پاو وینت آموزش ماساژ گردن 5 اسلاید

به نقل از خبرگزاریها در مورد پاو وینت آموزش ماساژ گردن 5 اسلاید : اختصاصی از یارا فایل پاو وینت کارگاه ماساژ ورزشی با و پر سرعت .
پاو وینت کارگاه ماساژ ورزشی
پاو وینت کارگاه ماساژ ورزشی این فایل حاوی مطالعه کارگاه ماساژ ورزشی می باشد که به صورت فرمت powerpoint در 44 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
تاریخچه ماساژ
تعاریف ماساژ
اثرات فیزیولوژیک ماساژ
اثرات ماساژ روی پوست
اثرات ماساژ روی سیستم عصبی
اثرات ماساژ روی سیستم گردش خون
اثرات ماساژ روی عضلات
اثرات ماساژ روی دستگاه مفصلی- لیگامنتی
اثرات ماساژ روی تبادل و دفع مواد
اثرات ماساژ روی سیستم ایمنی
اثرات ماساژروی سیستم گوارش
اثرات روحی- روانی ماساژ
اصول و شرایط بهداشتی ماساژ
مکان اجرای ماساژ
نکاتی درباره اتاق ماساژ
وسایل مورد نیاز ماساژ
شرایط ماساژور
وظایف ماساژور
روشهای ایستادن ماساژور
تعامل میان ماساژور و بیمار
ساعات کار ماساژ
نیازهای بیمار
روان کننده ها
ماساژ خشک تصویر محیط برنامه
با
پاو وینت کارگاه ماساژ ورزشی
روش های ماساژ بسیار متنوع است. ماساژ نه تنها برای سلامتی جسمانی مفید است، بلکه با ماساژ می توان به بالاترین میزان آرامش هم دست پیدا کرد. این کار جزیی از نرمش های آرام بخش به شمار می رود. هزاران شیوه مختلف ماساژ در دنیا وجود دارد. این گزارش شما را با چهار روش ساده ماساژ برای رفع خستگی روزانه آشنا می کند.

قیمت : 5200 تومان


آموزش ماساژ درمانی

آموزش ماساژ نقاط حساس بدن

چاره کار تنها اموختن شیوه ها و تکنیک های علمی

دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حتما" برایتان ییش آمده بعد از یک روز پرمشغله کاری و تمرین در باشگاه کمی احساس کوفتگی و خستگی می کنید.اگرچه ممکن است یک دوش آب گرم کمی از خستگی و کوفتگی را از بین ببرد اما هیچ چیز اثر یک ماساژ ریل ی ستون فقرات و پشت را ندارد.این ماساژ یکی از بهترین شیوه های است که می تواند به راحتی خستگی و کوفتگی را از شما دور کرده و با از بین بردن تنش ها و استرس های ناشی از تمرینات باشگاه و زندگی روزمره حس خوبی به شما بدهد.اجرای این ماساژ نه تنها شما را سرحال می آورد بلکه مقاومت بدن تان را هم در برابر برخی بیماری ها بالا می برد!با ما باشید تا با آموزش ماساژ به جنگ خستگی بروید. آموزش ماساژ برای رفع خستگی و کوفتگی علل درد گردن متعدد است. زیرا گردن محل عبور عروق، اعصاب و اعضای متعددی است. شبکه بازویی از گردن می گذرد. نای، تیروئید و مری در گردن قرار دارند. گردن وزن سر را تحمل می کند. آموزش ماساژ درمانی ، واقعا شگفت انگیزه شیاتسو ، ماساژ درمانی به شیوه ژاپنی ها امروزه در سراسر جهان استفاده از شیوه های درمانی طب مکمل و جایگزین مانند گیاه درمانی، ماساژ درمانی، عطردرمانی و… همپای شیوه های درمانی طب مدرن مورد توجه و استقبال مردم است. براساس آمار ارائه شده از سازمان بهداشت جهانی مردان و ن زیادی در سراسر جهان نه تنه. رییس اتحادیه گرمابه داران، سونا و ماساژ تاکید دارد استفاده از ماساژ برای مقاصد درمانی موضوعی است که نیاز به تخصص لازم در حوزه پزشکی دارد برهمین اساس افراد نمی توانند با گذراندن دوره های شش ماهه یا ی اله ماساژ ادعای ارائه خدمات درمانی داشته باشند. ماساژ کف پا اگر به صورت هر شب انجام شود مزایای زیادی دارد. در این مقاله شما را با مزایای ماساژ کف پا آشنا می کنیم. مسئول کمیته آموزش هیئت پزشکی ورزشی فارس از برگزاری دوره آموزشی ماساژ ورزشی در شیراز خبر داد. ایسنا نوشت:رییس اتحادیه گرمابه داران، سونا و ماساژ تاکید دارد استفاده از ماساژ برای مقاصد درمانی موضوعی است که نیاز به تخصص لازم در حوزه پزشکی دارد برهمین اساس افراد نمی توانند با گذراندن دوره های شش ماهه یا ی اله ماساژ ادعای ارائه خدمات درمانی داشته باشند. عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران نسبت به برگزاری کلاس های ماساژ درمانی و طب سنتی در یکی از فرهنگسراهای شهر تهران انتقاداتی را مطرح کرد. یک کارشناس طب سنتی گفت: ماساژ بر رشد وزنی و قدی نوزادان و ک ن و بهبود الگوی خواب آنها بسیار تاثیر دارد ، همچنین ماساژ اثر روغن های دارویی را به اعماق بدن می رساند. فواید ماساژ بر ی پوشیده نیست. اما بسیاری از افراد، ماساژ را مختص کمر و شانه ها می دانند. لازم به ذکر است که ماساژ، عملی پرفایده است و باید برای دیگر نقاط بدن از جمله سر، صورت و غیره نیز انجام شود. در این صورت می توانید اطمینان داشته باشید که از فواید ماساژ بهره مند شده اید. ادامه مطلب گردن درد می تواند ناشی از فشار آمدن بر مفاصل گردن یا گیر افتادن اعصاب در ناحیه گردن یا شانه باشد. درد گردن همچنین با درد شانه مرتبط است، چراکه بسیاری از عضلات شانه به گردن نیز متصل هستند. ماساژور کتف و گردن

