وضعیت جوی هفت روز اینده

به نقل از خبرگزاریها در مورد وضعیت جوی هفت روز اینده : با سلام خدمت تمام دوستان وبلاگ متاسفانه یه مشکلی برامون پیش اومده که ان شاالله تا هفته اینده و یا نهایتا دو هفته اینده حل میشه. به همین دلیل در عرض دو هفته اینده هم نیستیم و از تمام دوستانمون عذرخواهی می کنیم. ان شاالله بزودی با طیف جدیدی از مطالب خدمتتون میرسیم. ممنون از تمامی دوستان عزیز ی که همراهی شون مایه دلگرمی ماست. منتظر طیف . یک در گفت وگو با جماران وضعیت فرهنگی ایران از منظر جامعه شناسی را بررسی کرد؛ تاثیرات فرهنگ جوامع برشکل گیری تقلب اقتصادی٬فساد و ریاکاری مذهبی کد خبر: 92773 تاریخ خبر: 29/04/1394 پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران ­ تهران سید محمود نجاتی حسینی س رست گروه مطالعات فرهنگی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری به بررسی. "باز ماندن بیش از ٢٥٠٠٠ دانش اموز استان سیستان و بلوچستان از تحصیل "
سلام "در استانه سال تحصیلی قرار داریم و بازگشایی مدارس به روی أولی ها ،سخت نگران این مهم هستم که چگونه بأید قبول داشت که بیش از ٢٥٠٠٠ دانش اموز بازمانده از تحصیل داشته باشیم عبور از این مهم نوعی بی تفاوتی نسبت به سرنوشت فرزندان ازری میگردد و اینده را هم بر این ف. داماش گیلان با مشکلات بسیار زیادی که 3 فصل ان را همراهی میکرد
در نهایت به لیگ دسته اول سقوط کرد ، گرچه حرف و حدیث هایی در مورد بازی ملوان با فجر
و ذوب اهن و راه اهن بوجود امد اما در نهایت این داماش بود که سرنوشتش رو بد رقم زد
در این بین هواداران پرشور داماش که در همه حال از این تیم حمایت د نگران اینده این تیم هستند
دلایل سقوط . رو مه اسان نوشت: رو مه اسان

با توجه به مجوزی که تبصره 2 ماده 57 قانون مدیریت خدمات کشوری به مسئولان تی مبنی بر امکان تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی کارمندان بدون نیاز به آزمون با رعایت سقف اعتبارات و مجوزهای استخدامی، داده است طی روزهای اخیر تعدادی از دستگاه های تی فرآیند اجرایی تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی خود را که در برنامه چهارم توسعه جذب شده اند، به ح رسمی آغاز کرده اند. پادشاه عربستان با صدور حکمی، «مقرن بن عبدالعزیز» را از ولیعهدی برکنار و «محمد بن نایف» را جایگزین وی کرد. «محمد بن سلمان» کوچک ترین فرزند پادشاه و جوان ترین دفاع جهان نیز جایگاه پیشین بن نایف را به عنوان جانشین ولیعهد در اختیار گرفت. هدف اصلی پادشاه با این انتصابات جدید عمل به وصیت ملک عبدالله بوده ولی دراینده ای نزدیک ولیعهدی فرزندش محمد بن سلطان که درحال حاضر دفاع وجانشین محمدبن نایف است را برنامه ریزی میکند این پیش بینی را اینده ای نزدیک درتغییرات ارکان ال سعود تجربه خواهیم کرد. رشت رودسر و انزلی و لاهیجان امروز فردا و پنج شنبه وضعیت آب و هوای گیلان در همین لحظه در 3 شهر رشت لاهیجان انزلی  امروز هست تاریخ 28/10/95 هست در دی ماه از فصل زمستان هستیم  هوا از صبح امروز تا 2 روز اینده به اینصورت است  اول  صبح  ابری بود  در  نیمه های روز  نیمه افت تا تمام ابری  در  بعضی  از  ساعات اما در 2 روز ا. پروژه ان دسته از دانشجویانی که در نیم سال اول95-96 پروژه داشته اند فقط تا هفته اینده ، روز دوشنبه(26 تیرماه) فرصت ارسال پروژه تکمیل شده خود را دارند ولی دانشجویانی که در نیمسال دوم 95-96 پروژه را انتخاب د در صورتی که تمایل دارند به زودی نمره پروژه شان اعلام شودتا دوشنبه هفته اینده (26 تیرماه) فرصت دارند در غیر این صورت ابتدای ترم اینده(مهرم. پادشاه عربستان با صدور حکمی، «مقرن بن عبدالعزیز» را از ولیعهدی برکنار و «محمد بن نایف» را جایگزین وی کرد. «محمد بن سلمان» کوچک ترین فرزند پادشاه و جوان ترین دفاع جهان نیز جایگاه پیشین بن نایف را به عنوان جانشین ولیعهد در اختیار گرفت.