پایگاه خبری همراه

به نقل از خبرگزاریها در مورد پایگاه خبری همراه : هنگ گوشی های تلفن همراه موضوعی است که کاربران در بسیاری موارد آن را به برند گوشی خود نسبت می دهند. به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و به نقل از ایسنا، مشکل هنگ گوشیهای تلفن همراه همانند هنگ رایانه موضوعی است که همواره باعث کلافگی کاربران می شود. گوشی تلفن همراه محمد صادقی زاده – کارشناس اتحادیه تجهیزات مخابراتی – درباره علت این موضوع به ایسنا گفت: یکی از بزرگترین مشکلاتی که منجر به ن یتی مردم از گوشی های تلفن همراه می شوند پایین بودن اطلاعات مردم هنگام ید گوشی های تلفن همراه است. دومین دوره ارزی پایگاه های خبری، بر اساس فرم های خود اظهاری و نظر کارشناسی کمیته هفت نفره رتبه بندی متشکل از اساتید ارتباطات و نمایندگان منتخب مدیران مسئول پایگاه های خبری اعلام شد. %d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c+%d9%be%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%87+%d8%ae%d8%a8%d8%b1%db%8c+%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5%db%8c+%d8%b4%d8%b9%d8%b1در پانزدهمین محفل شعر و ادب سرو چمان، «پایگاه خبری تارنا؛ پایگاه خبری تخصصی شعر و ترانه ایران» معرفی می شود. ادامه: معرفی پایگاه خبری تخصصی شعر و ترانه ستاره پرتغالی رئال مادرید برای استراحت و تفریح به همراه خانواده اش به ایبیزا رفته و تصاویری از خوشگذرانی های او در پایگاه های خبری خارجی منتشر شده است. برگرفته شده از پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیما www.pririb.ir/persian شبکه همراه در اولین مسئولیت خود وظیفه سیگنال رسانی محتوای دیجیتال سازمان صدا و سیما را با استفاده از بستر تلفن همراه بر عهده دارد . علی ساوجی به نقل از پایگاه خبری انگلیسی نوشت: قطع روابط دیپلماتیک کشورهای عربستان، امارات، بحرین و مصربا قطر، چالش های اقتصادی فراوانی را برای این کشور به همراه خواهد داشت. معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: کاری که برای ستاد 2020 انجام شده، پشتوانه سازی برای ورزش و تیم های ملی است.
حسن میرزاآق ک در جریان نشست خبری امروز( )در اداره کل، افزود: با برگزاری المپیاد نوجوانان استان تهران تحت عنوان امیدهای آینده، چهره های مستعد را شناسایی کرده و بنا داریم در پایگاه قهرمانی ورزشگاه تختی، به صورت گلخانه ای حفظ قهرمانان این المپیاد را در دستور کار قرار دهیم.
وی ادامه داد: وجی المپیاد نوجوانان استان تهران، آمایش سرزمین، فعال شدن برخی از شهرستان ها و ایجاد پایگاه های قهرمانی برای رشته های خاص است و در آینده، ورزشکاران مستعد پرورش یافته و جذب باشگاه ها و مسابقات رسمی می شوند. در کنار آن، نخبگان هیات ها در پایگاه قهرمانی مجموعه ورزشی تختی، تحت کنترل خواهند بود. آق ک به توفیقات کشتی پایتخت اشاره کرد و گفت: طی یک روز390 کشتی گیر در جریان المپیاد نوجوانان با هم رقابت د که در جمع آنها نفرات ملی و باشگاهی نبود که قطعاً از بین آنان 4-5 قهرمان به تیم های ملی معرفی خواهند شد.
