چرا به خفاش مرغ عیسی گویند

به نقل از خبرگزاریها در مورد چرا به خفاش مرغ عیسی گویند : غربی ها به آن ها «خفاش» می گویند؛ خفاش های چشم بادامی که در دنیای ب و کار اینترنتی حرف اول را می زنند. زمانی نه چندان دور، شرکت های بزرگ اینترنتی چینی از سوی سرمایه گذاران سیلی ولی به عنوان شرکت های در حاشیه شناخته می شدند که تنها از روی کالاهای غربی کپی برداری می د. اما حالا دیگر این طور نیست. خفاش ها با استفاده از پژواک ی مسیر خود را پیدا می کنند و شکار می کنند. آن ها برای اینکار صدای کلیک مانندی را ایجاد می کنند که هرچند برای ما قابل شنیدن نیست اما برای شکارهای آن ها مانند جیغ بلند است. بعضی از شکار های این دار پرنده راه هایی برای مختل سیستم پژواک ی آن پیدا کرده اند. در بین خفاش ها خفاش رنگ پریده توانسته است با تغییر روش خو. «خبرجنوب» نوشت: شرور معروف به خفاش شب که پس از طلاق همسرش در جنایتی هولناک ،اعضای خانواده وی را در خفر گلوله باران کرده بود بامداد دیروز در درگیری مسلحانه با پلیس به هلاکت رسید. افزایش شدید دمای هوا در استرالیا باعث شده است که ده ها خفاش در آسمان این کشور از شدت گرما بپزند! مرد صفت معروف به «خفاش» در حالی جزئیات جنایت های سیاه خود را تشریح کرده که با شکایت شش زن رو به رو شده است. خفاش برای این که قربانیان از او شکایت نکنند از صحنه آزار و اذیتشان می گرفت. تهران - ایرنا - تیم فوتبال والنسیا که به خفاش ها شهرت دارد با پیروزی خانگی مقابل 'رئال سوسیداد' گامی دیگر به ب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شد. این زن هندی 20 سال است که خفاش ها در خانه او زندگی می کنند. در گاراژ «غار خفاش» خودرو های کلاسیک کمیاب و موتور های چند میلیون دلاری به دور از چشم همگان نگهداری می شود. هایلایت ۱۸۴: از رباتی شبیه به خفاش تا جزئیات آپدیت جدید پلی استیشن 4
اخیرا گروهی از پژوهشگران caltech و illinois، رباتی به اسم بت‌بات توسعه داده‌اند که طبق ادعای آن‌ها، نزدیک‌ترین ربات زیست‌تقلید به خفاش‌ها است. درحالی که با تساوی بارسلونا در برابر سلتاویگو فرصتی مناسب برای والنسیا وجود داشت تا اختلاف خود با صدر را کم تر کند، اما خفاش ها برای نخستین بار در این فصل ش ت خوردند تا این فرصت طلایی از دست برود. لطفافکرخودتان راباخفاش شب دیدن درگیرنکنیدخانم ها ودختراناین ماجراشایعه بیش نیست وفقط برای ترساندن دختران وخانم ها این ماجرای مس ه رادرست کرده اندفقط دوتاماجرابود که مرگ ومیربود واین هم به خاطراینکه مشکل خانوادگی داشتند همدیگرراکشته بودندهمین پس به این نتیجه میرسیم که خفاش شبی وجودنداردواین هاشایعه ای بیش نیستندلطفابه اشترا. دیدن خفاش در خواب شئامت دارد و از موش و جوجه تیغی بد تر است. دیدن خفاش در خواب نه فقط برای بیننده خواب بد است بل که روی زندگی اطرافیانش نیز اثر می نهد. اگر در خواب دیدید که خفاش را کشتید بر دشمن چیره می شوید اما باقی گذاشتن جسد خفاش خودش ابتلا و بلا است و لاشه خفاش خود گویای مصیبت است. اگر خفاش بچه کرده بود دشمنی است که ریشه دوانیده و ان. رو مه ابتکار نوشت: پارازیت ها و آلودگی های نوری و صوتی امروزه عامل مهاجرت خفاش ها و بسیاری از پرندگان از جمله پرستوها از مناطق شهری و نیمه شهری در ایران شده است. دانشمندان بر این باور اند که تنها 24%از اتی که زیر نور لامپهای ledجمع میشوند قدرت تشخیص وشنیدن امواج خفاش هارا دارند!وآنهایی که قدرت تشخیص امواج اولترا سونیک خفاش های شکارچی را ندارند مستقیما تحت تاثیر این امواج توسط خفاش ها به راحتی شکار میشوند...... منبع: science doi: 10.1126/science.aac8964 4 august 2015 7:15 pm خفاش لگویی با جزئیاتی قابل تحسین اکثر ما از بازی با لگو ها در کودکی خاطره داریم؛ قطعاتی کوچک و رنگارنگ که خلاقیت ما را به چالش می کشیدند. این اسباب بازی ها که به ما در ساختن تصوراتمان، عمل می دهند، پس از وارد شدن به سنین بالاتر همراه با سایر اسباب بازی ها به فراموشی س می شوند؛ اما اشخاصی هم مانند ... نوشته خفاش لگویی با جزئیاتی قابل تحسین اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. معاون اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان از درمعرض انقراض بودن چندگونه خفاش های لرستان خبرداد. سال ها قبل، حیوان ها پادشاهی نداشتند برای همین حیوان ها می گفتند: شیر باید پادشاه جنگل شود. و پرندگان می گفتند: باز پرنده باید پادشاه شود. حیوانات جنگل و پرندگان با هم بحث و دعوا د اما به نتیجه ای نرسیدند. تبیان: سال ها قبل، حیوان ها پادشاهی نداشتند برای همین حیوان ها می گفتند: شیر باید پادشاه جنگل شود. و پرندگان می گفتند: باز پرنده باید پادشاه شود. حیوانات جنگل و پرندگان با هم بحث و دعوا د اما به نتیجه ای نرسیدند.

