چاپ سربرگ

به نقل از خبرگزاریها در مورد چاپ سربرگ : مجموعه سربرگ های ایرانی لایه باز و قابل ویرایشقیمت: 10000 تومانبهترین و زیباترین سربرگ را طراحی نمایید.

مجموعه سربرگ های ایرانی

مجموعه ای عظیم از بهترین و جدیدترین طرح ها

سربرگی متفاوت با آنچه تا بحال دیده اید طراحی کنید!

بصورت فایل های psd و قابل ویرایش

گلچینی بی نظیر و شگفت انگیز

متفاوت با تمام سربرگ های موجود

فایل های لایه باز برای انواع تغییرات دلخواهتان

مخصوص مناسبت های مختلف

مناسب انواع مؤسسه ها و ادارات
این مجموعه شامل دهها سربرگ فارسی (ایرانی) لایه باز psd با سایز ِa4 و کیفیت 300 dpi همراه با آرم اختصاصی.

سربرگ های آماده چاپ در زمینه تمامی مشاغل ایرانی بوده

و با توجه به داشتن لایه های باز و فرمت psd به شما این امکان را می دهد

که توسط نرم افزار های گرافیکی ( p oshop و corel ) هر گونه تغییرات دلخواه را اعمال نمایید.
در این مجموعه:

سربرگهای عمومی

کلاسیک

مدرن

پرشین

ایرانی

گل وبته

رویایی

تک رنگ، دو رنگ و چهار رنگ

و...  ید        سوال از فروشنده چنان چه شما هم از ابزار word استفاده کرده باشید می دانید که اگر یک آدرس اینترنتی را تایپ نمایید آدرس به طور خ ر لینک می شود.چنان چه قصد داشتید این قابلیت را غیر فعال کنید می توانید از ترفند پیشنهاد شده استفاده کنید. در ابتدای کار لازم است برنامه word را اجرا نمایید. سپس به سربرگ file مراجعه کنید. autocorrect option را از قسمت profile انتخاب کنید. اکنون . control panel را باز کرده،سپس region & language(اگر در ح پیش نمایش هستید زیر clock،language) را باز کنید. در پنجره جدید در سربرگ formats نوار اول را باز کرده و persian را انتخاب کنید. به این ترتیب تاریخ و زبان تقویم شما فارسی می شود. سپس در سربرگ adminstrative و کلید دوم (changesys..)باز هم persian را انتخاب در نهایت اگر قبلا صفحه کلید فارسی را تنظیم نکردید به سربرگ keyboards بروید و. boot.exe autorun.inf روش اول : ابتدا کلید های ctrl+alt+delete رو با هم بزنید بعد از باز شدن taskmaneger سربرگ processes رو انتخاب کنید بعد بر حسب نام مرتب کنید . اگه نام کاربر ویندوز شما مثلا roz هست تمامی perocess هایی که جلوشون roz نوشته رو به جز explorer.exe و taskmge.exe رو end proceess کنید و از منوی tools گزینه آ folder option رو انتخاب کنید بعد my computer رو باز کنید سپس گزینه show all file and folder ر. سربرگ لایه باز سربرگ لایه بازدسته: نرم افزار
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 6403 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1
سربرگ لایه باز سربرگ کاملا لایه باز که قابل ویرایش می باشد با رزولوشن ۳۰۰ و در اندازه a5 قیمت فایل فقط 2,500 تومان  ید برچسب ها : سربرگ لایه باز , سربرگ لایه باز و قابل ویرایش،فایل های لایه باز فوتوشاپ،سربرگ با طرح ساده و زیبا،سربرگ اداری ساده و لایه باز،سربرگ در فوتوشاپ
نصب زبان فارسی در ویندوز7 زمان نصب ویندوز 7 زبان سیستم بصورت پیش فرض انگلیسی نصب می شود در صورتی که بخواهید در میط ویندوز 7 زبان فارسی داشته باشید باید زبان فارسی را در ویندوز اضافه کنید. در این وبلاگ آموزش اضافه زبان فارسی را گام به گام توضیح می دهیم: در ابتدا کنترل پنل ویندوز7 را باز کنید. گزینه region and language را انتخاب کنید در صفحه باز ش. 1) متنی را که می خواهید کپی کنید انتخاب نمایید. 2) روی سربرگ کلیک کنید. 3) گزینه را انتخاب کنید. 4) سپس ماوس را در مکانی که می خواهید متن در آنجا کپی شود، قرار دهید.روی سربرگ کلیک کنید. 5) گزینه را انتخاب کنید. متن ذخیره شده در حافظه در محل کپی می شود. طرح لایه باز سربرگ همایش، مسابقه و شرکتطرح لایه باز سربرگ همایش، مسابقه و شرکت فایل لایه باز فتوشاپ با فرمت psd و قابل ویرایش می باشد. اندازه a4 و رزولوشن 300dpi می باشد. پیش نمایش توجه: این سربرگ  توسط گروه طراحی فروشگاه طراحی شده و فروش آن در فروشگاه های دیگر شرعا مجاز نیست و قابل پیگرد می باشد. ...دریافت فایل ۳ ماه پیش بخشنامه ضد فساد در خصوص ممنوعیت فروش هولوگرام صادر شد. در حال حاضر تعدادی هولوگرام تائید شده اما بالای سربرگ ها به جای هولوگرام آمده تائیدیه الکترونیکی! سربرگ یکی از مهم ترین متعلقات یک ست اداری استاندارد است. از هر بخشی که در ست اداری بگذرید از کنار سربرگ نباید به سادگی عبور کنید! نوشتن یک متن ساده، ارسال ف ، تایپ یک نامه و تکثیر نسخه های رسمی متعدد از آن نیازمند یک الگو مشترک و ثابت است. این الگو کم کم تبدیل به شناسنامه شما تبدیل خواهد شد و فقط سربرگ است که تا این حد میان افراد دست به دست می شود.
سربرگ قطعه ای از برگه a44 به صورت استاندارد و گاه کوچک تر یا بزرگ تر است که بخشی از حواشی ، تیتر و پانویس آن با استفاده از اطلاعات ثابتی پر می شوند و بخش وسط نیز برای درج اطلاعات به صورت دستی یا تایپی کاملا خالی باقی می ماند.
اما در تهیه سربرگ استاندارد هایی وجود دارد که در کنار موارد دلخواه و سفارشی باید حتما ثبت شوند. برای آشنایی بیش تر با این موارد و نامه نگاری حرفه ای با سربرگ در ست اداری این مطلب را دنبال کنید.
نامه نگاری حرفه ای با سربرگ در ست اداری
ادامه مطلب نحوه اصلاح اشکال چاپ اعداد در گواهینامه و کارنامه ها مدارسی که هنگام چاپ گواهینامه - کارنامه و فرم هدایت تحصیلی و ... در سیستم های دانش آموزی تحت ویندوز ( دانا- توصیفی – راهنمائی – متوسطه- پیش ی ) با مشکل لاتین بودن اعداد مواجه هستند برای اصلاح می توانند طبق روند ذیل عمل نمایند: 1- ابتدا از منوی شروع (start) وارد کنترل پنل (control panel ) شوید. 2- . رئیس مجمع نمایندگان اسان رضوی اقدام و عمل با بنر و سربرگ نامه های اداری محقق نمی شود قدس آنلاین- فاطمه معتمدی:رئیس مجمع نمایندگان اسان رضوی با تاکید بر اینکه همه باید منویات ی از جمله در حوزه اقتصاد را به صورت عملی در سرلوحه کار خود قرار دهند،گفت:مجلس باید ریل گذار خوبی برای سیاست های ت باشد و البته ت هم باید توجه داشته باشد که از بالا به پایین برای همه تعاونی ها نسخه نپیچد. سربرگ یکی از مهم ترین متعلقات یک ست اداری استاندارد است. از هر بخشی که در ست اداری بگذرید از کنار سربرگ نباید  به سادگی عبور کنید! نوشتن یک متن ساده، ارسال ف ، تایپ یک نامه و تکثیر نسخه های رسمی متعدد از آن نیازمند یک الگو مشترک و ثابت است.. این الگو کم کم تبدیل به شناسنامه شما تبدیل خواهد شد و فقط سربرگ است که تا این حد میان افراد دست به دست می شود.
سربرگ قطعه ای از برگه a44 به صورت استاندارد و گاه کوچک تر یا بزرگ تر است که بخشی از حواشی ، تیتر و پانویس آن با استفاده از اطلاعات ثابتی پر می شوند و بخش وسط نیز برای درج اطلاعات به صورت دستی یا تایپی کاملا خالی باقی می ماند.
 اما در تهیه سربرگ استاندارد هایی وجود دارد که در کنار موارد دلخواه و سفارشی باید حتما ثبت شوند. برای آشنایی بیش تر با این موارد و نامه نگاری حرفه ای با سربرگ در ست اداری این مطلب را دنبال کنید.
نامه نگاری حرفه ای با سربرگ در ست اداری
محتوا سربرگ در ست اداری 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ۳ ماه پیش بخشنامه ضد فساد در خصوص ممنوعیت فروش هولوگرام صادر شد. در حال حاضر تعدادی هولوگرام تائید شده اما بالای سربرگ ها به جای هولوگرام آمده تائیدیه الکترونیکی!
توضیحات گنجینه سربرگ و ست اداری ایرانی و خارجی

