پینگ پنگ باز قهرمان استان فارس شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد پینگ پنگ باز قهرمان استان فارس شد : هفته نخست مسابقات رده بندی فوتبال روی میز استان فارس برگزار شد و ورزشکار آباده ای قهرمان بخش انفرادی شد. سومین دوره مسابقات رزمی استان فارس در رشته جوجیتسو و کوبودو (سلاح) با قهرمانی تیم جهرم پایان یافت. تیم جودو جوانان استان فارس متشکل از 8 ورزشکار در 5 وزن در تاریخ 1393/6/20 به مسابقات قهرمان کشوری جوانان به مربیگری محمد جناب زاده و س رستی ابوذر ارشاد اعزام ، که در پایان مسابقات سجاد حسین زاده در وزن 55 مقام سوم ، نیما باقری در وزن 55 مقام سوم ، مهدی فتحی پور در وزن 66 مقام سوم ، مجتبی ثاقب فام دروزن 73 مقام سوم و سیدعلی اصغر دوکو ی در وزن 90 کی. تیم تلاش شیراز قهرمان دومین دوره مسابقات وات لو نوجوانان استان فارس شد. رئیس هیات ورزش ن نایان فارس از قهرمانی تیم شنا این استان در چهاردهمین دوره رقابت های کشوری خبر داد. در مسابقات قهرمانی بو استان کرمان در رده تیمی سیرجان قهرمان شد و تیم رفسنجان نایب قهرمان وکرمان مقام سوم را ب کرد. آرتین اشرف قهرمان شطرنج فارس با دو مدال طلای آسیایی به کشور خود بازگشت. تیم فارس قهرمان مسابقات دو صحرانوردی کشور شد مشهد - ایرنا - مسابقات دو قهرمانی صحرانوردی بزرگسالان کشور در بخش مردان روز پنجشنبه با قهرمانی تیم فارس در شهرستان طرقبه و ش ز پایان یافت. این رقابتها با حضور 82 ورزشکار در قالب 23 تیم از 21 استان کشور در مسیری 12 کیلومتری برگزار شد. در این چارچوب تیم دو و میدانی تهران الف نایب قهرمان شد و تیم ایلام بر سکوی سوم ایستاد.

در بخش انفرادی رقابتها نیز 'محمدجواد صیادی' از استان فارس قهرمان شد و 'سیدمهدی شریفی، آذریان و مرتضی بیرانوند' از استانهای فارس و تهران به ترتیب دوم تا چهارم شدند.

همچنین 'حسین عابدی' از استان فارس در رده پنجم این رقابتها جای گرفت و 'رحیم عبدی، علی اکبر بذری و خلیل ناصری' از استانهای تهران، اسان شمالی و ایلام جایگاههای ششم تا هشتم را به خود اختصاص دادند.

این رقابتها به منظور انتخ مسابقات دو و میدانی صحرانوردی آسیا و همچنین بزرگداشت 'علی باغبانباشی' پیش وت و قهرمان ورزش دو و میدانی کشور برگزار شد.

در پایان این رقابتها همچنین از باغبانباشی پیش وت ورزش دو و میدانی کشور که اهل شهر طرقبه واقع در 15 کیلومتری غرب مشهد است تجلیل شد.

پارسال مسابقه دو صحرانوردی مردان به میزبانی استان فارس برگزار شد که در پایان آن تیم فارس قهرمان، تهران نایب قهرمان و ایلام سوم شد.

'علی باغبانباشی' متولد 1303 در طول ‪ ۶۴‬سال فعالیت ورزشی خود توانسته ‪ ۲۹‬سال متوالی بدون حتی یک باخت مقام نخست مسابقات را در ایران ب کند که رکوردی بی نظیر در جهان است زیرا تاکنون توسط هیچ ورزشکاری ش ته نشده است.

ب 200 مدال ملی، آسیایی و جهانی و نیز رتبه نخست هشت دوره مسابقات المپیک از دیگر افتخارات این ورزشکار پیش وت اسانی است.

