پاو وینت ورزش و سالمندی 33 اسلاید

به نقل از خبرگزاریها در مورد پاو وینت ورزش و سالمندی 33 اسلاید : این سمینار در تاریخ ۲۸ الی ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ توسط علوم پزشکی مشهد در هتل پارس مشهد برگزار خواهد شد. مباحث این سمینار شامل نقش سازمان های بیمه گر در حفظ و ارتقاء وضعیت سلامتی سالمندان کشور، سالمندی در جهان و آینده آن (elderly in the world)، تغییرات دموگرافیک جمعیتی به سوی سالمندی و سیاست های کلان پیش رو، تئوری های جدید سالمندی new theories of aging، بررسی . اختصاصی از فایلکو پاو وینت ارگونومی و ورزش - 50 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت ارگونومی و ورزش - 50 اسلاید
 پاو وینت ارگونومی و ورزش - 50 اسلاید    نرمش در هنگام استراحت و بین کار سودمند است . ( برای رفع خستگی می توان از حرکات کششی استفاده نمود ) . برای کاهش خستگی چشم باید هر چند مدت یک بار به نقطه ای در فواصل دور نگاه کنید . در هنگام کار با رایانه اگر بدن کشیده باشد و سر بالا نگاه داشته شود و شانه ها آویزان باشد بالا تنه در راحت ترین ح قرار خواهد گرفت ، چرا که بد نشستن انجام کار را سخت تر کرده و منجر به خستگی ماهیچه ها و ایجاد عوارض می شود .
برای به حداقل رساندن فشار بر روی گردن و کمر ، استفاده از گیره های اوراق یا کاغذ گیر لازم است برای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت ارگونومی و ورزش - 50 اسلاید
اختصاصی از یارا فایل پاو وینت ورزش های ویژه پوکی استخوان با و پر سرعت .
پاو وینت ورزش های ویژه پوکی استخوان
پاو وینت ورزش های ویژه پوکی استخوان پاو وینت ورزش های ویژه پوکی استخوان 15 اسلاید 
با
پاو وینت ورزش های ویژه پوکی استخوان
پاو وینت “ ایمنی در ورزش ”  پاو وینت “ ایمنی در ورزش ” پاو وینت “ ایمنی در ورزش ” در 29 اسلاید
فایل

ادامه مطلب اختصاصی از رزفایل پاو وینت خستگی در ورزش - 50 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت خستگی در ورزش - 50 اسلاید
 پاو وینت خستگی در ورزش - 50 اسلاید    q هنگامی که ورزشکاران به سطحی فراتر از حد فیزیولوژیک خود قدم میگذارند، با خطر خستگی روبرو می شوند. §q خستگی می تواند بر توانایی ورزشکار برای تولید نیرو اثر بگذارد یا موجب ناتوانی او در حفظ نیروی مورد نیاز شود.qqبعضی از مهمترین نشانه های خستگی مزمن شامل کاهش حداکثر ا یژن مصرفی، کاهش ضربان قلب بیشینه، کاهش حداکثر برونده توان، خستگی زودرس و تسریع گلیکولیز بی هوازی که با افزایش لاکتات  همراه است، می باشد.برای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت خستگی در ورزش - 50 اسلاید
اختصاصی از ژیکو پاو وینت ورزش و سیستم لنفی به زبان انگلیسی - 39 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت ورزش و سیستم لنفی به زبان انگلیسی - 39 اسلاید
 پاو وینت ورزش و سیستم لنفی به زبان انگلیسی - 39 اسلاید    §temperature§hypothalmus heat regulation can be reset by pyrogens (secreted by white blood cells)§high temperatures inhibit the release of iron and zinc from liver and spleen needed by bacteria§fever also increases the speed of tissue repairبرای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت ورزش و سیستم لنفی به زبان انگلیسی - 39 اسلاید
اختصاصی از هایدی پاو وینت خستگی در ورزش - 54 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت خستگی در ورزش - 54 اسلاید
 پاو وینت خستگی در ورزش - 54 اسلاید    qهنگامی که ورزشکاران به سطحی فراتر از حد فیزیولوژیک خود قدم میگذارند، با خطر خستگی روبرو می شوند. §q خستگی می تواند بر توانایی ورزشکار برای تولید نیرو اثر بگذارد یا موجب ناتوانی او در حفظ نیروی مورد نیاز شود.qqبعضی از مهمترین نشانه های خستگی مزمن شامل کاهش حداکثر ا یژن مصرفی، کاهش ضربان قلب بیشینه، کاهش حداکثر برونده توان، خستگی زودرس و تسریع گلیکولیز بی هوازی که با افزایش لاکتات  همراه است، می باشد.برای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت خستگی در ورزش - 54 اسلاید
