کتابنامه

به نقل از خبرگزاریها در مورد کتابنامه : آفتاب مهر: (پرسش ها و پاسخ های مهدوی) مولف: جمعی از محققین مرکز تخصصی مهدویت آفتاب مهر: (پرسش ها و پاسخ های مهدوی)
مشخصات کتاب:
عنوان و نام پدیدآور : آفتاب مهر: (پرسش ها و پاسخ های مهدوی)/ مولف جمعی از محققین مرکز تخصصی مهدویت؛ ویراستار محمد رضا مجیری.
وضعیت ویراست : [ ویراست 2؟].
مشخصات نشر : قم: بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)، مرکز تخصصی ت و مهدویت 1388.
مشخصات ظاهری : 286ص.
شابک : 30000ریال 978-964-7428-51-4
یادداشت : نویسنده کتاب را دفتر اول فرض نموده است.
یادداشت : پشت جلد به انگلیسی: the light of affection.
یادداشت : چاپ چهارم.
یادداشت : عنوان روی جلد: آفتاب مهر: یکصدوده پرسش و پاسخ مهدوی.
یادداشت : کتابنامه: ص. [283] - 286؛ همچنین به صورت زیرنویس.
عنوان روی جلد : آفتاب مهر: یکصدوده پرسش و پاسخ مهدوی.
موضوع : محمدبن حسن (عج) ، دوازدهم، 255ق. -- پرسش ها و پاسخ ها
موضوع : مهدویت-- پرسش ها و پاسخ ها
شناسه افزوده : مجیری، محمدرضا، ویراستار
شناسه افزوده : بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج). مرکز تخصصی ت و مهدویت
رده بندی کنگره : bp224 /آ65 1388
رده بندی دیویی : 297/462076
شماره کتابشناسی ملی : 2 0 0 0 3 8 5
عناوین اصلی کتاب شامل:
مقدمه؛ ادیان، فرق و مذاهب؛ مهدی شناسی؛ مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در قرآن؛ انتظار و منتظران؛ یاران و نایبان عام و خاص؛ دوران غیبت؛ ارتباط و ملاقات؛ آ ا مان؛ ظهور، علایم و شرایط آن؛ دوران ظهور و حکومت حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)؛ فهرست منابع؛ کتابنامه

این عبارات در استنادهای پاورقی و بعضی از کتابنامه ها می آید و ترجیحا در شیوه هایی مثل apa استفاده نمی شود. در ادامه مفهوم این عبارات آمده است: کلمه «همان» یا «ibid» «id» درارجاع مکرر به معنی همان مولف و همان اثر است. «همو» یا «idem» برای اثری دیگر از همان مولف به کار می رود. «همانجا» به معنی همان اثر، همان جلد،و همان صفحه است. مثال: (اعتماد ا. کتاب « شرح اشعاردعبل خزاعی» در 76 صفحه به ترجمه و شرح نکات صرفی ونحوی وبلاغی اشعاردعبل خزاعی در مورد رضا(ع) پرداخته وکت با درجه استاندارد یک از کمیته ساماندهی آثار وتالیفات سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش وپرورش تأییدیه تألیف گرفته ومورد استفاده دبیران وعلاقمندان زبان وادبیات عربی می باشد ودر کتابنامه رشد آموزش متوسطه نظری صفحه 163 شماره سیزدهم آمده است که اولین اثر از نوسنده وبلاگ می باشد . ‏سرشناسه : نصرتی هشی، کمال ‏عنوان و نام پدیدآور : ‏‫نظام تربیتی سینوی‬‏‫/ مولفین کمال نصرتی هشی، زهره متقی، احمد ضیایی.‬ ‏مشخصات نشر : ‏‫تهران‬‏‫: راز نهان‬‏‫،۱۳۹۳.‬‬ ‏مشخصات ظاهری : ‏‫۱۵۶ ص.‬‬ ‏شابک : ‏‫۸۵۰۰۰ ریال‬‏‫:‏‫‭978-600-258-297-3‬‬ ‏وضعیت فهرست نویسی : فاپا ‏یادداشت : ‏‫کتابنامه: ص. [۱۴۷]- ۱۵۶.‬ ‏موضوع : اب ن س ی .
