کار و فناوری

به نقل از خبرگزاریها در مورد کار و فناوری :
پیرو هماهنگی های به عمل آمده نظر به اینکه مقرر است دومین جشنواره زیست فناوری در 25 فروردین ماه سال 1393 به مدت سه روز در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شود ، خواهشمند است سرگروههای محترم استانها نسبت به معرفی افراد واجد شرایط بر اساس ج سهمیه توزیع استانی پیوست با لحاظ نمودن اولویت های زیر اقدام مقتضی را به عمل آورند: 1- دارا بودن مد.
خلاصه : ادعا می شود که ایران در زمینه فناوری نانو جزء چند کشور برتر دنیا (آ ین ادعا: هفتم) و کشور اول خاورمیانه است، اما تا کنون هیچ راستی آزمایی دقیقی برای این ادعا ارائه نشده است. .. پژوهشهای علمی ضابطه مندند و با هیاهو و تبلیغات تی و ... دانش و فناوری ایجاد نمی شود. ...مشروح این مطلب را در ادامه بخوانید . . . . گروه کار و فناوری آموزش وپرورش اسان رضوی با همکاری دفتر تالیف کتابهای درسی فنی حرفه ای و کاردانش، فرهنگیان و مجتمع آموزشی پویندگان رس مشهد مقدس در نظر دارد با هدف بومی سازی پروژه های کتاب های کار و فناوری دوره اول متوسطه و در راستای بسط و گسترش توانمندی های استان های کشور اولین همایش کشوری طراحی و ساخت پروژههای بومی کار و فناوری (د. تعلیم و تربیت، پیوسته یکی از دغدغه های والدین و نظام آموزشی کشور بوده و هست؛ واژه ای که فرایندی پیچیده را در خود جای داده و خانواده ها و نظام آموزشی مداوم در تلاش اند این فرآیند را با توجه به امکانات و ضروریات آن عصر، بهتر و سریع تر به سرمنزل مقصود برسانند.
عصر حاضر که عصر it یا همان فناوری اطلاعات و ارتباطات است، می تواند کمک شایانی به این امر بنماید. امروزه استفاده فرزندان از رسانه ها و فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی اجتناب ناپذیر بوده که آسیب ها و پیامدهای آن در شماره های پیشین مورد بررسی قرار گرفت. در این جا، قصد داریم که نقش این فناوری را در خدمت تعلیم و تربیت مورد بحث قرار دهیم و تأثیر آن را در بهبود کیفیت تعلیم و تربیت و نیز چگونگی نقش خانواده، نظام های آموزشی و سازمان های فرهنگی را در اجرای آن بیان نماییم. به اطلاع کلیه همکاران شرکت کننده در دوره ضمن خدمت می رساند که محل تشکیل آ ین جلسه کلاس کار و فناوری در روز پنج شنبه در محل پژوهش سرای دانش آموزی نور شبستر خواهدبود مقتضی است همکاران محترم در ساعت مقرر در محل ذکر شده حضور به هم رسانند با تشکر : سر گروه درسی رسانه ها و آموزش عمومی فناوری اطلاعات تکیه و تاکید بر آموزش های عمومی و غیر حضوری در بحث توسعه آموزش فناوری اطلاعات، یکی از با اهمیت ترین و تاثیرگذارترین انواع آموزش است. چنین آموزش هایی که در واقع یکی از ا امات توسعه دانایی محور است این فرصت .... با سلام وخدا قوت خدمت همکاران عزیز: بالا ه کتاب کار و فناوری هشتم هم رسید. جهت دریافت نسخه ی پیش نویس کتاب کار و فناوری هشتم از لینک زیر اقدام فرمایید. (در ضمن این نسخه غیر قابل استناد می باشد.) کار و فناوری هشتم لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد کتاب پایه هشتم با سایت و ایمیل دفتر تالیف در میان بگذارید.