پاو وینت نقش ایمنی و ارگونومی در محیط کار و ورزش
برچسب ها : پاو وینت نقش ایمنی و ارگونومی در محیط کار و ورزش , نقش ایمنی و ارگونومی در محیط کار و ورزش پاو وینت نقش ایمنی و ارگونومی در محیط کار و ورزش
توضیحات کامل تحقیق پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید تحقیق پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید دسته: علوم پایه
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 490 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 30
پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید قیمت فایل فقط 15,900 تومان  ید پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید قیمت فایل فقط 15,900 تومان  ید برچسب ها : پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر تحقیق پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید تحقیق پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید دسته: علوم پایه
بازدید: 3 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 490 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 30پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید قیمت فایل فقط 15,900 تومان  ید پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید قیمت فایل فقط 15,900 تومان  ید برچسب ها : پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر اختصاصی از هایدی پاو وینت علوم ششم ابت مبحث ورزش و نیرو فصل دو - 48 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت علوم ششم ابت مبحث ورزش و نیرو فصل دو - 48 اسلاید
 پاو وینت علوم ششم ابت مبحث ورزش و نیرو فصل دو - 48 اسلاید     نیروهای غیر تماسی:نیروی گرانشی یا نیروی جاذبه زمین:زمین به همه ی اجسام اطراف خود نیرو وارد می کند و آن ها را به طرف خود می کشد حتی زمانی که تماسی با آن ها ندارد این نیرو نیروی گرانش زمین نامیده می شود .نیروی گرانش زمین یک نیروی جاذبه است که روی هر چیز اطراف زمین( حتی مولکول های هوا) عمل می کند. مناسب برای دانش آموزان، دبیران و اولیابرای کل پاو وینت از لینک زیر استفاده کنید:
با
پاو وینت علوم ششم ابت مبحث ورزش و نیرو فصل دو - 48 اسلاید
اختصاصی از رزفایل پاو وینت ورزش و جامعه پذیری- 29 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت ورزش و جامعه پذیری- 29 اسلاید
 پاو وینت ورزش و جامعه پذیری- 29 اسلاید         چکیده
تقریباً در هر جامعه ای، ورزش یک نهاد اجتماعی بسیار برجسته محسوب می شود، زیرا ورزش ویژگی های موجد در هر نهادی را با جاذبه منحصر به فردی که فقط شاید دین موجد آن باشد، ترکیب می کند. در این مقاله، دیدگاههای کارکردی) ، تضاد و فرهنگی   مرور گردیده و به بحث خواهیم پرداخت که چگونه ورزش با فرآیند جامعه پذیری و تغییرات اجتماعی، ارتباط پیدا می کند. در این بحث تمرکز خواهیم نمود روی تکامل ورزش از یک فعالیت تفریحی و معطوف به مشارکت به فعالیتی که شبیه شرکتی است که با اصول سوداگری و تفنن هدایت می شود. نقش ورزش در روابط بین الملل و توسعه ملی نشان دهنده معنا و اهمیت ورزش در بسیاری از جوامع است. در حالی که ورزش قرار است در سطوح بالای ح انسجام دهنده داشته باشد، ولی در سطوح روابط فردی مبتنی بر جنس و نژاد این گونه نیست. نابرابری که در روابط نژادی و تی جامعه وجود دارد، در ورزش نیز یافت می شود. جامعه شناسی ورزش زمانی می تواند به فهم بهتر تمامی این موضوعات کمک کند که تئوری نقش بیشتری در تحقیقات این ده حوزه ایفا نماید.در عین حال که ورزش، محصول واقعیت اجتماعی است، منحصر به فرد نیز هست. هیچ یک از دیگر نهادها، البته شاید به استثنای دین، دارای آن رمز، احساس غم توأم با شادی، فکر به حادثه ای، تثبیت فرهنگی انگاره رمانتیک که ورزش آنها را داراست، نمی باشند. هیچ فعالیت دیگری این چنین تناقض آمیز، امر جدی را با امر غیر جدی، تفریح و نشاط را با شدت و قوت، و امر ایدیولوژیکی را با امر ساختاری، ترکیب نمی کند. 
