پاو وینت درباره تجهیز کارگاه مراحل آماده سازی کارگاه

به نقل از خبرگزاریها در مورد پاو وینت درباره تجهیز کارگاه مراحل آماده سازی کارگاه :

پاو وینت کارگاه آموزشی پیش از ازدواج
پاو وینت-کارگاه-آموزشی-پیش-از-ازدواج پاو وینت با موضوع کارگاه آموزشی پیش از ازدواج، در قالب pptx و در 67 اسلاید، قابل ویرایش، شامل معارفه، قوانین کارگاه، اهمیت و ضرورت کارگاه، مبحث نخست: آشنایی، دومین مبحث: عشق، سومین مبحث: انتخاب همسر...  فایل


پروژه کارآفرینی طرح کارگاه ک نت سازی
1395-11-05 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پروژه کارآفرینی طرح کارگاه ک نت سازی به صفحه پروژه کارآفرینی طرح کارگاه ک نت سازی خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پروژه کارآفرینی طرح کارگاه ک نت سازی)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل توسط گروه محققین آفمَس آماده و استان. کارگاه بتن آماده با اشتغال زایی 20 نفر در شهرک صنعتی شهرستان پاوه، افتتاح و به بهره برداری رسید.

تحقیق مدیریت کارگاه موزاییک سازی
تحقیق-مدیریت-کارگاه-موزاییک-سازی تحقیق در مورد مدیریت کارگاه موزاییک سازی، در قالب doc و در 26 صفحه قابل ویرایش، شامل محاسبات از ابتدا تا انتهای مراحل تأسیس یک کارخانه موزاییک سازی با توضیحات کامل. فهرست مطالب: الف) بررسی های اقتصادی، کاربرد محصول، کالاهای فایل

درود طبق درخواست دوستان کارگاه های رفرنس نویسی و روش تحقیق از طرف کمیته تحقیقات برگزار میشود. تاریخ برگزاری کارگاه رفرنس نویسی(یکی از کارگاه های یک تا سه را انتخاب کنید): کارگاه1:دوشنبه 29/2/1393 ساعت 13 تا 15 ظرفیت 15 نفر کارگاه2:دوشنبه5/3/1393 ساعت 13 تا 15 ظرفیت 15 نفر کارگاه3:چهارشنبه7/3/1393 ساعت 13 تا 15 ظرفیت 15 نفر تاریخ برگزاری کارگاه روش تحقیق ن.

پاو وینت کارگاه آموزشی خلاقیت
پاو وینت-کارگاه-آموزشی-خلاقیت پاو وینت با موضوع کارگاه آموزشی خلاقیت، در قالب ppt و در 120 اسلاید، قابل ویرایش، شامل سه محور خلاقیت، تعاریف خلاقیت، مسأله چهار مربع، معمای 9 نقطه برای درک نقش باورهای محدودکننده، یک راه حل از میان ده ها راه حل!، تفکر همگرا و واگرا فایل

اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت های کارگاه های مختلف با و پر سرعت .
کارگاه مهارتهای ارتباطیکارگاه مهارت حل مسئله و تصمیم گیریخودآگاهیمهارت تصمیم گیریاسترس 
با
پاو وینت های کارگاه های مختلف
اولین کارگاه آموزشی مترجمان در مشهد هم به پایان رسید.جا داره از تمامی انی که زحمت کشیدند در این برنامه شرکت د تشکر خاص کنیم و انشالله نتبجه مطلوب برای این عزیزان رقم خورده باشه...همچنین تشکری گرم از عزیزان برگزار کننده این کارگاه....به امید موفقیت روزافزون مترجمین در تمامی مراحل زندگی نوعروس جوان که به عنوان کارگر در یک کارگاه زیرزمینی تولید پوشاک کار می کرد با طرح شکایتی در دادگاه کیفری استان البرز، از اسرار یک ماجرای ی در خلوت کارگاه برداشت.او فاش کرد که چگونه هدف هجوم… نیروهای در ادامه پا ازی مناطق تحت گرو ‎های تروریستی یک کارگاه تولید بمب‎های دستی را در استان حمص کشف د. با سلام احتراما - کارگاه تخصصی هنر روز شنبه مورخ 95/12/14 از ساعت 15 الی 17:30 در مکان پژوهش سرای رازی برگزار خواهد شد. لذا از کلیه هنرآموزان رشته مذکور دعوت می شود در این کارگاه حضور یابند. در مرکز بهاران هرندی کارگاه های متعددی ایجاد شده است تا ترک کننده های اعتیاد بتوانند با حرفه آموزی در این کارگاه ها از امکان بازگشت به جامعه و خانواده بهره مند شوند. سعید و آرش دو حرفه آموز کارگاه موسیقی…