treasure box corporate sets

کل یون چند هزار سورس آماده "ست اداری و سربرگ" کاملا لایه باز

فرمتهای psd, eps, ai و ... عالی برای تمام طراحان

صدها سربرگ ایرانی و فارسی

صدها ست اداری زیبا و حرفه ای خارجی شامل:

سربرگ اداری، کارت ویزیت، پاکت نامه ، فاکتور فروش، خ ر ،

پاکت سی دی، طرح لیبل سی دی، کارت هویت، پرچم و آرم و ...

عرضه شده در فرمتهای لایه باز p oshop و وکتور illustrator

عالی برای تمام گرافیست ها، کانون های تبلیغاتی، مجلات،

چاپخانه ها و تمام افراد و موسساتی که با طراحی سروکار دارند

به همراه آموزش م ی مدیا

عرضه شده در 2 dvd اورجینال و پکیجی شکیل و زیبا


قیمت : 12800 تومان
گنجینه "سربرگ و ست اداری" متشکل از چیست ؟
- مجموعه بی نظیر 100 عنوان سربرگ متنوع ایرانی و فارسی - لایه باز و آماده ویرایش مخصوص فتوشاپ ( +100 فایل psd )
- مجموعه بی نظیر 200 عنوان ست اداری متنوع به صورت لایه باز و آماده ویرایش مخصوص فتوشاپ ( +900 فایل psd )
- مجموعه بی نظیر 200 ست اداری متنوع لایه باز و آماده ویرایش وکتور مخصوص ایلاستراتور (+200 فایل eps)
- مجموعه بی نظیر 50 ست اداری لایه باز و آماده ویرایش مخصوص از شرکت معتبر گرافیک ریور
- کل یونی از ماکت های واقعی سه بعدی و psd ست اداری ( mock-ups) برای نمایش به عنوان نمونه حقیقی.
- عالی برای تمام گرافیست ها، کانون های تبلیغاتی، مجلات، چاپخانه ها و تمام افراد و موسساتی که با طراحی سروکار دارند
- همراه با مجموعه بی نظیر بهترین فونتهای فارسی و انگلیسی
- به همراه آموزش جامع م ی مدیا کار با نرم افزارهای p oshop و illustrator برای ساخت سربرگ و ست اداری آماده
- به همراه آموزش جامع م ی مدیا کلیات آشنایی و کار با فتوشاپ برای افراد مبتدی و تازه کار


قیمت : 12800 تومان
- مجموعه سربرگ متنوع ایرانی و فارسی
- مجموعه بی نظیر 100 عنوان سربرگ متنوع ایرانی و فارسی
متشکل از 100 فایل psd لایه باز و آماده ویرایش مخصوص فتوشاپ

- مجموعه ست اداری متنوع خارجی
- مجموعه بی نظیر 200 عنوان موضوعی ست اداری متنوع خارجی
بیش از 900 فایل psd انواع آیتم های ست اداری مانند سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، طرح و پاکت سی دی و ... به صورت کاملا لایه باز و آماده ویرایش مخصوص فتوشاپ.
- همراه با بیش از 50 عنوان ست اداری corporate sets & corporate identity بسیار باکیفیت شرکت مطرح گرافیک ریور.

- مجموعه ست اداری وکتور
- مجموعه بی نظیر 200 ست اداری کامل، متنوع و لایه باز و آماده ویرایش وکتور مخصوص ایلاستراتور
شامل بیش از 200 فایل eps طراحی شده توسط مطرح ترین شرکتهای طراحی دنیا، متشکل از انواع آیتم های رایج ست اداری!

- مجموعه ماکت های واقعی سه بعدی و psd سربرگ و ست اداری - mock-ups
- کل یونی از نمونه های ماکت های واقعی و سه بعدی سربرگ و ست اداری چاپ شده در پس زمینه محیط، قابل ویرایش و با فرمت psd برای نمایش به عنوان نمونه حقیقی.

- مجموعه بی نظیر بهترین فونتهای فارسی و انگلیسی
- کل یون ارزشمند 1400 فونت زیبا و متنوع فارسی
- کل یون ارزشمند 10000 فونت تجاری و زیبای انگلیسی

