وضعیت جوی هفت روز اینده

به نقل از خبرگزاریها در مورد وضعیت جوی هفت روز اینده : با سلام خدمت تمام دوستان وبلاگ متاسفانه یه مشکلی برامون پیش اومده که ان شاالله تا هفته اینده و یا نهایتا دو هفته اینده حل میشه. به همین دلیل در عرض دو هفته اینده هم نیستیم و از تمام دوستانمون عذرخواهی می کنیم. ان شاالله بزودی با طیف جدیدی از مطالب خدمتتون میرسیم. ممنون از تمامی دوستان عزیز ی که همراهی شون مایه دلگرمی ماست. منتظر طیف . یک در گفت وگو با جماران وضعیت فرهنگی ایران از منظر جامعه شناسی را بررسی کرد؛ تاثیرات فرهنگ جوامع برشکل گیری تقلب اقتصادی٬فساد و ریاکاری مذهبی کد خبر: 92773 تاریخ خبر: 29/04/1394 پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران ­ تهران سید محمود نجاتی حسینی س رست گروه مطالعات فرهنگی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری به بررسی. داماش گیلان با مشکلات بسیار زیادی که 3 فصل ان را همراهی میکرد
در نهایت به لیگ دسته اول سقوط کرد ، گرچه حرف و حدیث هایی در مورد بازی ملوان با فجر
و ذوب اهن و راه اهن بوجود امد اما در نهایت این داماش بود که سرنوشتش رو بد رقم زد
در این بین هواداران پرشور داماش که در همه حال از این تیم حمایت د نگران اینده این تیم هستند
دلایل سقوط . "باز ماندن بیش از ٢٥٠٠٠ دانش اموز استان سیستان و بلوچستان از تحصیل "
سلام "در استانه سال تحصیلی قرار داریم و بازگشایی مدارس به روی أولی ها ،سخت نگران این مهم هستم که چگونه بأید قبول داشت که بیش از ٢٥٠٠٠ دانش اموز بازمانده از تحصیل داشته باشیم عبور از این مهم نوعی بی تفاوتی نسبت به سرنوشت فرزندان ازری میگردد و اینده را هم بر این ف. رو مه اسان نوشت: رو مه اسان

با توجه به مجوزی که تبصره 2 ماده 57 قانون مدیریت خدمات کشوری به مسئولان تی مبنی بر امکان تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی کارمندان بدون نیاز به آزمون با رعایت سقف اعتبارات و مجوزهای استخدامی، داده است طی روزهای اخیر تعدادی از دستگاه های تی فرآیند اجرایی تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی خود را که در برنامه چهارم توسعه جذب شده اند، به ح رسمی آغاز کرده اند. پادشاه عربستان با صدور حکمی، «مقرن بن عبدالعزیز» را از ولیعهدی برکنار و «محمد بن نایف» را جایگزین وی کرد. «محمد بن سلمان» کوچک ترین فرزند پادشاه و جوان ترین دفاع جهان نیز جایگاه پیشین بن نایف را به عنوان جانشین ولیعهد در اختیار گرفت. هدف اصلی پادشاه با این انتصابات جدید عمل به وصیت ملک عبدالله بوده ولی دراینده ای نزدیک ولیعهدی فرزندش محمد بن سلطان که درحال حاضر دفاع وجانشین محمدبن نایف است را برنامه ریزی میکند این پیش بینی را اینده ای نزدیک درتغییرات ارکان ال سعود تجربه خواهیم کرد. وعده معظم انقلاب ۱۸\۴\۹۴در جمع اقشار مردم:اسراییل ۲۵سال اینده را نخواهد دیید تنها گزینه باقی مانده برای بسیاری از ایرانیان و جوانان که عمرشان داخل ایران تلف می شود و نه کار مناسب نه اینده مناسب و نه هیچ چیز قابل قبولی ندارند کوچ اجباری از سرزمین مادری است ان هم فقط به خاطر سلطه ها برکشورمافیا و رانت خواران و فاسدان است که دایما برای نظام خود زمان می ند و نظام ناکارمد فاسد را کش می دهند تا چند سال بیشتری هم بیش. اطلاعیه دفتر آیت الله العظمی وحید اسانی در مورد وضعیت معظم له : بسمه تعالی
در پی شایعه بستری شدن حضرت آیة الله العظمی وحید اسانی دام ظله العالی در بیمارستان و تماس های بسیاری از مؤمنان از داخل و خارج از کشور برای آگاهی از وضعیت سلامت معظم له و تشکر از اظهار لطف آنان، به اطلاع می رساند: معظم له به جهت سرماخوردگی مختصر، در منزل استراحت می فرمایند و جای نگرانی نیست. از همه ماس دعا. به روز های شیرین زندگی فکر کن به خاطرات از یاد رفته وخوب به موفیت هایت خاطرات قدیمی رادور بریزخاطرات بد پس به اینده ی شیرین و خاطرات شیرین فکر کن اب و هوای اینده و فجایع و اینده مبهم     اب و هوای اینده و فجایع و اینده مبهم
در اینده نزدیک تا دور کدام حوادث فاجعه بار رخ خواهند داد؟

