پرسپولیس

به نقل از خبرگزاریها در مورد پرسپولیس : بازی معوقه پرسپوليس رشت و شهید پورزکی انزلی که قرار بود روز 93/8/16 در ورزشگاه جنگل برگزار شود به دلیل بارندگی و آب گرفتگی به روز دوشنبه93/8/16 در ورزشگاه جنگل موکول شد.
پرسپوليس رشت 0 - 3 شهیدپورزکی انزلیاز بازی معوقه تیم پرسپوليس در یک بازی نزدیک با تیم خوب و آماده شهید پورزکی انزلی تن به ش ت داد.3یا4موقعیت گل داشتیم و می توانستیم بازی ر. پرسپوليس را در نیمه اول بازی با لخویا جسور و پرتلاش دیدیم. تیمی متفاوت با همه دیدارهای گذشته که اصرار بر اجرای تاکتیک داشت و هر گاه به در بسته می خورد دوباره تاکتیک را پیاده می کرد. کمی مثل دیدار با پدیده. پیش از اینکه امید عالیشاه روی سانتر هادی نوروزی دروازه پدیده را باز کند پرسپوليس چند سانتر از جناح راست انجام داد و در یکی از صحنه. به گزارش "ورزش سه"، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در سال قبل پرسپوليس در اهواز برابر فولاد خوزستان با نتیجه 3-0 باخت و به همین دلیل هراس باخت برابر راه آهن در جام حذفی به دل برخی از جمله بازیکنان سال گذشته پرسپوليس حاضر در این بازی افتاد. اما به دنبال شانس خوب سرخ ها و عملکرد خوب سوشا مکانی،پرسپوليس با همان اختلافی که به فولاد باخت،. پیروزی پرگل پرسپوليس مقابل حریف گرجستانی فوتبال ایران > لیگ برتر - تیم فوتبال پرسپوليس سومین دیدار دوستانه خود را در ترکیه با پیروزی پشت سر گذاشت.تیم فوتبال پرسپوليس در سومین دیدار تدارکاتی خود در شهر استانبول ترکیه با نتیجه پرگل 4 بر یک از سد تیم دینامیک گرجستان گذشت. محمد عباس زاده و رضا نوروزی هر کدام دو گل برای پرسپوليس به ثمر رساندند تا روند گ نی شان برای شاگردان ادامه داشته باشد.سام شعبانی بازیکنی که از انگلیس در تمرین پرسپوليس شرکت کرده یک پاس گل به نوروزی داد. همچنین گل دوم نوروزی از خطای بازیکن حریف روی ماهینی و از نقطه پن ی به ثمر رسید.فرشاد قاسمی و پیام صادقیان هم پاس گل های محمد عباس زاده را ارسال د. تمرین <font style=پرسپوليس" width="468" height="476" />
اردوی تهران:
پرسپوليس 2 - پدپده مشهد یک، گل ها: سیاوش یزدانی مقدم و سیدعلی فاطمی
پرسپوليس صفر - گسترش فولاد تبریز صفر

اردوی ترکیه:
پرسپوليس 3 - گلوریای رومانی صفر، گل ها:رضا نوروزی( 2 گل) و محمد عباس زاده
پرسپوليس 3 - سونگا آذربایجان 2، گل ها: محمد عباس زاده( 2 گل) و مهدی طارمی
پرسپوليس 4 - دینامیک گرجستان یک، گل ها: محمد عباس زاده ( 2 گل ) و رضا نوروزی( 2 گل ) تمرین سرخپوشان پرسپوليس پیوست" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00014637.jpg" alt="" width="200" height="150" /> به گزارش "ورزش سه"، کریم باقری که فصل گذشته به عنوان یکی از دستیاران علی در پرسپوليس مشغول به کار بود، پس از مشکلاتی که با پیدا کرد و پس از عدم دریافت حق و حقوقش در این فصل ترجیح داد تا دیگر روی نیمکت پرسپوليس ننشسته و با قطع همکاری کند. پس از ج حال به نظر می رسد کریم باقری افکار بزرگتری را در مورد پرسپوليس داشته و قصد دارد با شرکت در مزایده فروش سهام باشگاه پرسپوليس در صورت اجازه وزارت ورزش یکی از مالکان این باشگاه بزرگ شود. آن هم در حالی که چندی قبل پیشنهاد رضا خادم را برای حضور در هیات مدیره این باشگاه نپذیرفت.