قیمت : 75000 تومان


ماساژور کتف و گردن

ماساژور به صورت ضربه ای در چند ح

قابلیت ماساژ گردن،شانه،کمر، و ران پا

بهبود گردش خون و تسکین دردهای ماهیچه ای 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] همشهری آنلاین: گردن درد می تواند ناشی از فشار آمدن بر مفاصل گردن یا گیر افتادن اعصاب در ناحیه گردن یا شانه باشد. درد گردن همچنین با درد شانه مرتبط است، چراکه بسیاری از عضلات شانه به گردن نیز متصل هستند. ایسنا نوشت:مجوز آموزشگاه ماساژ آیدا بعنوان نخستین آموزشگاه ماساز در جنوب شرق با حضور مسئولین آموزش فنی و حرفه ای استان اعطا شد. ماساژ یکی از بهترین شیوه ها برای ایجاد بهبود در جریان گردش خون در اندام ها و اعضای بدن است. ماساژ عمومی می تواند جریان گردش خون را در تمامی بدن تقویت کند. ماساژ توانایی خود در کاهش درد به طور موقت را نشان داده است. این در شرایطی است که دلیلی وجود ندارد که ماساژ را به عنوان بخشی از روند درمان آرتریت روماتوئید در برنامه خود اضافه نکنید. ماساژ صورت جهت بهبود گردش خون پوست شما است در این بخش یاد بگیرید چگونه عضلات صورت را ماساژ بدهید. قبل از اینکه این م اساژ را یاد بگیریم باید متذکر شوم که ماساژ با استفاده از چند قطره روغن گرم بسیار خوب است منظور از روغن گرم اینست که ، آن را بین نوک انگشتان دهید تا گرم شود ورزش راهی خوب برای به حرکت درآوردن ماهیچه ها، کاهش سایز و جلوگیری از پیر شدن پوست است. یک رژیم غذایی خوب، مقدار زیادی آب و ورزش منظم باعث می شود جوان تر به نظر برسید. انجام ورزش یا یو صورت یک راه طبیعی برای سفت عضلات صورت و کاهش چین و چروک است و باعث جوان تر به نظر رسیدن است. تقریباً ۵۰ ماهیچه در صورت وجود دارد که ورزش دادن به آنها برای از بین بردن فشار چشم و گرفتگی گردن و تنش ماهیچه های صورت مفید است. این ورزش های صورت را روزانه انجام دهید و ببینید که پوست و ماهیچه های صورت تان فقط درعرض چند هفته، شروع به سفت شدن می کنند. varzeshe soorat 1 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) ۱-فضایی در خانه تان پیدا کنید که در آنجا تنها و راحت باشید. ورزش عضلات صورت را هم مانند بسیاری از ورزش های ایزومتریک، ممکن است در ابتدا نتوانید خیلی ماهرانه انجام دهید. روی یک صندلی بنشینید و در یک وضعیت درست قرار بگیرید. varzeshe soorat 2 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) ۲-قبل از شروع ورزش عضلات صورت، گردن تان را بکشید. همه این حرکات باید به آرامی انجام شود و در حین آنها نفس عمیق بکشید. چند بار سرتان را به سمت پایین خم کنید و دوباره به سمت بالا برگردانید.
به آرامی چانه تان را روی استخوان یکی از شانه هایتان قرار دهید و آن را از روی قفسه تان عبور دهید تا به شانه دیگرتان برسید.
وقتی چانه تان را روی شانه تان قرار می دهید ۵ ثانیه آن را نگه دارید. این حرکت را دوبار تکرار کنید.
سرتان را به سمت راست خم کنید، مانند اینکه بخواهید با گذاشتن سر روی شانه استراحت کنید. آن را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید. این حرکت را برای سمت چپ هم انجام دهید. گردن تان را به وضعیت طبیعی برگردانید و یو روزانه صورت تان را شروع کنید. varzeshe soorat 3 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) ۳-در حالی که صورت تان را ثابت و روبه جلو نگه داشته اید به سمت راست نگاه کنید. ۵ ثانیه نگه دارید و سپس چشم تان را به سمت چپ حرکت دهید و باز هم ۵ ثانیه نگه دارید. ۵ ثانیه به سمت بالا نگاه کنید و ۵ ثانیه به سمت پایین. سپس چشم تان را به صورت مورب به همه جهت ها حرکت دهید و در هر جهت ۵ ثانیه نگه دارید. هر جهت را ۲ تا ۱۰ بار تکرار کنید.
این ورزش چشم می تواند افتادگی پلک را کاهش دهد و اگر به مدت طولانی با کامپیوتر کار می کنید یا تلویزیون تماشا می کنید، به کاهش خستگی چشم تان کمک کند. این تمرین ها را می توانید با چشم بسته هم انجام دهید. varzeshe soorat 4 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) ۴-زبان تان را تا جایی که می توانید بیرون بیاورید و آن را به مدت ۶۰ ثانیه در این وضعیت نگه دارید. varzeshe soorat 5 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) ۵-ابرو هایتان را بالا ببرید و ۵ ثانیه نگه دارید. چشم هایتان را تا جایی که می توانید باز کنید و لب هایتان را روی هم فشار دهید. این کار را ۵ بار تکرار کنید. varzeshe soorat 6 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) ۶-چشم هایتان را جوری که انگار تعجب کرده اید تا جایی که می توانید باز کنید. سعی کنید ابروهایتان را بالا نبرید. این کار را ۵ بار تکرار کنید. ۷-به سقف نگاه کنید. لب هایتان را جمع کنید انگار که می خواهید چیزی را ببوسید. این ح را به مدت ۵ ثانیه نگه دارید و ۵ بار آن را تکرار کنید.
در حالی که به سقف نگاه می کنید زبان تان را ۵ بار بیرون بیاورید. این مجموعه حرکات باعث کشیده شدن و تقویت عضلات گردن تان می شود. گردن تان را به وضعیت طبیعی برگردانید تا ورزش ها را ادامه دهید. varzeshe soorat 7 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) ۸-نفس عمیق کشیدن را تمرین کنید. هر بار که نفس تان را فرو می برید لب هایتان را طوری که انگار می خواهید عمل دمیدن را انجام دهید، جمع کنید. این کار را به مدت ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه انجام دهید. varzeshe soorat 8 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) ۹-سه تا از انگشت هایتان را بالای استخوان گونه قرار دهید و به آرامی فشار دهید. در این ح لبخند بزنید تا استخوان گونه تان تا جایی که ممکن است بالا بیاید.
این ورزش را برای هر طرف صورت تان ۳ بار انجام دهید و هر بار ۵ ثانیه نگه دارید. varzeshe soorat 9 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) نکات و هشدارها قبل از انجام تمرینات دست هایتان را بشویید. دست زدن به صورت می تواند باعث چرب شدن و کثیف شدن صورت تان شود که آن هم باعث ایجاد جوش می شود.