نام کتاب ارتباط شناسی / مولف : مهدی محسنیان راد / قطع : ی/ تعداد صفحات :573/ چاپ پانزدهم: 1395/ انتشارات سروش
"ارتباط شناسی" از جمله کتاب های مرجع و مهم در زمینه علوم ارتباطات است که سال ها به عنوان مرجع برای دانشجویان علوم ارتباطات قابل استفاده بوده است. کتاب ارتباط شناسی را مهدی محسنیان راد با هدف موضوع ارتباطات انسانی نوشته است. در این راستا انواع ارتباطات انسان با انسان، حیوان و ماشین را مورد مطالعه قرار داده است و بیش از همه، در مورد انواع ارتباطات انسان با انسان اعم از کلامی و غیر کلامی بحث می کند و در نهایت یک مدل مناسب برای این ارتباط ارائه می دهد. این اثر که به ارتباطات انسانی (میان فردی، گروهی، جمعی) می پردازد غیر از کتابنامه، واژه نامه، موضوع نامه و نامنامه از هشت فصل تشکیل شده است. دو مقدمه از پرفسور حمید مولانا و کاظم معتمدنژاد در ابتدای کتاب از مطالب مهم این اثر است که در آن پروفسور مولانا درباره واژه و مفهوم ارتباطات مطالبی نوشته است و معتمدنژاد نیزسیری در تحول مطالعات ارتباطی را مورد مطالعه قرار داده است. مفاهیمی چون ارتباط چیست؟ معنی ارتباطات، پیام های کلامی و غیرکلامی، پیشنهاد مدلی برای ارتباطات و سیر تحول ارتباطات از جمله مباحث مطرح شده در این اثر است خلاصه کتاب مدیریت گردشگری خلاصه کتاب مدیریت گردشگری مهدی کاظمی
شناسنامه کتاب: مدیریت گردشگری/مهدی کاظمی
کتابنامه: ص. 264- 272.
چاپ سوم : زمستان 1387 ویراستار : جمال یزدانی شابک : 9-079-530-964-978 ناشر : سمت خلاصه شده توسط علی پاکزاد گردشگری پدیده قرن بیستم است و نمی توان آن را نادیده گرفت؛ بلکه باید به عنوان پدیده ای که وجود دارد (خوب یا. کتاب استراتژی شکده های پنتاگونی و سناریوهای براندازی نوشته ی رضا تقی آبادی که در وزارت فخیمه ی فرهنگ و ارشاد ی ت یازدهم با ممیزی تأمل برانگیزی مواجه شده بود و خواستار حذف نام هاشمی رفسنجانی از قسمت هایی از کتاب و اصلاحاتی غیر معمول گردیده بود و جلد چهارم آن نیز که با نام شوالیه های وطنی بوده مغایر با امنیت ملی کشور ! شناخته شده که ذا. اختصاصی از فایل هلپ مقاله در مورد غدیر از دیدگاه اهل سنت با و پر سرعت .
مقاله در مورد غدیر از دیدگاه اهل سنت
مقاله در مورد غدیر از دیدگاه اهل سنت لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 34 فهرست: عنوان                                                                                                                                        پیش گفتار   فصل اول : داستان غدیر   عید   غدیر   غدیر خم   گزارشى از حجة الوداع   مراسم تبریک و تهنیت   نصب على به خلافت , در روز غدیر   فصل دوم : خلافت و وصایت   خلیفه بر حق   1ـ حکومت ظاهرى   2ـ حکومت معنوى   دلایل صریح بر خلافت على (ع )   1ـ حدیث یوم الدار   2ـ حدیث منزلت      وصى   وارث   فصل سوم : معیارها   1ـ محبت   2ـ آزار على , آزار رسول (ص )   3ـ سب على , سب رسول (ص )   4ـ جدایى از على , جدایى از رسول   5ـ جنگ با على , جنگ با    6ـ پرچم هدایت   7ـ على و حق   8ـ حق و على   9ـ على , حق و قرآن   10ـ على و قرآن   11ـ على (ع ) به منزله کعبه   12ـ على (ع ) باب آمرزش   13ـ میزان ایمان   14ـ جدا کننده حق از باطل   15ـ نشانه ایمان   فصل چهارم : یک آسمان فضیلت   1ـ اشتراک گوهرى با رسول مکرم (ص )   2ـ تربیت على (ع )   3ـ سابقه در    4ـ علم و آگاهى   فصل پنجم : آداب و سنن غدیرى   سابقه عید غدیر در میان مسلمانان   آداب و اعمال عید غدیر   آداب عید غدیر در چند محور کلى عمل صالح   عبادت   روزه   جشن و سرور   محور دعاهاى غدیر   عقد اخوت    عقد اخوت در روز غدیر   آثار عقد اخوت   عقد اخوت بین ن   کتابنامهمنبع وماخذ بـدون شـک شخصیت على بن ابى طالب (ع ) پس از رسول گرامى (ص ) ارزنده ترین وجودى است که پا به عرصه وجود نهاده و عالم امکان را با حضور خویش آراسته است .
شـخـصـیـت تابناک آن حضرت چنان در بلنداى انسانیت مى درخشد, که عقول بشرى را در طول تاریخ , مبهوت وحیران خود کرده است ره یافتن به ساحت قدس آن شخصیت عظیم الهى , هر چند ذائقـه طـبـع را تحریک و واهمه عقل را تشویق مى کند, ولى راهى است که جز به قدم عشق نتوان پیمود.
