چاپ سربرگ

به نقل از خبرگزاریها در مورد چاپ سربرگ : برای حل مشکل پرشهای صفحه مانیتور می توانید از این روش استفاده نمایید.

از منوی start کنترل پنل را انتخاب نمایید.

سپس بر روی display بروید.

a nced را از سربرگ setting انتخاب نمایید.

سپس به سربرگ monitor بروید.

اکنون می توانید میزان screen refresh rate را تغییر دهید که هر چه عدد انتخاب شده بزرگتر باشد میزان پرش صفحه کمتر خواهد ش. control panel را باز کرده،سپس region & language(اگر در ح پیش نمایش هستید زیر clock،language) را باز کنید. در پنجره جدید در سربرگ formats نوار اول را باز کرده و persian را انتخاب کنید. به این ترتیب تاریخ و زبان تقویم شما فارسی می شود. سپس در سربرگ adminstrative و کلید دوم (changesys..)باز هم persian را انتخاب در نهایت اگر قبلا صفحه کلید فارسی را تنظیم نکردید به سربرگ keyboards بروید و. boot.exe autorun.inf روش اول : ابتدا کلید های ctrl+alt+delete رو با هم بزنید بعد از باز شدن taskmaneger سربرگ processes رو انتخاب کنید بعد بر حسب نام مرتب کنید . اگه نام کاربر ویندوز شما مثلا roz هست تمامی perocess هایی که جلوشون roz نوشته رو به جز explorer.exe و taskmge.exe رو end proceess کنید و از منوی tools گزینه آ folder option رو انتخاب کنید بعد my computer رو باز کنید سپس گزینه show all file and folder ر. سربرگ لایه باز سربرگ لایه بازدسته: نرم افزار
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 6403 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1
سربرگ لایه باز سربرگ کاملا لایه باز که قابل ویرایش می باشد با رزولوشن ۳۰۰ و در اندازه a5 قیمت فایل فقط 2,500 تومان  ید برچسب ها : سربرگ لایه باز , سربرگ لایه باز و قابل ویرایش،فایل های لایه باز فوتوشاپ،سربرگ با طرح ساده و زیبا،سربرگ اداری ساده و لایه باز،سربرگ در فوتوشاپ
نصب زبان فارسی در ویندوز7 زمان نصب ویندوز 7 زبان سیستم بصورت پیش فرض انگلیسی نصب می شود در صورتی که بخواهید در میط ویندوز 7 زبان فارسی داشته باشید باید زبان فارسی را در ویندوز اضافه کنید. در این وبلاگ آموزش اضافه زبان فارسی را گام به گام توضیح می دهیم: در ابتدا کنترل پنل ویندوز7 را باز کنید. گزینه region and language را انتخاب کنید در صفحه باز ش. مدارک ویزای تجاری ایتالیا مدارک ویزای تجاری ایتالیا مدارک مورد نیاز جهت درخواست روادید تجاری سفارت ایتالیا مدارک ویزای تجاری ایتالیا مدارک ویزای تجاری ایتالیا دعوتنامه که می بایست طبق نمونه موجود در ضمیمه، توسط یک شرکت ایتالیایی و بر روی سربرگ شرکت تکمیل گشته و به همراه گواهی عضویت در اتاق بازرگانی یا گواهی ثبت شرکتها ارائه گردد. اصل معرفی نامه از سوی شرکت یا سازمان ایرانی مربوطه بر روی سربرگ سازمان یا شرکت، جهت معرفی فرد متقاضی. معرفی نامه می بایست حاوی مطالب ذیل باشد: اگر شما در محلی هستید که دو یا چند رایانه تشکیل یک شبکه داده اند و چاپگری در این شبکه به اشتراک گذاشته شده است، شاید نیاز داشته باشید که به ip این چاپگر دسترسی داشته باشید. این ip در مواردی مانند به اشتراک گذاری چاپگر با یک رایانه ی جدید کاربرد دارد. در این ترفند نحوه ی پی بردن به این ip را برای شما بازگو می کنیم.

بدین منظور:
کلی. جمله نخست که در سربرگ هتل امپریال نوشته شده، بیانگر رمز خوشبختی از زبان اینشتین است: «یک زندگی آرام و ساده با خود شادی بیشتری به ارمغان می آورد تا جستجو برای موفقیتی که به آشوب دائمی منجر می شود.» دانش آموزانی که تمایل به طراحی نمونه سوال هر درس از هر پایه راهنمایی دارند ، فایل زیر را و پس از کامل به آدرس http://sampadkurd.ir/ بفرستند . سربرگ هماهنگ طراحی سوالات نوبت اول سمپاد در فرمت word برای کلیک بفرمایید سربرگ یکی از مهم ترین متعلقات یک ست اداری استاندارد است. از هر بخشی که در ست اداری بگذرید از کنار سربرگ نباید  به سادگی عبور کنید! نوشتن یک متن ساده، ارسال ف ، تایپ یک نامه و تکثیر نسخه های رسمی متعدد از آن نیازمند یک الگو مشترک و ثابت است.. این الگو کم کم تبدیل به شناسنامه شما تبدیل خواهد شد و فقط سربرگ است که تا این حد میان افراد دست به دست می شود.
سربرگ قطعه ای از برگه a44 به صورت استاندارد و گاه کوچک تر یا بزرگ تر است که بخشی از حواشی ، تیتر و پانویس آن با استفاده از اطلاعات ثابتی پر می شوند و بخش وسط نیز برای درج اطلاعات به صورت دستی یا تایپی کاملا خالی باقی می ماند.
 اما در تهیه سربرگ استاندارد هایی وجود دارد که در کنار موارد دلخواه و سفارشی باید حتما ثبت شوند. برای آشنایی بیش تر با این موارد و نامه نگاری حرفه ای با سربرگ در ست اداری این مطلب را دنبال کنید.
نامه نگاری حرفه ای با سربرگ در ست اداری
محتوا سربرگ در ست اداری 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 6526 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1
سربرگ فانتزی هندسی لایه باز سربرگ با طرح هندسی فانتزی

سربرگ فانتزی و هندسی رنگی لایه باز و قابل ویرایش در فوتوشاپ در سایزa5و رزولوشن۳۰۰

مناسب برای موسسات تفریحی و تجاری و مهد ها


 ید برچسب ها : سربرگ با طرح هندسی فانتزی , سربرگ فانتزی لایه با

چسب ها : سربرگ با طرح هندسی فانتزی , سربرگ فانتزی لایه باز،سربرگ لایه باز مهد کودک،سربرگ فانتزی هندسی لایه باز،سربرگ قابل ویرایش برای موسسه تفریحی ،سربرگ با طرح فانتزی و هندسی با فوتوشاپ،سربرگ لایه باز در فوتوشاپ برای فارسی ccleaner به options رفته وازسریرگ settingsوکشویی language وباز کشیویی وزدن farsi اقدام به فارسی سازی این نرم افزار کنید 1=نحوه امن و کارهای ابت برای درست شدن نرم افزار ابتدا پاک کننده را زده و تمام تیک های زیر را زده توجه الا تیک ا پتک فضای ازاد را 2 =مواردکاربردی را تمام تیک هاشو بزنید تا بتونید تمام کوکی ها و رد پاهای شمارو از تو اینترنت پا. فارسی سازی windows xp 1- از منوی start گزینه control panel را انتخاب نمایید سپس گزینه regional and language options را انتخاب نمایید . 2- به سربرگ languages مراجعه نموده و گزینه مشخص شده را فعال نمایید . 3- بر روی دکمه ...details کلیک کرده و در پنجره ظاهر شده روی دکمه add کلیک کرده و زبان فارسی را انتخاب نمایید . 4- به سربرگ regional options مراجعه نموده و از قسمت زبان ، گزینه farsi و از قسمت location ، گزینه iran را انتخاب نمایید .
5- به سربرگ a nced مراجعه نموده و از قسمت زبان ، گزینه farsi را انتخاب نمایید و بر روی دکمه ok کلیک نمایید .

