وضعیت 15 سایت پربازدید جهان در ایران ج

به نقل از خبرگزاریها در مورد وضعیت 15 سایت پربازدید جهان در ایران ج : یاهو، معروف ترین و دومین سایت پربازدید موتور جست وجوی جهان در ژانویه سال 1994 (بهمن 1373) متولد شد. دبیر فدراسیون گلف ایران با اشاره به وضعیت رو به رشد گلف در ایران گفت: در گذشته جایگاهمان در آسیا دو تا مانده به آ و در جهان یکی مانده به آ بود که طی سال های اخیر 14 پله در آسیا و 8 پله در جهان صعود داشته ایم. وضعیت ایران در شاخص آمادگی شبکه ای که توسط مجمع جهانی اقتصاد با هدف بررسی نفوذ فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورهای جهان محاسبه شده، نشان می دهد که کشورمان در رتبه ۹۲ جهان قرار دارد. ایران با 5 پله صعود صدرنشین آسیا شد
تیم ملی فوتبال ایران در تازه ترین رده بندی فیفا که امروز اعلام شد در جهان 5 پله صعود کرد. به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، براساس اعلام سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال، ایران با 5 پله صعود و ب 580 امتیاز در صدر آسیا و 51 جهان قرار گرفت.

آفریقای جنوبی با 579 امتیاز بعد از ایران در جایگاه 52 جهان قرار گرفته است.

همچنین تیم های آلمان (1725 امتیاز)، آرژانتین (1538 امتیاز) و کلمبیا (1450 امتیاز) مقام های اول تا سوم جهان و تیم های ژاپن (563 امتیاز) و کره جنوبی (481 امتیاز) بعد از ایران توانستند مقام های دوم و سوم آسیا را از آن خود کنند.

تیم ملی ایران بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهانبزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان , سایت آمازون از بزرگترین و قدیمی ترین سایت های فروشگاهی در دنیاست .این سایت در کشور های مختلفی در اروپا، چین و فعالیت می کند که بزرگترین بخش این سایت در کشور فعال است.سایت آمازون به تازگی طی عملی تاسف بار دست به فروش پادری و پد موس با طرح پرچم ایران کرده است.این سایت پیش . سایت پربازدید یاهونیوز در گزارشی به بازتاب آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو در روز پنج شنبه پرداخت. در نهمین روز فروردین، گزارشی درباره رفتارهای عجیب و غریب و یارانش در یک سال گذشته پربازدید شد. بعد از آن گفت و گو با عارف، نوسانات قیمت ارز و سکه و گفت و گویی درباره دلیل ازدواج ن جوانان، نگاه کاربران سایت را به خود جلب د. با توجه به اهمیت گردشگری در دنیا، عوامل بسیاری برای برتر شدن یک شهر در صنعت گردشگری وجود دارد. در این مقاله قصد داریم ۱۰ شهر برتر در گردشگری که بیشترین بازدید را در جهان داشته‌اند به شما معرفی کنیم؛… مهر نوشت: آ ین اتحاد جماهیر شوروی در مطلبی با جمع بندی وضعیت موجود در جهان عنوان داشت که وضعیت موجود نشان می دهد جهان خود را برای جنگ آماه می کند. آ ین اتحاد جماهیر شوروی در مطلبی با جمع بندی وضعیت موجود در جهان عنوان داشت که وضعیت موجود نشان می دهد جهان خود را برای جنگ آماه می کند. جدیدترین آمار صندوق بین المللی پول با اشاره به افزایش بیکاری در کشور نشان می دهد که وضعیت جایگاه ایران به لحاظ بیکاری در جهان طی سال های 92 تا 95 با 13 پله نزول بدتر شده است و رتبه ایران از 29 به 16 رسیده است که به معنای بدتر شدن وضعیت بیکاری در این کشور است. در شرایطی که چندی پیش محمد ناظم الشریعه و تیم ملی فوتسال ایران جزو برترین های جهان از سوی سایت فوتسال پلنت معرفی شدند، امروز این سایت معتبر اسامی 10 نامزد عنوان برترین بازیکن جهان در سال 2016 را معرفی کرد. طبق عادتی که من دارم، وقتی یه وبلاگی رو میسازم بعد از یه مدتی که پربازدید میشه، حذفش می کنم! تا الان هم میتونم به جرئت بگم رکورددار ساخت وبلاگ در ایران و حتی جهان(!!) هستم! البته همچنین رکورددار حذف وبلاگ هم هستم، چون همه شون رو تابحال حذف !!