” کارگاه هایی که به صورت خانوادگی اداره می شوند، مشمول قانون کار نیستند. این افراد تمامی مزایای قانون تأمین اجتماعی به جز بیمه بیکاری را دارا هستند. بنابراین باید ۲۷ درصد حق بیمه را پرداخت کنند. اگر در این کارگاه ها تنها یک فرد غیر از اعضای خانواده مشغول به کار شود، این کارگاه مشمول قانون کار می شود.” رکنا: نوعروس جوان که به عنوان کارگر در یک کارگاه زیرزمینی تولید پوشاک کار می کرد، از اسرار یک ماجرای ی در رختکن کارگاه برداشت. کارگاه گزارش نویسی فنی، ویژه ی ناظران، سازندگان، س رستان کارگاه و مسوولان ایمنی و کارشناسان قوه استانی برگزار شد. نمایشگاه و کارگاه مبل سازی در جاده قدیم قزوین ط حریق شد. کارگاه معاینات بالینی در روز مورخ 3/12/95 ساعت 17-13 برگزار میگردد. از دانشجویانیکه تمایل به شرکت در این کارگاه دارند خواهشمند است هرچه سریعتر به دفتر انجمن مراجعه نمایند در تعطیلات تابستان کارگاه های زیر در کتابخانه برگزار می شود. الف: کارگاه خود شناسی ب: کارگاه مهارت زندگی شامل: 1. ارتباط موثر با دیگران 2. ابراز وجود (رفتار جرأت مندانه) **برای اطلاعات بیشتر به کتابخانه پازواری بابلسر مراجعه کنید.** 1-کارگاه استانى: آموزش مقاله نویسی، مکان: ناحیه 4، تاریخ دوشنبه 10 آذرماه، ساعت 18,30 2-کارگاه ناحیه اى: ویرایش، مکان: ناحیه 3 ،تاریخ 16 دی، ساعت 18,30 3-کارگاه ناحیه اى: زبان فارسی، مکان: ناحیه 2، تاریخ 5 بهمن، ساعت 18,30 4-کارگاه ناحیه اى: سبک شناسى، مکان: ناحیه 1(ساختمان گروه ها،زرین اقبال)، تاریخ چهارشنبه 3 دی، ساعت 11 صبح با عرض سلام خدمت دوستان عزیز ... مرکز تحقیقات فیزیولوژی در نظر دارد 4 کارگاه 2 روزه را به نام مجموعه summery school از تاریخ 22 شهریور ماه برگزار نماید. مهلت ثبت نام تا تاریخ 15 شهریور ماه 93 می باشد. عناوین کارگاه ها به شرح زیر است. 1 - کارگاه واکنش زنجیره ای پلیمراز (pcr): تکثیر و بررسی قطعاتdna 2 - وسترن بلات و کاربرد آن در آنالیز پروتئین 3 - کارگاه آش. یونس تراکمه با بیان این که گلشیری برای خود ردای مدرسی ندوخته بود که شاگرد جمع کند، درباره دوره ها و کارگاه های داستان نویسی این نویسنده می گوید او خودش بین حاضران می نشست و همه را درگیر کار و نقد می کرد. این نویسنده در گفت وگو با خبرنگار ادبیات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره تعدد کارگاه های نویسندگی گفت: این کارگاه ها، چه ت. ع روز نشنال جئوگرافیک متعلق به یک کارگاه آبنبات سازی در ویتنام است که کارگران در حال آماده سازی نخ ها هستند. کارگاه آموزشی های مستند100 ثانیه ای ، برای ارتقاء سطح مهارت و دانش مستندسازان در ساری برگزار شد.
پروژه کارآفرینی کارگاه تولیدی پوشاک
1395-11-05 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پروژه کارآفرینی کارگاه تولیدی پوشاک به صفحه پروژه کارآفرینی کارگاه تولیدی پوشاک خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پروژه کارآفرینی کارگاه تولیدی پوشاک)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل توسط گروه محققین آفمَس آماده و استان. اختصاصی از ژیکو پاو وینت درباره طرح توجیهی کارگاه خیاطی با و پر سرعت .