حال باید منتظر بود و دید در شرایطی که حمیدرضا با پرداخت هزینه های باشگاه تصمیم گیرنده اصلی و اولین ک دای ید سهام باشگاه پرسپوليس است و رقبای سرسختی چون علی ، عباس انصاری فرد، حسین هدایتی، عابدینی، علی پروین و پیش وتان و ... را در کنار خود می بینید آیا موفق خواهد شد که سهام باشگاه پرسپوليس را یداری کند یا نه؟ پرسپوليس می روم" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00945751.jpg" alt="" width="200" height="150" /> هفته گذشته بود که خبر پیشنهاد رسمی دو تیم قطری به رضا حقیقی منتشر شد و این موضوع با نیمکت نشینی این بازیکن در بازی پرسپوليس برابر ذوب آهن همزمان شد تا برخی گمانه زنی ها به این سمت برود که او از نیمکت نشینی ناراحت است و می خواهد به یکی از این پیشنهادها پاسخ مثبت بدهد. پرسپوليس" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00946471.jpg" alt="" /> به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه نزدیکان این گمانه را تکذیب می کنند ، او در دوران حضورش در وزارت ورزش یک رکورد ویژه دارد ؛ انتخاب سه مدیرعامل برای پرسپوليس درمدت کمتر از ی ال .

گودرزی در ابتدای حضور در وزارت ورزش در اقدامی عجیب علی پروین را به عنوان مدیرعامل پرسپوليس انتخاب کرد و پس از مدتی ، حکم مدیریت را به نام علیرضا رحیمی مدیر شناخته شده و انی فوتبال ایران زد.

جالب اینکه مدیریت رحیمی هم در پرسپوليس طولی نکشید. دیروز هیئت مدیره پرسپوليس بهروز منتقمی را به عنوان مدیر و س رست معرفی کرد تا وزارت ورزش به رکورد جانانه ای در این زمینه برسد! http://www.varzesh11.com/images/news/hossein-faraki-10672.jpg وبلاگ هواداران پرسپوليس:باشگاه پرسپوليس در دو هفته گذشته طرح جانشینی یک مربی مطرح به جای علی را پیش می برده است و در این بین با گزینه های مختلفی وارد مذاکره شده بود.

زلاتکو کرانچار و حسین فرکی دو مربی بودند که در هفته گذشته با رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپوليس به گفت وگو نشسته اند. بنابر اخبار موثق فرکی به هیچ وجه هدایت پرسپوليس را نپذیرفته و حضور در این باشگاه را پردردسر و مشقت بار تلقی کرده است و البته از اعضای هیات مدیره به جد خواسته که نامی از وی به زبان نیاورند. پرسپوليس" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/00991553.jpg" alt="" width="200" height="150" /> تمرین امروز تیم فوتبال پرسپوليس در جزیره کیش از ساعت 17:45 در زمین المپیک این جزیره برگزار شد که این تمرین با حاشیه هایی همراه بود که در زیر می خوانید:

به نقل از فارس، هوای جزیره کیش به شدت شرجی است اما در زمان تمرین سرخپوشان شرایط آب و هوایی در وضعیت بهتری قرار داشت. هواداران تیم فولاد خوزستان با شعارهایی در دقیقه 89 بازی مبنی بر اینکه « تیم ات را بردارو برو» خواستار ترک زمین توسط قرمزپوشان شدند.

به گزارش فارس، هواداران پرسپوليس نیز که به شدت از وضعیت پرسپوليس ناراضی بودند با شعارهای « یادت باشه کریمی باید باشه» و «جادوگر به پرسپوليس برگرد» به تشویق علی کریمی پرداختند. هم علی رغم اینکه ب. می دانیم که بار کج به منزل نمی رسد! و می بینیم که پرسپوليس به مقصود رسیده است؛ این یعنی چه؟ این به کدامین معناست؟

پرسپوليس را در کدام تراز باید قرار داد؟ پرسپوليس را در کدام مرتبه و در کدامین رتبه باید قضاوت کرد؟ از پرسپوليس کدامین درس و کدامین نکته های اصولی را باید آموخت و آموزه های خود قرار داد؟

