چرا پلیس برای ترافیک ۲۴ بهمن ۹۶ در تهران هشدار داد

به نقل از خبرگزاریها در مورد چرا پلیس برای ترافیک ۲۴ بهمن ۹۶ در تهران هشدار داد : در روز دوشنبه 23 بهمن، پربازدیدترین خبر، به گفت وگویی با احمد توکلی اختصاص داشت. خبرهایی هم درباره واکنش مهناز افشار به تبعیض تلویزیون در پوشش اختتامیه جشنواره فجر و تصویری از جت 100 روسی در تهران هم پربازدید شد. رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: طرح ترافیک جدید تهران اگر تا 15 بهمن تعیین تکلیف نشود همان طرح قدیم را اجرایی می کنیم.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی نسبت به ریزش بهمن در جاده های کوهستانی هشدار داد. رئیس پلیس فتا تهران با اشاره به اینکه بیشتر پرونده های موجود در پلیس فتا مربوط به سوء استفاده از ع های خصوصی کاربران در فضاهای مجازی است به کاربران هشدار داد که مراقب ع های همین الان یهویی خود باشند. رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نسبت به استفاده از چراغ های نامتعارف برای خودرو ها هشدار داد. مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت به ن راننده هشدار داد. رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی ویژه مراسم ۲۲ بهمن در تهران را تشریح کرد.
رییس پلیس تهران بزرگ گفت: همه تفرجگاه های تهران زیر ذره بین پلیس است و ان به شدت با مزاحمان… رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران از طراحی و اجرای پروژه هشدار سریع ز له در تهران در۵ فاز خبر داد. سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای نسبت به آبگرفتگی معابر و طغیانی بودن رودخانه ها و ریزش بهمن در پی تشدید بارش ها هشدار داد. دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در وجی های تهران به سوی شمال کشور خبر داد و گفت: پلیس در حال روان سازی ترافیک است. رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا هشدار داد: بارش برف هم اکنون در محور های ۱۷ استان کشور ادامه دارد لذا توصیه می کنیم رانندگان و مسافران امشب در محور های برفی تا حد امکان تردد نکنند. سخنگوی شورای شهر تهران گفت: اگر تا 15 بهمن میزان عوارض در شورا تصویب نشود اجراى طرح ترافیک جدید در سال آینده با اشکال مواجه مى شود. مهر نوشت: رئیس پلیس فتا تهران بزرگ به کاربران کانال های تلگرام در مورد سوء استفاده از عناوین و تصاویر افراد دیگر در فضای مجازی بدون اجازه فرد، هشدار داد. بعد از اینکه پلیس اعلام کرد طرح جدید ترافیک تهران ناپخته است و با اجرای آن مخالف می کند، در کمال تعجب این طرح در شورای ترافیک تهران که پلیس یکی از اعضای آن است تصویب و امروز در شورا نرخ گذاری آن انجام می شود. طرح ترافیک ۹۷ در حالی رونمایی شده که پلیس راهور تهران هم ملاحظاتی درباره اجرایی شدن آن داشت. در نهایت این طرح با اصلاحاتی اجرایی می شود. س رست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج و تهران-قم خبر داد. رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: طرح ترافیک جدید تهران اگر تا ۱۵ بهمن تعیین تکلیف نشود همان طرح قدیم را اجرایی می کنیم. همشهری آنلاین: رئیس سازمان برنامه و بودجه تهران گفت که تراکم جمعیتی در استان تهران به حد هشدار رسیده است و این تهدیدی برای پایتخت به حساب می آید. رییس پلیس ترافیک شهری درباره خطرات استفاده از تلفن همراه حین رانندگی در داخل ا هشدار داد. عصر خودرو- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک سنگین معابر تهران خبر داد و اعلام کرد که احتمالا فردا هم شاهد ترافیک سنگین در معابر پایتخت خواهیم بود. در ۱۷شهریور، پربازدیدترین خبر به توصیه و هشدار تهران به تمردان اختصاص داشت. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: بنا به تصمیم شورای ترافیک شهر تهران طرح ترافیک در شهر تهران تا ساعت 17 پنجشنبه 26 اسفند اجرا می شود. با توجه به پیش بینی بارش سنگین باران در تهران در روز پلیس راهور هشدار داد که شهروندان فردا شاهد ترافیک سنگین در معابر پایتخت خواهند بود. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان درباره احتمال سقوط بهمن در منطقه تاریک دره هشدار داد. مدیریت بحران نسبت به وقوع طوفان در تهران و ناپایداری جوی هشدار داد.
رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به این که حذف طرح ترافیک در سال آینده در مرحله کارشناسی است، تاکید… رئیس پلیس راهور تهران در مورد طرح ترافیک جدید گفت: طرح ترافیک در شورای عالی ترافیک تهران همچنان در حال بررسی است و هنوز چیزی در این زمینه تأیید نشده است. رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا نسبت به بارش برف و باران و وزش باد و لغزندگی محورهای 3 استان ساحلی خزر از امشب هشدار داد و از رانندگان خواست از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. ریس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم در وجی های تهران و البرز خبر داد و از شهروندان خواست از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند. رییس پلیس راه کشور نسبت به افزایش تلفات حوادث رانندگی در شهریورماه هشدار داد. هشدار هشدار،آب سد لار نصف شد .اداره آب به مشترکین تهرانی هشدار داد.هشدار شرکت گاز به مصرف کنندگان پرمصرف .هشدار سازمان انتقال خون درباره مسافران ایرانی عازم ما ی.هشدار اداره کل هواشناسی به مردم.هشداردامپزشکی به مصرف کنندگان گوشت گرم.هشدار اداره کل استاندارد به مصرف کنندگان بخاری غیراستاندارد هشدارسازمان حفاظت محیط زیست به مردم .هشدار اداره عالی مبارزه با فساد به مقام های تی.هشدار اداره برق به مردم. هشداراداره کل مخابرات به مردم درباره پیامک های جعلی.هشدار رئیس اداره ایدز.هشدار پلیس .و..و..... اما ی برای این همه ت یب آثارتاریخی به مردم هشدار نداد
س رست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ترافیک در محورهای ورودی کلانشهر تهران از جمله آزادراه قزوین-کرج و کرج-تهران سنگین است. همشهری آنلاین: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تغییر ساعات پیک ترافیک تهران با آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد. رییس فدراسیون کوهنوردی می گوید که عدم توجه به هشدارهای هواشناسی منجر به حادثه ریزش بهمن و مفقود شدن کوهنوردان در اشتران کوه شده است. دادستان تهران به همه انی که در فکر انجام اقدامات غیرقانونی پس از اعلام احراز صلاحیت ک داها هستند هشدار داد با هرگونه و فراخوان های غیرقانونی برخورد خواهد شد. تهران همزمان با پنجمین روز از ماه بهمن 1395 با بارش برف سفیدپوش شد. بارش برف در تهران بخش خبری 20:30 نوزدهم بهمن به موضوعات مختلفی از جمله دیدار همافران با انقلاب،نشست مشترک سران سه قوه،پرداخت عیدی با حقوق بهمن،افتتاح ده ها طرح عمرانی و زیربنایی،هشدار سیلاب در دشت سیستان،مجموعه مستند زیان دیده و...پرداخته است. سخنگوی ناجا با اعلام این که عوامل شهادت سه مأمور یگان امداد پلیس تهران در ری از زمان دستگیر شده اند، به برهم زنندگان امنیت قاطعانه هشدار داد در مقابل اقدامات ضد امنیتی و غیرقانونی هر ی با هر هویتی برخورد قاطع می شود. مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بهبود کیفیت هوای ای پرجمعیت و صنعتی از امشب خبر داد و روند بارش باران و برف در نقاط مختلف کشور را طی روزهای آینده تشریح کرد. فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: بی توجهی به مدیریت زمان سفر توسط مسافران، سبب به وجود آمدن ترافیک فوق سنگین در ورودی شهر تهران شده است. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به هشدار در خصوص وقوع طوفان در روز پنجشنبه، از شهروندان خواست در صورت امکان از منزل خارج نشوند. مسعود خوانساری در چهلمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران به نقل از یک منبع معتبر اعلام کرد که برابر آمار، اتاق تهران طی 4 سال گذشته و قبل از هاب بازار ارز، 53 بار نسبت به وم تک نرخی ارز، عدم سرکوب قیمت و احتمال جهش نرخ ارز هشدار داده بود. روز 22 بهمن صبح امروز با حضور گسترده مردم تهران برگزار شد./ع از مهدی کرمی مراسم 22 بهمن سال 96 با حضور مردم و مسوولین در تهران و دیگر ای کشور برگزار شد. شهرداری تهران معتقد است برای اجرای طرح ترافیک تأئیدیه کلی پلیس و شورای عالی ترافیک را گرفته است و این در حالی است که پلیس و شورای عالی ترافیک منکر این هماهنگی می شوند. رئیس پلیس راهور غرب تهران گفت: از صبح امروز ترافیک در مسیرهای ورودی به تهران در غرب استان افزایش یافته است. ایسنا نوشت: معاون هماهنگ کننده پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از انسداد سه محور منتهی به لواسانات در شمال شرق تهران به دلیل بارش شدید برف خبر داد و از شهروندان خواست که از تردد به سمت لواسان خودداری کنند. همشهری آنلاین: ۲۲ بهمن در تهران به ت آیت الله ی کاشانی اقامه شد. سخنگوی ناجا با اعلام دستگیری عوامل شهادت 3 مأمور پلیس تهران در ری از زمان، به برهم زنندگان امنیت قاطعانه هشدار داد مقابل اقدامات ضد امنیتی و غیرقانونی هر با هر هویتی برخورد قاطع می شود.