پوچتینو رویای تاتنهام رسیدن به سطح یوونتوس است

به نقل از خبرگزاریها در مورد پوچتینو رویای تاتنهام رسیدن به سطح یوونتوس است : مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام معتقد است که تیمش می تواند با تاتنهام برای قهرمانی لیگ برتر رقابت کند. در وقت های تلف شده بازی چلسی و تاتنهام بود که هری کین ضربه ای ایستگاهی زد. توپ از زیر بدن کورتوآ رد شد، به سمت دروازه غلتید، ولی به نحوی بود که دروازه بان چلسی توانست توپ را بگیرد و مانع گ نی تاتنهام شود. این اتفاق تمثیلی از اوضاع فعلی تاتنهام است. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام مدعی شد که هری کین هیچ دلیلی برای ج از تاتنهام ندارد. سرمربی تاتنهام می گوید امیدوار است پائولو دیبالا به دیدار شب یوونتوس و تاتنهام برسد. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، شایعه حضورش در بارسلونا را رد کرد و گفت که از حضور در تاتنهام بسیار خوشحال است. مائوریتسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام معتقد است بازیکنانش با ارائه بازی همیشگی می توانند یوونتوس را حذف کنند. سرمربی آرژانتینی تاتنهام اعلام کرده فصل بعد هم در این تیم باقی خواهد ماند. تا ساعتی دیگر یوونتوس در خانه مهمان تاتنهام خواهد بود. در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم یوونتوس و تاتنهام با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. دو تیم تاتنهام و یوونتوس، امشب در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، معتقد است که آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، با صحبت از عدم موفقیت تاتنهام در ب جام، دچار اشتباه شده است. سرمربی تاتنهام معتقد است تیمش مقابل مید برو شایسته پیروزی بوده است.از چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در خانه موفق شد مید برو را با نتیجه 1-0 ش ت دهد. مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام پس از بازی در کنفرانس خبری حاضر شد و گفت: 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] یوونتوس با پیروزی 2-1 مقابل تاتنهام در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به دور بعد از این رقابت ها صعود کرد. پوچتینو، سرمربی تاتنهام، معتقد است که برای جا انداختن ذهنیت پیروزی در تیمش، به 4 سال دیگر زمان نیاز دارد. شاگردان پوچتینو در تاتنهام مقابل سوانسی با ترکیب زیر به میدان می روند: ورم، واکر، آلدرویرلد، فرتونگن، دیویس، دایر، دمبله، سیسوکو، اری ن، آلی، سون. نوشته ترکیب رسمی تاتنهام مشخص شد اولین بار در پارس فوتبال… مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام به تمجید از آرسن ونگر پرداخت و مدعی شد که او هم دوست دارد مثل ونگر، 20 سال سرمربی تاتنهام باشد. وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تاتنهام به انتقاد از عملکرد تیمش در بازی با لیو ول پرداخته است. به گزارش وبسایت نود، مائوریسیو پوچتینو پس از ش ت 2-0 تاتنهام مقابل لیو ول ضمن انتقاد از عملکرد شاگردانش… سرمربی تاتنهام به تمجید از سر ال فرگوسن پرداخت و او را الگوی مربگیری خود دانست. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام تاکید کرد آنها باید دنبال اه ی بزرگتر از داشتن جایگاه بالاتر از آرسنال باشند. سرمربی اسپرز باورش را نسبت به تیمش از دست نداده است.مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام که تیمش در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس با اورتون بازی خواهد داشت، باور دارد که تیمش هنوز هم می تواند به صدر ج برسد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام از صحبت راجع به آینده توبی آلدرویرلد، م ع تیمش طفره رفت. تیم منچستر یونایتد در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس مقابل تیم تاتنهام ش ت تحقیرآمیزی را در لندن متحمل شد. تیم تاتنهام با پیروزی 6 بر یک مقابل تیم روچدیل به مرحله بعد جام حذفی انگلیس راه یافت. سرمربی آرژانتینی تاتنهام در آستانه دیدار با چلسی از صحبت های رد و بدل شده بین خود و سرمربی آبی های لندن در هفته گذشته گفته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی موفق تاتنهام مدعی شد که حضور همسرش در ورزشگاه وایت هارت لین، برای تیمش بدشانسی می آورد. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام از علاقه خاص خود به باشگاه سابقش پاری سن ژرمن سخن گفت. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام به دفاع از دله آلی پرداخت و مدعی شد که بیش از حد به موضوع تمارض او پرداخته شده است. پائولو دیبالا، ستاره جوان بیان ری امروز در تمرینات تیمش شرکت کرده است اما به دیدار برابر تاتنهام نخواهد رسید. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام به تمجید از دله آلی پرداخت و مدعی شد که ستاره انگلیسی شبیه سازی نمی کند. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی موفق تاتنهام به تمجید از دله آلی، بازیکن خوش آتیه تیمش پرداخت. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام در مورد ش ت تیمش مقابل یونایتد صحبت کرد. در دقایق ابت نیمه اول دیدار تاتنهام و یوونتوس، دو صحنه مشکوک در محوطه جریمه دو تیم رخ داد اما داور هیچ یک را پن ی اعلام نکرد. آلگری و پوچتینو مردان اصلی خود را برای دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مشخص د. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام، آینده در برنابئو باید تیمش را به مصاف رئال مادرید بفرستد. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام در مورد دیدار فردا عصر تیمش برابر شیاطین سرخ صحبت کرد. سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال تاتنهام به اظهارات اخیر کاپیتان سابق تیم فوتبال بارسلونا در تمجید از ستاره جوان تیم او واکنشی غیرمنتظره نشان داد. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام در مورد پیروزی تیمش برابر رقیب همشهری صحبت کرد. سرمربی جوان و موفق تیم فوتبال تاتنهام تاکید کرد این باشگاه باید ستاره هایش را حفظ کند. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام در مورد جدال حساس فردا عصر تیمش در برابر منچسترسیتی صحبت کرد. تاتنهام توانست شنبه شب بورنموث را در خانه با نتیجه پرگل ۴ بر صفر ش ت دهد. این پیروزی پانزدهمین پیروزی خانگی آنها در رقابت های این فصل بود. شاگردان پوچتینو تا این لحظه بهترین رکورد پیروزی خانگی لیگ را… مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، پس از ش ت 2-0 مقابل لیو ول، تایید کرد که شاگردان یورگن کلوپ عملکرد بهتری داشتند وشایسته پیروزی بودند. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام به تمجید از عملکرد هری کین پرداخت. پوچتینو سومین فصل حضورش روی نیمکت تاتنهام را تجربه می کند.آنتونیو ته، سرمربی باشگاه چلسی معتقد است که تاتنهام به دلیل اینکه سرمربی اش سه فصل روی نیمکت این تیم می نشیند، نسبت به او و تیمش برتری بیشتری دارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، پس از ش ت 2-0 مقابل لیو ول، تایید کرد که شاگردان یورگن کلوپ عملکرد بهتری داشتند وشایسته پیروزی بودند. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام مدعی شد که در روز پایانی نقل و انتقالات، قصد جذب چندین بازیکن را دارند. حمیدرضا صدر به کالبدشکافی پرواز تاتنهام در هفته های پایانی لیگ برتر پرداخته. به درخشش پوچتینو آرژانتینی در وایت هارت لین... مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی جوان تاتنهام به شدت از عملکرد موسی دمبله، هافبک تیمش تمجید کرد. حمیدرضا صدر به کالبدشکافی پرواز تاتنهام در هفته های پایانی لیگ برتر پرداخته. به درخشش پوچتینو آرژانتینی در وایت هارت لین... وبسایت رسمی برنامه نود - هری کین معتقد است آینده تاتنهام درخشان است و درک نمی کند که خود یا بازیکن دیگری بخواهد این تیم را ترک کند. به گزارش وبسایت نود، تاتنهام بعد از ب رتبه سوم در لیگ برتر در… مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، معتقد است که تیمش می توانست در دیدار امشب مقابل چلسی در نیمه نهایی جام حذفی، به نتیجه بهتری از ش ت 4-2 برسد.