پسر عموی دیوانه

به نقل از خبرگزاریها در مورد پسر عموی دیوانه : پایگاه اینترنتی «هافینگتون پست» نوشت بسیاری از کاربران توئیتر دونالد ترامپ رییس جمهوری را از دیوانه هم دیوانه تر» می دانند. دیوانه ام دیوانه ای که سرگردان است... این دیوانگی با من عجین است دوستش دارم...دیوانگی محض است... اما دیوانه ها عاقل ترند به گمانم... دیوانه ای که این روزها با من است را جوری میسازم که در نهایت،این پشیمانی عاقلانه بودن ها را دود کند و با خود ببرد... افشاگر سعودی فاش کرد ولیعهد عربستان در جهت تکمیل کودتایش، عموی خود را نیز بازداشت خانگی کرده است. با توام پنجره هان رونق این خانه چه شد ؟آن مردک دیوانه که رفت ،آن زن دیوانه چه شد !...آه خواب آلودگی بی تو به چشم عاشق نیاید تنها ماندم ی جز تو شاید نه شاید که باید...باشگاه مشت زنی جلسه صد و سی و پنجم :عمر دیوانه دیری نپاید ! همشهری آنلاین: پایگاه اینترنتی «هافینگتون پست» نوشت بسیاری از کاربران توئیتر دونالد ترامپ رییس جمهوری را از «دیوانه هم دیوانه تر» می دانند. پایگاه اینترنتی «هافینگتون پست» نوشت بسیاری از کاربران توئیتر دونالد ترامپ رییس جمهوری را از «دیوانه هم دیوانه تر» می دانند. همه ما دیوانه به دنیا آمده ایم.برخی دیوانه می مانیم...#ساموئل_بکت هیچ لذتی بالاتر از این نیست که با ی آشنا شوی که دنیا را مانند تو می بیند گویی درمی ی که دیوانه نبوده ای! هیچ لذتی بالاتر از این نیست که ناخوداگاه جانان شوی نفست بند نگاهش شود ضربان قلبت بست چشمانش باشد هیچ لذتی بالاتر از این نیست دیوانه ای ی شوی که بودنت را جار بزند ! به نام خداوند عشق .................................. بی عشق کجایست ، توان این دل ما را مستی به کجا باد و به دل باد هوا را آزاد و بباید که زنی جرعه ی خوش فام گل باشی و گل بویی و گل باد تو جا را با باده سر که چه زیباست به جانت اینگونه بگیری تو ز آن باده نوا را تا عشق به جان است تو دیوانه ی آنی دیوانه ی عاشق به دلش باد خدا را باور به خدا دارم از آن عشق حقیقی ع. «روزی اکرم (صلی الله علیه وآله) در حین عبور از کوچه ای جمعیتی را دید که اجتماع کرده اند، نزد آنها رفت و فرمود: چه خبر است؟ آنها شخصی را نشان دادند و گفتند: این دیوانه ای است که حرکت ها و گفتار خنده آورش، مردم را متوجه خود ساخته است، مردم به تماشای او پرداخته اند، (صلی الله علیه وآله) آنها را به سوی خود فرا خواند و به آنها فرمود: این شخص دچار بیماری است آیا می خواهید دیوانه حقیقی را به شما معرفی کنم؟ آنها عرض د: آری. فرمود:دیوانه حقیقی ی است که با تکبر و غرور راه می رود، هنگام راه رفتن پیوسته به دو طرف خود نگاه می کند و پهلوهای خود را با شانه اش تکان می دهد ( تنها خودش را می نگرد) این است دیوانه حقیقی» ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ پی نوشتـــــــــــــــــ 1. بحارالانوار، ج 76، ص 303
ای دل دیوانه ام ویرانه ام مکن در ویرانه ها با دیوانه ها ادامه مطلب خواهم که بر زلفت، زلفت، زلفت
هر دم زنم شانه، هر دم زنم شانه
ترسم پریشان کند بسی
حال هر ی
چشم نرگست
مستانه مستانه، مستانه مستانه
خواهم بر آبرویت، رویت، رویت
هر دم کشم وسمه، هر دم کشم وسمه
ترسم که مجنون کند بسی
مثل من ی
چشم نرگست
دیوانه دیوانه، دیوانه دیوانه
یک شب بیا منزل ما
حل کن دو صد مشکل ما
ا. عمو سعید من یک ورزشکار قوی است. من او را خیلی دوست دارم. یک روز به او گفتم تو بهترین عموی دنیا هستی. عمو سعید کمی فکر کرد و گفت :نه من بهترین عموی دنیا نیستم ولی بهترین عموی دنیا را می شناسم.
گفتم خوب او کیست؟
عمو سعید گفت بهترین عموی دنیا حضرت عباس علیه السلام است.