به هر حال امیدوارم که با این وبلاگم سنت شکنی کنم و زمانی که این وبلاگ پربازدید شد، حذفش ن. سلام دوستان شما را به گوش ایستگاه اصلاحات ایران و جهان در سایت رادیو باز دعوت میکنم. ومن یک ایستگاه اتومکانیک هم در رادیو باز افتتاح که راجع به تعمیر و طرز کار اتومبیل است. رادیو باز را هم از سایت و هم از اپلیکیشن رادیو باز میتوانید گوش کنید . با تشکر و احترام پناهی www.radiobaz.com به نقل از سایت بسکتبال رو عشقه،تیم بسکتبال ایران در اولین دیدار خود در رقابت های بین المللی اسلوونی تحت عنوان"جام تله ماخ"را مقابل میزبان واگذار کرد......ایران بازی را با نتیجه ی 77 بر 69 واگذار کرد....ترکیب تیم ملی را در این دیدار ، اوشین ساواکیان،صمد نیکخواه بهرامی،حامد حدادی،مهدی کامرانی و حامد افاق تشکیل دادند.......... تیم ملی در دومین. آکادمی جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان، جایزه سال 2014 این آکادمی با عنوان golden neuron award را به چهره ماندگار پزشکی ایران و جهان، پرفسور مجید سمیعی اعطاء کرد. آکادمی جهانی جراحان مغز و اعصاب جهان، پروفسور مجید سمیعی، چهره ماندگار پزشکی ایران و جهان را به عنوان برترین دانشمند و جراح مغز و اعصاب جهان و برنده جایزه این آکادمی در سال 2014 انتخاب. جدیدترین آمار صندوق بین المللی نشان می دهد وضعیت ایران به لحاظ بیکاری در جهان در سال های ۹۲ تا ۹۵ با ۱۱ پله نزول بدتر شده و رتبه کشورمان از ۲۹ به ۱۸ رسیده که به معنای بدتر شدن وضعیت بیکاری در این کشور است. جدیدترین آمار صندوق بین المللی نشان می دهد وضعیت ایران به لحاظ بیکاری در جهان در سال های ۹۲ تا ۹۵ با 11 پله نزول بدتر شده و رتبه کشورمان از ۲۹ به 18 رسیده که به معنای بدتر شدن وضعیت بیکاری در این کشور است. به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست «بررسی وضعیت نشر کتب دینی در ایران» با حضور حجت ال محمدعلی مهدوی راد، حجت ال رضا مختاری، حجت ال کاظم شمس، عبدالحسین طالعی و مالک شجاعی جشوقانی در سرای اهل قلم بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

تولید فکر در نشر کتاب دینی نداریم
مهدوی راد در ابتدای این نشست با بیان این که به وضعیت نشر و پژوهش دین خوشبین است گفت: وضعیت فعلی اگرچه مقبول است ولی مطلوب نیست و فاصله زیادی تا حد مطلوب داریم.