معرفی ب کار خانگی ماساژ صورت و زیبای
معرفی- ب-کار-خانگی-ماساژ-صورت-و-زیبایاین فایل ب و کار خانگی در رابطه با ماساژ صورت و زیبای می باشد به همراه معرفی طرح, دانش و مهارت مورد نیاز, مزایا و مشکلات, هزینه های شروع کار, لوازم و تجهیزات مورد نیاز ,درآمد و آموزش لازم و هر آنچه باید از ماساژ صورت و زیبای بدانید در قالب pdf عرضه می گردد فایل

فواید ماساژ به قدری فراوان و عالی هستند که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. از افزایش تحمل درد و احیای عضلات تا کاهش اضطراب و افزایش اعتماد به نفس تنها بخشی از فواید ماساژ درمانی است. بدن خسته را ماساژ می دهند اما روح خسته را چی؟ تفاوت چسم و جان در همین است در پیاده روی اربعین انواع ماساژ برای رفع خستگی زائران بود اما دل خسته از این همه فشار زندگی را چگونه باید نشاط بخشید؟ البته زیارت خود به خود جان را آرام می کند و روح را شاد اما اگر زیارت با معرفت انجام نشود چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ varzeshe soorat عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) ماساژ صورت جهت بهبود گردش خون پوست شما است در این بخش یاد بگیرید چگونه عضلات صورت را ماساژ بدهید. قبل از اینکه این م اساژ را یاد بگیریم باید متذکر شوم که ماساژ با استفاده از چند قطره روغن گرم بسیار خوب است منظور از روغن گرم اینست که ، آن را بین نوک انگشتان دهید تا گرم شود ورزش راهی خوب برای به حرکت درآوردن ماهیچه ها، کاهش سایز و جلوگیری از پیر شدن پوست است. یک رژیم غذایی خوب، مقدار زیادی آب و ورزش منظم باعث می شود جوان تر به نظر برسید. انجام ورزش یا یو صورت یک راه طبیعی برای سفت عضلات صورت و کاهش چین و چروک است و باعث جوان تر به نظر رسیدن است. تقریباً 50 ماهیچه در صورت وجود دارد که ورزش دادن به آنها برای از بین بردن فشار چشم و گرفتگی گردن و تنش ماهیچه های صورت مفید است. این ورزش های صورت را روزانه انجام دهید و ببینید که پوست و ماهیچه های صورت تان فقط درعرض چند هفته، شروع به سفت شدن می کنند. varzeshe soorat 1 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) 1-فضایی در خانه تان پیدا کنید که در آنجا تنها و راحت باشید. ورزش عضلات صورت را هم مانند بسیاری از ورزش های ایزومتریک، ممکن است در ابتدا نتوانید خیلی ماهرانه انجام دهید. روی یک صندلی بنشینید و در یک وضعیت درست قرار بگیرید. varzeshe soorat 2 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) 2-قبل از شروع ورزش عضلات صورت، گردن تان را بکشید. همه این حرکات باید به آرامی انجام شود و در حین آنها نفس عمیق بکشید. چند بار سرتان را به سمت پایین خم کنید و دوباره به سمت بالا برگردانید.
به آرامی چانه تان را روی استخوان یکی از شانه هایتان قرار دهید و آن را از روی قفسه تان عبور دهید تا به شانه دیگرتان برسید.
وقتی چانه تان را روی شانه تان قرار می دهید 5 ثانیه آن را نگه دارید. این حرکت را دوبار تکرار کنید.
سرتان را به سمت راست خم کنید، مانند اینکه بخواهید با گذاشتن سر روی شانه استراحت کنید. آن را به مدت 10 ثانیه نگه دارید. این حرکت را برای سمت چپ هم انجام دهید. گردن تان را به وضعیت طبیعی برگردانید و یو روزانه صورت تان را شروع کنید. varzeshe soorat 3 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) 3-در حالی که صورت تان را ثابت و روبه جلو نگه داشته اید به سمت راست نگاه کنید. 5 ثانیه نگه دارید و سپس چشم تان را به سمت چپ حرکت دهید و باز هم 5 ثانیه نگه دارید. 5 ثانیه به سمت بالا نگاه کنید و 5 ثانیه به سمت پایین. سپس چشم تان را به صورت مورب به همه جهت ها حرکت دهید و در هر جهت 5 ثانیه نگه دارید. هر جهت را 2 تا 10 بار تکرار کنید.
این ورزش چشم می تواند افتادگی پلک را کاهش دهد و اگر به مدت طولانی با کامپیوتر کار می کنید یا تلویزیون تماشا می کنید، به کاهش خستگی چشم تان کمک کند. این تمرین ها را می توانید با چشم بسته هم انجام دهید. varzeshe soorat 4 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) 4-زبان تان را تا جایی که می توانید بیرون بیاورید و آن را به مدت 60 ثانیه در این وضعیت نگه دارید. varzeshe soorat 5 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) 5-ابرو هایتان را بالا ببرید و 5 ثانیه نگه دارید. چشم هایتان را تا جایی که می توانید باز کنید و لب هایتان را روی هم فشار دهید. این کار را 5 بار تکرار کنید. varzeshe soorat 6 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) 6-چشم هایتان را جوری که انگار تعجب کرده اید تا جایی که می توانید باز کنید. سعی کنید ابروهایتان را بالا نبرید. این کار را 5 بار تکرار کنید. 7-به سقف نگاه کنید. لب هایتان را جمع کنید انگار که می خواهید چیزی را ببوسید. این ح را به مدت 5 ثانیه نگه دارید و 5 بار آن را تکرار کنید.
در حالی که به سقف نگاه می کنید زبان تان را 5 بار بیرون بیاورید. این مجموعه حرکات باعث کشیده شدن و تقویت عضلات گردن تان می شود. گردن تان را به وضعیت طبیعی برگردانید تا ورزش ها را ادامه دهید. varzeshe soorat 7 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) 8-نفس عمیق کشیدن را تمرین کنید. هر بار که نفس تان را فرو می برید لب هایتان را طوری که انگار می خواهید عمل دمیدن را انجام دهید، جمع کنید. این کار را به مدت 30 ثانیه تا 1 دقیقه انجام دهید. varzeshe soorat 8 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) 9-سه تا از انگشت هایتان را بالای استخوان گونه قرار دهید و به آرامی فشار دهید. در این ح لبخند بزنید تا استخوان گونه تان تا جایی که ممکن است بالا بیاید.
این ورزش را برای هر طرف صورت تان 3 بار انجام دهید و هر بار 5 ثانیه نگه دارید. varzeshe soorat 9 عضلات صورت را چطوری ماساژ بدهیم( آموزش تصویری) نکات و هشدارها قبل از انجام تمرینات دست هایتان را بشویید. دست زدن به صورت می تواند باعث چرب شدن و کثیف شدن صورت تان شود که آن هم باعث ایجاد جوش می شود. ماساژ ناخن با روغن زیتون، روغن بادام و روغن کرچک تاثیر مثبت دارد. اگر در گوشه ناخنهایتان رشته های باریک جدا شده و آویزان است سعی به کندن آن نکنید. تاثیر ماساژ ناخن آنها را با ناخن گیر بگیرید و یا به حال خود باقی بگذارید تا خودشان جدا شوند که در صورت کندن امکان […] نوشته تاثیر ماساژ ناخن با روغن اولین بار در سلامتی پدیدار شد.
شال گردن یکی از ا سوری هایی است که می تواند برای پاییز شما را شیک پوش کند. ایده ها و مدل های… یک عربستانی در منطقه حائل، شترش را برای شستشوی کامل و ماساژ به یک کارواش برد تا با استفاده از پمپ های بزرگ مورد استفاده برای شستشوی خودروها، آن را شستشو دهند. رو مه عکاظ چاپ عربستان امروز تصاویری از یک شتر سفید را منتشر کرد که در هنگام بلند آن با جرثقیل به طرف محل شستشو، کاملا آرامش خودش را حفظ بود. ماساژ و کارواش شتر در عربستان مسئول کارواش نیز در ازای مبلغ ۵۰ ریال (۱۳ دلار) شتر مذکور را به طور کامل شستشو و ماساژ داد که البته این امر باعث افزایش قیمت آن خواهد شد! 12654 ماساژ می تواند با کاهش گرفتگی های عضلانی و آرامش بخشی در کاهش میزان کمردرد کمک کننده باشد. اما مطالعات نشان نداده که نوعی خاص از ماساژ بهتر از انواع دیگر باشد. ماساژ عضلات می تواند خونرسانی را در آن مکان افزایش دهد و سبب ترشح مواد کاهنده درد در بدن شود. در برخی موارد که علت کمردرد انقباض فیبرهای عضلانی است، با ماساژ این نقاط و کاهش گرفتگی عضلات می توان درد فرد را کاهش داد. البته در این موارد باید ماساژ آرام باشد و باعث تحریک بیشتر عضلات نشود. اگر فرد آموزش دیده در دسترس است بهتر است از او استفاده شود. اگر نه آرام ناحیه شاید کمک کننده باشد. باید از حرکات پیچشی کمر و آن هایی که کشش و فشار بیش از حد به کمر وارد می کند دوری کرد امروز در چند مرحله ساده پا ازی پوست را به شما آموزش میدهیم. ۱٫ یکی از بهترین روش ها برای طراوات و شاد پوست، ماساژ با روغن های گیاهی است. کمی روغن را به نوک انگشتتان زده و به صورت دورانی پوست صورت و گردنتان را برای چند دقیقه ماساژ دهید. سپس کمی نوک انگشتانتان را مرطوب کنید […] ماساژ نقش پررنگی در برنامه روزانه برخی از افراد دارد؛ همچنین احساس آرامش به فرد می دهد. ماساژور گردن و شانه neck and shoulder

