چند دقیقه وقت داری

به نقل از خبرگزاریها در مورد چند دقیقه وقت داری : بیست و پنج دقیقه مهلت برای اینکه دوستت بدارم
بیست و پنج دقیقه مهلت برای اینکه دوستم بداری
بیست و پنج دقیقه برای عشق زمان کوتاهی ست!

با این همه من بیست و پنج دقیقه از عمرم را کنار می گذارم
تا به تو فکر کنم
تو هم اگر فرصت داری بیست و پنج دقیقه
فقط بیست و پنج دقیقه به من فکر کن

شل سیلور استاین کوتاه:
نگاه ها همه بر روی سینما بود، شروع شد، دقیقه اول
، دوربین فقط سقف یک اتاق را نمایش میداد،
دو دقیقه بعد همچنان سقف اتاق، دقیقه سوم، دقیقه چهارم، دقیقه پنجم، هشت دقیقه اول فقط سقف اتاق! صدای همه درآمد، اغلب حاضران، سینما را ترک د،ناگهان دوربین پایین آمد و یک نفر را که روی تخت خو ده بود نشان داد و این جمله را زیرنویس کرد:
این تنها هشت دقیقه از زندگی این جانباز قطع نخاعی بود و شما طاقت نداشتید... کوتاه:
نگاه ها همه بر روی سینما بود، شروع شد، دقیقه اول
، دوربین فقط سقف یک اتاق را نمایش میداد،

دو دقیقه بعد همچنان سقف اتاق، دقیقه سوم، دقیقه چهارم، دقیقه پنجم، هشت دقیقه اول فقط سقف اتاق!

صدای همه درآمد، اغلب حاضران، سینما را ترک د،ناگهان دوربین پایین آمد و یک نفر را که روی تخت خو ده بود نشان داد و این جمله را زیرنویس کرد:

این تنها هشت دقیقه از زندگی این جانباز قطع نخاعی بود و شما طاقت نداشتید .... هر چقدر پول بدی آش تو کاسه ات میریزن عزیزم.آیا غیر از اینه که مهم ترین چیزی که توی دنیا داری دینته و عقیدته؟ حالا اگه یه جایی کله پاچه مفتی درجه یک میدادن و یه جای دیگه یه سخنرانی ناب بود کدوم رو انتخاب میکردی؟چطور انتظار داری زمانی که پلک زدن های تو رو هم در نظر داره یه جایی و یه زمانی به فریادت برسه و دستتو بگیره؟خیلی طبیعیه که باید . دقایقی پیش لیو ول موفق شد در ضربات پن ی من سیتی رو ش ت بده بازی در 90 دقیقه 2-2 مساوی شده بود گل های بازی:دقیقه 53 یووتیچ من سیتی/دقیقه 59 هندرسىون/دقیقه 67 یووتیچ/دقیقه 85 استرلینگ پن ی ها:کولارو miss/استورج miss/توره miss/چان goal/ناواس miss/هندرسون goal/ایهناکو goal/لوکاس goal با این پیروزی لیو ول در این جام (گینس) 5 امتیازی شد. بازی تا ساعاتی دیگر... ره از اغیار خالی کن چو عزم کوی ما داری نظر بر غیر ما مفکن چو قصد روی ما داری به ذوق از لا به بالا رو که تا لالای ما گـردی صدف کن گوهر خود را اگر لؤلؤی ما داری ی دیگر چو هوئی را مسلـم نیست الا هـو بگو یا هو و یا من هو اگر هو هوی ما داری من آن شمعم که در مجلس مرا پروانه بسیارند بسوزان خویش را چون او اگرخود بوی ما داری ز معشوقان هر جایی تو را چ. ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟ برع چشمهایم چشمی صبور داری از ها برون شد، سوز نهانی ما کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟ ع نوشته اگر ی را دوست داری؟

ش پیر : اگر ی را دوست داری رهایش کن سوی تو برگشت از آن توست و اگر برنگشت از اول برای تو نبوده.

دانشجوی زیست شناسی : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ... او تکامل خواهد یافت.

دانشجوی آمار : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ... اگر دوستت داشته باشد ، احتمال برگشتنش زیاد است و اگر نه احتمال ایجاد یک رابطه مجدد غیر ممکن است.

