پایگاه فرمانده شهید حاج رضا محمدی قرقی

به نقل از خبرگزاریها در مورد پایگاه فرمانده شهید حاج رضا محمدی قرقی : فرمانده نیروی هوایی در حکمی سرتیپ دوم خلبان محمدجعفر تک رابه سمت فرمانده پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان منصوب کرد. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علی محمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟
حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس آن نیستند.
شنیده ام بعضی از آقایان دلواپس معتقدند که تمردان، ی نظام را تحت فشار قرار داده اند و برای همین هم ی هیچ صحبتی نمی کنند!
فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید دوران منصوب شد مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه شهید دوران نیروی هوایی با حضور فرماندهان و جمعی از مسئولین لشگری و کشوری امروز شنبه 2 تیرماه برگزار شد و طی حکمی از سوی خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ، خلبان اسماعیل لشکری به فرماندهی پایگاه شهید دوران منصوب شد.در این مراسم فرمانده نیروی هوایی با قدردانی از تلاش های خلبان محمدی فرمانده سابق پایگاه هوایی شهید دوران گفت: ب عناوین متعددی که پایگاه شهید دوران در طول مدت فرماندهی محمدی در سطوح مختلف نیروهای مسلح ب کرده حاکی از موفقیت وی در مسئولیت محوله است.گفتنی است خلبان اسماعیل لشکری پیش از این فرماندهی پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر را بر عهده داشته است.


فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید دوران منصوب شد مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید پایگاه شهید دوران نیروی هوایی با حضور فرماندهان و جمعی از مسئولین لشگری و کشوری امروز شنبه 2 تیرماه برگزار شد و طی حکمی از سوی خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ، خلبان اسماعیل لشکری به فرماندهی پایگاه شهید دوران منصوب شد.در این مراسم فرمانده نیروی هوایی با قدردانی از تلاش های خلبان محمدی فرمانده سابق پایگاه هوایی شهید دوران گفت: ب عناوین متعددی که پایگاه شهید دوران در طول مدت فرماندهی محمدی در سطوح مختلف نیروهای مسلح ب کرده حاکی از موفقیت وی در مسئولیت محوله است.گفتنی است خلبان اسماعیل لشکری پیش از این فرماندهی پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر را بر عهده داشته است. استان پنجم - طی حکمی ظفر محمدی بعنوان مدیر جدید شعب بانک سپه استان کرمانشاه منصوب و معرفی شد. لازم بذکر است وی اخوی اسکندر محمدی و از مدیران زبده و توانمند استان میباشد . مدیریت پایگاه خبری تحلیلی چوپانیان، این گزینش مدبرانه را تبریک عرض نموده برای ظفر محمدی آرزوی موفقیت دارد. فرمانده کل و هیأت همراه از یگان های در استان فارس بازدید د. از در که وارد شد دیدم رنگ به رویش نیست گفتم چه شده ؟ جواب نداد سرباز بزرگه اومد گفت : مامان ....بابایی قلبش درد می کنه!!!!!! رفتم گفتم چی شده؟ گفت : هیچی قلبم درد می کنه.... یه لحظه فکر از فلافل هاییه که ظهر خورده....... بعد فکر تصادف کرده...... گفتم بگو چی شده...... گفت: دوستم شهید شده.... _کدوم دوستت؟ _حاجی هلیسایی _وااااای خدااااا.....دوست کربلاییت؟c ا.