- به همراه آموزش جامع م ی مدیا کار با نرم افزارهای p oshop و illustrator برای ساخت سربرگ و ست اداری آماده !
- به همراه آموزش جامع م ی مدیا کلیات آشنایی و کار با فتوشاپ برای افراد مبتدی و تازه کار.روش ید: برای ید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به پست بپردازید. جهت مشاهده فرم ید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 12800 تومان برچسب ها :مجموعه سربرگ , فایل های psd سربرگ , فایل psd ست اداری , فایل های آماده سربرگ , سیستم همکاری در فروش میهن استور ,[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ماجرا از آن جا آغاز شد که رسانه انقلاب که یکی از رسانه های نزدیک به اصولگرایان شناخته می شود، تصویر نامه ای را با سربرگ سازمان اوج منتشر کرد که در آن رئیس سازمان هنری رسانه ای اوج خطاب به امور مالی اوج دستور داده بود که دستمزد بازیگران پایتخت٥ به حساب شان واریز شود. یک مشت کاغذ باطله دور خودش جمع کرده و با خ ر به جون بدبختشون افتاده و هر از گاهی یک بانک سامان ذوقناک سر میده بعد از چند بار ذوقناکی یک نگاه به برگه ها انداختیم و دیدیم بله واقعا روی سربرگ کاغذ باطله ها بانک سامان نوشته شده!!! بچه هاهمچین ذهن و حافظه ی خوبی دارند. تسنیم نوشت:درحالی که بیش از ۹ ماه از زمان اجرایی شدن حکم قانون برنامه ششم توسعه در خصوص الحاق دبیرخانه مناطق آزاد به وزارت اقتصاد می گذرد؛ این دبیرخانه برای مکاتبات خود همچنان از سربرگ ریاست جمهوری استفاده می کند. برای نمایش مطلب باید رمز عبور را وارد کنید فارسی سازی windows 7 1- از منوی start گزینه control panel را انتخاب نمایید سپس گزینه clock, language, and region را انتخاب نمایید . 2- گزینه regional and language options را انتخاب نمایید . 3- به سربرگ formats مراجعه نموده و از قسمت format ، گزینه persian را انتخاب نمایید . 4- به سربرگ keyboards and languages مراجعه نموده و بر روی دکمه ...change keyboards کلیک نمایید . 5- در پنجره ظاهر شده بر روی دکمه ...add کلیک نمایید و از لیست زبان ها ، زبان فارسی را انتخاب کرده و بر روی دکمه ok کلیک نمایید . 6- به سربرگ administrative مراجعه نموده و بر روی دکمه ...change system locale کلیک نمایید . 7- در پنجره ظاهر شده ، زبان فارسی را از لیست انتخاب کرده و بر روی دکمه ok کلیک نمایید . برای انجام این کار کافیست پنجره run را به وسیله کلیدهای win+r باز کنید. سپس عبارت sysdm.cpl را وارد کرده و enter را بزنید. اکنون به سربرگ a nced بروید. setting را از قسمت performance انتخاب کنید. تیک گزینه animations in the taskbar and start menu را از سربرگ visual effects بردارید. و در آ ok را بزنید. سر برگی جهت شما ( آموزگارا ن و دبیران و دانش آموزا ن عزیز) با فرمت ورد قرار داده ام که پس از می تو انید مشخصا ت اداره و یا مدرسه خو د را ویراش کنید . لطفا روی آیکن کلیک کنید . سخنگوی شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: اگر نظر کمیسیون حقوقی شورا با عنوان شورای شهر تهران( حوزه انتخ ه تهران، ری و تجریش) در صحن علنی به تصویب برسد دیگر نیاز به تغییر نام شورا نیست و در سربرگ ها حوزه انتخ ه لحاظ می شود. سلام بچه ها به اینستاگرامم سر بزنید و پست آ م رو ببینید. :) لینکش تو یکی از سربرگ های بالای وب موجوده. ابتدا بر روی فایل اجرایی بازی راست کلیک کرده و properties را انتخاب کنید.
سپس به سربرگ compatibility بروید.
اکنون تیک run this program in compatibility mode for را بزنید و از منوی کشویی زیر آن گزینه ی windows 8 را انتخاب کنید.
سپس تیک دو گزینه ی disable display scaling on high dpi settings و run this program as administrator را نیز زده و بر روی ok کلیک کنید.
سپس اقدام به اجرای بازی کنید. به گزارش شگفت انگیز: در سلسله گزارش هایی قصد داریم آموزش های کاملی از نحوه کار با واژه پرداز ورد به شما بدهیم، در این گزارش قصد داریم نحوه ایجاد تصاویر هوشمند را برای شما دوستان عزیز توضیح دهیم. معمولا برای تشریح یک موضوع مفهومی مانند: سلسله مراتب سازمانی، ترتیب دستور عمل ها، فرایند، مراحل تولید یک محصول و ... بهتر از موضوع را به صورت یک قرایند گرافیکی یا یک دیاگرام نمایش دهیم تا خواننده مفهوم مطرح شده را بهتر در ک کند. در این موارد است امکان تصاویر هوشمند یا smart art استفاده می کنیم. این ویژگی با تلفیق لایحه های تصویر و متن برای ایجاد لیست های گرافیکی، نمودار های پردازشی، نمودارهای سازمانی و ... استفاده می شود. لایه تصویر به متنی که در آن وارد می کنیم حساس بوده و به صورت خود کار تغییر می کند. برای درج تصاویر هوشمند در سند، عملیات زیر را انجام می دهیم: روی سربرگ آموزش آموزش پنجره ی محاوره ای choose a smartart g hic مطابق شکل زیر ظاهر می شود. در این پنجره تصاویر هوشمند با توجه به نوع کاربرد در چند گروه دسته بندی شده اند. آموزش با توجه به کاربرد مورد نظر، تصویر هوشمند مناسب را انتخاب کرده و دکمه آموزش تصویر هوشمند انتخاب شده،مطابق شکل زیر در سند درج می شود. این تصویر شامل دو کادر جداگانه است. از کادر سمت چپ می تونا برای وارد متن استفاده کرد. متنی که در کادر سمت چپ تایپ می شود به صورت خ ر در محل مورد نظر در کادر سمت راست نمایش داده می شود.