تمام تیم های دیگر که می . دیدار معوقه از هفته یازدهم مسابقات فوتبال لیگ بزرگسالان استان را تیم پرسپوليس نوین برازجان به سود خود به پایان برد. دیروز و در شهر برازجان تیم رده هفتمی پرسپوليس نوین این شهر میزبان تیم صدر ج ی امید گناوه بود که در پایان این برازجانی ها بودند که با حساب 2بر0 پیروز شدند و با 23 امتیاز به رده پنجم ج صعود د. این در حالی بود که تیم امید گنا. شرط باشگاه پرسپوليس برای اسپانسرها: اول 10 میلیارد تومان بدهید خیلی ها عقیده دارند که باشگاه پرسپوليس در انتخاب اسپانسر دارد دست دست می کند و این تأخیر به نفع این باشگاه نیست. چند اسپانسر شرایط پیشنهادی خود را به اطلاع مسئولان باشگاه پرسپوليس رسانده اند تا اعضای هیأت مدیره این باشگاه تصمیم نهایی را بگیرند. به طور مثال یک شرکت متمول اعلام کرده همه هزینه های جاری باشگاه تا پایان فصل پانزدهم را به شرطی متقبل می شود که کلیه تبلیغات پرسپوليس به صورت یکجا و انحصاری به این شرکت واگذار شود. این اسپانسر تبلیغات روی لباس، دور زمین تمرین و مسابقه، کنفرانس مطبوعاتی و همه و همه را می خواهد و در قبال آن تضمین می دهد تا پایان فصل پرسپوليس را تأمین کند. شرکت دیگر اعلام کرده دو ماه یک بار پول در اختیار باشگاه می گذارد و این تصمیم بدین خاطر است که از همه چیز مطمئن شود و ظاهراً کنار گذاشتن و فسخ یک طرفه قرارداد اسپانسر فصل گذشته، مزید بر علت شده تا برخی ک داهای اسپانسری باشگاه پرسپوليس با احتیاط وارد معامله شوند اما شاید جالب تر شود که بدانید مدیران باشگاه پرسپوليس به تازگی شرط جالبی پیش روی اسپانسرها گذاشته اند: «10 میلیارد تومان همان اول بدهید!» شنیدیم پرسپوليسی ها با این شرط می خواهند تضمین لازم را گرفته و بدانند آقایان اسپانسر چند مرده حلاج هستند! مربی تیم فوتبال پرسپوليس در جریان برگزاری اردوی سرخ پوشان در ترکیه دچار مصدومیت شدید شد. محمدضا مولایی، مربی بدنساز تیم فوتبال پرسپوليس در حاشیه تمرینات قرمزپوشان دچار کشیدگی و مصدومیت شدید از ناحیه پا شد و باید چند روزی را برای بهبودی کامل استراحت کند، اما این در شرایطی است که مولایی تمرینات قرمزپوشان را زیر نظر دارد. به گزارش س. مجتبی محرمی اسطوره محبوب پرسپوليس با انتشار مطلبی پیروزی تیم پرسپوليس در برای لخویا را تبریک گفت.

محرمی در اینستاگرامش نوشت:

«خوشحالم چون تیم محبوبم برد خوشحال ترم چون ی تیم بچه پولدار عربى برد خوشح رینم چون پرسپوليس بزرگ در حساسترین شرایط به ساحل ارامش رسید. روى صحبتم با بچه های تیم و حمید درخشان هستش. اونها باید بدو. در بخشی از ورزشگاه یک پیراهن شماره 8 علی کریمی نصب شده که تماشاگرانی که در این قسمت، علی کریمی را تشویق د.

*بعد از گل تیم نفت نزدیک بود بین تماشاگران اندک نفت و هواداران پرسپوليس درگیری فیزیکی پیش بیاید.

*منصور قنبر زاده مدیرعامل باشگاه نفت و رضا وطن خواه از پیش وتان پرسپوليس و همچنین مهدی خواجه وند از اعضای هیأت مدیره پر. پرسپوليس راهی سیرجان شد" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00994294.jpg" alt="" width="200" height="150" /> به گزارش "ورزش سه"، درخشان و شاگردانش ساعت 11 صبح امروز با پرواز مستقیم راهی شهر سیرجان شدند. طبق هماهنگی های انجام شده قرار است بعدازظهر امروز تمرین سبکی را انجام دهند.

کاروان پرسپوليس بلافاصله بعد از بازی از سیرجان به کرمان رفته و از کرمان به سمت تهران پرواز خواهند کرد. ومانا با پرسپوليس قرارداد بست
میشل اومانا م ع ملی پوش کاستاریکایی پرسپوليس امروز با پرسپوليس قرارداد بست. پرسپوليس قرارداد بست" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990619.jpg" alt="" width="200" height="150" /> به گزارش "ورزش سه"، میشل اومانا، م ع ملی پوش اهل کاستاریکا، امروز پس از موفقیت در تست های پزشکی باشگاه پرسپوليس با این باشگاه قرارداد دو ساله بست. علی سرمربی تیم فوتبال پرسپوليس که این روزها با تمام توان خود برای کمک به رحیمی به دنبال جذب بازیکن است پس از تمرین امروز جلسه ای 40 دقیقه ای را با علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپوليس در ورزشگاه درفشی فر برگزار کرد. در این جلسه در خصوص آ ین وضعیت نقل و انتقالات سرخپوشان، اردوی اردبیل و اردوی خارجی قرمزپوشان و وضعیت برخی بازیکنان بح. پرسپوليس" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00977821.jpg" alt="" width="200" height="150" /> میثم علیپور فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپوليس در گفت وگو با سایت رسمی این باشگاه در مورد آ ین وصعیت مصدومان این تیم گفت: در حال حاضر امید عالیشاه آ ین مراحل درمان را پشت سر می گذارد. او در بازی دوستانه ای که در تهران داشتیم دچار پیچ خوردگی مچ پا شد و امیدواریم تا دو روز آینده به تمرینات تیمی برگردد. پسر آقای گل سابق پرسپوليس و اسطوره این تیم که مدتی هم در تیم جوانان و امید پرسپوليس عضویت داشت با عقد قراردادی رسما به عضویت باشگاه استقلال ب در آمد.