آدرس سایت دفتر تالیف: h. سومین همایش ملی فناوری نانو از تئوری تا کاربرد http://ncnta.ir/ همایش الکترونیکی پژوهش ­های نوین در علوم و فناوری http://www.ema2015.ir/ کنگره سراسری فناوری های نوین ایران http://senaconf.ir/ همایش ملی شهر هوشمند http://smartcity2015.ir/ همایش ملی الکترونیکی پیشرفت های تکنولوژی در ی برق الکترونیک و کامپیوتر http://www.tdeconf.ir/ رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی http://etec.ir/ کرج - ایرنا - چهارباغ با گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ‏ای‏، گفت: فناوری هسته ‏ای دربرگیرنده بسیاری از علوم ی و پایه است و ب این دانش برای مصارف صلح آمیز ایران را در قله علم و فناوری جهان… بدین وسیله بااطلاع می رساند آ ین مهلت درخواست جهت بازدید از مرکز داده استانداری فارس روز دوشنبه 92/10/30 در محل واحد فناوری و اطلاعات و ارتباطات واقع در ساختمان مرکزی استانداری فارس می باشد. حضور کلیه عزیزان در این بازدید بعد از تائید واحد فناوری اطلاعات استانداری می باشد. ضمنا هر کدام از شرکت ها و سازمان های محترم که تمایل به بازدید از اتاق سرور استانداری را دارند خواهشمند است تا تاریخ فوق تقاضای خود را به واحد فناوری و اطلاعات، ارتباطات و یا با دفتر شرکت مجدی توان کوشا ارسال نمایند.
استیکر روز فناوری فضایی استیکر روز فناوری فضایی استیکر روز فناوری فضایی استیکر روز فناوری فضایی استیکر روز فناوری فضایی استیکر روز فناوری فضایی ادامه مطلب فناوری نانو یا نانوتکنولوژی رشته ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستارهای گسترده ای را پوشش می دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه هایی در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولا حدود ۱ تا ۱۰۰ نانو متر است.
در واقع نانو تکنولوژی فهم و به کارگیری خواص جدیدی از مواد و سیستم هایی در این ابعاد است که اثرات فیزیکی جدیدی - عمدتا متاثر از غلبه خواص کوانتومی بر خواص کلاسیک - از خود نشان می دهند. از این رو نانوفناوری یک دانش به شدت میان رشته ای است و به رشته هایی چون فیزیک کاربردی، ی مواد، ابزارهای نیم رسانا، شیمی ابرمولکول و حتی ی مکانیک، ی برق و ی شیمی نیز مربوط می شود.
در کشور ما نیز در مورد فناوری نانو یک سند راهبرد توسعه فناوری نانو تدوین شده که یک سند 10 ساله است و در شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیات ت به تصویب رسیده است.
