پرسپولیس گرانفروشی می کند هر پیراهن 3 میلیون

به نقل از خبرگزاریها در مورد پرسپولیس گرانفروشی می کند هر پیراهن 3 میلیون : در شرایطی که تا ساعاتی دیگر قرار است پرسپولیس مقابل نفت تهران به میدان برود، برای اولین بار در تاریخ رویارویی 2 تیم، پرسپولیس با پیراهن های سفید به میدان می رود. در حالی که پیراهن نفت از ابتدای فصل قرمز رنگ شده، پرسپولیسی ها امروز با پیراهن سفید به میدان می روند. در بخشی از ورزشگاه یک پیراهن شماره 8 علی کریمی نصب شده که تماشاگرانی که در این قسمت، علی کریمی را تشویق د.

*بعد از گل تیم نفت نزدیک بود بین تماشاگران اندک نفت و هواداران پرسپولیس درگیری فیزیکی پیش بیاید.

*منصور قنبر زاده مدیرعامل باشگاه نفت و رضا وطن خواه از پیش وتان پرسپولیس و همچنین مهدی خواجه وند از اعضای هیأت مدیره پر. شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس مشخص شد
شماره بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای لیگ چهاردهم مشخص شد. به گزارش فارس، با شروع بازی های لیگ برتر شماره پیراهن بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس نیز مشخص شد.

سوشا مکانی شماره 1

نیلسون شماره 40

نادری (دروازه بان سوم) شماره 23

محمد نوری شماره 14

رضا نورمحمدی شماره 20

رضا حقیقی شماره 9

محمدرضا خانزاده 3

مهدی دغاغله شماره 8

رضا نوروزی شماره 10

محمد عباس زاده شماره 33

امید عالیشاه شماره 2

افشین اسماعیل زاده 15

کفشگری شماره 18

حمید علی عسگر شماره 26

حسین ماهینی شماره 13

مهدی طارمی شماره 17

پیام صادقیان شماره 11

هادی نوروزی شماره 24

نورالهی شماره 28

میلاد کمندانی شماره 19

محسن بنگر شماره 6

میثم حسینی شماره 12

*همچنین شماره 4 که فصل گذشته بر تن سید جلال حسینی بود فعلاً به بازیکنی داده نشده است.

این در شرایطی است که پرسپولیسی ها همچنان دو جای خالی در لیست خود برای عقد قرارداد با بازیکنان لیگ برتر در باشگاه و 4 بازیکن در هیأت فوتبال دارند. بازیکنان پرسپولیس باید قدر موقعیت و جایگاهی که پیدا کرده اند را بدانند. آنها در پرسپولیس می توانند یک شبه مشهور شوند اما باید قدر این شهرت را هم بدانند. پیراهن پرسپولیس اندازه پیراهن تیم ملی می ارزد پیراهن جشن قهرمانی پرسپولیس رونمایی شد.باشگاه پرسپولیس از پیراهن قهرمانی پرسپولیس که قرار است در بازی فردا مقابل پدیده مورد استفاده قرار بگیرد رونمایی کرد.
شماره 4 بایگانی شد، 8 به دغاغله رسید شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس مشخص شد
شماره بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس برای لیگ چهاردهم مشخص شد. به گزارش فارس، با شروع بازی های لیگ برتر شماره پیراهن بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس نیز مشخص شد.

سوشا مکانی شماره 1

نیلسون شماره 40

نادری (دروازه بان سوم) شماره 23

محمد نوری شماره 14

رضا نورمحمدی شماره 20

رضا حقیقی شماره 9

محمدرضا خانزاده 3

مهدی دغاغله شماره 8

رضا نوروزی شماره 10

محمد عباس زاده شماره 33

امید عالیشاه شماره 2

افشین اسماعیل زاده 15

کفشگری شماره 18

حمید علی عسگر شماره 26

حسین ماهینی شماره 13

مهدی طارمی شماره 17

پیام صادقیان شماره 11

هادی نوروزی شماره 24

نورالهی شماره 28

میلاد کمندانی شماره 19

محسن بنگر شماره 6

میثم حسینی شماره 12

*همچنین شماره 4 که فصل گذشته بر تن سید جلال حسینی بود فعلاً به بازیکنی داده نشده است.