پس از انجام این عمل ، سیستم سی دی ویندوز را درخواست می کند ، سی دی را داخل دیسک گردان قرار داده و منتظر شوید تا سیستم به طور خ ر فایل های مربوطه را کپی کند . پس از اتمام عملیات ، پیغامی مبنی بر restart شدن سیستم ظاهر می شود ، این پیغام را تایید نمایید . اکنون ویندوز شما کاملا فارسی شده است . فارسی سازی windows 7 1- از منوی start گزینه control panel را انتخاب نمایید سپس گزینه clock, language, and region را انتخاب نمایید . 2- گزینه regional and language options را انتخاب نمایید . 3- به سربرگ formats مراجعه نموده و از قسمت format ، گزینه persian را انتخاب نمایید . 4- به سربرگ keyboards and languages مراجعه نموده و بر روی دکمه ...change keyboards کلیک نمایید . 5- در پنجره ظاهر شده بر روی دکمه ...add کلیک نمایید و از لیست زبان ها ، زبان فارسی را انتخاب کرده و بر روی دکمه ok کلیک نمایید . 6- به سربرگ administrative مراجعه نموده و بر روی دکمه ...change system locale کلیک نمایید . 7- در پنجره ظاهر شده ، زبان فارسی را از لیست انتخاب کرده و بر روی دکمه ok کلیک نمایید . با توجه به چاپ گواهینامه و کارنامه های مدیران و معاونین اجرایی محترم به موارد زیر توجه نمایند: مدارسی که هنگام چاپ گواهینامه - کارنامه و فرم هدایت تحصیلی و ... در سیستم های دانش آموزی تحت ویندوز ( دانا- توصیفی – راهنمائی – متوسطه- پیش ی ) با مشکل انگلیسی بودن اعداد مواجه هستند برای اصلاح می توانند طبق روند ذیل عمل نمایند: 1- ابتدا از من.

