ورود گروه امداد چینی به کشتی ایرانی پیکر ۲ ایرانی بیرون آورده شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ورود گروه امداد چینی به کشتی ایرانی پیکر ۲ ایرانی بیرون آورده شد : هوش ایرانی ..... سه نفر یی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه یی هر کدام یک بلیط یدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط یده اند..... یکی از یی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم . همه سوار قطار شدند. یی ها روی صند. تازه ترین تصاویر و اخبار از نفت کش سانچی حکایت از آن دارد که تیم امداد و نجات چین، دو پیکر را روی عرشه این کشتی کشف و از کشتی نفت کش خارج کرده است. تصاویر این لحظات و همچنین توضیحات مسئولان امر را درباره آ ین وضعیت نفت کش ایرانی در تابناک می بینید و می شنوید. مدیر کل امور اجرایی زکات کمیته امداد با اعلام رشد 30 درصدی فطریه ها جمع آوری شده، گفت: ایرانی ها بیش از 43 میلیارد تومان فطریه به نیازمندان کمیته امداد اهدا د. مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت:باید بسترهای لازم برای اشتغال گروه های مختلف مددجویی تحت حمایت کمیته امداد فراهم شود. همشهری آنلاین: معاون سازمان بنادر و دریانوردی، از رسیدن ١٢ تکاور ایرانی به محل حریق نفتکش سانچی خبر داد و گفت: تکاوران و گروه چینی در حال برگزاری جلسه و بررسی نحوه ورود به نفتکش هستند. ساعت ۲۰ به وقت محلی روز شنبه گذشته یک نفتکش ایرانی با یک کشتی چینی برخورد کرد که در نتیجه آن نفتکش ایرانی آتش گرفته و ۳۲ پرسنل آن مفقود شدند. تاکنون فقط پیکر یک نفر پیدا شده است. سه نفر یی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه یی هر کدام یک بلیط یدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط یده اند..... یکی از یی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم .
همه سوار قطار شدند. یی ها روی صندلی های تعیی. مدیر کنترل امداد و نجات هلال احمر گفت: هفت گروه عملیاتی جستجو برای کشف پیکر جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای atr آسمان را از طریق زمینی پیگیری می کنند. پس از آتش گرفتن نفتکش ایرانی بر اثر برخورد کشتی باری چینی به کشتی ایرانی، این کشتی برای چندین روز در آتش می سوخت و امروز خبرهایی درباره کاهش ابعاد آتش سوزی منتشر شد. سخنان اعضای چند تن از خدمه این کشتی که احتمال می رود هنوز زنده باشند و در عقب کشتی جای گرفته باشند، را در تابناک می بینید و می شنوید. آنها در گفت و گو با رضا زندی از امیده. علی ربیعی رییس کمیته ویژه رسیدگی به وضعیت نفتکش حادثه دیده ایرانی سانچی در شانگهای گفت: خواستار این هستم که طرف چینی ضمن بکارگیری تمام توان خود برای نجات دریانوردان ایرانی، در اجرای عملیات امداد و نجات جدیت ورزند. جعبه سیاه کشتی سانچی به همراه پیکر دو دریانورد ایرانی عصر امروز یکشنبه وارد شانگهای شد. رئیس کمیته امداد گفت: سال گذشته 102 هزار فقره وام اشتغال پرداخت شده که 1400 میلیارد بار مالی داشته است و امسال این وام به بیش از 2100 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت که با آورده امداد 2500 میلیارد تومان خواهد شد. س رست معاونت فرهنگی کمیته امداد استان تهران گفت: آموزش خانواده ها از جمله سرفصل های اصلی سبک زندگی ایرانی ی است. استاکر(لیفتراک دستی( : وسیله ای است کاربردی جهت حمل ، جابجایی ، بالابردن و تخلیه انواع پ و بارهای دیگر در کارگاه ها ، انبارها و کارخانجات می باشد که دارای انواع گوناگونی هستند استاکر های دستی در برندهای ایرانی ، چینی و ترکیه موجود می باشند. در تناژ و ارتفاع متفاوت ارسال به تمام ایران امروز تماس بگیرید فردا تحویل با قیمت مناسب و ضمانت تلفن : 55532773-021 تلف : 55268629-021 موبایل : 4410210-0912 گروه صنعتی متین واقع در تهران www.lift-iran.ir www.liftiran.
