پسرای اصیل ایرونی

به نقل از خبرگزاریها در مورد پسرای اصیل ایرونی : اس ام اس یک پسر ایرونی: دلم واست تنگ شده همش دارم به تو فکر میکنم گفتم یه اس بهت بدم ببینم در چه حالی! send to >> سپیده روشنک آناهیتا گل نسا سکینه خانم شیرزاد تزریقاتی سر کوچه روبرویی دختر وسطی ملوک اینا دختری که دیروز تو مترو ازش شماره گرفتم هنوز اسمش رو نمیدونم دختری که با تاپ فسفر ی و دامن صورتی تو عروسی پسر ام خیلی قشنگ می ید شماره نا شناسی که دیروز تو تا ی از جیب مسافر جلو یی افتاد +زشته پسرای عزیز یکم به خودتون بیاین واقعــــــــــــــــــــــــــــــــا زشته ملکه های ایرونی چار دانشجوی انگلیسی با طعنه به دوست و همکلاسی ایرانی اش همایون می گه، چرا خانوماتون نمیتونن با مردا دست بدن یا لمسشون کنن ؟ یعنی مردای ایرانی اینقدر کارنامه دارند و خودشون رو نمیتونن کنترل کنن؟ همایون لبخندی میزنه و میگه : ملکه انگلستان میتونه با هر مردی دست بده ؟ و هر مردی می تونه ملکه انگلستان رو لمس کنه؟ چار با عصبانیت می گه : نه! مگه ملکه فرد عادیه ؟!! فقط افراد خاصی می تونن با ایشون دست بدن و در رابطه باشن!!! همایون هم بی درنگ می گه : خانوم های ایرونی همشون ملکه هستن!!!

منبع: ناگفته ها
طنازی های ایرونی جماعت! (11) نوشته های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش اس.ام.اس و ایمیل تا امروزه در شبکه های اجتماعی حضور همیشگی و پررنگی داشته و دارند. مجله اینترنتی برترین ها برترین ها: نوشته های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش اس.ام.اس و ایمیل تا امروزه در شبکه های اجتماعی حضور همیشگی و پررنگی داشته و دارند. سعی داریم در این سری مطالب گزیده ای از این نوشته ها را در قالب تایپوگرافی در اختیار شما قرار دهیم که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد. لطفا مثل همیشه ما را با نظراتتان یاری کنید. طنازی های ایرونی جماعت! (11) طنازی های ایرونی جماعت! (11) طنازی های ایرونی جماعت! (11) طنازی های ایرونی جماعت! (11)
اینم پسرای خوبم در حال کمک به بهارشون بعد از بازدیدها که کلی همه قفسه ها بهم ریخته بودکتابدار کوچک شدن کارتهاشونو به سینشون نصب و کلی کار کتابداری یادشون دادم و شروع به کمک و چقدرم تمیز شد و مرتب ممنونم پسرای گل کتابخوان کتابدار و مهربون سلام دوست عزیز...خوشحالم
به وبلاگم سرزدین.من راستش تو سایت ایرونی فیس عضو هستم اینجا رو هم هر وقت دوس داشتم میام یه خورده بهش برسم.خب شما هم خواستین بیاین اینجا عضو شین.واقعا عالیه..انشالله دراینده از ایرونی فیس بیشتر خواهید شنید کلیک کنید برچسپ ها:بادمجان پلو,غذای اصیل کدام شهر بادمجان پلو است,بادمجان پلو غذای کدام شهر است,بادمجان پلو غذای اصیل کدام شهر است,بادمجان پلو غذای اصیل چه شهری است,غذای اصیل چه شهری بادمجان پلو است,بادمجان پلو غذا کجاست, بادمجان پلو غذای اصیل کدام شهر است بادمجان پلو غذای اصیل شهر قزوین است طرز تهیه بادمجان پلو شهریار- نشستن غبار فراموشی بر سبک غنی معماری ایرانی- ی در ابنیه مس ی به گونه ای است که دیگر نمی توان نام و نشانه ای از معماری اصیل ادوار گذشته در بناهای فعلی مشاهده کرد. ادامه: غربت معماری غنی ایرانی- ی؛ سبک های اصیل از یاد رفت این مطلب فقط جنبه طنز و سرگرمی دارد. ـ با داشتن هیکلی ضایع تی تنگ نپوشن!!! ـ از کلاس پنجم دبستان سه تیغه نکنن و after shave نزنن!!!! ـ جلوی مدرسه دخترانه نایستن و سیگار چاق نکنن!!!!!!! ـ با دیدن یک فروند دختر جو زده نشده و تیکه جواتی بار نکنن!!!!! ـ پس از ورود به دبیرستان سیگاری نشده !!!!! سیاست دخترا در مواجهه با پسرا :