به گزارش « اسپوتنیک» در اینده نزدیک تا دور حوادث فاجعه باری که ممکن است رخ بدهد .

۱- گرم شدن اب و هوا و ذوب شدن یخها و بالا امدن سطح دریاها و اقیانوس ها و حذف کمی از سواحل و ….. ۲- دوره جدید یخبندان فراخواهد رسید و آبشار نیاگارا ناپدید خواهد شد. ۳- زمین با شهاب سنگی به قطر یک کیلومتر تصادم خواهد کرد . ۴- ابر آتشفشان فوران خواهد کرد. ۵- ستاره « ابط الجوزا» به ابر ستاره جدیدی مبدل خواهد شد. ۶- « فوبوس» بر سطح مریخ سقوط خواهد کرد . ۷- شهاب سنگی به قطر ۱۰ کیلومتر با سیاره زمین تصادم خواهد کرد ۸- «زحل» بطور کامل حلقه خود را از دست خواهد داد. ۹-تابش شدید گاما رخ خواهد داد که قادر به نابودی لایه اوزون در زمین خواهد بود. درخشش نور خورشید بیشتر خواهد شد که باعث تغییر اقلیم خواهد شد. ۱۰-سطح دی ا ید کربن بشدت کاهش خواهد یافت که در نتیجه فرایند « فتوسنتز» غیرممکن خواهد بود. ۱۱- و بالا ه به دلیل تاثیر گلخانه ای، اقیانوس های جهان ناپدید خواهند شد. انشا در مورد شغل آینده من
انشا در مورد آینده من
انشا در مورد اینده نگری
انشا درباره ی در اینده میخواهید چه کاره شوید
انشا درباره ی نقشه هایم برای آینده
در اینده میخواهید چکاره شوید
انشا در مورد شغل معلمی
انشا در مورد شغل ی ادامه مطلب  وضعیت جهان پس از عصر ظهور

جهانِ پس از مهدی (علیه السلام) با نداهای آسمانی، اطلاع رسانی ظهور انجام می گیرد، شب تار غیبت به پایان می رسد و سپیده طلوع خورشید ولایت آشکار می گردد. آنگاه فاتح بلند آوازه ی زمین حرکت های رهایی بخش خود را آغاز می کند و در زمانی کوتاه حاکمیت جهانی خود را بر پهنه ی زمین می گستراند و قریب بیست سال حکومت می کند.
اکنون این سؤال مطرح است که پس از عصر ظهور، وضعیت جهان چگونه خواهد بود؟ روایات مختلفی در این باره وارد شده و نظریات متفاوتی بر اساس آنها مطرح گردیده است. بنابراین وحدت نظری درباره ی وضعیت جهان پس از حضرت مهدی (علیه السلام) وجود ندارد و اهمیت این بحث در تحلیل نظریات و گزینش مستدل نظریه صحیحی است که اوضاع مبهم پس از عصر ظهور را روشن سازد. به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست «بررسی وضعیت نشر کتب دینی در ایران» با حضور حجت ال محمدعلی مهدوی راد، حجت ال رضا مختاری، حجت ال کاظم شمس، عبدالحسین طالعی و مالک شجاعی جشوقانی در سرای اهل قلم بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

تولید فکر در نشر کتاب دینی نداریم
مهدوی راد در ابتدای این نشست با بیان این که به وضعیت نشر و پژوهش دین خوشبین است گفت: وضعیت فعلی اگرچه مقبول است ولی مطلوب نیست و فاصله زیادی تا حد مطلوب داریم.