پاو وینت درباره طرح توجیهی کارگاه خیاطی
پاو وینت درباره طرح توجیهی کارگاه خیاطی فرمت فایل :power point( قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 12 اسلاید        جا ومکان کارگاه     کارگاه مورد نظر در زمینی به مساحت 200 متر مربع که هر متر این زمین 1500000 ریال می باشد ایجاد  شده است . طبق   قانون شهرداری   فقط 120 متر مربع این زمین قابل ساخت وسازمی باشد. و پلاک ثبتی زمین مورد نظر12/1456می باشد که آدرس آن واقع  در شهرک کاشانی ، خیابان شاهد ، روبروی آموزشگاه خیاطی ترمه می باشد. کارگاه مورد نظردارای اتاق های مجزایی می باشد که میتوان به صورت زیر شرح داد:    بخش اول مربوط به اتاق مدیریت است. بخش دوم انباری برای نگهداری مواد اولیه،  آبدارخانه و از سایر بخش ها میتوان به اتاق دوخت، برش و... اشاره کرد.( تمامی مبالغ ذکر شده در این پروژه به ریال می باشد).
با
پاو وینت درباره طرح توجیهی کارگاه خیاطی
جنگنده های عراقی موفق شدند سه کارگاه بمب سازی و خودروهای انفجاری وابسته به تروریست های را در غرب موصل هدف قراردهند. در راستای طرح تجهیز کارگاه های آموزشی اتومکانیک فنی و حرفه ای کشور ، کارگاه های اتومکانیک استان سمنان نیز تجهیز شد. مدیر جهاد کشاورز شهرستان امیدیه گفت: کارگاه آموزشی آشنایی با ماشین های آماده سازی زمین و نحوه صحیح کالیبراسیون آن ها در این شهرستان برگزار شد. معاون آموزش و پرورش استان قم با اشاره به جایگاه فناوری در امر یادگیری از تجهیز ۲۱ درصد مدارس استان به کارگاه های رایانه ای خبر داد. بین 48 تا 50 درصد حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی کشور اتفاق می افتد و بیش از 90 درصد کارگاه های کشور از نازل ترین استانداردهای کیفی برخوردارند. مدیرکل بازرسی وزارت کار در پاسخ به فارس درباره امکان پلمپ کارگاه های غیرایمن با توجه به موارد قانونی گفت: این امکان با هماهنگی دادگاه وجود دارد و درباره پلاسکو هم ۴۷ ابلاغیه صادر شده بود. اختصاصی از ژیکو کارگاه dbt با و پر سرعت .
 دراین کارگاه، انواع تحریفهای شناختی افراد در موقعیتهای مختلف، علت مراجعه افراد، چگونگی انجام مصاحبه و گرفتن اطلاعات در رفتار درمانی دیالکتیک بیان شده است. در این کارگاه انواع کیسها بررسی میشود.
با
کارگاه dbt
کارگاه آتش نشانی این کارگاه به مدت 15 ساعت در حال برگزاری میباشد. در این کارگاه جناب آقای جانقلی در حال آموزش تئوری برای بانوان فعال در زمینه ی هلال احمر و آتش نشانی میباشد. این کارگاه به مدت 2 ساعت در روز در حال برگزاری میباشد و بعد از اتمام کارگاه تئوری به صورت عملی برای خاموش آتش نیز در آتش نشانی شهرک قلعه میر این کارگاه عملی برگزار خواهد شد و حضور عموم آزاد میباشد. برای دیدن ع های بیشتر به ادامه مطلب بروید. گزارش کارگاه مستند سازی در روابط عمومی همزمان با برگزاری دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، که با همت انجمن متخصصان روابط عمومی صورت گرفت، کارگاه "مستند سازی در روابط عمومی" در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. در این کارگاه که با حضور بیش از 90 نفر از کارشناسان و مدیران حوزه روابط عمومی و ارتباطات برگزارشد علی فروز فر،. زغال مرکزی 09104513233:سلام.....
