پرداخت طلب تراکتورسازی به ذوب آهن

به نقل از خبرگزاریها در مورد پرداخت طلب تراکتورسازی به ذوب آهن : طلب 150 هزاری ساغلام امروز توسط مالک جدید تیم تراکتورسازی تبریز پرداخت می شود. باشگاه تراکتورسازی قسط سوم بدهی مربی و بازیکنان خارجی خود را پرداخت کرد. حقوقی تراکتورسازی اعلام کرد به دلیل تعدد پرونده های بازیکنان خارجی سابق در فیفا هنوز مطالبات رمزی پرداخت نشده است. باشگاه تراکتورسازی به زودی بخشی از مطالبات بازیکنانش را پرداخت خواهد کرد. بازیکن سابق تراکتورسازی به علت پرداخت نشدن طلبش قرار است از این تیم تبریزی به afc شکایت کند. باشگاه تراکتورسازی در طول چند ماه گذشته بیش از 11 میلیارد تومان به طلبکاران خود پرداخت کرد تا بتواند مجوز حرفه ای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کند. محمود پیشگاه هادیان اظهار داشت: شاهین ثاقبی و محمد پور رحمت الله دو بازیکن ملی پوش ما بودند که به امانت در اختیار تیم امید جوانان قرار داشتند اما مسئولان تراکتورسازی بدون اجازه و اطلاع ما با این بازیکنان در اردوی تیم ملی مذاکره د و آنها را با وعده پرداخت های 200-300میلیونی به تبریز بردند.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: دو باشگاه ملوان و تراکتورسازی همواره روابط حسنه ای با هم داشته اند و مردم گیلان و آذربایجان با یکدیگر ارتباط بسیار خوبی دارند و نباید به خاطر دو بازیکن روابط انزلی و تبریز به هم بخورد. این در حالی است که تیم های نظامی طبق بخشنامه جدید حق ندارند که بازیکنان یکدیگر را جذب کنند و از سویی دیگر طبق آیین نامه نباید به بازیکنان سرباز دستمزدهای کلان پرداخت شود اما تراکتورسازی به این دو بازیکن ما وعده پرداخت میلیونی داده است.

پیشگاه هادیان تصریح کرد: ما این مسئله را به باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح و همچنین علیپور گفته ایم و علیپور هم قول پیگیری داده است، جالب است که تراکتورسازی حتی به دستور باران چشمه هم توجهی نکرده زیرا باران چشمه دستور داد که این دو بازیکن باید به ملوان برگردند اما نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه این بازیکنان به انزلی آمدند و به هم تیمی های خود در ملوان گفتند، چرا شما در ملوان با دستمزد 10-15 میلیون تومانی مانده اید، شما هم به تراکتور بروید و دستمزد خوب بگیرید.

پیشگاه هادیان با اشاره به تلاش های ملوان برای بازیکن سازی گفت: ثاقبی و پور رحمت الله حاصل زحمات مربیان پایه ملوان هستند و بهتر است که تیمی مثل تراکتورسازی هم از دسترنج تیم های پایه خود استفاده کند ضمن اینکه ما از دو دلالی که این بازیکنان را به خاطر سود چند میلیونی خود به تراکتورسازی برده اند به کمیسیون اصل 90 مجلس و سازمان بازرسی هم شکایت خواهیم کرد زیرا آنها زیر پای بازیکنان نشسته اند. م ع - هافبک جدید ان خودش را مقصر ج از تراکتورسازی نمی داند و معتقد است که باشگاه تبریزی نمی توانست چک او را پرداخت کند. حقوقی تراکتورسازی اعلام کرد به دلیل تعدد پرونده های بازیکنان خارجی سابق در فیفا هنوز مطالبات رمزی پرداخت نشده است. مدیراجرایی باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد احتمالا با پرداخت پول مشکل محرومیت باشگاهش از نقل وانتقال رفع می شود. باشگاه تراکتورسازی در تلاش است که پیش از فینال جام حذفی، بخشی از قراداد بازیکنانش را به آنها پرداخت کند. باشگاه تراکتورسازی در طول چند ماه گذشته بیش از 11 میلیارد تومان به طلبکاران خود پرداخت کرد تا بتواند مجوز حرفه ای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کند. باشگاه تراکتورسازی با پرداخت بخشی از مطالبات دو بازیکن خارجی سابق خود از خطر ر امتیاز گریخت. م ع فصل گذشته تراکتورسازی با پرداخت مبلغ چک ضمانت خود به گسترش فولاد در یک قدمی باشگاه ان قرار گرفته است. هفت پرونده دردسر ساز تراکتورسازی در فیفا با دریافت رسید پرداخت وجه حمزه یونس، ایان رمزی و دیتمار بیکای به طور رسمی بسته شد. حکیمی گفت: امیدواریم نهایی شدن مستند پرداخت بان و پرداخت یارها قبل از برگزاری هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت اتفاق بیفتد. باشگاه تراکتورسازی موفق شد با پرداخت مطالبات خارجی های سابق 2 پرونده حقوقی خود در فیفا را ببندد. پزشک تیم تراکتورسازی به تشریح آ ین وضعیت مصدومان تیمش پرداخت. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به بازیکنان تیمش وعده داد تا قبل از پایان سال بخشی از مطالبات آنها را پرداخت کند. باشگاه تراکتورسازی قسط دوم از بدهی خود به تونی اولیویرا و ژائو ویلا را پرداخت کرد. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در نامه ای به فرمانده نیروی انتظامی کشور به تشریح اتفاقات دیدار صبا - تراکتورسازی پرداخت.
تراکتورسازی در زمین یادگار با نتیجه دو بر یک از ازب تان ش ت خورد و از این رقابت ها حذف شد.
به گزارش "ورزش سه"، تراکتورسازی در حالی که موفق شده بود در نیمه دوم با گل مهدی کیانی از حریف خود پیش بیفتد در نهایت با دو گل از حریف عقب افتاد تا از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف شود