حتما به سربرگ (یک صفحه نورانی ) سر بزنید سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: اگر نظر کمیسیون حقوقی شورا با عنوان شورای شهر تهران( حوزه انتخ ه تهران، ری و تجریش) در صحن علنی به تصویب برسد دیگر نیاز به تغییر نام شورا نیست و در سربرگ ها حوزه انتخ ه لحاظ می شود. ابتدا بر روی فایل اجرایی بازی راست کلیک کرده و properties را انتخاب کنید.
سپس به سربرگ compatibility بروید.
اکنون تیک run this program in compatibility mode for را بزنید و از منوی کشویی زیر آن گزینه ی windows 8 را انتخاب کنید.
سپس تیک دو گزینه ی disable display scaling on high dpi settings و run this program as administrator را نیز زده و بر روی ok کلیک کنید.
سپس اقدام به اجرای بازی کنید. به گزارش شگفت انگیز: در سلسله گزارش هایی قصد داریم آموزش های کاملی از نحوه کار با واژه پرداز ورد به شما بدهیم، در این گزارش قصد داریم نحوه ایجاد تصاویر هوشمند را برای شما دوستان عزیز توضیح دهیم. معمولا برای تشریح یک موضوع مفهومی مانند: سلسله مراتب سازمانی، ترتیب دستور عمل ها، فرایند، مراحل تولید یک محصول و ... بهتر از موضوع را به صورت یک قرایند گرافیکی یا یک دیاگرام نمایش دهیم تا خواننده مفهوم مطرح شده را بهتر در ک کند. در این موارد است امکان تصاویر هوشمند یا smart art استفاده می کنیم. این ویژگی با تلفیق لایحه های تصویر و متن برای ایجاد لیست های گرافیکی، نمودار های پردازشی، نمودارهای سازمانی و ... استفاده می شود. لایه تصویر به متنی که در آن وارد می کنیم حساس بوده و به صورت خود کار تغییر می کند. برای درج تصاویر هوشمند در سند، عملیات زیر را انجام می دهیم: روی سربرگ آموزش آموزش پنجره ی محاوره ای choose a smartart g hic مطابق شکل زیر ظاهر می شود. در این پنجره تصاویر هوشمند با توجه به نوع کاربرد در چند گروه دسته بندی شده اند. آموزش با توجه به کاربرد مورد نظر، تصویر هوشمند مناسب را انتخاب کرده و دکمه آموزش تصویر هوشمند انتخاب شده،مطابق شکل زیر در سند درج می شود. این تصویر شامل دو کادر جداگانه است. از کادر سمت چپ می تونا برای وارد متن استفاده کرد. متنی که در کادر سمت چپ تایپ می شود به صورت خ ر در محل مورد نظر در کادر سمت راست نمایش داده می شود.البته متن به صورت مستقیم نیز می توان در کادر سمت راست وارد کرد. اگر در شکل زیر در کادر سمت چپ به جای پنج مورد، شش مورد یا بیشتر تایپ کنیم در کادر سمت راست بلافاصله یک یا چند تصویر گرافیکی اضافه می شود. آموزش با کلیک روی تصویر هوشمند، سربرگ وابسته smart art tools ظاهر می شود که خود شامل دو سربرگ format و design است. آموزش در سربرگ format، می توان قالب بندی شکل هندسی و متون داخل تصویر هوشمند را تغییر داد. آموزش سلام به دوستان گرامیمن میخواستم تو این بست آموزش رنگ گردن روم با گوشی سیستم عامل اندروید توضیح بدم رنگ روم با گوشی اندروید اگر گوشی شما اندروید نیست باید فلش پلیر را پشتیبانی کند خود به سایت اوا که در پست هام گذاشتم و بدون هم هست بروید در کامپیوتر روی rooms کیلیک کرده و به سمت چپ درگ کنید ولی در گوشی باید اول با گوشی در رومی که مالک هستید بروید سپس روی علامت تاج زده و گزینه ا یعنیperopertis of room را انتخاب کنید در سربرگ اول میتوانید نوع روم را تغیر دهید و در سربرگ دوم میتوانید ع بگذازید پشت رومتان را رنگ کنید در صورته بودن سایت از ی من میذارم استفاده کنید اندروید لینک :uc_browse.apk جار لینک :258-uc_browser_7.2.2.jar این سربرگ شامل دو دسته بندی کلی در کادر سمت راست میباشد. microsoftofficeword-14-3 گزینه هایی که در گروه اول قرار گرفته اند شما را برای شخصی سازی نوار ابزار کوچک بر نامه و همچنین تغییر رنگ محیطی برنامه (عوض پوسته برنامه) کمک میکنند. microsoftofficeword-14-4 با استفاده ار گزینه های موجود در گروه دوم میتوانید به تغییر زبان پیش فرض برنامه بپردازید وبرای برنامه ورد نام کابری جدید تعریف کنید. microsoftofficeword-14-5 ۲- تغییرات نمایش (display) توسط گزینه های موجود در زیر مجموعه این سربرگ میتوانید به تغییرات در سند در زمان نمایش و یا چاپ سند بپردازید. همچنین توسط این گزینه ها میتوانید انتخاب کنید که برخی از عناصر و گزینه ها در زمان نمایش سند، نمایش داده شوند و یا خیر. microsoftofficeword-14-6 همچنین میتوانید انتخاب نمایید که در زمان چاپ سند نوشته هایی را که در متن مخفی کرده اید چاپ شوند و یا خیر. اوراق اداری: به مجموعه سربرگ، کارت ویزیت و پاکت نامه گفته می شود. در کنار آن ها، مواردی همچون کاغذ یادداشت، فلش کارت، کارت های اعتباری و پرسنلی، لیبل وسایل و ... می توانند جایگاه داشته باشند.
سربرگ:
برگه ای است که بطور معمول در قطع (a4 (7/29 × 21 سانتیمتر ارائه می شود و برای انجام امور نامه نگاری ادارات و موسسات یا اشخاص حقیقی مورد استفاده قرار می گیرد. مواردی که امکان حضور در سربرگ را دارند، عبارتند از: نشانه و عنوان، نشانی، عناوین مانند «تاریخ، شماره، پیوست» که با توجه به فایل های آماده برای نامه نگاری های اداری، بر روی سربرگ چاپ نمی شوند و تنها فضای لازم برای چاپ آنها توسط چاپگرهای رومیزی در سربرگ پیش بینی می شود. همچنین عناصر بصری تزئینی دیگر. بطور معمول محل قرارگیری آرم و عنوان در بالای سربرگ پیش بینی می شود، این مورد به ویژه در سربرگ های ادارات تی بعنوان یک اصل رعایت می شود. اگر چه در سایر موارد طراح می تواند با توجه به روحیه و محدوده ی فعالیت سفارش دهنده، مکان مناسب برای قرار گرفتن آرم و عنوان را تعیین کند. بدیهی است که محل قرارگیری آرم نباید لطمه ای به کاربری اصلی سربرگ (ضرورت نگارش متن بر روی آن) وارد کند. قرار گرفتن نشانه و عنوان در سمت چپ یا راست (بالا) سربرگ بستگی به شکل و جهت نشانه دارد، ولی بطور معمول در سربرگ های تی نشانه در سمت راست بالا قرار می گیرد تا امکان درج تاریخ و شماره نامه در سمت چپ بالا میسر باشد، زیرا درج موارد یاد شده در سمت چپ این امکان را فراهم می کند تا پس از آرشیو و بایگانی نامه های وارده، دستی به نامه های مورد نظر بر اساس شماره و تاریخ نامه (در هنگام ورق زدن پرونده بایگانی شده سریع تر انجام پذیرد.) ابعاد نشانه، اگر چه متأثر از شکل گرافیک آن قابلیت کوچک و بزرگ شدن خواهد داشت ولی غالباً محدوده ای بین 5 تا 15 سانتیمتر مربع را به خود اختصاص می دهد. اندازه قلم عنوان نیز بسته به کوتاه یا مفصل بودن آن بین 10 پوینت تا 14 پوینت تعریف و معمولاً با قلم ضخیم ارائه می شود. لازم به توضیح است در صورتی که عنوان طولانی باشد، امکان ش تن آن به دو یا سه خط مقدور است و اغلب بخش های اصلی عنوان را با قلم بزرگ تر از بخش های دیگر قید می کنند. عنوان