پوتین پشت کامیون پل کریمه را افتتاح کرد ع

به نقل از خبرگزاریها در مورد پوتین پشت کامیون پل کریمه را افتتاح کرد ع : مسجد جامع کریمه ۲۱ آوریل (اول اردیبهشت) افتتاح می شود. رییس جمهوری امروز به طور همزمان 6 فاز پارس جنوبی به ارزش 19 میلیارد دلار و 4 طرح پتروشیمی عظیم را در منطقه پارس جنوبی و عسلویه افتتاح کرد و در این میان برخی طرح ها با توجه به تاکید مبنی بر افتتاح طرح های آماده بهره برداری، افتتاح نشده و تا 20 روز دیگر افتتاح می شوند.
دست فرمان پوتین هنگام راندن کامیون!+ پل کریمه طولانی ترین پل روسیه به طول 19 کیلومتر بوده که روی خلیج کرچ احداث شده و کریمه را به منطقه کراسنودار  وصل می کند. با وجود اینکه قرار بود افتتاح این پل در دسامبر 2018 صورت بگیرد اما پروژه بسیار سریع تر از آنچه که برنامه ریزی شده بود پیش رفت که این یک معجزه ی محسوب می شود.ولادیمیر پوتین سوار بر یک کامیون تولید کمپانی روسی "کاماز"مقاومت این پل را همراه با کاروانی از کامیون های دیگر محک زد. رئیس جمهور روسیه هنگام سوار شدن بر کامیون برای آغاز آزمایش مقاومت پل، به زبان روسی گفت: بزن بریم!در ویدئوی زیر دست فرمان پوتین حین کامیون سواری را تماشا کنید.http://javaninews.ir    همشهری آنلاین: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در سفر به شبه جزیره کریمه، که سال ۲۰۱۴ از اوکراین به خاک کشورش الحاق شده، خشم کی یف را برانگیخت. سوئد در آستانه برنامه این کشور برای عملیاتی حمل و نقل بدون سوخت تا سال 2030، یک خط جاده الکتریکی افتتاح کرد که امکان شارژ خ ر کامیون ها را حین رانندگی در این جاده میسر می سازد. مدیرمسئول رو مه کیهان گفت: «افتتاح رسمی» یک واژه من درآوردی و یک اسم مستعار است که برای «افتتاح دوباره» اختراع کرده اند. در حالی عمران پردیس پیش تر از افتتاح بخشی از مسکن مهر این شهر طی آذر و بهمن امسال خبر داده بود که به تازگی برنامه زمانبندی افتتاح این واحدها را تغییر داد. بر اساس اعلام جدید ۲۱ هزار و ۳۰۸ واحد تا داد آینده به صورت مشرواط افتتاح می شود. با گذشت بیش از 800 روز از وعده های تکراری مسئولان شهرداری تهران در مورد افتتاح خط 7 مترو، ظاهراً قرار است بخش محدودی از این خط با تعداد معدودی ایستگاه، هفته آینده افتتاح شود. گفته می شود این ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز گفت توسل به زور در اوکراین آ ین گزینه است.به گزارش آریا،رئیس جمهور روسیه امروز در یک کنفرانس خبری رئیس جمهور موقت اوکراین را غیرمشروع خواند.