وی ادامه داد: بیش از 70درصد نشر دینی ما بدون توجه به مخاطب است و این یکی از اصلی ترین آسیب هایی است که این حوزه به آن مبتلاست. نویسندگان حوزه عمومی نیز که در بخش دینی می نویسند نامستند و نا استوار نگارش می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره نسبت میان تولید فکر دینی http://ibna.ir/vdcdfn0fxyt0no6.2a2y به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست «بررسی وضعیت نشر کتب دینی در ایران» با حضور حجت ال محمدعلی مهدوی راد، حجت ال رضا مختاری، حجت ال کاظم شمس، عبدالحسین طالعی و مالک شجاعی جشوقانی در سرای اهل قلم بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

تولید فکر در نشر کتاب دینی نداریم
مهدوی راد در ابتدای این نشست با بیان این که به وضعیت نشر و پژوهش دین خوشبین است گفت: وضعیت فعلی اگرچه مقبول است ولی مطلوب نیست و فاصله زیادی تا حد مطلوب داریم.

وی ادامه داد: بیش از 70درصد نشر دینی ما بدون توجه به مخاطب است و این یکی از اصلی ترین آسیب هایی است که این حوزه به آن مبتلاست. نویسندگان حوزه عمومی نیز که در بخش دینی می نویسند نامستند و نا استوار نگارش می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره نسبت میان تولید فکر دینی http://ibna.ir/vdcdfn0fxyt0no6.2a2y وضعیت در هاله ای ابهام
وضعیت سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی برار ایتالیا در هاله ای از ابهام قرار دارد. سید محمد در ست دوم دیدار مقابل از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و نتوانست بازی را ادامه دهد.

سیامک افروزی، پزشک تیم ملی والیبال ایران در این خصوص گفت: هنوز وضعیت محمد مشخص نیست؛ باید از پای وی ع برداری کنیم و پس از آن نظر نهایی را اعلام می کنیم.

تیم ملی والیبال ایران امروز در دیدار رده بندی از ساعت 20 به مصاف ایتالیا، میزبان مسابقات خواهد رفت. علی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها با تمام توان خود برای کمک به رحیمی به دنبال جذب بازیکن است پس از تمرین امروز جلسه ای 40 دقیقه ای را با علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر برگزار کرد. در این جلسه در خصوص آ ین وضعیت نقل و انتقالات سرخپوشان، اردوی اردبیل و اردوی خارجی قرمزپوشان و وضعیت برخی بازیکنان بح. با توجه به حجم و ارزش پایین معاملات و شکل گیری روند نزولی در بسیاری از سهم ها، وضعیت شاخص نیز نزولی شده و انتظار میرود در هفته ی آینده نیز این افت ادامه یابد. شاخص در 65000 به سطح حمایتی 61.8 فیبو می رسد اما با توجه به وضعیت بازار و نبود محرک های لازم جهت رشد ، افت بیشتر شاخص در طی 10-12 روز آینده دور از ذهن نیست. گروه الیت کیک بو ینگ بخاطرعملکردضعیف اردشیرداوطلب وگروه الیت کیک بو ینگ باعث انصراف زیادی ازنمایندگان استانهاوقهرمانان رزمی کشورشده وازهمکاری بااین گروه ضعیف انصراف دادند ویکی ازاین نمایندگان ابراهیم هوشیارمی باشدکه بیان کرد مسابقه دادن درگروه ضعیف الیت کیک بو ینگ اتلاف وقت است وهیچ اینده ای دراین گروه نیست و ابراهیم هوشیارب. خلاصه برداری از کتاب قصه نویسی رضا براهنی: طنز از سه اصل ساخته می شود؛ اصل اول: نویسنده موقعیتی غیر واقعی را از طریق اغراق و مبالغه به وجود می آورد. در این وضعیت طرز برخورد نویسنده با مسله جنبه ی واقعی و عینی دارد. اصل دوم: وضعیت واقعی را پشت سر وضعیت غیر واقعی پنهان می کند و با شرح دادن وضعیت غیر واقعی ما متوجه واقعیت می شویم. اصل سوم: . وضعیت بدنی (قامت)یکی از مهمترین عوامل گوناگون انتخاب یک فرد برای ورزش ومسابقات میباشد.قامت هر فردی شخصی ومنحصر بفرد است وتعیین کننده های وضعیت بدنی افراد با ساختار وسایز استخوانها ،وضعیت برجستگیهای استخوانها ،آسیب وبیماری،عادات زندگی ایستاو پویا وح فیزیولوژیکی مشخص می شود. قامت وارتباط آن با نوع پیکری :
باشگاه استقلال با ارسال نامه به اداره مالیات خواهان پیگیری وضعیت آندرانیک تیموریان شد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، بحث ممنوع ال وج بودن آندرانیک تیموریان و اینکه این بازیکن نمی تواند تیم ملی را در مسابقات جام ملت های آسیا به دلیل این مشکل همراهی کند، سوژه اصلی رسانه های امروز بود، اما باشگاه استقلال برای روشن شدن وضعیت هافبک ملی پوش خود نامه ای را به اداره مالیات نوشته و در این نامه خواستار ریز وضعیت بدهی های مالیاتی تیموریان شده است.