خفاش های که حیله گر و مکار بودند پیش حیوان ها رفتند و گفتند: از اونجایی که ما خودمون هم حیوون هستیم دوست داریم شیر شجاع سلطان جنگل بشه. مطمئناً اون از همه ی ما قویتره. با گفتن این حرف حیوان ها فکر د که خفاش ها طرف آن ها هستند.

خفاش ها پیش پرنده ها هم رفتند و گفتند: از اون جایی که ما هم پرنده ایم دوست داریم باز شجاع سلطان بشه. اون برای این مقام از همه شایسته تر و بهتره. پرنده ها هم فکر د که خفاش ها طرف آن ها هستند.

چند روز گذشت و یک روز پرنده ها فهمیدند که خفاش ها با آن ها با صداقت رفتار ن د. حیوان های جنگل گفتند: خفاش ها فکر می کنند خیلی زرنگند، ما باید درس خوبی به اونا بدیم.

روز بعد پرنده ها و حیوان های جنگل با هم آشتی د و شیر را به عنوان سلطان جنگل انتخاب د. سلطان جدید به خفاش ها گفت: شما باید انتخاب کنید عضو کدوم گروه هستید.

خفاش ها فکر د: ما باید جزو گروه حیوان ها باشیم چون الان شیر سلطان است.

خفاش ها گفتند: ما حیوان هستیم!

همه ی حیوان ها گفتند: اما شما بال دارید و حیوانات بال ندارند. شما باید جزو دسته ی پرندگان باشید.

پرندگان گفتند: خفاش ها بچه دارند. آن ها تخم نمی گذارند ولی پرندگان تخم می گذارند و از اونجایی که خفاش ها بچه به دنیا می آورند ولی تخم نمی گذارند پس جزو دسته ی پرندگان نیستند.