فرمانده پایگاه شهید فکوری گفت: هیچ پرنده زمین گیر در پایگاه فکوری وجود ندارد و همه جنگنده ها و تیز پروازان آماده پرواز و اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا هستند.    همه جنگنده ها و تیز پروازان آماده پرواز و اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا هستند    سرتیپ دوم خلبان واحدی فرمانده پایگاه شهید فکوری تبریز ضمن تبریک دهه مبارکه فجر و روز نیروی هوایی گفت:  نیروی هوایی یکی از مخلص ترین و آماده ترین نیروها در حفاظت از کشور و پیروی از است.   وی اضافه کرد: خلبانان و کارکنان نیروی هوایی هم از نظر ایمان و هم از نظر علم پروازی در سطح بسیار خوبی هستند و تا پای جان از کشور خود و دفاع خواهند کرد زیرا ایمان و اعتقاد سلاح اصلی آنان است.   فرمانده پایگاه شهید فکوری تبریز در خصوص اهمیت این پایگاه و خودکفایی تسلیحاتی صورت گرفته در نیروی هوایی اظهار داشت: اهمیت پایگاه شهید فکوری تبریز بر هیچ پوشیده نیست و این مهم دلیلی برای استفاده از بهترین و به روزترین امکانات فنی در این پایگاه 
فرمانده نیروی هوایی و هیئت همراه با حضور در پایگاه شهید نوژه همدان از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد.به گزارش روابط عمومی نهاجا، سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی به همراه حجت ال والمسمین سید احمد قاضی رییس اداره عقیدتی ، معتمد فرمانده حفاظت اطلاعات و جمعی از معاونین این نیرو از پایگاه شهید نوژه بازدید د. فرمانده کل ایران به منظور ارزی توان عملیاتی پایگاه هوایی شهید فکوری تبریز از این یگان نظامی بازدید کرد.salehi-8.jpg به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرلشکر عطاءالله صالحی با حضور در مجتمع اورهال پایگاه تبریز، ضمن دیدار با کارکنان فنی، از نزدیک در جریان آماده سازی جنگنده ها قرار گرفت. وی در ادامه با حضور در باند پروازی، شاهد آمادگی دسته های پروازی جنگند ه های پایگاه جهت اجرای عملیات بود. فرمانده کل همچنین از گردان قرارگاه، آشپزخانه صنعتی، آلرت پایگاه نیز دیدن کرد و با کارکنان پروازی به گفت وگو نشست. فرمانده پایگاه شهید فکوری گفت: هیچ پرنده زمین گیر در پایگاه فکوری وجود ندارد و همه جنگنده ها و تیز پروازان آماده پرواز و اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا هستند. استان پنجم - طی حکمی ظفر محمدی بعنوان مدیر جدید شعب بانک سپه استان کرمانشاه منصوب و معرفی شد. لازم بذکر است وی اخوی اسکندر محمدی و از مدیران زبده و توانمند استان میباشد . مدیریت پایگاه خبری تحلیلی چوپانیان، این گزینش مدبرانه را تبریک عرض نموده برای ظفر محمدی آرزوی موفقیت دارد فرمانده قرارگاه سایبری قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) گفت، شهید قهاری در عین اینکه یک فرمانده مقتدر بودند مطیع فرمانده کل قوا نیزبودند . به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج علی ابن طالب (ع)فرمانده حوزه بنابه دعوت فرمانده و اعضاء شورای پایگاه مقاومت ء جمال آباد در جلسه شورای پایگاه حضور یافت . در ابتدا برادر میر شکاری فرمانده پایگاه گزارشی از فعالیتهای پایگاه ارائه نمود و در ادامه برادر بمانی فرمانده حوزه به تشریح برنامه های بسیج در سال جاری پرداخت و در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج علی ابن طالب (ع)فرمانده حوزه بنابه دعوت فرمانده و اعضاء شورای پایگاه مقاومت ء جمال آباد در جلسه شورای پایگاه حضور یافت . در ابتدا برادر میر شکاری فرمانده پایگاه گزارشی از فعالیتهای پایگاه ارائه نمود و در ادامه برادر بمانی فرمانده حوزه به تشریح برنامه های بسیج در سال جاری پرداخت و در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید به گزارش روابط عمومی حوزه مقاومت بسیج علی ابن طالب (ع)فرمانده حوزه بنابه دعوت فرمانده و اعضاء شورای پایگاه مقاومت ء جمال آباد در جلسه شورای پایگاه حضور یافت . در ابتدا برادر میر شکاری فرمانده پایگاه گزارشی از فعالیتهای پایگاه ارائه نمود و در ادامه برادر بمانی فرمانده حوزه به تشریح برنامه های بسیج در سال جاری پرداخت و در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید رمانده کل از پایگاه هوایی شهید دوران شیراز بازدید کرد
خبرگزاری فارس: فرمانده کل از پایگاه هوایی شهید دوران شیراز بازدید کرد سرلشکر عطاءالله صالحی فرمانده کل و هیأت همراه از دانشکده پیاده و زرهی مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نزاجا و نیز پایگاه هوایی شهید دوران نهاجا در استان فارس بازدید د. رمانده کل از پایگاه هوایی شهید دوران شیراز بازدید کرد
خبرگزاری فارس: فرمانده کل از پایگاه هوایی شهید دوران شیراز بازدید کرد سرلشکر عطاءالله صالحی فرمانده کل و هیأت همراه از دانشکده پیاده و زرهی مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نزاجا و نیز پایگاه هوایی شهید دوران نهاجا در استان فارس بازدید د.