وی افزود: خوشبختانه با حضور گل محمدی، دیدگاه ورزش در تهران قوی تر از گذشته دنبال می شود و امیدواریم المپیاد نوجوانان حرکتی ماندگار در ورزش پایتخت باشد و ثمرات آن را در تیم های ملی و المپیک 2020 شاهد باشیم، ضمن آنکه ممکن است برخی از استعدادها به المپیک 2020 هم نرسند که همچنان در پایگاه های قهرمانی مورد توجه خواهند بود. شبی سراغ تو را او به همراه داشت = که درد ساق تو را او به همراه داشت شبی که زخم تنت را به خاک می بخشید = گمان چراغ تو را او به همراه داشت چقدر سخت گذشت در تمام این سالها...! = که داغ باغ تو را او به همراه داشت به خانه نیمه شبها که وقتی برمی گشت = که طعم داغ تو را او به همراه داشت قسم به لهجه ی سبز تلاوت باران = که هی فراق تو را او به همراه داشت به. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:مأموران پلیس راهور شهرستان " لارستان" یک دستگاه خودرو سمند را با 49 میلیون و 810 هزار ریال خلافی توقیف د. http://news.police.ir/newsgallery/images/news/larg_pic/1393-09-17/image11418029466278.jpg به گزارش رویداد لارستان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین خلیفه" در این زمینه گفت: ان پلیس راهور شهرستان لارستان هنگام گشت زنی در سطح شهر، یک دستگاه خودرو سمند را متوقف د. ظاهرا قرار نیست بخش صنایع غذایی روی آرامش را به خود ببیند و هر از گاهی وجود ماده ای سمی و سرطان زا موجب می شود شرایط یکی از مواد غذایی با اما و اگر مواجه شود.

طی یکی دو سال اخیر بارها خبرها حکایت از وجود آرسنیک در برنج های هندی داشت ؛ امری که موجب شد در مقاطع مختلف بازار برنج دستخوش تغییرات متعدد شود که حتی این تغییرات منجر به اف. وقتی شهید بابائی فرمانده پایگاه شد، جسارت و اعتماد به نفسی به بچه های فنی داد. مبنی بر این که ما باید رو پای خودمان باشیم. اینجانب محمدحسین صادق زاده یکی از نزدیکان شهید عباس بابائی بوده ام. زمانی که در پایگاه هشتم شکاری اصفهان بودم، ازابتدا طی همکاری که درجهاد سازندگی پایگاه داشتیم رفته رفته با شهید بابائی انس و الفت گرفتم تا این که معتمد ایشان در پایگاه شدم. پایگاه خبری معدن نیوز- عضو هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: درحال حاضر تولید سیمان در ایران بیش از نیاز داخل است و از آنجایی که بازار صادراتی ایران برای سیمان محدود به عراق بوده با تغییر قوانین واردات این کشور میزان دپوی این محصول در کارخانه ها افزایش یافته و صدور مجوزهای جدید برای احداث کارخانه را غیر اقتصادی کرده است. دبیر کمیته رتبه بندی پایگاه های خبری گفت: مستندات و اعتراض ٤٨ پایگاه خبری که به نتایج اولیه ارزی رتبه بندی اعتراض داشتند، روز پنجشنبه از ساعت ٩ تا ١٨ بررسی شد. به اطلاع دانش آموزان و خانواده های های محترم فرهنگیان می رساند که پایگاه انتخاب رشته کنکور 94 از روز شنبه مورخ 94/5/3 آماده ی ارائه ی خدمات انتخاب رشته و مشاوره شغلی به مراجعین می باشد. ضمناً ساعت کار پایگاه 8تا 14 بعدازظهر هر روز بجز ایام تعطیل می باشد. شعبه ی پایگاه هوایی بامربیگری سنسی فرزاد حسینی.مسئول کمیته فنی سبک دراستان شماره تماس09358667667 آدرس مرکزیت سبک: میدان آذربایجان ، پایگاه دوم شکاری شهید سرلشگر فکوری، باشگاه عقاب شیهان روح اله پیری برای دیدن گالری ع رزمی کاران سبک به ادامه مطلب بروید. ظهر امروز:
رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان ایلام از ندای زاگرس بازید به عمل آورد
رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان ایلام ظهر امروز به همراه هیئت همراه از هفته نامه و پایگاه خبری تحلیلی ندای زاگرس بازدید کرد. به گزارش ندای زاگرس از ایلام، "جعفر منتظری" ظهر امروز به همراه زیرمجموعه حوزه خود در بنیاد حف. خبری مبنی بر اختلاف ۶۱ میلیاردی پرسپولیس در تراز مالی به همراه یک سند منتشر شد که البته با واکنش جالب رئیس هیئت مدیره این باشگاه همراه بود. بدین وسیله به اطلاع کاربران گرامی می رساند بیــاض نیوز در هیچ یک از شبکه های اجتماعی صفحه ای ندارد و در هیچکدام از شبکه های اجتماعی تلفن همراه نیز در حال حاضر عضویت نداشته و عضو هیچ گروه اجتماعی در فضای مجازی نیست. بدیهی است در صورت شروع فعالیت در موارد فوق الذکر، موضوع از قبل به کاربران گرامی اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین لازم به ذک. توان همه رسانه هاى خبرى بر این امر استوار است که بر عینیت خبرهائى که انتشار مى دهند، بیفزایند و به این وسیله مخاطبان خود را جذب، جلب و محصور واقعیت هاى خبرى سازند. رقابت رسانه هاى خبری، مرزهاى متعارف را نوردیده و براى جلب مخاطبان افزونتر، در حیطه ملى و فراملى تصاویر را چون عناصرى جاندار و سخنگو به خدمت درآورده اند. قدرت جذب تصویر رو. صبح امروز: مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان ایلام از ندای زاگرس بازید به عمل آورد مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان ایلام صبح امروز به همراه هیئت همراه از هفته نامه و پایگاه خبری تحلیلی ندای زاگرس بازدید کرد. به گزارش ندای زاگرس از ایلام، "فرزاد فتاحی" صبح امروز به همراه زیرمجموعه حوزه خود در اداره کل ورزش و جوانان از هفته نامه و پای. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (entekhab.ir) : در حالی که بعد از اعلام لیست مازاد پرسپولیس پیش از بازگشت برانکو ایوانکوویچ، این مساله با واکنش های متفاوتی همراه شده بود ... پایگاه خبری انتخاب به نقل از الجزیره نوشت: روسیه برای تحکیم نفوذ خود در خاورمیانه و بازپس گیری جایگاه سابقش(اتحاد جماهیر شوروی) در نظام بین المللی تلاش می کند و برای این هدف، در استفاده از ابزارهای متعدد تردید روا نمی دارد. بر اساس رده بندی که توسط نمایندگان رسانه ها و اساتید ارتباطات در وزارت فرهنگ و ارشاد ی صورت پذیرفت، «تابناک» برای دومین سال پیاپی در صدر قرار گرفت و به عنوان برترین پایگاه خبری ایران معرفی شد. استان پنجم - طی حکمی ظفر محمدی بعنوان مدیر جدید شعب بانک سپه استان کرمانشاه منصوب و معرفی شد. لازم بذکر است وی اخوی اسکندر محمدی و از مدیران زبده و توانمند استان میباشد . مدیریت پایگاه خبری تحلیلی چوپانیان، این گزینش مدبرانه را تبریک عرض نموده برای ظفر محمدی آرزوی موفقیت دارد. خبرنگاران قطری از اینکه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بدون بازیکن در نشست خبری پیش از بازی با قطر شرکت کرده بود، تعجب د. دوستان خانم عظیمی خوشبختانه دیروز تا امشب چند بخش خبری رو اجرا بخش خبری ساعت 16 و 18 دیروز به همراه بخش خبری مشروح 22 وخبر ساعت صفر و ساعت یک بامداد امشب امیدواریم که موفق باشن تصاویر این بخش ها رو میتنید ملاحظه بفرمایین حباب عظیمی به همراه گوینده خبر حوزه در بخش خبری18 حباب عظیمی و سودابه حسنی دخت درمشروح خبر 22 حباب عظیمی در خبر ساعت صفر شب و روز بر شما خوش شکایت «مجید مجیدی» از ۲ پایگاه خبری «سینما مثبت» و «کافه سینما» با رسیدگی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات به جایی نرسید.