بلافاصله در کنار آرم قرار می گیرد و بر حسب شکل آرم و ضرورت های دیگر، در پایین، چپ یا راست نشانه جای خواهد گرفت. اگر چه محل قرار گیری عنوان بسته به شکل کلی سربرگ قابل تعریف است اما قرار گیری عنوان در بالای نشانه ی فرضی دور از ذهن است. نوع قلمی که برای عنوان استفاده می شود باید با گرافیک آرم و محدوده فعالیت صاحب آن متناسب باشد. نشانی اغلب در سربرگ قید می شود. اندازه ی قلم نشانی نیز متاثر از کوتاه یا بلند بودن آن محدوده ای بین قلم 8 تا 12 پوینت نازک خواهد داشت، اگر چه نوع فونت قلم انتخ در اندازه ی قلم بسیار تعیین کننده است. همچنین نحوه چیدمان نوشتار نشانی نیز تحت تاثیر دیگر عوامل بصری، می تواند چپ چین، راست چین، وسط چین و یا حتی چیدمانی نامنظم و ساختار شکن داشته باشد. عناصری که در سربرگ قید می شوند از حاشیه های سربرگ فاصله خواهند داشت (این حاشیه ها از یک سانتیمتر کمتر نخواهند بود). در طراحی گرافیکی سربرگ باید توجه داشت زمینه ی سربرگ حتی الامکان فاقد رنگ باشد، زیرا در صورت عدم رعایت این امر، در هنگام کپی گرفتن یا ارسال سربرگ بوسیله ف ، زمینه ی نسخه ی تکثیر شده، تیره و فاقد کیفیت و کاربرد خواهد بود. همچنین گرفیک اجرا شده برای سربرگ باید به گونه ای باشد تا مشکلی برای نگارش متن و خواندن آن ایجاد نکند. نهایتاً بسته به موضوع و محدوده فعالیت و همچنین نظر سفارش دهنده، محدودیت های ذکر شده امکان کمرنگ شدن دارند و طراحی سربرگ هایی با اقطع های متفاوت و گرافیک متنوع امکان پذیر خواهد بود. قطع (a5 (8/14 × 21 سانتیمتر پس از قطع a4 در اولویت طراحی قرار دارد. معمولاً این قطع برای مکاتبات داخلی و یا متن های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد. باید توجه داشت اگر چه ابعاد سربرگ های a5 نصف سربرگ های a4 است اما نباید عناصر بصری را نیز به همین نسبت کوچک کرد، بلکه باید دقیقاً و مجدداً انتخاب قلم نوشتار و ابعاد عناصر بصری انجام پذیرد. نحوه گرافیک سربرگ در قطع های گوناگون، معمولاً ی ان است و تفاوت فاحشی با یکدیگر ندارند. کارت ویزیت: کارتی در ابعاد استاندارد 5×9 سانتیمتر است که بر روی مقوا با گراماژ گوناگون ارائه می شود. کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع است. (بویژه برای اشخاص حقیقی) عناصر بصری که بطور معمول در کارت ویزیت قابلیت حضور دارند عبارتند از: نشانه و عنوان، مختصری از محدوده فعالیت و نشانی. افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر و نوشتار آن دارد. در طراحی گرافیک کارت باید محدوده ای خالی از عناصر نوشتاری و تصویری پیش بینی شود تا گرفتن کارت از آن قسمت انجام گیرد. اندازه قلم ها در کارت ویزیت غالباً از 12 پوینت بیشتر نخواهد بود. همچنین تنوع استفاده از فونت های گوناگون به نسبت سربرگ متداول تر خواهد بود، اگرچه باید توجه داشت این تنوع استفاده، نباید بیش از 2 تا 3 فونت باشد، ضمن آنکه تمامی آنها نیز باید با یکدیگر مشابهت بصری داشته باشند. استفاده از ع های با جزئیات، بدلیل عدم امکان بزرگ نمایی آنها، کمتر توصیه می شود. کارت ویزیت نیز متناسب با محدوده فعالیت موضوع و نظر سفارش دهنده قابلیت حرکات فانتزی را خواهد داشت (به استثنای ادارات تی). اگر چه ابعاد کارت ویزیت بیشتر بصورت استاندارد استفاده می شود ولی در صورتی که کارت بصورت عمودی طراحی شود، کاستن از پهنای کارت (2 تا 4 میلیمتر) سبب زیباتر شدن قطع خواهد شد.توجه به تراز انتها و ابتدای خطوط و نوشتار با یکدیگر و با تصاویر و فرم ها می تواند گرافیک کارت را قوام بخشد و بر زیبایی چیدمان بیفزاید. پاکت نامه: ابعاد پاکت نامه معمولاً متناسب با ابعاد سربرگ (a4) تعیین می شود. بهتر است ابعاد پاکت مورد نظر در ح بسته شده، یک سوم ابعاد سربرگ به اضافه ی شش میلیمتر (پهنا و بلندا) باشد. پاکت نامه نیز دارای نشانه و عنوان است و درج نشانی بر روی آن ا امی است. محل قرارگیری نشانه و عنوان معمولاً در نیمه ی سمت چپ و بالاست. نشانی نیز قاعدتاً در پایین سمت چپ قید می شود. چیدمان عناصر موجود در پاکت نامه بیشتر در ح افقی انجام می گیرد. آنچه باید مورد توجه باشد، خالی نگهداشتن نیمه ی بالا و سمت راست پاکت جهت الصاق تمبر و انجام عملیات پستی است (در صورتی که هزینه پست پیشاپیش محاسبه شده باشد، استفاده از این بخش، نیز بلامانع است) البته مقصود از خالی بودن این بخش، عدم درج اطلاعات نوشتاری و تصاویری نظیر آرم است و استفاده از خطوط و فرم های تزئینی امکان پذیر خواهد بود، اگر چه همین موارد نیز بایستی با احتیاط انجام شود چرا که نصب تمبر و مهرهای پستی اثر گذاری خود را خواهند داشت. نکته ی پر اهمیت در طراحی ست اوراق اداری، ضرورت هماهنگی بصری در تمامی محصولات آن است. به عبارت دیگر یک هویت مشخص باید در میان سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، کارت پرسنلی و ... موجود باشد. این هویت بصری مشترک می تواند از طریق ارائه ی عناصر بصری تزئینی مشترک و یا با نحوه رنگ پر دازی و چیدمان مشابه و ... ایجاد شود. بطور معمول نقطه شروع طراحی اوراق اداری از سربرگ یا کارت ویزیت است و سپس بر اساس الگوی اولیه، موارد بعدی شکل خواهند گرفت، ضمن آنکه در هر مرحله امکان بازنگری و تغییر بر روی موارد انجام شده پیشین محتمل است. در ادامه نمونه طراحی ست اداری که برای موسسه بشیر رایانه طراحی رو تماشا کنید. کارت ویزیت کاور پک cd سربرگ لیست قیمت گوگل پلی به عنوان اولین، بزرگترین و معتبرترین مرجع برای دریافت اپلیکیشن های مختلف در گوشی های اندرویدی می باشد.
شما می توانید به هر نرم افزار و بازی اندرویدی در گوگل پلی دست ی د و توصیه ما نیز همیشه بر این بوده است که نرم افزار ها و بازی های اندرویدی خود را مراجع معتبر دریافت کنید و اکیداً از دریافت فایل و اپلیکیشن از سایت ها و منا. کارت ویزیت لمینت آ پنجره کلاله؛
ابعاد: 6*9 طرح قابل سفارش: دو رو 25 هزار تومان کارت ویزیت سلفون مات خیاطی پاتن جامه کلاله؛
ابعاد: 8.5*4.8 طرح قابل سفارش: 15 هزار تومان کارت ویزیت لمینت کافی نت آسمان اسفراین
ابعاد: 9*6 طرح قابل سفارش: 25 هزار تومان طرح کارت ویزیت سلفون مات کافی نت دانشجو اصفهان ابعاد: 8.5*4.8 طرح قابل سفارش: 25 هزار تومان طرح کارت ویزیت سلفون مات کافی نت فدک شهر بهبهبان خوزستان ابعاد: 8.5*4.8 طرح قابل سفارش: 15 هزار تومان طرح کارت ویزیت سلفون مات کافی نت افرانت ابعاد: 8.5*4.8 طرح قابل سفارش: 15 هزار تومان سربرگ آ4 دهیاری هفده شهریور شهر کلاله؛ قابل سفارش: 15 هزار تومان تراکت گلاسه رنگی آ ی نت وب برازجان بوشهر
قابل سفارش: 25 هزار تومان تراکت رنگی گلاسه سایز آ4 پیتزا و ساندویچ فلسطین جزیره قشم
قابل سفارش: 25 هزار تومان طراحی مهر مهدکودک گلبرگ
قابل سفارش: 15 هزار تومان