دوستان عزیزبرای احداث کارگاه وگرفتن مجوزتولیدذغال لیمووکب چندراه وجودداردالبته طبق شرایط و ضوابط خواص دوستان درصورت نیازبه مشاوره بنده درخدمتم....یاعلی
شماره تماس 09104513233 نیروهای یکی از بزرگترین کارگاه های اتوبوس سازی کشور افراد زندانی هستند. اولین کارگاه تخصصی« آب های زیرزمینی، چالش ها و فرهنگ سازی» در فریدونشهربرگزار شد. کارگاه آموزشی بهبود رفتارهای ترافیکی با هدف آماده سازی اعضای مجری طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در بوشهر برگزار شد. برای سال های متمادی مواد رنگزای طبیعی یکی از اقلام صادراتی ایران بوده است. در اوا دوره قاجاریه کارگاه های متعدد رنگرزی در جوار کارگاه های قالی بافی فعالیت پررونقی داشتند. در این کارگاه ها فراورده های گیاهانی از قبیل روناس، اسپرک، پوست گردو و انار را به مصرف می رسانیدند و تجار صادر کننده نیز مواد رنگزای گیاهی مازاد بر مصرف داخلی را .
پروژه کارآفرینی کارگاه تولید پودر سفید کننده
1395-10-24 توسط bahareh دسته دسته‌بندی نشده
پروژه کارآفرینی کارگاه تولید پودر سفید کننده به صفحه پروژه کارآفرینی کارگاه تولید پودر سفید کننده خوش آمدید . فایل ی با عنوان ((پروژه کارآفرینی کارگاه تولید پودر سفید کننده)) می تواند شما را در جهت رسیدن به اه تحقیقاتتان یاری رساند . این فایل ت. برگزاری کارگاه اشنایی و مقایسه گیاهان معروف به بادیان در طب فولکلور شهریور۱۳۹۳ برگزاری کارگاه ماهیت عقل و جهل و تاثیر گذاری مراتب انها بر سلامت انسان شهریور ۱۳۹۳ برگزاری کارگاه سلامت رفتار و تاثیر ان در بر سلامت قلب و ارامش برزخ ۱۳۹۳ علی سر درباره وضعیت دوره دوم کارگاه بازیگری « ساخت و ساز نقش » گفت: در حال حاضر چند جلسه از دوره دوم کارگاه « ساخت و ساز نقش » را سپری کرده ایم. امسال حدود 120 هنرجو متقاضی ثبت نام بودند که 65 نفر بعد از ثبت نام به مرحله مصاحبه رسیدند و از بین این تعداد 18 هنرجو برای حضور در کارگاه « ساخت و ساز نقش » انتخاب شدند.

ما از پلاتوی شماره یک مجم. اختصاصی از ژیکو پاو وینت درباره کارگاه ثبت اختراع با و پر سرعت .
پاو وینت درباره کارگاه ثبت اختراع
پاو وینت درباره کارگاه ثبت اختراع فرمت فایل :powerpoint (قابل ویرایش) تعداد صفحات:20صفحه       اختراع چیست:انواع اختراعچه نوع اختراعی قابل ثبت استچه نوع اختراعی ارزش ثبت شدن را داردمواردی که از حیطه حمایت از اختراع خارج استعناصر اصلی اختراع اختراع کاذب چیستاختراع معمایی چیستفرایند پر اظهار نامه شرایط ثبت اختراع در حوزه نرم افزارتعریف اول :حاصل ثمره ،تلاش فکری وذهنی مخترع است که در   قالب یک محصول تبلور می شود .تعریف دوم :اختراع نتیجه فکر فرد یا افراد است که برای اولین بار   فرایند یا فراورده ای خاص را ارائه ومشکلی را در یک حرفه ،فن،فناوری،صنعت ومانند انها حل می نماید. 