آنـچـه تا کنون بر قلم و زبان اهل ذوق و فضل , در شرح آن جمال نورانى گذشت , در حقیقت قدر معرفت ماست , نه حد شخصیت او ما با اعتراف و اذعان به بى کرانگى آن روح پاک , برآنیم که از طور حدیث نبوى , قبساتى برگرفته راه تقربى به ساحتش ی م .
هـر چـنـد هدف اصلى در این نوشتار, اثبات عید بودن غدیر و بیان بخشى از آداب این روز مبارک است , به مناسبت فراتر رفته فصلى در شرح شخصیت آن جناب گشوده ایم و در آینه سخنان رسول مکرم , به تماشاى جمال پرفروغ على بن ابى طالب (ع ) مى نشینیم امید آنکه ما و خوانندگان را از این سیر معنوى بهره اى وافر باشد.
در پـایـان تـذکـر چند نکته ضرورى است بیشتر مطالب این تحقیق , از کتب معتبر اهل سنت است محل نقل هرحدیث یا واقعه در کتابهاى مورد استناد, با ذکر مجلد هر صفحه تعیین , و در کتابنامه مشخصات هر کتاب از قبیل مؤلف , مترجم , ناشر, و تاریخ و محل نشر آمده است.
با
مقاله در مورد غدیر از دیدگاه اهل سنت
سرشناسه : قلی­پور چناری، کیومرث، ‏‫۱۳50 -‏، مترجم ‏عنوان و نام پدیدآور : روباتهای پرنده خودمختار‏‫/ ترجمه کیومرث قلی­پور چناری، جواد شهبازی کرمی، مریم ، عاطفه پرویز. ‏مشخصات نشر : تهران‏‫: انتشارات شهبازی‏‫، ۱۳۹5. ‏مشخصات ظاهری : 370ص.‏‫: مصور،ج ،نمودار. ‏شابک : ۲9۰۰۰۰ریال:5-06-8155-600-978 ‏وضعیت فهرست نویسی : فیپا ‏یادداشت : کتابنام. دیدگاههای دو خلیفه
مشخصات کتاب:
سرشناسه : طایی نجاح 1332
عنوان قراردادی : نظریات الخلیفتین .فارسی
عنوان و نام پدیدآور : دیدگاه های دو خلیفه تالیف نجاح الطائی مترجم رئوف حق پرست
مشخصات نشر : قم : دارالهدی لاحیاء راث 1388.
مشخصات ظاهری : 511 ص.
شابک : 978-964-2717-24-8
وضعیت فهرست نویسی : فاپا
یادداشت : کتابنامه ص. [498] -500.<. «قواعد تصحیح و تحقیق کتاب های خطی» کت که در سال 1391 از سوی سازمان چاپ و انتشارات آزاد ی به چاپ رسیده است؛ «ترجمه اثری است از صلاح الدین منجد که سال ها پیش (1955) با عنوان «قواعد تحقیق المخطوطات» از سوی معهدالمخطوطات مصر به چاپ رسیده و بارها تجدید چاپ شده و پیش از ترجمه حاضر نیز دو ترجمه از آن صورت گرفته است: یکبار با عنوان «روش تصحیح نسخه.   رتبه ★★★★ 9 امتیاز مورد علاقه: 0 ترجمه اعتقادات شیخ صدوق
مشخصات کتاب:
سرشناسه : مفید، محمد بن محمد، 336 - 413ق.
عنوان قراردادی : الاعتقادات. شرح
عنوان و نام پدیدآور : ترجمه اعتقادات شیخ صدوق(رض)/ تالیف جعفر محمدبن علی بن الحسین بن بابویه القمی؛ [با حواشی شیخ مفید]؛ مترجم محمد علی ابن سیدمحمد الحسنی.
مشخصات نشر : تهران: علمیه یه، 1371.
مشخصات ظاهری : 159 ص.
شابک : 1000 ریال
یادداشت : کتابنامه به صورت زیرنویس.
موضوع : ابن بابویه، محمد بن علی، 311-381ق.
موضوع : شیعه -- عقاید
شناسه افزوده : ابن بابویه، محمد بن علی، 311-381ق.