باغبانباشی که از وی به عنوان اعجوبه ایرانی در مجامع ورزشی دنیا یاد شده است توانست رکورد 'زاتوپک' اسطوره المپیک سال ‪ ۱۹۵۲‬را در دو ماراتن بشکند و قهرمانی ماراتن جهان را نیز ب کند.ک/2

رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور در اهواز با قهرمانی تیم تهران با 568 امتیاز پایان یافت و تیم استان فارس با 6 مدال طلا و 2 نقره در رده بندی مدالی اول شد. بسکتبالیست های نونهال موفق به ب عنوان قهرمانی مسابقات مینی بسکتبال استان فارس شدند. رئیس جامعه هتلداران استان فارس از خالی بودن ۷۰ درصد از ظرفیت هتل ها در استان فارس خبر داد. دونده استان فارس قهرمان دو 800 متر داخل سالن ایران شد. خان زنیان در استان فارس لرزیدخان زنیان ، زمین لرزه ای به بزرگی 3 و 3 دهم ریشتر در ساعت 8 و 27 دقیقه و 41 ثانیه امروز خانه زنیان در استان فارس را لرزاند.خان زنیان در استان فارس 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مسابقات پینگ پنگ قهرمانی بزرگسالان استان خوزستان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مسابقات پینگ پنگ قهرمانی بزرگسالان استان خوزستان با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.این مسابقات به میزبانی سالن انقلاب مجموعه ورزشی تختی اهواز برگزار شد که در پایان سروش ی نیا از آبادان به مقام قهرمانی دست یافت.همچنین در این رقابت ها دانیال کبیری از آبادان نایب قهرمان شد. اشکان ادهمی و نیما سلیمانی از باشگاه مناطق نفت خیز جنوب نیز مقام سوم را به صورت مشترک از آن خود د.نفرات برتر این مسابقات به عنوان تیم منتخب استان به رقابت های قهرمانی کشور اعزام می شوند. این رقابت ها از بیست و دوم شهریور به مدت دو روز در کرمانشاه برگزار می شود. مدیرکل کمیته امداد استان فارس گفت: برای ۴ هزار و ۱۵۰ مددجو در استان فارس اشتغا ایی شده است. رئیس هیات ووشو استان بوشهر از قهرمانی استان فارس و نایب قهرمانی استان بوشهر در مسابقات چهارجانبه ووشو در بوشهر خبر داد. 3 سال متوالی عضو تیم فول کیک بو ینگ ایران 81 تا 83 عناوین : قهرمان فول کیک بو ینگ ایران سال 80 تهران وزن 40 قهرمان فول کیک بو ینگ ایران سال 81 تهران وزن ۴۵  سید عبدالله خاموشی کیک جیتسو muay thai kickboxing iran قهرمان کشور کیک بو ینگ موی تای mma فارس مرودشت سید عبدالله خاموشی قهرمان کیک بو ینگ موی تای کیک جیتسو mma کشور فارس مرودشت شیراز قهرمان کیک بو ینگ ایران سال 82 تهران وزن 51 فایتر کیک بو ینگ استان فارس سال 82 نائب قهرمانی کیک بو ینگ جوانان سال 83 فارس وزن 54 قهرمان کیک بو ینگ ایران در وزن 54 کیلو در سال 84 نائب قهرمان مسابقات المپیاد ایرانیان در وزن 65 در سال ۸۷  سید عبدالله خاموشی کیک جیتسو muay thai kickboxing iran قهرمان کشور کیک بو ینگ موی تای mma فارس مرودشت سید عبدالله خاموشی قهرمان کیک بو ینگ موی تای کیک جیتسو mma کشور فارس مرودشت شیراز 25 مقام اول استانی و ب مقام اول ش تن اجسام سخت در سنین جوانان استان فارس مقام سوم