وس های جنگی

به نقل از خبرگزاریها در مورد وس های جنگی : نخست رژیم صهیونیستی غزه را به جنگی بسیار سخت تر از جنگ سال 2014 تهدید کرد. نخست رژیم صهیونیستی غزه رابه جنگی بسیار سخت تر از جنگ سال 2014 تهدید کرد. دادستان عمومی وانقلاب شهرستان کهنوج از دستگیری یکی از اعضای باند قاچاق سلاح ومهمات خبر داد و گفت:در این رابطه 7هزار و397فشنگ جنگی کشف شده است. نخست رژیم صهیونیستی غزه را به جنگی بسیار سخت تر از جنگ سال 2014 تهدید کرد. این ناو که با هزینه حدود 10 میلیارد یورو ساخته شده است به عنوان گران ترین ناو جنگی جهان محسوب می شود. یک پروفسور یی اعلام کرد ت به دنبال ساخت ماده مخدری است که سربازان را به «اَبَرانسان های جنگی» تبدیل می کند. وزارت دفاع قطر از حضور ناوهای جنگی انگلستان در آبهای ساحلی این کشور برای انجام رزمایش مشترک خبر داد. دونالد ترامپ و همسرش ملانیا در بازدید از مرکز نگهداری مجروحان جنگی به یکی از سربازان نشان افتخار اعطا کرد. وزارت دفاع چین نزدیک شدن دو کشتی جنگی یی به جزایر واقع در دریای چین جنوبی را اقدامی تحریک آمیز خواند و آن را محکوم کرد. خبرگزاری رسمی قطر از ورود ۲ فروند کشتی جنگی یی به دوحه برای شرکت در یک مانور مشترک نظامی خبر داده است. نخست رژیم صهیونیستی غزه را به جنگی شدیدتر از جنگ سال 2014 تهدید کرد. بهترین های جنگی کمتر شناخته شده که باید ببینید
در این مقاله، بهترین ‌های جنگی که نسبت به همتایان خود کمتر مطرح هستند، فهرست کرده‌ایم. لگو هواپیما و قایق جنگی cogo   با 44 درصد تخفیف دیدن این کالا در دایابرگ ک ن سوری ای که در مناطق جنگی این کشور زندگی می کنند، علیرغم ها و خطرات ناشی از جنگ داخلی، برای ادامه تحصیل در کلاس های درس حاضر می شوند.

