پرستو مهاجر

به نقل از خبرگزاریها در مورد پرستو مهاجر : پرستو گلستانی متنی را خطاب به یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. ن و دختران تقریبا نیمی از ۲۵۸ میلیون مهاجر بین اللملی را تشکیل می دهند. از هر شش کارگر خانگی یک نفر مهاجر است و ن نزدیک به ۷۰% از کارگران خانگی مهاجر را تشکیل می دهند. اداره حفاظت محیط زیست بابل به مناسبت روز جهانی پرندگان مهاجر اقدام به آموزش دانش آموزان ،برگزاری نمایشگاه ع قوهای مهاجر و پا ازی حاشیه بابلرود نمود. پرستو صالحی ع زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. یک فعال محیط زیست مقصر تخلفات گسترده شکار و فروش فاجعه بار پرندگان مهاجر در شمال ایران را ت دانست و گفت: در بازار فریدون کنار به راحتی پرندگان مهاجر و حرام گوشت فروخته می شود. اختصاصی از یارا فایل پاو وینت پرچم/با پرستو های شاد فارسی دوم ابت - 7 اسلاید با و پر سرعت .
 پاو وینت پرچم/با پرستو های شاد فارسی دوم ابت - 7 اسلاید
 پاو وینت پرچم/با پرستو های شاد فارسی دوم ابت - 7 اسلاید      پاو وینت پرچم/با پرستو های شاد فارسی دوم ابت
با
پاو وینت پرچم/با پرستو های شاد فارسی دوم ابت - 7 اسلاید
آهنگ جدید حامد فرد پرستو های مهاجر با و کیفیت ۳۲۰ اهنگ آهنگ و تنظیم : حسین غمگین ، ترانه : حامد فرد ، می و مسترینگ : حسین زاده new hamed fard parastoohaye mohajer
آهنگ با کیفیت 320

آهنگ با کیفیت 128

آهنگ با کیفیت 64

پرستو صالحی در پست جدید در صفحه شخصی خود باز هم از مردم درخواست کرد تا برای همسر افشین یداللهی دعا…
پرستو صالحی در صفحه شخصی خود به افرادی که با الفاظ رکیک در اینستاگرام فحاشی میکنند, پیشنهاد جدیدی… پرستو گلستانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون نیز به جمع هنرمندانی پیوست که نظر خود را درباره انتخابات در فضای مجازی منتشر کرده اند. مدیرکل دفتر حیات وحش و آبزیان آب های داخلی با اعلام اینکه شعار امسال روز جهانی پرندگان (روز ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ برابر با ۱۰می ۲۰۱۷) «دنیای سالم برای پرندگان مهاجر و انسان ها»است گفت: شعار روز جهانی پرندگان مهاجر هر سال روی هدف و عنوان به خصوصی متمرکز می شود. نهادهای ی از آزار و هتک حرمت ن مهاجر آفریقایی در شهر عدن که تحت سیطره نیروهای اماراتی و سعودی قرار دارد، خبر دادند. نهادهای ی از آزار و هتک حرمت ن مهاجر آفریقایی در شهر عدن که تحت سیطره نیروهای اماراتی و سعودی قرار دارد، خبر دادند.
10 تا پرستو با هم
یکباره پر کشیدند
در آسمان آبی
پر پر پر پ د

