چهار سوی علم

به نقل از خبرگزاریها در مورد چهار سوی علم : شهر چهار طاقی های ایرانطارم را می َتوان شهرستان چهار طاقی های زیبا و تاریخی نام برد . این چهار طاقی ها در سال 1353 شمسی با نام آتشکده های ساسانی در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده اند . در سالهای اخیر با انجام گمانه زنی و بررسی داده های باستانشناسی خصوصاً سفالهای موجود،  آتشکده بودن انها با شک و تردید همراه شده است و چهار طاقی های مورد بح. سقوط خودروی پیکان به دره ای در گردنه چهار طاق لردگان، چهار کشته و یک زخمی بر جای گذاشت. وااااااااااااای امروز خیلی خوشحالم چون امروز سالگرد تشکیل وان دیه چهار سال از اون اتفاق بزرگ میگذره چهار سال از وقتی که پسرا لبخند رو روی لبای مردم کاشتند میگذره عالی کار د تو این چهار سال بــــــــــــــــــــــــــــــــوســــــــــــــــــــــــــــ................... واحد مرکزی خبر نوشت: چهار کشور عربستان، امارات، بحرین و مصر در بیانیه ای به صورت تلویحی بر ادامه تحریمهای تحمیلی به قطر تا زمانیکه دوحه خواسته های سیزده گانه این چهار کشور را برآورده کند تأکید د. مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان چهار محال و بختیاری از ناپدید شدن چهار نفر در شهرستان لردگان در پی بارش شدید باران خبر داد. مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور امروز با برگزاری چهار دیدار در چهار شهر مختلف دنبال شد و در مهم ترین دیدارها دو تیم ان و پدیده علیرغم میزبانی از دور رقابت ها کنار رفتند. رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2017 از امروز آغاز می شود و چهار کشورمان طی دو روز اخیر به میدان می روند؛ 9 بازیکن در بازی های این تیم ها توانستند بیشترین تاثیر را بگذارند، بازیکنانی که می توانند در آسیا نیز امتیازآور باشند. چگونه چند کلمه چهار حرفی توانسته اند در میان هزاران کلمه چهار حرفی تا این حد تاثیرگذار ظاهر شوند؟ مراسم وزن کشی چهار وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان برگزار شد و چهار ایران رقبای خود را شناختند. قرآنی در مسجد روستای نگل استان کردستان جای گرفته که بنا به اعتقادات و باورهای مردم یکی از چهار قرآن خطی است که در زمان خلیفه سوم به رشته تحریر در آمده و به چهار اقلیم دنیا فرستاده شده است. در ویدئوی تازه گروه تروریستی ، چهار کودک بعد از خواندن بیانیه هایی، چهار نفر را سر می برند. سینمایی "خوب بد جلف" ساخته پیمان قاسمخانی مرز چهار میلیارد تومان را رد کرد. با تصمیم سرمربی تیم ملی فوتبال، چهار ملی پوش راهی قطر نمی شوند. خب رسیدیم به پست چهار صدمین  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] س رست بنیاد مسکن انقلاب ی شهرستان برخوار گفت:از چهار سال گذشته تا کنون، چهار هزار و831 فقره سند در شهرستان برخوار صادر و به مالکان تحویل داده شده است.
به من بگو کدام خورشید از چهار طرف طلوع می کند ؟ از چهار طرف غروب ؟ تو از چهار طرف زیبا بودی من از چهار طرف تنها !
محمد عسکری ساج سینمایی "خوب بد جلف" ساخته پیمان قاسمخانی مرز چهار میلیارد تومان را رد کرد. فرزندان خانواده در این چهار روز تصور می د که مادر و ناپدری شان در خواب هستند. لورا بیکر خبرنگار به چهار مورد از موارد سند مشترک کره شمالی و دست یافته است. مراسم وزن کشی چهار وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان در شهر بیدگوشچ لهستان برگزار شد.
   حروف نام تو در بریل:
.
1345 1235 1245 234
.
یعنی:
.
حرف اول: خانه های یک, سه, چهار, پنج. حرف دوم: یک, دو, سه, پنج. حرف سوم: یک, دو, چهار, پنج. حرف آ : دو, سه, چهار.