تراکتورسازی در حال حاضر با 4 امتیاز در انتهای ج گروه خود حضور دارد و برای صعود به مرحله بعدی به سه امتیاز این دیدار خانگی نیاز داشت. که این مهم محقق نشد. پیش بازی تراکتورسازی - پیکان
تهاجمی ترین تیم لیگ با سرمربی جوانش فردا مقابل یکی از محتاط ترین ها قرار می گیرد. به گزارش "ورزش سه"، به چند نکته از این بازی خواهیم پرداخت:

1 تراکتورسازی در حالی به مصاف پیکان می رود که نه تنها امروز صدرنشین است، بلکه ستارگانی مثل عشوری و ماهینی را جذب کرده است تا در این عرصه قدرت خود را در لیگ بالاتر ببرد.

2 تراکتورسازی با داشتن بهترین عناوین شایسته کار کرده است؛ بهترین خط حمله ،بیشترین برد،بهترین تفاضل گل ،کمترین باخت وداشتن بهترین گ ن لیگ ،همه آمار بهترین ها را به خود اختصاص داده است.

3 تراکتور سازی 24 امتیاز در لیگ به دست آورده است ،درست 2 برابر پیکان که با 12 امتیاز در رتبه دهم قرار گرفته است.

4 محمد صادق بارانی تنها یار محروم تیم پیکان در این بازی است و البته محمد نصرتی مهمترین بازیکن مشترک دو تیم.

5 در آ ین بازی پیکان در زمین خود به صبا 1-0 باخت ولی تراکتورسازی در کرج برابر تیم سایپا با یک گل فاتح شده است.

6 آ ین بازی 2 تیم در روز 11 دی 1391 با پیروزی 1-0 پیکان به پایان رسیده است.

7 در 6 دیدار رودر روی 2 تیم تراکتور با 4 برد ،1مساوی ویک باخت ،خوب کار کرده است، 7 گل زده و4 گل خورده برای تبریزی ها ثبت شده است.

8 بهترین برد تراکتور سازی با پیروزی 4-1 برابر تیم راه آهن ثبت شده است، پیکان با پیروزی 2-1 برابر تیم پدیده در مشهد،بهترین عملکرد خود را ثبت کرده است.

9 بدترین نتیجه تراکتور ،باخت 1-0 برابر پدیده وبدترین باخت پیکان ،باخت 3-0 مقابل استقلال بوده است.لازم به ذکر است پخش زنده تلوزیونی این مسابقه در هاله ای از ابهام قرار دارد.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران ش ت تلخی مقابل تراکتورسازی تبریز را در ورزشگاه بزرگ تجربه کرد.تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 18 و 50 دقیقه در ورزشگاه به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز رفت که بازی با نتیجه 3 بر یک به سود تراکتورسازی به پایان رسید. سرخ پوشان تبریزی با این برد 16 امتیازی شد و به رده دوم ج صعود کرد تا در فاصله دو امتیازی استقلال صدرنشین قرار بگیرد. ش ت تلخ سرخ ها مقابل تراکتور در شب پیروزی خودروسازان پیش بازی تراکتورسازی ـ استقلال مهمترین دیدار این هفته لیگ دیدار تراکتورسازی و استقلال است.این دیداری است که می تواند تراکتورسازی را یک هفته زودتر قهرمان نیم فصل مسابقات لیگ کند یا استقلال را به فاصله یک امتیازی از تراکتور برساند.

