کارت زرد مجلس به ارشاد علی مطهری از پاسخ قانع نشد

به نقل از خبرگزاریها در مورد کارت زرد مجلس به ارشاد علی مطهری از پاسخ قانع نشد : نمایندگان مجلس از پاسخ کشور به سوال 8 درباره علت فقدان نظارت فرمانداران بر مصوبات و عملکرد شوراها و فقدان کارایی هیات حل اختلاف استان ها قانع نشدند. زاهدان در مجلس به طور مشروط از پاسخ های کار، تعاون و رفاه اجتماعی به سوالاتش قانع شد. همشهری آنلاین: نمایندگان مجلس شورای ی در جلسه علنی صبح امروز ( ) پس از طرح سوال شاهین شهر از ارتباطات اعلام د که از پاسخ قانع شدند. کم کاری وزارت فرهنگ و ارشاد ی در جلوگیری از استفاده از کلمات بیگانه در عناوین فروشگاه ها و محصولات منجربه دادن کارت زرد مجلس به ارشاد شد. همشهری آنلاین: نمایندگان مجلس شورای ی از پاسخ های علی طیب نیا امور اقتصادی و دارایی قانع شدند. با قانع نشدن نمایندگان از پاسخ های تعاون، کار و درباره اشتغال اتباع بیگانه در کشور، دومین کارت زرد مجلس دهم به علی ربیعی رسید. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ولی الله داداشی، مجید ناصری نژاد و جواد کریمی قدوسی از پاسخ های خارجه به سوالاتشان در نشست کمیسیون قانع نشدند. نمایندگان مردم در مجلس پس از توضیحات نفت در رابطه با نحوه و چگونگی قراردادهای نفتی، از پاسخ های وی قانع شدند. نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با یادآوری سوال ۴ نفر از نمایندگان از دادگستری، گفت: نمایندگان از پاسخ های قانع نشدند و درنهایت این سوالات به صحن مجلس ارجاع داده خواهد شد. اولین کارت زرد مجلس به یک ت دوازدهم نمایندگان مجلس از پاسخ کشور به سوال 8 درباره علت فقدان نظارت فرمانداران بر مصوبات و عملکرد شوراها و فقدان کارایی هیات حل اختلاف استان ها قانع نشدند. گروه - رجانیوز، نمایندگان ملی شورای ی در جلسه علنی امروز 11 مهر پارلمان از پاسخ عبدالرضا رحمانی فضلی به سوال مشترک 8 مجلس قانع نشدند. بنابراین گزارش، . همشهری آنلاین: در جلسه علنی یکشنبه-۲۰ فروردین-مجلس حسینعلی حاجی دلیگانی و ۱۳ نفر از نمایندگان مجلس از بیژن نامدار زنگنه، نفت در خصوص قراردادهای جدید نفتی و تضاد آن با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و همچنین فعالیت های آموزشی صنعت نفت سوال د که زنگنه توانست با پاسخ های خود مجلس را قانع کند. نمایندگان مجلس شورای ی از پاسخ علی ربیعی تعاون، کارو رفاه اجتماعی به سوال ملی محمدرضا پورابراهیمی مردم کرمان قانع شدند. مجلس از پاسخ های اقتصاد به سوال درود در مورد علت عدم بازگشت منابع حاصل از تسهیلات مسکن مهر به بانک مرکزی از سوی بانک مسکن قانع شد. تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای ی گفت: سوال کریمی قدوسی از درباره واردات کالاهایی بود که در کشور تولید می شود، که وی از پاسخ های شریعتمداری قانع نشد و قرار شد سوال به صحن مجلس ارسال شود. تهران (پانا) - مردم مشهد در مجلس سؤال خود از فرهنگ و ارشاد ی درباره تعیین تکلیف یارانه مطبوعات را پس گرفت. نمایندگان مجلس از پاسخ های تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت بی توجهی به فرصت های شغلی از سوی اتباع بیگانه قانع نشدند. نمایندگان مجلس از پاسخ ی به سؤال ارومیه درباره علل بی برنامگی در بخش حمل و نقل ریلی قانع شدند.
مجلس از پاسخ های تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص علت بی توجهی به فرصت های شغلی از سوی… اقتصاد در جلسه امروز مجلس پس از دریافت سومین اخطار و کارت زردش از مجلس استیضاح می شود.

نمایندگان مجلس شورای ی در نشست علنی امروز پارلمان سؤال ملی مهرداد بذ اش تهران از علی طیب نیا امور اقتصادی و دارایی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

بذ اش در این سؤال از اقتصاد پرسید: 1- علت عدم اجرای مصوبه گشایش lc با پرداخت 30٪ ت توسط بانک ها چیست؟ 2- آ ین وضعیت درآمدهای مالیاتی در سال 1392 به چه میزان است؟

بذ اش پس از استماع توضیحات از پاسخ های وی قانع نشد و خواستار رأی گیری از نمایندگان در صحن علنی شد.