براساس پژوهش های منتشر شده در یک سال گذشته یک میلیارد نفر بر تعداد یداران و مشترکان جدید تلفن همراه در جهان افزوده شده است و پیش بینی می شود تعداد دارندگان دستگاه موبایل از عدد8 0/4 میلیارد نفر در سال 2012 میلادی، تا سال 2017 به رقم 13/5 میلیارد نفر برسد.

به گزارش ایرناfi krg hcاز پایگاه اطلاع رسانی marketingprof، سال هاست که رویای بشر عصر ارتباطات برای به همراه داشتن وسیله محاسباتی و ارتباطی خود تحقق یافته و می توان تلفن خود را همه جا به همراه برد و از آن بهره برد.

در اوان عرضه این ابزار ارتباطی تنها چیزی که از آن انتظار می رفت، در حد امکان برقراری یک تماس تلفنی بود. لیکن به مرور و با برطرف شدن این نیاز، برای تلفن های همراه کاربردهای متعدد دیگری به تناسب تعریف شد. اسمارت فون ها یا همان تلفن های هوشمند همه در پاسخ به همین نیازهای کاربران قدم به میدان گذاشتند. دیگر تلفن همراه صرفا وسیله برای مکالمه نبود و نیست؛ و از آن استفاده های متعددی از سرگرمی و بازی، تماشای ، امور اداری گرفته تا مکان ی ، اموربانکی و وبگردی می توان کرد.
ایسنا نوشت: یک پایگاه خبری لبنانی مدعی شد: چند کشور منطقه به منظور پایان دادن به بحران به طور پنهانی و غیرمستقیم در حال مذاکره هستند و عمان به عنوان کشور ناظر بر این مذاکرات است.
فرمانده نیروی هوایی و هیئت همراه با حضور در پایگاه شهید نوژه همدان از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد.به گزارش روابط عمومی نهاجا، سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی به همراه حجت ال والمسمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی ، معتمد فرمانده حفاظت اطلاعات و جمعی از معاونین این نیرو از پایگاه شهید نوژه بازدید د. محمد رضا نقدی معاون فرهنگی - اجتماعی پاسداران انقلاب ی امروز دوم بهمن با حضور در پایگاه خبری- تحلیلی مشرق از تحریریه مشرق بازدید و با دبیران و خبرنگاران گفتگو کرد./ع : فرهاد خیابانی ظهر امروز صورت گرفت؛ بازدید استاندار ایلام از هفته نامه و پایگاه خبری تحلیلی ندای زاگرس استاندار ایلام استاندار ایلام ظهر امروز به همراه شماری از مسئولان استانی در حوزه و فرهنگی از هفته نامه و پایگاه خبری تحلیلی ندای زاگرس بازدید کرد. به گزارش ندای زاگرس از ایلام، محمدرضا مروارید استاندار ایلام به همراه مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، مدیرکل روابط عمومی استانداری از هفته نامه و پایگاه خبری تحلیلی ندای زاگرس در استان ایلام بازدید کرد. در این بازدید استاندار ایلام به همراه هیئت همراه از بخش های مختلف تهیه، تنظیم و ارسال خبر در ندای زاگرس بازدید کرد و در جریان نحوه تنظیم و ارسال خبر در این رسانه قرار گرفت.. در این دیدار صاحب امتیاز هفته نامه و مسئول پایگاه خبری تحلیلی ندای زاگرس گزارشی از عملکرد این رسانه را ارائه کرد. سید خلیل سجادی اسدآبادی اظهار داشت: این دفتر در استان ایلام روزانه با تولید اخبار در بخش های مختلف ، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، حوادث و ... بخش عمده ای از اطلاعات را به مخاطبین خود