چند خط همدلی

به نقل از خبرگزاریها در مورد چند خط همدلی : ت و ملت، همدلی و همزبانی... این کلام روشنی است که فرزانه انقلاب به عنوان شعار سال، پیشانی نوشت حرکت ها د، تا از این همزبانی و همدلی، همراهی برخیزد و راه به سوی مقصد متعالی هموارتر شود، شعاری که اگر سرمشق شود و اگر به مشق درآید، آن چه نوشته می شود، واژه های روشنی خواهد بود که مهربانی را، تعالی را، پیامد خواهد داشت. به باور من، این شعار . حضرت آیت الله در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال « ت و ملّت، همدلی و هم زبانی» نامگذاری د. «بسم الله الرّحمن الرّحیم یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل والنّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال. السّلام علی فاطمة و ها و بعل ها و بنی ها. سال 1394، سال « ت و ملّت، همدلی و هم زبانی» عضو خبرگان ی گفت: پخت نذری در شیراز و کرمانشاه نشانه همدلی و همراهی مردم فارس است. چند هفته پیش، دیدم پشت یک نیسان آبی نوشته شده بود: «عاقبت همدلی ن …» این نوشته من را به این فکر واداشت که خیلی ها موقع شنیدن واژه ی همدلی در محیط های کاری کمی معذب می شوند یا خج می کشند، چون با این کلمه اولین چیزی که به ذهن آدم خطور می کند ابراز احساسات شدید یا مثلا در […] نوشته همدلی چه تاثیری روی روابط کاری می گذارد؟ اولین بار در . رئیس هیات اعزامی از سوی مجلس شورای ی،گفت: همدلی مسئولان محلی و ملی باعث توسعه روزافزون این منطقه می شود. رئیس قوه قضاییه گفت: مهمترین چالش کشور مسائل اقتصادی است که ان شاءالله با همدلی، همفکری و تفاهم بین قوا و تفاهم و همدلی بین حاکمیت و مردم ان شاءالله مشکلات حل می شود. سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو ایران گفت: فدراسیون نیازمند مدیری است که بتواند دل های ش ته تکواندوکاران را پیوند زده و همدلی را به اهالی این رشته بازگرداند. خادمان آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) حماسه همدلی را به نمایش گذاشتند. زنجان:مردم سراسر ایران با کمک های به موقع خود به ز له زدگان کرمانشاه همدلی و اتحاد را به نمایش گذاشتند. اختصاصی از نیک فایل پاو وینت پیام آسمانی نهم درس 8 ( همدلی و همیاری ) با و پر سرعت .
پاو وینت پیام آسمانی نهم درس 8 ( همدلی و همیاری )
پاو وینت پیام آسمانی نهم درس 8 ( همدلی و همیاری ) پاو وینتی زیبا و جذاب در 35 اسلاید قابل ویرایش
با
پاو وینت پیام آسمانی نهم درس 8 ( همدلی و همیاری )
ندا دیالمه : یکی از معروف ترین شعر های مولوی مصراعی است که بارها آن را شنیده ایم؛ «همدلی از همزبانی خوش تر است». ملای رومی این مصراع را حدود ۸۰۰سال پیش سروده و البته پیش تر از او هم بر همدلی به عنوان فضیلتی انسانی تأکید شده است. رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه همه رقابت ها تا پایان امروز خاتمه می یابد تاکید کرد: فردا روز همدلی، وحدت و نشاط است و همه در کنار هم خواهیم بود. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به فرمانده کل از مواضع مقتدرانه در خصوص تحکیم همدلی و وحدت بین و پاسداران تقدیر کرد. مدیرعامل شرکت قطار شهری مشهد گفت: همبستگی و همدلی شهرداری، شورای ی شهر، استانداری و ت سبب شده امروز پروژه قطارشهری مشهد با پیشرفت چشمگیری همراه شود. رامهرمز گفت: با دادن زکات انسان به آرامش روحی می رسد و برادری و همدلی به وسیله زکات میسر خواهد بود. اختصاصی از رزفایل پاو وینت درس 5 مطالعات هفتم ( همدلی و همیاری در حوادث ) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 5 مطالعات هفتم ( همدلی و همیاری در حوادث )
پاو وینت درس 5 مطالعات هفتم ( همدلی و همیاری در حوادث ) پاو وینتی زیبا و جذاب در 37 اسلاید قابل ویرایش به همراه تصاویر با کیفیت
با
پاو وینت درس 5 مطالعات هفتم ( همدلی و همیاری در حوادث )
اختصاصی از فایلکو پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی ) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی )
پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی ) این پاو وینت در 35 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان  با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی )
اختصاصی از ژیکو پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی)
پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی) این پاو وینت در 35 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان  با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی)
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش می گوید همدلی در تکواندو از بین رفته و اختلاف نظرات باعث ت یب در این رشته ورزشی شده است. محورهای همایش------------------