میر سرلشکر عطاالله صالحی فرمانده کل و هیأت همراه از یگان‌های در استان فارس بازدید د. صالحی در این سفر از دانشکده پیاده و زرهی مرکز آموزش علوم و فنون مکانیزه نزاجا و نیز پایگاه هوایی شهید دوران نهاجا بازدید و با ان، خلبانان و دانشجویان دوره های عالی و مقدماتی در خصوص کلاس های آموزشی گفت‌وگو کرد.  فرمانده کل همچنین با حضور در کمیته تکاور و کارگاه های آموزشی بر آمادگی رزمی این نیروها تاکید کرد. 
همچنین صالحی در جمع تکاوران تیپ 55 هوابرد نیز حضور یافت و عملکرد این تیپ را مورد ارزی قرار داد.
فرمانده کل  در بازدید از پایگاه هوایی شهید دوران شیراز نیز از سامانه های آموزشی و پروازی اعم از سالن تیراندازی، سامانه سوخت رسانی p3f، جهاد خود کفایی، سیمیلاتور سوخو، ایلوشین، بازآماد هواپیمای سوخو و سامانه رمپ پروازی بازدید و از نزدیک در جریان سامانه آموزش و پرواز این پایگاه قرار گرفت. مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه آهی دشت با حضور فرمانده حوزه جعفر صادق (ع ) جناب آقای نادری و مسئول بازرسی حوزه آقای محرزی و اعضاءشورای ی ودهیاری و شوراء پایگاه وچند تن از اهالی روستای آهی دشت برگزار شد در این مراسم از زحمات چندین ساله آقای حاج سید یوسف ساداتی تقدیر و تشکر شد و جناب آقای سید قاسم ساداتی بعنوان فرمانده جدید پایگاه ثارالله آهی دشت معرفی شد . بقیه ع ها در ادامه مطلب فرمانده ارشد نظامی منطقه فارس و ک یلویه و بویراحمد، خبر سقوط یک فروند جنگنده در اطراف شیراز را تأیید کرد و گفت: این هواپیما از نوع جنگنده f4 بوده است. سرتیپ حسین محمدی، اظهار کرد: هواپیمای f4، دقایقی پس از پرواز از پایگاه هوایی شهید دوران در شیراز، به دلایلی در منطقه دریاچه بختگان سقوط کرده است. وی با بیان اینکه "دلیل سقوط این هواپیما . فرمانده انصارالمهدی(عج) استان زنجان ضمن والا? بودن مقام شهید آوینی گفت: شهید آوینی برای خدا قلم می زد و انقلاب ی از این شهید یک فرمانده در جبهه فرهنگی ساخته بود. شهید عیسی آستونی
نام: عیسی نام خانوادگی: آستوی
نام پدر: محمد تحصیلات: دیپلم
محل تولد: بغداد محل شهادت: میمک
تاریخ تولد: 19/4/1340 تاریخ شهادت: 24/7/1363
مسؤلیت: فرمانده تیپ آموزشی پادگان شهید اکبر فرجیان زاده
زندگی­نامه:
شهید در سال 1340 در بغداد متولد شد. شهید در خانواده­ای پایبند به اصول دینی رشد نمود و با همین روحیه توانست دو. فرمانده کل از پایگاه هوایی شهید دوران در شیراز بازدید کرد. همسر شهید حسین پور، فرمانده شهیدحججی در بخشی از سخنانش می گوید: وه ها باید از اسم پسر من هم بترسند. شهید بابایی اوایل انقلاب در نیروی هوایی ستوان یک بود. در فاصله‏ی سه سال، درجه‏ی سرهنگی گرفت و فرمانده‏ی آن پایگاه در اصفهان شد؛ یعنی از ستوان یکی به سرهنگ تمامی ارتقا یافت. آن زمان هم سرهنگی درجه‏ی بالایی بود؛ یعنی بالاتر از سرهنگ، نداشتیم… فقط دو درجه‏ی سرتیپی در بود: فلّاحی، که پیش از انقلاب به