پوتین شانس اول پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه است

به نقل از خبرگزاریها در مورد پوتین شانس اول پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه است : همشهری آنلاین: آ ین انتخابات ریاست جمهوری روسیه که منجر به انتخاب ولادیمیر پوتین شد در سال ۲۰۱۲ برگزار شد، در این انتخابات بار دیگر به نوعی نتیجه انتخابات ۲۰۰۸ تکرار شد با این تفاوت که جایگاه مدودوف و پوتین تغییر کرد.
طبق اعلام کمیسیون انتخابات روسیه ولادیمیر پوتین با ب 76.67 درصد از آرای مردمی به پیروزی در… انتخابات 96 ریاست جمهوری انتخابات 96 ریاست جمهوری چگونه است انتخابات 96 ریاست جمهوری چه ی رای میاورد انتخابات 96 ریاست جمهوری شانس چه ی بیشتر است
ادامه مطلب رئیس جمهور کشورمان در پیامی، پیروزی ولادیمیر پوتین را در انتخابات روسیه تبریک گفت و تاکید کرد که تهران برای تحکیم هرچه بیشتر همکاری های چشمگیر با فدراسیون روسیه در ابعاد دوجانبه، منطقه ای و بین المللی، آماده است. رئیس ایران در پیامی، پیروزی قاطعانه ولادیمیر پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری روسیه تبریک گفت و تاکید کرد که تهران برای تحکیم هر چه بیشتر همکاری های چشمگیر با فدراسیون روسیه در ابعاد دوجانبه، منطقه‎ای و بین‎المللی، آماده است. ششمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روسیه ماه مارس سال ۲۰۱۸ (اسفند ماه ۹۶) برگزار می شود. مردم روسیه همچنان فردی را رقیب پوتین برای احراز مقام ریاست جمهوری باشد، نمی شناسند. اینا گمزتووا همسر مفتی جمهوری داغستان یکی از افرادی است که در هفته جاری مدارک خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری به کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه ارائه و ثبت نام کرد و رسما رقیب ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شد. انتخابات ریاست جمهوری روسیه روز ۱٨ ماه مارس سال ۲۰۱٨ (۲۷ اسفند ماه سال ۹۶) برگزار می شود. اینا گمزتووا نخستین نامزد مسلم. ناظرانی از 80 کشور جهان بر انتخابات روسیه نظارت می کنند. 105 میلیون نفر واجد شرایط رای دادن هستند. ناظران پیروزی پوتین در این مرحله از انتخابات را تقریبا قطعی می دانند. انتخابات ریاست جمهوری روسیه روز یکشنبه ۱۸ مارس ۲۰۱۸ (۲۷ اسفند ماه) برگزار می شود و پوتین، با هفت نامزد دیگر به رقابت خواهد پرداخت. وی در صورت پیروزی، برای چهارمین دوره به این مقام خواهد رسید. تهران (پانا) - بر اساس اعلام کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری روسیه، پوتین تا کنون با ب ۷۳.۹ درصد از آراء پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری روسیه است. پوتین شاید به عنوان نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه شرکت کند. همشهری آنلاین: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری کنونی روسیه به صورت رسمی به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده (۲۰۱۸) این کشور ثبت نام کرد. حزب دموکرات ی شیلی با معرفی یک نامزد مستقل برای انتخابات ریاست جمهوری، از ائتلاف حزب حاکم چپ میانه خارج شد؛ اقدامی که می تواند شانس پیروزی راست ها را در این انتخابات افزایش دهد. کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه یک ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری این کشور حضور هشت نامزد را در این انتخابات تایید و اسامی آنان را منتشر کرد. ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه با ابراز بر امیدواری از حمایت نیروهای و مردم از نامزدی خود برای شرکت در انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: به عنوان نامزد مستقل (غیرحزبی) در انتخابات ریاست جمهوری شرکت… رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی با پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه… ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در پیامی به همتای ایرانی خود، پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری را شادباش گفت. رئیس جمهور روسیه در دیدار با یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه گفت مسکو قصد ندارد در این انتخابات دخ کند. رئیس ایران در پیامی، پیروزی قاطعانه ولادیمیر پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری روسیه تبریک گفت و تاکید کرد که تهران برای تحکیم هر چه بیشتر همکاری های چشمگیر با فدراسیون روسیه در ابعاد دوجانبه، منطقه ای و بین المللی، آماده است. شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نامزد شود. قرار است «ولادیمر پوتین» رئیس جمهوری روسیه امروز –دوشنبه- برای آغاز چهارمین دوره ریاست جمهوری خود پس از پیروزی در انتخابات جنجالی اخیر روسیه سوگند یاد کند. انتخابات ریاست جمهوری روسیه از صبح امروز یکشنبه با رای گیری در منطقه خاور دور آن کشور آغاز شد. بنا به تصمیم کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه آ ی ناوالنی، منتقد ولادیمیر پوتین اجازه نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را نخواهد داشت.
حسن نصرالله پیروزی را تبریک گفت


دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی به پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری ایران و انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور را به وی تبریک گفت.