البته متن به صورت مستقیم نیز می توان در کادر سمت راست وارد کرد. اگر در شکل زیر در کادر سمت چپ به جای پنج مورد، شش مورد یا بیشتر تایپ کنیم در کادر سمت راست بلافاصله یک یا چند تصویر گرافیکی اضافه می شود. آموزش با کلیک روی تصویر هوشمند، سربرگ وابسته smart art tools ظاهر می شود که خود شامل دو سربرگ format و design است. آموزش در سربرگ format، می توان قالب بندی شکل هندسی و متون داخل تصویر هوشمند را تغییر داد. آموزش سلام به دوستان گرامیمن میخواستم تو این بست آموزش رنگ گردن روم با گوشی سیستم عامل اندروید توضیح بدم رنگ روم با گوشی اندروید اگر گوشی شما اندروید نیست باید فلش پلیر را پشتیبانی کند خود به سایت اوا که در پست هام گذاشتم و بدون هم هست بروید در کامپیوتر روی rooms کیلیک کرده و به سمت چپ درگ کنید ولی در گوشی باید اول با گوشی در رومی که مالک هستید بروید سپس روی علامت تاج زده و گزینه ا یعنیperopertis of room را انتخاب کنید در سربرگ اول میتوانید نوع روم را تغیر دهید و در سربرگ دوم میتوانید ع بگذازید پشت رومتان را رنگ کنید در صورته بودن سایت از ی من میذارم استفاده کنید اندروید لینک :uc_browse.apk جار لینک :258-uc_browser_7.2.2.jar پس از وعده بعدی مسئولان سازمان سینمایی، مجدداً «تابناک» پیش بینی کرد که باز هم این رنگ را نخواهد دید و تاکید شد کاملاً ساده انگاری بود که تصور کرد سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد ی در این دوره پای مجوزهایش می ایستد. در دوره های پیشین که جسارت بیشتری احساس می شد، چنین ایستادگی را شاهد نبودیم و طبیعتاً در این دوره که قرار است همه چ.
#shopcontainerbox{width:600px;padding:1px;margin:3px auto;border:solid 1px #ccc;direction:rtl;font-family:tahoma;font-size:11px;color:#4e88c3;} .lstshop{float:right;background-color:#f9f9f9;border:solid 1px #ccc;width:130px;height:230px;margin:2px;padding:1px 3px 3px 3px;line-height:19px;text-align:center;border-radius:5px;box-shadow:0 0 8px 2px #ccc inset;} .lstshop:hover{background-color:#e5fde6;border-color:#338d35;color:black;box-shadow:0 0 8px 2px #338d35 inset;} .lstshop,.lstshop a{-moz-transition: all 0.3s linear;-o-transition: all 0.3s linear;-webkit-transition: all 0.3s linear;transition: all 0.3s linear;} .lstshop img{border:0;} .lstshop a{text-decoration:underline;color:blue;padding:2px 2px 4px 2px;margin-bottom:0px;} .lstshop a:hover{text-decoration:none;background-color:#ec2b34;color:white;} .prod-img img{width:100px;height:110px;} .buylink{margin-top:4px;} .buylink a{background-color:#19b0ea;color:white;border-radius:6px;text-decoration:none;padding:2px 9px 6px 9px;border:solid 1px #008cef;margin-right:2px;} .buylink a:hover{background-color:#008cef;box-shadow:0 0 5px 1px #008cef;} .clear{clear:both;} آموزش گرافیک کامپیوتر آموزش گرافیک کامپیوتر قیمت 5000 تومان
توضیحات سربرگ اداری_شرکتی سربرگ اداری_شرکتی قیمت 5000 تومان
توضیحات سربرگ اداری_شرکتی سربرگ اداری_شرکتی قیمت 5000 تومان
توضیحات سربرگ اداری_شرکتی سربرگ اداری_شرکتی قیمت 5000 تومان
توضیحات پاو وینت افشای اختیاری پاو وینت افشای اختیاری قیمت 12000 تومان
توضیحات پاو وینت استراتژی رقابتی و حسابداری مدیریت پاو وینت استراتژی رقابتی و حسابداری مدیریت قیمت 7000 تومان
توضیحات پاو وینت کتاب مدیریت منابع انسانی تألیف اسفندیار سعادت پاو وینت کتاب مدیریت منابع انسانی تألیف اسفندیار سعادت قیمت 34000 تومان
توضیحات پاو وینت مدل های ارزشی اوراق بهادار (همراه با مثالهای تشریحی) پاو وینت مدل های ارزشی اوراق بهادار (همراه با مثالهای تشریحی) قیمت 15000 تومان
توضیحات پاو وینت ارزی عملکرد شرکت از طریق کیفیت سود پاو وینت ارزی عملکرد شرکت از طریق کیفیت سود قیمت 14000 تومان
توضیحات پاو وینت عوامل مؤثر بر تصمیم گیری در مورد ید یا اجاره پاو وینت عوامل مؤثر بر تصمیم گیری در مورد ید یا اجاره قیمت 17000 تومان
توضیحات پاو وینت کتاب تک جلدی مبانی رفتار سازمانی استیفن ر نز ترجمه پارسائیان و اعراب... پاو وینت کتاب تک جلدی مبانی رفتار سازمانی استیفن ر نز ترجمه پارسائیان و اعر قیمت 35000 تومان
توضیحات پاو وینت رویکرد ارزشی نسبی در ارزی اوراق بهادار پاو وینت رویکرد ارزشی نسبی در ارزی اوراق بهادار قیمت 11500 تومان
توضیحات سربرگ با طرح هندسی فانتزی سربرگ با طرح هندسی فانتزی قیمت 3000 تومان
توضیحات سربرگ اداری سربرگ اداری قیمت 3000 تومان
توضیحات سربرگ لایه باز سربرگ لایه باز قیمت 2500 تومان
توضیحات پاو وینت مقدمه ای بر مدیریت مالی استراتژیک پاو وینت مقدمه ای بر مدیریت مالی استراتژیک قیمت 6000 تومان
توضیحات یکی از زمینه های فعالیت ما پرورش،تکثیر و فروش قارچ کفیر و محصولات لبنی مرتبط مانند دوغ و ماست و ... کفیر می باشد لذا جهت ارتباط با گروه تخصصی به سربرگ "تماس با من" در قسمت بالای سایت مراجعه نمایید. پیروز، شاد و موفق باشید.
گوگل پلی به عنوان اولین، بزرگترین و معتبرترین مرجع برای دریافت اپلیکیشن های مختلف در گوشی های اندرویدی می باشد.
شما می توانید به هر نرم افزار و بازی اندرویدی در گوگل پلی دست ی د و توصیه ما نیز همیشه بر این بوده است که نرم افزار ها و بازی های اندرویدی خود را مراجع معتبر دریافت کنید و اکیداً از دریافت فایل و اپلیکیشن از سایت ها و منا. کارت ویزیت لمینت آ پنجره کلاله؛
ابعاد: 6*9 طرح قابل سفارش: دو رو 25 هزار تومان کارت ویزیت سلفون مات خیاطی پاتن جامه کلاله؛
ابعاد: 8.5*4.8 طرح قابل سفارش: 15 هزار تومان کارت ویزیت لمینت کافی نت آسمان اسفراین
ابعاد: 9*6 طرح قابل سفارش: 25 هزار تومان طرح کارت ویزیت سلفون مات کافی نت دانشجو اصفهان ابعاد: 8.5*4.8 طرح قابل سفارش: 25 هزار تومان طرح کارت ویزیت سلفون مات کافی نت فدک شهر بهبهبان خوزستان ابعاد: 8.5*4.8 طرح قابل سفارش: 15 هزار تومان طرح کارت ویزیت سلفون مات کافی نت افرانت ابعاد: 8.5*4.8 طرح قابل سفارش: 15 هزار تومان سربرگ آ4 دهیاری هفده شهریور شهر کلاله؛ قابل سفارش: 15 هزار تومان تراکت گلاسه رنگی آ ی نت وب برازجان بوشهر
قابل سفارش: 25 هزار تومان تراکت رنگی گلاسه سایز آ4 پیتزا و ساندویچ فلسطین جزیره قشم
قابل سفارش: 25 هزار تومان طراحی مهر مهدکودک گلبرگ
قابل سفارش: 15 هزار تومان