استاکر استاکر ایرانی استاکر چینی استاکر ترکیه استاکر برقی ایرانی استاکر برقی چینی استاکر شارژی چینی استاکر شارژی ترکیه بشکه بر بشکه بر ایرانی بشکه بر چینی بشکه تخلیه کن بشکه حمل کن بشکه بالابر یک روز پیش از آن که نفتکش سانچی منفجر و غرق شود، چهار امدادگر چینی وارد کشتی شدند و جسد دو قربانی و جعبه سیاه نفتکش را از آنجا خارج د. در پی اقدام جدید ت در ممنوعیت ورود شهروندان ایرانی و چند کشور دیگر به ایالات متحده و واکنش متقابل ایران که بر اساس آن ورود یی ها به کشورمان ممنوع شد، حضور کشتی گیران یی در ایران هم در نهایت با تصمیم روز گذشته ( ) وزارت خارجه ایران منتفی اعلام شد. کارت اعتباری ید کالای ایرانی که قرار بود وسیله ای برای افزایش اشتغال کارگران ایرانی باشد ضاهرا قرار است به مانعی در راه اشتغال تبدیل شود ، اگر این برنامه به تحقق بپیوندد بیکاری کارگران ایرانی بیش از پیش گریبان گیر خانواده های ایرانی خواهد شد .
متن خبر : http://peyk.iribnews.ir/detail/video/6529.aspx انجمن پزشکی کوهستان ایران: چگونه درخواست کمک کنیم؟ علائم قراردادی امداد و نجات مفهومی بین المللی در تشخیص آنها برای دریافت کمک دارند. این علائم عموما" از طریق بی سیم ، نشانه های دیداری ، شنیداری و تولید نور یا روشنائی از مسافتی دور قابل تشخیص هستند. علائم امداد و نجات نشان می دهند که یک فرد یا یک گروه از مردم ، کشتی ، هواپیما یا سایر . خانه ملت نوشت: رئیس مجلس شورای ی با اشاره به عملکرد مثبت و ارزشمند کمیته امداد (ره) گفت: رویکرد این کمیته در توانمندسازی مددجویان برای صاحب فن شدن و ورود به اجتماع بسیار مطلوب بوده است. خواننده و آهنگساز گروه «دال» با حضور در برنامه «دورهمی» در باره شیوه کار و نام گروه شان توضیحاتی را دادند. سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد، با توجه به توقف اجرای محدودیت های تبعیض آمیز علیه ورود شهروندان ایرانی به ، بر اساس حکم قاضی فدرال و با عنایت به درخواست رئیس فدراسیون کشتی ایران و رئیس فدراسیون بین المللی کُشتی، با صدور روادید برای تیم کشتی به منظور شرکت در مسابقات جام جهانی کشتی در کرمانشاه موافقت شد.
فرمانده چینی عملیات امداد و نجات نفتکش ایرانی سانچی احتمال نجات جان دریانوردان ایرانی حاضر در این… معاون امداد و نجات هلال احمر لرستان گفت: قطعات جدید از پیکر های جانباختگان حادثه سقوط هواپیما کشف شد. قطعات جدید از پیکر های جانباختگان هواپیمای آسمان کشف شدباقر محمدی، معاون امداد و نجات هلال احمر لرستان گفت: تیم امداد نجات کوهستان به عنوان ارزیاب به محل سقوط هواپیمای آسمان اعزام شدند و توانستند دقایقی قبل قطعاتی از پیکر های جانباختگان را کشف کنند. وی افزود: شرایط جوی به شدت نامناسب است و به همین دلیل تیم های ارزیاب در حال بازگشت به کمپ امداد هستند و امکان جستجو وجود ندارد. معاون امداد و نجات هلال احمر لرستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی تیم های ارزیاب گفت: تیم ارزیاب امروز موفق شد قطعاتی از پیکر های برخی از جانباختگان را کشف کند. آیین افتتاح طرح خدمات و امداد نوروزی گروه سایپا امروز صبح طی مراسمی در هتل المپیک تهران برگزار شد. سخنگوی وزارت خارجه چین گفت شرایط جوی نامساعد دسترسی گروه های امداد و نجات به نفتکش را دشوار ساخته اما گازهای سمی ناشی از سوختن نفت نیز به یک ریسک بزرگ تبدیل شده است. داوران ایرانی قاضی فینال لیگ قهرمانان آسیا(خدابه دادبرسه) داوران ایرانی یکی از دو بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را قضاوت خواهند کرد. -------------------------------------------------------------------------------- دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تیم داوری ایرانی قضاوت خواهد کرد.طبق تصمیم کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا، علیرضا فغانی، حسن کامرانی فر و رضا سخندا. اجساد منجمد شده یک زوج جوان چینی که با خودرویشان در رودخانه یخ زده سقوط کرده بودند، توسط مأموران امداد و نجات بیرون آورده شد.