با
پاو وینت ورزش و جامعه پذیری- 29 اسلاید
رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای گفت: ورزش باستانی، ورزش انسانیت است و این ورزش توسعه منش انسانی را دنبال می کند. اختصاصی از ژیکو پاو وینت روانشناسی ورزش - 31 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت روانشناسی ورزش - 31 اسلاید
 پاو وینت روانشناسی ورزش - 31 اسلاید         nمطالعه جنبه های روانی عملکرد ورزشکاران و کاربرد اصول روانشناسی در حوزه ورزش . یا به عبارت دیگر، مطالعه ویژگیهای رفتاری ورزشکاران.   nروانشناسی بالینی : روانشناسان دراین حیطه  بیشتر با ورزشکاران دارای مشکلات روان شناختی مانند اضطراب،ضعف اعتماد بنفس ، برانگیختگی و... سرو کار دارند. nروانشناسی آموزشی : روانشناسان این طبقه  دارای  دو نقش و  مشاور روانشناسی ورزش هستند .nروانشناسی تحقیقاتی : هدف  تحقیقات این روانشناسان ،دستی به واقعیت های علمی ،آموزشی و بالینی است. تعریف انگیزش از دید گاه الدرمن : انگیزش تمایل و آمادگی برای انتخاب و  جهت دادن به رفتاری است که به وسیله نتایج احتمالی کنترل  وپایداری در رفتار تا رسیدن به هدف را منجر می شود.تعریف دیگری از انگیزش :انگیزش یک نیروی درونی است که فرد را برای رسیدن  به هدفی به حرکت وا می دارد.     
با
پاو وینت روانشناسی ورزش - 31 اسلاید
پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید دسته: علوم پایه
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: pptx
حجم فایل: 490 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 30
پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید قیمت فایل فقط 15,900 تومان  ید پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر 30 اسلاید قیمت فایل فقط 15,900 تومان  ید برچسب ها : پاو وینت مقایسه خصوصی سازی در ورزش ایران و کشورهای دیگر اختصاصی از ژیکو پاو وینت کمردردهای شغلی، روشهای پیشگیری، ورزش با و پر سرعت .
پاو وینت کمردردهای شغلی، روشهای پیشگیری، ورزش
پاو وینت کمردردهای شغلی، روشهای پیشگیری، ورزش این فایل حاوی مطالعه کمردردهای شغلی، روشهای پیشگیری، ورزش می باشد که به صورت فرمت powerpoint در 69 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
مقدمه
کمردرد چگونه اتفاق می افتد؟
پیشگیری از آسیبهای کمری
روش صحیح و غلط بلند بار
کشش و نرمش اولیه
تشخیص تصویر محیط برنامه
با
پاو وینت کمردردهای شغلی، روشهای پیشگیری، ورزش
اختصاصی از سورنا فایل پاو وینت تشخیص کمردردهای شغلی، روش های پیشگیری، ورزش با و پر سرعت .