قرار است پس از پاسخ نامه در صورتی که تعهدات بر گردن باشگاه استقلال است، این موضوع پیگیری و از طریق اداره مالیات مشکلات مالیاتی تیموریان رفع و رجوع شود.

بهرام افشارزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس این موضوع را تایید کرد و گفت: امروز نامه را به اداره مالیات فرستادیم تا هر چه سریعتر مشکل رفع شود چون نسبت به تعهدات مان به بازیکنان باید پاینبد باشیم بودجه در سازمان های روابط عمومی به عنوان یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین نیازهای سازمان های مطرح است. بودجه امکان برنامه ریزی مناسب،برندسازی مناسب وجلب مشتریان کافی برای سازمان رااز طریق برنامه های تبلیغاتی ورسانه ای فراهم می کند.علت نیاز واحدهای ارتباطی به بودجه کافی به علت وضعیت متراکم بازار،تعداد رقبا و سخت گیری وتمایل مشتریان. نمیدانم چرا در ماشین را محکم میبندم یا به عبارتی میکوبم!!!!!!! نمیدانم چرا اینقدر به غذا اهمیت میدهم....!خوب که من پسر نیستم مگرنه همسر اینده ام را بیچاره می ...هرچند همین حالا خیلی ایراد میگیرم...... نمیدانم چرا همش فکر میکنم جواب ی که اذیتم میکند را ندهم!!!!! ایا من یک خل و چل روانیم؟؟؟؟؟!!!!! بچه ها جدی مطالعه کنید وتمام تلاشتون رو ید به خودتون ایمان داشته باشید هدف تون رو مشخص کنید وحرکت رو به سمتش اغاز کنید اجازه ندید هیچ چیز ناامیدتون اگه نتایج تون خوب نیست تلاش تون رو بیشتر کنید شما می تونید به هدف تون برسید چون دوسش دارید و می خواهید اینده رو بسازید اسان نوشت:
بر اساس گزارش یک نهاد نظارتی، مشخص شده است علی رغم پیگیری و استعلام برخی دستگاه های اجرایی پیرامون تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان جانبازان که هم اکنون به صورت قراردادی در ادارات تی مشغول فعالیت هستند، به این دستگاه ها اعلام شده است که ضوابط و مقرراتی مبنی بر استخدام این افراد ابلاغ نشده است و چنین درخواستی فعلا امکان . مدیرکل مرکز به همراه جمعی از معاونین از ایستگاه پر قدرت رادیویی دهلران بازدید د.
در این دیدار مدیرکل با حضور در ایستگاه موارد مربوط به وضعیت پوشش ایستگاه و نیاز های تجهیزاتی و فنی را مورد بررسی قرار داده و از نزدیک در جریان وضعیت این ایستگاه قرار گرفتند. همسر احمد رسول زاده از وضعیت این دوبلور با سابقه که به دلیل بیماری پارکینسون قادر به انجام فعالیت های روزمره و صحبت نیست، سخن گفت. شهین خسروشاهی همسر احمد رسول زاده در گفت وگو با مهر درباره وضعیت این دوبلور و چهره ماندگار در سال 85 گفت: احمد رسول زاده به دلیل بیماری پارکینسون وضعیت چندان مساعدی ندارد و بیشتر در حال استراحت است. وی اد. اگر به دنبال یک ویجت اختصاصی برای وضعیت آب و هوا و اطلاعات زمان در ای مختلف دنیا هستید، ویجت weather & clock را نصب کنید. این ویجت دارای اطلاعات جزئی در مورد وضع آب و هوای ای مختلف است و اطلاعاتی نظیر دمای فعلی، وضعیت جوی، رطوبت، سرعت وزش باد و جهت آن و همچنین پیش بینی وضع هوای روزهای آینده را در اختیار شما قرار می دهد. با یاد و نام خدا سلام