پرداخت طلب تراکتورسازی به ذوب آهن

به نقل از خبرگزاریها در مورد پرداخت طلب تراکتورسازی به ذوب آهن : باشگاه تراکتورسازی قسط سوم بدهی مربی و بازیکنان خارجی خود را پرداخت کرد. باشگاه تراکتورسازی طی روزهای آینده مابقی مطالبات بازیکنان را پرداخت می کند. مدیریت باشگاه تراکتورسازی به بازیکنان این تیم قول داده است که مطالبات آنها به زودی پرداخت می کند. بازیکن سابق تراکتورسازی به علت پرداخت نشدن طلبش قرار است از این تیم تبریزی به afc شکایت کند. باشگاه تراکتورسازی تبریز قسط دوم از بدهی خود به تونی اولیویرا و ژائو ویلا را پرداخت کرد. بر این اساس باشگاه تراکتورسازی باید مبلغی حدود ۳ میلیارد را به ۳۰ شاکی پرداخت کند. آنها برای پرداخت این بدهی فقط تا دوشنبه مهلت دارند. محمود پیشگاه هادیان اظهار داشت: شاهین ثاقبی و محمد پور رحمت الله دو بازیکن ملی پوش ما بودند که به امانت در اختیار تیم امید جوانان قرار داشتند اما مسئولان تراکتورسازی بدون اجازه و اطلاع ما با این بازیکنان در اردوی تیم ملی مذاکره د و آنها را با وعده پرداخت های 200-300میلیونی به تبریز بردند.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: دو باشگاه ملوان و تراکتورسازی همواره روابط حسنه ای با هم داشته اند و مردم گیلان و آذربایجان با یکدیگر ارتباط بسیار خوبی دارند و نباید به خاطر دو بازیکن روابط انزلی و تبریز به هم بخورد. این در حالی است که تیم های نظامی طبق بخشنامه جدید حق ندارند که بازیکنان یکدیگر را جذب کنند و از سویی دیگر طبق آیین نامه نباید به بازیکنان سرباز دستمزدهای کلان پرداخت شود اما تراکتورسازی به این دو بازیکن ما وعده پرداخت میلیونی داده است.

پیشگاه هادیان تصریح کرد: ما این مسئله را به باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح و همچنین علیپور گفته ایم و علیپور هم قول پیگیری داده است، جالب است که تراکتورسازی حتی به دستور باران چشمه هم توجهی نکرده زیرا باران چشمه دستور داد که این دو بازیکن باید به ملوان برگردند اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه این بازیکنان به انزلی آمدند و به هم تیمی های خود در ملوان گفتند، چرا شما در ملوان با دستمزد 10-15 میلیون تومانی مانده اید، شما هم به تراکتور بروید و دستمزد خوب بگیرید.