گفتم چرا او بهترین عموی دنیاست؟
عمو سعید گفت: خوب قضیه اش مفص. با تو رفتم بی تو باز آمدم از سر کوی او دل دیوانه پنهان بر خا تر غم آن همه آرزو دل دیوانه چه بگویم با من ای دل چه ها کردی تو مرا با عشق او آشنا کردی پس از این زاری مکن هوس یاری نکن تو ای ناکام دل دیوانه با غم دیرینه ام به مزار ام بخواب آرام دل دیوانه /// وحید نیستی امشب پیشم و دارم واسه شبدیز و قره آت زیر نور مهتاب این آهنگی که بالا نوشتم رو . دل دیوانه را دیوانه تر کن مرا از هر دو عالم بی خبر کن . . . چرا رفتی چرا من بی قرارم (ترانه ای از همایون شجریان) . . . حوصلم سر رفته یکی را ار بده تلف شدم از بیکاری! شیطونه میگه کتاب تستا رو درآرم! أه! خو یکاری بگین من م خو! اوووووووووووووف!!! خفه شدم أ بیکاری! سیدعلی ضیا به رسم چهارشنبه های برنامه «فرمول یک»، تولد یکی از سه عموی فیتیله ای را جشن گرفت. +دیوووونهههه_تو دیوونم کردی +دیوونه ترت کنم؟ _ :-)))) . . +دیووووونه _همش تقصیر توعه + :
گفتم یه کتاب خوندم به نام "چه ی از دیوانه ها نمی ترسد؟"؟ میگفت همه ما دیوانه ایم , هر کدام از ما به نوعی دیوانه ایم. منم دارم فکر میکنم که هرکدوم از افراد زندگیم رو دارم دیوانه"تر" میکنم! هر کدوم به نحوی :-d و انقدر دیوونه ام که از این کارم لذت میبرم :-\ اسمش مریم بود ...یک دانشجوی خوش شانس .... میدونید چرا ؟؟؟ چون شیراز قبول شد ی ک عموی جوانش در آن بچه ها بود ... مریم ب شیراز رفت و ب کمک عمویش ب درس خواندن ادامه میداد همیشه ب عمویش میگفت اگر مردی مانند تو ب خواستگاریم بیاد حنما با او ازدواج خواهم کرد همه ی بچه های عاشقــ عموی مریم بودند .... دوسال گذشت مریم و عمویش ب تهران برگشتند عمویش ب پد. رضا عطاران در نشست خبری مصادره درمورد خاطره جالب پدر و عموی خود صحبت کرد. صادق (ع) گوشه ایی از خصوصیات عموی بزرگوارش را این چنین بیان می کند: عموی ما عباس از بصیرتی نافذ و ایمانی محکم برخوردار بود. خدا عباس را در رحمت خویش غرقه ساخت که ایثار کرد و جان خود را فدای برادر کرد.برای او در پیشگاه خداوند منزلتی است که همه به آن غبطه می خورند. عاشق نشدی زاهد،
دیوانه چه میدانی؟
در شعله ن یدی، پروانه چه میدانی؟


لبریز می غمها،
شد ساغر جان من
خندیدی و بگذشتی، پیمانه چه میدانی؟


یک سلسله دیوانه،
افسون نگاه او
ای غافل از آن جادو، افسانه چه میدانی؟


من مست می عشقم،
بس توبه که بش تم
راهم مزن ای عابد، میخانه چه میدانی؟


ع. دیوانه نیستم که هر نیمه شب خوابِ صریح ِگم شدنت را می بینم و هر وس خوان با نشانه ای خونین و تازه از تراکم ِچشمانت شال و کلاه می کنم به سمت ِ زمستان هایی که... دیوانه نیستم که برف را بی دریغ و عاشقانه در آغوش می کشم و یک ریز وگرم عرق می ریزم از خیال ِعبورِ محال ِقدم های تو بر هر کجای این جاده های عقیم و مه آلود و سرد... که گل را می بوسم به جای . مهدی کرم پور کارگردان «سوفی و دیوانه» معتقد است «سوفی و دیوانه» لایه های مختلفی دارد و مخاطبی که وارد دنیای شود می تواند آنها را درک کند. من دیوانه ام به همین راحتی تمام اشتباهاتم را به گردن میگیرم میگویندعاشقی باور نمی کنم مرا چه به این حرف ها میگویم اگر عاشقم اگر این دیوانگی عشق است پس بگویید معشوق کجاست؟ به من بگویید اگر این عشق است گریه ها و بی قراری اش کجاست؟ عــذاب دلــــتنگی اش کــــجاسـت؟ شب و روز های یکنواخت کجاست؟ تب وتابش کجاست؟ نه ....