مسابقات اورینتال o-sport کشوری همدان اسفند 89 وزن  سید عبدالله خاموشی کیک جیتسو muay thai kickboxing iran قهرمان کشور کیک بو ینگ موی تای mma فارس مرودشت سید عبدالله خاموشی قهرمان کیک بو ینگ موی تای کیک جیتسو mma کشور فارس مرودشت شیراز رئیس سازمان برنامه و بودجه استان فارس گفت: از مجموع اعتبار یک هزار و ۴۱۸ میلیارد تومانی مصوب امسال فارس، ۳۸ درصد آن در قالب اسناد خزانه به این استان ابلاغ شده است. فرمانده فجر فارس گفت: پاسداران و ان سراسر استان برای حضور در عرصه خدمت‎رسانی و امدادرسانی به مردم شریف فارس آمادگی کامل دارند. همشهری آنلاین: فارس با غلبه بر کرمان قهرمان دهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور فوتبال ۵ نفره ن نایان شد. صاحب امتیاز و مدیرمسؤول رو مه ی عصر مردم با ابراز نگرانی از وضعیت نشریه های مکتوب در کشور و استان فارس، تصریح کرد که هفت رو مه ی فعال استان فارس، به دلیل ناتوانی در رفع مشکلات مالی، در آستانه ی تعطیلی قرار گرفته است. کشورهای قومگرا و مرتجع عرب هیچگاه دشمنی خود را با نام خلیج فارس پنهان نمیکنند و به ارامی و با هزینه ها و اقدامات زیاد برای تغییر نام خلیج فارس تلاش میکنند . اما ما در ایران برای ایجاد استانی با نام خلیج فارس سهل انگاری می کنیم.
حمایت خود از ایجاد استان خلیج فارس با ادغام بخشهایی از استان هرمزگان -فارس و بوشهر و ایجاد یک استان کوچک ولی زیبا و پیشرفته با نام خلیج فارس را اعلام میکنیم. معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از دیدار 25 نفر از فعالان قرآنی استان فارس با ی خبر داد. تیم فارس قهرمان مسابقات دو و میدانی آغاز فصل قهرمانی مردان کشور شد. مدیر کل اداره هواشناسی فارس، آسمان استان را صاف تا قسمتی ابری را برای استان پیش بینی کرد. مدیر کل اداره هواشناسی فارس، آسمان استان را صاف تا قسمتی ابری برای استان پیش بینی کرد. مدیر کل اداره هواشناسی فارس، آسمان استان را صاف برای استان پیش بینی کرد. رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به تخفیف هتل‎های استان فارس در 22 بهمن ماه تا 25 اسفندماه گفت: در این مدت گردشگران داخلی و خارجی می‎توانند از تخفیف 10 تا 30 درصدی هتل‎های استان فارس بهره‎مند شوند. معاون دادگستری استان فارس گفت: آشنا نبودن با مهارت های ارتباطی و زندگی نخستین و مهم ترین علت طلاق در استان فارس است. شیراز- ایرنا- رقابت های فوتبال امیدهای فارس با قهرمانی تیم 22 بهمن شیراز پایان یافت. همشهری آنلاین: پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کشور داژبال ویژه آقایان در رده سنی بزرگسالان روز ۲۶ بهمن با میزبانی استان فارس، شهرستان شیراز برگزار شد. مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: سامانه بارشی از فردا شب تا یکشنبه استان فارس را پوشش می دهد. اسماعیل عاشوری قهرمان مسابقات انفرادی کشور شد
تیم اصفهان قهرمان مسابقات دوبل کشور شد
تیم اصفهان و فارس به طور مشترک قهرمان کشور شدند