با
پاو وینت درباره کارگاه ثبت اختراع
* * * * سومین کارگاه آموزشی چاپ های دستی همزمان با روز چهارشنبه 18 تیرماه با حضور احمد ی در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.بنا به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران؛ در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی چاپ دستی که همزمان با نمایشگاه آثار چاپ های دستی از امپرسیونیسم تا امروز برگزار می شود. روز چهارشنبه 18 تیرماه از ساعت 10 صبح ت. چهار کارگاه تولیدی صنایع دستی به نمایندگی از 14 کارگاه امروز /شنبه/ در آیینی با حضور جمعی از مسئولان اجرایی در شهرستان بویراحمد به بهره برداری رسید. پاو وینت بررسی مراحل تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه) پاو وینت بررسی مراحل تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه) در 28 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx دسته بندی عمران فرمت فایل pptx حجم فایل 712 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 28 دریافت فایل پاو وینت بررسی مراحل تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه) فروشنده فایل کد کاربری 7466 تمام فایل ها پاو وینت بررسی مراحل تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه) در 28 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx تجهیز کارگاه از فعالیتهایی است که پیش از شروع اجرای هر پروژه انجام می شود. در هر قراردادی 5/2 درصد بابت تجهیز کارگاه پرداخت می شود. مراحل تجهیز کارگاه به شرح زیر است: v الف) شناسایی که خود شامل مراحل زیر است: 1. بررسی مقدمات کار در این قسمت مشکلاتی از قبیل پا ازی محوطه، ز شی، حمل و نقل، جنس خاک، وجود توده سنگی و ... که ممکن است در روند پروژه توقف ایجاد کند مورد بررسی قرار می گیرند. 2. انتخاب بهترین مسیر راه پروژه ها معمولاً در مناطق توسعه نیافته و خارج از ا اجرا می شود، بنابراین باید بهترین مسیر از طریق شناسایی راه های کم تردد موجود با توجه به حجم و نوع ماشین آلات مورد نیاز در پروژه و حجم ترافیک میسر گردد. 3. تعیین محل تأمین آب و مصالح نزدیک ترین منبع آب در منطقه و کیفیت آن باید شناسائی شود و چنانچه منبع آبی وجود نداشته باشد باید چاره شی نمود. همچنین در کارهای بتنی 60 تا 70 درصد مصالح را شن و ماسه تشکیل می دهد بنابراین برای رعایت اقتصاد طرح باید نزدیکترین معادن شن و ماسه را شناسائی نمود. 4. تخمین مدت زمان آماده اجرای پروژه این امر بستگی به موارد زیر دارد: نوع وسائل مورد استفاده برای آماده محل اجرا (لودر، بلدوزر، مواد منفجره و غیره) 5. حجم کار 6. برنامه تخصیص منابع یعنی مشخص نمودن زمان و مکان مناسب کاربرد هر یک از وسائل. v ب- پا ازی محوطه وخشک آن. v ج_ تعیین محل اجرای پروژه v د_ ساخت جاده های دسترسی که معمولاً جاده های موقتی هستند و برای بردن امکانات به محل اجرای پروژه احداث می شود. این جاده ها را می توان طوری احداث کرد که بعدها به عنوان جاده اصلی یا فرعی مورد استفاده قرار گیرند که برای این امر دو عامل کیفیت جاده و عرض آن باید با توجه به تردد و اندازه نوع ماشین آلات در نظر گرفته شود.
و_ ذخیره مصالح 1- شن و ماسه: 60 تا 70 درصد از مصالح تشکیل دهنده بتن، شن و ماسه هستند. بنابراین تهیه آنها به قیمت ارزان بسیار مهم است و باید حتی الامکان از معدن محلی تأمین شوند. احداث ایستگاه شن و ماسه نیز در اغلب موارد ضرورت می یابد و احداث ایستگاه در معدن یا کارگاه باید مورد بررسی قرار گیرد تا به صرفه ترین راه انتخاب شود. انتخاب معدن یا کارگاه برای احداث ایستگاه شن و ماسه بستگی به وجود آب دارد، یعنی اگر در محل منبع آب وجود داشته باشد ایستگاه شن و ماسه را در همان جا احداث می توان کرد و در غیر این صورت باید در کارگاه اقدام به ایجاد ایستگاه شن و ماسه نمود. مصالح سنگی که باید ذخیره شود عبارتند از: شن شامل نخودی، بادامی، بیس که می تواند طبیعی یا ش ته باشند. ماسه که عموماً 6 – 0 است.