یکی از مهمترین اه ارایه شده در این سند این است که تا سال 2015 میلادی در تمام حلقه های زنجیره فناوری نانو از توسعه منابع انسانی، تولید علم ، توسعه تکنولوژی و تولید محصولات نانو میان 15 کشور برتر جهان قرار بگیریم . ادامه را در ادامه مطلب مطالعه کنید نویسنده : آی. دبلیو. (تونی) بیتز ، گاری پول مترجم : بی بی ع زمانی ، سیدامین عظیمی چاپ : دوم ، 1392 تعداد صفحه : 404 ص قیمت : 95000 ریال شرح :
این کتاب برای دانشجویان رشته علوم تربیتی گرایش تکنولوژی آموزشی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی دروس «تهیه و تولید مواد آموزشی» و «انتخاب، بهره برداری و ارزی مواد آموزشی» به ارزش هر یک 3 واحد ترجمه شده است. امید می رود علاوه بر جامعه ی، سایر علاقه مندان نیز از آن بهره مند شوند. فهرست :
مقدمه مترجمان
پیشگفتار مؤلفان
بخش اول: اصول و مبانی تکنولوژی آموزشی
فصل اول: چالش فناوری
فصل دوم: اظهارات مقدماتی درباره دانش و آموزش
فصل سوم: نقش رسانه ها و فناوری در آموزش
فصل چهارم: چهارچوبی برای انتخاب و به کارگیری فناوری
بخش دوم: طراحی، توسعه و ارائه دوره
فصل پنجم: سازماندهی تدریس همراه با فناوری
فصل ششم: برنامه ریزی برای تدریس با فناوری
فصل هفتم: رویکردهایی برای طراحی یادگیری فناوری محور
فصل هشتم: تولید دوره و نگهداری آن
فصل نهم: پشتیبانی از یادگیری با فناوری
بخش سوم: تغییر و ثبات در تدریس با فناوری
فصل دهم: تغییر و ثبات در تدریس مبتنی بر فناوری
منابع
واژه نامه (انگلیسی به فارسی)
نمایه فناوری (ngv natural gas vehicles ) ، دارای تاریخچه طولانی و در عین حال پراکنده است. طی دهه های گذشته که نگرانی ها در مورد اوضاع محیط زیست و تولید انرژی، مورد توجه بیشتری قرار گرفت، گاز طبیعی نیز بیش از پیش به عنوان جایگزین سوختهای سنتی خودروهای دیزلی و بنزینی مطرح شده است. در صورتی که توازنی بین نقاط قوت و ضعف فناوری سوخت و خودرو برقرار شود، صن. فرهادی علوم ، تحقیقات و فناوری و خ معاون و رییس سازمان سجش آموزش کشور روز پنج شنبه مورخ 16 بهمن ماه سال 93 در دانشکده تربیت بدنی تهران حضور یافته و از حوزه امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال 1394 بازدید به عمل اوردند. در ادامه میتوانید ع های این مطلب را مشاهده بفرمایید. کانال ی روز فناوری هسته ای کانال ی روز فناوری هسته ای کانال ی روز فناوری هسته ای کانال ی روز فناوری هسته ای کانال ی روز فناوری هسته ای ادامه مطلب روند استفاده از فناوری های روز جهان به ویژه فناوری های دیجیتال در صنعت خودرو روز به روز افزایش پیدا می کند. به همین دلیل در چند سال اخیر خودروها از نظر سطح استفاده از فناوری نیز مورد بررسی قرار می گیرند. کانال روز فناوری فضایی در تلگرام
بهترین کانال روز فناوری فضایی جدید ترین کانال روز فناوری فضایی فناوری فضایی کانال روز فضایی کانال روز فناوری