با پر زدن رسیدند
به یک درخت گردو
یکی یکی نشستند
به روی شاخه او

اتل متل توتوله
ده تا پرستو داریم
دانه به دانه حالا
آنها را می شماریم

یک که خسته تر بود
از روی شاخه افتاد
خدا کند نیفتد
به دست مرد صیاد

اتل متل توتوله
9 تا پرستو مانده
هر شاخه ای، یکی را
به روی خود نشانده

یکی از آن میانه
گرسنه بود و پر زد
برای دانه خوردن
به دشت و لانه سرزد

اتل متل توتوله
نه 10 تا و نه 9 تا
8 تا پرستو مانده
روی درخت زیبا

پرستوی قشنگی
که تشنه بود و بی تاب
پرید به سوی چشمه
برای خوردن آب

اتل متل توتوله
نه تشنه و نه خسته
7 تا پرستو حالا
روی درخت نشسته

پرستویی هم آرام
چیزی نگفت ودر رفت
به جای دور دوری
پرید و بی خبر رفت

اتل متل توتوله
پرستو آی پرستو
6 تا پرستو مانده
سر درخت گردو

اتل متل توتوله
شعر و شکوفه و قند
5 تا پرستو مانده
5 تا پرستو رفتند

یکی که بازیگوش بود
کرمی از آن بالا دید
برای خوردن آن
پر زد و پر پر ، پرید

یکی نماند و برگشت
دلش به تاپ تاپ افتاد
باید به جوجه هایش
دوباره دانه می داد

4 تا پرستو مانده
بقیه پر کشیدند
اتل متل توتوله
پرستوها پ د

از آن چهار پرستو
یکی،برای بازی
پریده و پر زد و رفت
به دشت سبز و بازی

اتل متل توتوله
از آن همه پرستو
فقط 3 تا نشسته
روی درخت گردو

یکی از آن 3 تا هم
پرید و رفت به باغی
نشست ودرد دل کرد
با جوجه کلاغی

اتل متل توتوله
دویدم و دویدم
به روی تک درختی
2 تا پرستو دیدیم

از آن 2 تا،یکی هم
نه جیک زد ونه فریاد
به دنبال بقیه
به فکر رفتن افتاد

اتل متل توتوله
نه 6 تا و نه 8 تا
نشسته 1 پرستو
بدون دوست وتنها

نشسته بود پرستو
بدون یار و تنها
که دید دوباره برگشت
پرستویی به آنجا

کنار هم نشستند
2 تا پرستو با هم
سلام و حال و احوال
نه غصه بود نه غم

اتل متل 10 و 9
توتوله 8 و 7 تا
به 6 و 5 رسیدند
پرستوهای زیبا

ولی کلاغ،کلاغ پر
دوباره پر کشیدند
4 و 3و 2و 1
پرستوها پ د

ص آمد انگار!؟
صدای پ ر آمد
2 تا بودند و دیدند
که یار دیگر آمد

سلام به روی ماهت
کجا بودی؟ بفرما!
3 تا شدیم. چه بهتر!
می شود«ما»

2 تای دیگر آمد
2 و 3 می شود چند؟
3 و 2 می شود 5
ترانه بود و لبخند

2 پر، 2پر ، 4 پر
3 تا پرستو برگشت
3 تا و 5 تا شد چند؟
6 و 2 می شود 8

پرستوهای زیبا
دوباره پرکشیدند
کنار هم پ د
به ابرها رسیدند

2 تا پرستو برگشت
دوباره 10 پرستو
دوباره 10 پرنده
و یک درخت گردو پرستو صالحی صعود پرسپولیس به جمع هشت تیم برتر آسیا را از طرف یک استقلالی وطن پرست تبریک گفت.  -/-پرستو-صالحی-:-بخاطر-فردین-ممنوع-الکار-شدم-!

پرستو صالحی علت ممنوع الکار شدندش را میگوید.