وکلای ملت نیز با 80 رأی موافق، 105 رأی مخالف و 10 رأی ممتنع از مجموع 211 حاضر در صحن علنی از پاسخ های اقتصاد قانع نشدند و بدین ترتیب اقتصاد سومین کارت زرد خود را از پارلمان دریافت کرد.

طبق آیین نامه داخلی پارلمان، در صورتی که در هر دوره مجلس ی 3 بار از نمایندگان کارت زرد دریافت کند، زمینه استیضاح وی در پارلمان فراهم می شود.

وکلای ملت پیش از این به علی اصغر فانی آموزش و پرورش (2 کارت زرد)، علی ربیعی کار، تعاون و رفاه اجتماعی (یک کارت زرد)، رضا فرجی دانا سابق علوم (یک کارت زرد)، علی طیب نیا امور اقتصادی و دارایی (دو کارت زرد )، علی جنتی فرهنگ و ارشاد ی (2 کارت زرد)، عبدالرضا رحمانی فضلی کشور (یک کارت زرد) و محمدرضا نعمت زاده صنعت، معدن و تجات (2 کارت زرد) و محمود واعظی ارتباطات (یک کارت زرد) داده بودند. راه و شهرسازی گفت: معمولا استیضاح وقتی به جریان می افتد که پاسخ به سوال ها در نوبت های پیشین قانع کننده نباشد. چه در دوره مجلس پیشین و چه این دوره حتی بدون جریان افتادن یک سوال و بدون گرفتن کارت زرد مستقیما مورد استیضاح قرار می گیرم که البته شکوه ای نیست. راه و شهرسازی گفت: معمولا استیضاح وقتی به جریان می افتد که پاسخ به سوال ها در نوبت های پیشین قانع کننده نباشد. چه در دوره مجلس پیشین و چه این دوره حتی بدون جریان افتادن یک سوال و بدون گرفتن کارت زرد مستقیما مورد استیضاح قرار می گیرم که البته شکوه ای نیست. نمایندگان مجلس شورای ی از پاسخ های بیژن زنگنه قانع شدند. مردم رشت در مجلس گفت: به جای اینکه معاونین رئیس جمهور پاسخ سوالات را بدهند از منظر حقوقی مدعی بودند که این سوال قابل طرح نیست و رئیس جمهور نباید در مجلس بیاید و پاسخ بدهد عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: استیضاح کنندگان راه و شهرسازی از پاسخ های ی قانع نشدند و گزارش کمیسیون در این خصوص به هیئت رئیسه مجلس ارسال می شود. مردم سقز و بانه در مجلس شورای ی گفت: تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی فولاد در کمیسیون اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد که البته بعید است تفحص کنندگان از پاسخ کار در این باره قانع شوند. نمایندگان مجلس سوالات قزوین و تهران از ارتباطات را وارد ندانستند. از سال 92 که پا به ساختمان پاستور گذاشته است تا امروز نزدیک به 4 سال و 4 ماه می گذرد و در این مدت 19 کارت زرد از طرف مجلس به ت یازدهم و دوازدهم نشان داده شده است. البته سهم مجلس نهم با 15 کارت قابل توجه است که نشان می دهد اختلافات چاشنی ارائه این کارت ها بوده است. از جیب مجلس دهم هم 4 کارت بیرون آمده است و با کارت زردی که 21 آذرماه نمایندگان به . فرهنگ و ارشاد ی با حضور در مجلس شورای ی به سؤالی درباره یارانه مطبوعات پاسخ داد. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در جلسه امروز با رد و بدل مباحث میان نمایندگان ت و مجلس در مجموع ما از توضیحات مطرح شده از سوی رئیس جمهور ت قانع نشدیم و سوال کنندگان بر ادامه مسیر سؤال های خود استمرار دارند. مطهری در پاسخ به این دانشجو با بیان این که حجاب مسأله کم اهمیتی نیست، تأکید کرد: قرآن به حجاب به عنوان یک مسأله با اهمیت نگاه کرده است و تفاوت نگاه ی با غربی در همین است، در خصوص گشت ارشاد نیز مجلس…
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تقاضای 108 مجلس با توجه به قانع نشدن سوال کنندگان از پاسخ… نمایندگان مجلس از پاسخ ربیعی به سوال اصفهان درباره علت عدم اجرای بیمه کارفرمای کشاورزان و پرداخت نشدن مستمری همسر متوفیان سنوات قبل قانع شدند. نمایندگان زن مجلس پیگیر سوال از کشور درباره کتک زدن دختران توسط گشت ارشاد شدند. عضو فرا یون امید مجلس گفت: نمایندگان سوال کننده از درباره موسسات اعتباری قانع نشدند. یکی از امضا کنندگان طرح سئوال از رئیس جمهور گفت: نمایندگان مجلس از پاسخ های نمایندگان ویژه در مورد دومین سئوال از رئیس جمهور قانع نشدند. رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: استیضاح کنندگان کار از پاسخ در کمیسیون اجتماعی قانع نشدند و استیضاح به صحن علنی مجلس ارسال شد. دبیر کل جبهه پیروان خط و ی با بیان اینکه قلب بسیاری از علاقمندان به انقلاب با بداخلاقی های مناظره ها جریحه دار شد، گفت: پاسخ هایی که تی ها دادند چیزی نبود که قانع شوم. نمایندگان مجلس از پاسخ های نفت در خصوص الگوی جدید قراردادهای نفتی با توجه به قول وی مبنی بر اینکه تا زمانی که شورای عالی امنیت ملی این قراردادها را تائید نکند، اجرا نمی کنیم، قانع شدند. مردم کرمانشاه در مجلس، ضمن تذکر به فرهنگ و ارشاد ی گفت: روز استیضاح تقدیم هیات رئیسه مجلس می شود. نمایندگان مجلس از پاسخ های نفت در رابطه با روند استخدام نخبگان و فارغ حصیلان دانشکده صنعت نفت قانع شدند. سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: سوال درباره واردات محصولات تراریخته به علت قانع نشدن سوال کننده از پاسخ قاضی زاده هاشمی در صحن مجلس مطرح می شود. یک مجلس شورای ی درباره عملکرد گشت ارشاد گفت: نیروی انتظامی باید یک پایش درخصوص گشت ارشاد داشته باشد. امروز این گشت برای نسل جدید ما خوشایند و مثبت نیست. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: استیضاح کنندگان کار، تعاون و رفاه اجتماعی از پاسخ های ربیعی قانع نشدند و گزارش کمیسیون در این خصوص به هیئت رئیسه ارسال خواهد شد. مطهری در پاسخ به تذکر کواکبیان در مورد اجرای سیاست های کلی انتخابات از سوی ت، گفت: بهتر بود ت لایحه جامع انتخابات را زودتر به مجلس می آورد، که یکی دو بار هم قول آن را داد، اما به نظر می رسد دیر شده باشد.اما دست مجلس بسته نیست سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: در سوالی دیگراز پرسیده شد که قوه قضاییه بر چه مبنایی حساب باز کرده و تعداد این حساب ها چقدر است میزان واریزی و موارد مصرف را بیان کنید. در رابطه این سوال نیز توضیحاتی ایراد د که ۱۶ سوال کننده قانع نشدند و این سوال نیز به صحن علنی مجلس رفت. موافقت زنگنه با صدور کارت های جدید بنزین 12:23