خفاش ها که دیگر بیچاره و درمانده شده بودند همان جا ایستادند و نمی دانستند چه کار باید ند.

از آن زمان به بعد خفاش های حیله گر در طول روز در مکان های دنج و خلوت پنهان می شوند و فقط شب ها وقتی همه خوابند برای پیدا غذا از لانه هایشان بیرون می آیند. مارها یکی از پیچیده ترین ابزارهای شناسایی و شکار را دارند. در این ویدیو خفاش ها توسط مارها با توجه به دید مادون قرمز مارها در غار شکار میشوند.             <div  style="margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;" dir="rtl">
            <div style="font-size:14px;font-family:tahoma;color:navy !important;padding:5px;margin:0px;"><a style="color:navy !important;text-decoration. حامداسدی:چندی پیش شایعاتی مبنی بر ربودن دختران توسط خفاش شب در ای جنوبی کشور و مناطق جنوبی استان فارس و شیراز در فضای مجازی منتشر شد و فضای عمومی جامعه را تحت تاثیر قرار داد. ندای رستم وممسنی:محمد حسن سپاسدارافزود:در پی انتشار مطالب کذب همراه با تصاویر ساختگی، موضوع با صدور دستور قضایی ویژه مورد پیگرد قرار گرفت. خفاش های فوتبال اسپانیا باز هم در خانه به تساوی رضایت دادند. خفاش ها یکشنبه در مستایا میزبان بارسای صدرنشین هستند. بارسلونا و والنسیا در دیدار تیم های صدرنشین و تیم رده دوم به نفع رئال به تساوی دست یافتند. تا ساعتی دیگر، خفاش ها در مستایا میزبان ک شانی ها هستند. خفاش های فوتبال اسپانیا ۳ امتیاز شیرین به اندوخته هایشان اضافه د.             دزفول - ایرنا -رئیس دادگاه بخش شاوور شهرستان شوش در شمال خوزستان گفت: خفاش جاده شوش - اهواز معروف به علی خفاش به اتهام سرقت مسلحانه و آدم ربایی دستگیر شد. مجید افراخته روز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا و تشریح چگونگی دستگیری این مجرم سابقه دار افزود:علی خفاش 30 ساله ن بخش شاوور سابقه فروش ، سلاح و سرقت دارد که در یک ماه اخیر با آدم ربایی ، به عنف ، ضرب و جرح و سرقت مسلحانه موجب رعب و وحشت اهالی منطقه و مسافران جاده شوش - اهواز شده بود.
وی اظهار کرد:خفاش جاده شوش - اهواز با آدم ربایی و ضرب و جرح افراد و نیز تهیه از افراد آنان را تهدید کرده و مورد اذیت و آزار قرار می داد.
رئیس دادگاه بخش شاوور شوش با قدردانی از تلاش شبانه روزی سربازان گمنام زمان (عج) ، پلیس آگاهی و فرمانده انتظامی شهرستان شوش برای دستگیری این فرد شرور افزود:علی خفاش در مخفیگاه خود در شاوور به دام افتاد.
افراخته با بیان اینکه تاکنون چهار نفر از این متهم به خاطر اذیت ، آزار ، آدم ربایی و به عنف شکایت کرده اند گفت: شاکیان که چهار زن هستند در مسیر تردد در جاده شوش - اهواز در اوایل اردیبهشت جاری از سوی این فرد شرور با تهدید یک قبضه کلت پلاستیکی به وسیله یکدستگاه خودروی سمند سفید رنگ فاقد پلاک ربوده شده و با پوشاندن چهره آنان ، مورد اذیت و آزار قرار گرفتند.
وی از شهروندانی که از سوی فرد مذکور مورد اذیت ، آزار و سرقت قرار گرفته اند خواست با مراجعه به پلیس آگاهی شوش شکایت خود را برای رسیدگی در دستگاه قضایی ارائه کنند.