هدف اصلی پادشاه با این انتصابات جدید عمل به وصیت ملک عبدالله بوده ولی دراینده ای نزدیک ولیعهدی فرزندش محمد بن سلطان که درحال حاضر دفاع وجانشین محمدبن نایف است را برنامه ریزی میکند این پیش بینی را اینده ای نزدیک درتغییرات ارکان ال سعود تجربه خواهیم کرد. همه ان جهان در صحنه تبلیغات خارجی و نیز برای توجیه مردم و شهروندان سرزمین خویش ادعا می کنند که نظام آنان و وضعیت عمومی مردم، در بهترین وضعیت و مطلوب ترین شرایط قرار دارد.گذشته از این ادعاها، امروزه یک سری معیارهای علمی و کمی برای سنجش و ارزی میزان توانمندی و قدرت رژیم ها و حکومت ها و ت ها، تدوین شده است که بر پایه آن، قدرت و اقتدار د. تیم بانوان اینده سازان با ش ت تیم صدر ج ی شهرداری سیرجان توانست با یک بازی کمتر و با اختلاف 2 امتیاز از تیم صدر ج (شهرداری بم) با 32 امتیاز در جایگاه سوم قرار بگیرد. اختصاصی از یارا فایل هواشناسی دقیق تا10روز اینده و حتی ساعتی با و پر سرعت .

با
هواشناسی دقیق تا10روز اینده و حتی ساعتی
دلم که تنگ میشود نگاه میکنم... گذشته رنگی را که زیر اسمان بر روی چمن زار سبز .... دست در دست هم ... لبخند های شیرینت... گریه های غمگینم... ترس از دوری فردا... نزدیک شدن به اینده تنها... وای که نمیدانی چه لذت بخش است گردو غبار این خاطرات بر روی طاقچه دلم ....rrrrrrr جناب افشار تموک به غیر از طبابت ستون فرهنگی شهر اردبیل است که امروز نزدیک شش ماه است که بر اثر تصادف وضربه شدیذ مغزی در بستربیماری خو ده است... باصحبتی که چند روز پیش با همسر بزرگوارشان داشتم وضعیت عمومی افشار عزیز بدنبود اما متاسفانه ایشان وضعیت جسمی وتخصصی شان همان وضعیت قبلی است ودریغ ازیک حرکت اضافه یاتکلم یاشناخت ی! باز هم دوست. به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست «بررسی وضعیت نشر کتب دینی در ایران» با حضور حجت ال محمدعلی مهدوی راد، حجت ال رضا مختاری، حجت ال کاظم شمس، عبدالحسین طالعی و مالک شجاعی جشوقانی در سرای اهل قلم بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

تولید فکر در نشر کتاب دینی نداریم
مهدوی راد در ابتدای این نشست با بیان این که به وضعیت نشر و پژوهش دین خوشبین است گفت: وضعیت فعلی اگرچه مقبول است ولی مطلوب نیست و فاصله زیادی تا حد مطلوب داریم.

وی ادامه داد: بیش از 70درصد نشر دینی ما بدون توجه به مخاطب است و این یکی از اصلی ترین آسیب هایی است که این حوزه به آن مبتلاست. نویسندگان حوزه عمومی نیز که در بخش دینی می نویسند نامستند و نا استوار نگارش می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره نسبت میان تولید فکر دینی http://ibna.ir/vdcdfn0fxyt0no6.2a2y وضعیت در هاله ای ابهام
وضعیت سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی برار ایتالیا در هاله ای از ابهام قرار دارد. سید محمد در ست دوم دیدار مقابل از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و نتوانست بازی را ادامه دهد.

سیامک افروزی، پزشک تیم ملی والیبال ایران در این خصوص گفت: هنوز وضعیت محمد مشخص نیست؛ باید از پای وی ع برداری کنیم و پس از آن نظر نهایی را اعلام می کنیم.