در پی مشکلات کشاورزان برای تامین سوخت ادوات کشاورزی، نفت صدور کارت سوخت برای کشاورزان را پذیرفت.

به گزارش پانا نیوز به نقل از سایت وزارت نفت، در پی مشکلات کشاورزان برای تامین سوخت ادوات کشاورزی، روز گذشته نمایندگان مجلس از بیژن زنگنه، نفت درخواست د که برای کمک به کشاورزان کارت سوخت برای آنها صادر شود .

نفت که روز گذشته در کمیسیون کشاورزی برای پاسخ به سوال نمایندگان حاضر شده بود، با صدور کارت سوخت به کشاورزان موافقت کرد مشروط به اینکه کشاورزان در مرحله اول فقط از جایگاه های تعیین شده سوخت دریافت کنند که نمایندگان نیز این پیشنهاد را پذیرفتند.

براین اساس، مقرر شد وزارت نفت، کارگروهی برای صدور کارت سوخت کشاورزان تشکیل دهد، کارگروهی هم متشکل از چهار نفر از اعضای کمیسیون کشاورزی، شامل محمد مهدی برومندی، پاپی زاده، نیازآذر و میرمراد زهی از نمایندگان مجلس تشکیل می شود که در کنار وزارت نفت، برای تهیه کارت سوخت و برق دار چاههای کشاورزی که از مصوبات بودجه سال ١٣٩٣ است اقدام می کنند.

گفته می شود: دیروز نفت به کمیسون کشاورزی مجلس رفت تا به سوال نادر قاضی پور درباره علت توزیع نامناسب سوخت بین تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی پاسخ دهد که در نهایت با توضیحات نفت، سوال کننده قانع شد. تنکابن در اعتراض به برگزاری کنسرت های مختلط در غرب استان مازندران پس از مطرح موارد انتقادی و قانع نشدن از اظهارات فرهنگ و ارشاد ی جلسه را ترک کرد. رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از طرح ۶ سوال از ارشاد در این کمیسیون خبر داد. سخنگوی مجمع نمایندگان حداکثری ی منا گفت: درخواست داریم مجلس وارد قضیه بشود و خارجه و ارشاد در رابطه با پیگیری ها و اقداماتشان در خصوص فاجعه منا مورد سوال قرار بگیرند. نمایندگان مجلس شورای ی در جلسه علنی امروز یکشنبه (۲۶ فروردین) از پاسخ های محمدجواد آذری جهرمی به دو سوال ملی و مشترک سیده حمیده زرآبادی مردم قزوین و سیده فاطمه حسینی تهران قانع شدند.