وی ادامه داد: بیش از 70درصد نشر دینی ما بدون توجه به مخاطب است و این یکی از اصلی ترین آسیب هایی است که این حوزه به آن مبتلاست. نویسندگان حوزه عمومی نیز که در بخش دینی می نویسند نامستند و نا استوار نگارش می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره نسبت میان تولید فکر دینی http://ibna.ir/vdcdfn0fxyt0no6.2a2y به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست «بررسی وضعیت نشر کتب دینی در ایران» با حضور حجت ال محمدعلی مهدوی راد، حجت ال رضا مختاری، حجت ال کاظم شمس، عبدالحسین طالعی و مالک شجاعی جشوقانی در سرای اهل قلم بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

تولید فکر در نشر کتاب دینی نداریم
مهدوی راد در ابتدای این نشست با بیان این که به وضعیت نشر و پژوهش دین خوشبین است گفت: وضعیت فعلی اگرچه مقبول است ولی مطلوب نیست و فاصله زیادی تا حد مطلوب داریم.

وی ادامه داد: بیش از 70درصد نشر دینی ما بدون توجه به مخاطب است و این یکی از اصلی ترین آسیب هایی است که این حوزه به آن مبتلاست. نویسندگان حوزه عمومی نیز که در بخش دینی می نویسند نامستند و نا استوار نگارش می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره نسبت میان تولید فکر دینی http://ibna.ir/vdcdfn0fxyt0no6.2a2y سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) پنجشنبه رده بندی برترین تیم های ملی جهان در ماه دسامبر که آ ین رنکینگ سال ۲۰۱۷ محسوب می شود را اعلام کرد که بر این اساس تیم ملی کشورمان بدون تغییر نسبت به دوره قبل و با ۷۹۸ امتیاز به طور مشترک با تیم های جمهوری ایرلند و اسکاتلند در رده سی ودوم جهان جای گرفت. انجمن جهانی اقتصاد در جدیدترین گزارش خود در مورد وضعیت صنعت گردشگری ۱۳۶ کشور جهان، رتبه صنعت گردشگری ایران از نظر قدرت رقابت در جهان را ۹۴ و رتبه آمادگی فضای اقتصادی کشور در این زمینه را ۷۹ اعلام کرد. نشریه فایننشال تایمز در همکاری مشترک با موسسه بروکینگز اقدام به بررسی وضعیت اقتصاد جهان د. در این گزارش با اشاره به گذشت حدود یک دهه از بحران مالی جهان اعلام شد که سرانجام احیای اقتصاد جهان «فراگیر و باثبات» شده است. ایران دیگر پدیده والیبال جهان نیست!
مدیر تیم‎های ملی مدعی شد ایران یکی از پنج قدرت برتر والیبال دنیاست و دیگر پدیده نیست. حسین منظمی با اشاره به اوضاع تیم ایران پیش از شروع پیکارهای قهرمانی جهان، اظهار کرد: وضعیت بچه‎ها از لحاظ روحی و بدنی خوب نبود، درگذشت حسین معدنی افت شدیدی به والیبال کشور داد که اردوی و چند باخت در آن نیز سبب شد روحیه تیم پایین‎تر بیاید اما برتری در بازی‎های تدارکاتی با استرالیا وضعیت را بهتر کرد.

به گزارش ایسنا، وی درباره عملکرد کشورمان در رقابت‎های والیبال قهرمانی جهان، گفت: برد مقابل ایتالیا استارت خوبی بود و روحیه تیم را بهتر کرد و بعد از آن برتری مقابل که قهرمان لیگ جهانی است شرایط روحی و روانی اعضای تیم و انگیزه را چند برابر کرد اما دست‎کم گرفتن فرانسه و نداشتن شناخت از این تیم سبب شد بازی سوم را در عین ناباوری واگذار کنیم.

منظمی تصریح کرد: بازی خوبی با بلژیک داشتیم که باخت مقابل فرانسه جبران شد و توانستیم صعود کنیم. بازی ایران برابر پورتوریکو راحت‎تر از دو دیدار دیگر بود، با این حال فرقی نداشت به ‎عنوان تیم چندم صعود کنیم و مهم این است که ایران به دور بعد راه یافته و ب چنین نتایجی در رقابت‎های قهرمانی جهان بی‎سابقه بوده است.