تیم ملی والیبال ایران امروز در دیدار رده بندی از ساعت 20 به مصاف ایتالیا، میزبان مسابقات خواهد رفت. علی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها با تمام توان خود برای کمک به رحیمی به دنبال جذب بازیکن است پس از تمرین امروز جلسه ای 40 دقیقه ای را با علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر برگزار کرد. در این جلسه در خصوص آ ین وضعیت نقل و انتقالات سرخپوشان، اردوی اردبیل و اردوی خارجی قرمزپوشان و وضعیت برخی بازیکنان بح. تکمیل فرم مربوط به اندازه گیری روشنایی در تکمیل فرم مربوط به اندازه گیری روشنایی بایستی مواردی را رعایت کرد . رعایت این موارد ، کمک شایانی به انجام صحیح اندازه گیری خواهد کرد . نکات مربوط به اندازه گیری روشنایی : 1- رنگ دیوار ،کف و سقف کارگاه در گزارش قید شود . 2- ارتفاع منابع روشنایی از کف کارگاه در گزارش قید شود. 3- نوع و مدل دستگاههای . با توجه به حجم و ارزش پایین معاملات و شکل گیری روند نزولی در بسیاری از سهم ها، وضعیت شاخص نیز نزولی شده و انتظار میرود در هفته ی آینده نیز این افت ادامه یابد. شاخص در 65000 به سطح حمایتی 61.8 فیبو می رسد اما با توجه به وضعیت بازار و نبود محرک های لازم جهت رشد ، افت بیشتر شاخص در طی 10-12 روز آینده دور از ذهن نیست. گروه الیت کیک بو ینگ بخاطرعملکردضعیف اردشیرداوطلب وگروه الیت کیک بو ینگ باعث انصراف زیادی ازنمایندگان استانهاوقهرمانان رزمی کشورشده وازهمکاری بااین گروه ضعیف انصراف دادند ویکی ازاین نمایندگان ابراهیم هوشیارمی باشدکه بیان کرد مسابقه دادن درگروه ضعیف الیت کیک بو ینگ اتلاف وقت است وهیچ اینده ای دراین گروه نیست و ابراهیم هوشیارب. رئیس جمهورمحترم هفته اینده به استان سفرخواهندکرد به گزارش وبلاگ خبری وردنجان؛ وهیئت همراه هفته اینده به استان چهارمحال وبختیاری سفرخواهندکرد؛این سفرفرصت مناسبی برای مسئولین جهت تامین بودجه طرح های ناتمام وسامانه 111 برای طرح مشکلات مردمی در سفر هیئت ت. برای استفاده از این سامانه کد ملی ا امی است (بسم الله الرحمن الرحیم) در این مقال به بررسی وضعیت دینی مردم پیش از ظهور زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) می پردازیم.
از روایات فهمیده می شود که در آن روزگار، از و قرآن جز نامی بر جا نمی ماند، مسلمانان تنها به نام، مسلمان هستند. مساجد، دیگر جای ارشاد و موعظه مردم نیست. فقهای آن زمان بدترین فقهای روی زمینند و دین با کالای کم ارزش و بهای اندکی معاوضه می شود.
وضعیت دینی مردم پیش از ظهور
بودجه در سازمان های روابط عمومی به عنوان یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین نیازهای سازمان های مطرح است. بودجه امکان برنامه ریزی مناسب،برندسازی مناسب وجلب مشتریان کافی برای سازمان رااز طریق برنامه های تبلیغاتی ورسانه ای فراهم می کند.علت نیاز واحدهای ارتباطی به بودجه کافی به علت وضعیت متراکم بازار،تعداد رقبا و سخت گیری وتمایل مشتریان. به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز علوم اجتماعی پیام نور اردبیل می رساند جلسه هفته اینده کلاس های زبان تخصصی 2 و بررسی مسائل اجتماعی کماکان در راس ساعت 16 و 18 برگزار خواهد شد حضور دانشجویان عزیز در کلاس های مزبور ا امی است . نمیدانم چرا در ماشین را محکم میبندم یا به عبارتی میکوبم!!!!!!! نمیدانم چرا اینقدر به غذا اهمیت میدهم....!خوب که من پسر نیستم مگرنه همسر اینده ام را بیچاره می ...هرچند همین حالا خیلی ایراد میگیرم...... نمیدانم چرا همش فکر میکنم جواب ی که اذیتم میکند را ندهم!!!!! ایا من یک خل و چل روانیم؟؟؟؟؟!!!!! بچه ها جدی مطالعه کنید وتمام تلاشتون رو ید به خودتون ایمان داشته باشید هدف تون رو مشخص کنید وحرکت رو به سمتش اغاز کنید اجازه ندید هیچ چیز ناامیدتون اگه نتایج تون خوب نیست تلاش تون رو بیشتر کنید شما می تونید به هدف تون برسید چون دوسش دارید و می خواهید اینده رو بسازید اسان نوشت:
بر اساس گزارش یک نهاد نظارتی، مشخص شده است علی رغم پیگیری و استعلام برخی دستگاه های اجرایی پیرامون تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان جانبازان که هم اکنون به صورت قراردادی در ادارات تی مشغول فعالیت هستند، به این دستگاه ها اعلام شده است که ضوابط و مقرراتی مبنی بر استخدام این افراد ابلاغ نشده است و چنین درخواستی فعلا امکان . مدیرکل مرکز به همراه جمعی از معاونین از ایستگاه پر قدرت رادیویی دهلران بازدید د.
