پرستو مهاجر

به نقل از خبرگزاریها در مورد پرستو مهاجر : پرستو گلستانی متنی را خطاب به یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ایران در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. پرستو / شعر از فریدون مشیری ستاره گم شد وخورشید سر زد پرستویی به بام خانه پر زد در آن صبحم صفای آرزوئی شب شه را رنگ سحر زد *** پرستو باشم واز دام این خاک گشایم پر ، بسوی بام افلاک زچشم انداز بی پایان گردون در آویزم به دنیا ئی طربناک *** پرستو باشم واز بام هستی بخوانم نغمه های شوق ومستی سرودی سرکشم با خاطری شاد سرود عشق و پرستی *** پرستو باش. پرستو صالحی ع زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. یک فعال محیط زیست مقصر تخلفات گسترده شکار و فروش فاجعه بار پرندگان مهاجر در شمال ایران را ت دانست و گفت: در بازار فریدون کنار به راحتی پرندگان مهاجر و حرام گوشت فروخته می شود. مسئولان وزارت مهاجرین و عودت کنندگان افغانستان اعلام کرد که در سال جاری ده ها مهاجر افغان را ا اج کرده است.
پرستو صالحی بازیگر 39 ساله کشورمان ع ی از ظاهر جدیدش با رنگ موی جدیدش را منتشر کرد.
پرستو صالحی در صفحه شخصی خود به افرادی که با الفاظ رکیک در اینستاگرام فحاشی میکنند, پیشنهاد جدیدی… اختصاصی از فایل هلپ بدرود بانوی مهاجر با و پر سرعت .
بدرود بانوی مهاجر
بدرود بانوی مهاجر بدرود بانوی مهاجر سروده علی جوکار باصدای زهره رضایی  
با
بدرود بانوی مهاجر
پرستو گلستانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون نیز به جمع هنرمندانی پیوست که نظر خود را درباره انتخابات در فضای مجازی منتشر کرده اند. مسئول شورای هماهنگی امور معلولین مهاجر افغانستانی گفت: دغدغه های مهاجرت یک دغدغه متفاوت است و دغدغه های معلولین مهاجر متفاوت تر است.
10 تا پرستو با هم
یکباره پر کشیدند
در آسمان آبی
پر پر پر پ د