قرارداد پیوس با استقلال ب ی اله است و باید دید واکنش آقای گل به کار پسرش چیست. هر روز شنبه بود که سایت های خبری از احتمال حضور برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی ایران در پرسپوليس خبر دادند ولی این مربی کروات فقط گزینه ای یکروزه و غیرواقعی برای تیم سرخ پوش تهرانی بود. ماجرا از این قرار است که حسین هدایتی، عضو سابق و متمول هیأت مدیره پرسپوليس برای بازگشت به مدیریت این باشگاه، مذاکراتی را با مسئولان وزارت ورزش انجام داده و برای بازگشت اختیار تام خواسته بود. این در حالی است که هدایتی قصد داشت درصورت قطعی شدن حضورش در پرسپوليس، برانکو را جایگزین حمید درخشان کند. هدایتی انتظار داشت در مورد نحوه فعالیت و مسئولیت هایش در پرسپوليس با وزارت ورزش به توافق برسد ولی این اتفاق نیفتاد. او حتی پیگیر مذاکره با برانکو هم شد که ظاهرا این موضوع به مذاق مسئولان پرسپوليس خوش نیامد. کلانی: ما مذاکره نکردیم حسین کلانی، عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپوليس درخصوص مذاکره مسئولان این باشگاه با برانکو ایوانکوویچ می گوید: «از طرف خودم و دیگر اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپوليس شدیداً این موضوع را تکذیب می کنم. ممکن است یک نفر با برانکو صحبت کرده باشد و از او در مورد حضورش در پرسپوليس سؤال پرسیده باشد اما مسلماً آن یک نفر از طرف باشگاه پرسپوليس نبوده است.» مهران بهرامی، مدیر اجرایی باشگا ه پرسپوليس هم در این خصوص به کنایه به هدایتی می گوید: «برانکو مدعی است از باشگاه پرسپوليس با او تماس گرفته اند. اگر فرض را بر این بگذاریم که ادعای او درست است، شاید آقایانی که فکر می د در باشگاه پرسپوليس سمت خواهند گرفت پیشدستی کرده و با برانکو برای پذیرفتن هدایت پرسپوليس تماس گرفته باشند!» ایوانکوویچ اما روز گذشته بحث مذاکره با پرسپوليس را تکذیب کرد. او در مورد این موضوع گفت:«یک نفر از ایران با من تماس گرفت و گفت اگر باشگاه پرسپوليس پیشنهاد دهد، چه پاسخی می دهم که من گفتم مانند دیگر پیشنهادهایم آن را بررسی می کنم. فعلاً مذاکره ای با تیم ایرانی انجام ندادم.» پرسپوليس دنبال اسپانسر بعد از مشکلاتی که برای حمیدرضا به وجود آمده است، مسئولان باشگاه پرسپوليس به دنبال آن هستند که برای چند بازی و به صورت موقت اسپانسر جذب کنند. در حال حاضر 45شرکت آماده این هستند تا به عنوان اسپانسر موقت با باشگاه پرسپوليس همکاری کنند. در این میان تکلیف و زمان آزاد شدن او هم مشخص نیست و همچنان خبرهای مختلفی در مورد انتخاب مدیرعامل جدید به گوش می رسد. روز گذشته ایسنا خبر داد که اعضای هیأت مدیره پس از بررسی گزینه های مختلف روی نام محمد حسین نژاد فلاح، رئیس اداره کل ورزش جوانان استان تهران تأکید ویژه ای داشته اند و به انتخاب نهایی رسیده اند. قرار است امروز جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپوليس در محل این باشگاه برگزار شود تا به احتمال فراوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپوليس انتخاب شود. باید دید در نهایت چه فردی جایگزین خواهد شد. به گزارش "ورزش سه" الله وردی که در فرآیند حمایت از با مایلی کهن هم در افتاد می گوید: پرسپوليس فصل خوبی نداشته و مطمئن باشید با رفتن علی اوضاعش بدتر می شود .مطمئن باشید حمید درخشان در حال حاضر صاحب شرایط مناسبی از لحاظ مدیریتی برای غلبه بر مشکلات و حواشی پرسپوليس نیست و نمی تواند کشتی بحران زده ی پرسپوليس را به ساحل نجات برساند . من حس . در پایان نیمه اول پیام صادقیان به نشانه اعتراض توپ را محکم شوت زد و این حرکت او به نوعی اعتراض به بازیکنان پرسپوليس بود.

*با وجود آنکه در ورزشگاه باز شد و برخی تماشاگران بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند اما بلندگوی ورزشگاه تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه را 18 هزار نفر اعلام کرد.