ادامه مطلب دبیر ستاد زیست فناوری معاونت علمی فناوری گفت: با برگزاری جلسات چالشبی نوآور مشکلات خوشه های فناوری از طریق حوزه زیست فناوری رفع می شود. همایش نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در مدیریت بحران ورزقان نیوز 1: همایش نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات در مدیریت بحران با رویکرد انتقال تجربیات ز له آذربایجان شرقی (ز له21 مرداد سال 1391 ارسباران - ورزقان ) در حوزه ارتباطات در دانشکده برق و کامپیوتر سراسری تبریز برگزارشد . دراین همایش دهقانی محترم مجلس شورای ی شهرستان ورزقان ، ارتباطات و فناوری اطلاعات را بستر توسعه جوامع بشری در عصر کنونی خواند، ورزقان و خاروانا درمجلس شورای ی با تاکید براینکه انسان همواره از فناوری استفاده نموده و کارنامه حیات بشری مملو از ابداع فناوری های ارتباطات و اطلاعات که از آنان به عنوان فناوریهای جدید و یا عالی یاد می شود و با توجه به این که ارتباطات و فناوری اطلاعات بیشترین تاثیر را در حیات بشری داشته اند،به کاربرد ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه های مختلف اجتماعی ، اقتصادی ، ، نظامی و . . . اشاره کرده و بر ضرورت استفاده از این علوم تاکید کرد . دهقانی عضو کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای ی از مدیران استانی و کشوری ارتباطات و فناوری اطلاعات که در بحران ز له 21 مرداد سال 1391 در شهرستان ورزقان امداد رسانی کرده و در راستای اطلاع رسانی و ارتباطات در این شهرستان زحمت های زیادی متحمل شده بودند تقدیر و تشکر نمود . مدیرعامل شرکت مخابرات استان آذربایجانشرقی در پایان این همایش به تشریح عملکرد این شرکت در ز له ورزقان پرداخت . سلام ، رئوس مهم در درس مدیریت فناوری اطلاعات که در کوییزها و همچنین در جلسه فوق العاده نیز به آنها اشاره شد به شرح زیر عبارتند از : 1- تعریف فناوری اطلاعات، مفهوم آن و انواع سازمان ها 2- مبحث درجه موفقیت سازمان، اجزای فناوری اطلاعات، چرخه حیات، مولفه های undp 3- عوامل موثر در توسعه فناوری موفق باشید. تفاهم نامه ای بین ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری های نوین سبزوار با هدف تشکیل دانشکده فناوری های زیستی به امضا رسید. با هدف آشنایی دانشجویان باسیستم های اطلاع رسانی پزشکی کتاب فناوری اطلاعات در علوم پزشکی به چاپ رسید کتاب "فناوری اطلاعات در علوم پزشکی" با هدف آشنایی دانشجویان پزشکی باسیستم های اطلاع رسانی پزشکی به چاپ رسید. به گزارش روابط عمومی آزاد ی مشهد : کتاب فناوری اطلاعات در علوم پزشکی توسط احسان سبحانی کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات . الله شمقدری، پس از برگزاری اولین جلسه شورای فناوری اطلاعات اداره کل کتابخانه های عمومی استان، با هدف توسعه و ارتقای سطح فعالیت شورای فناوری اطلاعات کتابخانه های عمومی، از فراخوان طرح ها و ایده های خلاقانه و نوآورانه در راستای تسهیل و تسریع در ارتباط با مخاطبین خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اسان . یک سیستم تلفن معمولی شامل یک جفت سیم مسی ساده هست که توسط شرکت مخابرات محلی در خانه هر مشترک نصب شده است، این خطوط مسی از نظر پهنای باند، ظرفیت بالایی علاوه بر ظرفیت مورد نیاز برای انتقال صوت (مکالمه تلفنی) را دارا هستند. سیگنال های صوتی همواره بخش ناچیزی از این ظرفیت را می نمایند، فناوری dsl از ظرفیت باقیمانده این خطوط برای انتقال اط. دستورالعمل جشنواره روش های فعال تدریس مبتنی بر فناوری برای اجرا در سال تحصیلی 94-1393به استانهای کشور ابلاغ شد