به گزارش جماران به نقل از ایران، براساس گزارش مأموران امداد و نجات شهر «چانگچون» واقع در استان «جیلین» چین، بعدازظهر 22 اسفندماه جاری «ژانگ تونگ» مرد جوان 36 ساله ای که همراه همسرش «آنه فنگ» با اتومبیل . تیم ایرانی عملیات امداد و نجات شامل ۱۲ تن از تکاوران نیروی دریایی که به منظور نجات دریانوردان سانچی به دریای چین اعزام شده بودند امشب از شانگهای راهی تهران می شوند. با درود، به آگاهی همه دوستان و بازدیدکنندگان گرامی می رساند که گروه ی حقوق ایرانی جهت انجام بحث و گفتگوی حقوقی و دوستانه و پرسش و پاسخ راه اندازی شد. در صورت تمایل مییتوانید در مباحث گروه شرکت کرده و سوالات خود را مطرح کنید. لینک ورود به صفحه گروه: گروه ی حقوق ایرانی هم اکنون یک میلیون حامی در کشور با کمیته امداد همکاری دارند که برخی از آنها به 13 هزار یتیم کمک می کنند. پلاتز به نقل از منابع آگاه نوشت 2 نفتکش غول پیکر ایرانی برای نخستین بار پس از 5 سال، ماه آینده، برای تحویل یک محموله حدود 4 میلیون بشکه ای نفت خام در روتردام پهلو می گیرد. تیم های امداد و نجات و گروه های آتش نشان امروز شنبه ۲ بهمن با ورود به سومین روز آتش سوزی ساختمان پلاسکو بی وقفه در حال آواربرداری هستند. هویت دو کشته ی ایرانی عضو در کوبانی به گزارش کوردپاریز، ypg شاخه ی نظامی حزب دموکراتیک (pyd) (شاخه ی یی پ ک ک) اخیراً اسامی ۵ تن دیگر از کشته های خود را که توسط به قتل رسید ه اند را اعلام کرد که از این پنج تن، دو نفر آنها از اعضای ایرانی بوده اند. هویت این...  دو ایرانی دیگر را در کوبانی به قتل رساند تلویزیون لهستان ،با ورود تیم ملی والیبال ایران به ورشو به گرمی ازآنها استقبال کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال،گروه تلویزیونی لهستان ورود تیم ملی والیبال ایران به فرودگاه ورشو را پوشش خبری داد. آنها هنگام ورود ایرانی ها با کواچ سرمربی تیم ملی والیبال و فرهاد ظریف لیبروی ایران مصاحبه د . تلویزیون لهستان در حالی که از ا. امروز، شنبه ۲ بهمن و با ورود به سومین روز حادثه پلاسکو، تیم های امداد و نجات و گروه های آتش نشان بی وقفه در حال آوار برداری هستند. امروز، شنبه ۲ بهمن و با ورود به سومین روز حادثه پلاسکو، تیم های امداد و نجات و گروه های آتش نشان بی وقفه در حال آوار برداری هستند.
حضرت محمد (ص) :
دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت
کوروش :
ایرانی، هرگز زانو نخواهد زد،
حتی اگر آسمانش کوتاهتر از قامت...ش باشد.
کوروش :
ایستاده بمیرید، بهتر است تا روی زانوهایتان زندگی کنید