پیشگاه هادیان با اشاره به تلاش های ملوان برای بازیکن سازی گفت: ثاقبی و پور رحمت الله حاصل زحمات مربیان پایه ملوان هستند و بهتر است که تیمی مثل تراکتورسازی هم از دسترنج تیم های پایه خود استفاده کند ضمن اینکه ما از دو دلالی که این بازیکنان را به خاطر سود چند میلیونی خود به تراکتورسازی برده اند به کمیسیون اصل 90 مجلس و سازمان بازرسی هم شکایت خواهیم کرد زیرا آنها زیر پای بازیکنان نشسته اند. حقوقی تراکتورسازی اعلام کرد به دلیل تعدد پرونده های بازیکنان خارجی سابق در فیفا هنوز مطالبات رمزی پرداخت نشده است. مدیراجرایی باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که احتمالا با پرداخت پول مشکل محرومیت باشگاهش از نقل و انتقال رفع می شود. باشگاه تراکتورسازی در تلاش است که پیش از فینال جام حذفی، بخشی از قراداد بازیکنانش را به آنها پرداخت کند. باشگاه تراکتورسازی در طول چند ماه گذشته بیش از 11 میلیارد تومان به طلبکاران خود پرداخت کرد تا بتواند مجوز حرفه ای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کند. باشگاه تراکتورسازی با پرداخت بخشی از مطالبات دو بازیکن خارجی سابق خود از خطر ر امتیاز گریخت. م ع فصل گذشته تراکتورسازی با پرداخت مبلغ چک ضمانت خود به گسترش فولاد در یک قدمی باشگاه ان قرار گرفته است. باشگاه تراکتورسازی در راستای تسویه حساب با طلبکاران پول چند بازیکن و مربی سابق خود را پرداخت کرد. اگر تراکتورسازی تا 22 بهمن ماه بدهی تونی اولیویرا را پرداخت نکند، با ر امتیاز مواجه می شود! پزشک تیم تراکتورسازی به تشریح آ ین وضعیت مصدومان تیمش پرداخت. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به بازیکنان تیمش وعده داد تا قبل از پایان سال بخشی از مطالبات آنها را پرداخت کند. دیدار تیم های فوتبال استقلال و تراکتورسازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
دیدار تیم های فوتبال استقلال و تراکتورسازی که از ساعت 15 و 15 دقیقه در تبریز و برابر تماشاگران پرشمار تبریزی آغاز شده بود، با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به نقل از ایسنا، گل استقلال را در این بازی آرش برهانی در دقیقه 2 به ثمر رساند. در این صحنه توپ پس از پرتاب اوت در یک رفت و برگشت به تیموریان رسید و این بازیکن هم توپ را به سمت دروازه ارسال کرد. آرش برهانی که در این لحظه جاگیری بسیار خوبی داشت، توپ را وارد دروازه میزبان کرد.

گل تراکتورسازی را نیز سعید دقیقی در دقیقه 66 وارد دروازه استقلال کرد. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در نامه ای به فرمانده نیروی انتظامی کشور به تشریح اتفاقات دیدار صبا - تراکتورسازی پرداخت.
تراکتورسازی در زمین یادگار با نتیجه دو بر یک از ازب تان ش ت خورد و از این رقابت ها حذف شد.
به گزارش "ورزش سه"، تراکتورسازی در حالی که موفق شده بود در نیمه دوم با گل مهدی کیانی از حریف خود پیش بیفتد در نهایت با دو گل از حریف عقب افتاد تا از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف شود

تراکتورسازی در حال حاضر با 4 امتیاز در انتهای ج گروه خود حضور دارد و برای صعود به مرحله بعدی به سه امتیاز این دیدار خانگی نیاز داشت. که این مهم محقق نشد. عادل فردوسی پور در برنامه این هفته به استقبال از دربی 84 رفت و به بررسی مسئله محرومیت تراکتورسازی در نقل و انتقالات پرداخت. باشگاه تراکتورسازی قصد دارد در آستانه فرا رسیدن سال نو بخشی از قرارداد های بازیکنان را پرداخت کند. سرمربی تیم تراکتورسازی قبل از تمرین امروز چند دقیقه ای برای شاگردانش به صحبت پرداخت. مسئولان باشگاه تراکتورسازی 30 درصد از مبلغ قرارداد و مطالبات اعضای تیم را پرداخت د. تیم فوتبال پرسپولیس تهران ش ت تلخی مقابل تراکتورسازی تبریز را در ورزشگاه بزرگ تجربه کرد.تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 18 و 50 دقیقه در ورزشگاه به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز رفت که بازی با نتیجه 3 بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید. سرخ پوشان تبریزی با این برد 16 امتیازی شد و به رده دوم ج صعود کرد تا در فاصله دو امتیازی استقلال صدرنشین قرار بگیرد. ش ت تلخ سرخ ها مقابل تراکتور در شب پیروزی خودروسازان برنامه کامل بازی های تیم تراکتورسازی تبریز در نیم فصل اول لیگ چهاردهم بر روی سایت رسمی قرار گرفت ، لازم به ذکر است اسم تیم میزبان در ابتدا آمده است .

هفته اول:تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

هفته دوم: ذوب آهن – تراکتورسازی

هفته سوم :تراکتورسازی - ملوان انزلی

هفته چهارم: پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز
این دیداری است که می تواند تراکتورسازی را یک هفته زودتر قهرمان نیم فصل مسابقات لیگ کند یا استقلال را به فاصله یک امتیازی از تراکتور برساند.