شناسه افزوده : حسنی، محمدعلی، مترجم
رده بندی کنگره : bp209/6/الف 2الف604227 1371
رده بندی دیویی : 297/4172
شماره کتابشناسی ملی : م 71-4862
عناوین اصلی کتاب شامل:
[پیشگفتار]؛ [مقدمه]؛ باب اول در بیان اعتقاد یه در توحید، و معرفت رب مجید.؛ باب دوم در صفات ذات و صفات افعال «1»؛ باب (سوم) اعتقاد در تکلیف ؛ باب (چهارم) اعتقاد در افعال بندگان ؛ باب (پنجم) اعتقاد در نفی جبر و تفو ... مطالعه آنلاین کتاب در سایت دوستان گرامی و دانشجویان عزیزی که خواهان داشتن کتابهای تاریخی هستند. می توانند به این این چند نکته توجه فرمایند: ۱- اصولا ید کتابهای ماخذ یا تحقیقات جدید از نویسندگان پژوهشگر معاصر ایرانی و خارجی بهتر از ید منابع دست اول و متون کلاسیک تاریخی است. منابع دست اول را بهتر است در کتابخانه ها جستجو و مورد استفاده قرار داد . اما نوشته های ن. دوستان گرامی و دانشجویان عزیزی که خواهان داشتن کتابهای تاریخی هستند. می توانند به این این چند نکته توجه فرمایند: ۱- اصولا ید کتابهای ماخذ یا تحقیقات جدید از نویسندگان پژوهشگر معاصر ایرانی و خارجی بهتر از ید منابع دست اول و متون کلاسیک تاریخی است. منابع دست اول را بهتر است در کتابخانه ها جستجو و مورد استفاده قرار داد . اما نوشته های ن. #راهنمای پژوهش : کتابشناسی منابع، معجمها، دایره المعارفها و کتابهای راهنماپدید آورنده: جواد محدثیموضوع: مراجع -- کتابشناسی ، -- کتابشناسیرده:z۱۰۳۵،/۱/م۳،ر۲کتابخانه صادق (ع) (حوزه علمیه)استان: قزوین ـ شهر: قزوینبرای دسترسی به متن این منبع به کتابخانه یا ناشر آن مراجعه نماییدشناسگر رکورد۳۸۳۹شناسگر استاندارد دیگر۱۵۳۸۸زبان اثرفارسیع. 93/7/15 1 - گرفتن امضاها جهت تعیین تاریخ دفاعیه ゜*かわいい*゜ のデコメ絵文字و چیدن پَـــرای خانمه توسط مری ゜*かわいい*゜ のデコメ絵文字 2 - اصلاح و ویرایش پایان نامه جودی و تکمیل کتابنامه (タイトルなし) のデコメ絵文字 3 - پرینت پایان نامه مری در انتشارات توسط برادارن ناشر ゜*かわいい*゜ の画像 4 - تشنه و گشنه بودن از ساعت 7 صبح تا 4 عصر (یه چیزی تو مایه های شتر بودن و استفاده از کوهان ) 棒人間 のデコメ絵文字 5 - رفتن به بازار جهت ید شیرینی و میوه برای پذیرایی جلسه دفاعیه 6 - ع گرفتن در داخل قنادی از شیرینی هامون جلو ملت ( همه تو دلشون واسه شفای ما دعا احتمالا ) 7 - ید میوه و سوتی های بغرنج جودی به خاطر عدم تشخیص سیب فرانسوی و هلوی انجیری ( اقا هی میگفت مری این سیب سبزه چیه اون میوه گردالی چیه ؟ ) مری اولش زل زد به آینه میوه فروشی بعدش رفت سبزی هارو گاز زد ( جان من نبودین ببینین اخه به سیب فرانسوی میگن سیب سبز آیا ؟ من نمیدونم این بشر چطور ارشد قبول شد ؟ به قول بهضیا باس بره هوا خوری هخخخخخخ happy dance 8 - رسیدن به هتل قصر و خوردن چایی توی پارچ ( والله بوخودا ) حالا شما جایی نگین بین خودمون بمونه هخخخخخخخخخخ و بیهوش شدن از خستگی 9 - مطلع شدن مری از رفتن داورش به سفرهای پشت کوهی و کلهم لی لی لی لی لی ش ( حالا من سانسور وگرنه کلهم ید ) ( منو مری ) اختصاصی از هایدی مقاله و تحقیق درباره حمزه بن عبدالمطلب علیه ما السلام با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 22 آن که گفت آری حمزه بن عبدالمطلب علیه ما السلاممجید مسعودیفهرستفصل اول: حمزه (ع) و کِتمان ایمانمؤمنینی که ایمانشان را کِتمان می دفصل دوم: حمزه(ع) قبل از بعثتدر مراسم خواستگاری محمد (ص) از خدیجه (ع)بشارت به ولادت علی(ع)فصل سوم: حمزه (ع) از آغاز بعثت تا غزوة بدر آوردن حمزه (ع)پیش از هجرت؛ در مکهپیش از هجرت؛ در مدینهحدیثِ «سدِّ ابواب»اهلیّتِ عبودیّتفصل چهارم: حمزه(ع) و غزوة بَدرروایت تاریخحقیقت از یاد رفته (بَیْعَهُ الرّضا)دینِ کامل و نعمتِ تماممعرفت علی(ع) به نورانیّتنکته ای دربارة حدیث «بیعه الرّضا»فصل پنجم: حمزه(ع) و غزوة اُحُدروایت تاریخشهادت حمزه (ع)آن که گفت آریحدیثِ «عَرضِ دین»اظهار نظر یک عالِم شیعیفصل ششم: حمزه (ع) به روایت قرآنهمسویی قرآن و احادیث معصومین (ع)1-سورة نساء، آیه 69: (وَ مَن یُطِعِ اللهَ و الرَّسُولَ…»2-سورة توبه، آیه 19:(اَجَعَلْتُمْ سَقایَهَ الْحاجِّ)3-سورة حجّ، آیه 24:«وَ هُدُو اِلَی الطَّیَّبِ مِنَ الْقَوْلِ)4-سورة حجّ، آیه40:«اَلَّذِینَ اُخْرِجُوا مِنْ دِیارِهِمْ)5-سورة احزاب، آیه23:«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجالٌ)فصل هفتم:حمزه به روایت و ائمة معصومین (ع)فراتر از شهحمزه در احادیث (ع)حمزه (ع) در احادیث ائمة معصومین (ع)فصل هشتم: نام و یاد حمزه (ع) در احتجابات، مناشدات و نامه هااقرار به حقّاحتجاباتمناشداتنامه هافصل نهم: نشان های سربلندیحمزه و معجزة موسی (ع)حمزه (ع) سوار بر ناقة عَضباء در صحرای م حمزه (ع) بردارندة پرچم «الله اکبر» در قیامتگواهی بر رس نوح (ع)شفاعت حمزه (ع) از دوستانش در قیامتفصل دهم: زیارت حضرت حمزه (ع)گریزی بر حکمت زیارتدر اهمیت زیارت حمزه (ع)زیارتنامة حضرت حمزه (ع)کتابنامه