را ارائه دهد. وی با اشاره به ب عنوان های و رتبه های ب شده در جشنواره های کشوری و منطقه ای توسط این رسانه پرداخت و ادامه داد: هفته نامه و پایگاه خبری تحلیلی ندای زاگرس در ایلام توانسته طی سال جاری چند عنوان برتر کشوری و منطقه ای را در جشنواره های رسانه ای ب کند. صاحب امتیاز هفته نامه ندای زاگرس در ادامه با مطرح مشکلات رسانه های محلی، تاکید کرد: حمایت مسئولین در این راستا لازم و ضروری است که نشریات و پایگاه های خبری تحلیلی استان ایلام بتوانند در راستای جنگ نرم به خصوص فرمایشات ی در موضوع فرهنگی گام های ویژه ای بردارند. در ادامه توسط سردبیر این هفته نامه و پایگاه خبری تحلیلی نورالله جویا از استاندار محترم ایلام سئوالاتی در مورد فرمایشات ی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، تحریم، اشتغال، بیکاری جوانان در استان، حوزه سرمایه گذاری در استان ایلام، حوزه سلامت، اعتبارات عمرانی و زیرساخت های فرهنگی و اقتصادی شد که مشروح آن متعاقبا به اطلاع شما خواهد رسید. انتهای پیام/ روز گذشته گروه تروریستی و النصره با 4000 نفر نیرو، همراه با صدها خودرو مسلح به سلاح های سنگین برای بازگشایی محور تدارکاتی عرسال-قلمون لبنان که یکی از 3 شاهراه تدارکاتی - تسلیحاتی گروه های تروریستی است به پایگاه های حزب الله در لبنان حمله د. رزمندگان حزب الله پس از این حمله ، یکی از پایگاه های خود در خاک لبنان را به طور کامل تخلیه کرد ، ی ها و جبهه النصره پس از تصرف کامل این پایگاه و ورود کامل به پایگاه شروع به و پایکوبی میکنند ، ولی ناگهان کل پایگاه با یک انفجار مهیب با خاک ی ان میشود و ی ها به خلفای خود می پیوندند....... . لینک خبر منبع : مشرق رسانه خبری امنیت اطلاعات : پیش تر در این ماه، سازمان مدیریت کارمندان گزارش داده بود که ۵/۲۱ میلیون شماره ی تأمین اجتماعی از شهروندان یی به همراه سایر اطلاعات حساس آن ها در جریان دومین رخنه ی اطلاعاتی در پایگاه داده ی opm به سرقت رفته است. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی بسیج ورزشکاران آمل،حجت ال والمسلمین حاج آقا محمدیان ، ولی فقیه در ناحیه آمل به همراه معاونت های محترم نمایندگی صبح امروز دوشنبه مورخ 1395/02/13 از بسیج ورزشکاران بازدید بعمل آوردند در این دیدار حاج آقا محمدیان با بیان اینکه زمانی یک مدیر کارایی خواهد داشت و در مدیریت خود موفق خواهد بود که عاشق کار خود باشد و به آن عشق بورزد. مدیریت تحمیلی کارایی ندارد.هر ارزش کار خود را بداند و به آن عشق بورزد آن کار را به نحو احسن انجام خواهد داد و بدون هیچ نقص و عیب و کم کاری. 01 به گزارش جهانبین نیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پیرغار، علی محمدی رمز بقای انقلاب ی ایران را وحدت بین ملت و تبعیت از برشمرد و افزود: ،برگزاری نمایشگاه ی انقلاب ،انجام رژه موتوری ب ایی ایستگاه شادی شامل نقاشی و اجرای سرود را از جمله برنامه های شهرداری گوجان در دهه فجر امسال برشمرد. منبع:جهانبین پایگاه خبری صهیونیستی المصدر با انتشار مقاله ای ترور مازن فقهاء را پیامی شدید اللحن به این حماس دانست.