2- سیمان و احیاناً مواد مضاف سیمان باید همواره به مقدار کافی ذخیره شود. مقدار ذخیره سیمان بستگی به عوامل مختلفی دارد از قبیل: •- میزان مصرف روزانه •- میزان مصرف کل •- میزان تولید سیمان در کشور •- سیستم توزیع و حمل و نقل مواد مضاف برای دادن خاصیتی جدید به بتن به آن افزوده می شود مانند ضد یخ، مواد حبابزا و ... در صورتی که در پروژه از مواد مضاف استفاده می شود باید به اندازه کافی ذخیره شوند. به کمک مصالح سنگی و سیمان و با افزودن آب، بتن ساخته می شود. ایستگاه مرکزی بتن همواره در داخل کارگاه و در جاده دسترسی ساخته می شود تا ماشین آلات حمل کننده سیمان و مصالح سنگی قدرت مانور داشته باشند.
•2. وسائل قالب بندی با توجه به مصرف روزانه قالب و نیاز کل پروژه باید اقدام به ذخیره مصالح و وسائل لازم برای قالب بندی شامل تخته، چهارتراش، سیم نجاری، انبردست و کلیه م ومات دیگر نمود. قالبها بر دو نوعند: قالبهای چوبی _ قالبهای ف ی. از قالبهای ف ی فقط در کارهای تیپ که به تعداد زیاد در یک پروژه انجام می شود و یا در کارهایی که فشار بتن زیاد است استفاده می گردد. قالبهای چوبی در بعد وسیع مورد استفاده قرار می گیرند. از ضایعات قالبهای چوبی می توان بعدها به عنوان پشتبند و ... استفاده کرد. همچنین قالبهای چوبی را می توان در قالب بندی فرمهای مختلف به کار برد. قالب ف ی ظاهر کار را خوب و تمیز نشان می دهد ولی قالب چوبی کیفیت بتن را به خوبی عیان می کند. پاو وینت تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه)پاو وینت تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه)تجهیز کارگاهمراحل آماده سازی کارگاهپاو وینت تجهیز کارگاهپاو وینت مراحل آماده سازی کارگاه
ششمین کارگاه شبیه سازی شورای امنیت سازمان ملل با موضوع کره شمالی برگزار شد و سخنرانی ظریف درباره تحولات کره شمالی در عرصه بین الملل بود. حریق در یک کارگاه بزرگ مبل سازی رخ داده بود که آتش نشانان پس از 30 دقیقه عملیات موفق شدند این آتش سوزی را بدون خسارت مهار کنند. پاو وینت بررسی مراحل تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه) پاو وینت بررسی مراحل تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه) در 28 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx دسته بندی عمران فرمت فایل pptx حجم فایل 712 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 28 دریافت فایل پاو وینت بررسی مراحل تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه) فروشنده فایل کد کاربری 7466 تمام فایل ها پاو وینت بررسی مراحل تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه) در 28 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx تجهیز کارگاه از فعالیتهایی است که پیش از شروع اجرای هر پروژه انجام می شود. در هر قراردادی 5/2 درصد بابت تجهیز کارگاه پرداخت می شود. مراحل تجهیز کارگاه به شرح زیر است: v الف) شناسایی که خود شامل مراحل زیر است: 1. بررسی مقدمات کار در این قسمت مشکلاتی از قبیل پا ازی محوطه، ز شی، حمل و نقل، جنس خاک، وجود توده سنگی و ... که ممکن است در روند پروژه توقف ایجاد کند مورد بررسی قرار می گیرند. 2. انتخاب بهترین مسیر راه پروژه ها معمولاً در مناطق توسعه نیافته و خارج از ا اجرا می شود، بنابراین باید بهترین مسیر از طریق شناسایی راه های کم تردد موجود با توجه به حجم و نوع ماشین آلات مورد نیاز در پروژه و حجم ترافیک میسر گردد. 3. تعیین محل تأمین آب و مصالح نزدیک ترین منبع آب در منطقه و کیفیت آن باید شناسائی شود و چنانچه منبع آبی وجود نداشته باشد باید چاره شی نمود. همچنین در کارهای بتنی 60 تا 70 درصد مصالح را شن و ماسه تشکیل می دهد بنابراین برای رعایت اقتصاد طرح باید نزدیکترین معادن شن و ماسه را شناسائی نمود. 4. تخمین مدت زمان آماده اجرای پروژه این امر بستگی به موارد زیر دارد: نوع وسائل مورد استفاده برای آماده محل اجرا (لودر، بلدوزر، مواد منفجره و غیره) 5. حجم کار 6. برنامه تخصیص منابع یعنی مشخص نمودن زمان و مکان مناسب کاربرد هر یک از وسائل. v ب- پا ازی محوطه وخشک آن. v ج_ تعیین محل اجرای پروژه v د_ ساخت جاده های دسترسی که معمولاً جاده های موقتی هستند و برای بردن امکانات به محل اجرای پروژه احداث می شود. این جاده ها را می توان طوری احداث کرد که بعدها به عنوان جاده اصلی یا فرعی مورد استفاده قرار گیرند که برای این امر دو عامل کیفیت جاده و عرض آن باید با توجه به تردد و اندازه نوع ماشین آلات در نظر گرفته شود.