اسکندر مقدونی :
اگر روزی دیدی که فردی بخاطر کشورش حاضر شده، تمام فرزندانش را قربا. یک کشتی تجاری یی توقیف و به بندر شهید باهنر منتقل شد؛ اتفاقی که از سوی منابع داخلی و همچنین رسانه های بین المللی تأیید شد و علت وقوعش نیز شکایت حقوقی و مشکلاتی است که این کشتی با اداره بنادر ایران داشته است.

به گزارش «تابناک»، کشتی باری «مرسک تایگریس / mv maersk tigris» با پرچم جزایر مارشال ـ که تحت حاکمیت ست ـ توسط نیروهای نظامی ایران متوقف و پس از آنکه دستور تغییر مسیر به سمت بنادر ایران را نپذیرفته، با شلیک گلوله اخطار، مجبور به تغییر مسیر و راهی آب های ایران شد.

در این زمینه، رویترز به نقل از پنتاگون گزارش داده که کشتی توقیف شده با نام mv maersk tigris از ناو یی در تنگه هرمز درخواست کمک کرده بود. یکی از مسئولان کشتی توقیف شده اعلام کرده بیست و چهار دریانورد از کشورهای شرق اروپا و آسیا در این کشتی بوده اند. در همین راستا، یک منبع آگاه با اشاره به اینکه کشتی مذکور تجاری بوده و و با اداره بنادر ایران اختلافی داشته، اظهار داشت: اداره بنادر ایران در همین راستا به دادگاه مراجعه می کند که دادگاه حکم توقیف این کشتی را می دهد و اداره بنادر درخواست می کند، این کشتی توقیف شود که این امر محقق می شود. این کشتی با پرچم جزایر مارشال که تحت حاکمیت ست، قصد تردد داشته که توقیف می شود. بیشتر خدمه این کشتی اروپایی هستند و احتمال اینکه برخی از افراد آن یی باشند نیز هست.

پرس تی وی نیز ضمن تأیید خبر فوق اعلام کرد، مسئولان وزارت خارجه ایران اعلام د، کشتی مرسک تایگریس به علت تخلفات مالی توقیف شده است.

نیروهای ایرانی با تیراندازی کشتی یی را به بندر عباس انتقال دادند
تصویر کشتی mv maersk tigris
رویترز نیز به نقل از پنتاگون آورده است، کشتی توقیف شده با نام «مرسک تایگریس / mv maersk tigris» از هواپیما و ناو یی در تنگه هرمز درخواست کمک کرده و بلافاصله یکی از ناوهای یی و همچنین جنگنده های یی به سمت نقطه مورد اشاره کشتی یی تغییر مسیر داده بودند.

همچنین پولیتیکو گزارش داد، پنتاگون اعلام کرده، روز نیروی دریایی ایران یک کشتی تجاری را در خلیج فارس توقیف کرده و به این کشتی دستور داده وارد آبهای ایران شود. هیچ تبعه یی سوار بر کشتی تجاری مرسک تایگریس نیست و این کشتی در جزایر مارشال ثبت شده است. با این حال، با هواپیما این کشتی را تحت نظر داشت و به ناوشکن اس اس فارگت دستور داده شده بود، در نزدیک ترین فاصله در آب های بین المللی حرکت کند.

وزارت دفاع در ادامه بیانیه خود درباره این اتفاق اعلام د، به نظر می رسد، شناورهای گشتی ایران به کشتی مرسک تایگریس در خلیج فارس دستور داده اند متوقف شود. با این حال خدمه کشتی در وهله نخست به این درخواست توجه ن د. شناورهای گشتی ایران سپس در اطراف این کشتی تیر هشدار شلیک د و ناخدای کشتی پس از این اقدام، دستورهای نیروهای ایرانی را اجرا کرد، ولی پیش از آن از کشتی های اطراف خواستار کمک شد.

کشتی مرسک تایگریس سپس به همراه شناورهای ایرانی به محلی نزدیک جزیره لارک نزدیک سواحل ایران حرکت کرد که یکی از باریک ترین بخش های تنگه هرمز به شمار می رود. این تنگه، خلیج فارس و دریای عمان را به هم ارتباط می دهد. به نظر می رسد، ملوانان ایرانی و دیگر نیرو ها، سوار کشتی شده اند.