با
مقاله و تحقیق درباره حمزه بن عبدالمطلب علیه ما السلام
اختصاصی از فایل هلپ مقاله درمورد مباحث توسعه و قانونگذاری در نظام مالی ی 85 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 113 مباحث توسعه ای و قانونگذاریدر نظام مالی یفهرست مطالب صفحهفصل اول : مقوله های قانونگذاری و توسعه.......................................................1-1.مقدمه.......................................................................................................................2-1.روش شناسی تحقیق...................................................................................................3-1.یافته های نظرسنجی...................................................................................................1-3-1.شرح مختصر صنعت خدمات مالی ی .........................................................2-3-1.مقوله های کلیدی در رابطه با بازار سرمایه ی ..............................................الف. چارچوب قانونگذاری ............................................................................................الف- 1.بکارگیری اصول و اه قوانین اوراق بهادار iosco...................................الف-1-1.اصول مربوط به قانونگذار................................................................................الف-1-2.اصول مربوط به همکاری.................................................................................الف-1-3.اصول مربوط به صادر کنندگان اوراق بهادار....................................................الف-1-4.اصول مربوط به طرح های سرمایه گذاری گروهی............................................الف-1-5.اصول مربوط به واسطه های بازار.....................................................................ب-پیروی و تبعیت از شرع.............................................................................................ج- دامنه وسیع محصولات...............................................................................................د- کارایی هزینه و چارچوب مالیاتی.................................................................................ه- متخصصان بازار................. .........................................................................................و- آموزش سرمایه گذاران................................................................................................ز- تقسیم دانش................................................................................................................4-1- نکات برجسته نظرسنجی.......................................................................................فصل دوم: نتیجه گیری....................................................................................................ضمیمه1 : اعضای گروه کاری iosco.........................................................................ضمیمه 2: فهرست واژگان بازار سرمایه ی.............................................................ضمیمه3: فهرست پاسخ دهندگان به نظر سنجی................................................................ضمیمه4: کتابنامه....................................................................................................سخن ناشراز جمله وظایف و کارویژه های مراکز تحقیقاتی, تامل عالمانه و روش مندانه در باب موضوعاتی است که به نوعی در سطح جامعه علمی یا اجرایی مطرح هستند. مرکز تحقیقات صادق( به منظور انجام این مهم, طیف متنوعی از فعالیتها را در دستور کار خود دارد که از آن جمله می توان به برگزاری سخنرانی علمی, نشستهای تخصصی, همایش و سمینار, کارگاههای موردی و ... اشاره داشت. اگر چه انجام فعالیتهایی از این قبیل می تواند فی نفسه مفید باشد, اما اطلاع رسانی و بیان دستاوردها ضرورتی دیگر است که مکمل فعالیت بالا به شمار می آید. اثر حاضر با این هدف ترجمه و منتشر شده و تلاش می نماید تا گزارشی از یک ایده پژوهشی مهم را خدمت علاقه مندان ارایه دهد. لازم است در این ارتباط یادآوری شود که:
با
مقاله درمورد مباحث توسعه و قانونگذاری در نظام مالی ی 85 ص
ترجمه الغارات

کتاب الغارات از کهن‏ترین آثار تاریخى شیعه درباره شیوه و آداب کشوردارى على (ع) پس از جنگ نهروان تا شهادت آن حضرت.