1. تراکتور 27 امتیازی با یک برد، 30 امتیازی و غیرقابل دسترس شده و 7 امتیاز از استقلال فاصله می گیرد. فاصله ای که در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه بوده است.

2. دو تیم یاران مشترک و بزرگ بسیاری داشته اند. از مردان امروز محسن فروزان، حسین صادقی، جاسم کرار، آندرانیک تیموریان، مهدی کریمیان و ... قبلا هم سیاوش اکب ور، پرویز مظلومی، کاظم محمودی، داود رستمی، احمد فیض کریملو، مهدی سیدصالحی و ... یاران مشترک دو تیم بوده اند.

3. آ ین بازی دو تیم را در 22 فروردین امسال تراکتورسازی 3 ـ 1 برنده شد.

4. در 10 بازی دو تیم بعد از برگشت تراکتورسازی به لیگ برتر، تراکتورسازان صاحب 4 برد، 4 مساوی، 2 باخت، 15 گل زده و 12 گل خورده شده اند.

5. استقلال با ترکیب احتمالی؛ محسن فروزان، مگویان، حسین صادقی، سندنیا، خسروحیدری، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، جاسم کرار، یعقوب کریمی، سجاد شهباززاده و محمد قاضی به میدان می آید و ترکیب تراکتور با حضور؛ حامد لک، آل ن ، میرهانی هاشمی، ایران پوریان، خالد شفیعی، حبیب گردانی، شاهین ثاقبی، شهریار شیروند، فرشاد احمدزاده، محسن دلیر و ادینهو شکل می گیرد.

6. مهدی کیانی و میلاد ف الدینی یاران محروم تراکتور و استقلال برابر همدیگرند.

7. قلعه نویی سرمربی هر دو تیم بوده است. سرمربی تیم تراکتورسازی قبل از تمرین امروز چند دقیقه ای برای شاگردانش به صحبت پرداخت. باشگاه تراکتورسازی بالا ه معوقات یکی از بازیکنان خارجی اش که در سال ۸۸ در این تیم بازی می کرد را پرداخت کرد.
یک م ع آلبانیایی امروز با عقد قراردادی یک ساله به تراکتورسازی پیوست. به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، دیتمار بیکای م ع 25 ساله آلبانیایی با عقد قراردادی یک ساله رسما به تیم تراکتورسازی پیوست.

دیتمار که چند روزی در تمرینات تراکتورسازی حضور داشت قرارداد خود را با تیم تراکتورسازی نهایی کرد.

بیکای 25 ساله در پست دفاع بازی می کند و فصل گذشته در تیم ks skenderbeu آلبانی به میدان رفته است.
یک م ع آلبانیایی امروز با عقد قراردادی یک ساله به تراکتورسازی پیوست. به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، دیتمار بیکای م ع 25 ساله آلبانیایی با عقد قراردادی یک ساله رسما به تیم تراکتورسازی پیوست.

دیتمار که چند روزی در تمرینات تراکتورسازی حضور داشت قرارداد خود را با تیم تراکتورسازی نهایی کرد.

بیکای 25 ساله در پست دفاع بازی می کند و فصل گذشته در تیم ks skenderbeu آلبانی به میدان رفته است.
برنامه کامل بازی های تیم تراکتورسازی تبریز در نیم فصل اول لیگ چهاردهم بر روی سایت رسمی قرار گرفت ، لازم به ذکر است اسم تیم میزبان در ابتدا آمده است .

هفته اول:تراکتورسازی تبریز - فولاد خوزستان

هفته دوم: ذوب آهن – تراکتورسازی

هفته سوم :تراکتورسازی - ملوان انزلی

هفته چهارم: پدیده مشهد - تراکتورسازی تبریز
روز دوم از هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 19 و 25 دقیقه امروز ( ) با دیدار ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه فولادشهر اصفهان پیگیری شد که جدال آنها نتیجه ای جز تساوی بدون گل نداشت.

ذوب آهن که در هفته نخست مقابل صبای قم با نتیجه 2 بر یک تن به ش ت داده بود، در این بازی نتوانست دروازه تیم میهمان را باز کند و به یک تساوی خانگی رضایت داد. قاسم واحدی، داور دیدار ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی در این بازی به قاسم حدادی فر از تیم ذوب آهن کارت زرد نشان داد. تأخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران موجب شده تا کشاورزان علاوه بر پرداخت سود تسهیلات بانکی، جریمه دیر کرد اقساط پرداخت نمایند که این امر در حق کشاورز بی انصافی است. سرمربی جدید تیم تراکتورسازی تبریز در جریان تمرین امروز این تیم به یاد دوران جوانی پا به توپ شد و به همراه سایر بازیکنان این تیم به بازی پرداخت. در حاشیه مراسم برگزاری قرعه کشی لیگ برتر مدیرعامل تراکتورسازی به انتقاد از عملکرد صداو سیما پرداخت. هافبک فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسید.


