پوتین شانس اول پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه است

به نقل از خبرگزاریها در مورد پوتین شانس اول پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه است : پوتین شاید به عنوان نامزد مستقل در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه شرکت کند. دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه گفت: می خواهم ولادیمیر پوتین برای یک دوره دیگر نامزدی خود را در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کند. این سخن پسکوف گمانه زنی برای شرکت مجدد ولادیمیر پوتین در انتخابات ریاست جمهوری رو تقویت کرد. حزب دموکرات ی شیلی با معرفی یک نامزد مستقل برای انتخابات ریاست جمهوری، از ائتلاف حزب حاکم چپ میانه خارج شد؛ اقدامی که می تواند شانس پیروزی راست ها را در این انتخابات افزایش دهد.
شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه… رئیس جمهور روسیه در تماس تلفنی با پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت. رئیس جمهور روسیه در دیدار با یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه گفت مسکو قصد ندارد در این انتخابات دخ کند. شبکه تلویزیونی «مسکو 24» اعلام کرد که ولادیمیر پوتین تصمیم دارد در انتخابات ریاست جمهوری روسیه نامزد شود. کمیته مرکزی انتخابات روسیه اعلام کرد که «ناوالنی» حقوق دان و سیاستمدار منتقد ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه نمی تواند برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ روسیه نامزد شود. بنا به تصمیم کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه آ ی ناوالنی، منتقد ولادیمیر پوتین اجازه نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را نخواهد داشت. نخست روسیه که حزبش، "روسیه متحد" اکثریت پارلمانی را در اختیار دارد، اعلام کرد، اعضای این حزب بدون هیچ پیش شرطی در صورتی که ولادیمیر پوتین تصمیم به حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۸ داشته باشد، از او حمایت خواهند کرد.
حسن نصرالله پیروزی را تبریک گفت


دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی به پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری ایران و انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور را به وی تبریک گفت.

به گزارش میزان؛ سید حسن نصرالله در پیامی به انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور جدید ایران را تبریک گفت.