#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} رام رسمی گوشی ایرانی glx x2 رام رسمی گوشی ایرانی glx x2 نحوه ی رایت رام: فلشر مربوطه رو کرده و اجرا کنیدبر روی سربرگ اول load packet کلیک کرده و فایل با پسوند pac رو لود کنیددر مرحله بعد بر روی سربرگ سوم start ing کلیک کنی وم پایین نگهدارید و کابل رو وصل کنید و تا اتمام مراحل رایت منتظر بمانید ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نـــوع تعداد تحویل قیمت + طراحی کارت ویزیت سلفونبراقیک رو 1000 3 تا 5 روز 2000 + 13000 کارت ویزیت سلفون مات یک رو 1000 3 تا 5 روز 2000 + 14000 کارت ویزیت سلفون براق دو رو 1000 5 تا 7 روز 4000 000 کارت ویزیت سلفون مات دو رو 1000 5 تا 7 روز 4000 + 19000 کارت ویزیت طرحکتان ورو 1000 7 تا 12 روز 4000 + 23000 کارت ویزیت طرح چرم دورو 1000 7 تا 12 روز 4000 + 25000 لمینت براق - فول پک 1000 5 تا 12 روز 5000 .


نمونه سوالات پاو وینت - برای درج یک تصویر در اسلاید از چه گزینه ای استفاده می کنیم؟ الف) گزینه picture از سر برگ design ب ) گزینه chart از سر برگ view ج ) گزینه picture از سر برگ insert د ) همه موارد 2- برای اضافه shape های مختلف به یک اسلاید از چه گزینه ای استفاده می کنیم ؟ الف) drawing از سر برگ insert ب ) drawing از سر برگ view ج ) drawing از سر برگ home د ) picture از سر برگ
. روزانه صدها ایمیل خواسته و ناخواسته وارد صندوق نامه های الکترونیکی شما میشود که فرستنده آن ها برایتان ناشناخته است و شما کنجکاو می شوید که ببینید این ایمیل از چه مسیری برایتان ارسال شد ه است.
اولین قدم برای رد گیری یک ایمیل یافتن header یا همان سر برگ ایمیل در یافتی است. در واقع این سربرگ ها برای این است که به شما نشان دهد ایمیل دریا. نمیدنم چطوری ولی یه بنده خ قالب اختصاصی که خودم کدنویسی رو کپی کرده گذاشته وبلاگش. آخه دیوانه اون ع ی که سربرگ وبلاگم گذاشتم مربوط به خودم هست که نشستم روی چمدون زیر باران!واسه چی کپی کردی قالب رو؟!!!! +تازه نظر گذاشته که خوشحال میشم به وبلاگ من هم سر بزنی!!! رو نیس که زیره!!!
56سوال آفیس 2007 باجوابدرادامه مطلب
نمونه سوالات-تهیه قدرت اله محمودلو نمونه سوالات word2007 ۱- برای تغییر جهت کاغذ به صورت افقی از چه گزینه استفاده می کنیم ؟ الف) سر برگ page layout گروه orientation گزینه portrait ب ) سر برگ insert گروه orientation گزینه landscape ج ) سر برگ insert گروه margins گزینه portrait د ) سر برگ page layout گروه orientation گزینه landscape 2- برای درج ج از چه گزینه ای ا. تلگرام پلاس چیست ؟
پیام رسان تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان های حال حاضر است که گفته می شود در بین ایرانیان ۲۰ میلیون کاربر فعال دارد. از آنجایی که این پیام رسان دارای api یا کلیدهای رابط برای برنامه نویسان است و خود نرم افزار تلگرام هم به صورت باز متن توزیع شده است، هر ی می تواند نسخۀ مختص خود را از تلگرام بنویسید و رایگان یا پولی عرضه کند. یکی از این نسخه ها telegram plus نام دارد که دارای امکانات به مراتب بیشتری نسبت به تلگرامِ عرضه شدۀ خود شرکت telegram است.
telegram+ دارای قابلیت های بیشتری نسبت به تلگرام معمولی است. به رایگان آن را می توانید از مارکت گوگل کرده و استفاده کنید. حتی با یک جستجوی ساده در اینترنت قادر به دریافت نسخۀ نصبی آن هم هستید. از نظر ارسال و دریافت پیام، هیچ فرقی نمی کند که شما از تلگرام استفاده می کنید یا تلگرام پلاس. اما اگر تلگرام پلاس را انتخاب کنید، از مزایای ویژۀ آن بهره مند خواهید شد.
یکی از بهترین ویژگی های تلگرام پلاس این است که پیام های شما به صورت دسته بندی شما نمایش داده می شود. تصویر زیر نمایی از پیام رسان +telegram را به شما نشان می دهد. همانطور که می بینید در فهرست پیام ها در سمت چپ، پیام های شما به صورت دسته بندی شده نمایش داده می شود. مثلاً پیام هایی که از طرف افراد برای شما ارسال شده است، در سربرگ دوم، کانال ها در سربرگ پنجم، ربات ها در سربرگ ششم و به همین ترتیب هر نوع پیام در سربرگی دسته بندی شده است. همین ویژگی کار شما را برای ارسال و دریافت پیام ها بسیار راحت می کند.
تلگرام پلاس در کنار تلگرام به راحتی نصب می شود. پس به طور همزمان می توانید از دو تلگرام در کنار یکدیگر استفاده کنید و حتی هر کدام را با یک حساب جداگانه راه اندازی کنید. در همان اول کار شما باید شماره تلفن گوشی خود را وارد کنید که اگر در پایگاه دادۀ تلگرام چنین شماره تلفنی از قبل ثبت شده باشد، تمامی پیام های آن حساب روی تلگرام پلاس بارگذاری خواهد شد. حتی می توانید از یک شماره تلفن دیگر استفاده کنید و با آن یک حساب تلگرام دیگر باز کنید؛ با مشخصات کاملاً متمایز.
مزایای تلگرام پلاس به همین جا ختم نمی شود. موارد زیر از دیگر مزیت های +telegram می باشد:
امکان مخفی شماره تلفن همراه در تلگرام امکان مخفی اسکرین شات گفت وگو در چت محرمانه تلگرام امکان دریافت لینک اختصاصی کانال های شما
از اونجایی که حس پس نوشت اضاف فرمودن نیست... من پیش دبستانی که بودم.. که مقوایی به دیوار زده بود معلممون ، ماه های سال روش نوشته شده بود... یه روز خوشحال و خندون برگشتم خونه... یه ورق خط دار.. که از این ورق امتحانیای بزرگا بود... سربرگ آبی داشت برداشتم به جای اینکه جوری بگیرم که خط هاش افقی باشه.. جوری گرفتم که عمودی قرار میگرفت خط ها.. املای کلمه ی آبان رو حفظ کرده بودم عینش رو نوشتم روی کاغذ حالا با الفی لرزون!!! رفتم به مامانم نشون دادم گفتم بـــــــــــــــبین چه دختر باسوادی داری... من دیگه نرم مدرسهههه!! با سواد شدم!!! چند ماه دیگه رو هم اینجوری نوشتم... اما نمی دونم فک کنم املای آبان از همه واسم راحت تر بود!!! کلا من ِ ذاتا افتخار آفرینم!! در این ترفند روشی به شما پیشنهاد می شود که با استفاده از این قابلیت می توانید فایل های word خود را به محیطی مانند یک کتاب مطالعه نمایید. این ح تقریبأ شبیه محیط pdf می باشد. برای فعال این قابلیت لازم است در ابتدا وارد نرم افزار word شوید. سپس فایل مورد نظرتان را توسط word باز کنید. اکنون به سر برگ viewرفته و read mode را انتخاب نمایید. از این پس ح مطال. هنگامی که ویندوز آپدیت می شود، آپدیت های قبلی مشابه با آن حذف نمی شوند بلکه در پوشه ای به نام winsxs، از زیرمجموعه ی پوشه ی windows ذخیره می گردند. این امر برای درایورهای مختلف نیز اتفاق می افتد و در صورت نصب نسخه ی جدید یک درایور، نسخه قبلی به پوشه ی ذکر شده منتقل می گردد. این فایل های قدیمی، حجم قابل توجهی از درایوی که ویندوز در آن نصب است .  pdffactory pro v5.37 workstation + server edition - نرم افزار تبدیل هر نوع سند یا تصویری به فایل پی دی اف pdffactory pro نرم افزار تولید فایل های pdf که با استفاده از یک روش انحصاری و بسیار پیشرفته، این کار را به ساده ترین شکل خود درآورده است. این نرم افزار می تواند هر نوع سند یا تصویری را در کوتاهترین زمان به یک فایل pdf تبدیل کرده و نیاز شما را از نرم افزار های متفرقه برطرف سازد. این نرم افزار پس از نصب شدن به صورت یک چاپگر خود را معرفی کرده و در نتیجه برای تبدیل هر سند به یک فایل pdf، کافی است آن را از طریق منوی چاپ به این چاپگر مجازی ارسال نمایید. ترکیب چند فایل و تبدیل آن به یک فایل pdf، ایجاد فونت مورد نظر در فایل و قابل نمایش در سیستم های دیگر بدون اینکه آن فونت را داشته باشند، اضافه bookmarkها، مدیریت و ویرایش صفحات پرینت به عنوان مثال در پرینت صفحات وب برای حذف صفحات و لینک های اضافه، تنظیم برای تبدیل مستقیم بدون نمایش پیش نمایش، ایجاد لینک قابل کلیک با رنگ دلخواه و ایجاد عنوان، شماره صفحه، سر صفحه، پاورقی، نوع صفحه .... از قابلیت های این نرم افزار می باشد. قابلیت های کلیدی نرم افزار pdffactory pro:
- قابلیت ساخت pdf یا پرینت
- ترکیب چندین سند داخل یک pdf
- توانایی پیش نمایش
- قابلیت حفاظت از pdf
-قابلیت جاسازی فونت ها
- امکان اضافه و حذف صفحه
- قابلیت ارسال توسط ایمیل
- امکان ذخیره اتوماتیک
- توانایی گسترش سرور
- ساخت pdf در سربرگ نامه ها
- قابلیت اضافه شماره صفحه، سربرگ، پاورقی و علامت چاپ
- ارائه نشان و ج راهنما
- تنظیم خواص ابت acrobat
- تبدیل به سیاه خا تری
- نمایش و بازچینی برنامه ها
- پشتیبانی از pdf/a-1b
- و ... در ادامه مطلب ادامه مطلب سلام امروز تصمیم گرفتم یه تصمیم بزرگ با خودم فکر ک اگه 20سال بگذره من به چی فکر میکنم.... به این فکر میکنم چرا خیلی کارا رو انجام ندادم چرا ترسو بودم چرا ترسیدم چرا امتحان ن .... شاید میشد عنوان عنوان ذهن من پر شده از سربرگ عنوان .... عنوان های سخت ... عنوان های بزرگ ، ، جراح ،مدیر، فیزیک شیمی ریاضی اماواقعا آدما اندازه عنوان هاشون بزرگن ذهن . با سلام خواهشمند است نسبت به ارسال شناسه ی اسنادی که در سیستم روزآمد تحت عنوان تعدیلات سنواتی ثبت گردیده به ایمیل حسابداری تعهدی که توضیحات آن در زیر آمده است اقدام نمایید.(در سربرگ نامه ارسالی نام واحد ذکر شود) کلیه همکاران محترم توجه داشته باشند از این تاریخ به بعد کلیه مکاتبات و اطلاعات درخواستی حسابداری تعهدی به آدرس [email protected] لوگوی رسمی فدراسیون طراحی و تایید قطعی شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کاراته، طرح جدید لوگوی رسمی فدراسیون پس از مدتها طراحی و بررسی نمونه های مختلف، تایید و قطعی شد و به تصویب هیئت رئیسه فدراسیون رسید.
از این پس این لوگو جایگزین لوگوی قبلی در تمامی شبکه های اینترنتی، احکام و سربرگ اصلی فدراسیون خواهد بود. در زندگی های امروزی کمتر ی پیدا می شود که از اینترنت استفاده نکند در حالی که روز به روز به تعداد افرادی که از این فناوری استفاده می کنند افزوده می شود. حتما شما هم در خانه خود برای اتصال به اینترنت از وای فای استفاده می کنید و همیشه دلشوره این را دارید که وای فای شما نشود، و یا اینکه دوستانتان از شما رمز وای فای شما را بخواهد و شما هم برای اینکه دوستانتان ناراحت نشود رمز وای فای خود را در اختیارشان قرار می دهید. دریچه فناوری اطلاعات ترفندی را برای شما آماده کرده است که پسورد وای فای خود را به هر یک از دوستانتان که مایل هستید بدهید بدون اینکه نگران باشید که حجم اینترنت شما را تمام کند. در این آموزش قصد این را داریم که به شما آموزش دهیم فقط خود شما بتوانید از وای فای استفاده کنید و دسترسی به وای فای خود را محدود کنید و فقط افرادی خاص بتوانند از اینترنت شما استفاده کنند. در این آموزش حتی انی که وای فای شما را می کنند نمی توانند از اینترنت شما استفاده کنند. پس بهتر است مرحله به مرحله همراه ما باشید و امنیت وای فای خود را چند صد برابر کنید.