با پر زدن رسیدند
به یک درخت گردو
یکی یکی نشستند
به روی شاخه او

اتل متل توتوله
ده تا پرستو داریم
دانه به دانه حالا
آنها را می شماریم

یک که خسته تر بود
از روی شاخه افتاد
خدا کند نیفتد
به دست مرد صیاد

اتل متل توتوله
9 تا پرستو مانده
هر شاخه ای، یکی را
به روی خود نشانده

یکی از آن میانه
گرسنه بود و پر زد
برای دانه خوردن
به دشت و لانه سرزد

اتل متل توتوله
نه 10 تا و نه 9 تا
8 تا پرستو مانده
روی درخت زیبا

پرستوی قشنگی
که تشنه بود و بی تاب
پرید به سوی چشمه
برای خوردن آب

اتل متل توتوله
نه تشنه و نه خسته
7 تا پرستو حالا
روی درخت نشسته

پرستویی هم آرام
چیزی نگفت ودر رفت
به جای دور دوری
پرید و بی خبر رفت

اتل متل توتوله
پرستو آی پرستو
6 تا پرستو مانده
سر درخت گردو

اتل متل توتوله
شعر و شکوفه و قند
5 تا پرستو مانده
5 تا پرستو رفتند

یکی که بازیگوش بود
کرمی از آن بالا دید
برای خوردن آن
پر زد و پر پر ، پرید

یکی نماند و برگشت
دلش به تاپ تاپ افتاد
باید به جوجه هایش
دوباره دانه می داد

4 تا پرستو مانده
بقیه پر کشیدند
اتل متل توتوله
پرستوها پ د

از آن چهار پرستو
یکی،برای بازی
پریده و پر زد و رفت
به دشت سبز و بازی

اتل متل توتوله
از آن همه پرستو
فقط 3 تا نشسته
روی درخت گردو

یکی از آن 3 تا هم
پرید و رفت به باغی
نشست ودرد دل کرد
با جوجه کلاغی

اتل متل توتوله
دویدم و دویدم
به روی تک درختی
2 تا پرستو دیدیم

از آن 2 تا،یکی هم
نه جیک زد ونه فریاد
به دنبال بقیه
به فکر رفتن افتاد

اتل متل توتوله
نه 6 تا و نه 8 تا
نشسته 1 پرستو
بدون دوست وتنها

نشسته بود پرستو
بدون یار و تنها
که دید دوباره برگشت
پرستویی به آنجا

کنار هم نشستند
2 تا پرستو با هم
سلام و حال و احوال
نه غصه بود نه غم

اتل متل 10 و 9
توتوله 8 و 7 تا
به 6 و 5 رسیدند
پرستوهای زیبا

ولی کلاغ،کلاغ پر
دوباره پر کشیدند
4 و 3و 2و 1
پرستوها پ د

ص آمد انگار!؟
صدای پ ر آمد
2 تا بودند و دیدند
که یار دیگر آمد

سلام به روی ماهت
کجا بودی؟ بفرما!
3 تا شدیم. چه بهتر!
می شود«ما»