نیستم من دیوانه ام ایا. رسانه های اسپانیا اعلام د، دادگاه عالی این کشور دستور به توقیف اموال رفعت اسد عموی بشار اسد رئیس جمهور به دلیل آغاز تحقیقات علیه او به اتهام پولشویی در اروپا را داده و اموال او در این راستا توقیف شده است. امروز کتاب خفاش دیوانه را خوندم . فکر می کنم می شود کتاب را در دو جلسه خواند . این سوال ها را از بچه ها پرسیدم : چند تا حیوان توی کتاب بود ؟ کدوم شخصیت مهم بود و کارهاش و گفتارش توجه حیوان های دیگه را جلب می کرد ؟ چرا حیوان ها فکر می د خفاش دیوانه است ؟ آیاواقعا خفاش دیوانه بود ؟ چرا بله چرا نه ؟ جغد چه راه حلی برای امتحان خفاش که دیوانه اس. شرکت amanita design سازنده عنوان های مشهوری در سبک پازل و معمایی است و عموما با عنوان محبوب خود یعنی ماشیناریوم (machinarium) در بین گیمرها شناخته می شود. بازی های این شرکت سرشار از احساسات و رنگ و عواطف… معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به تیراندازی و قتل 4 زن در باغ فردوس، گفت: قاتل عموی مقتولان است. ز دست دلبر دیوانه ی خود روم هرجا که باشم خانه ی خود به قصد خیر من را داده پندی که باید مرغ جوید دانه ی خود از این کالا همیشه در سبد نیست تویی و کار بی باکانه ی خود مرا از راه برده بعد از آن با تقاضاهای بی شرمانه ی خود دگر از کل من چیزی نمانده است مرا خورده است چون صبحانه ی خود برای اینکه من تنها نباشم مرا افزوده بر یارانه ی خود برای رفع ش. یک دیوانه در محله ما بود که وقتی باران می بارید ، سبدش را بر می داشت و می رفت در خیابان ها که باران جمع کند. اهالی محله او را به س ه می گرفتند و می گفتند : " دیوانه است دیگر " . حال آن که او ، حداقل سبدش خیس می شد و ما اما ، در حسرت قطره ای باران ، در پشت پنجره ها ... نویسنده : الهه بهشتی از خوبی و دیوانگی چـــه گویم تا بهتر از این باشد که شروع زندگیست دیوانگان دیوانه اند و عاقلان در مسیر دیوانه گشتن ، فقـــط مسئله این است که آیا عاقلان ، دیوانگان را دیوانه کرده اند یا دیوانگان ، عده ای را عاقل؟
سر خود را مزن اینگونه به سنگ
دل دیوانه تنها دل تنگ
ن در پس این بهت گران
مدران جامه جان را مدران
مکن ای خسته درین بغض درنگ
دل دیوانه تنها دل تنگ
پیش این سنگدلان قدر دل و سنگ یکی است
قیل و قال زغن و بانگ شباهنگ یکی است
دیدی آن را که تو خو به جهان یارترین
را ساختی از عشقش سرشارترین
آنکه می گفت منم بهر تو غمخوارت. «کیم جونگ اون» کره شمالی گفته است؛ ترامپ یک دیوانه است و من او را رام خواهم کرد. ایسنا نوشت: یک گروه فعال و وکلای ی اعلام کرد: سوئیس تقریبا چهار سال پیش یک تحقیقات جنایت جنگی علیه عموی رئیس جمهوری به راه انداخت اما این تحقیقات به رغم "شواهد قانع کننده" متوقف شد. این دیوانه یی به جرم خشونت علیه حیوانات بازداشت شد. نمی دانم چند سال است که کارش این است، من که از وقتی یادم است همینجا دیدمش. توی سرما و گرما با لباس هایی کهنه و ریش ها و موهایی اصلاح نشده کنار پل می ایستد و یک نفس با خودش حرف می زند. مردم بهش می گویند اصغر دیوانه. همیشه همانجاست و در حال حرف زدن با خودش. آب و نان و زندگی اش حرف زدن است. فکر کنم هیچ ی از مردم تا به حال به سرش هم نزده که کمی ب. به روی تخت، چه دیوانه وار کشت مراشبی که بوسه ی او بر تنم اصابت کرد!
زهرا موسی پور اکرم(ص) از محلی عبورمی د، دیدند دسته ای اطراف یک نفر را گرفته اند. پیغمبر فرمودند چه خبر است؟ گفتند: یا رسول الله! دیوانه است. حضرت فرمودند این دیوانه نیست و مریض است و روحش نمی تواند به مغز فرمان دهد و مریض شده است. اگر رگ ذره بینی او درست شود، دیوانگی او هم درست می شود و عاقل می شود. بعد گرامی(ص) فرمودند: می خواهید یک دیوانه به شما نشان .