ترفندستان دریچه

مرحله1: ابتدا مرورگر خود را اجرا و وارد مدیریت دستگاه مودم خود شود.
مرحله2: پس از ورود به بخش تنظیمات روتر سربرگ status را انتخاب نماید و در لیست wireless بر روی گزینه refresh کلیک کنید تا تمامی دستگاه های که به دستگاه مودم شما متصل هستند نمایان شود. (تلفن همراه، لب تاپ و سایر دستگاه ها) پس مشاهدmac ای پی دستگاه های خود آنها را کپی کنید.

ترفندستان دریچه

مرحله3: هنگامی که مک آی پی تلفن همراه و لب تاپ خود را کپی کردید از منو تنضیمات روتر، سربرگ interface setup را انتخاب کنید و به منوی wireless بروید.

ترفندستان دریچه

مرحله4: در منوی wireless به دنبال بخش wireless macaddress filter بگردید و تیک گزینه deactivated را بزنید.

ترفندستان دریچه

مرحله5: در این بخش شما می توانید 8 دستگاه برای استفاده از وای فای مجاز کنید و پس از وارد mac ای پی های مورد نظر تیک گزینه active را زده و در آ تنظیمات انجام شده را save کنید تا تمامی عملیات اعمال شود. شما می توانید با استفاده از این ترفندها از 7 قابلیت بسیار کاربردی و جدید اینستاگرام با خبر شوید. به گزارش موبنا ، یکی از داغ ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر دنیا به طور یقین اینستاگرام می باشد. این شبکه در حال حاضر بالغ بر ۴۰۰ میلیون کاربر دارد که بسیاری از این کاربران خارج ایالات متحده می باشند. این نرم افزار بسیار ساده طراحی شده است و برای ارتباط راحت و آسان، بهبود سازی های فراوانی شده است. متوجه شدن قابلیت های مثل crop یا گذاری برروی ع ها کار ساده ایست.
اما زمانی که محیط یک نرم افزار ساده طراحی می شود، قابلیت هایی پنهان در آن نهفته می شود که می توان تجربه شما را نسبت به این نرم افزار عوض کند.
هایی را که دوست ندارید از از آنها استفاده کنید و فضای نرم افزار را شلوغ کرده اند را حذف کنید ع ها قطعا یکی از نکاتی بوده است که اینستاگرام را معروف کرده است ولی بسیار از کاربران به چند خاص برای ع های خود بسنده می کنند یا همیشه از یک قالب خاص برای پست ع های خود بهره می برند. برای حذف بقیه ها، یک ع را انتخاب کنید و به ح edit در بیاورید و به انتهای راست اسکرول کنید و گزینه manage را بزنید. از این قسمت شما می توانید های مورد نظر خود با تیک زدن و تیک برداشتن، اضافه و کم کنید.
ع های بد خود را که دیگران به اشتراک گذاشته اند، پنهان کنید بسیار مواقع شما علاقه ای به دیدن شدن یا بودن در ع خاصی ندارید. شاید ع ی از شما به اشتراک گذاشته شده باشد که باعث می شود فکر دیده شدن آن توسط افراد دیگر، شما را آزرده خاطر کند و ذهن شما را به خود مشغول کند.
برای پنهان یک ع تگ شده از شما، به سربرگ p os of you بروید و ع مورد نظر را انتخاب کنید و سپس با یک بار زدن بر روی ع ، تگ های آن را به نمایش در آورید، سپس بر روی نام خود کلیک کنید و گزینه hide from my profile را انتخاب و سپس finished بزنید. دوستانتان چه پست هایی را لایک می کنند آیا تا بحال کنجکاو نشدید تا ببینین انی را که شما آن ها را فالو می کنید، چه پست هایی را لایک می کنند؟ اینستاگرام برای این منظور قابلیتی را نیز در نظر گرفته است.
به سربرگ activity برید و سپس به سربرگ following بروید. در این سربرگ شما به وضوح می توانید فعالیت افراد مورد نظر خود را ببینید.
تمام پست هایی که قبلا لایک کرده اید را ببینید زمان های زیادی بوده است که شما ع ی را دیده اید و آن را لایک کرده اید و می خواهید آن را دوباره ببینید ولی در بین فید های جدید آن را گم کرده اید. این مشکل را اینستاگرام حل کرده است.
شما می توانید از منوی settings گزینه ی p os you’ve liked را انتخاب کنید تا به تمام پست های لایک کرده اید، دسترسی داشته باشید.
دریافت نوتیفیکشن مخصوص زمانی که پیج مورد علاقه اتان ع جدیدی به اشتراک می گذارد همه ما علاقه های خاص خودمان را داریم و به همین دلیل ع های بعضی پیج ها برایمان بسیار جذاب هست. بطوری که شاید گاهی اوقات از چک مدام آن پیج ها خسته می شویم؛ بلکه ع جدیدی گذاشته باشند و شما نمی خواهید آن را به هیچ وجه از دست دهید.
شما می توانید این مشکل را بسادگی حل کنید. به پیج مورد نظر خود بروید و به روی سه نقطه بالا کلیک کنید و سپس گزینه ی turn on post notifications را انتخاب کنید. قابلیت پیام رسانی مستقیم قابلیت پیام دادن مستقیم (instagram direct) در اینستاگرام در حقیقت به نوعی همان پیام خصوصی در شبکه های اجتماعی دیگر می باشد؛ که البته به این قابلیت در اینستاگرام کم توجه می شود.
با توجه به اظهارات ، فقط ۸۵ میلیون کاربر از ۴۰۰ میلیون کاربر در ماه، از direct استفاده می کنند.
قابلیت direct به شما اجازه می دهد هر گونه کاری برای دادن یک پست معمولی انجام می دهید را انجام دهید ولی گیرنده آن فقط فرد خاصی خواهد بود.
برای دسترسی به این قابلیت، بر روی آی صندوق بر روی بالا صفحه در سربرگ اصلی فیدهای خود، کلیک کنید. ارسال پیام مستقیم بدون اینکه بقیه آن را ببینند در قدیم برای فروارد پست یک نفر، می بایستی از آن اسکرین شات گرفته و سپس ارسال می نمودیم .جدیدا این شرکت از قابلیت جدیدی رونمایی کرده است که شما می توانید ع شخص دیگری را برای دیگری، بدون آنکه شخص اول متوجه باشد، فروارد کنید.
برای فروارد یک ع بدین طریق، از گزینه "فلش انحنا دار” کنار گزینه های لایک و کامنت استفاده کنید، و گیرنده و پیام خاص خود را در آن تایپ کنید. سربرگ اداری مدارس بصورت اختصاصی و با تائید و نظر مدیر طراحی و اقدام به چاپ می گردد که در دو تیراژ 2000 یا 5000 عددی ارائه می شود. ادامه مطلب برای اخذ گرید مشاور مانند سایر طبقات شخص حقیقی و حقوقی می توانند اقدام کنند. شرکت های ی مشاور در سه پایه رتبه بندی می شوند و در سایت ساجات نیز این رتبه بندی انجام می شود.
