پوتین کره شمالی در مقابل ترامپ پیروز شده است

به نقل از خبرگزاریها در مورد پوتین کره شمالی در مقابل ترامپ پیروز شده است : دو مقام نظامی سابق با انتقاد از رویکرد دونالد ترامپ مقابل روسیه، او را «تهدید جدی علیه امنیت ملی» خواندند. اجلاس جی-۲۰ با حضور سران کشورها در هامبورگ برگزار می شود و پوتین و ترامپ در این نشست یکدیگر را ملاقات خواهند کرد. در ویدئوی زیر حاشیه هایی از اولین دیدار ترامپ و پوتین را مشاهده می کنید. "در حالی که ت جدید موضعی م عانه در مقابل ادعاها مبنی بر مداخله روسیه در انتخابات اخیر این کشور اتخاذ کرده است، اما ترامپ به نظر نمی رسد که دیگر برای تحسین همتای خود در کرملین توئیت بنویسد." «اندرو کوریبکو» حمله موشکی به پایگاه هوایی را نتیجه « قدرت» ترامپ مقابل پوتین می داند و می گوید بهترین واکنشی که مسکو می تواند به این حمله بدهد، تقویت همکاری با ایران است. همشهری آنلاین: کاخ سفید خواسته بود در مذاکره تلفنی پوتین و ترامپ، معاون ترامپ نیز مشارکت داشته باشد اما کرملین این درخواست را نپذیرفت. صدها نفر از مخالفان نظامی به ، در نیویورک و مقابل «برج ترامپ» د؛ ی که با سرکوب و بازداشت معترضان مواجه شد. طبق بیانیه کاخ سفید ترامپ همچنین در گفت وگو با پوتین بر وم اتخاذ اقدامات بیشتر درخصوص تضمین توقف برنامه های هسته ای کره شمالی تاکید کرد. ترامپ در آ ین پست توییتری خود نوشت: مشتاقانه منتظر دیدارهای امروز از جمله با پوتین هستم. ادعای ترامپ در مورد شنود از برج ترامپ، پای اف بی آی را هم وسط کشیده است. پوتین گفت که آماده است در صورت وم متن دیدارهای ترامپ با لاوروف را به نمایندگان یی ارائه دهد. در پیش بینی الحاقیه و اصلاحیه وجود ندارد / ترامپ با عقیده های اوایل قرن بیستم، می خواهد در قرن 21 مسائل و مشکلات را حل کند. دونالد ترامپ رئیس جمهوری که در ماه های گذشته درگیر تنش با کره شمالی بوده است، با تغییر لحن در مقابل این کشور گفت که شاید روابط مثبتی با کیم جونگ اون برقرار کند. پالیتیکال کارتونز این اثر را با عنوان «سگ ترامپ» منتشر کرده است؛ منتقدان ترامپ او را سگ دست آموز پوتین خواندند که با کرملین در ارتباط است. رئیس شورای روابط خارجی از پذیرفتن سخنان پوتین توسط ترامپ درباره عدم دخ در انتخابات سال گذشته در انتقاد کرد. یک رو مه روسی چند روز پس از گذشتن از دیدار جنجالی پوتین و ترامپ درهامبورگ معتقد است که هرچه پیش می رویم ابعاد جالبی از این دیدار فاش می شود. موضوع گفتگوی ترامپ و پوتین که روز گذشته انجام شده است، مورد توجه بسیاری از رسانه های مختلف قرار گرفته و تحلیل هایی نیز پیرامون این گفتگوی تلفنی به دست داده شده است. هرچند موضوع گفتگوی روسای جمهور دو کشور موضوع جدید و شگفت انگیزی نیست، اما گفتگوی ترامپ و پوتین به دلایل کاملاً مشخص از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اسطوره فوتبال آرژانتین، ولادیمیر پوتین را بهترین گزینه انتخ و دونالد ترامپ را بدترین انتخاب ممکن دانست. یک معترض به ریاست جمهوری ترامپ در آستانه تحلیف در مقابل هتل دونالد ترامپ خودسوزی کرد. یوری یوشاکف، از مشاوران پوتین دوشنبه به خبرگزاری های روسی گفت، ترامپ در این تماس تلفنی به طور خاص پوتین را به کاخ سفید دعوت کرد.
رو مه واشنگتن پست در گزارشی به نشست محرمانه غیر رسمی ترامپ و یکی از نزدیکان پوتین در… واحد مرکزی خبر نوشت: دستور کار دیدار دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین روسای جمهور و روسیه، در دیداری که بی سروصدا در کرملین بین هنری کیسینجر امور خارجه و مشاور امنیت ملی اسبق و پوتین برگزار شد، مشخص شده بود. پس از آنکه دونالد ترامپ از ولادیمیر پوتین در برابر اتهام "قتل" وارد شده به وی و تش دفاع کرد مورد انتقاد شدید جمهوری خواهان و دموکرات های قرار گرفت. ترامپ در پاسخ به سوال خبرنگار فا نیوز : آیا فقط پوتین قاتل است ، ما هم قاتل های زیادی داریم شما چه فکر می کنید یعنی کشور خودتان ( ) خیلی بی گناه است؟" مشاوران ترامپ با جدیت تقلا می کنند تا عواقت اتهام زنی ترامپ را که خودشان اذعان د هنوز اثبات نشده و از کنگره خواستند تا آن را بررسی کند، به حداقل برسانند. سرگئی لاوروف، امور خارجه روسیه امروز (شنبه ) در اظهارنظری درباره گزارشهای متناقض اخیر در مورد گفت وگوی ولادیمیر پوتین با دونالد ترامپ، تاکید کرد که ترامپ تضمین های پوتین درباره این که مسکو در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 مداخله نکرده را پذیرفته است. دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهورهای و روسیه برای اولین بار با یکدیگر دیداری رسمی داشته و در باره ، اوکراین و برخی مسائل دو جانبه گفتگو د. ترس از احتمال این که روسیه اطلاعاتی علیه وی در اختیار دارد همگی نشانگر این مساله است که ترامپ از پوتین می ترسد. کاخ سفید اعلام کرده که ترامپ فردا(شنبه) برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور با پوتین گفت وگو می کند. ال اندر دومرین کارشناس مسائل هم به اسپوتنیک گفت: ترامپ را در دیدار با پوتین، سرسخت ندیده است. پوتین» برای دیدار با «ترامپ» اعلام آمادگی کرد