بهبهان بازی جنگی igi بازی جنگی igi بازی جنگی آی جی آی ۱ , بهبهان
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p سازمان دیده بان ضمن انعکاس فهرستی از جنایات جنگی ائتلاف سعودی در یمن، با صدور بیانیه ای خواستار محاکمه و مجازات محمد بن سلمان ولیعهد و دفاع عربستان شد. معاون رئیس جمهور در امور ن و خانواده گفت: اگر تحقق نمی یافت خیلی راحت جنگی دیگر، مداخلی ای دیگر، ناامنی و افزایش نظامی گری رخ می داد. هرچند طبیعت جنگ خشونت و کشتار است؛ با این حال حتی این بدترین چهره بشر هم بی قانون نیست. قتل غیرنظامیان, برخورد ناشایست و به برده گرفتن اهالی مناطق تخت تصرف, قتل یا بدرفتاری با اسرای جنگی, کشتار گروگان ها و غیره از جمله این جرایم به شمار می آیند. در این ویدیو چند تن از مجرمین جنگی ژاپن که پس از تسلیم ژاپن در جنگ جهانی دوم در هنگ کنگ بازد. نیروی دریایی یمن یک کشتی جنگی ائتلاف سعودی را در سواحل جنوبی این کشور هدف قرار داد. با وجود اینکه هفته گذشته از اعزام یک ناو جنگی به سمت شبه جزیره کره خبر داد، اکنون مشخص شده است که این ناو به سمت استرالیا در حرکت بوده است. منابع امنیتی یمن از انهدام یک فروند کشتی جنگی وابسته ائتلاف سعودی در سواحل غربی یمن خبر دادند. یمن یک فروند کشتی جنگی متعلق به رژیم م سعودی را در سواحل استان الحدیده هدف حمله موشکی قرار داد و منهدم کرد. در پی افزایش تنش ها در شبه جزیره کره نیروی دریایی روسیه از اعزام ۲ ناو جنگی خود به منطقه آسیا – پاسیفیک و دریای چین جنوبی خبر داد. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج گفت :63 کیسه موادمخدر به همراه مقادیری مهمات جنگی از سوداگران مرگ کشف شد. ۳۱ مرداد: رسیدن ماشین جنگی آلمان به شهر لنینگراد
۷۶ سال پیش در چنین روزی، ماشین جنگی آلمان نازی به شهر لنین‌گراد، یکی از نمادهای اتحاد جماهیر شوروی رسید تا زمینه‌ساز یکی از طولانی و وحشتناک‌ترین محاصره‌های تاریخ شود. کره شمالی با اشاره به خصومت های علیه پیونگ یانگ، هشدار داد واشنگتن تلاش می کند جنگی در شبه جزیره کره به راه بیندازد. رئیس جمهور فرانسه امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی، از فروش دو کشتی جنگی به امارات خبر داد. ایسنا نوشت: رئیس جمهوری قصد دارد یک دستور اجرایی را به امضا برساند که حکم دوران اوباما را که دسترسی پلیس به تجهیزات جنگی را محدود می کرد، ملغی می کند. من همان برگه عبور هستم یعنی مجوز عبور در مناطق جنگی. در مناطق جنگی فقط رزمندگان می توانستند رفت و آمد کنند. ۲ فرانسوی همزمان با سفر ولیعهد عربستان سعودی به پاریس، شکایتی را در خصوص نقض و مشارکت در جنایات جنگی علیه وی مطرح د. ناو جنگی نیکولای فیلچنکوف متعلق به ناوگان نیروی دریایی روسیه از تنگه چناق قلعه در دریای مرمره عبور و به سمت سواحل حرکت کرد. یک سازمان غیر تی ی، انگلیس را مامن جنایتکاران جنگی رژیم صهیونیستی معرفی کرد. در چند هفته گذشته حدود ۱۶ نفر از آوارگان جنگی بر اثر نبود مواد خوراکی، آب آشامیدنی، داکتر و داور در ولایت جوزجان جان باخته اند. خبرگزاری فا نیوز مدعی شد ۱۱ فروند کشتی جنگی روسیه، پایگاه دریایی طرطوس را ترک د. رئیس جمهوری روسیه گفت: تمامی شرکت های بزرگ روسی باید در راستای تولید تجهیزات جنگی آمادگی داشته باشند. تسلیم در برابر و اروپا حتماً جنگی سنگین در پی خواهد داشت، جنگی که هر منطقه ایران را به بخشی در حال درگیر با قدرتی بیرونی و با بخشی دیگر داخلی تبدیل می گرداند. «بیمارستان جنگی» با عنوان فرعی «خاطرات فاطمه تارینگو» به کوشش «مرضیه نظرلو» براساس مصاحبه های «سمیه ی» در ۱۶۰ صفحه توسط «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس» در ۲ هزار نسخه منتشر شده است. رئیس آموزش و پرورش کبودراهنگ مطرح کرد: بیمه دانش آموزان کبودراهنگی در مقابله با تهاجم فرهنگی رضا عسگری در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان همدان در کبودراهنگ، اظهار کرد: اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی در قالب اردوهای راهیان نور بهترین زمینه جهت بیمه سازی دانش اموزان در مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم است. وی با اشاره به . پس از پیروزی انقلاب ی نیروی هوایی ایران با همکاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مبادرت به طراحی و هواپیماهای جنگی نموده است. رئیس جمهور لبنان تأکید کرد که بعید است جنگی بین این کشور و رخ بدهد اما در صورت وقوع چنین جنگی لبنان پیروز آن خواهد بود. منبعی در وزارت دفاع اسپانیا اعلام کرد که ولی عهد سعودی قصد دارد قرارداد ید کشتی های جنگی به ارزش بیش از 2 میلیارد دلار را با اسپانیا امضا کند. خبرگزاری فارس: عاشقانه های یک مرد جنگی اگر ی نیایش هایی که به قلم شهید چمران نگاشته شده است را بخواند و نداند که نوشته کیست در دورترین افق ذهنی اش هم نمی تواند حدس بزند که مردی این کلمات را کنار هم گذاشته که سالها در میدان مبارزه و جنگ است. متن زیر یکی از نیایش های وی است که می نویسد: سفیر در یمن با تاکید بر اینکه جنگ یمن جنگی داخلی است گفت، با این حال طرف های جنگ در یمن دو گروه نبوده بلکه مجموعه ای هستند که بر سر قدرت مطلق در این کشور با یکدیگر رقابت دارند و فرماندهان جنگی هر روز در یمن ثروتمندتر می شوند.
معرفی بهترین های جنگی تاریخ سینمای جهان
معرفی بهترین های جنگی تاریخ سینمای جهان + تصاویر ادامه مطلب دبیرکل مرکز اسناد جرایم جنگی در با بیان اینکه زمان سرمایه گذاری قدرت های منطقه ای و بین المللی در با سقوط حلب به پایان رسیده است، گفت: دمشق با جنایتکاران جنگی تحت حمایت قطر، ترکیه و عربستان مبارزه می کند. بفهم و نشو! آ به چند زبان میخواهی بگویی که دوستش داری و با چه زبانی می خواهی دوستت ندارم هایش را بشنوی؟ مرد باش و حقیقت های زندگی ات را بپذیر هر ساعت هفت سال میگذرد ها را بپذیر این همه بد شانسی های زندگی ات را بپذیر برای آینده ات می جنگی،شاید پیروز نشوی! هر روز از دست دادن هایش را بپذیر برای آینده ات می جنگی،شاید پیروز شوی ش ت بعد از پی. تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان
ت این ناو که با هزینه حدود 10 میلیارد یورو ساخته شده است به عنوان گران ترین ناو جنگی جهان محسوب می شود.