دستورالعمل شماره 400/157192مورخ 1393/7/29 در خصوص اجرای جشنواره روش های فعال تدریس مبتنی بر فناوری در فایل پیوست قابل دریافت می باشد. از کلیه دبیران دوره دوم متوسطه نظری در سطح کشور دعوت به عمل می آید تا به منظور اشاعه الگو. روزبه روز به همه گیرشدن فناوری ۵g نزدیک تر می شویم. در طی چند سال گذشته، بسیاری از شرکت ها مشغول توسعه ی این فناوری بوده اند، فناوری جدیدی که قرار است سرعت اینترنت همراه را تا حد زیادی افزایش دهد. در ادامه ۵ نکته در مورد این فناوری مطرح می کنیم. پروپوزال نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه اکوتوریسم

قیمت:485000ریال موضوع : پروپوزال نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه اکوتوریسم فرمت فایل: word (قابل ویرایش ) بیان مساله : موقیعت جغرافیایی ویژه و تنوع پدیده های طبیعی باعث شده تا ایران به عنوان پنجمین کشور دارای تنوع طبیعی جهان شناخته شود . این در حالی است که علی رغم برخورداری از جاذبه های فراوان اکوتوریستی،کشور با مشکلات و موانع گوناگونی در جذب طبیعت گرد مواجه بوده که مانع از گسترش آن شده است. استفاده از مزایای فناوری اطلاعات وارتباطات و ارائه را ار علمی مبتنی بر مدل سازی و بهره مندی از ابزارهای مرتبط می تواند بخش زیادی از مشکلات و چالش های موجود در توسعه این صنعت در کشور را مرتفع نماید. در واقع اگر مهمترین موانع موجود در توسعه صنعت اکوتوریسم کشور را کمبود امنیت، نارسایی خدمات زیربنایی، عدم شناخت کامل و معرفی جاذبه های اکوتوریستی ، عدم سهولت در تهیه ویزا، روادید، شکاف فرهنگی ، ت یب آثار اکوتوریستی و... فرض کنیم، فناوری اطلاعات و ارتباطات با توسعه زیرساخت های تحت وب ، مدل سازی نظام مدیریت مقصد (dmo)، نظام ذخیره جا (crs)، نظام توزیع جهانی (gds)، نظام مدیریت مشتری مداری (crm) و استفاده از ابزارها و فناوری هایی چون gis و یا توسعه گردشگری مجازی (virtual tourism) می تواند بر بیشتر مشکلات موجود غلبه نماید و زمینه توسعه پایدار اکوتوریسم را موجب شود ،چرا که توسعه پایدار مست م این است که آثار و جذ تهای اکوتوریستی برای نسل های آینده حفظ شوند که این مهم در گرو توسعه فناوری های نوین است . نتایج حاصل از این پژوهش نشان می دهد که ، مدل سازی و ابزار های زیر مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات می تواند بخش زیادی از مشکلات موجود در این زمینه را رفع نماید. کاربرد ict در گردشگری را می توان به سه حوزه شبکه های داخلی (internet)، شبکه های خارجی(extranet) و اینترنت تفکیک کرد. کاربرد ict در شبکه های داخلی صنایع گردشگری موجب افزایش کارایی و اثر بخشی می شود و در بخش های مختلف شرکت ها بکار می رود. از سوی دیگر، کاربرد ict در شبکه های داخلی و اینترنت موجب همبستگی قوی بین فعالیت های متفاوت واحدهای فعال در گردشگری شده است، به گونه ای که کاربرد ابزارهای ict به شکل( crs)نظام ذخیره جا، (gds) نظام توزیع جهانی و dmo (مدیریت مقصد) در صنایع حمل و نقل هوایی و هتل ها و خدمات مسافرتی از توسعه فراوانی برخوردار است. ابزار ict منجر به تغییر روند گردشگری و ایجاد سازوکارهای جدید راهبردی و مدیریتی در این صنعت شده است.از جمله مهمترین استفاده های ict در شرکت ها، تقویت یکپارچگی افقی و عمودی و کاهش عدم صرفه های مقیاس در شرکت های کوچک و متوسط گردشگری(smte) بوده است. این تحقیق با هدف بررسی نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه اکوتوریسم (مطالعه موردی تهران) به سوال اصلی تحقیق که فناوری اطلاعات و ارتباطات چه نقشی در توسعه اکوتوریسم دارد، می پردازد.