یک عمر من فکر می این مرتیکه عموی سوباسا بوده
بعدش سوال میشد برام چرا هر وقت پدرش میره سفر این پیداش میشه یا هر وقت پدرش میومد این یهو غیبش میزد ؟؟!؟؟!؟!؟!!؟
وقتی زیر نویس انگلیسی رو دیدم , فهمیدم این مادرش بوده....... دیگر ی به صحبت من دل نمی دهد
دل بر حکایت من غافل نمی دهد قطع امید از من دیوانه کرده اند
دیوانه ای که باج به عاقل نمی دهد دل را ببین که با همه ی بی مرامیت
حتی طناب یاد تو را ول نمی دهد گر مست باده هم نشدی حرمتت بجاست
ساقی پیاله را به اراذل نمی دهد چون خوب بنگری همه در جبر مطلقیم
جبری که اختیار به فاعل نمی دهد می کوبدم به م. حکایت های شیرین و پند آموز بهلول عاقل ترین دیوانه هارون الرشید به همراه مهمانانش عیسی بن جعفر برمکی و مادر جعفر برمکی در قصر نشسته بود و حوصله اش سر رفته بود از سربازان خواست بهلول را بیاورند تا آنها را بخنداند سربازان رفتند و بهلول را از میان ک ن شهر گرفته و نزد خلیفه اوردند هارون الرشید به بهلول امر کرد چند دیوانه برای ما بشمار به. وضعیت افراد غیربالغ یا دیوانه در برزخ و قیامت چگونه خواهد بود؟ آیا بچه هایی که قبل از بلوغ می میرند وارد بهشت می شوند؟ (بدون هیچ تلاشی برای ب مقامات معنوی؟)
ملاک تکلیف، عقل و بلوغ است و اگر یکی از این دو نباشد، تکلیف نیز نخواهد بود و وقتی تکلیف نباشد، حساب ثواب و عقاب نیز نخواهد بود .
به هر دلیلی اگر انسانی از امکانات و استعدادها. انگار همین دیروز بود که وقتی یکی از هنرمند ها از دنیا می رفت و بچه های مدرسه براش گریه می بهشون لقب دیوانه میدادم اما الان من هم شدم مثل همان ها دیوانه. امروز که از خانه خارج شدم حس بدی را داشتم مطمئن بودم که امروز اتفاقاتی رخ خواهد داد چون همین دیروز بود که خبر درگذشت مرتضی همه را در بهت فرو برده بود.حس سنگینی را داشتم.به مدرسه که رسی. عزیز دلم ! دارم آماده می شوم برای دیوانه شدن ... فرق بسیار زیادیست بین دیوانگی کنار او و دیوانه شدن به یاد او ... دیوانگی کنار او ... : خنده پشت خنده ... دویدن پشت دویدن ... چرخیدن و چرخاندن ... نفس های بریده بریده و گفتن این جمله : + به همین زودی خسته شدی ؟! سر به سرش گذاشتن ... یدن یک بستنی در چله ی زمستان ... ترساندن او و شنیدن این جمله : -داشتم سکته. به من گفت دارد تقاص با من نبودن را پس می دهد...راستی را بخواهی آدمی هستم که ب هرنوع حرفی فکر می کنم که آیا درست است یا غلط.... من دیوانه شدم...او مرا دیوانه کرد...تصمیمات دیوانه وار گرفتم...تقاص دیوانه یک آدم را قطعا پس خواهند داد...من ب راست گو بودنم آیمان دارم...آنقدری هستم که بتوانم فرق عشق دروغی و راستی رت بفهمم...آنقدر ی هستم که با چشم ها . همانطور که انتظار می رفت روز پنجشنبه بی اچ پی بیلیتون با سهم سرمایه گذاری خود به میزان 2.2 میلیارد دلار برای فاز دوم زمین نفتخیز سگ دیوانه در خلیج مکزیک موافقت کرد. دیوانگی زین بیشتر ؟ زین بیشتر ، دیوانه جان با ما ، سر دیوانگی داری اگــــر ، دیوانه جان در اولین دیدار ھــــم بوی جنون آمد ز تــــو وقتی نشستی اندکی نزدیک تر دیوانه جان چون می نشستی پیش من گفتم که اینک خویش من ای آشنــــا در چشـــــم من با یک نظر دیوانــــــــه جان گفتیم تا پایان بریم این عشق را بــــــا یک سفر عشقی که ھم آغاز شد با . روستای "دیوانه" از توابع بخش شیب آب شهرستان زابل در استان سیستان و بلوچستان است. بابک بهرام بیگی کارگردان سینمای کشورمان، قصد دارد به زودی سینمایی «دیوانه وار» را بسازد. داستان «من دیوانه نیستم» روایتگر زندگی چند بیمار روانی است که در یک آسایشگاه در جنگل بستری هستند.