دانشجوی فیزیک : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ...اگر برگشت ، به خاطر قانون جاذبه است و اگر نه یا اصطکاک بیشتر از انرژی بوده و یا زاویه برخورد میان دو شیء با زاویه صحیح هماهنگ نبوده است.

دانشجوی حسابداری : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ... اگر برگشت ، رسید انبار صادر کن و اگر نه ، برایش اعلامیه بد ار بفرست.

دانشجوی ریاضی : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ... اگر برگشت ، طبق قانون 2=1+1 عمل کرده و اگر نه در عدد صفر ضربش کن.

دانشجوی کامپیوتر : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ... اگر برگشت ، از دستور کپی - پیست استفاده کن و اگر نه بهتر است که دیلیت اش کنی.

دانشجوی خوشبین : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن... نگران نباش بر می گردد.

دانشجوی عجول : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ... اگر در مدت زمانی معین بر نگشت فراموشش کن.

دانشجوی شکاک : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ...اگر برگشت ، از او بپرس " چرا " ؟

دانشجوی صبور : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ...اگر برنگشت ، منتظرش بمان تا برگردد.

دانشجوی شوخ طبع : اگر ی را دوست داری ، به حال خود رهایش کن ...اگر برگشت ، باز هم به حال خود رهایش کن ، این کار را مرتب تکرار کن. ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟ برع چشمهایم چشمی صبور داری از ها برون شد، سوز نهانی ما کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟ ره از اغیار خالی کن چو عزم کوی ما داری نظر بر غیر ما مفکن چو قصد روی مـــــا داری به ذوق از لا به بالا رو که تا لالای ما گـردی صدف کن گوهر خود را اگر لؤلؤی مــــا داری ی دیگر چوهوئی را مسلبم نیست الاهـو بگو یا هو و یا من هو اگر هو هوی مـــــا داری من آن شمعم که در مجلس مرا پروانه بسیارند بسوزان خویش را چون او اگرخود بوی ما داری ز معشوقان. نخستین بازی تیم ملی بسکتبال ایران در مسابقات کاپ آسیا با پیروزی 66 بر 56 مقابل ژاپن به پایان رسید. در این بازی اوشین ساهاکیان و حامد حدادی، موثرترین بازیکنان ایران بودند.

خلاصه عملکرد بازیکنان ایران را در زیر می بینید:

سامان ویسی: 25 دقیقه و 59 ثانیه، 6 امتیاز، 4 ریباند، 2 پاس گل

بهنام یخچالی: 27 دقیقه و 39 ثانیه، 13 امتیاز، 2 ریباند،

اوشین ساهاکیان: 27 دقیقه و 38 ثانیه، 10 امتیاز، 6 ریباند، 2 پاس گل

محمد جمشیدی: 19 دقیقه و 34 ثانیه، 9 امتیاز، یک ریباند، یک پاس گل

حامد حدادی: 28 دقیقه و 40 ثانیه، 12 امتیاز، 11 ریباند، 3 پاس گل

روزبه ارغوان: 7 دقیقه و 2 ثانیه، یک امتیاز، یک ریباند، یک پاس گل

سجاد مشایخی: 22 دقیقه و 57 ثانیه، 9 امتیاز، 6 ریباند، 2 پاس گل

آرمان زنگنه: 7 دقیقه و 16 ثانیه، یک ریباند

محمد اکبری: 15 دقیقه و 2 ثانیه، 2 امتیاز، 2 ریباند، یک پاس گل

یونس لاله زاده: 8 دقیقه و 47 ثانیه، 2 امتیاز، یک ریباند

اصغر کاردوست: 9 دقیقه و 22 ثانیه، 2 امتیاز، 2 ریباند

غایب بزرگ این مسابقه ارسلان کاظمی بود که به علت شرکت در لیگ تابستانی nba همراه تیم فیلادلفیا این بازی را از دست داد. گزارش این بازی را با حجم 40 مگابایت کنید. بعد از کلی نگرانی و هیجان امروز با بابا رفتیم سونوگرافی همه چیز عالی بوووووود خانم گفت:تو الان دو سانتی متر هستی و هشت هفته و شش روز سن داری صدای قلبت رو هم شنیدیم176بار در دقیقه بابا که خیلی خوشحال بود. منم که با شنیدن صدای قلب کوچولوت گریه ام گرفته بود. دستای فسقلیت دارن جوونه می زنن. باور ن یه منتظرتیم مادر ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟ برع چشمهایم چشمی صبور داری http://panup.net/uploads/g08331_.jpgاز ها برون شد، سوز نهانی ما کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟ کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟ ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟ برع چشمهایم چشمی صبور داری از ها برون شد، سوز نهانی ما کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت کی در سرای چشمم، قصد .
نگاه همه به سینما بود(جشنواره های ده دقیقه ای بود به گمانم)اکران شروع شد شروع : تصویر سقف یک اتاق.. دو دقیقه از گذشت سه، چهار، پنج... هشت دقیقه اول تنها تصویر سقف اتاق...
صدای همه درآمد اغلب حاضران سالن سینما راترک د.. ناگهان دوربین حرکت کرد و پایین آمد و به یک جانباز قطع نخاع روی تخت رسید.. جمله زیر نویس : این تنها 8 دقیقه از زندگی این انسان بود و شما طاقتش را نداشتید...
تواون شام مهتاب کنارم نشستیعجب شاخه گل ها به پایم ش تیقلم زد نگاهت به نقش آفرینیکه صورتگری را نبود اینچونِینیپریزاد عشقو مهاسا کشیدیخدا را به شور تماشا کشیدیتو دونسته بودی چه خوش باورم منشکفتی و گفتی: از عشق پ رم منتا گفتم کی . شاید کمتر موضوعی در گفتار (ص) و ان (ع)، هم چون امانت داری مورد توجّه جدی قرار گرفته و با تعبیرات گوناگون به اوج ارزش آن تصریح شده باشد. ده ها؛ بلکه صدها سخن از پیشوایان معصوم (ع) در مورد رعایت امانت و هشدار درباره خیانت در آن به ما رسیده که هر کدام به نحوی ما را به حفظ حرمت امانت داری فرا می خواند. در این جا به عنوان نمونه به چند حدیث که هم بیانگر اهمّیت امانت داری و هم بیانگر موضع گیری و روش و منش پیشوایان در این راستا است اشاره می کنیم:1- صادق (ع) فرمود: به رکوع و سجود طولانی افراد نگاه نکنید (و تنها آن را نشانه دین داری ندانید) چرا که این چیزی است که به آن عادت کرده اند که هرگاه آن را ترک کنند نگران می شوند، ولی به راست گویی و امانت داری آنها بنگرید»(10) که اگر امانت دار نیستند بدانید که دین ندارند. 2- نیز فرمود: < به بسیاری ، روزه، حج و کارهای نیک افراد و سروصدای مناجات و راز و نیاز شبانه آنها ننگرید، بلکه به راست گویی و امانت داری آنها بنگرید.> یعنی با میزان قرار دادن راست گویی و امانت داری، شخصیت دینی و معنوی انسان ها را بسنجید، نه ظاهر آراسته آنها؛ چنان که (ص) نیز فرموده: ...بقیه در ادامه مطلب ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟ برع چشمهایم چشمی صبور داری از ها برون شد، سوز نهانی ما کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟
پسر گلم یه دقیقه میای کارت دارم...پسرم خدا خیرت بده یه دقیقه بیا...

چه دختر نازی دارم من ، مامان جان بیا یه دقیقه...

و....