این در شرایطی است که پرسپولیسی ها همچنان دو جای خالی در لیست خود برای عقد قرارداد با بازیکنان لیگ برتر در باشگاه و 4 بازیکن در هیأت فوتبال دارند. قرار شد برای دو سال پیراهن این تیم را بر تن کند، طبق توافقی که خلیل زاده با مسئولان پرسپولیس انجام داد، قرار شد وی پیراهن شماره 3 این تیم را بر تن کند. کاپیتان پیشین بارسلونا پیراهن خود را به یکی از بازیکنان پرسپولیس داد. ایلنا نوشت: رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران جزئیات جرایم گرانفروشی را تشریح کرد. تخلف یک کارخانه قندریزی مبنی بر گرانفروشی به شعبه هیئت بدوی اداره کل تعزیرات حکومتی استان زنجان واصل گردید. این بازیکن سابق تیم های استقلال و تراکتورسازی که در جام جهانی یکی از بهترین های تیم ملی ایران بود در تدارک ج و سفر به یک تیم خارجی است. اما هنوز موفق نشده به تیم انگلیسی مورد نظرش بپیوندد. با این حال باشگاه پرسپولیس امروز نام پولادی را در فهرست خود قرار داد. این در حالی است که پولادی تاکید دارد قراردادی با باشگاه پرسپولیس امضا کرده که طبق آن در صورت داشتن یک پیشنهاد خارجی بی قید و شرط از پرسپولیس جدا می شود. این همان بند مورد اختلاف این بازیکن و باشگاه است که در نهایت باشگاه او را به نفع خود تفسیر کرده است و نام پولادی را در فهرست بازیکنان امسال قرار داده.

اما این تنها موضوع فی م ن پولادی و پرسپولیس نیست؛ نکته دیگر مسئله رقم قرارداد این بازیکن است که در استعلام اولیه سازمان لیگ بعد از تغییرات مدیریتی 480 میلیون تومان اعلام شده بود. رقمی که به شدت متفاوت با توافق فولادی با پرسپولیس است و البته پولادی با مبلغی نزدیک به 2برابر این رقم با پرسپولیس توافق کرده بود.

در حال حاضر نیز باشگاه پرسپولیس به همان رقم 480 میلیون 20درصد اضافه کرده و 576 میلیون تومان را به عنوان قرارداد امسال اعلام کرده که با توجه به قرارداد ملی پوشان ایران این رقم عجیب و شگفت انگیز به نظر می رسد. ملی پوشان فوتبال ایران در این فصل بدون استثنا قراردادهای بالا یک میلیارد تومان با باشگاه هایشان بسته است و قابل باور نیست که آماده ترین بازیکن ایران در جام جهانی قرارداد 576 میلیونی داشته باشد.

به گفته یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس، پولادی با توجه به نسخه قراردادی که در اختیار دارد بیش از 3برابر این مبلغ را، در صورت ادامه همکاری با باشگاه طلب خواهد کرد. او از فصل گذشته طلب زیادی دارد ضمن اینکه پرداخت مالیات هم طبق قرارداد به عهده باشگاه بوده است و با این وصف پرسپولیس در صورت اینکه قطعا بخواهد با پولادی ادامه بدهد باید به فکر راضی او باشد. در غیر اینصورت پولادی بنابر قراردادی که در دست دارد به تیم خارجی مدنظرش خواهد پیوست.