1. تراکتور 27 امتیازی با یک برد، 30 امتیازی و غیرقابل دسترس شده و 7 امتیاز از استقلال فاصله می گیرد. فاصله ای که در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه بوده است.

2. دو تیم یاران مشترک و بزرگ بسیاری داشته اند. از مردان امروز محسن فروزان، حسین صادقی، جاسم کرار، آندرانیک تیموریان، مهدی کریمیان و ... قبلا هم سیاوش اکب ور، پرویز مظلومی، کاظم محمودی، داود رستمی، احمد فیض کریملو، مهدی سیدصالحی و ... یاران مشترک دو تیم بوده اند.

3. آ ین بازی دو تیم را در 22 فروردین امسال تراکتورسازی 3 ـ 1 برنده شد.

4. در 10 بازی دو تیم بعد از برگشت تراکتورسازی به لیگ برتر، تراکتورسازان صاحب 4 برد، 4 مساوی، 2 باخت، 15 گل زده و 12 گل خورده شده اند.

5. استقلال با ترکیب احتمالی؛ محسن فروزان، مگویان، حسین صادقی، سندنیا، خسروحیدری، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، جاسم کرار، یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده و محمد قاضی به میدان می آید و ترکیب تراکتور با حضور؛ حامد لک، آل ن ، میرهانی هاشمی، ایران پوریان، خالد شفیعی، حبیب گردانی، شاهین ثاقبی، شهریار شیروند، فرشاد احمدزاده، محسن دلیر و ادینهو شکل می گیرد.

6. مهدی کیانی و میلاد ف الدینی یاران محروم تراکتور و استقلال برابر همدیگرند.

7. قلعه نویی سرمربی هر دو تیم بوده است. اعضای تیم تراکتورسازی فقط با دریافت پول می توانند روحیه از دست خودرا برگردانند. یک م ع آلبانیایی امروز با عقد قراردادی یک ساله به تراکتورسازی پیوست. به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، دیتمار بیکای م ع 25 ساله آلبانیایی با عقد قراردادی یک ساله رسما به تیم تراکتورسازی پیوست.

دیتمار که چند روزی در تمرینات تراکتورسازی حضور داشت قرارداد خود را با تیم تراکتورسازی نهایی کرد.

بیکای 25 ساله در پست دفاع بازی می کند و فصل گذشته در تیم ks skenderbeu آلبانی به میدان رفته است.