گرید مشاور مدرکی است که براساس مقررات آیین نامه به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صادر می شود.
شرایط لازم جهت اخذ گرید مشاور شا.
#shopcontainerbox{width:600px;padding:1px;margin:3px auto;border:solid 1px #ccc;direction:rtl;font-family:tahoma;font-size:11px;color:#4e88c3;} .lstshop{float:right;background-color:#f9f9f9;border:solid 1px #ccc;width:130px;height:230px;margin:2px;padding:1px 3px 3px 3px;line-height:19px;text-align:center;border-radius:5px;box-shadow:0 0 8px 2px #ccc inset;} .lstshop:hover{background-color:#e5fde6;border-color:#338d35;color:black;box-shadow:0 0 8px 2px #338d35 inset;} .lstshop,.lstshop a{-moz-transition: all 0.3s linear;-o-transition: all 0.3s linear;-webkit-transition: all 0.3s linear;transition: all 0.3s linear;} .lstshop img{border:0;} .lstshop a{text-decoration:underline;color:blue;padding:2px 2px 4px 2px;margin-bottom:0px;} .lstshop a:hover{text-decoration:none;background-color:#ec2b34;color:white;} .prod-img img{width:100px;height:110px;} .buylink{margin-top:4px;} .buylink a{background-color:#19b0ea;color:white;border-radius:6px;text-decoration:none;padding:2px 9px 6px 9px;border:solid 1px #008cef;margin-right:2px;} .buylink a:hover{background-color:#008cef;box-shadow:0 0 5px 1px #008cef;} .clear{clear:both;} سربرگ اداری_شرکتی سربرگ اداری_شرکتی قیمت 5000 تومان
توضیحات پاو وینت افشای اختیاری پاو وینت افشای اختیاری قیمت 12000 تومان
توضیحات پاو وینت استراتژی رقابتی و حسابداری مدیریت پاو وینت استراتژی رقابتی و حسابداری مدیریت قیمت 7000 تومان
توضیحات پاو وینت کتاب مدیریت منابع انسانی تألیف اسفندیار سعادت پاو وینت کتاب مدیریت منابع انسانی تألیف اسفندیار سعادت قیمت 34000 تومان
توضیحات پاو وینت مدل های ارزشی اوراق بهادار (همراه با مثالهای تشریحی) پاو وینت مدل های ارزشی اوراق بهادار (همراه با مثالهای تشریحی) قیمت 15000 تومان
توضیحات پاو وینت ارزی عملکرد شرکت از طریق کیفیت سود پاو وینت ارزی عملکرد شرکت از طریق کیفیت سود قیمت 14000 تومان
توضیحات پاو وینت عوامل مؤثر بر تصمیم گیری در مورد ید یا اجاره پاو وینت عوامل مؤثر بر تصمیم گیری در مورد ید یا اجاره قیمت 17000 تومان
توضیحات پاو وینت کتاب تک جلدی مبانی رفتار سازمانی استیفن ر نز ترجمه پارسائیان و اعراب... پاو وینت کتاب تک جلدی مبانی رفتار سازمانی استیفن ر نز ترجمه پارسائیان و اعر قیمت 35000 تومان
توضیحات پاو وینت رویکرد ارزشی نسبی در ارزی اوراق بهادار پاو وینت رویکرد ارزشی نسبی در ارزی اوراق بهادار قیمت 11500 تومان
توضیحات سربرگ با طرح هندسی فانتزی سربرگ با طرح هندسی فانتزی قیمت 3000 تومان
توضیحات سربرگ اداری سربرگ اداری قیمت 3000 تومان
توضیحات سربرگ لایه باز سربرگ لایه باز قیمت 2500 تومان
توضیحات پاو وینت مقدمه ای بر مدیریت مالی استراتژیک پاو وینت مقدمه ای بر مدیریت مالی استراتژیک قیمت 6000 تومان
توضیحات پاو وینت ریسک و بازده بر اساس مدل های توسعه یافته قیمت گذاری دارایی سرمایه ای پاو وینت ریسک و بازده بر اساس مدل های توسعه یافته قیمت گذاری دارایی سرمایه ای قیمت 14000 تومان
توضیحات پاو وینت شاخص های نوین سنجش عملکرد مالی شرکتها(همراه با مثالهای تشریحی) پاو وینت شاخص های نوین سنجش عملکرد مالی شرکتها(همراه با مثالهای تشریحی) قیمت 11500 تومان
توضیحات پاو وینت تئوری مدیریت ریسک مالی پاو وینت تئوری مدیریت ریسک مالی قیمت 14000 تومان
توضیحات دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری سه متهم اصلی جعل اسناد که با جعل عناوین یکی از ارگان های نظامی و سازمان های تی در سطح شهر اقدام به کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، «دادخدا سالاری» با اعلام خبر بازداشت سه متهم اصلی پرونده جعل اسناد در کرمان، اظهار کرد: در پی شکایت عده ای از شهروندان که مورد اغفال اعضاء این باند قرار گرفته بودند، بررسی صحت و سقم این موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: این افراد با جعل عناوین یکی از ارگان های نظامی و سازمان های تی با وعده تبدیل اسناد دست نویس به اسناد رسمی و حل مشکلات اداری، تعداد زیادی از شهروندان را مورد ط و کلاهبرداری قرار داده بودند.

این مقام قضایی در ادامه بیان کرد: سرکرده این باند با اجیر افرادی با عنوان محافظ و به وسیله خودروهای لو و گرانقیمت با افراد قرار گذاشته و به آنان وعده تغییر کاربری اراضی و حل مشکلات اسناد و مدارک مالکیتی آنها را می داد و به این افراد القا کرده بود که صاحب منصب در استان کرمان است.

سالاری اضافه کرد: پس از برخورد قاطع دستگاه قضائی با پدیده زمین خواری یکی از شگردهای این افراد و اعمال مجرمانه متهمان، شناسایی مالکانی بود که اقدام به تغییر کاربری اراضی و تصرف اراضی متعلق به منابع طبیعی و مسکن و شهرسازی کرده بود.

وی گفت: این افراد با جعل سربرگ های جهادکشاورزی با گرفتن مبالغ کلان وانمود می د که مشکلات افراد را مرتفع و حل کرده اند.

دادستان کرمان با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضا با متخلفان افزود: اعضاء این باند به اتهام جعل عنوان و اسناد، تهدید، اخاذی، کلاهبرداری دستگیر و با قرار مقتضی روانه زندان شده اند.

وی ادامه داد: این پرونده با توجه به طول مدت فعالیت دارای متهمان بیشتری است که باید از آنها تحقیقات لازم به عمل آید.

سالاری خاطرنشان کرد: در بازرسی از منازل متهمان اسناد جعلی با سربرگ سازمان های مورد نظر انواع بی سیم، اسلحه های شبیه سازی شده، چراغ گردان و افشانه کشف و ضبط شده است.