طراحى منحصر به فرد، ظریف، قابل حمل
ماساژ به صورت ضربه ای در چند ح
براى استفاده در خانه یا محل کار
قابلیت ماساژ گردن، ماساژ کمر
ماساژ شانه، ماساژ ، ماساژ ران پا
قابلیت پوشانندگى محل ماساژ براى ماساژ کامل
بهبود گردش خون
تسکین دردهاى ماهیچه اى
کاهش گرفتگى و فشار ماهیچه
ایجاد آرامش روحی و درمان ضعف اعصاب
قابلیت از بین بردن درد و گرفتگی عضلات و بازگرداندن انرژی و قدرت دوباره به آنها
از بین بردن خستگى و استرس در شانه ها، گردن، پشت، کمر، و پاها
ید آسان: کد 227306 را به شماره ی 30007977 پیامک نمایید
75,000 تومان ید آسان: کد 227306 را به شماره ی 30007977 پیامک نمایید    در هنگام خستگی ماساژ دادن بهترین را ار آن می باشد دستان مهربانی که بتواند شانه های ما را ماساژ دهد بهترین هدیه در این لحظات خستگی هستند اما خب همیشه نمی توان دو عدد دست مهربان بی کار یافت اما با ماساژور شانه و کتف به راحتی می توان همان حس راحتی رو داشت و خستگی رو از تن بیرون کرد.

گردن ما در مقابل انواع مختلفی ازاسترسها وفشارها آسیب پذیر است.مهره های گردن بعد از مهره های کمر بیشتراز بقیه مهره ها به اختلالات استخوانی و عضلانی دجار می شوند.درد گردن در افرادی که پشت میز نشین هستند(کارمندها،تایپیست ها ،افرادی که مطالعه مداوم دارند و به طور کلی تمام افرادی که با دست کار دقیقی را انجام می دهند و باید سر را خم کرده و به آن نگاه کنند) شایع تر است ; چون عضلات گردن شان مدام در حال انقباض است و سبب خستگی آنها می شود و وقتی عضله ای خسته شود جریان خونش کاهش پیدا می کند.بهترین توصیه به افرادی که دچار چنین مشکلاتی هستند استفاده پیوسته از ماساژور است.   75,000 تومان         حراج ماساژور کتف و گردن، ماساژ گردن، ماساژ کمر   ماساژ یک علم است و در آن شکی نیست . علومی که ماساژ را در برگرفته است سخت نیستند و شما براحتی می توانید آن را فرا بگیرید . دانستن علوم ماساژ درمانی به شما کمک می کند که با بینش بالاتری کار خود را انجام دهید و ماساز با کیفیت تری را به مشتری ارائه نمایید. برخی از علوم که ماساژور باید بر ان تسلط داشته باشد به شرح زیر است :
1.آناتومی و فیزیولوژی انسان
آناتومی علم شناخت اعضای بدن و فیزیولوژی علم شناخت کارکرد بین اندام ها از قبیل دستگاه تنفس و گوارش و . . . را مورد بررسی قرار می دهد.با توجه به اینکه شما با پوست و عضلات در ماساژ سر و کار دارید بهتر است آناتومی و فیزیولوژی را به خوبی فرا بگیرید.
بزودی بخشی تحت عنوان آموزش آناتومی و فیزیولوژی انسان در وب سایت راه اندازی خواهد شد .
2.روانشناسی
نحوه برخورد شما با مشتری و شناخت رفتارهای وی کمک شایانی به شما برای ارائه یک جلسه ماساژ درمانی خوب می نماید .توصیه می کنم روی یادگیری روانشناسی پافشاری نمایید.
3.بازاری و فروش
برای ب درآمد بیشتر نیاز به جذب مشتری دارید . روش های زیادی وجود دارد که می توانید بدون هزینه یا با کمترین هزینه مشتری جذب نمایید . همین الان شروع کنید . آموزش ماساژ
4.علوم گیاهی (روغن و اسانس)
شما برای ماساژ نیاز به روغن دارید و چه بهتر که بتوانید به اطلاعات بالایی داشته باشید و قبل از ماساژ به مشتری ارائه دهید .