#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} رام رسمی گوشی ایرانی glx x2 رام رسمی گوشی ایرانی glx x2 نحوه ی رایت رام: فلشر مربوطه رو کرده و اجرا کنیدبر روی سربرگ اول load packet کلیک کرده و فایل با پسوند pac رو لود کنیددر مرحله بعد بر روی سربرگ سوم start ing کلیک کنی وم پایین نگهدارید و کابل رو وصل کنید و تا اتمام مراحل رایت منتظر بمانید ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نـــوع تعداد تحویل قیمت + طراحی کارت ویزیت سلفونبراقیک رو 1000 3 تا 5 روز 2000 + 13000 کارت ویزیت سلفون مات یک رو 1000 3 تا 5 روز 2000 + 14000 کارت ویزیت سلفون براق دو رو 1000 5 تا 7 روز 4000 000 کارت ویزیت سلفون مات دو رو 1000 5 تا 7 روز 4000 + 19000 کارت ویزیت طرحکتان ورو 1000 7 تا 12 روز 4000 + 23000 کارت ویزیت طرح چرم دورو 1000 7 تا 12 روز 4000 + 25000 لمینت براق - فول پک 1000 5 تا 12 روز 5000 .


نمونه سوالات پاو وینت - برای درج یک تصویر در اسلاید از چه گزینه ای استفاده می کنیم؟ الف) گزینه picture از سر برگ design ب ) گزینه chart از سر برگ view ج ) گزینه picture از سر برگ insert د ) همه موارد 2- برای اضافه shape های مختلف به یک اسلاید از چه گزینه ای استفاده می کنیم ؟ الف) drawing از سر برگ insert ب ) drawing از سر برگ view ج ) drawing از سر برگ home د ) picture از سر برگ
. روزانه صدها ایمیل خواسته و ناخواسته وارد صندوق نامه های الکترونیکی شما میشود که فرستنده آن ها برایتان ناشناخته است و شما کنجکاو می شوید که ببینید این ایمیل از چه مسیری برایتان ارسال شد ه است.
اولین قدم برای رد گیری یک ایمیل یافتن header یا همان سر برگ ایمیل در یافتی است. در واقع این سربرگ ها برای این است که به شما نشان دهد ایمیل دریا. نمیدنم چطوری ولی یه بنده خ قالب اختصاصی که خودم کدنویسی رو کپی کرده گذاشته وبلاگش. آخه دیوانه اون ع ی که سربرگ وبلاگم گذاشتم مربوط به خودم هست که نشستم روی چمدون زیر باران!واسه چی کپی کردی قالب رو؟!!!! +تازه نظر گذاشته که خوشحال میشم به وبلاگ من هم سر بزنی!!! رو نیس که زیره!!!
56سوال آفیس 2007 باجوابدرادامه مطلب
نمونه سوالات-تهیه قدرت اله محمودلو نمونه سوالات word2007 ۱- برای تغییر جهت کاغذ به صورت افقی از چه گزینه استفاده می کنیم ؟ الف) سر برگ page layout گروه orientation گزینه portrait ب ) سر برگ insert گروه orientation گزینه landscape ج ) سر برگ insert گروه margins گزینه portrait د ) سر برگ page layout گروه orientation گزینه landscape 2- برای درج ج از چه گزینه ای ا. تلگرام پلاس چیست ؟
پیام رسان تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان های حال حاضر است که گفته می شود در بین ایرانیان ۲۰ میلیون کاربر فعال دارد. از آنجایی که این پیام رسان دارای api یا کلیدهای رابط برای برنامه نویسان است و خود نرم افزار تلگرام هم به صورت باز متن توزیع شده است، هر ی می تواند نسخۀ مختص خود را از تلگرام بنویسید و رایگان یا پولی عرضه کند. یکی از این نسخه ها telegram plus نام دارد که دارای امکانات به مراتب بیشتری نسبت به تلگرامِ عرضه شدۀ خود شرکت telegram است.
telegram+ دارای قابلیت های بیشتری نسبت به تلگرام معمولی است. به رایگان آن را می توانید از مارکت گوگل کرده و استفاده کنید. حتی با یک جستجوی ساده در اینترنت قادر به دریافت نسخۀ نصبی آن هم هستید. از نظر ارسال و دریافت پیام، هیچ فرقی نمی کند که شما از تلگرام استفاده می کنید یا تلگرام پلاس. اما اگر تلگرام پلاس را انتخاب کنید، از مزایای ویژۀ آن بهره مند خواهید شد.
یکی از بهترین ویژگی های تلگرام پلاس این است که پیام های شما به صورت دسته بندی شما نمایش داده می شود. تصویر زیر نمایی از پیام رسان +telegram را به شما نشان می دهد. همانطور که می بینید در فهرست پیام ها در سمت چپ، پیام های شما به صورت دسته بندی شده نمایش داده می شود. مثلاً پیام هایی که از طرف افراد برای شما ارسال شده است، در سربرگ دوم، کانال ها در سربرگ پنجم، ربات ها در سربرگ ششم و به همین ترتیب هر نوع پیام در سربرگی دسته بندی شده است. همین ویژگی کار شما را برای ارسال و دریافت پیام ها بسیار راحت می کند.
تلگرام پلاس در کنار تلگرام به راحتی نصب می شود. پس به طور همزمان می توانید از دو تلگرام در کنار یکدیگر استفاده کنید و حتی هر کدام را با یک حساب جداگانه راه اندازی کنید. در همان اول کار شما باید شماره تلفن گوشی خود را وارد کنید که اگر در پایگاه دادۀ تلگرام چنین شماره تلفنی از قبل ثبت شده باشد، تمامی پیام های آن حساب روی تلگرام پلاس بارگذاری خواهد شد. حتی می توانید از یک شماره تلفن دیگر استفاده کنید و با آن یک حساب تلگرام دیگر باز کنید؛ با مشخصات کاملاً متمایز.