با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال

و با توجه به خطر جدی خونه ت ی

در صورت شنیدن هر کدام از این الفاظ توسط مادرتان

سریعا محل را ترک نموده ( حتی شده از پنجره بپرین پایین ). «شعر زمان» ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟ برع چشمهایم چشمی صبور داری از ها برون شد، سوز نهانی ما کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟ *****شعر زم. بگیر بخواب طوله سگ فردا کلاس داری.. . . . . . . از یک مهر در خانه های سراسر کشور من که در خشکترین موسم بی چهچه سال.... *** می گفت این جا کویر است باران یدار داری!
یک خاک دلداده پاک، یک آسمان یار داری پنداشتی از تو دوریم، خشکیم شوریم کوریم بر دوش خود کوله باری، از ابر انکار داری خشکیم و شوریم اما، از خانه دوریم اما مشتاق و لب تشنه تو، عاشق چنین زار داری؟ لب تشنه و بی قراریم، بام و دری سست داریم هرچند پرشور باشی، سی. نگاه همه به سینما بود. (جشنواره های 10دقیقه ای)، اکران شروع شد. شروع : تصویر سقف یک اتاق بود. دو دقیقه از گذشت، چهار دقیقه دیگر هم گذشت، هشت دقیقه ی اول تنها تصویر سقف اتاق بود. صدای همه درآمد. اغلب حاضران سالن سینما را ترک د. ناگهان دوربین حرکت کرد و آمد پایین و به یک کودک معلول قطع نخاع خو ده روی تخت رسید. جمله زیرنویس : این تنها 8 دقیقه ا. شاید کمتر موضوعی در گفتار (ص) و ان (ع)، هم چون امانت داری مورد توجّه جدی قرار گرفته و با تعبیرات گوناگون به اوج ارزش آن تصریح شده باشد. ده ها؛ بلکه صدها سخن از پیشوایان معصوم (ع) در مورد رعایت امانت و هشدار درباره خیانت در آن به ما رسیده که هر کدام به نحوی ما را به حفظ حرمت امانت داری فرا می خواند. در این جا به عنوان نمونه به چند حدیث که هم بیانگر اهمّیت امانت داری و هم بیانگر موضع گیری و روش و منش پیشوایان در این راستا است اشاره می کنیم: 1- صادق (ع) فرمود: به رکوع و سجود طولانی افراد نگاه نکنید (و تنها آن را نشانه دین داری ندانید) چرا که این چیزی است که به آن عادت کرده اند که هرگاه آن را ترک کنند نگران می شوند، ولی به راست گویی و امانت داری آنها بنگرید»(10) که اگر امانت دار نیستند بدانید که دین ندارند. 2- نیز فرمود: < به بسیاری ، روزه، حج و کارهای نیک افراد و سروصدای مناجات و راز و نیاز شبانه آنها ننگرید، بلکه به راست گویی و امانت داری آنها بنگرید.> یعنی با میزان قرار دادن راست گویی و امانت داری، شخصیت دینی و معنوی انسان ها را بسنجید، نه ظاهر آراسته آنها؛ چنان که (ص) نیز فرموده: ... بقیه در ادامه مطلب از میان اشک ها خندیده می آید ی
خواب بیداری ما را دیده می آید ی

با ترنم با ترانه با سروش سبز آب
از گلوی بیشه خشکیده می آید ی

مثل عطر تازه تک جنگل باران زده
در سلام بادها پیچیده می آید ی

ک شانی از پرستو در پناهش پرفشان
آسمان در آسمان کوچیده می آید ی

خواب دیدم , خواب دیده در خیالی دیده اند
از شب ما روز ر. ج پیاده روی هفته گرم ( پیاده روی آرام) تمرین (پیاده روی تند) سرد ( پیاده روی آرام) زمان هفته اول 5 دقیقه ، 5 دقیقه 5 دقیقه 15 دقیقه هفته دوم 5 دقیقه 7 دقیقه 5 دقیقه 17 دقیقه هفته سوم 5 دقیقه 9 دقیقه 5 دقیقه 19 دقیقه هفته چهارم 5 دقیقه 11 دقیقه 5 دقیقه 21 دقیقه هفته پنجم 5 دقیقه 13 دقیقه 5 دقیقه 23 دقیقه هفته ششم 5 دقیقه 15 دقیقه 5 دقیقه 25 دقیقه هفته هفتم 5 د. ج پیاده روی هفته گرم ( پیاده روی آرام) تمرین (پیاده روی تند) سرد ( پیاده روی آرام) زمان هفته اول 5 دقیقه ، 5 دقیقه 5 دقیقه 15 دقیقه هفته دوم 5 دقیقه 7 دقیقه 5 دقیقه 17 دقیقه هفته سوم 5 دقیقه 9 دقیقه 5 دقیقه 19 دقیقه هفته چهارم 5 دقیقه 11 دقیقه 5 دقیقه 21 دقیقه هفته پنجم 5 دقیقه 13 دقیقه 5 دقیقه 23 دقیقه هفته ششم 5 دقیقه 15 دقیقه 5 دقیقه 25 دقیقه هفته هفتم 5 د. من حداقل 14 حقیقت رو راجع به شما میدونم:

1. الان توی اینترنتی

2.یک انسان هستی

3.الان داری پست منو میخونی

4.تو نمی تونی با زبون بیرون بگی ژ

5.الان داری امتحان میکنی

7.الان خندت گرفت

8.اصلا ندیدی عدد 6 رو جا انداختم

9.الان چک کردی ببینی واقعا جا انداختم عدد 6 رو یا نه

10.الان باز می خندی
محسن ایران نژاد روی. ای که چون من هزارها داری آسمانی پُر از دعا داری دستهایم دخیلتان هستند بسکه دستِ گره گشا داری از گدا هم کریم میسازی بسکه اعجاز کیمیا داری من هوای تورا به سر دارم تو هوای دلِ مرا داری هرچه بیمار هم بیاید باز تو برایِ همه دوا داری دلش ته ی به من میگفت: خوش به ح رضا داری ولادت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) هشتمین شیعیان از سلاله پاک رسول خدا و هشتمین جانشین مکرم را به شما دوستان عزیز تبریک میگویم. تیم های ملی آرژانتین و آلمان از ساعت 23:30 یکشنبه شب در ورزشگاه ماراکانای شهر ریودوژانیرو به مصاف هم رفتند تا فینال جام جهانی 2014 را برگزار کنند. این دیدار در پایان 90 دقیقه بدون گل به پایان رسید و ماریو گوتسه با گلی که در دقیقه 113 به ثمر رساند باعث شد آلمان یک بر صفر پیروز شود و چهارمین ستاره روی پیراهن آلمان نقش ببندد. ناز با لحن زیر و بم داری باز گفتی که دوستم داری از سر سادگی ندانستم سر جور و سر ستم داری تو هم آری دل مرا بشکن مگر از دیگران چه کم داری؟ تو بیا و سر از تنم بردار بیش از این حق به گردنم داری من سراسیمه می شوم، تو بخند تا تو داری مرا چه غم داری؟ راستی چیز حیرت انگیزی است این دل آدمی... تو هم داری؟! شاعر : محمد مهدی سیار بی خواب ها آدمهای گناه داری هستند. آدمهایی که شب ها حتی موقع به زور جا شدن توی رخت خواب هم مغزشان مثل ساعت کار می کند. اینها بی خواب های گناه داری هستند مثل من که همین چند دقیقه ی پیش لااله الا الله آ مهدیه ی توی گوشم دنگ دنگ می زد، و رگ م توی دست مچاله شده زیر سرم و سرم از دست عاطفه ی چهار نفره رو به رویی. من هم آدم گناه داری هستم که بعد ا. سه ماشین (الف)، (ب) و (ج) را که در تصویر آمده است را در نظر بگیرید. ورود قطعه ها و مدت های انجام کار به شرحی ست که نشان داده شده.(مدت ها به دقیقه است) ماشین (الف) کار قطعه های نوع (الف)، ماشین (ب) کار قطعه های نوع (ب) و ماشین (ج) کار هر دو نوع قطعه را انجام می دهد. تمام ماشین ها در معرض خطرش تگی است:
ماشین (الف) در هر350±400 دقیقه با 14±15 دقیقه از کا. ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داریکی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داریمن غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟برع چشمهایم چشمی صبور داریاز ها برون شد، سوز نهانی ماکوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویتکی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟ «شعر زمان» ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟ برع چشمهایم چشمی صبور داری از ها برون شد، سوز نهانی ما کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟ ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟ برع چشمهایم چشمی صبور داری از ها برون شد، سوز نهانی ما کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟ دو تیم فوتبال ایران و آرژانتین از ساعت 20:30 ب (شنبه) در ورزشگاه مینیه روی شهر بلوهوریزنته به مصاف هم رفتند تا دومین دیدار خود در گروه f را برگزار کنند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود آرژانتین خاتمه یافت. مسی در دقیقه 1+90 گل برتری آرژانتین را به ثمر رساند . در هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال روسیه تیم های روبین کازان و اسپارتاک مسکو امروز ( ) به مصاف هم رفتند که در پایان تیم روبین کازان در زمین خودش با نتیجه 4 بر صفر ش ت خورد.