در این دیدار مدیرکل با حضور در ایستگاه موارد مربوط به وضعیت پوشش ایستگاه و نیاز های تجهیزاتی و فنی را مورد بررسی قرار داده و از نزدیک در جریان وضعیت این ایستگاه قرار گرفتند. همسر احمد رسول زاده از وضعیت این دوبلور با سابقه که به دلیل بیماری پارکینسون قادر به انجام فعالیت های روزمره و صحبت نیست، سخن گفت. شهین خسروشاهی همسر احمد رسول زاده در گفت وگو با مهر درباره وضعیت این دوبلور و چهره ماندگار در سال 85 گفت: احمد رسول زاده به دلیل بیماری پارکینسون وضعیت چندان مساعدی ندارد و بیشتر در حال استراحت است. وی اد. اگر به دنبال یک ویجت اختصاصی برای وضعیت آب و هوا و اطلاعات زمان در ای مختلف دنیا هستید، ویجت weather & clock را نصب کنید. این ویجت دارای اطلاعات جزئی در مورد وضع آب و هوای ای مختلف است و اطلاعاتی نظیر دمای فعلی، وضعیت جوی، رطوبت، سرعت وزش باد و جهت آن و همچنین پیش بینی وضع هوای روزهای آینده را در اختیار شما قرار می دهد. با یاد و نام خدا سلام دوستان طی دیداری که مسئولین بخش آبپخش، بخصوص بخشدار محترم از روستای بصری در ماه مبارک رمضان داشت ،ایشان نظر به درخواست مردم روستا که وضعیت روشنایی کوچه های روستا و تنها کوچه آسف نشده روستا مناسب نیست ،بخشدار محترم قول همکاری دادند که این وضعیت را ساماندهی خواهند کرد که الحمدلله وضعیت روشنایی کوچه هابسیار مناسب شد. دراین خصوص این وبلاگ به نمایندگی از مردم روستا از برادر عزیز مردانلو درخصوص ساماندهی این وضعیت کمال تشکر و قدردانی را دارد. امرور وقتی ار خواب بیدار شدم دیدم بیرون برف همه جارو پوشیده... م قول داده هفته اینده میاد ومن بی صبرانه انتضار میکشم تا هفته اینده برسه و بیاد...چند رور پیش ار بدترین رورای بود که گذشت..حساسیت و تعصب بیش ار انداره من به باعث دلخوری و فاصله بین و من و شد...انقدر دوری بی خبری ار به من سخت گذشت..که تصمیم گرفتم حتی اگر از چیزی ناراحت شدم!! به ن. دعای توسل هفته اینده در منزل اقای برات الله نازپرور برگزار میشود ماشالله این هفته هم مانند قبل استقبال خوب بود که هم از دعا استفاده شد و هم از خوش و بش بعد از پذیرایی که بچه ها همدیگر را ملاقات میکنند و خوش میگذره جای همه عزیزان خالی به امید دیدار با هدف تعیین سطح علمی و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی ماده 20 شاغل در مراکز تأمین اجتماعی استان گلستان، همزمان با سایر استانها آزمونی برگزار شد که طی آن در آ ین روز آبان ماه سالجاری تعداد 35 نفر از همکاران مشمول در آزمون شرکت نمودند و پس از آن پاسخنامه ها جهت تصحیح و تعیین نتایج نهایی به سازمان تحویل شد. احمد نصرتی با ابراز سندی از اینکه جمعی از همکاران از طریق این آزمون تبدیل وضعیت شده و امنیت شغلی بالاتری ب می نمایند، امنیت شغلی را یکی از حقوق پرسنل دانست و تأکید کرد که در فضای امن می توان از پرسنل انتظار خلاقیت داشت و تا زمانی که وضعیت و رابطه استخدامی همکاران بی ثبات باشد نمی توان انتظار مشارکت فعال را داشت که آزمون مذکور این هدف را تأمین خواهد کرد و جمعی دیگر از پرسنل فعال و تلاشگر استان از امنیت و آرامش بالاتری در خدمت به اقشار مولد جامعه بهره مند خواهند شد. پیش بینی وضعیت ساختمان طی سال اینده