باشگاه پرسپولیس به نسخه توافقی قرارداد بین پولادی و رویانیان اعتراض دارد اما پولادی با این شرایط با پرسپولیس قرارداد دوساله بست. امروز علیرضا رحیمی از ادامه همکاری پرسپولیس با پولادی گفته است اما بعید است که دفاع چپ تیم ملی نظرش با رحیمی یکی باشد. کمیته انضباطی رای خود را درباره تخلفات تماشاگران و بازیکنان دو تیم پرسپولیس و استقلال صادر کرد. دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته 15 لیگ برتر روز دوم آذرماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی برفحاشی به مربی تیم مقابل وهمچنین پرتاب مواد منفجره رخ داد. این باشگاه طبق مقررات 87 و 79 آیین نامه انضباطی و با توجه به تکرارتخلفات درهفته های یکم، دوم، چهارم، هفتم، سیزدهم و پانزدهم و همچنین به دلیل تکرار تخلفات تماشاگران منتسب به تیم پرسپولیس، این تیم به پرداخت دویست میلیون ریال جریمه نقدی و برگزاری اولین دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محروم شد. این رای قابل تجدیدنظرخواهد بود.حسین عبدی، مربی تیم پرسپولیس به دلیل حضوربرروی نیمکت تیم به مدت دو دقیقه وعلیرغم محرومیت و قرار گرفتن درمحل غیرمجازوعدم توجه به تذکرات مسئولین برگزاری مسابقه جهت ترک زمین وهمچنین ورود غیر قانونی به زمین مسابقه به هنگام دریافت گل حریف، وی به یک جلسه محرومیت ازهمراهی تیم خود محکوم شد و باید30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است. تیم استقلال به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی طبق مقررات مواد 78 و 79 آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است. قلعه نوعی، سرمربی تیم استقلال به دلیل وج مکرر از محوطه فنی و اعتراض مستمر به قضاوت داور که موجب تحریک تماشاگران تیمش شد به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم استقلال و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل شروع درگیری فیزیکی و حرکات غیر ورزشی، از سوی کمیته انضباطی به دو جلسه از همراهی تیم خود محکوم و باید50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.بر همین اساس میلاد ف الدینی، بازیکن تیم استقلال به دلیل درگیری فیزیکی با بازیکن تیم پرسپولیس، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد وباید مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.محسن بنگر بازیکن تیم پرسپولیس نیز به دلیل انجام رفتار غیر ورزشی و برخورد توام با عصبانیت با بازیکنان حریف با هدف ایجاد درگیری و از جمله برخورد با آرش برهانی و تحریک تماشاگران، به تذکر کتبی و 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.حنیف عمران زاده، بازیکن استقلال نیزبه دلیل رفتارغیرورزشی واهانت به عوامل پزشکی تیم حریف به تذکر کتبی وپرداخت50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری و ا اجی به پرداخت50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.
میلاد میداوودی گ ن تیم سایپا در دیدار 2تیم پرسپولیس برابر سایپا بود ، او برای سومین بار به پرسپولیس گل زد. میداوودی اولین بار با هیبت ضربات کاشته کریستین رونالدو در بازی استقلال اهواز با پرسپولیس دروازه سرخپوشان را گشود او برای دومین بار در بازی معروف دربی پایتخت در بهمن 90 که طی آن ایمون زاید 3 گل زد یکی از 2 گل استقلال را زد و حالا. م ع شمالی پرسپولیس پیراهن شماره 69 این تیم را به خود اختصاص داد تا پیام خود به همشهریانش را اینگونه اعلام کند. وینگر چپ تکنیکی فصل گذشته پیکان در فصل جدید با حضور در پرسپولیس با پیراهن شماره 88 به میدان خواهد رفت. مدیر نمایندگی رسمی شرکت جوما در ایران به شایعه استفاده از طرح های کپی برای پیراهن تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد. پیراهن تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الهلال عربستان برای دیدار فردا (دوشنبه) مشخص شد. نشست هماهنگی مسوولان دو تیم پرسپولیس و لخویا برگزار شد و در مهمترین بخش، رنگ پیراهن دو تیم مشخص شد. پرسپولیس غیر از طلب تقریباً ۳۰۰ هزار دلاری گولچ باید حدود ۲۰۰ هزار دلار هم به باشگاه پیشین او بدهد، در واقع ۵۰۰ هزار دلار(حدود ۲ میلیارد و یکصد میلیون تومان)غرامت بابت بازیکنی که حتی یک بار هم با پیراهن پرسپولیس در بازی رسمی به میدان نرفت.