به گزارش تسنیم، در این مسابقه که دیدار افتتاحیه لیگ برتر روسیه نیز محسوب می شد، آزمون مهاجم ایرانی روبین کازان از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و تا آ ین دقیقه نیز در زمین حضور داشت، اما این بازیکن هم نتوانست مانع ش ت سنگین تیمش شود.

گل های اسپارتاک را آرتم ژوبا در دقایق 26 و 53، دنیس گلوشاکوف در دقیقه 74 و لوکاس باریوس در دقیقه 90 وارد دروازه شاگردان بیلیالدینوف د.

ادامه دیدارهای هفته اول لیگ برتر روسیه در سه روز آینده برگزار خواهد شد. موش صحرایی داری عجیب است، این جانداران به سرطان بسیار مقاوم هستند، تقریبا ۲۰ دقیقه بدون ا یژن زنده می مانند و به سختی درد را حس می کنند. سلام از این هفته دوستان مسابقه داریم اب ناشتا ا امتیاز رعایت محدوده کالری 10 امتیاز ( از سبد غذایی ترکیبی شال پرو تئین کربو هیدرات و سبزیجات و میوه جات ) حداقل 20 دقیقه پیاده روی تند 10 امتیاز هر 20 دقیقه اضافه 5 امتیاز نخوردن چیپس و پفک و شیرینی جات 5امتیاز خوردن 8 لیوان اب 1 امتیاز اعلام وزن این هفته : گلبرگ 53 بهار 52.800 طناز 55.500 فرشته شبی که تلویزیون به نظرسنجی درباره خود تن نداد! وقتی سریال 50 قسمتی یا3600 دقیقه ای کلاه پهلوی 20 میلیارد تومان آب می خورد بیش از300 مسابقه فوتبال در سال هم 36000 دقیقه آنتن را پُر می کند. آیا مطالبه کمتر از 10 برابر کلاه پهلوی گزاف است؟ تور لحظه آ ی -تور لحظه آ ی کیش-تور دقیقه 90-تور آفری -تور ارزان کیش-تور لحظه آ ی -تور لحظه آ ی کیش-تور دقیقه 90-تور آفری -تور ارزان کیش-تور لحظه آ ی -تور لحظه آ ی کیش-تور دقیقه 90-تور آفری -تور ارزان کیش-تور لحظه آ ی -تور لحظه آ ی کیش-تور دقیقه 90-تور آفری -تور ارزان کیش-تور لحظه آ ی -تور لحظه آ ی کیش-تور دقیقه 90-تور آفری -تور ارزان کیش-تور لحظه آ ی -ت. «شعر زمان» ای آنکه در نگاهت حجمی زنور داری کی از مسیر کوچه قصد عبور داری؟ چشم انتظار ماندم، تا بر شبم بت ای آنکه در حجابت دریای نور داری من غرق در گناهم، کی می کنی نگاهم؟ برع چشمهایم چشمی صبور داری از ها برون شد، سوز نهانی ما کوک است ساز دلها، کی میل شور داری؟ در خواب دیده بودم، یک شب فروغ رویت کی در سرای چشمم، قصد ظهور داری؟ ساموئل اسمای ، مولف کتاب اخلاق و اعتماد به نفس، بر این اعتقادست که تکرار کارهای کوچک نه تنها شخصیت انسان را میسازد بلکه شخصیت ملت ها را تعیین می کند. v اگر روزی 15 دقیقه را صرف خودسازی کنید در پایان یک سال، تغییر ایجاد شده در خویش را به خوبی احساس خواهید کرد. v اگر روزی 15 دقیقه از کارهای بی اهمیت خویش بکاهید، ظرف چند سال موفقیت نصیبتان . حامد حدادی بهترین بازیکن ایران در دیدار برابر چین بود. تیم ملی بسکتبال ایران در دومین دیدارش از رقابت های کاپ آسیا به مصاف چین رفت و با نتیجه 64 بر 51 تن به ش ت داد. در این مسابقه حامد حدادی با ب 15 امتیاز و تاثیرگذاری 16 بهترین بازیکن ایران بود.