و_ ذخیره مصالح 1- شن و ماسه: 60 تا 70 درصد از مصالح تشکیل دهنده بتن، شن و ماسه هستند. بنابراین تهیه آنها به قیمت ارزان بسیار مهم است و باید حتی الامکان از معدن محلی تأمین شوند. احداث ایستگاه شن و ماسه نیز در اغلب موارد ضرورت می یابد و احداث ایستگاه در معدن یا کارگاه باید مورد بررسی قرار گیرد تا به صرفه ترین راه انتخاب شود. انتخاب معدن یا کارگاه برای احداث ایستگاه شن و ماسه بستگی به وجود آب دارد، یعنی اگر در محل منبع آب وجود داشته باشد ایستگاه شن و ماسه را در همان جا احداث می توان کرد و در غیر این صورت باید در کارگاه اقدام به ایجاد ایستگاه شن و ماسه نمود. مصالح سنگی که باید ذخیره شود عبارتند از: شن شامل نخودی، بادامی، بیس که می تواند طبیعی یا ش ته باشند. ماسه که عموماً 6 – 0 است.
2- سیمان و احیاناً مواد مضاف سیمان باید همواره به مقدار کافی ذخیره شود. مقدار ذخیره سیمان بستگی به عوامل مختلفی دارد از قبیل: •- میزان مصرف روزانه •- میزان مصرف کل •- میزان تولید سیمان در کشور •- سیستم توزیع و حمل و نقل مواد مضاف برای دادن خاصیتی جدید به بتن به آن افزوده می شود مانند ضد یخ، مواد حبابزا و ... در صورتی که در پروژه از مواد مضاف استفاده می شود باید به اندازه کافی ذخیره شوند. به کمک مصالح سنگی و سیمان و با افزودن آب، بتن ساخته می شود. ایستگاه مرکزی بتن همواره در داخل کارگاه و در جاده دسترسی ساخته می شود تا ماشین آلات حمل کننده سیمان و مصالح سنگی قدرت مانور داشته باشند.
•2. وسائل قالب بندی با توجه به مصرف روزانه قالب و نیاز کل پروژه باید اقدام به ذخیره مصالح و وسائل لازم برای قالب بندی شامل تخته، چهارتراش، سیم نجاری، انبردست و کلیه م ومات دیگر نمود. قالبها بر دو نوعند: قالبهای چوبی _ قالبهای ف ی. از قالبهای ف ی فقط در کارهای تیپ که به تعداد زیاد در یک پروژه انجام می شود و یا در کارهایی که فشار بتن زیاد است استفاده می گردد. قالبهای چوبی در بعد وسیع مورد استفاده قرار می گیرند. از ضایعات قالبهای چوبی می توان بعدها به عنوان پشتبند و ... استفاده کرد. همچنین قالبهای چوبی را می توان در قالب بندی فرمهای مختلف به کار برد. قالب ف ی ظاهر کار را خوب و تمیز نشان می دهد ولی قالب چوبی کیفیت بتن را به خوبی عیان می کند. پاو وینت تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه)پاو وینت تجهیز کارگاه (مراحل آماده سازی کارگاه)تجهیز کارگاهمراحل آماده سازی کارگاهپاو وینت تجهیز کارگاهپاو وینت مراحل آماده سازی کارگاه
اعتماد شما سرمایه ما به اطلع میرسانیم کارگاه آموزشی در هرمزگان برگزار میگردد.این کارگاه در ارتباط با هنر محیطی میباشد و و توسط نادعلیان برگزار میشود .لطفا جهت اطلاع بیشتر با سرکار خانم نیکوروش تماس حاصل نمایید .( شروع سفر ۲۵ بهمن ماه ) در مجموع هر روز سایت را جهت ب اطلاعات مطالعه نمایید .