باشگاه برای بردن پرونده به دادگاه عالی ورزش ، ۴۶ هزار فرانک سوییس هزینه کرده که حدود ۲۰۰ میلیو. مسوول نظارت و بازرسی اتاق اصناف گفت: در حال حاضر رسیدگی به بحث گرانفروشی واحدهای صنفی براساس شکایت های مردمی صورت می گیرد. پیراهن تیم های پرسپولیس ایران و الهلال عربستان برای دیدار فردا مشخص شد. پرسپولیس فرداشب برابر الریان قطر با پیراهن سفید به میدان خواهد رفت هافبک جدید تیم فوتبال پرسپولیس انگیزه زیادی برای درخشش با پیراهن پرسپولیس دارد. نرخ دیه در ماه های حرام ۲۰۰ میلیون تومان است؛ یعنی مرده هر فرد ۲۰۰ میلیون تومان ارزش دارد که این مبلغ به ورثه پرداخت می شود. با توجه به اینکه سود بانکی پول های بالای ۱۰۰ میلیون، ۲۲ درصد است می شود: ماهی ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان!! بنابراین اگر فردی ماهی کمتر ازمبلغ فوق درآمد داشته باشد زنده بودنش توجیه اقتصادی ندارد!!!!! شاد و سر بلند با. هواداران پرسپولیس یک پیراهن بزرگ با عدد 24، شماره پیراهن کاپیتان فقید این تیم روی سکوها پهن د. گرانفروشی برخی اقلام لبنی پرمصرف مانند شیر و ماست در حالی ادامه دارد که به رغم جریمه در شرکت لبنی به دلیل گرانفروشی، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان همچنان از گران نشدن رسمی قیمت این محصولات و تداوم بررسی درخواست افزایش قیمت تولید کنندگان خبر می دهد. شماره پیراهن بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد. پرسپولیس فردا در حالی به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت که برند اسپانسر جدید روی پیراهن آنها قرار گرفته است. رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان دهلران گفت: از ابتدی سال جاری تاکنون ۵۲ پرونده گرانفروشی در شهرستان تشکیل شده است. کمال کامی نیا بازیکن تیم پرسپولیس در پایان مراسم با انتقاد از جشن برگزار شده، تعداد پیراهن زردها را بیشتر و خوشحال تر از بازیکنان پرسپولیس دانست. پلیس فتا گرانفروشی بلیت هواپیما را رصد می کند؛ این هشدار تازه سازمان هواپیمایی به آن دسته از افراد و شرکت هایی است که معمولا در مناسبت های خاص از آب گل آلود ماهی می گیرند. تیم فوتبال پرسپولیس تهران از پیراهن قهرمانی خود رو نمایی کرد. بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس از راز شماره پیراهن عجیب خود در این تیم برداشت. م ع جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من به پرسپولیس آمدم تا بتوانم در آینده پیراهن تیم ملی را بپوشم. با توجه به داده های سازمان زمین شناسی ، مجموع جهانی ذخایر کانسنگ آهن در سال 2011 در حدود 170000 میلیون تن است که از این میزان استرالیا با 35000 میلیون تن، برزیل با 29000 میلیون تن و روسیه با 25000 میلیون تن بخش اعظم ذخایر جهانی را بخود اختصاص می دهند (ج 3-1).
اومانیا با پیراهن پرسپولیس در دربی تهران مقابل استقلال بازی کرده و این هفته در صورت صلاحدید کادرفنی بار دیگر با پیراهن پارس جنوبی مقابل استقلال به میدان می رود. از پیراهن تیم های پرسپولیس و السد قطر برای بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا رونمایی شد. باشگاه پرسپولیس پیراهن شماره ۱۲ این تیم را بایگانی کرد و آن را مختص هواداران قرار داد. اسپانسر پرسپولیس از پیراهن این تیم برای دربی پایتخت رونمایی کرد.   به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛در حالی که تقریبا 10 روز تا بازی پرسپولیس مقابل استقلال باقی مانده است شرکت جوما از لباس سرخپوشان برای این بازی رو نمایی کرد.پیراهن جدید پرسپولیس با ترکیب دو رنگ مشکی و قرمز طراحی شده است.   برای دیدن تصاویر کلیک کنید به گزارش "ورزش سه"، این دو بازیکن که روز قبل به تهران آمده و در یکی از هتل های تهران اقامت دارند، ظهر امروز برای گفت وگو با حمیدرضا به محل باشگاه پرسپولیس رفتند. در این جلسه به آنها تاکید کرد که باید بین 3 تا 5 جلسه در تمرینات پرسپولیس حاضر شوند تا درخشان نظر نهایی خود را درباره آنها بدهند.