مهدی کریمیان هافبک فصل گذشته تیم تراکتورسازی پس از مذاکره با مسئولان باشگاه اه استقلال برای لیگ چهاردهم با این تیم به توافق رسید.

به نقل از فارس، مدت قرارداد کریمیان با استقلال دو سال است و قرار است این بازیکن بعد از انجام امور تسویه با تراکتورسازی از چند روز دیگر در تمرینات آبی پوشان شرکت کند.

باشگاه استقلال پیش از این با امید ابراهیمی،میلاد ف الدینی، سجاد شهباززاده و محمد رضا سند نیا قرارداد امضا کرده و چند بازیکن جوان را هم جذب کرده است. هافبک دفاعی پرسپولیس که از اتفاقات رخ داده در دیدار برابر تراکتورسازی به شدت پشیمان است، امروز تحت حمایت هم تیمی هایش به بازی روحیه پرداخت. باشگاه تراکتورسازی بابت پرداخت ن مطالبات ژائو ویلا ، بازیکن سابق خود از سوی کمیته انضباطی فیفا جریمه نقدی شد. سرمربی تیم فوتبال پدیده اسان به دنبال ش ت مقابل تراکتورسازی به انتقاد از افرادی پرداخت که تیم او را به این روز انداخته اند. تراکتورسازی 3 - نفت مسجدسلیمان صفر
تراکتورسازی تبریز موفق شد با سه گل تیم نفت مسجدسلیمان را در هم بکوبد. به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان با قبول دومین ش ت 3 گله در لیگ برتر تراکتور را موقتا به صدر ج رساند.

هفته ششم لیگ برتر، ورزشگاه یادگار (ره) تبریز، تماشاچی: 10000نفر

داور: حمید حاج ملک
کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی، بابک عباسقلی

اخطار: احمدزاده، ایرانپوریان(تراکتور)، عبدی( نفت مسجدسلیمان)

تراکتورسازی: حامد لک، احمد آل ن (60 حبیب گردانی)، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، دیتمار، مهدی کیانی، عبدا هرا(65 احمد کامدار)، سامان نریمان جهان(77 محمد ابراهیمی)، فرشاد احمدزاده، محسن دلیر، لوسیانو ادینهو
سرمربی: رسول خطیبی

نفت مسجدسلیمان: رضا محمدی، حامد محمودی، میلاد شیخ سلیمانی، کیومرث چراغی، سیدجلال عبدی، حمید بوهمدان، محمود تیغ نورد، میلاد زنیدپور(39 سجاد سالارزاده)، میلاد جعفری، احسان عبدی، میلاد سلیمان فلاح(86 فرزاد محمدی)
سرمربی: مجید باقری نیا

شرح بازی:
یک جوان با موهای کم پشت ستاره تراکتورسازی در این بازی بود، بازیکنی به نام محسن دلیر که برد تراکتورسازی را با ضربه سر عالی دقیقه 88 تکمیل کرد. او این 2گل را با ا اجی که در نیمه اول از نفتی ها گرفت تکمیل کرد. تراکتور که در نیمه اول نمایش خوبی نداشت در نیمه دوم کاملا به بازی مسلط بود و با 3 گل با شایستگی این بازی را فتح کرد و موقتا به صدرج رسید.

شرح گل ها:
1 ـ صفر(تراکتورسازی): محسن دلیر پشت محوطه 18 قدم نفت صاحب توپ شد و پس از یک مانور عرضی با ضربه ای مستقیم توپ را وارد دروازه محمدی کرد.
2 ـ صفر (تراکتورسازی): سامان نریمان جهان پاس عرضی حبیب گردانی را با ضربه ای آرام از لابه لای م عان حریف به گل دوم بازی تبدیل کرد.
3 ـ صفر (تراکتورسازی): محسن دلیر در دقیقه 88 خود را 2 گله کرد. او سانتر مهدی کیانی را با ضربه سری تماشایی به گل سوم بازی تبدیل کرد. رئیس سازمان تعاون روستایی از پرداخت مطالبات امسال دامداران خبر داد و گفت: مطالبات سال 96 دامداران 100 درصد پرداخت شده و مطالبات مربوط به سال 97 را تا 20 داد پرداخت می کنیم.
م ع تیم ملی فوتبال ایران با عقد قرارداد یک ساله به تراکتورسازی پیوست. به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، احمد آل ن م ع بلند قد تیم ملی با عقد قراردادی ی اله به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست.