درجه‏ی سرتیپی رسیده بود و ظهیرن. معارفه و تودیع شب بعد از مغرب وعشا ومراسم دعای توسل جلسه تودیع فرمانده قبلی پایگاه بسیج رضا(ع) جناب آقای ی ومعرفی آقای حاج مهدی عبادی به عنوان فرمانده جدید این پایگاه در محل مسجد المونین(ع) روستای نیگنان برگزار گردید در این جلسه برادر پاسدار فرهادی فرمانده محترم حوزه بسیج مالک اشتر شهرستان بشرویه ضمن قدردانی از زحمات فرماندهان قبلی پایگاه از جمله جناب آقای حسن رضا ی جناب آقای حاج مهدی عبادی را به عنوان فرمانده جدید پایگاه معرفی نمودند.مدیریت این سایت ضمن تبریک به فرمانده جدید پایگاه از زحمات فرهنگی ب زیادی که جناب آقای ی تا کنون برای روستا متحمل شده اند قدردانی می نماید فرمانده پایگاه شکاری شهید فکوری گفت: جنگنده های بومی صاعقه با استفاده از دانش جوانان متخصص ایرانی در پایگاه شهید فکوری به صورت گسترده به کار گرفته می شود.
فرمانده پایگاه شهید فکوری گفت: هیچ پرنده زمین گیر در پایگاه فکوری وجود ندارد و همه جنگنده ها و تیز پروازان آماده پرواز و اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] جهاد فرهنگی فرمانده پایگاه بسیج شهیدکلاهدوز ریگ متین بهترین فرمانده پایگاه بسیج کشور از محروم ترین نقطه ایران بازدهی خوب ابتکارات فرهنگی مجید چمانچی ،فرمانده پایگاه بسیج شهید کلاهدوز ریگ متین باعث برگزیده شدن وی بعنوان فرمانده نمونه پایگاه در سالهای 87 و 92 استان کرمان شد. فرمانده نیروی هوایی عمان از پایگاه شهید لشکری بازدید کرد
  به نقل از روابط عمومی نهاجا، فرمانده نیروی هوایی عمان و هیئت همراه، دیروز با حضور در پایگاه شهید لشکری مهرآباد از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد. خلبان محمد تسویه چی فرمانده پایگاه شهید لشکری در دیدار با سرلشکر مطر علی مطر العبیدانی فرمانده نیروی هوایی عمان ضمن عرض خیر مقدم به بیان تاریخچه این پایگاه پرداخت.وی با بیان اینکه این پایگاه در سال 1941 میلادی تاسیس شده است، گفت: رشد هوانوردی و عضویت ایران در ایکائو منجر به رشد روز افزون صنعت ترابری هوایی، مسافری و باری در فرودگاه اصلی ایران(مهرآباد) شد.فرمانده پایگاه شهید لشکری با اشاره به تنوع هواپیماهای موجود، اعم از میگ 29، هواپیما های سوخت رسان، باربری و شناسایی بویینگ 707 و 747، هواپیماهای سی 130، جت فال و ... افزود: کارکنان فنی متعهد و متخصص این پایگاه توانمندی تعمیرات اساسی و بازآماد کلیه هواپیماها را دارا هستند.وی در ادامه اظهار داشت: رژه هوایی 29 فروردین که از سوی بنیان گذار کبیر انقلاب ی ایران روز نامیده شد، هرساله با محوریت پایگاه شهید لشکری انجام می شود. حمید داوودآبادی صفحه اینستاگرام خود را به تصویری از شهید علی اصغر صفرخانی فرمانده گردان اختصاص داد. فرمانده فجر استان فارس از پایگاه ی بخش مرکزی شهرستان مهر بازدید کرد. به نقل از عصزمهر، فرمانده فجر استان فارس، از پایگاه مقاومت ی مسجد خدیجه کبری مهر بازدید کرد.

