٠ یاغی ش ٠

به نقل از خبرگزاریها در مورد ٠ یاغی ش ٠ : پاسکاری منصوریان به افتخاری، افتخاری به شفر و شفر به پزشک تیم فقط یک قربانی داشت آن هم مجتبی جباری یاغی سال های نه چندان دور استقلال بود. اردشیر رستمی در اولین مراسم سالگرد کورش اسدی که امروز برگزار شد گفت: کورش پاک و معصوم و در عرصه ادبیات کنکاش گر بود؛ او یک یاغی نجیب بود. همشهری آنلاین: خارجه کشورمان گفت: اگر تعبیری برای کلمه یاغی داشته باشیم ی است که متعهد به هیچ موازین بین المللی نیست. خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات ضد ایرانی ترامپ گفت: اگر تعبیری برای کلمه «یاغی» داشته باشیم، ی است که متعهد به هیچ یک از موازین بین المللی نیست. طرفداران رقیب قطری پرسپولیس در آستانه بازی برگشت با این تیم ایرانی با به راه انداختن کمپین بخشش مهاجم یاغی در شبکه های مجازی مسئولان و مربی دانمارکی خود را تحت فشار گذاشتند. در فوتبال ایران برای بازیکنانی که سروصدا دارند و جنجال درست می کنند ارزش بیشتری قائل هستند و هرچند که از کی روش برای مقابله با ستاره سالاری تمجید می کنند اما در حقیقت خیلی هم از مبارزه اش با یاغی سالاری خوشحال نیستند. بسم رب ال ء و الصدیقین علی محمد یاغی (چپ تصویر) برادر شهید مهدی یاغی (راست) از رزمندگان حزب الله لبنان به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به برادر شهیدش پیوست. روزی مرحوم کاشی مشغول وضو گرفتن بودند که شخصی با عجله آمد؛ وضو گرفت و به داخل اتاق رفت و به ایستاد... با توجه با این که مرحوم کاشی خیلی بادقت وضو می گرفت و همه آداب و ادعیه ی وضو را بجا می آورد؛ قبل از اینکه وضوی تمام شود، آن شخص ظهر و عصر خود را هم خوانده بود!
به هنگام وج، با مرحوم کاشی رو به رو شد. از او پرسید : چه می کردی؟ گفت: هیچ! فرمود: تو هیچ کار نمی کردی!؟ گفت: نه! (می دانست که اگر بگوید می خواندم، کار بیخ پیدا می کند)! آقا فرمود: مگر تو نمی خو !؟ گفت: نه! گفت: من خودم دیدم داشتی می خو ...! گفت: نه آقا اشتباه دیدید! سؤال د: پس چه کار می کردی؟
گفت: فقط آمده بودم به خدا بگویم من یاغی نیستم، همین!
این جمله در مرحوم (رحمة الله علیه) خیلی تأثیر گذاشت؛ تا مدت ها هر وقت از احوال می پرسیدند، ایشان با حال خاصی می فرمود: من یاغی نیستم! پ ن:خدایا ما خودمون هم می دونیم که عبادتی در شان خ تو نکردیم... و روزه مان اصلاً جایی دستش بند نیست! فقط اومدیم بگیم که: خدایا ما یاغی نیستیم! بنده ایم! اگه اشتباهی کردیم مال جهلمون بوده لطفا همین جمله را از ما قبول کن روزی مرحوم کاشی (رحمه الله) مشغول وضوگرفتن بودند.که شخصی باعجله آمدوضوگرفت وبه داخل اتاق رفت وبه ایستاد.با توجّه با این که مرحوم (رحمه الله) خیلی مؤدّب وضو می گرفت و همه آداب و ادعیه ی وضو را به جا می آورد؛ تا وضوی تمام شود، آن شخص ظهر و عصر خود را هم خوانده بود. به هنگام وج با مرحوم کاشی رو به رو شد. ایشان پرسیدند: چه کار می کردی؟ ....گفت: . بامن برنوبدوش یاغی مشروطه خواه عشق کاری کرده که تبریزمی سوزددراه بعدهاتاریخ می گویدکه چشمانت چه کرد بامن تنهاترازستارخان بی موی من مانندیال اسب مغرورم سپید روزگارمن شبیه کتری چوپان سیاه هر ی بعدازتومن رادیدگفت ازرعدوبرق کنده ی پیربلوطی سوخت نه یک مشت کاه کاروانی ردنشدتایوسفی پیداشود یک نفربایدزلیخار ندازدبه چاه ادمیزادست وعش. رامین رضاییان با اعلام علی اکبر طاهری، مدیرعامل این باشگاه دیگر در پرسپولیس ماندنی نخواهد بود. رو مه پیروزی در شماره خود از تیتر« عشق نافرجام» استفاده کرده است. پیروزی همچنین اعلام کرده که قطری ها و دو تیم اروپایی مشتری رضاییان هستند. نوشته خبری داغ ؛ معرفی مشتریان جدید یاغی ” پرسپولیس” اولین بار در پارس فوتبال خبرگزاری فوتب. برادرکشی هخا ان / برادر داریوش دوم بر او شورش کرد و با "حیله گری و نقض عهد او" کشته شد