*علیرضا منصوریان بین دو نیمه وقتی محمد پنجعلی . این روزها مسئله حضور و یا عدم حضور نیلسون در پرسپوليس حواشی زیادی ایجاد کرده است. بعد از اینکه مشخص شد همسر نیلسون دچار بیماری است، این موضوع مطرح شد که نیلسون به ایران نخواهد آمد اما او در صفحه شخصی خود در اعلام کرد که به تهران می آید.

نیلسون در پیام خود به هواداران پرسپوليس نوشت: «به همه هواداران پرسپوليس می گویم که برمی گردم. م. لوگوی باشگاه <font style=پرسپوليس" /> کاروان پرسپوليس طی اقدامی عجیب با اتوبوس راهی اصفهان شد.ناهماهنگی هایی که در باشگاه پرسپوليس رخ داد و غیبت محمود خوردبین س رست پرسپوليس طی چند روز اخیر دست به دست هم داد تا سرخپوشان برای ید و رزرو بلیط اصفهان در ساعت مورد نظرشان دچار مشکل شوند به گونه ای که آنها توانستند بلیط ساعت 20:30 امشب را رزرو کند. آن هم در حالی که اطلاعات فرودگاه مهرآباد اعلام کرد که هیچ تضمینی برای پرواز به موقع کاروان پرسپوليس به اصفهان نخواد داد و ممکن است پروازتهران به اصفهان حتی با چند ساعت تاخیر مواجه شود. به همین دلیل حمید درخشان ریسک نکرد و تصمیم گرفت خودش و بازیکنان از طریق زمینی و با اتوبوس راهی اصفهان شوند.

اینگونه بود که بازیکنان پرسپوليس بلافاصله بعد از تمرین صبحگاهی خود و دقایقی قبل سوار اتوبوسی که از قبل مقابل درهای درفشی فر منتظر آنها بود شده و به سمت اصفهان حرکت د. اولین تمرین پرسپوليس پس از دیدار این تیم مقابل صبای قم امروز و از ساعت 17:30 در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد که در این تمرین حدود 50 هوادار حضور داشتند.

به نقل از فارس، علی در تمرین امروز پرسپوليس با تأخیر حاضر شد.

* حمیدرضا علی عسگری و رضا نورمحمدی امروز با اعضای کادر پزشکی باشگاه پرسپوليس به تمرین پرداختند.

* احمد نو. مصاحبه منتشر شده از سرمربی پرسپوليس با واکنش بازیکن سابق این تیم همراه شد.
مصاحبه منتشر شده از برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپوليس واکنش بازیکن سابق این تیم را در پی داشت. برانکو در بخشی از این مصاحبه تاکید کرده بود که گابریل و عباس زاده به سیستم وی نمی خوردند تا همین مهم سبب شود محمد عباس زاده، با انتشار متنی در اینستاگرامش نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد: " باشد من به سیستم شما نمیخورم. من از این حرف شما دلگیر نشدم بلکه انگیزه اى که این جمله شما به من داد مرا مصمم کرد به هیچ تیمى رحم نکنم....... عزیزم با تمام احترامى که براى شما و تصمیم هاتون قائل هستم به شما و تمام هواداران پرسپوليس قول میدم همین نیم فصل جز ٣ گل زن برتر لیگ باشم.(منتظر برگشت با قدرت من به لیگ باشید) براى شما و تیم محبوبم پرسپوليس آرزوى موفقیت و قهرمانى دارم..." پرسپوليس به بازگشت انصاری فرد امیدوار شد" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00939919.jpg" alt="" width="200" height="150" /> کریم انصاری فرد و مدیربرنامه هایش (محمودرضا فاضلی) که هماکنون در اسپانیا به سر می برند به نظر می رسد با پاسخ منفی باشگاه رئال ساراگوسا مواجه شدند. این خبری بود که امروز صبح در رسانه های نوشتاری چاپ ساراگوسای اسپانیا منتشر شد.

در این میان اگرچه کریم انصاری فرد امیدوار است تا از طریق ارتباط خوب مدیربرنامه هایش با سران این باشگاه دسته دومی در نهایت رضایت آنها را برای حضور در ساراگوسا جلب کند. اما از سوی دیگر در تهران مسئولان پرسپوليس امیدوارند تا شاید بتوانند با پیشنهاد دوباره به انصاری فرد رضایت او را برای حضور در پرسپوليس جلب کنند.

این در حالی است که علی روز قبل در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با پدیده جذب انصاری فرد را تکذیب نکرد، حال باید دید در نهایت پرسپوليس برای پر جای خالی رضا نوروزی با انصاری فرد به توافق می رسد یا مجبور به جذب بازیکنان خارجی می شود. تمرین امروز تیم فوتبال پرسپوليس از ساعت 18 در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد. شاگردان امروز پس از دویدن و انجام حرکات کششی به حفظ توپ، مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال درون تیمی در قالب دو تیم زرد و نارنجی مشغول شدند.

* بهزاد غلامپور به صورت اختصاصی با دروازه بان ها تمرینات خاص و ویژه ای انجام داد.