** آمار کامل بازیکنان ایران به شرح زیر است:

سامان ویسی: 25 دقیقه و 18 ثانیه،9 امتیاز،4 ریباند،4 پاس منجر به گل، 3 توپ ربایی و تاثیرگذاری 17

بهنام یخچالی: 36 دقیقه و 13 ثانیه، 2 امتیاز، 4 ریباند

اوشین ساهاکیان: 29 دقیقه و 54 ثانیه، 4 امتیاز، 1 ریباند، 2 پاس منجر به گل، 2 توپ ربایی و تاثیرگذاری 4

محمد جمشیدی: 18 دقیقه و 42 ثانیه،5 امتیاز

حامد حدادی، 25 دقیقه و 12 ثانیه، 15 امتیاز، 9 ریباند، 2 بلاک شات و تاثیرگذاری 16

روزبه ارغوان: 9 دقیقه و 40 ثانیه،2 امتیاز، 1 ریباند

سجاد مشایخی: 15 دقیقه و 47 ثانیه، 6 امتیاز، 3 ریباند، 4 توپ ربایی و تاثیرگذاری 4

آرمان زنگنه: 2 دقیقه و 48 ثانیه، 2 امتیاز،1 ریباند و تاثیرگذاری 3

محمدرضا اکبری: 21 دقیقه و 36 ثانیه ، 3 امتیاز، 4 ریباند، 1 پاس منجر به گل و تاثیرگذاری 1

یونس لاله زاده: 4 دقیقه، 3 امتیاز، 1 ریباند

اصغر کاردوست: 10 دقیقه و 37 ثانیه، 4 ریباند، 1 بلاک شات و تاثیرگذاری 3

ارسلان کاظمی در ترکیب تیم ملی ایران حضور نداشت.

در ترکیب تیم ملی چین شانگ گائو با ب 13 امتیاز و تاثیرگذاری 19 بهترین بازیکن تیمش بود. او موثرترین بازیکن میدان بود. هالین دانگ نیز با 10 امتیاز و 11 ریباند دیگر بازیکن موثر چین نام گرفت. با یاد دوست درود وقتی اینهمه سوال شیرین است چرا برخی از سر بی سلیقگی ، سوال های تلخ می پرسند. سوال های تلخ: 1- چرا این قدر ش ته شدی؟ (طرف توی دلش می گوید؛ مگه ...) 2- موها را سفید کردی؟(به تو چه. نه اینکه خودت هیچ فرقی نکردی) 3- کجا بودی، نبودی؟(سر ....!) 4- رنگت پریده، مریضی؟(خودت مریضی!) 5- چقدر رنگت زرده؟(آه سبزه!) 6- چندتا بچه داری؟(این مقدمه ای اس. بگذار قیامت م چند دقیقه
با بغض نگاهت م چند دقیقه یک عمر به پای تو نشستم گله ای نیست
بگذار شکایت م چند دقیقه بنشین که شکایت کنم از باعث این عشق
با چشم تو صحبت م چند دقیقه می گفت پدر گریه نباید د مرد
سخت است رعایت م چند دقیقه رسم است که خنجر بزند دوست به پشتم
بگذار رفاقت م چند دقیقه صدبار به پای تو بیفتم دم رفتن
احساس لیا. از رقابت های فوتبال لیگ دسته سوم کشور تیم مس نوین کرمان و شهرداری بم بعد از نود دقیقه تلاش به تساوی یک بر یک رضایت دادند. در دیدار اول گروه h بلژیک و الجزایر از ساعت 20 و 30 دقیقه در ورزشگاه مینیه رو به مصاف یکدیگر رفتند. نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود الجزایر به پایان رسید.
یان فرتونگن بازیکن شماره 5 بلژیک در دقیقه 23 در محوطه جریمه روی بازیکن الجزایر مرتکب خطا شد و داور بازی پس از نشان دادن کارت زرد نقطه پن ی را نشان داد.
فقولی بازیکن شماره 10 تیم الجزایر دقیقه 24 نخستین گل را از روی نقطه پن ی به ثمر رساند.
در نیمه دوم فلاینی بازیکن تیم بلژیک در دقیقه 70 با ضربه سر دروازه تیم الجزایر را باز کرد تا نتیجه این دیدار به تساوی کشیده شود و در ادامه مارتینز در دقیقه 80 با شوتی دیدنی گل دوم را به ثمر رساند تا اروپا سه امتیاز این بازی را ب کند.