مشاهده علی صالحی از بازیگران طنز در یک برنامه زنده از پرستو صالحی خواستگاری کرد. طرح برخورد با صید و عرضه غیرقانونی پرندگان مهاجر در دادستانی کل کشور کلید خورد. از تلف شدن تعدادی پرنده مهاجر وحشی بر اثر رهاسازی دانه های گندم آغشته به سم در مزارع کشاوزی این شهرستان خبر داد. «مهاجر» یکی از مهمترین پهپادهای ساخته و استفاده شده در دوران جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بود.
ع جالبی از تغییر چهره پرستو گلستانی پس از 30 سال منتشر شده است که مشاهده خواهید کرد.
پرستو صالحی در مصاحبه ای از عدم علاقه خود برای ازدواج به دلیل تمایلش برای ماندن در کنار مادرش… عباد بن مهاجر از پیوستگان آبگاه جهینه به و کاروان اباعبدالله الحسین (ع) است. دبیر بنیاد خیریه تبسم از توزیع بسته های مواد غذایی میان خانواده های نیازمند مهاجر خبرداد و گفت: این کار تحت عنوان کمپین میهمانی خدا با کمک خیرین مهاجر صورت می گیرد. دست کم ۷۴ مهاجر و پناهجو در آب های دریای مدیترانه در ساحل لیبی جان باختند. یغما گلرویی به تازگی صاحب فرزند شده و پرستو صالحی به همین مناسبت به او تبریک گفته است. یک کشتی گارد ساحلی ایتالیا که حامل 4812 مهاجر بود صبح چهارشنبه در سیسیل وارد پوتسال pozzall ( جنوب جزیره ) شد. ganjico_canada_2017_immigration
بالاترین رکورد جذب مهاجر در کانادا اتفاق افتاد، 320هزار مهاجر جدید در سال2016 سازمان ملی آمار کانادا، اعلام کرد: به شکلی بی سابقه کانادا از ژوئن 2015 (تیر 94) تا ژوئن 2016 (تیر 95)، 320 هزار مهاجر را پذیرفته است. به گزارش خبرگزاری فرانسه از اوتاوا، سازمان ملی آمار کانادا در بیانیه ای با اعلام این که پذیرش این تعداد مهاجر از سال 1910 میلادی تاکنون سابقه نداشته است، عنوان کرد: ورود مهاجران سوری به کانادا از نوامبر 2015 (آبان/ آذر 94) سهم قابل توجهی . . . ادامه مطلب (کلیک کنید)
پرستو صالحی ع ی از مرحوم افشین یداللهی و همسرش منتشر کرد و درباره وضعیت جسمانی وی نوشت.
پرستو صالحی با انتشار ع ی از همسر افشین یداللهی روی تخت بیمارستان از مردم خواست برای بهبودی او دعا… پرستو صالحی بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی خدا را شکر کرد. دومین گردهمایی معلولین مهاجر افغانستانی در منطقه گلشهر مشهد برگزار شد. رضایی گفت: رزمی کاران مهاجر هیچ گونه منعی برای حضور در مسابقات داخلی ایران ندارند. ایران با نسبت 0/07 نفر مهاجر به ازای هر هزار نفر جمعیت، در جمع 10 کشور دنیا با کمترین آمار مهاجرت به خارج قرار گرفته است. بازیگر سرشناس یی و همسرش برای کمک به ک ن مهاجر ۱۰۰ هزار دلار اهدا و به سیاست های مهاجرتی ترامپ اعتراض د. مقامات مکزیکی گزارش دادند، ۳۰۰ مهاجر از کشور های ی لاتین که در شرایطی خطرناک ­در کامیون حمل می شدند، نجات داده شدند. یک قایق حامل مهاجران غیر قانونی امروز (یکشنبه) در سواحل«عین رک » استان وهران واقع در 400کیلومتری پایتخت الجزایر غرق شد که بر اثر آن 15 مهاجر جان باختند.
[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اشرفی: در سالهای ابت ورود مهاجرین به ایران نرخ بی سوادی در بین ن و دختران مهاجر بسیار بالا بود که این مساله دلیلی بر اعمال بیش از پیش خشونت علیه این قشر از جامعه پناهنده بود. آژانس مهاجرت سازمان ملل اعلام کرد احتمالا حدود 90 مهاجر که بیشتر آن ها پا تانی بودند، امروز بر اثر واژگونی قایقشان در دریای مدیترانه و سواحل لیبی غرق شده اند. نمایندگان حزب جمهوریخواه در کنگره احتمال حصول سریع توافق با دموکرات ها برای جلوگیری از ا اج ۷۰۰ هزار جوان مهاجر ثبت نشده در را اندک دانستند. ان اداره مهاجرت طی روزهای گذشته و در راستای اجرای فرمان ضدمهاجرتی رئیس جمهور این کشور، صدها مهاجر غیرقانونی را در دست کم ۶ ای دستگیر کرده اند. روز جهانی پرندگان مهاجر رویدادی بین المللی است که در آن بر اهمیت وجود پرندگان مهاجر برای حفظ تعادل زمین، ا یستم و انسان تأکید شده است.
کارشناسان سازمان ملل متحد در بیانیه ای بازداشت ک ن مهاجر توسط ت را محکوم کرده و آنها… گارد ساحلی ایتالیا بامداد دوشنبه اعلام کرد که طی روزهای و شنبه گذشته حدود 6 هزار مهاجر غیر قانونی از آب های سواحل لیبی بیرون کشیده شدند. گارد ساحلی لیبی از نجات ۳۶۰ مهاجر غیرقانونی در آب های سواحل غربی این کشور خبر داد. سازمان امدادی دریایی روز شنبه اعلام کرد در 24 ساعت گذشته حدود 600 آواره و مهاجر غیر قانونی را که از کشورهای جنوب صحرای آفریقا عازم اروپا شده بودند در...
سازمان هلال احمر لیبی از کشف اجساد 255 مهاجر غیرقانونی در سواحل لیبی خبر داد. واژگونی یک قایق در آب های خلیج عدن در یمن منجر به غرق شدن ۴۶ مهاجر غیرقانونی شد. «محمد احسان فیضی»، عکاس مهاجر افغانستانی در سومین سمینار تخصصی عکاسی خبری به عنوان تنها افغانستان و یکی از اعضای سازمان ppa حضور یافت و دو اثر از وی مقام اول و چهارم را ب کرد.