بخش شاوور شوش با 2 شهر الوان و شاوور و بیش از 120 روستا و حدود 90 هزار نفر جمعیت در استان خوزستان واقع است.
6068/7280 / 6037
خبرنگار: مجتبی پناهی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی خفاش حضرت المؤمنین على (علیه السلام) فرمودند:
یکى از عجائب مصنوعات و مخلوقات الهى خفاش است و خلقت او از همه پرندگان عجیب تر است. همه چیزش برخلاف پرندگان است، زیرا تمام پرندگان به توسط بال پرواز مى کنند و این حیوان بدون پر پرواز مى کند.
حضرت (علیه السلام) مى فرماید: خداوند پر و بال او را از گوشت بدنش قرار داده و به روى چهار دست و پا راه مى رود؛ دیگر از عجائب خلقت او این است که تمام طیور تخم مى گذارند و این حیوان مثل چها ایان مى زاید آن هم از سه الى هفت بچه مى گذارد.
دمیرى در حیوة الحیوان مى نویسد: این حیوان مثل زنها حیض مى شود و پاک مى شود و خنده مى کند مثل انسان و بچه خود را شیر مى دهد و او را باخودش به هوا مى برد و با جفت خود در هوا جمع مى شود.
دیگر از عجائب خلقتش این است که این حیوان هم گوش دارد و هم منقار و هم دندان و تمام حیوانات با این خفاش دشمنند. هرکدام که گوشت خوارند او را مى خورند و هرکدام که گوشت خوار نیستند او را مى کشند، لذا شب بیرون مى آید و به طلب رزق و روزى مى رود و غذاى این حیوان مگس و پشه است. اینکه مردم مى گویند باد مى خورد غلط است زیرا که خداوند براى او دندان قرار داده است. داستان های خدا:تألیف میر خلف زاده «خفاش ها» در پایان فصل باید با مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال یوونتوس قراردادی قطعی منعقد کنند. مرد آزارگر که پس از سرقت از مغازه ها در ساعات خلوت، ن فروشنده را مورد آزار و اذیت قرار می داد، در دام پلیس گیلان افتاد. مهدی صفی یاری شاعر در پی حمله تروریستی به حرم و مجلس شورای ی شعری سروده است معمای ناپدید شدن ن در رشت با دستگیری قاتل سریالی فاش شد. خفاش ها با به دست آوردن ۳ امتیاز کلیدی بیش از پیش از منطقه خطر دور شدند. هفته بیست و سوم لالیگا با برتری والنسیا مقابل لوانته دنبال شد. محققان یی موفق به ساخت پهپادی شدند که مانند خفاش حرکت می کنند. قاتل ۴۰ ساله که ن شهر رشت بوده، سال ها با یک خودروی سواری به مسافرکشی پرداخته و به همین خاطر احتمال می رود بجز قتل هفت زن، ن دیگری را هم به قربانگاه کشانده باشد. آتش نشانان بابلی با پاک سازی منزل مس ی از هجوم بیش از 100 قطعه خفاش، آرامش را به نان خانه بازگرداندند. دیدارهای دومین روز از هفته بیست وچهارم لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا با ش ت خارج از خانه خفاش ها برابر میزبان باسکی شان آغاز شد. شایعه شیوع یک بیماری که از طریق خفاش ها به مای بم منتقل می شود در ماه رمضان و اوج فصل ید و فروش ما بازار داخلی نخلداران شرق استان کرمان را مختل کرد. قاتل ۴۰ ساله که ن شهر رشت بوده، سال ها با یک خودروی سواری به مسافرکشی پرداخته و به همین خاطر احتمال می رود بجز قتل هفت زن، ن دیگری را هم به قربانگاه کشانده باشد. دیدارهای هفته سی و یکم لالیگا با