۱- حیله گری با پسرای معصوم و ساده
۲- خوشمزگی با پسرای خوش قیافه
۳- دوستی با پسرای باهوش
۴- عشق با پسرای وفادار
۵- ازدواج با پسرای پولدار

و اما سیاست پسرا در مواجهه با دخترا :

۱- پیچوندن دخترای معصوم و ساده
۲- پیچوندن دخترای خوش قیافه
۳- پیچوندن دخترای باهوش
۴- پی. من هنوز فلسفه ی اینو که زن ایرانی تو خونه عین جن میچرخه و میخواد بره بیرون میشه پری دریایی رو نفهمیدم یا درک ن و همینوطور مرد ایرونی که واسه 100تا کوفت و زهرمار اینو اون که همشونم خانومن دل میسوزونه اما برای همسر خودش نه ایرونی داریم؟؟؟ افسرده داریم؟؟؟ حاج میرزا،بزرگ محل بود.همون ی که منو برای پسر ناخدا خواستگاری کرد.همون ی که رو حرفش نه نمیومد.همه رو اسمش قسم میخوردن.برا همین وقتی منو برای ابراهیم خواستگاری کرد بابام قبول کرد.راستش ابراهیم مثل پسرای شهر قشنگ نبود.شبیه اکثر پسرای جنوبی سیه چهره بود اما برع پسرای شهر قلبش صاف بود.اینو همون روزای اول فهمیدم.روزای اولی که زنش شدم جن. سرویس فرهنگ و هنر پایگاه خبری تحلیلی بی باک؛ بخش مهمترین عناوین:... ادامه: غربت معماری غنی ایرانی- ی؛ سبک های اصیل از یاد رفت کت وشلوار صورتی با پیراهن زرد نپوشن و کروات قهوه ای نزنن!! ادعای با معرفتی و با مرامی وخلاف سنگین نکنن!!!!! با دیدن یک فروند دختر جو زده نشده و تیکه جواتی بار نکنن!!!!! در آن واحدبا n تا دختر رفیق نباشن و به هر n تاشون قول ازدواج ندن!!!!!!! ـ احساس خوش تیپی نکنن و خود را دختر کش ندونن!!!!!! ـ از کلاس پنجم دبستان سه تیغه نکنن و after shave نزنن!!!! و از همه مهمتر : پس از خوندن این مطالب جنبه خود را نشون نداده و مرام و با حالی خود را اثبات نکنن!!!!!!! محمد معتمدی در مورد این که آیا موسیقی اصیل ایرانی می تواند مخاطب جهانی داشته باشد یا خیر می گوید آن قشر از مردم اروپا، یا هر کجای دنیا که در کشور خودشان هم مخاطب موسیقی جدی هستند، می توانند به راحتی جذب موسیقی اصیل ایرانی هم بشوند. طرز تهیه پسر ایرونی:
گوشت, پوست و استخوان: به طور میانگین 15کیلوگرم
چربی عضله نما: 60کیلوگرم
تافت و چسب مو : 3 قوطی
قدرت زبون بازی : 72ساعت بی وقفه
دروغگویی: 20بار در ثانیه
قدرت ابراز علاقه: 60 اسب بخار
قدرت پیچوندن : 30دور در دقیقه
تنبلی: عصاره ی 70 آدم فراخ
صبر و شکیبایی: در این مورد ذائقه ای می باشد
... قدرت حرک. ایرانی بازی و قضیه شاهین ! ایرانی بازی و قضیه اساسی اچ ام! ایرانی بازی و حکم اساسی تعمیم یافته اچ ام! ایرانی بازی و حل مسائل لاینحل 2300 ساله ! ایرانی بازی و اثبات بیشمار بودن دوقلوهای اول ! ایرانی بازی و اثبات قضیه ویلسون .... .... و خلاصه خیلی ایرونی بازیهای دیگر ! رئیس کمیته زیبایی اسب استان یزد گفت: ۱۵۲ راس اسب اصیل عرب از امروز به مدت دو روز در یزد باهم رقابت می کنند. گروه فرهنگی: اجرای گروه های سرود در مساجد یکی از نمادهای همبستگی و کار جمعی است و اذهان ملت عزیز ما را به روزهای نخست پیروزی انقلاب ی و دوران شور، حماسه و ایثارگری دفاع مقدس رهنمون می سازد؛ از این روست که نباید نقش مساجد و متولیان این مکان مقدس را در شکل گیری، رشد و ماندگاری این هنر اصیل فراموش کرد. ادامه: نقش مساجد در شکل گیری و ماند. معماران دبی معماری اصیل ایرانی را در خانه ها و مراکز خود اجرا می کنند. نفیس ترین فرش ها و دستباف های اصیل استان های کشور در کرمان به نمایش گذاشته شده است. طرز تهیه پسر ایرونی:
گوشت, پوست و استخوان: به طور میانگین 15کیلوگرم
چربی عضله نما: 60کیلوگرم
تافت و چسب مو : 3 قوطی
قدرت زبون بازی : 72ساعت بی وقفه
دروغگویی: 20بار در ثانیه
قدرت ابراز علاقه: 60 اسب بخار
قدرت پیچوندن : 30دور در دقیقه
تنبلی: عصاره ی 70 آدم فراخ
صبر و شکیبایی: در این مورد ذائقه ای می باشد
... قدرت حرکت چشم:380 درجه در ه. بزرگترین جشنواره ملی اسب اصیل دره شوری یادواره ی م ع حرم در استان فارس برگزار می شود. شهریار- نشستن غبار فراموشی بر سبک غنی معماری ایرانی- ی در ابنیه مس ی به گونه ای است که دیگر نمی توان نام و نشانه ای از معماری اصیل ادوار گذشته در بناهای فعلی مشاهده کرد. این پسرای که ابرو بر میدارن، رنگم میکنن....یه نموره ماتیک میزنن...
.
.
.
.
اینا پسر نیستن زن زندگین!!!! مرد رو ب زنش میکنه میگه : اگه من بمیرم تو چیکار میکنی ؟