دوستان طی دیداری که مسئولین بخش آبپخش، بخصوص بخشدار محترم از روستای بصری در ماه مبارک رمضان داشت ،ایشان نظر به درخواست مردم روستا که وضعیت روشنایی کوچه های روستا و تنها کوچه آسف نشده روستا مناسب نیست ،بخشدار محترم قول همکاری دادند که این وضعیت را ساماندهی خواهند کرد که الحمدلله وضعیت روشنایی کوچه هابسیار مناسب شد. دراین خصوص این وبلاگ به نمایندگی از مردم روستا از برادر عزیز مردانلو درخصوص ساماندهی این وضعیت کمال تشکر و قدردانی را دارد. زمان در برگیرنده یِ سه وضعیت است: گذشته، حال و آینده. این سه وضعیت در سطحِ شخصی به هم پیوسته، و در سطحِ تقویمی ناپیوسته اند. زمانِ تقویمی یا خطی، زمانی قرار دادی یا تاریخی است که با درونِ ما چندان سِنخیَتی ندارد. در این نوع زمان تَقدم و تَأ ی برقرار است. در حالی که زمانِ شخصی، دارایِ تَقدم و تَأ نیست. در سطحِ شخصی سه وضعیتِ زمان با هم در درونِ ما وجود دارند. شما ماحصلِ گذشته هستید و بر همین مَبنا در حال گام هایی بر می دارید که در برگیرنده یِ آینده هستند. از این حیث من هم گذشته هستم، و هم حال و آینده. هر حرکتِ من در پیوستگی با این سه وضعیت است. در عین حال من روبرویِ شما در روزِ خاصی نشسته ام، اما در گذشته ام، و در همان حال در آینده نیز می باشم کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» با تاکید بر پایش شبکه های اجتماعی و زیرساخت به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات ی، منتشر شد.
به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کتاب «نظری بر وضعیت فضای مجازی همسایگان ایران» نتیجه اولین فاز مطالعاتی در حوزه رصد و شناسایی فضای مجازی بین الملل در بنیاد شه . مدیرکل اموزش و پرورش لرستان گفت: اینده کشور به تلاش و ممارست علمی دانش اموزان بستگی دارد با هدف تعیین سطح علمی و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی ماده 20 شاغل در مراکز تأمین اجتماعی استان گلستان، همزمان با سایر استانها آزمونی برگزار شد که طی آن در آ ین روز آبان ماه سالجاری تعداد 35 نفر از همکاران مشمول در آزمون شرکت نمودند و پس از آن پاسخنامه ها جهت تصحیح و تعیین نتایج نهایی به سازمان تحویل شد. احمد نصرتی با ابراز سندی از اینکه جمعی از همکاران از طریق این آزمون تبدیل وضعیت شده و امنیت شغلی بالاتری ب می نمایند، امنیت شغلی را یکی از حقوق پرسنل دانست و تأکید کرد که در فضای امن می توان از پرسنل انتظار خلاقیت داشت و تا زمانی که وضعیت و رابطه استخدامی همکاران بی ثبات باشد نمی توان انتظار مشارکت فعال را داشت که آزمون مذکور این هدف را تأمین خواهد کرد و جمعی دیگر از پرسنل فعال و تلاشگر استان از امنیت و آرامش بالاتری در خدمت به اقشار مولد جامعه بهره مند خواهند شد. روز ا که از خوابگاه قرار بود برویم نگاهی به ساختمان عظیم خوابگاه و در دل گفتم:اگه کلاهمم بیوفته اینجا نمیام دیگه،،، ولی میدانید حال عجیب دل تنگم برای همان خوابگاهی که چه شب ها یواشکی از پنجره اش بیرون میرفتم و برای غربتم اشک میریختم چه ی که در راه پله خوابگاه مینشستم و های روی زمین را میشمردم،،،حس میکنم چندسال اینده قطعا دل تنگ این . از اردیبهشت ماه پرتفو ها خانه تکانی خواهند کرد به سمت سهمهای مجمعی و داد و تیرماه فصل داغ مجامع هست......
