پایگاه نظامی ملک فیصل عربستان هدف موشک بدر ۱ قرار گرفت

به نقل از خبرگزاریها در مورد پایگاه نظامی ملک فیصل عربستان هدف موشک بدر ۱ قرار گرفت : یگان موشکی یمن اعلام کرد که با یک موشک بالستیک کوتاه بُرد پایگاه هوایی ملک فیصل عربستان در عسیر را هدف قرار داده است. یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد که انصارالله روز شنبه با موشک کاتیوشا و خم ات عربستان در مرکز السمنه و شمال پایگاه العبادیه در جیزان را هدف قرار داد. همچنین انصارالله عربستان و نیروهای ت مستعفی یمن را در پایگاه المناره و رقابه صله در نجران با موشک و خم هدف قرار داد. نیرو های یمنی با موشک بالستیک از نوع قاهر ام ۲ پایگاه نظامی وابسته به شبه نظامیان عربستان را در شرق صنعا هدف قرار دادند. اقتصاد نیوز : یگان موشکی و کمیته های مردمی یمن شهرک نظامی «ملک فیصل» در جنوب عربستان را هدف حملات موشکی خود قرار دادند. یگان موشکی یمن امروز پایگاه هوایی عربستان سعودی در منطقه عسیر را هدف یک فروند موشک قرار داد. یگان موشکی و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد که پایگاه های نظامی عربستان سعودی در مناطق «نجران» و «خمیس مشیط» را با موشک هدف قرار داده است. یگان موشکی و کمیته های مردمی یمن اعلام کرد که پایگاه های نظامی عربستان سعودی در مناطق «نجران» و «خمیس مشیط» را با موشک هدف قرار داده است. نیروهای یمن و انصارالله امروز چندین فروند موشک کاتیوشا و اروگان را به سمت پادگان نظامی «الجربه» واقع در منطقه عسیر در جنوب عربستان شلیک د. حمله موشکی یمن به پایگاه هوایی ملک فیصل عربستان یگان موشکی یمن اعلام کرد که پایگاه هوایی «ملک فیصل» در عربستان را هدف حمله موشکی قرار داده است.بر اساس این خبر، یک موشک بالستیک کوتاه بُرد پایگاه نظامی ملک فیصل در منطقه «خمیس مشیط» در عسیر را هدف قرار داده است.با این حال شبکه خبری العربیه مدعی شده است که سامانه دفاع هوایی عربستان موفق شده این موشک را پیش از اصابت به هدف در هوا نابود کند.در حالی که ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان به صورت شبانه روز در طول سه سال گذشته خانه ها و زیرساخت های شهری در یمن را هدف بمباران های هوایی و حملات خود قرار داده است، و کمیته های مردمی یمن در پاسخ، اه نظامی عربستانی را هدف قرار می دهند و بر خلاف ادعای ریاض به مناطق مس ی در این کشور حمله ای نداشته اند.انتهای پیام/ یگان موشک یمن اعلام کرد که مقر نظامیان سعودی در جنوب عربستان را به موشک «زا ال 2» هدف قرار داده است. یگان موشک یمن اعلام کرد که مقر نظامیان سعودی در جنوب عربستان را به موشک «زا ال ۲» هدف قرار داده است. بعد از حمله موشکی بامداد امروز(چهارشنبه) یمن به یکی از مهم ترین اه نظامی عربستان اینبار این نیروها با شلیک چندین موشک اه اقتصادی این کشور را هدف قرار دادند. یک منبع نظامی در یمن اعلام کرد که یگان موشکی و کمیته های مردمی، بامداد امروز- چهارشنبه- شهرک نظامی «الفصیل» در جیزان واقع در جنوب غربی عربستان را هدف موشک بالستیک قرار دادند. ایرنا نوشت: رسانه های یمنی چهارشنبه شب گزارش دادند: ذخایر نفتی شرکت آرامکو عربستان در شهر جیزان در جنوب غرب این کشور، هدف موشک های بالستیک و کمیته های مردمی یمن قرار گرفت. موشک "نجم الثاقب"در پاسخ به حملات عربستان به یمن به کار برده می شود و یمن تاکنون ، مناطق مختلف جیزان و نجران در جنوب عربستان را با انواع موشک‎های نجم الثاقب مورد هدف قرار داده است. ریاض هدف موشک بالستیک یمن قرار گرفت/ صنعا: پایتخت عربستان از این پس در تیررس ماست