مدیر تیم‎های ملی با اشاره به اینکه در دور دوم باید سه بازی برگزار کنیم، تأکید کرد: انتظار می‎رود نتایج مطلوبی بگیریم تا خارجی‎ها بازهم نگویند ایران پدیده والیبال دنیاست و باور کنند که کشور ما یکی از پنج قدرت برتر جهان در این رشته است. نشریه فایننشال تایمز در همکاری مشترک با موسسه بروکینگز اقدام به بررسی وضعیت اقتصاد جهان د. در این گزارش با اشاره به گذشت حدود یک دهه از بحران مالی جهان اعلام شد که سرانجام احیای اقتصاد جهان «فراگیر و باثبات» شده است. بر اساس گزارش، موسسه «مارکت اوراکل» ایران از نظر ارائه بنزین ارزان سومین کشور و از نظر میزان یارانه پرداختی به این کالا نخستین کشور در میان کشورهای جهان است و بیش از 36 درصد کل مصرف بنزین خاورمیانه در سال 2007 در ایران مصرف گردیده است. متوسط مصرف سوخت خودروهای بنزینی در کشورمان حدود 11 لیتر در روز است در حالی که متوسط مصرف سوخت در کشوره. در قاره آسیا بعد از ایران، تیم های ژاپن (رده 52 جهان)، استرالیا (رده 54 جهان) و عربستان (رده 56 جهان) به ترتیب در رده های دوم تا چهارم قاره کهن هستند. رده بندی 10 تیم برتر جهان هم عبارتند از: آرژانتین، برزیل، آلمان، شیلی، بلژیک، فرانسه، کلمبیا، پرتغال، اروگوئه و اسپانیا. پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین بخش ها جهت به روز نگه داشتن سایت و یکی از عوامل مهم رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می باشد. نگهداری و به روز رسانی وب سایت یکی از مهم ترین وظایفی است که مدیر یک وب سایت به عهده دارد
هروبسایت نیاز به پشتیبانی و کنترل دارد تا کاربران سایت از شما راضی باشد و بتوانید سایت خود را چک وبهینه کنید...بقیه در ادام. بیژن عبدالکریمی را به حق باید یکی از پرکارترین و سرشناس ترین اساتید فلسفه در ایران امروز دانست. عبدالکریمی افزون بر تدریس در و موسسات آموزشی، با ارائه تالیفات ارزنده ای همچون ما و جهان نیچه ای،« رهایی بخش یا سلطه: نقدی بر نظام آموزش و پرورش ایران» و« هگل یا مار : نقدی بر جریان روشنفکری ایران» که هریک می توانند مدخلی برای تحقیق و پژو. خبرگزاری شبستان: در سالیان اخیر سایت های بسیاری با هدف بررسی پیشگویی های کتاب مقدس بنیان نهاده شده و به بحث و تبادل نظر در این رابطه می پردازند. در ادامه بررسی و معرفی سایت های آ ا مانی در غرب، به بررسی سایتی می پردازیم که درصدد اطلاع رسانی حوادث پیشگویی شده در کتاب مقدس برآمده در مورد تحرکات و ارتباط آن با مهدویت و نیز کتاب مقدس مطالبی را منتشر کرده است.سایت prophecy news watch.com هدف خود را در اطلاع رسانی اخبار پیشگویی های کتاب مقدس اعلام کرده و شعاری با عنوان "آگاه نگاه داشتن شما از رویدادهای جهان از منظر و چشم انداز کتاب مقدس" در صفحه ابت آن نقش بسته است.این سایت گروه های 9گانه ای ترتیب داده و حوادث و اخبار جهان معاصر را در گرایش های پیشگویانه تقسیم بندی نموده است:جایگاه ایالات متحده در پیشگویی ها، ، گاه شمار خداوند، آیا بار دیگر امپراطوری روم احیا می شود؟، جنگ یاجوج و ماجوج، ارتداد در یت، ظهور ، دانش افزایی و فن آوری های نوین، جهان بینی و مسائل یت و دیگر مسائل مهم جهان از جمله این گروه ها هستند.این سایت در بازه های زمانی اخباری را در حوزه های مذکور عنوان نموده و تحلیل خود را از آن اخبار ارائه می نماید. متأسفانه به دلیل عدم وجود صفحه توصیف (about) ماهیت گردانندگان سایت مشخص نیست ولی از اخبار و شیوه تحلیل آن می توان حدس زد مطالب سایت هم نوا با یکی از ده ها گروه یان اوانجلیستی در ست. وضعیت در هاله ای ابهام
وضعیت سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی برار ایتالیا در هاله ای از ابهام قرار دارد. سید محمد در ست دوم دیدار مقابل از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و نتوانست بازی را ادامه دهد.