ک مار پیتون که توپ تنیس را بلعیده بود با ماساژ ۲۰ دقیقه ای یک مربی مار نجات پیدا کرد. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، یک آموزش دهنده مار طی یک عملیات باورن ی به مدت 20 دقیقه یک مار پیتون را ماساژ داد تا توپ تنیسی را که به اشتباه توسط این مار بلعیده شده بود از دهان مار خارج شود.
ادامه خبر و تصاویر

انواع جدید مدل بستن شال گردن زمستانی به گزارش تکناز در فصل های سرد سال میتوان با پوشیدن شال گردن های جذاب و گره زدن های متفاوت شال گردن ، شیک پوش تر شد شال گردن زمستانی تان را با 5 روش زیبا ببندید . شال گردن های زمستانی یکی از ا سوری هایی هستند که می توانند تاثیر بسیاری در شیک پوشی شما بگذارند. با ما همراه شوید تا با 5 مدل بستن ش. معمولا انواع ماساژ با یک مکانیسم مشابه بر روی بدن اثر می گذارند. زمانیکه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد مواد زاید از جمله اسیدلاکتیک می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود. ماساژ بطور عام و ماساژ یو می هو به طور خاص، گردش خون و جریان لنفاوی را بهبود بخشیده ، مواد غذایی و ا یژن تازه را به بافتهای مزبور می رساند و به وج مواد سمی . تصاویری از ماساژ و خدمت به زائران اربعین حسینی در فضای مجازی منتشر شده است.
دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا

در دنیای گیاهان اسرار زیادی نهفته است و این
* اسرار هوش گیاهی نام دارد .


در صورتی که پوست شما تشنه، خسته و کدر باشد.

لک های قهوه ای در نقاط مختلف چهره نمایان می شود.

راه حل :