* حبیب کاشانی که در تمرین سرخپوش. پرسپوليس را رها کنم" src="http://www.varzesh11.com/images/news/mohammad-nouri-30769.jpg" alt="محمد نوری" width="252" height="141" /> دیروز خبر رسید محمد نوری با مصدومیت مواجه شده و احتمالاً به بازی امروز پرسپوليس برابر صبای قم نخواهد رسید. محمد! مصدوم شدی؟ (با بی حوصلگی) بله، به خدا نمی دانم چرا این اتفاقات می افتد. آ تمرین یک مرتبه کشاله پایم کش آمد و...

حمید درخشان هم کم بدشانس نیست. درست می گوییم؟! نمی دانم چه بگویم؟ اصلاً فکرش را نمی این اتفاق بیفتد اما به هیچ عنوان نمی خواهم بازی با صبای قم را از دست بدهم.

این حرف بدین معناست که به دیدار با تیم صبا می رسی؟ گفتم که تمام تلاش خودم را انجام می دهم. البته باید فیزیوتراپی کنم و همه چیز پنج شنبه مشخص می شود.

از لیست ۱۸ نفره که خارج نشدی؟ نه، به خودم که باشد با یک پا هم برای پرسپوليس بازی می کنم. نمی توانم در این شرایط پرسپوليس را رها کنم.

کم نیستند انی که مسابقه پرسپوليس و صبای قم را بازی مرگ و زندگی برای حمید درخشان می دانند. نظر خودت چیست؟ این دیدار به جهاتی حساس شده اما ان شاءا... که می بریم و همه چیز به ح عادی برمی گردد.

می خواهی بگویی الان شرایط پرسپوليس عادی نیست؟! نه اینکه عادی نباشد ولی تغییر و تحولات اخیر و شایعات مختلفی که مطرح می شود تمرکز کادرفنی و بازیکنان پرسپوليس را به هم می ریزد. البته ما سعی کردیم به این مسائل بی توجه باشیم و کار خودمان را دنبال کنیم.

درباره حضور احتمالی برانکو و قطبی در پرسپوليس صحبتی نداری؟ من به عنوان بازیکن حق اظهارنظر درباره این مسئله را ندارم ولی با این وجود معتقدم تغییرات در این مقطع خیلی نمی تواند تأثیرگذار باشد. ان شاءا... صبای قم را می بریم و آقای درخشان هم می ماند و به کارش ادامه می دهد.

حالا که کاپیتان پرسپوليس مصدوم شده، روحیه سایر بازیکنان پایین نمی آید؟ گفتم که به هر قیمت ممکن خودم را می رسانم. الحمدلله ما بازیکنان شایسته ای داریم و روحیه آنها هم با این مسائل به هم نمی ریزد.

راستی به بازی پرسپوليس در لیگ قهرمانان آسیا مقابل لخویا که می رسی؟ شک نکنید! به صبای قم هم خواهم رسید.

اگر یک درصد نرسیدی چه ی می تواند جای تو را پر کند؟ ان شاءا... که می رسم... به گزارش "ورزش سه"، قرار بود این تمرین پشت درهای بسته برگزار شود اما با درخواست کانون هواداران پرسپوليس درخشان درهای تمرین را به روی خبرنگاران و هواداران باز کرد.

حدود 100 هوادار روی سکوها حضور یافتند و البته ت بودند.

مثل همیشه نادر باقری با گلرها به صورت جداگانه کار می کرد.

جواد حسن زاده سرمربی امیدهای پرسپوليس. مختاباد مشاور فرهنگی باشگاه پرسپوليس شد تهران- ایرنا- س رست باشگاه فرهنگی - ورزشی پرسپوليس در حکمی عبدالحسین مختاباد آهنگساز وخواننده موسیقی سنتی ایران را به سمت مشاور فرهنگی ،هنری و اجتماعی این باشگاه منصوب کرد. این حکم از سوی بهروز منتقمی س رست باشگاه پرسپوليس امضا شده است . مختاباد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت که ای. جلسه هماهنگی بازی دو تیم پرسپوليس و تراکتورسازی ظهر امروز در سازمان لیگ برگزار شد. در این جلسه هماهنگی که مسئولان دو تیم، س رستان و مدیران رسانه ای پرسپوليس و تراکتورسازی حاضر بوده اند. قرار شد پرسپوليس به عنوان تیم میزبان پیراهن سرخ را برتن کند و تیم همیشه سرخپوشان تراکتورسازی به عنوان میهمان با پیراهن های سفید فردا در ورزشگاه حاضر شوند. ضمن اینکه دروازه بان پرسپوليس مشکی پوش خواهد بود و دروازه بان تراکتور پیراهنی سبز رنگ به تن خواهد کرد. به گزارش تسنیم، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپوليس پس از اردوی 10 روزه در ترکیه امروز از ساعت 10:30 در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

* بازیکنان پرسپوليس از ساعت 10:30 تا 11 در زمین چمن ورزشگاه درفشی فر به دویدن و انجام حرکات کششی مشغول شدند و پس از آن به سالن وزنه رفتند و 40 دقیقه وزنه زدند.