هخا ان (بخش587)
" ... برادر شاه آرسی تس بر او یاغی شد و با پسر بغابوخش که آرتی فیوس نام داشت ، همدست گردید . داریوش اردشیر نامی را با قشونی به قصد او فرستاد و این دو نوبت ش ت خورد زیرا یان اجیر یونانی جزو یاغی ها بودند ، ولی در دفعه سوم اردشیر فتح کرد . ت. رامین رضاییان یکی از بهترین فوتبالیست های ایران در سال گذشته بوده است و به همین دلیل خبر تست فنی اش در تمرینات اوستند بلژیک باعث تعجب خیلی ها شد. مشکل رامین رضاییان برای انتقال به اروپا این بود که سن و سال بالایی دارد و بازیکن جوان به حساب نمی آید. رضائیان می توانست در ایران بماند و پول میلیاردی بگیرد ولی از آنجا که به کی روش قول داده. بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس در یک نقش یک را بازی خواهد کرد. سرشو کرده بود از گوشیش نقل میکرد تو آشپزخونه بودم و دل داده بودم به حرفاش؛ یه روز آیت الله کاشانی داشته وضو میگرفته همچینی با طمانینه و ارامش و کلی از مستحبات و ذکرهاش ، در این حال یکی از دوستان وارد میشه سریع وضو میگیره و میره داخل مسجد تا حاج اقا میاد بره طرف مسجد میبنه اون دوست ش تمووم شده داره میاد بیرون تعجب میکنه اینقد سریع میر. عذرخواهی علیرضا بیرانوند یکی از اتفاقات جالب روزهای اخیر فوتبال بود. شهید علی یاغی برادر شهید مهدی یاغی به خیل ی م ع حرم پیوست دو برادر در ماه رمضان شهید شدند مهدی یاغی2013 علی یاغی2017 شهیدمهدےوعلےیاغی لقب جهادےکرار و ابوصالح @mahdi_yaghi1986 هواداران تیم فوتبال استقلال در پایان تمرین امروز خواستار جذب رضاییان شدند. تُر خورده در من عشق نافرجام دیگر اسپ چموش و چیدنِ یک دام دیگر تُر خورده است این بادسر٘ جَومستِ وحشی تا ننگ ٱلاید مرا یا نام دیگر رامشگری باید، که خا تر بپاشد بر قوغ این هنگامه تا هنگام دیگر رامش نمی خواهم، نه؛ یاغی باد! یاغی اسپی که یاغی نیست بادا رامِ دیگر تقدیر را باید گره بستن به یالش تا "هرچه باداباد" را انجام دیگر شاید طبیعت ایست. فرانچسکو توتی، امشب بعد از برد ۳ - ۲ تیمش در آ ین بازی فصل سری آ از رم خداحافظی کرد و به دوران حضورش در این تیم پایان داد. سنگسار و خفه در خا تر ، دو مدل دیگر در حکومت هخا
هخا ان (بخش574)
" ... برادر شاه آرسی تس بر او یاغی شد و با پسر بغابوخش که آرتی فیوس نام داشت ، همدست گردید . داریوش اردشیر نامی را با قشونی به قصد او فرستاد و این دو نوبت ش ت خورد زیرا یان اجیر یونانی جزو یاغی ها بودند ، ولی در دفعه سوم اردشیر فتح کرد . توضیح آنکه پولی به یونانی ها داد و آن. rogue one 2016 خلاصه داستان :داستان این که مدت کوتاهی قبل از رویدادهای «امیدی تازه» (a new hope) رخ داده، متمرکز بر گروهی از جاسوس های شورشی است که نقشه می کشند تا «ستاره مرگ»، سلاح جدید امپراتوری ک شانی را پیدا کرده و ب ند... 