همدلی و همزبانی حاکمیت و مردم در سیره علوی
ضرورت اهمیت و جایگاه همدلی و همزبانی در سیره علوی
نتایج و اثر همدلی و همزبانی در نهج البلاغه
آسیب ها و موانع همدلی و همزبانی از دیدگاه علی (ع)
نقش علی(ع) در همدلی و همزبانی
مسئولیت های متقابل امت و در ایجاد همدلی
همدلی و همزبانی ت و ملت در عه. اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی)
پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی) این پاو وینت در 35 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان  با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 8 پیام های آسمانی نهم (همدلی)
همدلی نیست بجز نفی درون
نفی امیال خود و حفظ زبون
دادن شخصیت و عفو و گذشت
سبب درک هم و ترک جنون
همدلی حاصل یک عمر صداقت باشد حاصل همرهی و مهر و رفاقت باشد درک یکدیگر و ترک جدل و حرمت هم باعث قوت و تحکیم و سعادت باشد
امسال جشن نیکوکاری با شعار بهار همدلی، شکوه مهربانی همزمان با سراسر کشور در استان یزد نیز برگزار می شود. با نام گذاری سال 94 توسط مقام عظمای ولایت به نام سال همدلی و هم زبانی ت و ملت تراکت و بروشور در تابلو اعلانات و محل های مناسب جهت آشنایی بیشتر دانش آموزان با نام این سال نصب شد در مراسم آغازین نیز در خصوص این نامگذاری صحبت شد اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت درس 5 مطالعات اجتماعی هفتم (همدلی و همیاری درحوادث) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 5 مطالعات اجتماعی هفتم (همدلی و همیاری درحوادث)
پاو وینت درس 5 مطالعات اجتماعی هفتم (همدلی و همیاری درحوادث) این پاو وینت در 37 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. ...
با
پاو وینت درس 5 مطالعات اجتماعی هفتم (همدلی و همیاری درحوادث)
زنجیره همدلی یک خانواده بزرگ، منجر به گارگاه عروسک سازی در فارس شده است. الرامات همدلی وهمزبانی ت وملت شرایط امروز ام القرای جهان و انتظارات و توقعاتی که از ت و ملت ایران ی در سطح منطقه و کشورها و ملت های مسلمان می رود و از همه مهم تر جایگاه رفیع در جامعه بین الملل و تأثیرگذاری در سیاست های جهانی، اقتضای آن دارد که در داخل کشور یکپارچگی و یگانگی در گفتارها و رفتارها ملموس تر از هر زمانی جریان داشته باشد و. یکی از رموز موفقیت در رشته ای چون کشتی ایجاد همدلی در میان کادر فنی و کشتی گیران است اما این مهم در تیم های آزاد پایه به چشم نمی خورد. آن روز، زندگی نه تنها ماهان ۸ ساله بلکه زندگی تعداد زیادی از دانش آموزان بیمار تغییر کرد؛ آقا معلم با تراشیدن موهای سرش، نهال همدلی را کاشت که امروز به درختی تناور تبدیل شده است که شاخه های آن در سراسر ایران گسترده است. رئیس کل دادگستری استان اسان شمالی کمک به زندانیان جرائم غیر عمد را کمک به کاهش آسیب های اجتماعی دانست و گفت: جشن های گلریزان تبلور همدلی، سخاوتمندی و منش کریمانه است. زرین شهر،اصفهان- ایرنا- در سالگرد پیروزی انقلاب ی مردم شهرستان لنجان با حضور باشکوه در راه پیمایی 22 بهمن گوشه ای از وحدت و همدلی مردم ایران را به نمایش گذاشتند. رئیس جمهور در دیدار مسئولان نظام وسفیران کشورهای ی با ی گفت: تروریست های بزدل هرگز نتوانستند در همدلی، انسجام و اتحاد ما خللی وارد کنند. ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و شهرکرد گفت: روز قدس، روز همدلی، اتحاد و انسجام مسلمانان است. باسمه تعالی