جهت محصول اینجا کلیک نمایید به کارگیری فناوری نانو در صنعت کشاورزی تحقیقات lehigh نشان می دهد که نانو پودرها می توانند به عنوان ابزاری مناسب برای پاک سازی خاک های آلوده و آب های زیرزمینی مورد استفاده واقع شوند. شاید مشکل هزار میلیارد دلاری آب های زیرزمینی که دارای 150 هزار مخزن زیرزمینی (این منابع در منطقه ممنوعه ای واقع شده اند که دارای ضایعات خطرناک است) و تعداد. ترجمه ی پگاه شفتی: در سال نو، فناوری های تازه ای به دنیای ما خواهند آمد. اما فناوری هایی که انتظار داریم آن ها را در سال ۹۶ ببینیم چه طور هستند؟ مجمع جهانی اقتصاد به تازگی از هشتصد کارشناس در حوزه فناوری درباره فناوری هایی که در دهه آینده فراگیر می شوند نظرسنجی به عمل آورده است. در این نظرسنجی، هفت حوزه برای پیشرفت فناوری تا سال 2030 از سوی کارشناسان… با همکاری کبیر و یک شرکت فناوری کره ای مرکز فناوری با هدف توسعه ایده های نوین با محوریت اپلیکیشن گوشی های هوشمند در برج فناوری صنعتی کبیر افتتاح شد. محققان لابراتوار هوش و علوم رایانه موسسه فناوری ماساچوست زبان برنامه نویسی جدید نوشتند. به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این زبان برنامه نویسی موسوم به halide، یک زبان بهینه شده برای الگوریتم های پردازش تصویر است. جدیدترین زبان برنامه نویسی دستورالعمل شماره 400/157192مورخ 1393/7/29 در خصوص اجرای جشنواره روش های فعال تدریس مبتنی بر فناوری در فایل پیوست قابل دریافت می باشد. از کلیه دبیران دوره دوم متوسطه نظری در سطح کشور دعوت به عمل می آید تا به منظور اشاعه الگوها و شیوه ها ی نوین تدریس در این فراخوان ملی شرکت نمایند. جشنواره امسال برای دروس زبان انگلیسی 3 (عمومی ) و ریاضی 3 رشته ت. هفته پژوهش و فناوری، هفته ای است که فرصت مناسبی برای توجه و تمرکز روی ابعاد مختلف امر پژوهش وفناوری در کشور فراهم می آورد تا کلیه ذی نفعان ضمن اطلاع از روندها و وضعیت موجود در کشور برای آینده، برنامه ریزی و اقدامات بهتر و مهم تری را در دستور کار خود قرار دهند. انتخاب و معرفی برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری و تجلیل از آنها و همچنین ایجاد فرصت تعامل بین ذی نفعان این حوزه به شیوه های مختلف نظیر برگزاری نمایشگاه، فن بازار، همایش ملی، مصاحبه های مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی فضایی را در کشورایجاد و به آن دامن می زند که ضمن ارتقاء شأن و جایگاه پژوهش و فناوری و فعالین در این عرصه، بسترسازی مستحکمی را برای ادامه راه تقویت و توسعه پژوهش و فناوری که ضامن پیشرفت واقعی کشور و ایجاد ثروت،رفاه و امنیت برای مردم است در ابعاد اجتماعی و فرهنگی فراهم نماید. به همین منظور ستاد برگزاری هفته پژوهش و فناوری، همه ساله برنامه های متعددی را با همکاری سازمانها، نهادها، ها و مؤسسات مرتبط با پژوهش و فناوری برگزار می نماید. اه برگزاری هفته پژوهش و فناوری • شناسایی توانمندی های پژوهش و فناوری مراکز تحقیقاتی • شناسایی و معرفی پژوهشگران برتر • امکان تجاری سازی یافته های پژوهش و فناوری(فن بازار) • فراهم فضای همکاری بین پژوهشگران • برقراری ارتباط مراکز صنعتی و تولیدی با مراکز تحقیقاتی ‫پیوند روبات ها و crm هر ساله فناوری های جدیدی به بازار عرضه می شود که برخی از آن ها ماندگار شده و برخی دیگر نیز از