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رضا عنایتی مربی سیاه جامگان اخیرا حرف هایی زد که باعث شد شایعه خداحافظی مجتبی جباری شنیده شود. تیتری از قول یک ستاره جوان پرسپولیس شاید دردسرساز شود. پرسپولیسی ها می ترسند رامین رضاییان سر از استقلال در بیاورد. سرمربی جدید گسترش فولاد در صد جذب شماره هشت استقلالی هاست. برخی بازیکنان برای ج از تیم خود از روش های گوناگونی استفاده می کنند که به برخی از آنها اشاره شده است. پتر چک با پیوستن به آرسنال، از روزهای درخشان خود در چلسی فاصله گرفته است. جان لوئیجی دوناروما با عدم تمدید قرارداد خود با میلان، خشم هواداران روسونری را بر انگیخته است. ج مجتبی جباری از استقلال تهران جدی تر شده است و به احتمال زیاد این بازیکن قرمز پوش می شود. فرانچسکو توتی، امشب بعد از برد ۳-۲ تیمش در آ ین بازی فصل سری آ از رم خداحافظی کرد و به دوران حضورش در این تیم پایان داد. امید نورافکن از رفتارش در بازی با فولاد و دعوایی که راه انداخته است، پشیمان است. علیرضا منصوریان گفته حتما با امید نورافکن برخورد می کند اما نمی تواند او را بسوزاند. زلاتان حتی در سن 35 سالگی هم روند فوق العاده گ نی خود را حفظ کرده و بی شک یکی از بهترین مهاجمان عصر حاضر به شمار می آید. ریکاردو کاکا شب گذشته آ ین بازی خودش را برای تیم اورلاندو سیتی در لیگ ام ال اس انجام داد. علیرضا منصوریان گفته حتما با امید نورافکن برخورد می کند اما نمی تواند او را بسوزاند. زلاتان حتی در سن 35 سالگی هم روند فوق العاده گ نی خود را حفظ کرده و بی شک یکی از بهترین مهاجمان عصر حاضر به شمار می آید. در بازار نقل و انتقالات ماه ژانویه سال ۲۰۱۷، ول جی چینی ها و یاغی گری مهاجم فرانسوی وستهام جزو داغ ترین سوژه ها بودند. یاغی این روز های پرسپولیس هنوز دلش با این تیم است و آرزویش قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر است و در عین جدیت نگاهش حرف هایش شنیدنی است. مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: رضاییان تا ۵ روز دیگر یا به استقلال می اید یا در اروپا بازی خواهد کرد. تیم های حاضر در مسابقات لیگ برتر فوتبال بعد از پایان لیگ شانزدهم، تلاش برای تقویت تیم خود را در دستور کار قرار دادند. محسن رضایی طی پیامی در صفحه توئیترش نسبت به انتشار خبر دستگیری سعد الحریری واکنش نشان داد. درخشش رفیعی در تیم قطری در یکی دو بازی اخیر موجب شده تا نظر مسئولان الخور نسبت به هافبک ایرانی خود عوض شده و آنها تصمیم دارند تا این بازیکن را حداقل تا پایان فصل حفظ کنند بازی ای که به عنوان یکی از کلاسیک های جام جهانی در تاریخ ماندگار خواهد شد. مسابقه ای سرکش، یاغی و پرآشوب که سالهای سال از آن صحبت خواهد شد.
شبیه باباست ..صورتش ..معصومیتش..حتی اخلاقش شیطنتهاش ... شاید کرار آمد تا هروقت دل مادر بهانه ی مهدی ش را بگیرد؛ با دیدن صورت ماه کرار آرام گیرد.. نیمه شعبان سالروز تولد شهید لبنانی م ع حرم مهدی یاغی دوع بزرگ: مربوط میشه به کودکی و جوانی شهید مهدی یاغی چهار ع کوچک: کرار فرزند اول شهید یه نکته ی زیبا در وصیت نامه ش میگه: من به رفقام گفتم ه.
کواچیچ گفته تا تکلیفش در رئال روشن نشود، حاضر به تمرین با این تیم نیست، اما او اولین بازیکن سرشناسی… سرمربی کروات پرسپولیس بعد از مسجل شدن قهرمانی تیمش نسبت به بازیکن ا اجی سرخ ها مهربان شد. مربی تیم خونه به خونه روی نیمکت این تیم هم مثل دوران بازیکنی اش، باانرژی بالا حاضر می شود. بازیکن فصل گذشته پرسپولیس برای حضور در استقلال از مسئولان این باشگاه فرصت خواست. امید نورافکن از رفتارش در بازی با فولاد و دعوایی که راه انداخته است، پشیمان است.