره)،روز(دوشنبه) با حضور در باشگاه خبرنگاران جوان، ضمن بازدید از گروه های مختلف خبری در این خبرگزاری، در نشست خبری به مناسبت «سالروز تأسیس کمیته امداد (ره)» نیز شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نامش در کشتی کج محمدحسن بوده و وزنش109کیلوگرم می باشد.محمدحسن در ایران و درتهران متولدشده و متاهل می باشد.وی درسال1998وارد عرصه ی کشتی کج شد و درسال2002وارد کمپانیwweشد.ازمربیان اومی توانیم به جیم بیلان و جیمی تانشی اشاره کنیم.او فقط یک منیجر داشت و آن هم خسرو ی یاهمان آیرون شیک بود.محمدحسن1بارقهرمانی بین قاره ای رابدست آورده است.او کم ل. از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین 15 پایگاه امداد جنگل و مرتع در قالب گروه های ایران در راستای جلوگیری از ت یب مناطق در حال گشت زنی هستند. نیروهای امداد و نجات از ابتدای نوروز تا هشتم فروردین در ۱۰۴ حادثه به مسافران امداد رسانی کرده اند .
در فینال مسابقه ی کبدی بانوان ایران مقابل هند زمانیکه بانوی ورزش کار ایرانی برای حمله به حریف به زمین هندی هارفته بود مورد دفاع هندی هاقرارگرفت که دراین درگیری مقنعه ی بازیکن ایرانی ازسرش افتاد... . داور کره ای بادیدین این صحنه کت خودرا ازتنش بیرون کرد وبه سر بازیکن ایرانی انداخت تاحجاب زن ایرانی حفظ بماند. حج که خودبه آن اعتقادی ندارد.... حالا این داور چقدردمش گرمه همه میدونن سوال اینجاست اگه یه دخترایرانی توخیابون به هردلیلی روسریش ازسرش بیفته ما هم کتمونو درمیاریم بندازیم روسرش یا گوشیمونو درمیاریم که برداری کنیم؟؟؟ . درآنجامسلمان هست و نیست ولی درایران هست ومسلمان نیست. قشقاوی گفت: برای اعزام گروه زبده جهت خاموش کشتی نفتی اعلام آمادگی کرده ایم. گروه ۱۵ نفری متشکل از کوهنوردان اسانی و یک راهنمای لرستانی که قصد صعود به قله «کول جنو» در ارتفاعات ۳۸۰۰ متری لرستان را داشتند، روز در مسیر بازگشت گرفتار برف و کولاک شدید شده و برای مسیری به دو دسته تقسیم شدند؛ ۶ کوهنورد توسط اورژانس هوایی الیگودرز نجات یافته و گروه دوم متأسفانه در اثر ریزش بهمن مفقود شدند. با جستجوی تیم امداد تاک. در نشستی فعالیت های بشر دوستانه سازمان امداد و نجات تشریح و بررسی شد. معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ورود وا ن آنفلوآنزای ایرانی به بازار خبر داد و گفت: این وا ن برای اولین بار است که توسط محققان ایرانی به تولید می رسد. مدیرکل اداره بهداشت و بیمه های اجتماعی و درمان کمیته امداد گفت: صندوق بیمه روستایی و عشایر به تعهدات بیمه ای خود از سال ۸۹ تاکنون عمل نکرده، درحالی که حق بیمه را از امداد می گرفته است و علی رغم نامه نگاری های ما به ت، جریمه ۳۰۰ میلیاردی هم برای ما تعیین کرده است. مدیرکل اداره بهداشت و بیمه های اجتماعی و درمان کمیته امداد گفت: صندوق بیمه روستایی و عشایر به تعهدات بیمه ای خود از سال ۸۹ تاکنون عمل نکرده، درحالی که حق بیمه را از امداد می گرفته است و علی رغم نامه نگاری های ما به ت، جریمه ۳۰۰ میلیاردی هم برای ما تعیین کرده است. ایسنا نوشت: مدیرعامل امداد خودروی ایران گفت: از ۳۰ امداد خودروی غیرمجاز که از آن و نشان امداد خودرو سوء استفاده می کند شکایت شده است. فرمانده چینی اطفای حریق نفتکش ایرانی در شانگهای، در پاسخ به تاکید ربیعی برای بازدید از کشتی چینی، این کار را به موافقت ت چین منوط کرد. مردم ایران س رستی چه تعداد از ایتام را در ماه رمضان به عهده گرفتند؟ کمیته امداد چقدر به نیازمندان کمک می کند؟ سیاست کمیته امداد (ره) برای کمک به فقرا چیست؟ ساختمان جدید کمیته امداد کجاست؟ گفت و گوی رضا زندی با سابق نیرو و رئیس فعلی کمیته امداد (ره) را ببینید و پاسخ های پرویز فتاح را بشنوید. بر اساس یک گزارش، سامانه های اعلام موقعیت نفتکش ایرانی و کشتی چینی چند ساعت قبل از برخورد در آب های چین از کار افتاده بودند.