انجمن تفریحی دو فروم

ترجمه الغارات مشخصات کتاب: ‏سرشناسه : ثقفی، ابراهیمبن محمد، - ق283 ‏عنوان قراردادی : [الغارات. (فارسی)] ‏عنوان و نام پدیدآور : ترجمه فارسی الغارات/ ابواسحاق ابوالقاسم ابراهیمبن محمدبن سعیدبن هلال معروف به لال ثقفی؛ ترجمه عبدالمحمد آیتی ‏مشخصات نشر : تهران: وزارت فرهنگ و ارشاد ی، سازمان چاپ و انتشارات، 1371. ‏مشخصات ظاهری : 265 ص.نمونه ‏شابک : بها:1500ریال ‏وضعیت فهرست نویسی : فهرستنویسی قبلی ‏یادداشت : کتابنامه ‏موضوع : علیبن طالب(ع)، اول، 23 قبل از هجرت - 40ق. -- جنگها ‏موضوع : علیبن طالب(ع)، اول، 23 قبل از هجرت - 40ق. -- اصحاب ‏موضوع : معاویهبن سفیان. خلیفه اموی، 20 قبل از هجرت - ق60 ‏شناسه افزوده : آیتی، عبدالمحمد، 1305 - ، مترجم ‏شناسه افزوده : ایران. وزارت فرهنگ و ارشاد ی. سازمان چاپ و انتشارات ‏رده بندی کنگره : bp37/9/ث7غ2041 1371 ‏رده بندی دیویی : 297/951 ‏شماره کتابشناسی ملی : م71-1434 عناوین اصلی کتاب شامل: فهرست مطالب؛ مقدمه مترجم؛ مدخل به قلم مترجم؛ بخش اوّل؛ بخش دوّم؛ حواشی بخش اوّل؛ حواشی بخش دوّم؛ فهرست اعلام (نامها و جایها)

انجمن تفریحی دو فروم
انجمن تفریحی دو فروم
انجمن تفریحی دو فروم اختصاصی از سورنا فایل تحقیق و بررسی در مورد مباحث توسعه و قانونگذاری در نظام مالی ی 85 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 113 مباحث توسعه ای و قانونگذاریدر نظام مالی یفهرست مطالب صفحهفصل اول : مقوله های قانونگذاری و توسعه.......................................................1-1.مقدمه.......................................................................................................................2-1.روش شناسی تحقیق...................................................................................................3-1.یافته های نظرسنجی...................................................................................................1-3-1.شرح مختصر صنعت خدمات مالی ی .........................................................2-3-1.مقوله های کلیدی در رابطه با بازار سرمایه ی ..............................................الف. چارچوب قانونگذاری ............................................................................................الف- 1.بکارگیری اصول و اه قوانین اوراق بهادار iosco...................................الف-1-1.اصول مربوط به قانونگذار................................................................................الف-1-2.اصول مربوط به همکاری.................................................................................الف-1-3.اصول مربوط به صادر کنندگان اوراق بهادار....................................................الف-1-4.اصول مربوط به طرح های سرمایه گذاری گروهی............................................الف-1-5.اصول مربوط به واسطه های بازار.....................................................................ب-پیروی و تبعیت از شرع.............................................................................................ج- دامنه وسیع محصولات...............................................................................................د- کارایی هزینه و چارچوب مالیاتی.................................................................................ه- متخصصان بازار................. .........................................................................................و- آموزش سرمایه گذاران................................................................................................ز- تقسیم دانش................................................................................................................4-1- نکات برجسته نظرسنجی.......................................................................................