مزایای تلگرام پلاس به همین جا ختم نمی شود. موارد زیر از دیگر مزیت های +telegram می باشد:
امکان مخفی شماره تلفن همراه در تلگرام امکان مخفی اسکرین شات گفت وگو در چت محرمانه تلگرام امکان دریافت لینک اختصاصی کانال های شما
از اونجایی که حس پس نوشت اضاف فرمودن نیست... من پیش دبستانی که بودم.. که مقوایی به دیوار زده بود معلممون ، ماه های سال روش نوشته شده بود... یه روز خوشحال و خندون برگشتم خونه... یه ورق خط دار.. که از این ورق امتحانیای بزرگا بود... سربرگ آبی داشت برداشتم به جای اینکه جوری بگیرم که خط هاش افقی باشه.. جوری گرفتم که عمودی قرار میگرفت خط ها.. املای کلمه ی آبان رو حفظ کرده بودم عینش رو نوشتم روی کاغذ حالا با الفی لرزون!!! رفتم به مامانم نشون دادم گفتم بـــــــــــــــبین چه دختر باسوادی داری... من دیگه نرم مدرسهههه!! با سواد شدم!!! چند ماه دیگه رو هم اینجوری نوشتم... اما نمی دونم فک کنم املای آبان از همه واسم راحت تر بود!!! کلا من ِ ذاتا افتخار آفرینم!! در این ترفند روشی به شما پیشنهاد می شود که با استفاده از این قابلیت می توانید فایل های word خود را به محیطی مانند یک کتاب مطالعه نمایید. این ح تقریبأ شبیه محیط pdf می باشد. برای فعال این قابلیت لازم است در ابتدا وارد نرم افزار word شوید. سپس فایل مورد نظرتان را توسط word باز کنید. اکنون به سر برگ viewرفته و read mode را انتخاب نمایید. از این پس ح مطال. هنگامی که ویندوز آپدیت می شود، آپدیت های قبلی مشابه با آن حذف نمی شوند بلکه در پوشه ای به نام winsxs، از زیرمجموعه ی پوشه ی windows ذخیره می گردند. این امر برای درایورهای مختلف نیز اتفاق می افتد و در صورت نصب نسخه ی جدید یک درایور، نسخه قبلی به پوشه ی ذکر شده منتقل می گردد. این فایل های قدیمی، حجم قابل توجهی از درایوی که ویندوز در آن نصب است .  pdffactory pro v5.37 workstation + server edition - نرم افزار تبدیل هر نوع سند یا تصویری به فایل پی دی اف pdffactory pro نرم افزار تولید فایل های pdf که با استفاده از یک روش انحصاری و بسیار پیشرفته، این کار را به ساده ترین شکل خود درآورده است. این نرم افزار می تواند هر نوع سند یا تصویری را در کوتاهترین زمان به یک فایل pdf تبدیل کرده و نیاز شما را از نرم افزار های متفرقه برطرف سازد. این نرم افزار پس از نصب شدن به صورت یک چاپگر خود را معرفی کرده و در نتیجه برای تبدیل هر سند به یک فایل pdf، کافی است آن را از طریق منوی چاپ به این چاپگر مجازی ارسال نمایید. ترکیب چند فایل و تبدیل آن به یک فایل pdf، ایجاد فونت مورد نظر در فایل و قابل نمایش در سیستم های دیگر بدون اینکه آن فونت را داشته باشند، اضافه bookmarkها، مدیریت و ویرایش صفحات پرینت به عنوان مثال در پرینت صفحات وب برای حذف صفحات و لینک های اضافه، تنظیم برای تبدیل مستقیم بدون نمایش پیش نمایش، ایجاد لینک قابل کلیک با رنگ دلخواه و ایجاد عنوان، شماره صفحه، سر صفحه، پاورقی، نوع صفحه .... از قابلیت های این نرم افزار می باشد. قابلیت های کلیدی نرم افزار pdffactory pro:
- قابلیت ساخت pdf یا پرینت
- ترکیب چندین سند داخل یک pdf
- توانایی پیش نمایش
- قابلیت حفاظت از pdf
-قابلیت جاسازی فونت ها
- امکان اضافه و حذف صفحه
- قابلیت ارسال توسط ایمیل
- امکان ذخیره اتوماتیک
- توانایی گسترش سرور
- ساخت pdf در سربرگ نامه ها
- قابلیت اضافه شماره صفحه، سربرگ، پاورقی و علامت چاپ
- ارائه نشان و ج راهنما
- تنظیم خواص ابت acrobat
- تبدیل به سیاه خا تری
- نمایش و بازچینی برنامه ها
- پشتیبانی از pdf/a-1b
- و ... در ادامه مطلب ادامه مطلب سلام امروز تصمیم گرفتم یه تصمیم بزرگ با خودم فکر ک اگه 20سال بگذره من به چی فکر میکنم.... به این فکر میکنم چرا خیلی کارا رو انجام ندادم چرا ترسو بودم چرا ترسیدم چرا امتحان ن .... شاید میشد عنوان عنوان ذهن من پر شده از سربرگ عنوان .... عنوان های سخت ... عنوان های بزرگ ، ، جراح ،مدیر، فیزیک شیمی ریاضی اماواقعا آدما اندازه عنوان هاشون بزرگن ذهن . با سلام خواهشمند است نسبت به ارسال شناسه ی اسنادی که در سیستم روزآمد تحت عنوان تعدیلات سنواتی ثبت گردیده به ایمیل حسابداری تعهدی که توضیحات آن در زیر آمده است اقدام نمایید.(در سربرگ نامه ارسالی نام واحد ذکر شود) کلیه همکاران محترم توجه داشته باشند از این تاریخ به بعد کلیه مکاتبات و اطلاعات درخواستی حسابداری تعهدی به آدرس [email protected]  cm 350+ print templates bundle - بیش از 350 قالب لایه باز بروشور، کارت ویزیت، بنر، سربرگ، منوی رستوران و ...این مجوعه شامل بیش از 350 لایه باز بروشور، کارت ویزیت، بنر، سربرگ، منوی رستوران و ... می باشد که با فرمت های psd و ai و png و jpg بر روی سایت برای قرار گرفته است. کاربران گرامی می توانند از این پک برای طراحی ست تجاری و تبلیغاتی استفاده نمایند. ...