طبق نطریه مشاوران ساختمان و کارشناسان ملک و صنعت ساختمان به نظر می رسد با توجه  به طرح های خوب ت در سال اینده افزایش ساخت و ساز و به طبع ان افزایش فروش انواع درب ضد سرقت خواهیم داشت لذا با توجه به روند روکودی فوق امید است در سال جدید شاهد رشد این صنعت باشیم همچنین با اجماع کلی صاحب نظران این صنعت . روز ا که از خوابگاه قرار بود برویم نگاهی به ساختمان عظیم خوابگاه و در دل گفتم:اگه کلاهمم بیوفته اینجا نمیام دیگه،،، ولی میدانید حال عجیب دل تنگم برای همان خوابگاهی که چه شب ها یواشکی از پنجره اش بیرون میرفتم و برای غربتم اشک میریختم چه ی که در راه پله خوابگاه مینشستم و های روی زمین را میشمردم،،،حس میکنم چندسال اینده قطعا دل تنگ این . از اردیبهشت ماه پرتفو ها خانه تکانی خواهند کرد به سمت سهمهای مجمعی و داد و تیرماه فصل داغ مجامع هست......
بتدریج طی دو هفته اینده این کار شروع خواهد شد.....
بازار قبل از گزارش سه ماهه شرکتها با گزارش 12 ماهه سال 92 روبرو خواهد شد.....
بازار به سمت سهمهایی خواهد رفت که در مجامع خود سود تقسیم خواهند کرد.....
بتدریج از دو هفته اینده س. آ ین وضعیت توانگری مالی موسسات بیمه در شورای عالی­ بیمه مطرح و سطح توانگری مالی شرکت های بیمه توسط بیمه مرکزی ایران منتشر شد. وضعیت بی ثبات بیمه توسعه و دی وم ساماندهی مالی شرکت های بیمه میهن و کوثر نیازمند ترمیم : ایران و آسیا در پی عمل جراحی انقلاب ی، آقای سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان ، عصر امروز در تماس تلفنی جویای احوال ایشان شد و ضمن اظهار سندی از وضعیت عمومی خوب حضرت ایت الله ، از خداوند متعال بهبود سریعتر ایشان را مسئلت کرد. قالب بندی : word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 32 صفحه عناوین : 1- مقدمه
2- اهمیت و ضرورت
3- تفاوت مدرک و شغل عمران
4- معرفی اختصاری گرایشهای مختلف ی عمران
4-1- ی عمران – عمران
4-2- ی عمران – نقشه برداری
4-3- ی عمران – آب
5- توضیح کامل گرایش ی عمران – عمران
5-1- تعریف و هدف
5-2- اهمیت و جایگاه در جامعه
5-3- تواناییهای لازم برای داوطلبان این رشته و ادامه تحصیل در آن
5-4- تواناییهای فارغ حصیلان
5-5- موقعیتهای شغلی و محلهای کار
5-6- واحدهای درسی
الف ) درسهای پایه
ب ) درسهای اصلی و تخصصی ا امی
ج ) سایر درسها
5-7- ادامه تحصیلات
5-8- گرایشهای مختلف کارشناسی ارشد و ی در رشته عمران
5-9- تواناییهای فارغ حصیلان مقطعهای کارشناسی ارشد و ی
5-10- جذب فارغ حصیلان تحصیلات تکمیلی در محیطهای کار
6- اینده شغلی ، بازارکار، درآمد
7- توانایی های مورد نیاز و قابل توصیه
8- وضعیت نیاز کشور به این رشته در حال حاضر
9- پیش بینی وضعیت اینده رشته در ایران - 3200 تومان > الان ساعت 11 به وقت اتریش هوا -4 یعنی قشنگ بیرون قندیل بستن بعد مدتها گفتم بنویسم یکم حال و هوام عوض شه قبلا.که از دل تنگی برا عشقمون مینوشتم فک کنم از حالا به بعد برا همه باید بنویسم به بچه های وبلاگ هم سر زدم این باران هم که هنوز مشکلاتش حل نشده تازه بیماری رمز گذاشتن و بهبقیه هم انتقال داده رفتم وب پرنیان دیدم اینم گذاشته بابا چیکار . اسم:مینا سن:١٨ سال تولد:١٣٧٧ وضعیت:in rel with gym به دوستم گفتم : این دختره خوشگله خیلی بهت امار میده ها برو باهاش رفیق شو! گفت: نه! : گفتم: چرا؟؟ گفت: نیگا اینوو ... خ ش این یه روزی با من قهر کنه؛ من بدبخت میشم... دیوونه میشم... میفتم تیمارستان کارم به خودکشی میکشه... همه خانواده ام بدبخت میشن! تورو خدا نمیخوام اصلا خیلی اینده نگره لامصب! دقایقی پیش گزارشگر برنامه 90 محمدحسین میثاقیان به یوم تختی دورود امد و یاد و خاطره گهر لیگ برتری را زنده کرد در این گزارش از وضعیت زمین , سرنوشت نامعلوم تیم گهر و مصاحبه با بزرگان و چند تن از مربیان دورود انجام شد این گزارش دوشنبه هفته اینده در برنامه نود پخش خواهد شد با توجه به اینکه شهرداری در تمام ای تاریخی دنیا، مهمترین نقش در حفاظت از خانه های تاریخی را برعهده دارد باید خاطر نشان کرد که در اینجا شهرداری هیچگونه دخ ی در سیاست گذاری ها ندارد و تمام وظیفه حفاظت از خانه های تاریخی به اداره کل میراث فرهنگی واگذار شده است. شهرداری می بایست در روند حفاظت از خانه های تاریخی بوشهر نقش بیشتری داشته با. وی در گفتگو با خبرنگار آبندسایتونگ از پیشرفت سریع روند بهبودی اش خبر داد و گفت:" حال من خوب است. زانویم هم بهتر شده. همه چیز روبراه است."
از نحوه سریع راه رفتن او هم مشخص بود که وضعیت مصدومیتش بسیار بهبود یافته است. البته او به توصیه پزشکان تیم بایرن از حضور در سه مسابقه بعدی تیمش در بوندسلیگا مقابل تیم های آوگسبورگ، فرایبورگ، ماینس و همچنین یک دیدار در چمپیونزلیگ مقابل زسکا مسکو برحذر داشته شده است.
باواریایی ها امیدوارند این م ع ارزشمند با آغاز دور برگشت رقابت های فصل جاری بوندسلیگا به ترکیب قرمزپوشان پرافتخار شهر مونیخ بازگردد.
وضعیت افراد غیربالغ یا دیوانه در برزخ و قیامت چگونه خواهد بود؟ آیا بچه هایی که قبل از بلوغ می میرند وارد بهشت می شوند؟ (بدون هیچ تلاشی برای ب مقامات معنوی؟)
ملاک تکلیف، عقل و بلوغ است و اگر یکی از این دو نباشد، تکلیف نیز نخواهد بود و وقتی تکلیف نباشد، حساب ثواب و عقاب نیز نخواهد بود .
به هر دلیلی اگر انسانی از امکانات و استعدادها. گرامی جناب اقای باقری با سلام احتراما به اطلاع میرساند دانشجویان امضا کننده این نامه به نحوه چینش کلاس ها در ترم اینده به شدت اعتراض دارند لطفا ترتیبی قرار دهید که به نفع همگی باشد دلابل مخالفت 1 پراکندگی کلاسها و هدر رفتن وقت 2 نبودن زمان برای درس خواندن چون هر روز که کلاس باشد نصف ان روز برای رفت و امد و کلاس مصرف میشود 3 رفت و امد ب. وضعیت پرسپولیسی بازداشتیوضعیت پرسپولیسی بازداشتی , حجت ال و المسلمین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه توضیحاتی درباره وضعیت عضو پیشین هیات مدیره پرسپولیس ارائه کرد.وضعیت پرسپولیسی بازداشتیوضعیت عضو پیشین هیأت مدیره پرسپولیس که بازداشت است 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سلام عزیزم شاید این پست ا ین مطلب این وبلاگ باشه شاید هم جز ا یناش باشه...ولی هر چیه یواش یواش باید اینجا بسته شه... نه دیروز و گذشته ی ما مهم بود نه چیزی که در اینده قرار بود اتفاق بیفته فقط حال و الان که با هم بودیم اهمیت داشت و بس... مثل همه روزهای با تو بودن خاطرات قشنگی اینجا دارم... دوستت دارم همیشه و تو هر شرایطی...