رئیس کمیته امداد (ره) با بیان اینکه مبلغ اندکی به برخی مددجویان کمیته امداد پرداخت شده و از کارت بازرگانی آنها برای واردات خودروی لو استفاده شده است، گفت: ساختمان سوهانک کمیته امداد به ت فروخته شده است. ۵ ماهیگیر سریلانکایی گذشته توسط کشتی غول پیکر نفتکش ایرانی در آب های آزاد نجات یافتند صبح امروز تحویل بندر چابهار شدند. رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: 156 تیم امداد در پی وقوع سیل به سیل زدگان امدادرسانی د. مدیر کل گمرک بازرگان از بازداشت دوتبعه ایرانی به اتهام ورود غیرقانونی به کشوردر مرز این شهر خبر داد. نامش در کشتی کج محمدحسن بوده و وزنش109کیلوگرم می باشد.محمدحسن در ایران و درتهران متولدشده و متاهل می باشد.وی درسال1998وارد عرصه ی کشتی کج شد و درسال2002وارد کمپانیwweشد.ازمربیان اومی توانیم به جیم بیلان و جیمی تانشی اشاره کنیم.او فقط یک منیجر داشت و آن هم خسرو ی یاهمان آیرون شیک بود.محمدحسن1بارقهرمانی بین قاره ای رابدست آورده است.او کم ل. رئیس کمیته امداد (ره) در نشست خبری باشگاه خبرنگاران جوان به مناسبت سالروز تأسیس کمیته امداد (ره) شرکت کرد. 5 میلیون نفر تحت پوشش کمیته امداد هستند/ کمینه امداد یک اورژانس موقت است/ رقابت ارگان‎های تی و غیر تی بر سر ید ساختمان سوهانک سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد (ره)،روز(دوشنبه) با حضور در باشگاه خبرنگاران جوان، ضمن بازدید از گروه های مختلف خبری در این خبرگزاری، در نشست خبری به مناسبت «سالروز تأسیس کمیته امداد (ره)» نیز شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] فروش ویژه سوئیچینگ با جریان ها و ولتاژهای مختلف در دو نوع چینی و ایرانی 12 ولت 10 آمپر ایرانی چینی
12 ولت 20 آمپر ایرانی چینی 12ولت 30 آمپر ایرانی چینی
5ولت 30 آمپر 5ولت 40 آمپر
24 ولت 10 آمپر قیمت ها دارای نوسان میباشند تماس بگیرید
شماره حساب و نحوه ید س رست سازمان سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام مطالعات تخصصی برای ورود پهپادهای امدادی به چرخه نجات کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، ناصر چرخ ساز با اشاره به برنامه این سازمان برای افزایش تعداد بالگردها در راستای تقویت امداد هوایی، گفت: برای رسیدن به محل حادثه یکی از بهترین وسایل بالگرد است که در سازمان امداد و نجات در حال حاضر بالگردهای پهن پیکر برای ترابری لجستیک و نیرو و همچنین بالگردهای سبک برای پاسخگویی سریع به حوادث وجود دارد.

وی با بیان اینکه براساس سیاستگذاری ها، پوشش حداکثری امداد هوایی در همه استان ها مدنظر است، گفت: براساس سخنان رییس جمعیت هلال احمر باید در هر استان یک بالگرد مستقر شود، اما در نظر داریم با توجه به وسعت و میزان خط ذیری، استقرار بالگرد در برخی استان ها را افزایش دهیم.

چرخ ساز با بیان اینکه استقرار یک بالگرد در مرکز برخی استان ها پاسخگوی حوادث نیست، گفت: چرخه امداد هوایی جمعیت هلال احمر نیز نیازمند بازسازی است و حتی اگر بالگردهای این سازمان قدیمی نباشند از آنجایی که براساس استانداردهای روز دنیا و خاص امداد نجات بررسی می شوند، آمادگی پاسخگویی به حوادث را دارند.

س رست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه در حال حاضر 17 فروند بالگرد در اختیار ناوگان امداد هوایی سازمان است، گفت: اولویت این سازمان در استفاده از بالگرد، ترابری نیرو و تجهیزات، پاسخگویی به حوادث و آمبولانس هوایی است.

وی همچنین از انجام مطالعات حتی برای ورود پهپادهای امدادی خبر داد و گفت: در حال حاضر اقدامات کارشناسی و مطالعاتی برای ورود پهپادها به منظور ارزی هوایی مکان حادثه در دستور کار است و این طرح در فاز مطالعاتی قرار دارد و پس از انجام تست در صورت مثبت بودن، وارد چرخه امداد و نجات کشور می شوند.
به نقل از تابناک قشقاوی گفت: برای اعزام گروه زبده جهت خاموش کشتی نفتی اعلام آمادگی کرده ایم. فرودگاه بین المللی لوگان در شهر بوستون ای ماساچوست دیروز شاهد ورود 40 مسافر ایرانی بود که همگی بدون مانع وارد خاک شدند. نیروهای امداد و نجات از ابتدای نوروز تا هشتم فروردین در ۱۰۴ حادثه به مسافران امداد رسانی کرده اند . پس از چندین روز بی خبری و جست و جوی دهها گروه تحقیقاتی و امدادی سرانجام پلیس شهر مونترال اعلام کرد، پیکر خانم “لیلا تاتاری” زن ایرانی را یافته است. به گفته سخنگوی پلیس پیکر خانم تاتاری 69 ساله در حفره ای نزدیک مدرسه sacré-cœur پیدا شده است. این مدرسه در تقاطع خیابان های avenue du docteur-penfield وatwater واقع شده است.