مطالب مرتبط: pixelsquid healthy eating collection - مجموعه تصاویر لایه باز مواد غذایی سالم، میوه، تخم مرغ، سبزیجات، نان و ... pixelsquid beach collection - مجموعه تصاویر لایه باز وسایل ساحلی، جت اسکی، سطل شن، صدف، ضبط صوت و ... pixelsquid trade show collection - مجموعه تصاویر لایه باز وسایل نمایشگاه تجاری، بنر، چادر، صندلی، چراغ، فلشر و ... pixelsquid low poly animals collection - مجموعه تصاویر لایه باز چندضلعی حیوانات مختلف pixelsquid secret agent collection - مجموعه تصاویر لایه باز وسایل مخفی، دوربین، اسلحه، دستبند، پول، اتومبیل و ... بیش از 40 تصویر لایه باز کارت ویزیت های متنوع - cm 40+ business card bundle 168 قالب لایه باز فریم تصاویر رسانه های اجتماعی، اینستاگرام، فیسبوگ، توئیتر و پینترست - 168 social media templates for facebook instagram twitter and pinterest بیش از 100 قالب لایه باز فلایر و کاور متنوع - +100 professional flyer templates and facebook covers بیش از 100 بروشور لایه باز سه لت با موضوعات مختلف - cm 100 tri-fold brochures bundle مجموعه قالب لایه باز فتوشاپ ترکیب تصاویر، ایجاد انعکاس تصاویر بر روی شیشه و ایجاد افکت قدیمی بر روی تصاویر از گرافیک ریور - g hicriver p o دسته بندی: » گرافیک » تصویر » تصویر لایه باز
برچسب ها: banner, bochure, business card, flyer, poster, psd, template, فلایر, قالب لایه باز, قالب آماده, منو, کارت ویزیت, کارت پرسنلی, کارت پستال, کارت دعوت, کارت عروسی, wedding invitation, بروشور, برشور, تصاویر لایه باز, رزومه, ست اداری, سربرگ
لینک های مفید: ید کارت شارژ, شارژ مستقیم, پرداخت قبض, ید آنتی ویروس, ید لایسنس آنتی ویروس, تبلیغات در اینترنت, تبلیغات اینترنتی
© حق مطلب و تصویر برای پی سی محفوظ است لینک دائم
همین حالا مشترک این پایگاه شوید! یکی از موارد مهم که یادگیری آن برای هر کاربر ا ل لازم و ضروری است قسمت تنظیمات چاپ یا همان صفحه page setup است. برای دسترسی به این صفحه سربرگ page layout را انتخاب نمایید. (شکلهای پایین صفحه) در گوشه پایین و سمت راست بر روی پیکان کوچک کلیک نمایید. صفحه تنظیمات باز می شود. این صفحه دارای چهار تب یا سربرگ است که عبارتند از: page-margins-header/footer-sheet اکنون تنظیمات مهم هر کدام را به اختصار بیان می کنیم. سربرگ page در سربرگ page و در قسمت orientation می توان نوع چاپ بر روی کاغذ را به صورت افقی یا عمودی تنیظیم نمود. بخش scaling مقدار بزرگ نمایی متن را مشخص می کند. اگر این تنظیمات را کوچکتر یا بزرگتر از 100% تعیین نمایید متن از آنچه روی صفحه قرار دارد کوچکتر و یا بزرگتر چاپ خواهد شد(به شرطی که زوم کاربرگ روی 100 تنظیم شده باشد). در قسمت fit to کادر اول از سمت چپ بیانگر عرض صفحات و کادر دوم بیانگر ارتفاع صفحات می باشد. مثلاً فرض کنید دارای اطلاعات زیادی هستید و قصد دارید که به هیچ عنوان عرض آنها بیشتر از یک صفحه و کل صفحات بیشتر از 5 صفحه نشود. برای این کار در کادر اول عدد 1 و در کادر دوم عدد 5 را قرار دهید. تذکر: نتیجه چاپ می تواند کمتر از 5 صفحه شود اما بیشتر از آن نخواهد شد. در قسمت paper size نیز می توانید اندازه کاغذ چاپ را تعیین نمایید. لازم به ذکر است که اگر چاپگر پیش فرض شما کاغذ تا سایز a4 را پشتیبانی کند، اندازه های بزرگتر از این کاغذ در این لیست ظاهر نخواهند شد. سربرگ margins (حاشیه کاغذ) این سربرگ اندازه لبه های سفید کاغذ را برای چاپ تنظیم می کند. در وسط صفحه نمایی از سند در حال چاپ قرار دارد و به طور پیش فرض مقادیرحاشیه کاغذ در آنها مشخص شده است . می توان این مقادیر را به دلخواه تغییر داد. دو کادر دیگر که با عناوین header و footer مشخص شده اند نیز مقدار فاصله سر صفحه و پاصفحه را از متن اصلی مشخص می کنند. مثلاً فرض کنید که سند چاپی شما دارای شماره صفحه در پایین کاغذ باشد بنا بر این مقدار کادر footer را باید طوری تنظیم کنید که شماره صفحه در داخل متن اصلی قرار نگیرد یعنی عدد این قسمت حتماً باید کوچکتر از عدد واقع درکادر bottom باشد. قسمت دیگر در این بخش center of page است که با تیک قسمت horizontally متن در وسط عرض کاغذ و با تیک قسمت vertically متن در وسط طول کاغذ قرار خواهد گرفت. سربرگ header/footer در بسیاری از اوقات ما نیاز داریم که در بالا یا پایین تمام صفحات چاپی یک عبارت مانند عنوان مطلب، آرم شرکت یا شماره صفحه را قرار دهیم. این عناوین در یک قسمت نوشته می شوند و در تمام صفحات به صورت اتوماتیک درج می شوند. در این سربرگ دو ناحیه به نام های header و footer قرار دارند و در زیر هر قسمت کادری قرار دارد که شامل لیستی از گزینه های قابل انتخاب است در ابتدا کلمه none (هیچ) در آنها درج شده است. می توان یکی از این عناوین را به دلخواه برای درج در قسمت header (بالای صفحه) یا footer (پایین صفحه) انتخاب نمایید. در وسط این دو ناحیه دو دکمه به نام های custom header و custom footer قرار دارند که با کلیک بر روی آنها یک ناحیه با سه قسمت مجزا برای درج سرصفحه و پاصفحه ظاهر میگردد. می توانید در قسمت وسط صفحه، سمت چپ و یا سمت راست متن دلخواه را اضافه نمایید. همچنین در قسمت بالای این کادرها ابزارهایی قرار دارند که با بردن موس بر روی آنها شرح هر دکمه به نمایش در می اید. مثلاً می توانید با استفاده از این ابزارها فونت دلخواه را انتخاب نمایید. تاریخ یا ساعت جاری را درج کنید. شماره صفحه و یا تعداد کل صفحات را قرار دهید و ... فرض کنید قصد دارید در یک فایل شماره هر صفحه و تعداد کل صفحات را داشته باشد. برای این کار در قسمت کادر زیرین بخش footer عبارت ? page 1 of را انتخاب نمایید. اگر صفحه چاپی شما دارای 10 شیت باشد در پایین هر صفحه شماره صفحه به صورت page 1 of 10 و page 2 of 10 و ... ظاهر می شود. به عنوان مثال میخواهیم شماره صفحه به صورت فارسی (صفحه 1 از 10 و یا صفحه 2 از 10 ) نمایش داده شود به این صورت عمل می کنیم. از کادر زیر footer عبارت ? page 1 of را انتخاب می کنیم. پس از انتخاب بر روی دکمه custom footer کلیک می کنیم. در کادر وسط صفحه عبارت [ page &[page] of &[pages دیده می شود. آن را به این صورت تغییر می دهیم صفحه &[page] از &[pages] یعنی عبارت page خارج از [ ] را به عبارت "صفحه" و of را به "از" تغییر می دهیم. (تغییر قسمت های قرمز رنگ) سربرگ sheet در این قسمت چندین کادر وجود دارند. اولین کادر یعنی print area می باشد. اگر در یک صفحه مطالب زیادی داشته باشید و بخواهید که فقط یک ناحیه مشخص از این اطلاعات را پرینت نمایید، می توانید با کلیک بر روی فلش قرمز رنگ گوشه کادر ناحیه مورد نظر را انتخاب نمایید. از اینجا به بعد فقط این ناحیه چاپ می شود. برای لغو این عمل آدرس ناحیه را پاک کنید. (این قسمت از سربرگ page layout و با استفاده از ابزار print area نیز امکان پذیر است) کادر دوم نیز که بسیار با اهمیت است کادر rows to repeat at top است. فرض کنید اطلاعاتی دارید که به صورت ج هستند و هر ستون این ج دارای یک عنوان است. عناوینی از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه و ... اگر تعداد صفحات بیش از یکی باشد عنوان ستونها فقط در اولین صفحه چاپ خواهند شد و اگر به صورت دستی در ابتدای هر صفحه عنوان های قبلی را کپی کنیم با تغییر سایز صفحات این عنوان ها نیز به هم می ریزند. برای آنکه عناوین سرستونها در تمام صفحات به صورت اتوماتیک درج شوند بر روی مثلث کوچک قرمزرنگ مقابل عبارت rows to repeat at top کلیک کرده و ردیف های مورد نظر را انتخاب نمایید. مشابه همین عمل را برای ستونهای سمت چپ (در صورتی که لازم باشد یک ستون در سمت چپ تمام صفات ظاهر شود) نیز مقابل columns to repeat at left انجام دهید. گزینه های دگری نیز وجود دارند که کمتر استفاده می شوند. از قبیل gridlines که باعث چاپ صفحه شطرنجی ا ل می شود و یا row and column headings که باعث چاپ شماره ردیف ها و شماره سرستونها می شود. همچنین کادر comments برای چاپ توضیحات سلول ها در صورت وم که یا در انتهای صفحه چاپ شوند و یا دقیقاً در همان سلول از صفحه که نوشته شده اند. شکل های زیر خلاصه ای از هر قسمت را نشان می دهد. تنظیمات صفحه در ا ل سایز کاغذ چاپ در ا ل تنظیم حاشیه های کاغذ سر صفحه و پاصفحه در ا ل درج شماره صفحه در ا ل درج شماره صفحه فارسی در ا ل ناحیه چاپ در ا ل نظر فراموش نشود. آیا در بازه رایگان شبانه، ترافیک فشفشه مصرف می شود؟
خیر، در این بازه مصرف ترافیک کاملا رایگان بوده و حجم فشفشه کاهش نمی یابد.