برداشتهایی از اشعار مولانا

همزبانی و همدلی

انسان ها با دانستن زبان همدیگر امکان برقراری ارتباط و مذاکره دارند.در غیر اینصورت همانند اسیران می مانند.
زبان دیگر زبان دل است که از طریق مختلف قابل بیان است.گاهی با سکوت،گاهی با نگاه بدون اینکه سخنی بگویند نظر خود را بیان می کنند.
دو نفر که همدل باشند اگر چ. مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک گفت: افزایش وحدت و همدلی را مهمترین اصل در سایه مبارزه با استکبار جهانی عنوان کرد. رئیس مجلس با تاکید بر ضرورت شکل گیری وفاق و همدلی بیشتر بین مدیران، گفت: مشکلات زیادی در کشور وجود دارد اما می توان تمام آنها را با همت و تلاش روزافزون برطرف کرد. گالیکش - ایرنا - اقوام مختلف ن در شهرستان گالیکش واقع درشرق استان گلستان امروز با وحدت و همدلی؛ حضوری پر رنگ در انتخابات داشته و همچنان این مشارکت گسترده در ساعات پایانی رای گیری ادامه دارد. س رست شهرداری کرج همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان را زمینه ساز اجرای امور شهری به نحوی مطلوب دانست و گفت: با مبنا قرار دادن این مهم می توان شاهد وجی های مثبت و شکل گیری تحولاتی اساسی و چشم گیر در شهر بود. ایرنا نوشت: رئیس اتاق بازرگانی البرز با تاکید بر ضرورت حاکمیت وحدت و همدلی در مسیر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، گفت: نباید اجازه دهیم اختلاف نظرها به مرزی برسد که به تولید و اشتغال لطمه وارد کند. معاون استاندار همدان گفت: صداوسیما در ایجاد وحدت و همدلی بسیار نقش کلیدی دارد چراکه دشمنان نظام و انقلاب با تمام تلاش می خواهند یأس و ناامیدی را به ویژه در جوانان ایجاد کنند. رعایت تقوا و همدلی، باعث ما به حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد شد؛ وقتی ما در نیات و اعمال خود حساس بوده و از نظر روابط اجتماعی، منعطف باشیم و دوستانه رفتار نماییم، باعث رنجش حضرت نخواهیم شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رییس جمهور گفت: وقوع حوادثی طبیعی میز محاکمه نیست که در آن همدیگر را پای آن کشانده و به محاکمه بکشانیم، بلکه چنین اتفاقاتی زمان یاری و کمک و همدلی بیشتر مردم و انسجام و وحدت است. جمعی از هنرمندان استان ایلام با یک قرار در مجتمع فرهنگی، هنری ارشاد ی ایلام همدلی خود را با بازماندگان ز له استان کرمانشاه اعلام د.  هر به هراندازه هم فقیر باشد میتواند چیزی به ما ببخشد ما میتوانیم شه عشق   واژه ای شیرین نغمه ای روح افزا  دستی یاریگر   یا هر ان چه را که ممکن است به قلبی ش ته  ارامش دهد ببخشیم  دنیا بیش از پول به عشق و همدلی نیاز دارد .  آنکه گفت: "تنهاییِ دوست از بی همزبانیِ اوست..." دل را نمی شناخت... یا شاید دلی نداشت... تنهایی یا بی همزبانی، از بی همزبانی نیست... از بی همدلی است! بی همدلی، چیز کمی نیست... تاوانِ زندگی است! تــــاوانِ زندگی! خدایا به که گویم ماجرای حسرت تنهایی خود را که دنیا درد دل دارم ولی از بغض خاموشم
اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت درس 5 مطالعات اجتماعی هفتم (همدلی و همیاری در حوادث) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 5 مطالعات اجتماعی هفتم (همدلی و همیاری در حوادث)
پاو وینت درس 5 مطالعات اجتماعی هفتم (همدلی و همیاری در حوادث) این پاو وینت در 37 اسلاید تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی کرده ایم یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم . با انتخاب این پاو وینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانشجویان  با ظرافت خاص جمع آوری شده است.
با
پاو وینت درس 5 مطالعات اجتماعی هفتم (همدلی و همیاری در حوادث)
استاندار آذربایجان شرقی از اعضای هیئت های نظارت و اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهرو روستا استان خواست با یکدیگر تعامل ، همدلی و وحدت داشته باشند. همایش اتحاد و همدلی فوتبالیست های شهربابک ساعت ۱٨:۳۰ امروز ۲۳ تیر جاری با حضور مسئولان در ورزشگاه ی مس شهربابک برگزار شد. حادثه پلاسکو هر چه آسیب و ضرر داشت، اما یک وجهه دیگر هم داشت و آنهم نمایش یکی دیگر از لایه های ناشناخته جامعه ایرانی و آن «حس همدلی» عجیبی که یک دفعه و در مواردی خاص و نادر بیرون می زند و بروز میابد، همان حسی که خیال آدم را راحت می کند از عمق موجود در میان روابط آدم های ایرانی و حتی نین تهران. عبدالله در پیامی به مناسبت روز عاشورا گفت: با وحدت و همدلی می توان دست نفاق افکنان و فتنه انگیزان زمان را از افغانستان کوتاه کرد.