زن یکم فک میکنه میگه :

دیوونه میشم

شوهره میگه: دروغ میگی میری شوهر میکنی.

زنه میگه: نه بابا دیگه تا اون حدم دیوونه نمیشم. قبل از هر چیزی این دختر که داره فوق میگیره پرسیده بود این پسره کیه چیه چیکاره هست. بابا جان من اطلاعات پسر مردمو بیارم بریزم اینجا؟! :) پسره داره دفاع میکنه. دانشجوی پی اچ دیه.
درباره اینکه شوهر موهر پیدا چجوریه. من تو شهر بزرگی نیستم. تو یه شهر متوسطم. دخترای ایرانی معمولا خواهان دارن. نه که ما تحفه باشیم نه. یه سری اخلاق و رفتارا دا. پنجشنبه، 16 آذرماه، بیست و چهارمین جشنواره زیبایی اسب اصیل عرب به مدت 2 روز در قلعه تاریخی سلاسل شهرستان شوشتر برگزار خواهد شد. اولین جشنواره اسب اصیل کرد با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان استانی شامگاه پنج شنبه در یوم ۲۲ گولان شهر سنندج آغاز شد. تهران – ایرنا – متخصص رفتارشناسی و فوق ای فلسفه مدیریت منابع، تبادل نظر را اصل اصیل مناظره دانست و گفت: مناظره های انتخاباتی پدیده ای دموکراتیک است و فرایندی است که باید منجر به متقاعدسازی رای دهندگان… خبرگزاری آریا - محمد یعقوبی در دوره ای از حیات فرهنگی تئاتر ایران معرفی شد و بالید که عنوان نمایش نامه نویس- کارگردان بسیار حایز اهمیت بود. تئاتر ایران در سال های میانی دهه ٧٠ و اوایل دهه ٨٠ بروز و ظهور گروهی از هنرمندان را به نظاره نشست که به واسطه حداقلی از فضای باز حاکم بر ت امکان طرح مسائل اجتماعی را در آثار نمایشی اش به دست آورد. . حسین علیشاپور، خواننده موسیقی سنتی می گوید: «قول می دهم اگر با همین وضعیت ادامه دهیم ۵۰ سال دیگر اثری از موسیقی اصیل ایرانی نخواهد ماند.» دختر و پسرای پولدار تهرانی را اغلب در سطح خیابانهای تهران میبینیم که با ماشین های میلیاردی دور هم جمع میشوند. تیوی پلاس/ در این گزارش، ی از دختر و پسرهای پولدار تهرانی را میبینید که با وجود سن و سال کم ماشین های چند صد میلیونی زیر پایشان است.دختر و پسرای پولدار تهرانی بعد از انتشار تصاویری عجیب از ....