سیامک افروزی، پزشک تیم ملی والیبال ایران در این خصوص گفت: هنوز وضعیت محمد مشخص نیست؛ باید از پای وی ع برداری کنیم و پس از آن نظر نهایی را اعلام می کنیم.

تیم ملی والیبال ایران امروز در دیدار رده بندی از ساعت 20 به مصاف ایتالیا، میزبان مسابقات خواهد رفت. در جدیدترین رده بندی تیم های ملی فوتسال جهان ، تیم ملی ایران با ۱۵۹۳ امتیاز در رده ششم جهان و نخست آسیا قرار گرفت جدیدترین آمار صندوق بین المللی پول با اشاره به افزایش بیکاری در کشور نشان می دهد که وضعیت جایگاه ایران به لحاظ بیکاری در جهان طی سال های 92 تا 95 با 13 پله نزول بدتر شده است. به نقل از سایت فدراسیون اسکواش مسعود قره ضیاالدینی سرمربی تیم ملی اسکواش نوجوانان ایران در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون اسکواش، گفت: پس از بازگشت از مسابقات ما ی که توانستیم ارزی بسیار خوبی از بازیکنان خود داشته باشیم پس از دو روز استراحت تمرینات خود را با حضور 2 نفر برتر مسابقات انتخ برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا جوانان و نوجوانان آغاز کردیم. وی با تفکیک وضعیت آمادگی اسکواش بازان کشورمان در مسابقات قهرمانی اسکواش آسیا در رده سنی جوانان و نوجوانان، ادامه داد:در رده زیر 13 سال دانیال قارونی و پارسا رستگار حضور دارند که هردو از شرایط خوبی بهره می برند. سرمربی تیم اسکواش نوجوانان ایران، گفت: در رده سنی زیر 15 سال نیز کیوانفر و فیض پور حضور دارند که از این مرحله به اردو آماده سازی پیوسته اند. وی با اشاره به ضعیت بازیکنان زیر 17 سال، تصریح کرد: علیرضا شاملی و کفیلی بازیکنان ما در این رده سنی هستند که هردو آمادگی بسیار بالایی دارند. وی اظهار داشت: در رده سنی زیر 19 سال زارعیان و دشتی حضور دارند که امیدوارم بازیکنان ما در تمامی رده ها بتوانند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند. ضیاالدینی خاطرنشان کرد: این اردو تا فردا ادامه خواهد داشت و در طول این تمرینات آنالیز بازیکنان و برطرف نقاط ضعف از اصلی ترین برنامه های ما بود. آ ین وضعیت اسکواش بازان کشورمان در مسابقات کیش از زبان سرمربی نوجوانان به گزارش جهان به نقل از دیدبان، همیشه برای ما جالب بوده است که بدانیم صد سایت پربیننده ایران چه سایت­های هستند و این سایت­ها را درباره چه موضوعاتی بحث می­کنند. سایت معتبر ال ا(alexa) به رتبه­بندی تمامی سایت­های دنیا می­پردازد. این رتبه­بندی بر اساس تعداد بازدید صورت می­گیرد. این سایت اطلاعات مفید دیگری نیز در اختیار مخاطبان قرار می­. سایت کلاب ورلدرنکینگ، جدید ترین رنکینگ باشگاه های فوتبال جهان و ایران را منتشر کرد. سایت بلومبرگ در جدیدترین نظرسنجی سالانه خود با عنوان «آمار بین المللی استطاعت ید مسکن»، وضعیت نقاط مختلف جهان به لحاظ گرانی قیمت مسکن در مقایسه با سطح درآمد خانوارهای آن مناطق را مورد بررسی قرار داده است. رتبه بندی های جهان: 1. معیارهای رتبه بندی کدامند؟ 