بتدریج طی دو هفته اینده این کار شروع خواهد شد.....
بازار قبل از گزارش سه ماهه شرکتها با گزارش 12 ماهه سال 92 روبرو خواهد شد.....
بازار به سمت سهمهایی خواهد رفت که در مجامع خود سود تقسیم خواهند کرد.....
بتدریج از دو هفته اینده س. آ ین وضعیت توانگری مالی موسسات بیمه در شورای عالی­ بیمه مطرح و سطح توانگری مالی شرکت های بیمه توسط بیمه مرکزی ایران منتشر شد. وضعیت بی ثبات بیمه توسعه و دی وم ساماندهی مالی شرکت های بیمه میهن و کوثر نیازمند ترمیم : ایران و آسیا "حمید ضیائی پرور" محقق و کارشناس روابط عمومی الکترونیک در مورد وضعیت روابط عمومی الکترونیک در کشور گفت: با توجه به وضعیت موجود زیرساخت های فناوری اطلاعات در ایران و کیفیت کارکرد روابط عمومی ها از نظر فعالیت های الکترونیکی و اینترنتی، می توان گفت در میان همه اشکال روابط عمومی مدرن، کشور در حال حاضر در مرحله روابط عمومی دیجیتال قرار. قالب بندی : word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 32 صفحه عناوین : 1- مقدمه
2- اهمیت و ضرورت
3- تفاوت مدرک و شغل عمران
4- معرفی اختصاری گرایشهای مختلف ی عمران
4-1- ی عمران – عمران
4-2- ی عمران – نقشه برداری
4-3- ی عمران – آب
5- توضیح کامل گرایش ی عمران – عمران
5-1- تعریف و هدف
5-2- اهمیت و جایگاه در جامعه
5-3- تواناییهای لازم برای داوطلبان این رشته و ادامه تحصیل در آن
5-4- تواناییهای فارغ حصیلان
5-5- موقعیتهای شغلی و محلهای کار
5-6- واحدهای درسی
الف ) درسهای پایه
ب ) درسهای اصلی و تخصصی ا امی
ج ) سایر درسها
5-7- ادامه تحصیلات
5-8- گرایشهای مختلف کارشناسی ارشد و ی در رشته عمران
5-9- تواناییهای فارغ حصیلان مقطعهای کارشناسی ارشد و ی
5-10- جذب فارغ حصیلان تحصیلات تکمیلی در محیطهای کار
6- اینده شغلی ، بازارکار، درآمد
7- توانایی های مورد نیاز و قابل توصیه
8- وضعیت نیاز کشور به این رشته در حال حاضر
9- پیش بینی وضعیت اینده رشته در ایران - 3200 تومان > نیماخسروی نیماخسرویمی نویسم پس هستم
فکر می کنم ی که می گوید:((سر آن ندارد امشب که بر آید آفت ))دچار ایستایی و س ظلمت باری شده که برایش پایان ناپذیر مینماید. چرا که چنین شخصی وضعیت را نپذیرفته و خواستار حرکت از وضعیت موجود بسوی وضعیت مطلوب می باشدو زمان برای چنین انی دیر می گذرد. .... به دوستم گفتم : این دختره خوشگله خیلی بهت امار میده ها برو باهاش رفیق شو! گفت: نه! : گفتم: چرا؟؟ گفت: نیگا اینوو ... خ ش این یه روزی با من قهر کنه؛ من بدبخت میشم... دیوونه میشم... میفتم تیمارستان کارم به خودکشی میکشه... همه خانواده ام بدبخت میشن! تورو خدا نمیخوام اصلا خیلی اینده نگره لامصب! سلااااااااام خدا جون ......