خبرگزاری فارس: ریاض هدف موشک بالستیک یمن قرار گرفت/ صنعا: پایتخت عربستان از این پس در تیررس ماست

رسانه های یمنی از اصابت یک فروند موشک بالستیک پیشرفته این کشور به ریاض پایتخت عربستان خبر دادند. یگان موشکی و کمیته های مردمی یمن از شلیک موشک بدر یک به شهرک نظامی «ملک فیصل» در جنوب عربستان خبر داد. موشک "نجم الثاقب"در پاسخ به حملات عربستان به یمن به کار برده می شود و یمن تاکنون ، مناطق مختلف جیزان و نجران در جنوب عربستان را با انواع موشک‎های نجم الثاقب مورد هدف قرار داده است.  موشک های و انصار الله یمن نقش مهمی را در توازن قدرت نظامی جنگ سعودی ها با این کشور ایفا می کند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رسانه های یمنی از اصابت یک فروند موشک بالستیک پیشرفته این کشور به ریاض پایتخت عربستان خبر دادند. نیروهای مشترک یمن، پایتخت عربستان سعودی را با موشک بالستیک ز ال دو هدف قرار دادند. فرمانده کل پاسداران انقلاب ی گفت: موشک های شلیک شده به سوی عربستان یمنی هستند که بازسازی شده و برد آنها افزایش یافته است. ­سازمان صنایع نظامی و کمیته های مردمی یمن با شلیک سه موشک جدید به پایگاه رجلا در نجران عربستان، از موشک کوتاه برد «عاصف- ۱» رونمایی کرد. یگان موشکی انصارالله یمن پایگاه های نظامی عربستان در "نجران" و "خمیس مشیط" را با موشک های بالستیک هدف قرار داد. رسانه های یمنی شب گزارش دادند: استان عسیر در جنوب غرب عربستان هدف موشک های بالستیک و کمیته های مردمی یمن قرار گرفته است. در پی حمله شب گذشته یگان موشکی یمن به اه ی در عربستان، مسئولان سعودی اعلام د که هفت موشک به سوی ای این کشور شلیک شده است که سه فروند آنها ریاض، پایتخت را هدف گرفته بود. سخنگوی ائتلاف سعودی مدعی شده که تمامی موشک های شلیک شده توسط سامانه پ ند هوایی پاتریوت عربستان رهگیری و نابود شده اند اما به دلیل سقوط بقایای یک موشک بر روی ساختمان ها. عربستان برای رهگیری هر موشک بالستیک که از یمن به خاک این کشور شلیک می شود، به حدود 2الی 3 موشک پاتریوت نیازمند است که قیمت هر یک از موشک های پاتریوت حدود 3 میلیون دلار است. یگان موشکی یمن و انصارالله صبح امروز یک فروند موشک بالستیک «کوتاه برد» به سوی یک مقر پ ند هوایی در جنوب این کشور شلیک کرد. یک منبع نظامی یمنی از شلیک موشک بالستیک به یک پایگاه نظامی جدید أسیس در اطراف جیزان خبر داد. یک فروند موشک بالستیک یمن به طرف پایگاه نظامی در استان نجران در جنوب عربستان سعودی شلیک شد. منابع نظامی یمن امروز از شلیک یک فروند موشک «ز ال۲» به پادگانی در منطقه «نجران» واقع در جنوب عربستان خبر دادند. یگان موشکی یمن از شلیک و اصابت یک فروند موشک میان بُرد به سمت پایگاهی نظامی در جنوب عربستان خبر داد. یمنی ها به کمک این موشک ها می توانند خاک عربستان را هدف قرار دهند. در انبارها تعداد انبوهی از این موشک ها نگهداری می شود.... نیروهای موشکی یمن عصر امروز چند فروند موشک بالستیک به سمت مقر وزارت دفاع سعودی و دیگر اه مورد نظر در ریاض و جازان شلیک کرده