به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان، ولادیمیر پوتین در این کنفرانس خبری که در اقامتگاهش برگزار شد ، گفت ت جدید در اوکراین حاصل یک کودتا است و اوکراین دچار . برلوسکنی گفت: من در کنار کریمه همراه با ولادیمیر پوتین در جاده ساحلی در دریای سیاه رانندگی می ، در سمت چپ خیابان پارک های زیبایی را با گیاهان فوق العاده دیدم، تحت تأثیر زیبایی آنها قرار گرفتم و از تاریخ ساخت آن سوال که رییس جمهور روسیه پاسخ داد آنها۷۰ سال پیش در دوران جوزف استالین بنا شده اند. شرکت آریاپروفیل امروز باحضور استاندار درچابهار افتتاح شد. به مناسبت دهه افتتاح حساب ۱۰۰ به فرمان (ره) و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب ی، ۱۱ طرح هادی روستایی در چهارمحال و بختیاری افتتاح می شود. رئیس جمهور روسیه امروز (شنبه) به کریمه سفر کرده است. گزارش یک سفر با خط هفت مترو تهران یک هفته بعد از افتتاح رسمی حاکی از تناقض میان وضع موجود این خط با اطلاعاتی است که در زمان افتتاح آن در اختیار عموم مردم قرار گرفته است. یکی از دوستان توی یکی از ارگان های تی است میگه یه ساختمان را تا حالا چندین بار به مناسبت های مختلف افتتاح
و اینبار باز هم به مناسبت دهه فجر
:))))
مثلا تحقیق کنی میبینی ساختمان پلاسکو را هم میخاستن افتتاح کنن ترقه روشن یهو همه جا آتش گرفته oــــــo

رییس جمهور گفت: تا پایان ت یازدهم تقریباً در هر ماه یک خط راه آهن افتتاح خواهد شد، افتتاح این خطوط را به بعد از انتخابات موکول کردیم. فاز دوم شبکه ملی اطلاعات افتتاح شد
فاز دوم شبکه ملی اطلاعات امروز با همکاری بخش‌های تی و خصوصی افتتاح شد.  راه و شهرسازی از افتتاح راه آهن تهران-گرمسار خبر داد و گفت:سال گذشته 25 بیمارستان در کشور افتتاح شد و در بهار امسال نیز 10 بیمارستان دیگر به بهره برداری می رسد. مدیر وبسایت khabarnema گفت: این وبسایت رسما از داد ماه 96 افتتاح خواهد شد.به گزارش خبرنگار وبسایت: مدیر وبسایت khabarnema گفت: این وبسایت رسما از داد ماه 96 افتتاح خواهد شد. وی همچنین از افتتاح این وبسایت ابراز خشنودی کرد و گفت: در فرصت مناسب خبرنما را به سایت ارتقا میدهم. که این روزها علاقه زیادی برای افتتاح طرح های نیمه تمام دارد به دلیل وجود تحریم بانکی هنوز نتوانسته است طرح صادرات گاز ایران به عراق را که به طور کامل به بهره برداری رسیده است، افتتاح کند. معاون رئیس جمهور گفت: پروژه راه آهن ارومیه به زودی به مرحله افتتاح می رسد.

برنامه فرم افتتاح حساب در سی شا
برنامه-فرم-افتتاح-حساب-در-سی-شا برنامه فرم افتتاح حساب در سی شا . با اجرای این برنامه در سی شا ، فرم افتتاح حساب شامل نام، نام خانوادگی، سن، ت، شماره تلفن، تاریخ افتتاح حساب، کد شعبه، شماره حساب، رمز و.. اجرا می شود... فایل

معاون فنی و عمران شهرداری تهران گفت:برای افتتاح ۴ فاز از پروژه بزرگ عمرانی بلوار بیش از ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است. با انتقاد از برخی دلواپسی های اخیر در مورد افتتاح پروژه های تکمیل شده در ت یازدهم توسط رییس جمهور، اعلام کرد: برای افتتاح طرح های تکمیل شده به خاطر دلواپس ها یک روز هم صبر نمی کنیم. رئیس علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه ۳۴ طرح حوزه درمان دهه فجر امسال در استان افتتاح می شود گفت: مرکز خدمات جامع سلامت شهری، روستایی چالانچولان در دهه فجر افتتاح و به بیش از ۱۰ هزار نفر خدمات رسانی می کند. دو طرح شهرداری قزوین افتتاح و از یک کتاب هم رونمایی شد. همزمان با دهه فجر دو مدرسه ابت در ۲ روستای شهرستان چناران افتتاح شد. معاون شهردار تهران در خصوص علت تاخیر افتتاح ایستگاه های خطوط مترو گفت: دو خط بزرگ 6 و 7 در حال حاضر در تهران در دست احداث هستند و ایستگاه های خط 7 آماده بهره برداری است قطعا پس از برگزاری انتخابات این ایستگاه ها افتتاح خواهد شد. رئیس جمهوری روسیه در سفر به شبه جزیره کریمه که سال ۲۰۱۴ از اوکراین به خاک کشورش الحاق شده، خشم کی یف را که این اقدام را نقض حق حاکمیت خود می داند، برانگیخت. در دهه مبارک فجر امسال با حضور بیات فرماندارشهرستان زنجان و هیات همراه آیین افتتاح 169پروژه ی مدیریت توزیع برق زنجان با اعتباری بالغ بر 77میلیارد ریال افتتاح و به طور نمادین از پروژه ی کابل کشی زیرزمینی چهارراه سعدی بهره برداری شد . همشهری آنلاین: با حضور تولیت آستان قدس رضوی یوم مجهز و پیشرفته رضا(علیه السلام) افتتاح شد. در مراسم افتتاح همزمان پروژه ها که با حضور استاندار سمنان، فرماندار آرادان و جمعی از مسئولین برگزار شد ، شش پروژه ی عمرانی برق رسانی در شهرستان آرادان با اعتباری به مبلغ یک میلیارد و 684 میلیون ریال افتتاح شدند اهواز _ ایرنا_ آیین افتتاح نمایشگاه بهاره عصر دوشنبه با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و جمعی از مشئولان استان در محل نمایشگاه های بین المللی خوزستان افتتاح شد. در جمع مردم هرمزگان با تبریک روز پاسدار و روز ملی خلیج فارس سخنرانی کرد. 22 واحد ارائه کننده خدمات بهداشتی صبح امروز همزمان با افتتاح 657 مرکز بهداشتی در سراسر کشور و با دستور بهداشت در استان اصفهان افتتاح شد.