صحنه روزگار محو می شوند. بعضی نیز همان فناوری های قبلی هستند که با ای تغییرات وارد بازار می شوند. اما در این میان فناوری هایی هم چون ربات ها هستند که زندگی ما را به کلی متحول نمودند. اما یکی از چالش های اساسی این فناوری، ساختن رباتی است که بتواند احساسات مشتریان را درک کند و به آن واکنش مناسب نشان دهد. به نظر می آید که ترکیب و تلفیق هوش با علم رفتارشناسی می تواند به ساخت نسل جدید ربات هایی که مثل بشر رفتار می کنند منجر گردد. امروزه توجه، معطوف به ربات هایی است که می توانند با استفاده از یک پلتفرم سیار، طیف وسیعی از فعالیت ها را در محیطی که برای نوع بشر قابل دسترسی نیست، انجام دهند. به عنوان مثال، روبات ها قابلیت یکپارچگی رابط های برنامه نویسی کاربردی (api) و نرم افزارهای crm را داشته و می توانند با کمترین کلیک، به داده های فروش مشتریان دسترسی یابند. در این مقاله به برخی از مزیت های روبات ها برای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (crm) اشاره شده است. "جهت مشاهده متن اصلی کلیک کنید" همشهری آنلاین: ان و استرالیا بر فناوری ذغال پاک تاکید دارند، درحالی که این فناوری بسیار پرهزینه بوده و در مراحل اولیه توسعه به سر می برد. با توجه به اینکه در برنامه آموزشی رشته شیمی فناوری اطلاعات تعداد زیادی آزمایشگاه شیمی گنجانده شده است، و نیز با توجه به وم رعایت پیش نیازهای لازم برای اخذ این دروس، اکیدا توصیه می شود این دانشجویان از ترم دوم تا ترم آ تحصیلی خود نسبت به اخذ این دروس اقدام نموده و این امر را به ترمهای پایانی تحصیل خود موکول ننمایند. در غیر این صورت ع. مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر در دیدار با رییس پارک علم و فناوری خلیج فارس گفت: بر این نظریم که اگر استانداردها، پژوهش محورباشد، می تواند گره از تولید بازکند و زمینه سازشکوفایی صنعت این استان شود. به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خلیج فارس؛ صبح دیروز در نشستی مشترک در پارک علم و فناوری خلیج فارس میان رییس و معاونین پارک و مدیران اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر زمینه های تعامل و همکاری بیشتر در سال جدید بررسی شد.
رییس پارک علم و فناوری خلیج فارس در این نشست با بیان نقش مهم و وی ژه استاندارد در نظام فناوری و نوآوری گفت: تسهیل استاندارد سازی محصولات تولید شده در شرکت های مستقر در پارک و مرکز رشد، تدوین استاندارد محصولات و خدمات دانش بنیان، توسعه آموزش های مرتبط با استانداردسازی محصول و تجهیز آزمایشگاه های همکار استاندارد از زمینه های تاثیرگذار همکاری های فی ما بین می باشد.
مهدی محمدی در ادامه افزود: اگر شرکت های دانش بنیان جدی گرفته شوند و از توسعه کمی و کیفی آنها حمایت شود، بواسطه ثروت آفرینی از طریق علم، اقتصاد کشور به شکوفایی حقیقی خواهد رسید.
ایشان در ادامه گفت: شرکت های دانش بنیان می توانند در تکمیل چرخه علم یعنی تبدیل یک ایده نوآورانه به فناوری و تبدیل آن به یک محصول نهایی نقشی اساسی داشته باشند که در این زمینه نیازمند تسهیلات مالی هستند.
مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان بوشهر نیز در این نشست گفت: بر این نظریم که اگر استانداردها، پژوهش محورباشد، می تواند گره از تولید بازکند و زمینه سازشکوفایی صنعت این استان شود.