پاو وینت تشخیص کمردردهای شغلی، روش های پیشگیری، ورزش
پاو وینت تشخیص کمردردهای شغلی، روش های پیشگیری، ورزش این فایل حاوی مطالعه و تشخیص کمردردهای شغلی، روش های پیشگیری، ورزش می باشد که به صورت فرمت powerpoint در 69 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
مقدمه
کمردرد چگونه اتفاق می افتد؟
پیشگیری از آسیبهای کمری
روش صحیح و غلط بلند بار
کشش و نرمش اولیه
تشخیص تصویر محیط برنامه
با
پاو وینت تشخیص کمردردهای شغلی، روش های پیشگیری، ورزش
پیشنهاد مسعود سلطانی فر ورزش و جوانان برای دادن سرباز قهرمان به برخی باشگاه ها به نظر می رسد اصول حرفه ای ورزش را زیر سوال می برد و مالکیت ت در ورزش را بیشتر از گذشته نشان می دهد. متخصص پزشکی ورزشی گفت: پوکی استخوان جزو بیماری های شایع دوره سالمندی است که با ش تگی استخوان در مواقع غیرمعمول بروز می کند؛ورزش از راه های مهم درمان پوکی استخوان است که در افراد مسن از سقوط و ش تگی جلوگیری می کند. اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت درباره ورزش و تفریحات سالم با و پر سرعت .
پاو وینت درباره ورزش و تفریحات سالم
پاو وینت درباره ورزش و تفریحات سالم فرمت فایل :power point( قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 19 اسلاید           (ره):
 در همه ابعاد انسانى ورزش کنیدورزش را براى سلامت زن و مرد لازم مى دانم ی:•مسئله ورزش از مسائل اصلى جامعه محسوب مى شود و نباید از آن غافل ماند .                                       ورزش و ورزشگاه ، و خانه نیستند که در          آن برد و باخت اص داشته باشد آرمان نهایى                 ورزش ، تقویت و نشاط بخشیدن به   جسم است تا بتواند با پرواز روح اوج بگیرد                 کارهاى روزانه به چهار بخش تقسیم می شود 
غذا و استراحت
عبادت
تحصیل علم و کار و سعى و تلاش
ورزش و تفریحات سالم
ورزش و بازیها را به سه دسته تقسیم مى کنند •
1-بازیهایى که به پرورش جسم کمک مى کند و مهارتهاى جسمى و حرکتى را تقویت مى کند ،مانند دوچرخه سوارى ، والیبال ، فوتبال و ...
2-بازیهایى که قدرت تخیّل را پرورش مى دهد، مانند ماکت سازى ، طراحى ، نقاشى و ...
3-بازیهایى که قدرت تفکّر را پرورش مى دهد مانندانواع معمّاها و ... پُر اوقات فراغت                   *بازیهایى که به پرورش جسم ، تخیّل و تفکّر بینجامد، مطلوب است
با
پاو وینت درباره ورزش و تفریحات سالم
در روزهای پایانی سال ۹۵ به دفتر کار ورزش و جوانان رفتیم تا در گفت وگویی صمیمانه حال و هوای ورزش کشور را بیشتر از زبانِ مرد شماره یک ورزش ایران جویا شویم. مردی که چهره خندان او چیزی از صلابت و استواری اش در مدیریت کم نکرده است. در سن 16 سالگی در زور خانه نظام آباد ورزش را شروع کرد و بعد از گذشت یک سال با توجه به علاقه شدید به ورزش های رزمی در باشگاه بو رس شروع به تمرین کرد و در کنار این ورزش ورزش هایی از قبیل بدنسازی و ورزش زور خانه ای را نیز ادامه می دادند.


اسدآباد- ایرنا - معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به افزایش اعتبار ورزش همگانی گفت: امسال 250 میلیارد ریال برای توسعه ورزش همگانی در کشور صرف می شود. س رست اداره ورزش و جوانان نظرآباد گفت: در سال جدید توجه ویژه ای به هیئت های ورزشی و همچنین ورزش بانوان و ورزش روستایی داریم و امیدواریم بتوانیم در این دو بخش بهتر از گذشته عمل کنیم. هویت ورزش همگانی این است که از ک ن تا افراد مسن می توانند ورزش کنند به خصوص انی که دارای فقر حرکتی هستند. نیازی نیست که یک جا ۳۰ دقیقه ورزش کنید. اگر فرصت کافی ندارید ورزش را در سر نوبت ۱۰ دقیقه ای انجام دهید. این طور ورزش به همان اندازه مفید است و مشکلی ایجاد نمی کند. اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت درباره س رستی تیم ها , اردوها و کاروان های ورزش با و پر سرعت .