به نقل از تابناک


ســـــــــــــــــــــــــــــــــلام مـــــجدد فایل ورود درس کاربرد رایانه رو براتون آپلود ، شما باید ش کنین و همون فایل جلسه اول رو روش تغییرات زیر رو اعمال میکنیم:صفحه اول که صفحه سربرگ هست و فایلش رو در آ پُست قرار دادماز صفحه دوم به بعد طبق جلسه اول باید شماره صفحه زده بشه منتها از شماره 1 ! یعنی از صفحه دوم به بعد شماره صفحه ها از شماره 1 شروع بشه و عدد ها تماما فارسی بشه مث تمرین جلسه اولدر بالای صفحات فرد با استفاده از هیدر در سمت راست نام (موسسه آموزش عالی علامه اقبال لاهوری) و در سمت چپ صفحات فرد رشته تحصیلی ( ی شهرسازی) رو قرار میدینو در بالای صفحات زوج در سمت راست (تمرین شماره 2) و در سمت چپ (نام و نام خانوادگی) خودتون رو مینویسینبرای تیتر های سطح 1 و 2 و 3 و ... (که بصورت 1-1 1-1-1 ....) قرار دارند فونت b titr (دوتا ب تیتر داریم که ب تیتر درشت مَد نظر هست) رو قرار میدیم و فونت ها رو از 14 بترتیب کم میکنیم (سطح 1 _ 14 و سطح 2 _ 13 و ....)برای تنظیمات فهرست بجای 1-1 و 1-1-1 میگذاریم ==> نام و نام خانوادگی 1 نام و نام خانوادگی 2برای مثال: احسان اسماعیل زاده 1ضمنآ : تاریخ ارسال تمرین برای بچه های روز شنبه تا پایان روز پنجشنبه 93/08/15 و ساعت 24 میباشد.سوالی چیزی داشتید در بخش نظرات بپرسید و نظر فراموش نشه
فایل اصلی ( فایل جلسه اول) فایل سربرگ جهت اطلاع از لیست قیمت به روز به سایت چاپخانه مراجعه کنید www.chapds.ir تماس 24 ساعته 09128885433 - 77136317-021 --------------------------------------------------------------- سربرگ - تراکت تحریر ۸۰ گرم ۵۰۰۰ برگی تمام رنگی دورو یکرو سایز کاغذ 440,000 تومان 364,000 تومان a3 220,000 تومان 182,000 تومان a4 125,000 تومان 106,000 تومان a5 78,000 تومان 50,000 تومان a6 اندازه ها به میلیمتر می باشد تحریر ۸۰ گرم ۲۰۰۰ ب. بنام خداوند بخشنده ی مهربان آموزش فرمول نویسی در word2007 و 2010 : فرمول نویسی در سیستم یکی از بزرگترین دقدقه ی دانشجویان و اساتید است از این رو بر آن شدیم تا این آموزش را بگنجانیم . چرا که به ما آموخته اند " آنچه به تو آموخته اند به دیگران بیاموز زیرا این تواناییها را خالق به انسان داده درجهت رشد بشریت و بشریت همه ی مردم جهان را در بر میگیرد. روایتی از ارتباط نهضت جنگل با حکومت کمونیستی شوروی/ قول هایی که میرزا کوچک خان از شوروی ها گرفت ع بالا نمونه ای از سربرگ نامه میرزا کوچک خان به لنین و ترو تسکی است به آرام دقت کنید پرسشی که مطرح می شود این است که آیا میرزا یک تجزیه طلب بوده است ؟! tizbal%20browser رایگان اولین مرورگر اینترنتی ایرانی و فارسی تیزبال tizbal browser با پیشرفت نرم افزار های مرورگر کمتر ی از مرورگر اصلی ویندوز
internet explorer استفاده می کند. زیرا مرورگر های جدید دارای امکانات
بسیار زیادی از قبیل سرعت بالا ، امنیت بیشتر و … هستند که همین عوامل
سبب شده تا استفاده از ie کمتر شود. از همین رو امروز در میهن مرورگری را برایتان آماده کرده ایم که اولین مرورگر فارسی ساخته شده توسط کشور عزیزمان ایران می باشد. نام این مرورگر فارسی تیزبال
بوده که به تازگی وارد بازار شده و تمام قابلیتهای یک مرورگر را دارا است.
مرورگر اینترنتی تیزبال برای شما کاربر عزیز این امکان را فراهم می آورد
که از تمامی قابلیت های یک مرورگر به طور کاملاً فارسی و بدون هیچ گونه
محدودیتی استفاده نمایید. همچنین این مرورگر قابلیت
دریافت و نصب افزونه های مختلف را دارا می باشد که این امر سبب بهبود
کارایی و گسترش دامنه عملکرد تیزبال و نیز به روز بودن آن شده است. علاوه
بر این شما می توانید برای زیباتر شدن محیط این مرورگر از پوسته های
بسیار زیبای آن استفاده کنید. در بررسی های انجام شده توسط تیم طراحی و
توسعه تیزبال، سرعت بارگذاری صفحات توسط تیزبال همتراز با مرورگرهای
اینترنتی غیرفارسی زبان رایج و در مواردی بالاتر از آنها می باشد که این
امر بر محبوبیت تیزبال در
میان کاربران حرفه ای و غیر حرفه ای اینترنت افزوده است. لذا هر روز شاهد
افزایش انتخاب تیزبال به عنوان مرورگر پیشفرض جهت دسترسی به صفحات
اینترنتی توسط کاربران عزیز هستیم. برخی از مرایای این مرورگر فارسی:
- زبان فارسی مرورگر شامل کلیه منوها و تنظیمات.
- انعطاف پذیری فوق العاده بالا در کار با صفحات و سربرگ ها.
- بیش از 150 آیتم مختلف در بخش تنظیمات مرورگر.
- قابلیت نمایش گروهی صفحات در حال اجرا.
- حرکات عملیاتی ویژه موس جهت مرور آسان تر صفحات وب.
- پایانه نمایش و ذخیره عناصر صفحات وب.
- دسته بندی موضوعی بخش تنظیمات در 10 عنوان مختلف. - قابلیت تبدیل نوار عنوان به ح چند وظیفه ای. - تنظیم چندین آدرس به عنوان صفحه خانگی. - قابلیت تنظیم فونت ، سایز و رنگ سربرگ ها. - دو ح نمایشی ” کلاسیک ” و ” روان ” ویژه سربرگ ها. - تنظیمات پیشرفته جهت استفاده از موتورهای جستجو. - تنظیمات پیشرفته ویژه نمایش صفحات وب. - تنظیمات فوق العاده پیشرفته جهت اشیاء تبلیغاتی. - قابلیت کشیدن و رها توسط موس در بخشهای مختلف. - تنظیمات فوق العاده پیشرفته ویژه میانبر صفحات و منوها.
- عدم نمایش تبلیغات ناخواسته اینترنتی. - ویژگی منحصر به فرد “دکمه مدیریت مرورگر.
- سیستم حفاظتی و امنیتی به هنگام مرور صفحات.
- سیستم بهینه سازی حافظه تخصیصی به مرورگر.
- قابلیت بازی صفحات بسته شده به طور غیر منتظره.
- قابلیت اجرای مجدد صفحات به طور خ ر.
- قابلیت مرور صفحات در وضعیت محرمانه.
- نوار ابزار کمکی با قابلیت قرارگیری افزونه ها.
- و … اگر در سایتهای فارسی گشت وگذار میکتید این برنامه را به شما پیشنهاد میکنم سریعتر از کروم سایتهای irبالا میاره گرید مشاوران، مدرکی است که بر اساس مقررات آیین نامه تشخیص صلاحیت مشاوران، به منظور اعلام صلاحیت مشاور از سوی سازمان برای ارائه خدمات مشاور صدور میگردد. گرید مشاوران در رشته های معماری و شهرسازی، راه و ترابری، آب، کشاورزی، انرژی، پست و مخابرات، صنعت، معدن، نفت و گاز، مطالعات آماری، میراث فرهنگی، خدمات مدیریتی، خدمات برنامه ریزی .