2. وضعیت موجود های جهان و ایران چگونه است؟ رتبه بندی آکادمیک های جهان بر اساس پارارامترهای مختلفی انجام می گیرد. رتبه بندی ها می تواند براساس کیفیّت برخی شاخص های موجود انجام شود. از جمله این شاخص ها می توان به آمارهای تجربی، برآوردهای مربوط به مدرسین و اساتید، بورسیه ها، دانشجویان، . سجاد مردانی تکواندوکار برجسته و خوش اخلاق کشورمان که چندماه قبل توانست در مسابقات گراند پری یا همان ستارگان جهان با اقتدار قهرمان جهان شود و قهرمان المپیک را نیز ش ت دهد حالا به چهره ای محبوب در سایت جهانی فدراسیون تکواندو تبدیل شده است. مروری بر وضعیت کشورهای صادر کننده سیمان گویای آن است که در سال ۲۰۱۵ میلادی ایران به عنوان هفتمین کشور تولیدکننده سیمان شناخته شده و ۱.۶ درصد از کل تولید سیمان جهان را به خود اختصاص داده است. سایت ideas که مرجع بین المللی برای اقتصاددانان جهان است در رنکینگ خود، گروه اقتصاد ارومیه را به عنوان گروه برتر اقتصاد در میان های ایران انتخاب کرد. این در حالی است که در این رنکینگ خبری از گروه های سطح بالا و معتبر اقتصاد های تاپ ایران مانند صنعتی شریف، تربیت مدرس، مازندران، شیراز و اصفهان نیست. در این رتبه بندی سعید مشیری از علامه طباطبایی، حسن خداویسی از ارومیه، اسمائیل ابونوری از مازندران، شاپور محمدی از تهران و مهرداد سپهوند از شریف به ترتیب رتبه اول تا پنجم را ب کرده اند. در رده بندی جهانی نیز گروه اقتصاد هاروارد، گروه بانک جهانی، گروه اقتصاد شیکاگو، دانشکده اقتصاد mit و مدرسه اقتصادی لندن به ترتیب در جایگاه اول تا پنجم قرار گرفته اند. هاشم پسران ایرانی اقتصاد کمبریج نیز در رتبه ۴۵ این رنکینگ جهانی قرار گرفته است. گزارشی از کامران گل محمد پور آذر تاریخچه ی وبلاگ؟
گرچه وبلاگنویسی در دنیا قبل از سال دو هزار میلادی بوجود آمد اما انفجار وبلاگنویسی با ورود به قرن بیست و یکم اتفاق افتاد. در ایران هم این موضوع بر میگردد به بیست و سوم داد 1381 که اولین سرویس ارایه دهنده ی وبلاگ یعنی سایت پرشین بلاگ( persianblog.ir) آغاز به کار کرد(البته آن زمان پرشین دات کام بود که متاسفانه در سال 1386 این دا. سایت فیفا، ایران را به عنوان بهترین تیم جام جهانی از نظر کارهای دفاعی انتخاب کرد. پایگاه اینترنتی فدراسیون بین المللی فوتبال، فیفا در بخش آمار و ارقام خود عملکرد تیم ها را از چند نظر بررسی کرده که در بخش کارهای دفاعی، تیم ملی ایران بین همه 32 تیم حاضر در جام در صدر قرار دارد.