این چند وقته تغییرات زیادی رخ داده مثلا من لاغر تر شدم مدار شده مدیر گروه برق و پزشکی ها بیشتر میان ترم ها تموم شده ...... و نسبتا به موفقیت نزدیک شدم برنامه ام برای اینده فهمیدم بچه های ترم پایینی به شدت به یک معلم برای درس های سخت نیاز دارن مثلا درس مدار واسه همین باید تو درس های سخت قوی بشم ......... چون می دونم تو. دقایقی پیش گزارشگر برنامه 90 محمدحسین میثاقیان به یوم تختی دورود امد و یاد و خاطره گهر لیگ برتری را زنده کرد در این گزارش از وضعیت زمین , سرنوشت نامعلوم تیم گهر و مصاحبه با بزرگان و چند تن از مربیان دورود انجام شد این گزارش دوشنبه هفته اینده در برنامه نود پخش خواهد شد سلام امشب دعای توسل در منزل محمد ابراهیمی برگزار شد استقبال خوبی شده بود و دعای هفته اینده در منزل محمد مسرور واقع در چهاراه فرودگاه به طرف فلکه کارگر برگزار میشود ضمنا حدود ساعت 8 شب مراسم شروع میشود . میدانید ما چرا بوجود امدیم برای انکه زندگی کنیم و در این زندگی برای خود دبگران و جامعه مفید باشیم. مثلا من در اینده فردی مفید برای جامعه ام میشوم چون یکی از بزرگترین ارزوی های من این است که در اینده روانشناس شوم تا بتوانم مشکلات مردم را حل کنم یا خانواده هایی را که ممکن است از بپاشند به هم برگردانم اما خیلی ها هم هستند که وجودشان اصلا برای جامعه مفید نیست که هیچ ضرر هم دارند مثل انی که درس نمیخوانند یا انی که فقط میخورند و میخوابند و هیچ کاری نمیکنند تو جز کدام یک هستی؟ یا دوست داری در اینده کدام را انتخاب کنی؟ وضعیت افراد غیربالغ یا دیوانه در برزخ و قیامت چگونه خواهد بود؟ آیا بچه هایی که قبل از بلوغ می میرند وارد بهشت می شوند؟ (بدون هیچ تلاشی برای ب مقامات معنوی؟)
ملاک تکلیف، عقل و بلوغ است و اگر یکی از این دو نباشد، تکلیف نیز نخواهد بود و وقتی تکلیف نباشد، حساب ثواب و عقاب نیز نخواهد بود .
به هر دلیلی اگر انسانی از امکانات و استعدادها. گرامی جناب اقای باقری با سلام احتراما به اطلاع میرساند دانشجویان امضا کننده این نامه به نحوه چینش کلاس ها در ترم اینده به شدت اعتراض دارند لطفا ترتیبی قرار دهید که به نفع همگی باشد دلابل مخالفت 1 پراکندگی کلاسها و هدر رفتن وقت 2 نبودن زمان برای درس خواندن چون هر روز که کلاس باشد نصف ان روز برای رفت و امد و کلاس مصرف میشود 3 رفت و امد ب. خیلی وقت است رسانه های غربی از صدای امریکا و بخش فارسی انگلیس بخصوص شدیدا تمام تمرکز خود را روی دوران کنترل کشور بعد فوت گذاشته اند این رسانه های به خیال خودشان با اینده نگری پیش بینی برای اینده ایران بعد سوداها در ند و از تجزیه کشور گرفته تا جنگ داخلی پراکندگی عدم وحدت کشور و نفوذ دادن نفوذی ها به پست ی که از جریان های معتدل غیرمحاف. سلام عزیزم شاید این پست ا ین مطلب این وبلاگ باشه شاید هم جز ا یناش باشه...ولی هر چیه یواش یواش باید اینجا بسته شه... نه دیروز و گذشته ی ما مهم بود نه چیزی که در اینده قرار بود اتفاق بیفته فقط حال و الان که با هم بودیم اهمیت داشت و بس... مثل همه روزهای با تو بودن خاطرات قشنگی اینجا دارم... دوستت دارم همیشه و تو هر شرایطی... 5 روز اینده، ظلم بزرگ وارد ماه هشتم میشود! خدا بگذره از سر طالمین!