عبدالرحیم بهره مند در ادامه با قدردانی از حمایت های پارک فناوری خلیج فارس از استقرار و پذیرش آزمایشگاه های همکار اظهار داشت: حضور مقتدرانه در بازارهای جهانی و ایجاد رقابت با تولیدات سایر کشورهای جهان نیازمند رعایت استاندارد ها در تولیدات داخلی و بالا بودن سطح کیفی محصولات است و آمادگی این را داریم در راستای تفاهم نامه فی ما بین در سال جدید موضوعات و اه مشترک را با جدیت بیشتر به سرانجام برسانیم.
لینک منبع : http://pgstp.ir/?siteid=1&pageid=1057&newsview=411 تفاهمنامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد انزلی و پارک علم و فناوری تهران منعقد شد. به گزارش روز ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی ، تجاری سازی فناوری و کمک به ایجاد و توسعه ب و کارهای نوپا و دانش محور از طریق ارائه خدمات عمومی و تخصصی با ارزش افزوده بالا، جذب سرمایه گذاری خارجی، ورود کارآفرینان و واحدهای صنعتی به با. منابع آزمون و ضرایب کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات گرایش مواد امتحانی و ضرایب زبان تخصصی *دروس مشترک اصول و مبانی مدیریت اصول طراحی پایگاه داده ها هوش سیستم های عامل معماری کامپیوتر تجارت الکترونیکی 1 4 1 1 1 1 0 امنیت اطلاعات 1 4 0 1 1 1 1 شبکه های کامپیوتری 1 4 0 1 1 1 1 ی فناوری اطلاعات(it ) 1 4 1 1 1 1 0 دروس مشترک*: ساختمان های گسسته، ساختمان های داده. با ظهور تلفن های هوشمند و همه گیر شدن فناوری هایی مثل وای-فای و بلوتوث و همچنین توسعه خدماتی ابری مثل آی کلاود و دراپ با شکی نیست که دنیای آینده دنیای فناوری های بی سیم خواهد بود. بسیاری از از کارهایی که هم اکنون با آیفون انجام می دهید از طریق فناوری های بی[ادامه مطلب] همه چیز درباره تکینگی فناوری (بخش دوم و پایانی)
تکینگی فناوری مفهوم جذاب و در عین حال ترسناکی است و طرفداران آن بر این باورند که با پیشرفت‌های سریع فناوری ظهور آن نزدیک است؛ اما مخالفان این ایده چه می‌گویند؟ معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان گفت: بیشترین نیاز به فناوری در کشور٬ در استان خوزستان احساس می شود. همشهری آنلاین: ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر توسعه چشمگیر ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور، از کاستی های حوزه اینترنت ثابت گفت که باید فناوری adsl را با vdsl و ftth جایگزین کرد. ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه ایستادگی در برابر فناوری منطقی نیست، گفت: با ایستادگی در برابری فناوری نمی توانیم سهمی برای خود دریافت کنیم و باید شیوه نامه برخورد با آن را داشته باشیم. بهترین و جدید ترین کانال روز ملی فناوری هسته ای چه روزی است کانال روز ملی فناوری هسته ای چه روزی است برای تلگرام
کانال روز ملی فناوری هسته ای چه روزی است بهترین و جدید ترین کانال روز ملی فناوری هسته ای چه روزی است کانال های جدید روز ملی فناوری هسته ای چه روزی است ادامه مطلب ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از حضور در افتتاحیه جشنواره وب و موبایل ایران، با انتشار پستی توئیتری از تاثیر فناوری بر کاهش محرومیت ها گفت. مرادیان تصریح کرد؛ فناوری اطلاعات در کتابخانه های عمومی استان البرز اقدامات قابل توجهی در بخش فناوری اطلاعات در کتابخانه های عمومی ظرف دو سال گذشته صورت گرفته است به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، در راستای ارتقا شاخص های کتابخوانی و توجه به کتابخوانی در فضای مجازی و همچنین استفاده از ظرفیت های تخصصی. رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با هدف تبادل فناوری با هیات تجاری ایتالیایی دیدار کرد.