 به گزارش شبکه المنار، نصرالله تاکید ک. دستاورد های ، اقتصادی و امنیتی پوتین، همگی به عنوان قوی ترین سلاح وی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه مطرح است. رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که قصد مشکل آفرینی در انتخابات ریاست جمهوری آتی در این کشور را دارد. ولادیمیر پوتین نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده میلادی در روسیه به طور رسمی اعلام کرد. روسیه ممکن است در سال 2018 به جای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این کشور صرفا درباره باقی ماندن ولادیمیر پوتین در این سمت همه پرسی برگزار کند. ایرنا نوشت: سرگئی لاوروف امور خارجه روسیه امکان نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 (اسفند 96) را رد و اعلام کرد که ترجیح می دهد به همکاری با ولادیمیر پوتین رییس جمهوری این کشور ادامه دهد. آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری 2018 روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. آندری کاماکین تحلیلگر رو مه مسکوفسکی در تحلیلی که می خوانید درباره انتخابات ریاست جمهوری 2018 روسیه و احتمالات پیرامون جانشین پوتین و یا حضور مجدد او در انتخابات می گوید. رئیس جمهور روسیه از تلاش برای مشکل آفرینی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داد. عضو شدن در کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 عضویت در کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 بهترین کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 خاصترین کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 جالبترین کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 لینک عضو شدن در کانال انتخابات ریاست جمهوری 96 لینک عضویت در کانال انتخابات ریاست جمهوری 96
ادامه مطلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 در حالی که محمد باقر قالیباف شهردار تهران بر اساس نظرسنجی ها شانس اول پیروزی در انتخابات بود در نهایت بعد از مناظره ها و درخشش ، مردم به نظر خود را تغییر دادند و در 24 داد سال 92 به رای دادند. ایرنا نوشت: تعمیم یافته های تازه ترین نظرسنجی در روسیه نشان می دهد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور در صورت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 بی رقیب است و بیشتر روس ها وی را به دیگر نامزدها ترجیح می دهند. رئیس جمهور روسیه رسماً به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ این کشور ثبت نام کرد. زمان انتخابات ریاست جمهوری 96 خبر های زمان انتخابات ریاست جمهوری 96 عضویت در کانال انتخابات جالبترین اخبار زمان انتخابات ریاست جمهوری 96 بهترین مطالب در مورد انتخابات ریاست جمهوری 96 انتخابات ریاست جمهوری 96 چه ی برنده میشود؟
ادامه مطلب اینا گمزتووا همسر مفتی جمهوری داغستان امروز (دوشنبه) مدارک خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری به کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه ارائه و ثبت نام کرد. سرگئی لاوروف، امور خارجه روسیه امروز (شنبه ) در اظهارنظری درباره گزارشهای متناقض اخیر در مورد گفت وگوی ولادیمیر پوتین با دونالد ترامپ، تاکید کرد که ترامپ تضمین های پوتین درباره این که مسکو در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 مداخله نکرده را پذیرفته است. سوتی های باحال انتخابات ریاست جمهوری 96 سوتی های انتخابات ریاست جمهوری 96 برای تلگرام
خنده دار ترین سوتی های انتخابات ریاست جمهوری 96 سوتی های انتخابات ریاست جمهوری 96 سوتی های جدید انتخابات ریاست جمهوری 96 ادامه مطلب ع پروفایل انتخابات ریاست جمهوری ع پروفایل انتخابات ریاست جمهوری ع پروفایل انتخابات ریاست جمهوری ع پروفایل انتخابات ریاست جمهوری ع پروفایل انتخابات ریاست جمهوری ادامه مطلب رئیس جمهور روسیه با ارسال پیامی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را به وی تبریک گفت. شرق نوشت:در برخی از شبکه های اجتماعی قالیباف و غرضی را با هم مقایسه کرده اند و صحبت از این شده که اگر غرضی و قالیباف با هم رقابت کنند، شانس کدام یک بیشتر است؟ دنیای اقتصاد نوشت: تجربه کشورهای مختلف نشان می دهد که اگر رئیس جمهور فعلی مجددا شانس ک دا شدن در انتخابات آتی را داشته باشد، نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری وزن تصمیمات در حوزه اقتصاد را افزایش می دهد. انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 ادامه مطلب همسر و مشاور رئیس اداره ت ی در ای داغستان روسیه بطور رسمی برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری مارس ۲۰۱۸ روسیه ثبت نام کرد. رئیس جمهور روسیه گفت تأکید وی بر عدم مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ، ترامپ را متقاعد کرده است. کاریکاتور انتخابات ریاست جمهوری کاریکاتور انتخابات ریاست جمهوری کاریکاتور انتخابات ریاست جمهوری کاریکاتور انتخابات ریاست جمهوری کاریکاتور انتخابات ریاست جمهوری ادامه مطلب ریاست دیمیتری مدودیف بر حزب حاکم روسیه واحد برای یک دوره پنج ساله دیگر تمدید شد که می تواند بیش از گذشته تقویت کننده احتمال نامزدی ولادیمیر پوتین در انتخابات سال 2018 برای چهارمین دوره ریاست جمهوری باشد.
به گزارش سایت خبر فوری به نقل از خبرگزاری ایسنا، شبکه المیادین نوشت روسیه ظرف دو سال گذشته بازیگر اصلی در صحنه نبرد در بوده است.روسیه در بهار سال ۲۰۱۸ شاهد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است. هر چند که ما می دانیم از الان چه ی پیروز این انتخابات است اما این انتخابات یکی از چالش های اساسی است که روسیه با آن روبه رو خواهد شد. بنابراین چالش در خود انتخابات نیست، بلکه در مسائل و نتایج انتخابات خواهد بود. اگر من بخواهم که مفهوم این مساله را شرح دهم یک جمله می گویم که این انتخابات آغاز رسمی روند انتقال برای دوره پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه است. این انتخابات آغاز روند مهمی است که می طلبد سال ها آمادگی هایی صورت بگیرد اما ی روسیه زمان بسیاری را برای این امر خواهد داشت.
ادامه خبر پس از جنجال های ماه های اخیر درباره دخ احتمالی روسیه در روند انتخابات اخیر ریاست جمهوری ، حالا ت فرانسه هم به مسکو هشدار داده که در انتخابات ریاست جمهوری پیش روی این کشور دخ نکند. ایسنا نوشت: بر اساس نظرسنجی که امروز (شنبه) منتشر شده بنوآ آمون نامزد سوسیالیست های فرانسه با ادامه کاهش محبوبیتش مواجه است و احتمالا امانوئل ماکرون نامزد میانه رو در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پیروز خواهد شد. قوانین انتخابات ریاست جمهوری ایران قوانین انتخابات ریاست جمهوری ایران قوانین انتخابات ریاست جمهوری ایران قوانین انتخابات ریاست جمهوری ایران قوانین انتخابات ریاست جمهوری ایران قوانین انتخابات ریاست جمهوری ایران ادامه مطلب سرگئی لاوروف امور خارجه روسیه امکان نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 (اسفند 96) را رد و اعلام کرد که ترجیح می دهد به همکاری با ولادیمیر پوتین رییس جمهوری این کشور ادامه دهد. بر اساس نظرسنجی که امروز (شنبه) منتشر شده بنوآ آمون نامزد سوسیالیست های فرانسه با ادامه کاهش محبوبیتش مواجه است و احتمالا امانوئل ماکرون نامزد میانه رو در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پیروز خواهد شد. کانال نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری کانال نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری کانال نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری کانال نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری کانال نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ادامه مطلب نامزد ش ت خورده انتخابات ریاست جمهوری گفت از هم دستی روسیه و اعضای تیم انتخاباتی ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی ۲۰۱۶ مطمئن است. اسپوتنیک اعلام کرد بلافاصله پس از آنکه پوتین در بیانیه ای اعلام کرد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ روسیه شرکت خواهد کرد، روبل در مقابل دلار و یورو تقویت شد. نیا سابچاک خبرنگار غربگرای روس که به عنوان مخالف حکومت روسیه شناخته می شود، برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور که اسفند ماه برگزار می شود، اعلام آمادگی کرد. نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 نتایج انتخابات ریاست جمهوری ایران 96 ادامه مطلب ولادیمیر ژیرینوفسکی، نایب رییس سابق مجلس دوما و جنجالی حزب لیبرال دموکرات روسیه برای ششمین بار در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شرکت می کند. کانال نامزد های انتخابات ریاست جمهوری 96 کانال نامزد های انتخابات ریاست جمهوری 96 کانال نامزد های انتخابات ریاست جمهوری 96 کانال نامزد های انتخابات ریاست جمهوری 96 کانال نامزد های انتخابات ریاست جمهوری 96 ادامه مطلب ایرنا نوشت: رئیس جمهوری روسیه با «مارین لوپن» حزب راستگرای جبهه ملی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه دیدار و اعلام کرد که مسکو نمی خواهد در انتخابات پیش رو مداخله کند، اما با همه نامزدهای انتخاباتی در این کشور ارتباط برقرار می کند.