با یک برنامه مناسب، لک های قهوه ای پوست از بین می رود و رطوبت مورد نیاز آن

تا. گردن درد ممکن است ناشی از آسیب یا فرسایش تدریجی دیسک های بین مهره های گردن باشد. درد رگ سیاتیک، درد زانو، درد گردن و … تنها تعدادی از دردهای آزاردهنده ای هستند که گاهی زندگی ما را دچار اختلال می کنند. بهترین راه برای جلوگیری از پیشرفت گردن درد، انجام حرکات مربوط به گردن است. و اگر گردن درد ندارید بهتر است برای پیشگیری از آن هرچه سریع تر اقدام کنید. در ادامه، چندین ورزش […] نوشته ۷ ورزش گردن که حتی به درد افرا.ک مار پیتون که توپ تنیس را بلعیده بود با ماساژ ۲۰ دقیقه ای یک مربی مار نجات پیدا کرد. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، یک آموزش دهنده مار طی یک عملیات باورن ی به مدت 20 دقیقه یک مار پیتون را ماساژ داد تا توپ تنیسی را که به اشتباه توسط این مار بلعیده شده بود از دهان مار خارج شود.
ادامه خبر و تصاویر
اختصاصی از فایلکو پاو وینت آموزش شیردهی صحیح - 19 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت آموزش شیردهی صحیح - 19 اسلاید
 پاو وینت آموزش شیردهی صحیح - 19 اسلاید    تحقیقات نشان می دهد کامل ترین ماده غذایی که می تواند نیاز فرزند شما را در دوره نوزادی تامین کند شیر مادر است و هیچ ماده طبیعی دیگری وجود ندارد که در این حجم بتواند تمام نیاز های نوزاد را برآورده کندبرای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت آموزش شیردهی صحیح - 19 اسلاید
آموزش ماساژ سر بهترین روش درمان سر درد قیمت: 8000 تومان آموزش ماساژ سر بهترین روش درمان سر درد
.
همه ما در زندگی روزمره به دلایل مختلف دچار سردرد شده ایم. درمان سردرد با روش های شیمیایی مانند قرص های مسکن تاثیرات مقطعی داشته و عوارضی به دنبال خود دارد. امروزه روش های جدید درمان سردرد با تکیه بر روشهای فیزیکی کاربرد فراوانی پیدا کرده است.
.
.
٠ •●♥ҳ̸ҳ̸ҳ ( ویژگی های مجموعه آموزش درمان سردرد با ماساژ ) ҳ̸ҳ̸ҳ♥●•٠·
.
1- مجموعه درمان سردرد با ماساژ شامل یک dvd تصویری قابل اجرا روی پلیرهای خانگی و کامپیوتر است.
.
2- در این مجموعه روشهای درمان سردرد بوسیله ریلکـس ماهیچه های منقبض شده سر انجام می شود.
.
3- با توجه به علت سر درد روش های درمان سر درد با ماساژ بهترین جایگزین برای قرص و دارو می باشد.
.
4- همه آموزش های این مجموعه توسط همه و کـسانی که هیچ گونه آشنایی با ماساژ ندارند به راحتی می تواند اجرا گردد.
.
5- شما با یادگیری روش های این مجموعه می توانید شیوه های درمان سردرد با ماساژ را فراگرفته و بر روی دیگران و خودتان به راحتی اجرا کنید.
.
6- دوره استفاده مداوم از قرص های سر درد به سر رسیده، پس درمان سر درد با ماساژ را تجربه کنید
.
7. وقتی احساس ریلکـس بودن و رهایی از درد سر را با این روشها تجربه کنید آن را به دوست و فامیل هم توصیه خواهید کرد
.
.
ابتدا محصول را درب منزل تحویل بگیرید سپس مبلغ آن را به پست بپردازید  ید سوال از فروشنده روی پا نقاطی وجود دارد که در واقع بازتاب اندام های داخلی بدنمان هستند و می توانیم با فشار دادن و ماساژ دادن آن قسمت ها همیشه تنی سالم داشته باشیم. اکنون در مراکزی که دارای مجوز هستند ارائه هر ساعت خدمات ماساژ قیمتی بین ۹۰ تا ۱۶۰ هزار تومان دارد که البته طبق شنیده ها در سایر مراکز نیز تقریبا همین رقم ها دریافت می شود. کانال ید پیامکی و اینترنتی ماساژور کتف و گردن
در هنگام خستگی ماساژ دادن بهترین را ار آن می باشد دستان مهربانی که بتواند شانه های ما را ماساژ دهد بهترین هدیه در این لحظات خستگی هستند اما خب همیشه نمی توان دو عدد دست مهربان بی کار یافت اما با ماساژور شانه و کتف به راحتی می توان همان حس راحتی رو داشت و خستگی رو از تن بیرون کرد. فروشگاه ماساژور کتف و گردن,فروش ماساژور کتف و گردن,فروش اینترنتی ماساژور کتف و گردن,فروش آنلاین ماساژور کتف و گردن, ید ماساژور کتف و گردن, ید اینترنتی ماساژور کتف و گردن, ید پستی ماساژور کتف و گردن, ید ارزان ماساژور کتف و گردن, ید آنلاین ماساژور کتف و گردن, ید نقدی ماساژور کتف و گردن, ید و فروش ماساژور کتف و گردن,فروشگاه رسمی ماساژور کتف و گردن,فروشگاه اصلی ماساژور کتف و گردن ید پیامکی: ارسال کدمحصول 226268 به شماره 30007977 فروش ویژه ماساژور کتف و گردن, فروش آنلاین ماساژور کتف و گردن, سایت فروش ماساژور کتف و گردن, قیمت فروش ماساژور کتف و گردن, فروش ارزان ماساژور کتف و گردن, فروش انبوه ماساژور کتف و گردن, فروش کلی ماساژور کتف و گردن خـرید پستی>> قیمت فقـط: 75.000 پرداخت وجه درب منزل شــما  ید ارزان ماساژور کتف و گردنجدید, ید با تخفیف ماساژور کتف و گردن, ماساژور کتف و گردناصل, ید ماساژور کتف و گردناصل, ید اینترنتی ماساژور کتف و گردناصل, ید پستی ماساژور کتف و گردناصل مدل ماساژور کتف و گردن, فروشگاه ماساژور کتف و گردن, تخفیف ماساژور کتف و گردن, فروش ویژه ماساژور کتف و گردن, فروش انلاین ماساژور کتف و گردن, فروش پستی ماساژور کتف و گردن  ید حراجی ماساژور کتف و گردن, ید پستی ماساژور کتف و گردن, فروشگاه ماساژور کتف و گردن, تخفیف ویژه ماساژور کتف و گردن, فروش ماساژور کتف و گردن, فروش اینترنتی ماساژور کتف و گردن مشخصات کلی محصول:
ماساژور گردن و شانه neck and shoulder
طراحى منحصر به فرد، ظریف، قابل حمل
ماساژ به صورت ضربه ای در چند ح
براى استفاده در خانه یا محل کار
قابلیت ماساژ گردن، ماساژ کمر
ماساژ شانه، ماساژ ، ماساژ ران پا
قابلیت پوشانندگى محل ماساژ براى ماساژ کامل
بهبود گردش خون
تسکین دردهاى ماهیچه اى
کاهش گرفتگى و فشار ماهیچه
ایجاد آرامش روحی و درمان ضعف اعصاب
قابلیت از بین بردن درد و گرفتگی عضلات و بازگرداندن انرژی و قدرت دوباره به آنها
از بین بردن خستگى و استرس در شانه ها، گردن، پشت، کمر، و پاها ید ماساژور کتف و گردناصل, ید اینترنتی ماساژور کتف و گردناصل, ید پستی ماساژور کتف و گردناصل,فروش ماساژور کتف و گردناصل, فروش ماساژور کتف و گردن, ید مدل جدید ماساژور کتف و گردن, ید ماساژور کتف و گردن, ید اینترنتی ماساژور کتف و گردن, قیمت ماساژور کتف و گردن, مدل ماساژور کتف و گردن, فروشگاه ماساژور کتف و گردن, تخفیف ماساژور کتف و گردن فروشگاه پستی ماساژور کتف و گردن, ید نقدی ماساژور کتف و گردن, ید عمده ماساژور کتف و گردن, تحویل درب منزل ماساژور کتف و گردن, جدیدترین مدل ماساژور کتف و گردن, ید عمده ماساژور کتف و گردنضمانت 10 روزه تعویض سفارشات  ید نقدی جدیدترین ماساژور کتف و گردن, ید استثنایی ماساژور کتف و گردن, قیمت ید, فروشگاه ماساژور کتف و گردن,فروش ماساژور کتف و گردن,فروش اینترنتی ماساژور کتف و گردن,فروش آنلاین ماساژور کتف و گردنمطابقت کامل با محصولات  ید ماساژور کتف و گردن, ید اینترنتی ماساژور کتف و گردن, ید پستی ماساژور کتف و گردن, ید ارزان ماساژور کتف و گردن, ید آنلاین ماساژور کتف و گردن, ید نقدی ماساژور کتف و گردن, ید و فروش ماساژور کتف و گردن,فروشگاه رسمی ماساژور کتف و گردنتحویل و پرداخت درب منزل در سراسر کشور فروشگاه اصلی ماساژور کتف و گردن,بهترین ماساژور کتف و گردن,،فروشگاه ماساژور کتف و گردن,فروشگاه اینترنتی ماساژور کتف و گردن, ماساژور کتف و گردنجدید, ید ماساژور کتف و گردنجدید, ید اینترنتی ماساژور کتف و گردنجدید, ید پستی ماساژور کتف و گردنجدید, ید ارزان ماساژور کتف و گردنجدید, ید با تخفیف ماساژور کتف و گردن, ماساژور کتف و گردناصلپشتیبانی قبل و بعد از ارسال سفارشات
گردن ما در مقابل انواع مختلفی ازاسترسها وفشارها آسیب پذیر است.مهره های گردن بعد از مهره های کمر بیشتراز بقیه مهره ها به اختلالات استخوانی و عضلانی دجار می شوند.درد گردن در افرادی که پشت میز نشین هستند(کارمندها،تایپیست ها ،افرادی که مطالعه مداوم دارند و به طور کلی تمام افرادی که با دست کار دقیقی را انجام می دهند و باید سر را خم کرده و به آن نگاه کنند) شایع تر است ; چون عضلات گردن شان مدام در حال انقباض است و سبب خستگی آنها می شود و وقتی عضله ای خسته شود جریان خونش کاهش پیدا می کند.بهترین توصیه به افرادی که دچار چنین مشکلاتی هستند استفاده پیوسته از ماساژور است.  ید ماساژور کتف و گردن, ید اینترنتی ماساژور کتف و گردن, ید پستی ماساژور کتف و گردن, ید ارزان ماساژور کتف و گردن, ید آنلاین ماساژور کتف و گردن, ید نقدی ماساژور کتف و گردن, ید و فروش ماساژور کتف و گردن,فروشگاه رسمی ماساژور کتف و گردن,فروشگاه اصلی ماساژور کتف و گردن,بهترین ماساژور کتف و گردنتخفیف ویژه = پرداخت آنلاینفروشگاه ماساژور کتف و گردن,فروشگاه اینترنتی ماساژور کتف و گردن, ماساژور کتف و گردنجدید, ید ماساژور کتف و گردنجدید, ید اینترنتی ماساژور کتف و گردنجدید, ید پستی ماساژور کتف و گردنجدید, ید ارزان ماساژور کتف و گردنجدید, ید با تخفیف پیراهن و
خفیف قیمت ماساژور کتف و گردن, فروشگاه اینترنتی ماساژور کتف و گردن, فروش آنلاین ماساژور کتف و گردن, فروش نقدی اینترنتی ماساژور کتف و گردن, ید ارزان ماساژور کتف و گردن, فروشگاه آنلاین ماساژور کتف و گردن, ید باتخفیف ماساژور کتف و گردن, فروشگاه ویژه ماساژور کتف و گردن, فروش محدود اینترنتی ماساژور کتف و گردن, فروشگاه پستی ماساژور کتف و گردن
ماساژور کتف و گردن دیجیکالا، سایت ماساژور کتف و گردن، فروشگاه ماساژور کتف و گردن اختصاصی از سورنا فایل پاو وینت آموزش اطفاء حریق - 31 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت آموزش اطفاء حریق - 31 اسلاید
 پاو وینت آموزش اطفاء حریق - 31 اسلاید    خاموش کننده های پودر خشک برای حریقهای نوع bوc(خاموش کننده هایbc ) طراحی شده اند و در مکانهایی از قبیل آشپزخانه های تجاری و مناطقی با مایعات قابل اشتعال جا دارند.برای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت آموزش اطفاء حریق - 31 اسلاید

** دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا در دنیای گیاهان اسرار زیادی نهفته است و این اسرار هوش گیاهی نام دارد .

در صورتی که پوست شما تشنه، خسته و کدر باشد .

لک های قهوه ای در نقاط مختلف چهره نمایان می شود .

راه حل : با یک برنامه مناسب ، لک های قهوه ای پوست از بین می رود و رطوبت

مورد نیاز آن تامین می شود .

** دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا در دنیای گیاهان اسرار زیادی نهفته است و این اسرار هوش گیاهی نام دارد .

در صورتی که پوست شما تشنه، خسته و کدر باشد .

لک های قهوه ای در نقاط مختلف چهره نمایان می شود .

راه حل : با یک برنامه مناسب ، لک های قهوه ای پوست از بین می رود و رطوبت

مورد نیاز آن تامین می شود .

 پاو وینت مسائل آموزش وپرورش ایران - 13 اسلاید
 پاو وینت مسائل آموزش وپرورش ایران - 13 اسلاید    ›هر چه که بتواند کیفیت تدریس ویادگیری را افزایش دهد وسیله ای برای کمک به آموزش است . رسانه های نوشتاری از اولین رسانه هایی بودند که در کار تعلیم و تربیت از آنها استفاده می شده است ، و سپس رسانه های دیگری از قبیل تصاویر ، نقشه ها ، اسلاید ، ، تلویزیون  و بسیاری از رسانه های دیگروجدیدمانند دیتا پرژکتور تخته هوشمندو... که وارد جریان تعلیم وتربیت شده اند  .برای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت مسائل آموزش وپرورش ایران - 13 اسلاید
با سرد شدن هوا کم کم بازار شال گردن های رن ارنگ گرم میشود. در این ویدیو چند مدل بستن شال در هوای سرد این روزها را به شما آموزش داده ایم.