2 تای دیگر آمد
2 و 3 می شود چند؟
3 و 2 می شود 5
ترانه بود و لبخند

2 پر، 2پر ، 4 پر
3 تا پرستو برگشت
3 تا و 5 تا شد چند؟
6 و 2 می شود 8

پرستوهای زیبا
دوباره پرکشیدند
کنار هم پ د
به ابرها رسیدند

2 تا پرستو برگشت
دوباره 10 پرستو
دوباره 10 پرنده
و یک درخت گردو پرستو صالحی صعود پرسپولیس به جمع هشت تیم برتر آسیا را از طرف یک استقلالی وطن پرست تبریک گفت. گارد ساحلی اسپانیا اعلام کرد: احتمال می رود حدود ۵۰ مهاجر در آب های سواحل مراکش غرق شده باشند.
پرستو صالحی به مناسبت درگذشت افشین یداللهی پیام تسلیت فرستاد و از مردم درخواست کرد که برای همسرش… یک رسانه وابسته به آل سعود از بررسی مکانیزمی در مجلس م ی عربستان برای ا اج پنج میلیون مهاجر ن این کشور خبر داد. «مهاجر» یکی از مهمترین پهپادهای ساخته و استفاده شده در دوران جنگ تحمیلی عراق علیه ایران بود. امور مهاجرین و عودت کنندگان گفت: در حال حاضر بیش از ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار افغانستانی در سراسر جهان مهاجر می باشند.
ع جالبی از تغییر چهره پرستو گلستانی پس از 30 سال منتشر شده است که مشاهده خواهید کرد. ت آباد 51 مهاجر افغانستانی که به صورت غیر قانونی وارد این کشور شده بودند را ا اج کرد. دبیر بنیاد خیریه تبسم از توزیع بسته های مواد غذایی میان خانواده های نیازمند مهاجر خبرداد و گفت: این کار تحت عنوان کمپین میهمانی خدا با کمک خیرین مهاجر صورت می گیرد. دست کم ۷۴ مهاجر و پناهجو در آب های دریای مدیترانه در ساحل لیبی جان باختند. یک کشتی گارد ساحلی ایتالیا که حامل 4812 مهاجر بود صبح چهارشنبه در سیسیل وارد پوتسال pozzall ( جنوب جزیره ) شد.
مهناز افشار، پانته آ پناهی ها، متین ستوده و پرستو صالحی از جمله هنرمندانی بودند که در تیر 1396 در… ganjico_canada_2017_immigration
بالاترین رکورد جذب مهاجر در کانادا اتفاق افتاد، 320هزار مهاجر جدید در سال2016 سازمان ملی آمار کانادا، اعلام کرد: به شکلی بی سابقه کانادا از ژوئن 2015 (تیر 94) تا ژوئن 2016 (تیر 95)، 320 هزار مهاجر را پذیرفته است. به گزارش خبرگزاری فرانسه از اوتاوا، سازمان ملی آمار کانادا در بیانیه ای با اعلام این که پذیرش این تعداد مهاجر از سال 1910 میلادی تاکنون سابقه نداشته است، عنوان کرد: ورود مهاجران سوری به کانادا از نوامبر 2015 (آبان/ آذر 94) سهم قابل توجهی . . . ادامه مطلب (کلیک کنید) بیش از 58 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی برنامه پایش شب گذشته اعلام د عملکرد کارگران مهاجر از کارگران ایرانی بهتر است .
پرستو صالحی با انتشار ع ی از همسر افشین یداللهی روی تخت بیمارستان از مردم خواست برای بهبودی او دعا… پرستو صالحی بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی خدا را شکر کرد. تصاویر حضور و پرواز پرندگان مهاجر درجزیره آشوراده شهرستان بندرترکمن در استان گلستان را نشان می دهد. در گزارش زیر به زندگی شخصی و حرفه ای مستانه مهاجر تدوین گر سینما نگاهی داشته ایم. در سایه بی توجهی مسئولان مربوط ، فریدونکنار سالهاست قتگاه پرندگان مهاجر شده است. ایران با نسبت 0/07 نفر مهاجر به ازای هر هزار نفر جمعیت، در جمع 10 کشور دنیا با کمترین آمار مهاجرت به خارج قرار گرفته است. بر اساس رسانه های پا تانی، امروز روند ثبت نام حدود یک میلیون مهاجر افغانستانی فاقد مدارک قانونی در این کشور شروع می شود مقامات ایتالیا روز چهارشنبه از ورود بیش از سه هزار و 500 مهاجر و آواره به کشورشان خبردادند. نمایندگان حزب جمهوریخواه در کنگره احتمال حصول سریع توافق با دموکرات ها برای جلوگیری از ا اج ۷۰۰ هزار جوان مهاجر ثبت نشده در را اندک دانستند. مراسم آغاز تولید انبوه و تحویل دهی پهپاد نقطه زن مهاجر 6 با حضور سرتیپ حاتمی برگزار شد.
[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] با سرد شدن هوا، هزاران پرنده مهاجر میهمان تالاب ها و آبگیر های فارس شدند. پرستو صالحی با انتشار ع ی از همسر افشین یداللهی روی تخت بیمارستان از مردم خواست برای بهبودی او دعا… گارد ساحلی ایتالیا بامداد دوشنبه اعلام کرد که طی روزهای و شنبه گذشته حدود 6 هزار مهاجر غیر قانونی از آب های سواحل لیبی بیرون کشیده شدند. گارد ساحلی لیبی از نجات ۳۶۰ مهاجر غیرقانونی در آب های سواحل غربی این کشور خبر داد. وزارت کشور ایتالیا روز پنجشنبه گفت: شمار مهاجرانی غیر قانونی که به سمت ایتالیا حرکت د, نسبت به سال گذشته 18 درصد افزایش یافته و به حدود 65 هزار مهاجر رسیده است. در هر شهری که بر آن مسلط می شد مهمانخانه ای ب ا می شد به اسم «مهمانخانه ی دختران مهاجر». براساس گزارش های سازمان‎های جهانی، ایران در میان 20 کشور فرستنده مهاجر متخصص رتبه 17 را دارد. «محمد احسان فیضی»، عکاس مهاجر افغانستانی در سومین سمینار تخصصی عکاسی خبری به عنوان تنها افغانستان و یکی از اعضای سازمان ppa حضور یافت و دو اثر از وی مقام اول و چهارم را ب کرد. فریدونکنار - قتلگاه و یا قبرستان پرندگان، نامش را هر چه که بنامیم سرنوشت محتوم پرندگان مهاجر را در تالابهای مازندران از جمله فریدونکنار تغییر نخواهد داد. حدود هشت هزار مهاجر غیر قانونی هندی با لغو قانون حمایت از مهاجران (داکا) توسط دونالد ترامپ رئیس جمهوری ،از این کشور ا اج می شوند. نمایشنامه خوانی «شاعر» با حضور میکاییل شهرستانی و پرستو گلستانی در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می شود. امتناع معلم یکی از دبیرستان های هاوایی از تدریس به دانش آموزان مهاجر با انتقادات گسترده ای مواجه شده است.
مقام های مهاجرتی از بازداشت صدها مهاجر غیرقانونی در سرتاسر این کشور خبر دادند. فرمانده پاسگاه مرزی دریایی انبارسر پایگاه دریابانی آباد از دستگیری تعدادی از شکارچیان غیر مجاز پرندگان مهاجر در سطح حوزه استحفاظی پاسگاه خبر داد.