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، رئیس جمهوری انتظار دارد که مسکو شبه جزیره کریمه را به اوکراین… رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: وقفه افتتاح بیمارستان آیت اله بروجردی (ره) به دلیل عدم تامین پزشک عمومی و عدم نصب سی تی اسکن است که تا کنون مانع افتتاح طرح شده است. ال جی برندشاپ موبایلش را در چارسو افتتاح کرد
شرکت ال‌جی در ایران یکی از بزرگ‌ترین برند شاپ‌های موبایل خود را در بازار چارسو افتتاح کرد. نخستین atm به نام «سوراخ روی دیوار»، در ۲۷ جون ۱۹۶۷ توسط بانک انگلیسی بارکلیز در شمال لندن افتتاح شد. ۹ پروژه عمرانی پایتخت در روزهایی که شهروندان در تعطیلات آغاز سال نو به سر می بردند، افتتاح شدند. که این روزها علاقه زیادی برای افتتاح طرح های نیمه تمام دارد به دلیل وجود تحریم بانکی هنوز نتوانسته است طرح صادرات گاز ایران به عراق را که به طور کامل به بهره برداری رسیده است، افتتاح کند. دومین شعبه کتاب سرای نسیم شمال در بخش شاندرمن روز شنبه پنجم بهمن ماه سال جاری افتتاح در خیابان انقلاب جنب لوازم خانگی برادران سالاری افتتاح شد. امیدواریم بتوانیم در حوزه کتاب و کتابخوانی بتوانیم خدمات مناسبی را به مردم فرهنگ دوست بخش شاندرمن ارائه دهیم. سرویس سلامت و پزشکی بی باک؛ بخش مهمترین عناوین: ... ادامه: ۱۰۰۰ تخت جدید پزشکی افتتاح می شود روسیه نخستین ایستگاه ای جدید خود در ی مرکزی را در نیکاراگوئه افتتاح کرد. روسیه نخستین ایستگاه ای خود در ی مرکزی را افتتاح کردبه نقل از خبرگزاری فرانسه، روسیه نخستین ایستگاه ای جدید خود در ی مرکزی را در نیکاراگوئه افتتاح کرد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] محمود واعظی گفت: با افتتاح فاز دوم شبکه ملی اطلاعات بستر ارائه خدمات الکترونیکی ت و نهادهای عمومی به مردم و ب و کارها فراهم است.
در بدعتی عجیب، در شهر برکلی مسجدی افتتاح شده است که مردان و ن در آن، کنار یکدیگر می… ایلنا نوشت: منتخب اول مردم تهران با اشاره به افتتاح زودرس خطوط مترو در روزهای اخیر، این کار را برای امنیت شهروندان خطرناک توصیف کرد و از اعضای کنونی شورای شهر خواست در برابر این افتتاح ها سکوت نکنند. همزمان با افتتاح ۶۵۷ مرکز بهداشتی در کشور امروز مرکز خدمات جامع سلامت با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان در منطقه سراسیاب کرمان توسط خیرین افتتاح شد. وزارت امور خارجه اوکراین بار دیگر به سفر رئیس جمهوری روسیه به شبه جزیره کریمه که در کی یف آنجا را «منطقه شده» می نامند، اعتراض کرد. با حضور نیرو پروژه آب رسانی از سد کوچری به شهرستان خمین افتتاح شد.