ایران در این ج آماری بالاتر از همه تیم ها در رده نخست است و پس از تیم ملی کشورمان الجزایر، اروگوئه، کره جنوبی، انگلیس، کامرون، نیجریه، ساحل عاج، مکزیک و شیلی قرار دارند. در انتهای این فهرست هم به ترتیب فرانسه، اسپانیا، پرتغال، ژاپن، غنا و آرژانتین هستند.

شاگردان کی روش بر اساس این ج که دارای آیتم های مربوط به کارهای دفاعی است با عملکرد خوب در دو بازی اخیر در صدر هستند.

آمار دقیق ایران بر حسب این ج به شرح زیر است:

ایران: 2 بازی

تلاش برای دفع موقعیت: 57 بار

درصد دفع موقعیت نسبت به کل موقعیت ها: 83%

دفع موقعیت کامل: 47 بار

تکل: 44 بار

تکل موفق: 9 بار

تکل متحمل شده: 19 بار

مهار توپ(توسط دروازه بان): 8 بار تأکید ایران و اتحادیه اروپا بر تقویت همکاری های صلح آمیز هسته ای و همچنین بازتاب آزمایش موفقیت آمیز سامانه «اس ۳۰۰» توسط ایران در رسانه های جهان از جمله موضوعاتی بود که اخبار «ایران در جهان» به بررسی آنها پرداخت. سازمان ملل متحد طبق روال هر ساله گزارشی موسوم به «چشم انداز وضعیت اقتصاد جهان» منتشر می کند. در گزارش سال 2017 سازمان ملل که تازه منتشر شده ، پیش بینی شده است که رشد اقتصاد جهان در سال 2017 «ملایم» خواهد بود و بنابراین نمی تواند نشانه احیای تقاضای جهانی باشد. ایران از دیرباز به عنوان یکی ازپتانسیل های مهم اقتصادی مس پورفیری در دنیا شناخته شده است و از نظر مس زایی در بهترین شرایط متالورژی قرار گرفته است از دیدگاه تکتونیکی کشور ایران در سیستم کوهزایی آلپ – هیمالیا (آلپی) واقع شده است. از نظر کانی سازی، کمربند جهانی مس (کمربند آلپ- هیمالیا) که از کوه های آلپ در اروپای غربی شروع شده و پس از ع. سینمای ایران یکی از 10 سینمای برتر جهان از لحاظ کمیت و کیفیت تولید سینمایی در سال است. این موقعیت بعد از انقلاب ی بدست آمده است. درحدود 50 سالی که در دوران شاهنشاهی صنعت سازی در ایران وجود داشت نامی از سینمای ایران در جهان نبود. در حالی که تیم ملی فوتبال دستی ایران به عنوان قهرمانی جهان دست نیافته، فدراسیون انجمن های ورزشی این تیم را قهرمان جهان اعلام کرد! انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در گزارشی وضعیت صنعت هوانوردی جهان در سال گذشته میلادی و پیش بینی وضعیت این صنعت در سال های آینده را تشریح کرد. تیم ملی والیبال ایران مقابل آلمان تن به ش ت داد تا کارش برای رسیدن به نیمه نهایی مسابقات جهانی سخت شود.تیم ملی والیبال ایران که برای اولین بار در تاریخ موفق شده به جمع شش تیم برتر مسابقات قهرمانی جهان راه یابد، در اولین دیدارش از مرحله سوم رقابتها برابر آلمان قرار گرفت و با نتیجه 3-0 ش ت خورد.با این باخت کار تیم ملی والیبال ایران برای صعود به نیمه نهایی بسیار سخت شد. توقف والیبال ایران پشت سد محکم ژرمن ها