ادامه خبر +

%d9%85%d8%b9%d9%85%d8%a7%d8%b1%db%8c+%d8%a8%d8%b1%d8%ae%db%8c+%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%ac%d8%af+%d8%a7%d9%85%d8%b1%d9%88%d8%b2%db%8c+%d8%a8%d8%a7مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسان جنوبی با گلایه از اینکه در سال های اخیر مساجدی ساخته شده که مردم در تراکم فضاهای تجاری اطراف مسجد، باید به دنبال درب ورودی باشند، گفت: این موضوع با معماری اصیل ی در تضاد است. ادامه: معماری برخی مساجد امروزی با معماری اصیل ی در تضاد است

محمد برای کاملش به این سایت مراجعه کنید www.tanzdl.ir اصیل آذری ( صمد ممد ) آذری , صمد ممد , www.tanzdl.ir , محمد
لینک های : کیفیت 234p ثبت نام جشنواره ملی اسب اصیل ترکمن در استان آغاز شد. رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: در اجرای پروژه صحن حضرت زهرا(س) معماری اصیل ایرانی و فناوری های روز دنیا به کار برده شده است. کرمانشاه- کارشناسان موسیقی کرمانشاه معتقدندتوجه دستگاه های فرهنگی به موسیقی های نازل وکنسرت هایی درآمدزا محور، باعث انزوای نواهای اصیل کردی و ایرانی ودور شدن مردم از موسیقی های فا شده است. دبیر برگزاری مسابقات زیبایی کشوری اسب عرب گفت:ایام عید نوروز فرصت خوبی برای معرفی اسب اصیل عرب ایرانی است. لاری اصیل باید دارای یک سری مشخصات باشد که در پایین به ان اشاره میکنم ۱/لاری اصیل باید حداقل از شش نثل قبل از پدر و مادر لاری باشد ۲/باید قلم قوی.سری بزرگ.نوکی پهن وکوتاه.پای کشیده.گردن کشیده.پنجه بزرگ.دم مایل به پایین و چشمهای اخمو {تو رفته} داشته باشد ۳/به هیچ قیمتی در جنگ فرار نکند و تا پای مرگ به جنگ ادامه دهد ۴/بدون توجه به هیکل و ق.

دختر پسرای ایرونی که دنبال ع پروفایل خاص برای  تلگرام و اینستاگرام هستید با ما همراه باشید

ع برای پروفایل , ع پروفایل تلگرام , ع نوشته پروفایل , ع پروفایل خاص
انقد سوال تو سرمه …
اما نمی پرسم ازت !
انگار الان …
دیوونه ها
حالم رو میدونن فقط …
 
ادامه مطلب... ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : دشمنان، فرهنگ اصیل را هدف قرار داده اند و از طرفی های ما فاصله زیادی تا ی شدن دارند. تنها خارجی فعلی ترکیب پرسپولیس بوژیدار رادوشوویچ است که علیرغم کیفیت مناسب فنی، به دلیل حضور علیرضا بیرانوند فرصت حضور در ترکیب سرخپوشان را به دست نیاورده تا برانکو ایوانکوویچ اصیل ترین تیم که بازیکنان بومی تشکیل دهنده آن هستند را به جمع هشت تیم برتر آسیا برساند. بزرگترین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل دره شوری در استان فارس برگزار شد. سلام دوستای گلم تبریک میگم دیگه امتحانای ماهفتماتموم شد واقعا خسته نباشی دختر پسرای ایرونی بیاید برا تون پست گذاشتم حال کنید همه بخونید اینایی که به الهه میگن الی,به ابراهیم میگن ,به کامیارمیگن کامی,ازهمینجاارزومندیم همسری خوب ونجیب به نام/گوهر/نصیبشون شه ازوقتی تن تاک استفاده میکنم زندگیم بهترشده,درس بچه هام بهترشده,اخلاق همسر. جشنواره زیبایی اسبان اصیل ترکمن جام تمدن پارسه در باشگاه ملل زرقان برگزار می شود. معماری اصیل در منازل امروزی به شدت کمرنگ شده و خبری از سبک زندگی ایرانی- ی در این خانه ها نیست؛ در این شرایط دل خوشی و آرامش گمشده اصلی ای مدرن به شمار می رود. مهر نوشت:رئیس سازمان نظام دامپزشکی با اشاره به مشکلات موجود در زمینه سلامت اسب های پرورشی برای شرکت مسابقات بین المللی، گفت: در تلاش هستیم نژادهای اصیل اسب ایرانی را پرورش دهیم. نخستین مقاله پژوهشی اصیل کشور، با تلاش محققان علوم پزشکی شیراز در مجله معتبر اسلیپ منتشر شد. به سلامتی پسری که وقتی پلیس بهش گفت: خانوم کی باشن؟؟؟ گفت: . . . . . دوستم بیژنه.فقط ابروهاشو برداشته و موهاشو رنگ کرده.. رشته فرش با بهره گیری از سنت های اصیل ایرانی به آموزش این هنر و صنعت می پردازد که علاوه بر بازار کار خوب ان به احیای این هنر می پردازد. جشنواره بین المللی زیبایی اسب اصیل عصر امروز با هنرنمایی اسب های کرد آغاز شد.