رئیس جمهور روسیه برای دیدار با رئیس جمهور جدید اعلام آمادگی کرده است.

به گزارش مهر به نقل از «تاس»، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی ت روسیه اعلام کرد: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور این کشور، آماده دیدار با دونالد ترامپ رئیس جمهور  است. 

و. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امروز در یک کنفرانس خبری تمام قد از دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب دفاع کرد و اتهامات مربوط به کرملین علیه را مردود دانست. تحلیلگران غربی معتقدند "دونالد ترامپ" نمی تواند "ولادیمیر پوتین" را از دوستی با ایران منصرف کند. رئیس مجلس نمایندگان معتقد است پوتین در دیدار با ترامپ به وی اطمینان داده که دخ ی در انتخابات نداشته است. دونالد ترامپ رئیس جمهور روز شنبه تلفنی با ولادیمیر پوتین همتای روسی خود گفت وگو کرد. فرارو به نقل از فارین پالیسی نوشت: سرانجام پوتین و ترامپ برای اولین بار در حاشیه اجلاس گروه 20 با یکدیگر دیدار د. بنابر گزارش جروزالم پست، نخست رژیم صهیونیستی در تلاش است ترامپ و پوتین را علیه تهران متحد کند. گروهی از مسلمانان با برگزاری جماعت مقابل برج ترامپ در نیویورک، به سیاست های مهاجرتی ترامپ اعتراض د. ترامپ در تماس تلفنی با پوتین، پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه را به وی تبریک گفت. دونالد ترامپ روز به دلیل دیدار با ولادیمیر پوتین در اجلاس جی 20 حاضر نخواهد شد. کاخ کرملین اعلام کرد: ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ رئیسان جمهوری روسیه و در مذاکره تلفنی شامگاه شنبه خود برای همکاری دو کشور در عرصه بین المللی با هدف حل مسائل مختلف توافق د. ترامپ در صفحه شخصی توییتر خود نوشت: دو بار با قدرت از پوتین درباره مداخله روسیه در انتخابات سوال ،تکذیب کرد. دونالد ترامپ، رئیس جمهور در سال ۲۰۱۳ در نامه ای به ولادیمیر پوتین وی را به شرکت در مراسم انتخاب بانوی شایسته جهان که در مسکو برگزار شد، دعوت کرده بود. محمدجواد ظریف با حضور در برنامه نگاه یک با اشاره به اظهارات ترامپ عنوان کرد: آنچه در صحبت های ب ترامپ کاملا مشهود بود ادبیات غیرمناسب او در اظهارات ب بود. این ادبیات را ما در سخنرانی مجمع عمومی هم کم و بیش شنیدیم. همه گفتند ترامپ در این مجمع ایران را با نوع ادبیات خود پیروز کرد. ایرنا نوشت: «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه پس از دیدار طولانی روز با دونالد ترامپ همتای یی خود در هامبورگ ، گفت که با او درباره مسائل اوکراین ، ، مبارزه با تروریسم و همچنین امنیت… اولین دیدار رسمی دونالد ترامپ، رئیس جمهور و ولادیمیر پوتین، همتای روس او در حاشیه نشست گروه ۲۰ با همه حاشیه ها و جنجال هایش با خبر آتش بس در بخشی از به پایان رسید. وزارت خارجه کره شمالی گفت: ترامپ یک جنگ طلب است که برای مقابله با کره شمالی به شبه جزیره کره سفر کرده است. معترضان به مواضع دونالد ترامپ، در اعتراض به مواضع او در قبال روسیه و همچنین ا اج «جیمز کومی» از اف بی آی، مقابل کاخ سفید تظاهرات د. شخصیت جنجالی ترامپ، وی را به سوژه ای جذاب برای رسانه ها تبدیل کرده است. تازه ترین مورد نیز شیوه خاص دست دادن وی است، سبکی که باعث می شود بدن فرد مقابل به سوی ترامپ پرتاب شود. شماری از شهروندان یی در ادامه اعتراضات به اقدامات نژادپرستانه و تبعیض آمیز ت جدید این کشور به ریاست دونالد ترامپ و در حمایت از مسلمانان در مقابل منزل معاون وی د. ایرنا نوشت: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری در تماس تلفنی با «ولادیمیر پوتین» همتای روس خود حادثه انفجار بمب در متروی سن پترزبورگ را تسلیت گفت و وعده داد که به صورت «همه جانبه» از مسکو حمایت کند.