پایگاه خبری زنگ خبروردنجان درنظرداردمسابقه ای تحت عنوان القدس لنا را با همکاری چند فروشگاه درشهرکرد برگزارکند.
کاربران فضای مجازی می توانند تصاویروسوژه های روزراهپیمائی قدس درشهروردنجان رابرای ما ارسال کنند تاپس ازبررسی ونظرسنجی به قید قرعه جوایزنقدی به نفرات برتر اهدا خواهد شد.
شرایط شرکت درمسابقه عکاسی:
1_تصاویر حتما مربوط به راهپیمائی روزقدس درتاریخ2تیرماه 96باشد وازارسال نصاویرسال های گدشته جدا خودداری شود.

2_تصاویروسوژه ها درهیچ کانالی پوشش داده نشده باشد.
3_افراد شرکت کننده دراین مسابقه حتما نام ونام خانوادگی وکدملی خودرا به همراه شماره تلفن همراه ارسال کنند.
4_تصاویرفقط مربوط به راهپیمائی روزقدس درشهروردنجان باشد درغیراین صورت درمسابقه شرکت داده نخواهد شد.

5_هرفرد فقط می تواند یک تصویررا ارسال نماید.
6_شرکت کنندگان تصاویرخود را می توانندبه ایدی ارسال کنید
  @zang3  
پایگاه خبری زنگ خبروردنجان
به روزترین پایگاه خبری درشهروردنجان
مدیرعامل همراه اول: قطعی های تماس تلفن همراه در حد مجاز است
مدیرعامل همراه اول با اشاره به صفر نشدن قطعی‌های تماس تلفن همراه، این میزان را در حد مجاز و کمتر از یک درصد اعلام کرد. شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نیروهای امنیتی رژِم بحرین روز دوشنبه «حجت ال و المسلمین شیخ حسین بن الشیخ علی الستری» را پس از بازجویی و تحقیق در مرکز پلیس شهر حمد این کشور بازداشت د. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری مرآه البحرین، هنوز اتهامات نسبت داده شده […] http://www.sepahnews.com/files/khaharanss95.jpgپایگاه بسیج خواهران شهید ناهید فاتحی کرجو بیاض اعضای گردان ا هرا(س) خود را فراخواند به گفته فرمانده این پایگاه فراخوان گردان فردا مراسم فردا راس ساعت 7 رسمی با با پیاد روی از حسینیه سیدال تا گ ار ء و زیارت عاشورا ادامه مراسم در حسینیه گلدشت تا ظهر و عصر ادامه دارد. همراه داشتن کارت شناسایی اعضا ا امی است http://www.sepahnews.com/files/khaharanss95.jpgپایگاه بسیج خواهران شهید ناهید فاتحی کرجو بیاض اعضای گردان ا هرا(س) خود را فراخواند به گفته فرمانده این پایگاه فراخوان گردانمراسم فردا راس ساعت 7 رسمی با با پیاد روی از حسینیه سیدال به سمت گ ار ء آغاز خواهد شد و با قرائت زیارت عاشورا ادامه خواهد یافت. برنامه های دیگر این گردهمایی در حسینیه گلدشت تا ظهر و عصر ادامه می یابد. همراه داشتن کارت شناسایی اعضا ا امی است راست میگن همراه اول هیچ و تنها نمیزاره 
من که امروز تولدم بود نه ی یادی ازم کرد
نه ی بهم تبریک گفت بازم دم همراه اول گرم
که معرفت داشت و بهم تبریک گفت  تولدمو

همراه اول هیچ تنها نیست پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ: عصر روز آب و هوای خنج طوفانی ، همراه با رعد و برق شدید و باران شد .
