کانون هواداران مصطفی تفتیش

به نقل از خبرگزاریها در مورد کانون هواداران مصطفی تفتیش : رییس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی وعده داد بازی تیمش با استقلال به دور از حواشی روی سکوها انجام شود. کانون هواداران الهلال عربستان در کشور عمان مدعی شد که باشگاه پرسپولیس با وجود میزبانی ۵۰ درصد جایگاه های ورزشگاه را در اختیار الهلالی ها قرار می دهد. کانون هواداران الهلال در مسقط برای جذب هواداران عمانی مقابل پرسپولیس جایزه گذاشت. رئیس کانون هواداران تیم الهلال عربستان در عمان عنوان کرد: با حضوری پرشور و بی نظیر، ایرانی ها را مات و مبهوت می کنیم. در نظرسنجی کانون هواداران آرسنال، ۷۸ درصد هواداران توپچی ها خواستار رفتن سرمربی فرانسوی خود شدند. اعضای کمیته مشوقین باشگاه استقلال با انتشار پیامی از میزبانی خوبی مسوولان باشگاه تراکتورسازی و هواداران این تیم تشکر د. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آلمانی ها از رفتار عده کمی از هواداران تیم ملی این کشور به شدت عصبانی هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رئیس کانون هواداران العین امارات پیش از دیدار با استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این بازی برای ما هواداران آنقدر اهمیت دارد که «بازی فصل» نامیده شد. مدیر کانون هواداران تراکتورسازی از سه هوادار بازداشت شده این تیم خبر داد. رئیس کانون هواداران تیم الهلال عربستان در عمان عنوان کرد: با حضوری پرشور و بی نظیر ایرانی ها را مات و مبهوت می کنیم. کانون هواداران الهلال در مسقط در اقدامی جدید برای تشویق هواداران عمانی به حضور در ورزشگاه برای حمایت از الهلال مقابل پرسپولیس پیراهن امضا شده بازیکنانش را به هواداران هدیه خواهد داد. کانون هواداران پرسپولیس به دلیل دلخوری از بازیکنان تصمیم جالبی را اتخاذ کرده است. کانون هواداران باشگاه پرسپولیس طرح موزاییکی ،مربوط به قهرمانی سرخپوشان پایتخت را اجرا کرد. کانون هواداران الهلال عربستان در مسقط با تهیه ۱۰۰ بلیت در نظر دارد آن ها را به صورت رایگان در اختیار هواداران الهلال قرار دهد. کانون هواداران تیم فوتبال پرسپولیس از طرح موزاییکی این تیم برای قهرمانی سرخپوشان رونمایی کرد. مسئولان تیم ماشین سازی تبریز برای اعزام هواداران به تهران اتوبوس اختصاصی باشگاه را در اختیار کانون هواداران ماشین سازی قرار دادند. مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس با همکاری کانون هواداران، در بازی این هفته خود روی سکوها طرح موزاییکی را برای نمایش نمادی از آتش نشانی به اجرا می گذارد. ع پروفایل انتخابات هواداران بهترین ع پروفایل انتخابات هواداران جالبترین ع پروفایل انتخابات هواداران زیباترین ع پروفایل انتخابات هواداران خاصترین ع پروفایل انتخابات هواداران خوشگلترین ع پروفایل انتخابات هواداران نازترین ع پروفایل انتخابات هواداران باح رین ع پروفایل انتخابات هواداران
ادامه مطلب تعدادی از هواداران عمانی به همراه برخی از مسئولان کانون هواداران الهلال با دسته های گل به استقبال کاروان تیم خود در فرودگاه مسقط رفتند. رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی گفت: با مسئولان سازمان لیگ رایزنی خواهیم کرد تا ظرفیت حضور هواداران تراکتور در بازی با پرسپولیس را افزایش بدهیم. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هواداران آلمان از عملکرد هافبک آرسنال خشمگین بوده اند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رییس کانون هواداران تراکتورسازی گفت: ما سعی می کنیم که تعداد بیشتری را در ورزشگاه از هواداران تراکتور جای دهیم و رایزنی های لازم را انجام می دهیم. کانون هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و جمعیت حامیان هواداران بزرگترین پرچم ایران در بازی با چین به را دوباره به اهتزار در می آورند. کانون های هواداری الاهلی عربستان بلیت های رایگانی را در اختیار هواداران این تیم برای دیدار مقابل پرسپولیس قرار می دهد. کانون هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و جمعیت حامیان هواداران بزرگترین پرچم ایران در بازی با چین به را دوباره به اهتزار در می آورند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هواداران بایرن مونیخ حرکت جالبی انجام دادند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کانون هواداران الاهلی در عمان در خارج ورزشگاه سلطان قابوس مسقط در حال توزیع بلیت رایگان است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، گروهی از هواداران خامس رودریگز، هافبک جدید بایرن مونیخ به صفحه آرین روبن در اینستاگرام حمله د و از مهاجم هلندی خواستند تا شماره ۱۰ را تقدیم بازیکن کلمبیایی کند! 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رئیس کانون هواداران پرسپولیس تشویق تیم استقلال در دقیقه ۱۶ بازی با پیکان را تکذیب کرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هواداران بایرن مونیخ مشکلی با فروش روبرت لواندوفسکی ندارند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] عبدالله ویسی با اعضای کانون هواداران باشگاه ان دیدار کرد. به گزارش کانون هواداران آزمون این روز ها بحث درباره عمل جراحی بینی این ستاره ملی پوش به ویژه در محافل ورزشی فضای مجازی دهان به دهان می چرخد لذا با توجه به کج فهمی های صورت گرفته در این مورد لازم دیده ایم در این باره به شفاف سازی بپردازیم قابل ذکر است که جراحی اخیر بینی انجام گرفته روی بینی این مهاجم ملیپوش با توصیه کادر پزشکی باشگاه روستوف صورت گرفته و به گفته کادر پزشکی این باشگاه روسی درصورت عدم انجام جراحی پلیپ بینی این بازیکن با خطراتی چون مشکلاتی قلبی و تنگی نفس در حین انجام مسابقه روبرو خواهد بود با توجه به موارد ذکر شده جراحی بینی آزمون به هیچ وجه جنبه زیبایی نداشته و وقت قبلی این جراحی از مدت ها قبل توسط مدیران باشگاه روستوف انجام گرفته و از همه هموطنان عزیز خواهشمندیم بدون اطلاع کافی دست به اظهار نظر های دروغین و ت یب این ستاره جوان نزنند باتشکر مدیریت کانون هواداران آزمون روز استقلال کانون وکلا روز استقلال کانون وکلا روز استقلال کانون وکلا روز استقلال کانون وکلا روز استقلال کانون وکلا روز استقلال کانون وکلا ادامه مطلب آهنگ جدید مصطفی تفتیش به نام ساقیا آهنگ جدید و زیبای مصطفی تفتیش به نام ساقیا متن آهنگ جدید مصطفی تفتیش به نام ساقیا mostafa taftish – saghiya با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸  آهنگ جدید مصطفی تفتیش به نام ساقیا آهنگ جدید مصطفی تفتیش به نام ساقیا آهنگ جدید مصطفی تفتیش به نام ساقیا
آهنگ جدید مصطفی تفتیش به نام ساقیا متن آهنگ جدید مصطفی تفتیش به نام ساقیا ساقی از دست تو از بس که شدم مست جون تو سرگیجه دارم سرگیجه دارم ساقی امشب منو دریاب ندهی باده ی کمیاب گله دارم گله دارم ساقی من منتظر پیکم و معشوقه ی خوش هیکل و عشقم امشب و عشق است میره عمر گذران منو می و یار و ساقی و جان دل و عشق است امشبو عشق است متن آهنگ جدید مصطفی تفتیش به نام ساقیا کانال هواداران قالیباف عضو شدن در کانال هواداران قالیباف لینک کانال هواداران قالیباف بهترین کانال هواداران قالیباف عضویت در کانال هواداران قالیباف لینک عضویت در کانال هواداران قالیباف