ناو جنگی " جرالد آر فورد " که عنوان گرانترین ناو جنگی جهان لقب گرفته است برای نخستین بار روز شنبه  در سواحل ویرجینیای به آب انداخته شد. برای ساخت  این ناو جنگی که با هزینه بیش از 10 میلیارد یورو ساخته شده حدود 6 سال وقت صرف شده است.

 پروژه ساخت این ناو عظیم با بودجه 8.4 میلیارد یورویی از سال 2009 آغاز شد و قرار بود در سپتامبر سال 2015 به پایان برسد. اما ساخت این ناو ی ال و نیم دیگر به طول انجامید و هزینه ساخت آن به 10 میلیارد یورو رسید. گفته می شود حدود 5 هزار سازنده کشتی در ساخت این ناو مشارکت داشته اند و وزن آن حدود 100 هزار تن است.

این ناو که با استفاده از یک مدل سه بعدی کامپیوتری طراحی شده است  قابلیت حمل 4660 پرسنل و 75 هواپیما را داراست و با  کمک دو راکتور هسته ای خود  قادر است با سرعت 34 کیلومتر در ساعت حرکت نماید.  طول این ناو حدود 338 متر است و  220 هواپیما می توانند با کمک نیروی مغناطیسی برق آن از روی این ناو جنگی به پرواز در آیند.
 
تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان

تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان

تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان

تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان

تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان

تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان

تصاویر دیدنی از گرانترین ناو جنگی جهان
  رو مه کیهان در سرمقاله خود نوشت: ایران هرگز نمی خواهد جنگی را در منطقه به راه اندازد کما اینکه تاکنون این کار را نکرده و هر جا هم که حضوری نظامی پیدا کرده است برای خواباندن جنگی بوده که دشمنان منطقه به راه انداخته اند. ایرنا نوشت: خبرگزاری ملی لبنان تاکید کرد که حضور بزرگترین کشتی جنگی ناوگان دریائی انگلیس (hms ocean) در بندر بیروت با عملیات های جنگی در منطقه ارتباطی ندارد و تاکیدی بر « روابط دوستانه و قوی نظامی، اقتصادی و دیپلماتیک انگلیس و لبنان است». تو چرا می جنگی؟ ـ پسرم می پرسد من تفنگم در مشت کوله بارم در پشت بند پوتینم را محکم می بندم مادرم آب و آیینه و قرآن در دست روشنی در دل من می کارد پسرم بار دگر می پرسد: تو چرا می جنگی؟ با تمام دل خود می گویم: تا چراغ از تو نگیرد دشمن محمد رضا عبدالمکیان (ادامه شعرها در ادامه مطلب)