سیزدهمین دوره رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور ، با قهرمانی اسماعیل عاشوری گیلان در بخش انفرادی و تیم اصفهان در بخش دونفره و در رده بندی کلی تیمهای اصفهان و فارس در استان سمنان پایان یافت .
به گزارش روابط عمومی انجمن دارت یزد... تماشا کنید: انتقام دیدنی روبات kuka از قهرمان پینگ‌پنگ جهان     تماشا کنید: انتقام دیدنی روبات kuka از قهرمان پینگ‌پنگ جهان تبلیغات دروازه‌ معرفی هر شرکت و ب و کار، به مردم است و خلاقیت کلید موفقیت هر تبلیغ. گاهی روزها و سال‌ها از ساخت یک تبلیغ می‌گذرد ولی باز هم از تماشای آن لذت می‌بریم. این یعنی یک تبلیغ ماندگار.
ا. پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ:مدیرکل صدا و سیما استان فارس از راه اندازی شبکه دو استان فارس در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این شبکه فرهنگ و اداب استان فارس به نمایش گذاشته می شود. کشفی صدا و سیمای فارس به گزارش تسنیم، محمدباقر کشفی پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه مسئول بسیج رسانه استان فارس با اشاره به بیانات ی در استان فارس مبنی بر اینکه فارس در حوزه نیروی انسانی بسیار غنی است، اظهار کرد: رسانه یکی از تعیین کننده ترین ابزار آگاهی بخشی مردم است. وی تصریح کرد: استان فارس در بسیاری از موارد مانند هنر، تاریخ و به طور کلی فرهنگ در سراسر دنیا شناخته شده است و این امر سبب ایجاد مسئولیت برای مسئولان استان کرده است. کشفی با اشاره به رتبه استان فارس در بین تمام مراکز صدا و سیما کشور، خاطر نشان کرد: صدا و سیما مرکز فارس توانسته در بخش فنی مقام نخست را در کشور و در حوزه تولیدات استانی جزء برترین های کشوری باشد. تیم آقایان سپیدان در مسابقات قهرمانی استان فارس در رونیز استهبان شرکت میکند اعضای تیم عبارتند از :فردین احمدی.بابک محمدی.ورضا مرادپور.مربی بابک محمدی این مسابقات بصورت تیمی وانفرادی در تاریخ پنجشنبه و 16و 17 بهمن ماه در رونیز برگزار میشود شیراز-ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه ای فارس گفت:در استان 88 هزارو 587 حلقه چاه مجاز و غیرمجاز هست که این تعداد با شمار چاه های 16 استان کشور برابری می کند. اداره کل هواشناسی فارس آسمان استان را بارانی اعلام کرد. سهم استان فارس از صادرات نامرئی کشور 3.4 درصد است که نسبت به ظرفیت گردشگری استان قابل توجه نیست. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از آ ین جزئیات سیل در این استان خبر داد. فرمانده فجر استان فارس گفت: حضور مدیران و کارمندان ادارات در اردوهای جهادی آنها را با مشکلات نقاط محروم استان فارس آشنا کرده و به آنها در تدوین برنامه‎های محرومیت‎‎ز کمک می‎کند. با توجه به بارشهای خوب اخیر در استان فارس و پر آب شدن دریاچه ها و تالاب ها امسال تعداد زیادی فلامینگو به این تالاب ها و دریاچه های مهارلو و طشک در استان فارس آمدند. با توجه به بارش های خوب اخیر در استان فارس و پر آب شدن دریاچه ها و تالاب ها امسال تعداد زیادی فلامینگو به این تالاب ها و دریاچه های مهارلو و تشک در استان فارس آمدند. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: اسکان مسافران نوروزی در واحد های اقامتی استان فارس به 2 میلیون و 34 هزار و 452 نفر شب رسید. معاون اجتماعی فرمانده انتظامی فارس گفت: شایعاتی که در فضای مجازی در مورد آتش گرفتن پمپ بنزین های استان فارس مطرح می شود حقیقت نداشته و با نشردهندگان این شایعات برخورد خواهد شد. مدیر روابط عمومی آب منطقه ای فارس از سفر نیرو به استان فارس خبر داد. رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس از تجلیل 115 مدال آور قهرمان این هیئت در رقابت های ملی، آسیایی و جهانی خبرداد. مدیر مرکز مدیریت راه های استان فارس با بیان اینکه در حال حاضر در همه محورهای استان فارس ترافیک روان در جریان است، گفت: در بزرگراه "شیراز ـ مرودشت" با حجم بالای ورود و وج خودرو روبه رو هستیم.  تیم چهارنفره پینگ پنگ نوجوانان به مسابقات انتخ کشوری اعزام می شوند
مسابقات آزاد و انتخ کشوری پینگ پنگ نوجوانان استان فارس روز 4 مهرماه در خانه پینگ پنگ شیراز برگزار خواهد شد که تیم چهار نفره گراش با ترکیب محمدمهدی ی,سینا سرخی, رضا جمالی و محمدحسن سبزواری به مربیگری حمیدرضا موغلی فردا به این رقابت ها اعزام خواهند شد. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: در ۵ ماهه نخست امسال بیش از ۳ میلیون گردشگر داخلی و خارجی از استان فارس بازدید د.