پاو وینت درباره س رستی تیم ها , اردوها و کاروان های ورزش
پاو وینت درباره س رستی تیم ها , اردوها و کاروان های ورزش فرمت فایل :power point( قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 39 اسلاید        •اشنایدر و اشیرایتزر (1998): ورزش را فعالیت های جسمی آدمی که تحت قوانین مدون انجام می گیرد تعریف کرده اند .•واندر زواگ (1988) : ورزش نوعی فعالیت جسمی رقابتی است که تجهیزات و امکانات ویژه ای با ابعاد زمانی و مکانی واحدی بهره می گیرد و تلاش برای ب رکورد اهمیت بسیار چشمگیری دارد. •پیتر فیلدینگ و میلر: هر گونه فعالیت, تجربه , فعالیت های شرکت های تجاری در جهت ایجاد تناسب اندام , تفریح , فعالیت های قهرمانی یا اوقات فراغت ورزش عبارت است از یک فعالیت رقابتی نهادینه شده که مست م کاربرد نیروی جسمانی شدید و یا استفاده از مهارت های جسمانی پیچیده  به وسیله شرکت کنندگانی است که توسط عوامل درونی و بیرونی تحریک می شوند .  
با
پاو وینت درباره س رستی تیم ها , اردوها و کاروان های ورزش
ورزشکاران می توانند با روش های خاص ذهن خود را برای ورزش آماده کنند. بسیاری تصورات در رابطه با ورزش درست نیستند و ممکن است که انگیزه ورزش کاهش دهند. رعایت نکات خاصی ذهن را برای ورزش آماده می کنند. در روزهای پایانی سال ۹۵ به دفتر کار ورزش و جوانان رفتیم تا در گفت وگویی صمیمانه حال و هوای ورزش کشور را بیشتر از زبانِ مرد شماره یک ورزش ایران جویا شویم. مردی که چهره خندان او چیزی از صلابت و است ورزش و جوانان با تاکید بر تحول در انتخاب مدیران ورزش ایران کشور گفت: حداقل هشت تا ده سال میانگین سنی مدیران را کاهش خواهم داد رئیس فدراسیون ورزش همگانی گفت: تمام تلاش ما این است که ورزش همگانی به اندازه ای رشد کند که تا سال 1404 حداقل 50 درصد مردم ورزش کنند. ورزش ها انواع مختلفی دارند، از ورزش های فردی گرفته تا ورزش های گروهی و رقابتی، هر کدام ویژگی و توانمندی های خاصی را می طلبد که می توان به کمک آنها به عادات و رفتارهای طرف مقابل تا حدودی پی برد. ورزش مزیت های زیادی دارد ازجمله تقویت و حفظ ح فیزیکی بدن. درواقع، ورزش علاوه بر ایجاد انرژی و ح شادی، باعث جوانی فرد می شود. به نقل از سایت نیوزویک، ورزش سرعت روند پیری را کاهش می دهد و اعتمادبه نفس… مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز، در خصوص برنامه سازمان ورزش شهرداری برای ورزش های قهرمانی و همگانی اظهار داشت:نظر شخصی خود من بر این است که رس سازمان ورزش شهرداری توسعه ورزش همگانی می باشد و تیم داری حرفه ای نیست. برای توجه همه جانبه به ورزش همگانی باید بذر های این ورزش را در بین مردم کاشته وتوسعه دهیم. تهران - ایرنا - معاون امور ورزش ن وزارت ورزش و جوانان روز یکشنبه گفت: ورزش ن در ایران منحصر بفرد است و توسعه و ترویج آن نیز باید خاص باشد. اختصاصی از هایدی پاو وینت سالم باش ، شاداب باش علوم اول ابت - 10 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت سالم باش ، شاداب باش علوم اول ابت - 10 اسلاید