آل ن امروز در تهران با مدیرعامل باشگاه دیدار کرد و قرارداد خود را با تیم امضا کرد. آل ن در این دوره از جام جهانی عضو تیم ملی بوده و سابقه پوشیدن پیراهن تیم تراکتورسازی را در کارنامه دارد.

دومین جلسه تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی عصر امروز در زمین لشکر عاشورای تبریز برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در تمرین امروز که از ساعت 18:30 آغاز شد، اکثر بازیکنان تراکتورسازی حاضر بودند ولی بازیکن عراقی سرخ پوشان تبریز که امروز با این تیم قرارداد امضا کرد در تمرین حاضر نبود.

* عکاسان و خبرنگاران ورزشی حاضر در محل تمرین ابتدا اجازه ورود پیدا ن د ولی در ادامه با نام هوادار و بدون دوربین های خود وارد محل تمرین شدند.

* مسئولان زمین لشگر عاشورا با تهیه لیستی از خبرنگاران و عکاسان به اصحاب رسانه نوید دادند تا از هفته آینده آماده استقبال از اصحاب رسانه در تمرینات تراکتورسازی شوند.

* بیش از 100 هوادار در تمرین امروز تراکتورسازان حاضر شدند و تمرینات این تیم را از نزدیک دیدند. آنها در گفت وگو با اعضای کادر فنی و خصوصا حسینی خطیبی از روند فعلی تیم خصوصا عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد د.

* رسول خطیبی در پایان تمرین با دروازه بانان تراکتورسازی مسابقه پن ی داد که هیچ کدام از 3 دروازه بان این تیم نتوانستند پن ی های سرمربی خود را مهار کنند.

* تیم تراکتورسازی فردا (دوشنبه) برای حضور در جام راهی تهران می شود و پس از این مسابقات بار دیگر تمرینات خود را در تبریز پیگیری می کند. دومین جلسه تمرین تیم فوتبال تراکتورسازی عصر امروز در زمین لشکر عاشورای تبریز برگزار شد.

به نقل از تسنیم، در تمرین امروز که از ساعت 18:30 آغاز شد، اکثر بازیکنان تراکتورسازی حاضر بودند ولی بازیکن عراقی سرخ پوشان تبریز که امروز با این تیم قرارداد امضا کرد در تمرین حاضر نبود.

* عکاسان و خبرنگاران ورزشی حاضر در محل تمرین ابتدا اجازه ورود پیدا ن د ولی در ادامه با نام هوادار و بدون دوربین های خود وارد محل تمرین شدند.

* مسئولان زمین لشگر عاشورا با تهیه لیستی از خبرنگاران و عکاسان به اصحاب رسانه نوید دادند تا از هفته آینده آماده استقبال از اصحاب رسانه در تمرینات تراکتورسازی شوند.

* بیش از 100 هوادار در تمرین امروز تراکتورسازان حاضر شدند و تمرینات این تیم را از نزدیک دیدند. آنها در گفت وگو با اعضای کادر فنی و خصوصا حسینی خطیبی از روند فعلی تیم خصوصا عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد د.

* رسول خطیبی در پایان تمرین با دروازه بانان تراکتورسازی مسابقه پن ی داد که هیچ کدام از 3 دروازه بان این تیم نتوانستند پن ی های سرمربی خود را مهار کنند.

* تیم تراکتورسازی فردا (دوشنبه) برای حضور در جام راهی تهران می شود و پس از این مسابقات بار دیگر تمرینات خود را در تبریز پیگیری می کند. نیمه دوم دیدار تیم های تراکتورسازی و پیکان در حالی آغاز شد که دو بازیکن تیم تراکتورسازی در میدان حضور پیدا نکرده بودند. یحیی گل محمدی، سرمربی تراکتورسازی در مورد صعود تیم ملی به جام جهانی صحبت کرد و به تمجید از کی روش پرداخت. مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با بیان اینکه آجرلو از مدیریت باشگاه تراکتورسازی کنار رفت، گفت: س رست جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز منصوب شد. امور اقتصادی و دارایی گفت: برای پرداخت حقوق و دستمزدهای سال ۹۶ ری نداریم. معاون پارلمانی ت زمانی از تنگنای مالی ت در پرداخت حقوق کارمندان و یارانه نقدی مردم سخن می گوید که از درون ت وعده پرداخت سود 500 هزار تومانی سهام عد شنیده می شود.