بازدید از حلقه های صالحین، ارائه گزارش از فعالیتهای فرهنگی پایگاه توسط فرمانده این پایگاه از برنامه های این بازدید بود. در این برنامه شورای پایگاه مقاومت حضور داشتند. تصاویری از لحظه شهادت شهید مرتضی پورحسین، فرمانده شهید حججی را مشاهده می کنید. فرمانده نیروی هوایی عمان از پایگاه شهید لشکری بازدید کرد   به نقل از روابط عمومی نهاجا، فرمانده نیروی هوایی عمان و هیئت همراه، دیروز با حضور در پایگاه شهید لشکری مهرآباد از بخش های مختلف این پایگاه بازدید کرد. خلبان محمد تسویه چی فرمانده پایگاه شهید لشکری در دیدار با سرلشکر مطر علی مطر العبیدانی فرمانده نیروی هوایی عمان ضمن عرض خیر مقدم به بیان تاریخچه این پایگاه پرداخت.وی با بیان اینکه این پایگاه در سال 1941 میلادی تاسیس شده است، گفت: رشد هوانوردی و عضویت ایران در ایکائو منجر به رشد روز افزون صنعت ترابری هوایی، مسافری و باری در فرودگاه اصلی ایران(مهرآباد) شد.فرمانده پایگاه شهید لشکری با اشاره به تنوع هواپیماهای موجود، اعم از میگ 29، هواپیما های سوخت رسان، باربری و شناسایی بویینگ 707 و 747، هواپیماهای سی 130، جت فال و ... افزود: کارکنان فنی متعهد و متخصص این پایگاه توانمندی تعمیرات اساسی و بازآماد کلیه هواپیماها را دارا هستند.وی در ادامه اظهار داشت: رژه هوایی 29 فروردین که از سوی بنیان گذار کبیر انقلاب ی ایران روز نامیده شد، هرساله با محوریت پایگاه شهید لشکری انجام می شود. فرمانده آمل از زمان وداع و تشییع پیکر شهید م ع حرم مهدی قره محمدی خبر داد. فرمانده پایگاه شهید فکوری گفت: هیچ پرنده زمین گیر در پایگاه فکوری وجود ندارد و همه جنگنده ها و تیز پروازان آماده پرواز و اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا هستند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] 26 دی ماه مصادف با بیست و یکمین شهادت شهید بنامعلی محمدزاده فرمانده گردان مقداد و قائم مقام تیپ ذوالفقار لشکر 31 عاشورا است. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علیمحمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟

حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس . پوستر شهید ازی و شهید کاظمیپوستری از شهید حاج حسین ازی فرمانده دلاور لشگر 14 حسین و شهید حاج حاج احمد کاظمی فرمانده دلیر لشگر نجف اشرف در زمان دفاع مقدس به همراح حاج رحیم صفوی فرمانده سابق کل پاسداران انقلاب ی برای دیدن پوستر در سایز اصلی لطفا به ادامه مطلب رجوع کنید فرمانده معظم کل قوا طی حکمی، سرلشکر "سیّد عبدالرّحیم " را به سمت فرمانده کل ایران منصوب د. فرمانده کل ، شهید مهدی باکری را از رویش های معجزه گون انقلاب ی دانست. فرمانده پایگاه شهید فکوری گفت: هیچ پرنده زمین گیر در پایگاه فکوری وجود ندارد و همه جنگنده ها و تیز پروازان آماده پرواز و اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا هستند. با