شنیده می شود که این دو بازیکن برزیلی بعدازظهر امروز در تمرین پرسپولیس حاضر خواهند شد. میثم حسینی م ع تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته توسط حمید درخشان به دلیل مصاحبه علیه کادر فنی از تیم کنار گذاشته شده بود از فردا در تمرینات پرسپولیس در جزیره کیش حاضر خواهد شد.

به نقل از فارس، به گفته محمود خوردبین س رست تیم فوتبال پرسپولیس میثم حسینی با اظهار ندامت از صحبت هایی که انجام داده فردا به تمرین پرسپولیسی ها در جزیره کیش اضافه خواهد شد. هوشنگ نصیرزاده مطلب منتسب به او درباره چسباندن ستاره روی پیراهن تیم فوتبال پرسپولیس با قهرمانی در لیگ امسال را تکذیب کرد. بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پیراهن کاپیتان این تیم را که توسط بازیکنان امضا شده را قرار است از طریق مزایده به فروش بگذارند تا عواید حاصل از آن به ز له زدگان استان کرمانشاه اهداء شود. پرسپولیس طبق هماهنگی های انجام شده با پیراهن دوم خود برابر الریان قطر به میدان خواهد رفت. گادوین منشا و خلیل زاده با پیراهن پرسپولیس ع یادگاری گرفتند. نیکولاس هاپتون سفیر انگلیس،باحضور در کمپ تمرینی پرسپولیس با محمد پنجعلی کاپیتان سابق پرسپولیس، دیدار کرد. بازیکنان نه، غده سرطانی پرسپولیس جای دیگری است پرسپولیس این چند سال فرسنگ ها از آن پرسپولیس دهه شصت و هفتاد فاصله دارد . پرسپولیس آن زمان در همان بیست دقیقه اغازی بازی طوری بازی می د که تیم حریف نای راه رفتن برای ادامه بازی را نداشته باشد . ولی در این ده سال پرسپولیس گرچه توانسته حد اقل سه جام را ب کند اما هیچ گاه با صلابت نبوده و همیشه درگیر حواشی ریز و درشت داخل و بیرون زمین بوده است. تغییرات بسیار زیاد در رده های مدیریت و سرمربی در چهار فصل گذشته این تیم را به جایی رسانده که تنها فصلی را که با یک مربی به پایان رساند فصل قبل می است؛ با علی .