هفته اول:تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

هفته دوم: ذوب آهن – تراکتورسازی

هفته سوم :تراکتورسازی - ملوان انزلی

هفته چهارم: پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز

هفته پنجم: تراکتورسازی - صبای قم

هفته ششم: تراکتورسازی تبریز - نفت مسجد سلیمان

هفته هفتم: پرسپولیس – تراکتورسازی

هفته هشتم: تراکتورسازی تبریز - راه آهن

هفته نهم: استقلال خوزستان - تراکتورسازی تبریز

هفته دهم: تراکتورسازی – ان

هفته یازدهم: سایپا - تراکتورسازی تبریز

هفته داوزدهم: تراکتورسازی – پیکان

هفته سیزدهم: گسترش فولاد – تراکتورسازی

هفته چهاردهم:تراکتورسازی – استقلال

هفته پانزدهم:نفت تهران - تراکتورسازی تبریز سرمربی جدید تیم تراکتورسازی تبریز در جریان تمرین امروز این تیم به یاد دوران جوانی پا به توپ شد و به همراه سایر بازیکنان این تیم به بازی پرداخت. تأخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران موجب شده تا کشاورزان علاوه بر پرداخت سود تسهیلات بانکی، جریمه دیر کرد اقساط پرداخت نمایند که این امر در حق کشاورز بی انصافی است. تبریز- ایرنا - مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در دیدار با مسئولان شهری و استانی پیرامون مشکلات باشگاه تراکتور سازی با آنان به بحث و گفتگو پرداخت. هافبک دفاعی پرسپولیس که از اتفاقات رخ داده در دیدار برابر تراکتورسازی به شدت پشیمان است، امروز تحت حمایت هم تیمی هایش به بازی روحیه پرداخت. سید جلال حسینی در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز پس از پشت سر گذاشتن محرومیت، باز هم به تهییج هواداران تیم خود پرداخت. باشگاه تراکتورسازی محسن بنگر را به پرداخت جریمه نقدی و ر قرارداد محکوم کرد. نیمه دوم دیدار تیم های تراکتورسازی و پیکان در حالی آغاز شد که دو بازیکن تیم تراکتورسازی در میدان حضور پیدا نکرده بودند. یحیی گل محمدی، سرمربی تراکتورسازی در مورد صعود تیم ملی به جام جهانی صحبت کرد و به تمجید از کی روش پرداخت. تراکتورسازی 3 - نفت مسجدسلیمان صفر
تراکتورسازی تبریز موفق شد با سه گل تیم نفت مسجدسلیمان را در هم بکوبد. به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان با قبول دومین ش ت 3 گله در لیگ برتر تراکتور را موقتا به صدر ج رساند.

هفته ششم لیگ برتر، ورزشگاه یادگار (ره) تبریز، تماشاچی: 10000نفر

داور: حمید حاج ملک
کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی، بابک عباسقلی

اخطار: احمدزاده، ایرانپوریان(تراکتور)، عبدی( نفت مسجدسلیمان)

تراکتورسازی: حامد لک، احمد آل ن (60 حبیب گردانی)، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، دیتمار، مهدی کیانی، عبدا هرا(65 احمد کامدار)، سامان نریمان جهان(77 محمد ابراهیمی)، فرشاد احمدزاده، محسن دلیر، لوسیانو ادینهو
سرمربی: رسول خطیبی

نفت مسجدسلیمان: رضا محمدی، حامد محمودی، میلاد شیخ سلیمانی، کیومرث چراغی، سیدجلال عبدی، حمید بوهمدان، محمود تیغ نورد، میلاد زنیدپور(39 سجاد سالارزاده)، میلاد جعفری، احسان عبدی، میلاد سلیمان فلاح(86 فرزاد محمدی)
سرمربی: مجید باقری نیا

شرح بازی:
یک جوان با موهای کم پشت ستاره تراکتورسازی در این بازی بود، بازیکنی به نام محسن دلیر که برد تراکتورسازی را با ضربه سر عالی دقیقه 88 تکمیل کرد. او این 2گل را با ا اجی که در نیمه اول از نفتی ها گرفت تکمیل کرد. تراکتور که در نیمه اول نمایش خوبی نداشت در نیمه دوم کاملا به بازی مسلط بود و با 3 گل با شایستگی این بازی را فتح کرد و موقتا به صدرج رسید.

شرح گل ها:
1 ـ صفر(تراکتورسازی): محسن دلیر پشت محوطه 18 قدم نفت صاحب توپ شد و پس از یک مانور عرضی با ضربه ای مستقیم توپ را وارد دروازه محمدی کرد.
2 ـ صفر (تراکتورسازی): سامان نریمان جهان پاس عرضی حبیب گردانی را با ضربه ای آرام از لابه لای م عان حریف به گل دوم بازی تبدیل کرد.
3 ـ صفر (تراکتورسازی): محسن دلیر در دقیقه 88 خود را 2 گله کرد. او سانتر مهدی کیانی را با ضربه سری تماشایی به گل سوم بازی تبدیل کرد. استقلال تهران روز در ورزشگاه میزبان السد قطر است اما این بار آبی های تهرانی با تخلفی که سازمان لیگ مرتکب شده، باید ۱۰ هزار دلار جریمه پرداخت کنند. تاریخ بازی استقلال برابر السد قطر آذرماه سال ۹۵ به فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال اعلام شده و طبق قوانین afc نباید هیچ مسابقه ای در دو ۲ روز منتهی به دیدار استقلال و السد در این ورزشگاه . تبعات پرداخت ن حق شارژ برای ی که از پرداخت آن خودداری می کند، چیست؟ کارشناسان به این پرسش پاسخ داده اند. دارنده چک در صورت عدم پرداخت وجه چک می تواند علیه صادرکننده شکایت کیفری به جرم صدور چک پرداخت نشدنی کند. سرمربی تیم تراکتورسازی به احتمال زیاد بعد از بازی فینال جام حذفی از تراکتورسازی جدا می شود. س رست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال، گفت: باشگاه تراکتورسازی 60 روز فرصت دارد بدهی بازیکن خارجی خود را پرداخت کند. کاپیتان تراکتورسازی گفت: باید سر تا پای برخی بازیکنان تراکتورسازی که با مصدومیت بازی می کنند را طلا گرفت. سرمربی تیم تراکتورسازی به احتمال فراوان به نشست خبری پیش از بازی سیاه جامگان - تراکتورسازی نمی رسد. دومین جلسه تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی عصر امروز در زمین لشکر عاشورای تبریز برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در تمرین امروز که از ساعت 18:30 آغاز شد، اکثر بازیکنان تراکتورسازی حاضر بودند ولی بازیکن عراقی سرخ پوشان تبریز که امروز با این تیم قرارداد امضا کرد در تمرین حاضر نبود.