حکم فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله یکی دیگر از ان به درجه سرلشکری نائل و فرمانده کل شد. فرمانده نیروی انتظامی به مقام شامخ سرلشکر شهید سید محمدحسین علم الهدی فرمانده هویزه و عملیات نصر ادای احترام کرد. مردم شهرستان داراب در استان فارس فردا، میزبان نخستین شهید م ع حرم خواهند بود. شهید بزرگوار «ابوذر فرح بخش» فردا بر دستان مردم ولایت ودار شهرستان داراب در استان فارس تشییع خواهد شد و از آنجا به زادگاهش روستای بانوجِ داراب منتقل و در گ ار ی این روستا به خاک س خواهد شد.     مردم داراب ساعت 20 امشب با شهید ابوذر فرح بخش فرمانده یگانه پایگاه مقاومت بانوج وداع و سپس در ساعت 8 و 30 دقیقه روز مراسم تشییع وی را به شایسته ترین نحو ممکن انجام خواهند داد. این شهید بزرگوار م ع حرم طی سال های 1394 و 1395 بعنوان فرمانده پایگاه نمونه انتخاب و در دفاع از حرم خطیب بزرگ کربلا، زینب کبری(س) به درجه رفیع شهادت نائل آمد. راهش پر رهرو باد... با تلاش متخصصین فنی یک فروند هواپیمای ترابری c-۱۳۰ در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز اورهال شد. اورهال یک فروند هواپیمای ترابری c-۱۳۰   خلبان منصور محمدی فرمانده پایگاه شهید دوران در مراسم رونمایی از هواپیمای ترابری c-۱۳۰ بازآماد شده که  روز یکشنبه 2 اردیبهشت انجام شد، گفت: این هواپیما که سال ها زمین گیر شده بود، به همت متخصصان و کارشناسان زبده و متدین پایگاه هوایی شهید دوران بازآمد (اورهال) شد و به ناوگان نیروی الهی هوایی پیوست.وی در ادامه افزود: این هواپیما به وسیله تجهیزات موجود و به صورت کاملا بومی بازسازی و به آسمان کشور ملحق شد.فرمانده پایگاه شهید دوران با اشاره به اینکه دشمن گمان می کرد با تحریم می تواند بخشی از توان دفاعی ما را زمین گیر کند، اظهار کرد: با توجه به تحریم های ظالمانه سال های گذشته به خصوص در بخش نظامی، این اقدام یکی از مهمترین را ارهای مبارزه با تحریم های نظامی و اقتدار داخلی در سایه فرماندهی کل قوا محسوب می شود.محمدی گفت: این هواپیما با ۳۰ هزار نفر ساعت کار فنی و تعویض کامل دو بال این پرنده، به چرخه عملیاتی نیروی هوایی  بازگشت.فرمانده پایگاه شهید دوران در پایان این مراسم ضمن خدا قوت به کارکنان زحمت کش اورهال برای آن ها آرزوی سلامتی کرد. فرمانده پایگاه شهید فکوری گفت: هیچ پرنده زمین گیر در پایگاه فکوری وجود ندارد و همه جنگنده ها و تیز پروازان آماده پرواز و اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بسم رب ال
این طرح از 22 تیر مصادف با میلاد کریم اهل بیت شروع شده و به مدت 40 روز ادامه دارد وبدین صورت میباشد که هر روز کل افراد شرکت کننده در این طرح مناجات حضرت علیه السلام را به نیابت از فرد مربوط به همان روز وشهیدش میخوانند. 22 تیر / الهام جلال خواه:شهید محمدحسن فضائلی و شهید ستارابراهیمی
23 تیر / وجیهه محمدطاهری:شهیدسیدمصطفی