چهار آشوب، نهنگ عنبر، برادرم خسرو و ویلایی ها بزودی اکران خواهند شد. گذر زمان بر چهار نسل تویوتا ا
تویوتا ا، به خصوص نسل چهارم آن، یکی از پرطرفدارترین و برترین خودروهای کوپه اسپرت تاریخ است. در ادامه،  همراه با یک ویدئوی تماشایی؛ نگاهی کوتاه خواهیم داشت بر چهار نسل گذشته از افسانه‌ی تویوتا ا. چهار که با ربودن مرد جوانی، چهار و نیم کیلو طلای همراهش را به سرقت برده بودند در جلسه دادگاه حرف های عجیبی زدند. رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت: عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی و تقویت زیرساخت های رفاهی در چهار بقعه متبرکه این شهرستان آغاز شده است. افزایش چهار برابری تولید محتوای بومی در فضای مجازی
با توجه به توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در چهار سال اخیر،  ارتباطات اعلام کرد که تولید محتوای داخلی فضای مجازی چهار برابر و تعداد کاربران ۲۰ برابر شده است. یاد و خاطره جمشید ارجمند، رضا رستمی، علی وزینی و محسن سیف در جشنواره فجر گرامی داشته شد. تمرینات پرسپولیس در فصل جدید از امروز آغاز می شود و سرخپوشان باید در لیگ هفدهم در چهار جام بجنگند. محمد فاضلی در خبرآنلاین نوشت: امروز صبح رأی گیری برای تعیین مسیری که در چهار سال آ این قرن شمسی (1300-1400) طی خواهیم کرد آغاز می شود. نمرات آزمون میان ترم مدیریت ب و کار و بهره وری گروه دوشنبه 15:30 الی 17 ردیف نمره به عدد نمره به حروف توضیحات 1 غ غایب 2 غ غایب 3 غ غایب 4 4 چهار 5 2 دو 6 غ غایب 7 4 چهار 8 4 چهار 9 غ غایب 10 4.5 چهار و نیم 11 4 چهار 12 6 شش 13 6 شش 14 6 شش 15 غ غایب 16 6 شش 17 5 پنج 18 3.5 سه و نیم 19 غ غایب 20 4.5 چهار و نیم 21 4 چهار 22 6 شش 23 غ غایب 24 5 پنج 25 غ عایب 26 غ غایب 27 4.5 چهار و نیم 28 غ غایب 2. رقابتهای چهار وزن دوم کشتی آزاد بازیهای همبستگی کشورهای ی از صبح امروز در شهر باکو آذربایجان آغاز شد. قائم مقام معاون صدا از اختصاص چهار شبکه رادیویی ایران، جوان، ورزش و معارف برای مناظره نامزدهای انتخابات خبرداد و گفت: چهار استودیو برای ضبط گفت وگوی نامزدها پیش بینی شده است. وقوع چهار فقره تصادف در محورهای جنوبی سیستان وبلوچستان ۳ کشته و چهار مجروح داشت. باقر (س) می فرماید:
چهار چیز است که مقدار کم آنها هم بسیار است؛
آتش،
خواب،
بیماری،
دشمنی.
[مقدار کم هر یک از این چهار چیز را ناچیز نشمارید بلکه مقدار کم آنها نیز بسیار است و می تواند منشأ پیامد زیاد باشد].

(کتاب الخصال، ص238) قابل توجه دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد با توجه به افزایش برگزاری تعداد جلسات دفاعیه در ماههای آ تابستان ، جلسات دفاعیه به صورت ذیل برنامه ریزی گردیده است. لذا دانشجویان محترم با توجه به ج زمانبندی ذیل ، لازم است فرم تسویه قبل از دفاع و یک نسخه از فایل نهایی پایان نامه را تا 2 هفته قبل از دفاعیه به اداره تحصیلات تکمیلی تحویل ده. طی ٢٤ ساعت گذشته، ٤تصادف در جاده های کشور رخ داده که یکی از آنها منجر به کشته شدن ٤نفر شده است. پس از انصراف سریزدی و با رای اعضای شورا، چهار ک دایِ نهایی برای انتخاب شهردار کرج معرفی شدند. معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی اسان شمالی گفت : چهار ماه گذشته، چهار هزار و 100بهره بردار با 31 میلیارد تومان اعتبار در سامانه بهین یاب نام نویسی د. میزان نوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی جزئیات کشف چهار جسد در قسمت غربی ساختمان پلاسکو را اعلام کرد. احمدرضا کاظمی در ستون طنز رو مه قانون نوشت: خبر جالب بود و ترسناک؛ طبق جدیدترین آمارهای اجتماعی منتشر شده «به ازای هر چهار نفر در کشور، یک نفر دارای اختلال روانی است». به نظر من این آمارها رو نباید این قدر صریح مطرح کنن، حداقل غیرمستقیم بگن بهمون! اینجوری: «به ازای هر چهار نفر در کشور، سه نفر دارای سلامت روانی هستند». این هفته پس از یازده هفته مجددا بازیها با حضور چهار تیم برگزار گردید . تیم زرد با چهار برد اول ، تیم قرمز با سه برد دوم و دو تیم آبی و مشکی با دو برد مشترکا سوم شدند . این هفته در روزی که داریوش حضور نداشت عنوان بهترین دروازه بان را جواد خسروی بخود اختصاص داد . اخطاریهای این هفته نیز اردوان و سجاد بودند . بهترین گ نان این هفته امین و ایما. رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث علوم پزشکی کرمان گفت: براثر برخورد شدید تریلر و سواری l90 چهار نفر جان خود را از دست دادند. چهار "ایتالیا ایتالیا"، "زرد"، "مالاریا" و "قهرمانان کوچک" این روزها در سینماهای کشور اکران شده است. این چهار استقلالی، سال 1361، پرویز مظلومی، مجید نوروزی، هوشنگ زرین کمر ، اصغر حاجیلو برخورد دو خودرو در آزادراه قزوین - زنجان چهار مصدوم بر جای گذاشت. پلیس لندن کشته شدن چهار نفر در حمله امروز به پارلمان بریتانیا را تایید کرد. امروز چهار شنبه ۳ داد ماه ۱۳۹۶ برابر با ۲۷ شعبان ۱۴۳۸، ۲۴ می ۲۰۱۷ است. مردم دورود و ا در مجلس به وم تسریع در روند ساخت پروژه چهار خطه ا - شازند تأکید کرد و گفت: تکمیل این چهار خطه نیازمند حداقل 170 میلیارد تومان اعتبار است. امروز چهار شنبه 29 دی ماه 1395 برابر با: 19ربیع الثانی 1438, 18ژانویه2017 است. امروز چهار شنبه 12 مهر ماه ۱۳۹۶ برابر با 13 محرم ۱۴۳۸، 4 اکتبر ۲۰۱۷ است.