فعالسازی فشفشه را می توان به تعویق انداخت یا در لحظه ی ید فعال می شود؟
فشفشه هایی که از سربرگ " ید ترافیک"، یداری می شوند، در همان لحظه فعال خواهند شد، اما فشفشه هدیه،فشفشه روی بسته های ویژه و فشفشه. اختصاصی از سورنا فایل حسابداری تاییدیه سربرگ شرکت با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 26 این تاییدیه باید روی سربرگ شرکت تایپ شود و به امضای اعضای هیات مدیره برسد.تاییدیه مدیرانباسمه تعالیموسسه حسابرسی تاریخ :بدینوسیله اطلاعاتی که به منظور رسیدگی به حسابهای برای سال مالی منتهی به 29/12/84 در اختیار آن موسسه قرار گرفته ، با توجه به مقررات اطلاعیه قانون تجارت مصوب اسفند ماه 1347 طبق اطلاع و اعتقاد اینجانبان به شرح زیر تایید می گردد.داراییهاکلیات1 ـ کلیه داراییها متعلق به شرکت در دفاتر به ثبت رسیده و کلیه داراییهای ثبت شده در دفاتر شرکت در تاریخ ترا مه متعلق به شرکت است.داراییهای ثابت2 ـ کلیه هزینه های سرمایه ای مربوط به افزایش داراییهای ثابت به حساب داراییهای مربوط منظور شده و هزینه هایی که به طور عادی به حساب سود و زیان منظور می گردد به حساب گرفته نشده است.3 ـ قیمت تمام شده و انباشته کلیه داراییهای ثابت فروخته شده و یا اقساط از حسابهای مربوط خارج شده است. مورد ندارد4 ـ ذخیره استهلاک و ناب داراییهای ثابت به نرخها و روشهایی در نظر گرفته شده که خالص ارزش دفتری هریک از اقلام دارایی در پایان عمر مفید آن ، طبق حسابها معادل ارزش آن اسقاط گردد. مورد ندارد.داراییهای نامشهود5 ـ تنها داراییهای که انتظار می رود مستقیما در سالهای آتی موجب ب درآمد برای شرکت گردد ، به حساب داراییهای نامشهود منظور شده است.6 ـ نرخ و روشهای استهلاک داراییهای مزبور به طریقی در نظر گرفته شده است که ارزش دفتری هریک از اقلام متناسب با عمر مفید آن تقلیل یابد.موجودی کالا7 موجودی کالا که در ترا مه منع گردیده است کلیه موجودیهای شرکت را در هر محلی نگهداری می شود، در بر می گیرد.8 ـ کلیه کالای مربوط به فروشهایی که صورتحساب آن صادر و جزو فروش دوره منظور گردیده ، جزو موجودی کالا منظور نشده است.9 ـ موجودی کلیه کالاها در تاریخ ترا مه ، با مانده های مذکور در سوابق انبار و دفاتر و سوابق مالی شرکت مطابقت دارد.10 ـ کلیه مقادیر مندرج در سوابق انبار حداقل یک نوبت از طریق موجودی گیری مداوم اثبات و یا گردیده است.11 ـ موجودی کالا به اقل قیمت تمام شده و خا لص ارزش فروش و در مورد کالای در جریان ساخت به اقل قیمت تمام شده و بهای جایگزینی ارزی شده است.12 ـ ارزی موجودی کالا و تعیین میزان آن، به همان روش و طریقه ای که در پایان سال مالی قبل عمل شده انجام پذیرفته است.موجودی نقد :13 ـ کلیه موجودیهای نقدی در تاریخ ترا مه شمارش شده و مورد تایید است.14 ـ به استثنای موارد زیر، هیچیک از حسابهای بانکی در مورد فعالیتهای شرکت در داخل و خارج از کشور به نام اشخاص حقیقی نیست.15 ـ کلیه حسابهای بانکی شرکت در داخل و خارج از کشور طی سال گذشته ، اعم از فعال و راکد (شامل حسابهایی که طی سال مسدود است ) به قرار زیر است :پیوست 1نام بانکشعبهشماره حسابصادراتصنعتی2284ملتاسکان6/3071صادراتمگاموتور8/24955صادراتبلوار ناهید14/6182قرض الحسنه183 صادراتمگاموتور4740ملتگوهرشاد9/4804پس انداز ارزی صادراتبلوار ناهید4750جاری سپهر 4005صادرات 15 مشهد4755ملی 8013333س سرمایه گذاری کوتاه مدت4765ملیاسکان5147جاری سپهر 80005مگاموتور4790جمعتنخواه گردانجمع کل 366 164 161سایر داراییهای جاری16 به نظر مدیران ، در جریان عادی فعالیتهای شرکت ، حداقل قیمتی که از تبدیل سایر داراییهای جاری به وجه نقد عاید شرکت خواهد شد ، معادل مبلغی است که از این بابت در حسابها منع گردیده است.17 ـ ذخیره کافی در مقابل کلیه مطالبات مشکوک الوصول در حسابها منظور شده و کلیه مطالباتی که عدم امکان وصول آنها محرز گردیده ، از حسابها خارج شده است. مورد نداردبدهیهابدهی مالیاتی18 ـ ذخیره مالیات بر درآمد و سایر ذخایر احتیاطی که از این بابت در ترا مه منع گردیده است ، برای تامین کلیه بدهیهای مالیاتی شرکت، اعم از قطعی و احتمالی ، کافی است.مالیات مربوط به کلیه سالهای قبل از پرداخت و تسویه گردیده است.
با
حسابداری تاییدیه سربرگ شرکت
اختصاصی از هایدی حسابداری تاییدیه سربرگ شرکت 28ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 26   این تاییدیه باید روی سربرگ شرکت تایپ شود و به امضای اعضای هیات مدیره برسد. تاییدیه مدیران باسمه تعالی موسسه حسابرسی تاریخ : بدینوسیله اطلاعاتی که به منظور رسیدگی به حسابهای برای سال مالی منتهی به 29/12/84 در اختیار آن موسسه قرار گرفته ، با توجه به مقررات اطلاعیه قانون تجارت مصوب اسفند ماه 1347 طبق اطلاع و اعتقاد اینجانبان به شرح زیر تایید می گردد. داراییها کلیات 1 ـ کلیه داراییها متعلق به شرکت در دفاتر به ثبت رسیده و کلیه داراییهای ثبت شده در دفاتر شرکت در تاریخ ترا مه متعلق به شرکت است. داراییهای ثابت 2 ـ کلیه هزینه های سرمایه ای مربوط به افزایش داراییهای ثابت به حساب داراییهای مربوط منظور شده و هزینه هایی که به طور عادی به حساب سود و زیان منظور می گردد به حساب گرفته نشده است. 3 ـ قیمت تمام شده و انباشته کلیه داراییهای ثابت فروخته شده و یا اقساط از حسابهای مربوط خارج شده است. مورد ندارد 4 ـ ذخیره استهلاک و ناب داراییهای ثابت به نرخها و روشهایی در نظر گرفته شده که خالص ارزش دفتری هریک از اقلام دارایی در پایان عمر مفید آن ، طبق حسابها معادل ارزش آن اسقاط گردد. مورد ندارد. داراییهای نامشهود 5 ـ تنها داراییهای که انتظار می رود مستقیما در سالهای آتی موجب ب درآمد برای شرکت گردد ، به حساب داراییهای نامشهود منظور شده است. 6 ـ نرخ و روشهای استهلاک داراییهای مزبور به طریقی در نظر گرفته شده است که ارزش دفتری هریک از اقلام متناسب با عمر مفید آن تقلیل یابد. موجودی کالا 7 موجودی کالا که در ترا مه منع گردیده است کلیه موجودیهای شرکت را در هر محلی نگهداری می شود، در بر می گیرد. 8 ـ کلیه کالای مربوط به فروشهایی که صورتحساب آن صادر و جزو فروش دوره منظور گردیده ، جزو موجودی کالا منظور نشده است. 9 ـ موجودی کلیه کالاها در تاریخ ترا مه ، با مانده های مذکور در سوابق انبار و دفاتر و سوابق مالی شرکت مطابقت دارد. 10 ـ کلیه مقادیر مندرج در سوابق انبار حداقل یک نوبت از طریق موجودی گیری مداوم اثبات و یا گردیده است. 11 ـ موجودی کالا به اقل قیمت تمام شده و خا لص ارزش فروش و در مورد کالای در جریان ساخت به اقل قیمت تمام شده و بهای جایگزینی ارزی شده است. 12 ـ ارزی موجودی کالا و تعیین میزان آن، به همان روش و طریقه ای که در پایان سال مالی قبل عمل شده انجام پذیرفته است. موجودی نقد : 13 ـ کلیه موجودیهای نقدی در تاریخ ترا مه شمارش شده و مورد تایید است. 14 ـ به استثنای موارد زیر، هیچیک از حسابهای بانکی در مورد فعالیتهای شرکت در داخل و خارج از کشور به نام اشخاص حقیقی نیست. 15 ـ کلیه حسابهای بانکی شرکت در داخل و خارج از کشور طی سال گذشته ، اعم از فعال و راکد (شامل حسابهایی که طی سال مسدود است ) به قرار زیر است : پیوست 1 نام بانک شعبه شماره حساب صادرات صنعتی 2284 ملت اسکان 6/3071 صادرات مگاموتور 8/24955 صادرات بلوار ناهید 14/6182 قرض الحسنه183 صادرات مگاموتور 4740 ملت گوهرشاد 9/4804 پس انداز ارزی صادرات بلوار ناهید 4750 جاری سپهر 4005 صادرات 15 مشهد 4755 ملی 8013333 س سرمایه گذاری کوتاه مدت 4765 ملی اسکان 5147 جاری سپهر 80005 مگاموتور 4790 جمع تنخواه گردان جمع کل 366 164 161 سایر داراییهای جاری 16 به نظر مدیران ، در جریان عادی فعالیتهای شرکت ، حداقل قیمتی که از تبدیل سایر داراییهای جاری به وجه نقد عاید شرکت خواهد شد ، معادل مبلغی است که از این بابت در حسابها منع گردیده است. 17 ـ ذخیره کافی در مقابل کلیه مطالبات مشکوک الوصول در حسابها منظور شده و کلیه مطالباتی که عدم امکان وصول آنها محرز گردیده ، از حسابها خارج شده است. مورد ندارد بدهیها بدهی مالیاتی 18 ـ ذخیره مالیات بر درآمد و سایر ذخایر احتیاطی که از این بابت در ترا مه منع گردیده است ، برای تامین کلیه بدهیهای مالیاتی شرکت، اعم از قطعی و احتمالی ، کافی است. مالیات مربوط به کلیه سالهای قبل از پرداخت و تسویه گردیده است.
با
حسابداری تاییدیه سربرگ شرکت 28ص