* حدود 10 هوادار امروز به ورزشگاه درفشی فر آمد. مهاجم پرسپوليس راهی اهواز می شود؟!
شاید مهاجم تیم فوتبال پرسپوليس راهی اهواز شود.پرسپوليس راهی اهواز می شود؟!" /> غلامرضا رضایی بازیکن تیم پرسپوليس رسما اعلام کرد که نیم فصل از این تیم جدا می شود.

به گزارش فارس، یکی از تیم هایی که این بازیکن را می خواهد فولاد خوزستان است.

البته این باشگاه هنوز با این بازیکن مذاکره ای نداشته و قرار است بعد از بازی امروز پرسپوليس مقابل استقلال خوزستان مسئولان این باشگاه با پرسپوليس مذاکره کنند.
محمد پنجعلی با نظر مسئولان باشگاه پرسپوليس از س رستی تیم فوتبال این باشگاه کنار گذاشته شد و به احتمال زیاد در یک پست دیگر در باشگاه به کار گرفته می شود. با وجود برکناری علی و دیگر دستیارانش از کادر فنی پرسپوليس و حضور حمید درخشان به عنوان سرمربی این تیم، محمد پنجعلی در سمت س رست پرسپوليس باقی ماند و حتی به همراه کادر جدید برای بازی با نفت مسجد سلیمان روی نیمکت نشست.
با این حال پنجعلی هم از پست خود کنار گذاشته شد و به احتمال زیاد یک سمت دیگر در باشگاه به او محول خواهد شد.

حمیدرضا در گفتگو با مهر، با تایید این خبر گفت: پنجعلی متعلق به کادر فنی قبلی بوده و از نظر اخلاقی هم درست نیست که در سیستم جدید س رست باشد! البته پنجعلی از پیش وتان و بزرگان باشگاه پرسپوليس است و ما در یک نقطه دیگر از باشگاه از وی استفاده خواهیم کرد.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپوليس درباره جانشین پنجعلی هم گفت: کار حضور خوردبین به عنوان س رست پرسپوليس تا اندازه بسیاری تمام شده است. پرسپوليس به خانواده مظلومی" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00995508.jpg" alt="" width="200" height="150" /> به گزارش "ورزش سه"، غلامحسین مظلومی، مهاجم اسبق استقلال به دلیل بیماری سرطان دیروز دار فانی را وداع گفت.

به همین منظور محمد نوری کاپیتان با اخلاق پرسپوليس ضمن ابرازی همدردی با بازماندگان آن مرحوم، درگذشت غلامحسین مظلومی را تسلیت گفت.

گفتنی است پیکر مرحوم غلامحسین مظلومی، پیش وت باشگاه استقلال ساعت 9 صبح از ورزشگاه شهید شیرودی به قطعه نام آوران بهشت زهرا تشییع خواهد شد. روز قبل گزارش کاملی از میزان بدهی باشگاه پرسپوليس به مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی سابق این تیم را در "ورزش سه" منتشر شد. در ادامه پیگیری های این پرونده متوجه شدیم که روز 5 مهرماه یعنی دیروز آ ین فرصت برای باشگاه پرسپوليس بوده تا لایحه دفاعی خود را نسبت به شکایت مانوئل ژوزه به فیفا ارسال کند. اما جالب ایناجاست که بخش حقوقی باشگاه پرسپول. پرسپوليس" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00991213.jpg" alt="" width="462" height="258" /> کمیته مسابقات سازمان لیگ، از عدم تغییر تاریخ برگزاری دیدارهای استقلال و پرسپوليس در هفته شانزدهم لیگ برتر خبر داد. به گزارش "ورزش سه"، کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد با توجه به عدم موافقت تیمهای راه آهن و نفت تهران با تغییر زمان مسابقات این دو تیم با تیمهای استقلال و پرسپوليس در هفته شانزدهم لیگ برتر، این مسابقات در همان تاریخ و در همان ساعت که قبلا توسط کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام شده بود در ورزشگاه های و تختی برگزار خواهد شد. تمرین امروز صبح پرسپوليس از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد که این تمرین بدون حضور خبرنگاران و هواداران و پشت درهای بسته انجام شد.

به نقل از فارس، بازیکنان تیم فوتبال پرسپوليس ابتدا زیر نظر کادرفنی دقایقی دور زمین دویدند و سپس راهی سالن وزنه شده و به کار با وزنه پرداختند. تمرین امروز صبح به کار با وزنه اخ. حسن زاده در مورد این دیدار گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم ولی آنها به گل رسیدند. اما در ادامه توانستیم بازی باخته را به نفع خود برگردانیم 3 امتیاز این بازی خیلی برایمان مهم بود توانستم اختلافمان را با انتهای ج زیاد کنیم.