فصل دوم: نتیجه گیری....................................................................................................ضمیمه1 : اعضای گروه کاری iosco.........................................................................ضمیمه 2: فهرست واژگان بازار سرمایه ی.............................................................ضمیمه3: فهرست پاسخ دهندگان به نظر سنجی................................................................ضمیمه4: کتابنامه....................................................................................................سخن ناشراز جمله وظایف و کارویژه های مراکز تحقیقاتی, تامل عالمانه و روش مندانه در باب موضوعاتی است که به نوعی در سطح جامعه علمی یا اجرایی مطرح هستند. مرکز تحقیقات صادق( به منظور انجام این مهم, طیف متنوعی از فعالیتها را در دستور کار خود دارد که از آن جمله می توان به برگزاری سخنرانی علمی, نشستهای تخصصی, همایش و سمینار, کارگاههای موردی و ... اشاره داشت. اگر چه انجام فعالیتهایی از این قبیل می تواند فی نفسه مفید باشد, اما اطلاع رسانی و بیان دستاوردها ضرورتی دیگر است که مکمل فعالیت بالا به شمار می آید. اثر حاضر با این هدف ترجمه و منتشر شده و تلاش می نماید تا گزارشی از یک ایده پژوهشی مهم را خدمت علاقه مندان ارایه دهد. لازم است در این ارتباط یادآوری شود که:
با
تحقیق و بررسی در مورد مباحث توسعه و قانونگذاری در نظام مالی ی 85 ص
سرشناسه : قنبری، محمد، 1352- عنوان و نام پدیدآور: تکنولوژی آموزشی و آموزش ریاضی/ محمد قنبری. مشخصات نشر : قائم شهر: مهرالنبی، 1393. مشخصات ظاهری : 144ص.: ج . شابک : 100000ریال: 8-74-2907-964-978 وضعیت فهرست نویسی : فیپا یادداشت :کتابنامه:ص.136-143. موضوع : آموزش به کمک کامپیوتر موضوع : تکنولوژی آموزشی موضوع : ریاضیات-- آموزش به کمک کامپیوتر رده بندی کنگره : 1393 8ت9ق/5/1028lb رده بندی دیویی : 334/371 شماره کتابشناسی ملی : 3458876 تقدیم به همه عاشقان ریاضی و آموزش آن تکنولوژی آموزشی و آموزش ریاضی * محمد قنبری * ویراستار و صفحه آرا: رقیه مهدوی * طرح روی جلد: حامد قنبری 09360941352 * ناشر: مهرالنّبی. 09112268557 * نوبت و سال چاپ: اول ، 1393 * قطع و تیراژ: ی ، 1000 نسخه * شابک: 8 – 74 – 2907 – 964 – 978 * قیمت: 10000 تومان اختصاصی از یارا فایل تحقیق در مورد آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری 80 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 125 فهرست مندرجاتعنوانصفحهپیشگفتارمقدمه1- هدف و دامنه کاربرد2- مراجع ا امی3- اصطلاحات و تعاریف4- ا امات مدیریتی4-1 سازماندهی4-2 سیستم کیفیت4-3 کنترل مد ارک4-4- بازنگری درخواست‎ها، پیشنهادها و قراردادها4-5 واگذاری آزمون و کالیبراسیون به پیمانکار فرعی 4-6 ید خدمات و م ومات4-7 ارائه خدمت به مشتری4-8 شکایات4-9 کنترل کار نامنطبق آزمون و/یا کالیبراسیون4-10 اقدام اصلاحیعنوانصفحه4-11 اقدام پیشگیرانه4-12 کنترل سوابق4-13 ممیزی‎های داخلی4-14 بازنگری‎های مدیریت5- ا امات فنی5-1 کلیات5-2 کارکنان5-3 جایگاه و شرایط محیطی5-4 روش‎های آزمون و کالیبراسیون و صحه‎گذاری روش‎ها5-5 تجهیزات5-6 قابلیت ردی اندازه‎گیری5-7 نمونه‎برداری5-8 جابجایی اقلام مورد آزمون و کالیبراسیون5-9 تضمین کیفیت نتایج آزمون و کالیبراسیون5-10 گزارش‎دهی نتایجپیوست الف (جهت اطلاع): ج الف‎-1، ارجاعات متقابل به استانداردهای ایران‎-ایزو 9001: سال 1374 و ایران-ایزو 9002: سال 1374پیوست‎ب (جهت اطلاع): راهنمایی‎های برای تهیه شرح کاربردهایی جهت رشته‎های خاصکتابنامهپیشگفتاراستاندارد «ا امات عمومی برای احراز صلاحیت آزمایشگاه‎های آزمون و کالیبراسیون» که توسط کمیسیون فنی مربوطه تهیه و تدوین شده و در ششمین جلسة کمیته ملی استاندارد میدریت کیفیت مورخ 23/7/81 مورد تأیید قرار گرفته است، اینک به استناد بند یک ماده 3 قانون اصلاح قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه 1371 به عنوان استاندارد ملی ایران منتشر می‎شود.