در چهار فصل گذشته استیلی، دنیزلی، خوزه، گل محمدی، و درخشان روی نیمکت این تیم نشسته اند که شاید سیاه ترین روز های پرسپولیس در زمان سر مربی گری حمید استیلی و حمید درخشان اتفاق افتاده است . و جالب اینکه نحوه نشستن ان ها بر نیمکت مربیگری پرسپولیس شبیه به هم است و هر دو علی را کنار زدند و به این نیمکت رسیده اند . در مصاحبه های هر دو حمید همیشه از نداری صحبت میشد بعد از باخت و بعد از برد هم از توانایی فنی خودشان . ویژگی مشترک هر دو حمید شاید همین باشد؛ باخت مال بقیه است. به خصوص حمید درخشان که دیروز بعد از مساوی که برای هوادارن مانند باخت بود . در مقابل خبرنگاران با پرخاشگری صحبت کرد . اگر ی که حداقل چند سال فوتبال نگاه کرده باشد متوجه می شود که تیم درخشان فاقد هر گونه تاکتیک بوده و معلوم نیست درخشان به کدام تاکتیک دل بسته است . البته تاکتیک کمترین مشکل پرسپولیس در این فصل بوده است. بزرگترین مشکل از سو مدیریت حمید درخشان در قبای مربیگری است. درخشان در این چند ماه گذشته که بر نیمکت نشسته نتوانسته حاشیه را جمع کند و با چشم بستن به روی درگیری هایی که در درون تیم اتفاق افتاده، اوضاع بدتر شده است. دیگر اشتباهات حمید درخشان در این فصل را می توان در نیم فصل دید که به قول مایلی کهن با ید هایش چشم بازار را در آورد .خالقی فر که در هر بازی در ترکیب بوده پرسپولیس در آن بازی پیروز نشده و به عنوان مهاجم هنوز گلی هم به ثمر نرسانده است . واقعا هدف از این ید چه بود ؟ یا تادو که با ده ها کیلو اضافه به پرسپولیس پیوست و فقط در باخت های پرسپولیس حضور داشته و تنها موقعیتی که داشته در این چند بازی که به میدان رفته روبه روی تراکتور سازی بود که مثل یک مهاجم آماتور توپ را به اوت زد . و چندین و چند بازیکن دیگر که به دستور درخشان یده شدند اما انگار فقط به درد شلوغ تمرین میخورند نه پوشیدن پیراهن پرسپولیس، همه مربیان و کارشناسان و پیش وتان میگویند که پرسپولیس بیمار است و هر بیاید همینطور نتیجه میگرد، اما چرا هیچ وقت در مورد این که امثال درخشان و استیلی بار فنی کافی برای این نیمکت را ندارند صحبت نمیکنند؟ شاید غده سرطانی پرسپولیس همین مربیان و تصمیمات غلطشان در دوران مربیگری باشد که از شانس بد روزگار گریبان گیر پرسپولیس و هوادارن میلیونی این تیم شده است . کانال باشگاه پرسپولیس ع ی از پیراهن این تیم برای جشن قهرمانی منتشر کرد. شماره پیراهن بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس مشخص شد.
علی کریمی لحظاتی پیش با پوشیدن پیراهن اصلی پرسپولیس، تمرینات خود را با بازیکنان این تیم آغاز کرد. به گزارش خبرنگار "ورزش سه" از ورزشگاه درفشی فر، کریمی که زودتر وارد زمین چمن ورزشگاه شده بود به گرمی از سوی حمید درخشان و بازیکنان مورد استقبال قرار گرفت و دقایقی است که همراه بازیکنان مشغول انجام کارهای بدنی است.

حمید درخشان سرمربی پرسپولیس پیش از آغاز تمرین به بازیکنان گفت: علی کریمی به ما افتخارداد و در تمرین ما حاضر شد. همه می خواهیم از تمرین کنار او لذت ببریم. من واقعا متشکرم که علی دعوت ما را قبول کرد.

حدود 400 تماشاچی در تمرین پرسپولیس حضور دارند که یکصدا کریمی را تشویق می کنند. علی کریمی امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شده تا باعث خوشحالی اعضای کادر فنی و هواداران این تیم شود. این طور که پیداست کریمی قصدی برای بازگشت به میادین ندارد و فقط به خاطر اینکه دوستی دیرینه ای با درخشان دارد، دلیلی ندیده به تمرینات راه آهن برود و حالا در خانه خود تمرینات روزانه اش را پیگیری می کند. حضور کریمی در تمرینات پرسپولیس موجب شده روحیه بازیکنان این تیم حس بالا برود و درخشان از این موضوع بسیار راضی است.