او در مورد دیدار با پرسپوليس در جام حذفی ادامه داد: پیکان به بردن عادت کرده است امیدوارم در دیدار با پرسپولی. غلامرضا رضایی هنگامی که از زمین بازی بیرون آمد و تعویض شد به سمت هواداران پرسپوليس رفت و برای آنها دست تکان داد. هواداران هم او را تشویق د.

*محسن بنگر زمانی که از داور کارت زرد دریافت کرد به نشانه اعتراض برای او دست زد.

*محمد نوری هافبک تیم فوتبال پرسپوليس که در این دیدار نیمکت نشین بود بارها از سوی تماشاگران تشویق شد.
پرسپوليس مستاجر فدراسیون شدند" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00028614.jpg" alt="" width="200" height="150" /> منصور قنبرزاده در پایان نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اعلام کرد: ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپوليس به عنوان اموال فدراسیون فوتبال شناخته شده اند و این دو باشگاه بابت حضورشان در این ساختمان ها به هیات فوتبال استان تهران اجاره بها پراخت کنند.

وی ادامه داد: در صورتی که این دو ساختمان به فدراسیون واگذار شود، فدراسیون می تواند این ساختمان ها را به هیات های فوتبال اجاره بدهد.

به گزارش فارس، به این ترتیب این دو باشگاه مستاجر فدراسیون فوتبال شدند. اعضای تیم پرسپوليس پس از تشکیل اردویی 10 روزه بامداد امروز به تهران بازگشت اما قرمزپوشان در راه بازگشت دچار دردسر شدند. نیلسون دروازه بان برزیلی پرسپوليس هنگامی که پاسپورت خود را نشان داد و قصد ورود به ایران را داشت با ممانعت مسئولان فرودگاه برای ورود به سالن فرودگاه روبرو شد. نیلسون حدود 3 ساعت در فرودگاه ماند و محمد پنجعلی س رست س. هادی نوروزی بازیکنی که کارش را روی تشک کشتی آغاز کرد، اما در حال حاضر در چمن سبز رنگ فوتبال بدون ادعا فقط برای تیم محبوبش توپ می زند.

نوروزی بازیکن سرخپوشان از محصولات آکادمی باشگاه پرسپوليس است که مدتی از این تیم جدا شد و به داماش ایرانیان پیوست اما در زمان مربیگری افشین قطبی در سال دوم حضورش در پرسپوليس به درخواست کمک خود ی. مهاجم اول این روزهای پرسپوليس می گوید:در پرسپوليس بازی می کنم مگر آنکه بیرونم کنندمهدی طارمی به همراه 4 بازیکن دیگر پرسپوليس بلافاصله پس از اتمام تمرین راهی ورزشگاه خیریه عمل شد تا در جشن تولد خود، علی شرکت کند.پس از اتمام جشن تولد 46 سالگی علی ، با مهدی طارمی تماس گرفتیم و در همین ارتباط و بازی با ان اصفهان صحبت کردیم که به خواندنش می ارزد. علام رقم قرارداد بازیکنان و کادرفنی پرسپوليس
فهرست رقم قراردادهای بازیکنان و کادر فنی باشگاه پرسپوليس جهت انتشار در اختیار سایت رسمی این باشگاه قرار گرفت. پرسپوليس" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00988551.jpg" alt="" width="200" height="150" /> به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپوليس، در راستای تاکید ورزش و جوانان و سازمان لیگ برتر فوتبال در شفاف سازی قراردادهای بازیکنان، باشگاه پرسپوليس ریز قراردادهایش را منتشر کرد.

طبق اعلام باشگاه پرسپوليس رقم قراردادهای منعقده میان باشگاه پرسپوليس و بازیکنان بزرگسال در فصل 93-94 به شرح زیر است:

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی سابق پرسپوليس در افتتاحیه فروشگاه البسه ورزشی در جمع خبرنگاران حاضر شد و به برخی سوالات آنها پاسخ داد.

علی در مورد پیشنهاد حبیب کاشانی و حضورش در تیم ملی امید گفت: من از این موضوع بی اطلاع هستم و اگر ایشان این پیشنهاد را به من بدهد با کمال احترامی که دارم نمی توانم قبول کنم. ضمن اینکه بارها گفته ام قص. با توجه به هماهنگی های انجام شده بین مسئولان و کادر فنی دو تیم پرسپوليس و پیکان قرمزپوشان پس از بازگشت به تهران از ساعت 18 فردا در ورزشگاه پیکان شهر در دیداری دوستانه به مصاف پیکان خواهند رفت.

به نقل از فارس، آ ین جلسه کادر فنی تیم فوتبال پرسپوليس با بازیکنان ساعت 17 و 15 دقیقه امروز در هتل نیشکر برگزار شد و علی آ ین توصیه ها را به .