http://www.hijarkhonj.com/uploads/postsimages/15ec2639-6af7-48a0-8ed7-fddc1f820ed0.png
به گزارش رویداد های لارستان بزرگ به نقل از هیجار خنج، در طول مدت یک ساعت باران قابل ملاحظه ای بارید و بدنبال آن دمای هوا چندین درجه خنک تر شد. رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت و بازرگانی تبریز خبر داد: مجله دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی تبریز در سایت های معتبر جهان نمایه شد تبریز : رئیس اقتصاد و مدیریت و بازرگانی تبریز از نمایه شدن فصلنامه نظریه های کاربردی اقتصاد؛ دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی تبریز در پایگاه econlit یکی از برجسته ترین پایگاه های نمایه سازی مجلات اقتص. برخی منابع خبری رژیم صهیونیستی اعلام کرده اند که تجهیزات همراه "هدار گولدن" نظامی صهیونیستی مفقود شده را در یکی از تونل های مقاومت یافته اند.
بگزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از پایگاه خبری 0404، ساعاتی پیش یک مقام آگاه در رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تجهیزات نظامی و وسایل همراه هدار گولدن نظامی مفقود شده را در یکی از تونل های مقاومت یافته اند. این خبر زمانی منتشر شد که ساعاتی پیش از آن به خانواده این نظامی اعلام کرده بود که هدار گولدن به هلاکت رسیده و نام وی را جزو لیست کشته شدگان قرار داده است.
مقامات رژیم صهیونیستی طبق خبر منتشر شده اعلام داشته اند که تجهیزات و وسایل همراه هدار گولدن را به دلیل وجود دستگاه و سیستم ردیاب از وی جدا ساخته اند. این تجهیزات می توانسته که در ردی و تعقیب و مشخص محل استقرار این نظامی کمک به سزایی داشته باشد ولی با تمام این تفاصیل ، اخبار منتشر شده از سوی مقامات صهیونیستی در مورد اسارت و یا هلاکت این سرباز با شک و ترید همراه بوده است.
لینک خبر در خبرگزاری قدس (قدسنا) http://www.qodsna.com/newspage.aspx?newsid=46136 پایگاه جدید ‏انجمن تونل ایران راه اندازی شد. هدف از راه اندازی پایگاه جدید تسریع اطلاع رسانی عملکرد انجمن از جمله عضویت الکترونیک و اطلاع رسانی از طریق خبرنامه علمی، ‏گسترش خدمات رسانی به پژوهشگران رشته های مرتبط و ایجاد امکان برقراری ارتباط بین ‏محققین این رشته بوده است. استان پنجم - طی حکمی ظفر محمدی بعنوان مدیر جدید شعب بانک سپه استان کرمانشاه منصوب و معرفی شد. لازم بذکر است وی اخوی اسکندر محمدی و از مدیران زبده و توانمند استان میباشد . مدیریت پایگاه خبری تحلیلی چوپانیان، این گزینش مدبرانه را تبریک عرض نموده برای ظفر محمدی آرزوی موفقیت دارد نزدیک به یک ماه هست که خطوط تلفن ثابت دهشک و خطوط همراه اول موبایل روستایی و خطوط ای دی اس ال با مشکل جدی مواجه شده بطوری که بیشتر مواقع خطوط بوق نداشته و اینترنت و خطوط همراه قطع میباشد و این اختلال مشکلات زیادی برای مردم دهشک قشر بازاری و عامه مردم ایجاد کرده است و هیچ خبری هم از تعمیر و رفع مشکل از طرف هیچ مسئولی نیست امید که با پیگ. تیپ متفاوت مهران مدیری به همراه ارژنگ فضلی/ ع • ماینر     تیپ متفاوت مهران مدیری به همراه ارژنگ فضلی/ ع • ماینر این تابع قوانین میباشد و در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده است مطالب سایت کاملا مجاز بوده و در صورت مشاهده هرگونه تخلف به ما اطلاع دهید