اند. با احداث پایگاه های نظامی دائم در کشورهای مختلف بخش زیادی از توان نظامی خود را در مناطق پیرامونی ایرانی مستقر کرده که در صورت هر گونه اشتباه محاسباتی هدف موشک‎های دوربرد ایران قرار خواهند گرفت. منابع نظامی یمن از اصابت یک فروند موشک بالستیک «قاهر ام۲» به سمت یک پادگان نظامی عربستان در منطقه عسیر واقع در جنوب این کشور خبر دادند. یگان موشکی نیرو های مشترک یمنی، پایگاه اطلاعاتی و جنگ الکترونیک عربستان سعودی را در استان نجران در جنوب عربستان با موشک بالستیک بدر یک هدف قرار داد. یمن از شلیک موفق سه موشک بالستیک به سمت پایگاه نظامی «ملک خالد» در عسیر عربستان خبر داد. مهر نوشت: یک منبع نظامی اعلام کرد که نیروهای یمنی به سمت پایگاه عربستان در عسیر موشک شلیک د. یمن اعلام کرد که پایگاه اطلاعاتی و جنگ الکترونیک عربستان در نجران واقع در جنوب این کشور را با موشک هدف قرار داده است. نیروهای مشترک یمن، پایتخت عربستان سعودی را با موشک بالستیک ز ال دو هدف قرار دادند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
حمله موشکی یمن به پایگاه هوایی ملک فیصل عربستان یگان موشکی یمن اعلام کرد که پایگاه هوایی «ملک فیصل» در عربستان را هدف حمله موشکی قرار داده است.بر اساس این خبر، یک موشک بالستیک کوتاه بُرد پایگاه نظامی ملک فیصل در منطقه «خمیس مشیط» در عسیر را هدف قرار داده است.با این حال شبکه خبری العربیه مدعی شده است که سامانه دفاع هوایی عربستان موفق شده این موشک را پیش از اصابت به هدف در هوا نابود کند.در حالی که ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان به صورت شبانه روز در طول سه سال گذشته خانه ها و زیرساخت های شهری در یمن را هدف بمباران های هوایی و حملات خود قرار داده است، و کمیته های مردمی یمن در پاسخ، اه نظامی عربستانی را هدف قرار می دهند و بر خلاف ادعای ریاض به مناطق مس ی در این کشور حمله ای نداشته اند.انتهای پیام/

برچسب ها: جوان - تحولات منطقه ، یمن ، عرب پرتاب موشک به سمت تجهیزات آرامکو یک روز پس از آن روی داد که حوثی ها یک نفتکش عربستان را نیز در واکنش به حملات هوایی این ائتلاف به استان الحدیده هدف قرار دادند. یگان موشکی یمن و انصارالله صبح امروز یک فروند موشک بالستیک کوتاه بُرد را به سمت هدف نظامی در غرب عربستان شلیک د. یمن از شلیک سه موشک بالستیک به سمت پایگاه نظامی «ملک خالد» در عسیر عربستان خبر داد. برخی پایگاه های وابسته به مخالفان سوری نوشتند که موشک های ایران شهر «المیادین» را در استان دیر ا ور هدف قرار داده اند.... منابع یمنی از اصابت یک فروند موشک «ز ال۲» به سمت پایگاه‎های شبه نظامیان ائتلاف سعودی در منطقه «الخضراء» در نجران واقع در جنوب عربستان خبر دادند. یگان موشکی یمن با یک فروند موشک «ز ال 1» مواضع مزدوران سعودی در پایگاه نظامی لشکر 35 منطقه بیر باشا در شهر تعز را هدف قرار داد. ائتلاف سعودی با اذعان به برخورد موشک بالستیک یمنی در خاک عربستان و ناتوانی در انهدام آن، مدعی شد که این موشک خسارات اندکی بر جای گذاشته است. نیروهای و کمیته های مردمی یمن با یک فروند موشک بالستیک فرودگاه منطقه ای «ابها» در جنوب عربستان را هدف قرار دادند. یگان موشکی و کمیته های مردمی یمن از شلیک چند موشک بالستیک به محل عربستان سعودی در جنوب این کشور خبر داد.