پیروزی خارج از خانه تیم فوتبال والنسیا برابر گرانادا دنبال شد. چند روز پیش کارآگاهان جنایی در یکی از روستاهای حاشیه زیباکنار، وارد خانه پدر شکارچی ن شدند و پس از حفر کف انبار این خانه، جسد زنی را در یک گور پیدا د که میان لایه ای از بتون سیمانی دفن شده بود. تیم ملقب به خفاش ها پس از قربانی رئال مادرید به روند خوب خودش ادامه داد. در ادامه رقابتهای هفته بیست و پنجم لالیگا، تیم والنسیا در ورزشگاه مستایا به مصاف رئال سوسیداد رفت که این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود خفاش ها خاتمه یافت. خفاش های فوتبال اسپانیا رده سوم را از رئال مادرید گرفتند. چشمه های آبگرم با خواص درمانی و گوگردی در دامنه کوه سیاه کوه و نزدیک به غار خفاش قرار دارد. یکی از شهروندان مشهدی هنگام باز قوطی چای خارجی که از یکی از مغازه ها یداری کرده بود با جسد یک بچه خفاش رو به رو شد.  جسد خفاش در قوطی چای وی قوطی چای را به دفتر خبرگزاری آورد و خواستار انتشار این خبر و گوشزدی به مسوولان مربوط به کنترل کیفی محصولات وارداتی به کشور شد.
این بسته چای با برند ˈالعطورˈ با نشان ˈایزو ۲۲۰۰۰ˈ و برچسب سلامت از ایران، کالای وارداتی از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که بر روی درب آن تاریخ انقضا را ماه ۱۰ سال ۲۰۱۵ اعلام شده است. خبرنگار با مرکز بهداشت شهر مشهد تماس گرفت و موضوع را با مسوول مربوطه در میان گذاشت و وی پیگیری مساله را از طریق معاونت غذا و دارو علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی مشهد پیشنهاد داد. پیگیری خبرنگار از طریق معاونت غذا و دارو به یکی از کار شناسان مرتبط با واردات و صادرات کالا ختم شد؛ وی در پاسخ به سوال مبنی بر چگونگی کنترل کیفیت کالاهای وارداتی در گمرک ایران گفت: اگر کالایی قانونی وارد کشور شود در گمرک توسط واحد مربوطه از محصول نمونه برداری شده و آزمون سلامت از آن گرفته می شود. همشهری آنلاین: خفاش های خون آشام همواره عامل انتقال بیماری هاری به انسان ها و دام ها در ی لاتین بوده اند، اما تاکنون آمار قطعی و مستندی درباره این موضوع وجود نداشت. میزان نوشت: فرمانده انتظامی فارس گفت: قاتلی که پس از ارتکاب دو فقره قتل، یک سال و نیم متواری بود، شب گذشته در یکی از روستاهای شهرستان جهرم، توسط پلیس به هلاکت رسید. وی از دی ماه سال گذشته در ساعات خلوت عصر به ویژه در ساعات بین 14 تا 17 به مغازه هایی که در محله گلسار رشت فقط فروشنده زن داشت می رفت و با تهدید چاقو علاوه بر سرقت ، آنها را آزار و اذیت می کرد که تاکنون 19 زن علیه او شکایت کرده اند. به تالار بزرگی به اسم خفاش ها رسیدیم، از حجم آب کم شد و تقریبا از آب خارج شدیم. بوی غیر طبیعی یی رو حس میکردیم که ناشی از وجود خفاش ها و فضله ی اون ها بود. تالار سقف بلندی داشت و ریزش ها به صورت تپه ای از سنگ و گل در وسط تالار کپه شده بود برای عبور از این توده عظیم به سمت راست متمایل شدیم و به ابتدای طناب ثابت سفید رنگی رسیدیم. نفر به نفر با احتیاط طناب رو گرفتیم و... لطفا جهت ادامه گزارش کلیک کنید