 پاو وینت سالم باش ، شاداب باش علوم اول ابت - 10 اسلاید       ورزش ورزش به شاد روحیه و سلامت جسم کمک می کند . ورزش های مختلفی وجود دارد . مانند :•شنا •فوتبال•بسکتبال•والیبال•دوچرخه سواری•سوارکاری•اسکیت
با
پاو وینت سالم باش ، شاداب باش علوم اول ابت - 10 اسلاید
بسیاری از ورزش های ایزومتریک می توانند به راحتی در منزل و بدون تجهیزات ورزشی انجام شوند. شناخت ورزش های ایزومتریک کمک می کند تا مشخص کنید که آیا این ورزش ها مکمل های خوبی برای برنامه ی تمرینی عادی تان هستند یا خیر. مهم ترین نکته این است که در یک زمان برابر ورزش هوازی کالری سوزی بیشتری از ورزش با وزنه برای شما دارد. ورزش هوازی کالری سوزی بیشتری از ورزش با وزنه دارد ورزش مقاومتی به تنهایی کالری سوزی زیاد نمی کند اما اگر با ورزش هوازی ترکیب شود، اثر آن را چند برابر می کند. از سوی دیگر […] نوشته ورزش هوازی کالری سوزی بیشتری از ورزش با وزنه دارد. او. ورزش تمرینات ورزشی، گردش خون در مغز را افزایش می دهد پس اصلا جای تعجب نیست که با ورزش بتوان تیزهوشی را افزایش داد. با ک نتان ورزش کنید تا هم شما و هم او از فواید ورزش بهره ببرید و توانایی مغزتان را افزایش دهید.  ورزش اعلام کرد که س رستان ورزشی آفتی بر پیکره ورزش ایران هستند. ورزش و جوانان در حکمی مسئول امور مجامع شرکت های وابسته به این وزارتخانه را منصوب کرد. اعضاء ستاد ورزش اقای به همراه الیاس حضرتی مردم شریف تهران و مسعودرهنما مدیرکل ورزش استان گیلان با سلطانی فر ورزش و جوانان دیدار د . همشهری آنلاین: ورزش ابزار قدرتمندی برای کنترل دیابت است. گرچه افراد دیابتی برای ورزش باید احتیاطاتی را رعایت کنند، اما تاثیرات سودمند ورزش ارزش این مشکلات را دارد. پایگاه خبری وزارت ورزش نوشت: ورزش و جوانان در گفتگو با خبرنگار شبکه cnn درباره صدور ویزا برای تیم ملی کشتی آزاد ، اظهارات ترامپ و تاثیر مواضع رییس جمهور در مراودات ورزشی دو کشور و اولویت های ورزش ایران صحبت کرد. هدف افراد زیادی از انجام ورزش کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام است. این یک حقیقت است که همه ورزش ها باعث کاهش وزن نمی شوند در صورتی که بخواهیم وزن کم کنیم باید هر ورزش را زیاد انجام دهیم. ورزش و جوانان گفت: ورزش مدتهاست کارکردی فراتر از تعاریف اولیه خود یافته و جایگاهی جهانشمول و ملی دارد. معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در همدان از افزایش چشمگیر بودجه ورزش در سال 96 خبر داد. یوگا واژه ای است سانسکریت به معنای وصل . وصل ذهن به جسم، احساسات به منطق و وصل توجه به عمل. یوگا به معنای واقعی خودش یک ورزش است. ورزش یعنی ورز آوردن، آماده . یوگا ورزش کاملی برای جسم و ذهن است. تکنیک هایی در یوگا وجود دارد که هم بدن را ورزش می دهد و هم ذهن را به تکاپو و فعال بودن وادار می کند. مطالعات انجام شده در سیدنی غربی نشان داده است که ورزش به خصوص ورزش هوازی باعث می شود که حجم هیپوکامپوس مغز افزایش یابد.