ادامه مطلب به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، م ع بایرن مونیخ عنوان جدیدی ب کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، استقبال خوبی از تصمیم گورتسکا در شالکه نشد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حواشی بازی تراکتورسازی و ان؛ حسین زرگر داور دیدار تراکتورسازی و ان از اسپری محو شونده استفاده می کند. به گزارش آناج، حسین زرگر داور مسابقه دیدار تراکتورسازی و ان از اسپری محو شونده استفاده می کند. نزدیک به 50 هزار هوادار در ورزشگاه یادگار حضور دارند. با توجه به گذشت 40 دقیقه از بازی دو تیم همچنان هواداران در حال آمدن به ورزشگاه هستند. با توجه به تکمیل ظرفیت طبقه پایین یوم، برای اولین بار در این فصل طبقه دوم ورزشگاه باز شده و هوادارانی در سکو های این طبقه حضور دارند. برای چندمین بار متوالی اینترنت جایگاه خبرنگاران با اختلال مواجه شد. این امر موجب می شود تا اصحاب رسانه با تأخیر خبرهای خود را مخابره کند. ظرفیت صندلی های جایگاه vip یوم پر شده است ولی تعدادی از هواداران با در دست داشتن بلیط های این جایگاه، پشت در مانده اند. داود قاسم زاده رییس هیئت امنای کانون هواداران تراکتورسازی و قریشی رییس کانون هواداران ان در اقدامی فرهنگی و در راستای افزایش دوستی میان هواداران دو تیم با حضور در کنار زمین پیراهن های خود را طی مراسمی به یکدیگر اهدا د. به گزارش کانون هواداران ازمون ، آزمون ملی پوش کشورمان ع ی از خود و هانی نوروزی منتشر کرد. او که با مصدوم شدن هوادارانش را نگران کرده زیر ع این نوشته :«ممنون از حمایتاتون. مرسی که این همه انرژی مثبت میدین.انشااله که به زودی برگردم به تمرینات.»

پیام اینستاگرامی برای هواداران+ع کانون هواداران باشگاه استقلال طرح جالبی برای سکوهای ورزشگاه در دیدار مقابل السد مدنظر دارد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، فدراسیون فوتبال آلمان جریمه ای سنگین برای بایرن مونیخ در نظر گرفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] حدود دوسال از تاسیس وبلاگ کانون هواداران آزمون می گذرد در این مدت خاطرات تلخ و شیرین زیادی را با هم سپری کردیم از روزی که در تیم ملی جوانان غش کرد تا اخبار پیشنهادات و روز های دیگر را همه با هم برای دعا میکردیم در این مدت بعضی هواداران همیشه با ما بودند و به ما دلگرمی دادند من از همه هواداران کمال تشکر رو دارم اما یک گلایه کوچک گاهی ب. کانون گفت و گوی مؤسسه موسی صدر در آستانه سیزدهمین سال فعالیت خود ششمین گردهمایی سالانه را با موضوع «گفت وگو و طبیعت» برگزار می کند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی باشگاه یوونتوس 2 سال پیش به جمع راه راه پوشان تورین پیوست و در این سالها با زدن 57 گل در 119 بازی عملکردی خارق العاده از خود برجای گذاشته است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رییس کانون هواداران تراکتورسازی گفت: شخصا بر این باورم قلعه نویی زحمات زیادی کشیده و می تواند تیم را از بحران نجات دهد. پس از اینکه سه هفته پیش هواداران بارسا یک صدا علیه آندره گومس سوت زدند، شب گذشته نیز بخشی از هواداران ورزشگاه نوکمپ این بازیکن پرتغالی را هو د. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، هولگر بداشتوبر جایی در بایرن مونیخ نخواهد داشت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: طی هفته گذشته، تعداد کانون های بیماری دامی تب برفکی در 6 شهرستان از 10 کانون به 20 کانون رسیده است. شب گذشته هواداران دورتموند ، میزبان هواداران موناکو در خانه هایشان بودند. ع پروفایل انتخابات هواداران قالیباف ع های جدید قالیباف جدیدترین ع های قالیباف برای انتخابات ع پروفایل انتخابات هواداران قالیباف جدید خاصترین ع پروفایل انتخابات هواداران قالیباف خوشگلترین ع پروفایل انتخابات هواداران قالیباف ع پروفایل انتخابات هواداران قالیباف جالبترین

ادامه مطلب