به گزارش میزان؛ سید حسن نصرالله در پیامی به انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور جدید ایران را تبریک گفت.

 به گزارش شبکه المنار، نصرالله تاکید ک.

ستاد مرکزی انتخابات روسیه به طور رسمی پیروزی ولادیمیر پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد.اعلام رسمی پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه  به نقل از تلویزیون المیادین، ستاد مرکزی انتخابات روسیه به طور رسمی پیروزی ولادیمیر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را با ب هفتاد و شش و شصت و نه صدم درصد آرا اعلام کرد.
انتهای پیام/تأیید پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه 
رییس جمهور روسیه با ارسال پیامی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را به وی تبریک گفت. صدراعظم آلمان در پیامی به ولادیمیر پوتین، پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه را تبریک گفت. انتخابات ریاست جمهوری روسیه درحالی فردا برگزار می شود که ۷ نفر با ولادیمیر پوتین به رقابت می پردازند. دستاورد های ، اقتصادی و امنیتی پوتین، همگی به عنوان قوی ترین سلاح وی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه مطرح است. ایندیپندنت در گزارشی نوشت ترامپ بر خلاف نظر مشاوران امینت ملی ، پیروزی پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری روسیه به او تبریک گفت. روسیه ممکن است در سال 2018 به جای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور صرفا درباره باقی ماندن ولادیمیر پوتین در این سمت همه پرسی برگزار کند. ولادیمیر پوتین نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده میلادی در روسیه به طور رسمی اعلام کرد. عضو شدن در کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 عضویت در کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 بهترین کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 خاصترین کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 جالبترین کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 لینک عضو شدن در کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 لینک عضویت در کانال انتخابات ریاست جمهوری 96
ادامه مطلب آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. همشهری آنلاین: ۱۱ نامزد انتخاباتی برای ب قدرت در انتخابات فرانسه شرکت می کنند. این انتخابات چگونه برگزار می شود و کدام نامزدها شانس بیشتری برای پیروزی دارند؟ ... پاسخ به چند پرسش در رابطه با انتخاباتی… در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 در حالی که محمد باقر قالیباف شهردار تهران بر اساس نظرسنجی ها شانس اول پیروزی در انتخابات بود در نهایت بعد از مناظره ها و درخشش ، مردم به نظر خود را تغییر دادند و در 24 داد سال 92 به رای دادند. سفارت روسیه در واشنگتن واکنش وزارت خارجه به سفر "ولادیمیر پوتین" به منطقه کریمه را تلاش برای تأثیرگذاری بر انتخابات آتی ریاست جمهوری در این کشور نامید. مناظره انتخابات ریاست جمهوری 96 جالبترین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 96 خنده دارتین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 96 جالبترین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 96 نازترین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 96 کاملترین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 96
ادامه مطلب زمان انتخابات ریاست جمهوری 96 خبر های زمان انتخابات ریاست جمهوری 96 عضویت در کانال انتخابات جالبترین اخبار زمان انتخابات ریاست جمهوری 96 بهترین مطالب در مورد انتخابات ریاست جمهوری 96 انتخابات ریاست جمهوری 96 چه ی برنده میشود؟
ادامه مطلب نامزد ریاست جمهوری راستگرای فرانسه با رئیس جمهوری روسیه در مسکو دیدار و گفت وگو کرده و پوتین تاکید کرده کشورش قصد ندارد هیچگونه نفوذی در انتخابات آتی فرانسه داشته باشد. ایرنا نوشت: تعمیم یافته های تازه ترین نظرسنجی در روسیه نشان می دهد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور در صورت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 بی رقیب است و بیشتر روس ها وی را به دیگر نامزدها ترجیح می دهند. خبرگزاری صدا و سیما نوشت: بر اساس نتایج اولیه و نظرسنجی پای صندوق های رای، ولادیمیر پوتین با ب 73/9 درصد آرای انتخابات ریاست جمهوری روسیه، برای چهارمین دوره به ریاست جمهوری این کشور انتخاب شد. نظرسنجی مرکز تحقیقات تی روسیه نشان می دهد ولادیمیر پوتین با احتمال بالایی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پیروز خواهد شد. رئیس جمهور روسیه رسماً به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ این کشور ثبت نام کرد. همشهری آنلاین: ولادیمیر پوتین گفت، شهروندان روسی که از سوی به مداخله در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ این کشور متهم شده اند، ت روسیه نیستند. همشهری آنلاین: مارین لوپن، نامزد ریاست جمهوری راستگرای فرانسه با رئیس جمهوری روسیه در مسکو دیدار و گفت وگو کرده و پوتین تاکید کرده کشورش قصد ندارد هیچ گونه نفوذی در انتخابات آتی فرانسه داشته باشد. همشهری آنلاین: ۱۱ نامزد انتخاباتی برای ب قدرت در انتخابات فرانسه شرکت می کنند. این انتخابات چگونه برگزار می شود و کدام نامزدها شانس بیشتری برای پیروزی دارند؟ ... پاسخ به چند پرسش در رابطه با انتخاباتی که در سایه ترور برگزار می شود. در تازه ترین نظرسنجی انجام شده بیش از دو سوم روس ها خواهان حضور پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه هستند.