* عکاسان و خبرنگاران ورزشی حاضر در محل تمرین ابتدا اجازه ورود پیدا ن د ولی در ادامه با نام هوادار و بدون دوربین های خود وارد محل تمرین شدند.

* مسئولان زمین لشگر عاشورا با تهیه لیستی از خبرنگاران و عکاسان به اصحاب رسانه نوید دادند تا از هفته آینده آماده استقبال از اصحاب رسانه در تمرینات تراکتورسازی شوند.

* بیش از 100 هوادار در تمرین امروز تراکتورسازان حاضر شدند و تمرینات این تیم را از نزدیک دیدند. آنها در گفت وگو با اعضای کادر فنی و خصوصا حسینی خطیبی از روند فعلی تیم خصوصا عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد د.

* رسول خطیبی در پایان تمرین با دروازه بانان تراکتورسازی مسابقه پن ی داد که هیچ کدام از 3 دروازه بان این تیم نتوانستند پن ی های سرمربی خود را مهار کنند.

* تیم تراکتورسازی فردا (دوشنبه) برای حضور در جام راهی تهران می شود و پس از این مسابقات بار دیگر تمرینات خود را در تبریز پیگیری می کند. دومین جلسه تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی عصر امروز در زمین لشکر عاشورای تبریز برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در تمرین امروز که از ساعت 18:30 آغاز شد، اکثر بازیکنان تراکتورسازی حاضر بودند ولی بازیکن عراقی سرخ پوشان تبریز که امروز با این تیم قرارداد امضا کرد در تمرین حاضر نبود.

* عکاسان و خبرنگاران ورزشی حاضر در محل تمرین ابتدا اجازه ورود پیدا ن د ولی در ادامه با نام هوادار و بدون دوربین های خود وارد محل تمرین شدند.

* مسئولان زمین لشگر عاشورا با تهیه لیستی از خبرنگاران و عکاسان به اصحاب رسانه نوید دادند تا از هفته آینده آماده استقبال از اصحاب رسانه در تمرینات تراکتورسازی شوند.

* بیش از 100 هوادار در تمرین امروز تراکتورسازان حاضر شدند و تمرینات این تیم را از نزدیک دیدند. آنها در گفت وگو با اعضای کادر فنی و خصوصا حسینی خطیبی از روند فعلی تیم خصوصا عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد د.

* رسول خطیبی در پایان تمرین با دروازه بانان تراکتورسازی مسابقه پن ی داد که هیچ کدام از 3 دروازه بان این تیم نتوانستند پن ی های سرمربی خود را مهار کنند.

* تیم تراکتورسازی فردا (دوشنبه) برای حضور در جام راهی تهران می شود و پس از این مسابقات بار دیگر تمرینات خود را در تبریز پیگیری می کند. تأخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران موجب شده تا کشاورزان علاوه بر پرداخت سود تسهیلات بانکی، جریمه دیر کرد اقساط پرداخت نمایند که این امر در حق کشاورز بی انصافی است. همشهری آنلاین: سرخپوشان تبریزی برای پرداخت بدهی سرمربی سابق خود با وی به توافق رسیدند.