برای حفظ همگامی و هماهنگی با تحولات و پیشرفت‎های ملی و جهانی در زمینه صنایع، علوم و خدمات، استانداردهای ملی ایران در مواقع وم تجدیدنظر خواهد شد و هرگونه پیشنهادی که برای اصلاح یا تکمیل این استاندارد ارائه شود، در هنگام تجدیدنظر در کمیسیون فنی مربوطه مورد توجه قرار خواهد گرفت. بنابراین برای مراجعه به استانداردهای ملی ایران باید همواره از آ ین تجدیدنظر آنها استفاده کرد.این استاندارد ملی بر مبنای استاندارد بین‎المللی زیر تدوین شده است و معادل آن به زبان فارسی می‎باشد:iso/iec 17025: 1999: general requirements for the competence of testing and calibration laboratories
با
تحقیق در مورد آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری 80 ص
اختصاصی از یاری فایل تحقیق درمورد آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری 80 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 125 فهرست مندرجاتعنوانصفحهپیشگفتارمقدمه1- هدف و دامنه کاربرد2- مراجع ا امی3- اصطلاحات و تعاریف4- ا امات مدیریتی4-1 سازماندهی4-2 سیستم کیفیت4-3 کنترل مد ارک4-4- بازنگری درخواست‎ها، پیشنهادها و قراردادها4-5 واگذاری آزمون و کالیبراسیون به پیمانکار فرعی 4-6 ید خدمات و م ومات4-7 ارائه خدمت به مشتری4-8 شکایات4-9 کنترل کار نامنطبق آزمون و/یا کالیبراسیون4-10 اقدام اصلاحیعنوانصفحه4-11 اقدام پیشگیرانه4-12 کنترل سوابق4-13 ممیزی‎های داخلی4-14 بازنگری‎های مدیریت5- ا امات فنی5-1 کلیات5-2 کارکنان5-3 جایگاه و شرایط محیطی5-4 روش‎های آزمون و کالیبراسیون و صحه‎گذاری روش‎ها5-5 تجهیزات5-6 قابلیت ردی اندازه‎گیری5-7 نمونه‎برداری5-8 جابجایی اقلام مورد آزمون و کالیبراسیون5-9 تضمین کیفیت نتایج آزمون و کالیبراسیون5-10 گزارش‎دهی نتایجپیوست الف (جهت اطلاع): ج الف‎-1، ارجاعات متقابل به استانداردهای ایران‎-ایزو 9001: سال 1374 و ایران-ایزو 9002: سال 1374پیوست‎ب (جهت اطلاع): راهنمایی‎های برای تهیه شرح کاربردهایی جهت رشته‎های خاصکتابنامهپیشگفتاراستاندارد «ا امات عمومی برای احراز صلاحیت آزمایشگاه‎های آزمون و کالیبراسیون» که توسط کمیسیون فنی مربوطه تهیه و تدوین شده و در ششمین جلسة کمیته ملی استاندارد میدریت کیفیت مورخ 23/7/81 مورد تأیید قرار گرفته است، اینک به استناد بند یک ماده 3 قانون اصلاح قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه 1371 به عنوان استاندارد ملی ایران منتشر می‎شود.برای حفظ همگامی و هماهنگی با تحولات و پیشرفت‎های ملی و جهانی در زمینه صنایع، علوم و خدمات، استانداردهای ملی ایران در مواقع وم تجدیدنظر خواهد شد و هرگونه پیشنهادی که برای اصلاح یا تکمیل این استاندارد ارائه شود، در هنگام تجدیدنظر در کمیسیون فنی مربوطه مورد توجه قرار خواهد گرفت. بنابراین برای مراجعه به استانداردهای ملی ایران باید همواره از آ ین تجدیدنظر آنها استفاده کرد.این استاندارد ملی بر مبنای استاندارد بین‎المللی زیر تدوین شده است و معادل آن به زبان فارسی می‎باشد:iso/iec 17025: 1999: general requirements for the competence of testing and calibration laboratories
با
تحقیق درمورد آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری 80 ص
اختصاصی از رزفایل پروژه آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 125 فهرست مندرجاتعنوانصفحهپیشگفتارمقدمه1- هدف و دامنه کاربرد2- مراجع ا امی3- اصطلاحات و تعاریف4- ا امات مدیریتی4-1 سازماندهی4-2 سیستم کیفیت4-3 کنترل مد ارک4-4- بازنگری درخواست‎ها، پیشنهادها و قراردادها4-5 واگذاری آزمون و کالیبراسیون به پیمانکار فرعی 4-6 ید خدمات و م ومات4-7 ارائه خدمت به مشتری4-8 شکایات4-9 کنترل کار نامنطبق آزمون و/یا کالیبراسیون4-10 اقدام اصلاحیعنوانصفحه4-11 اقدام پیشگیرانه4-12 کنترل سوابق4-13 ممیزی‎های داخلی4-14 بازنگری‎های مدیریت5- ا امات فنی5-1 کلیات5-2 کارکنان5-3 جایگاه و شرایط محیطی5-4 روش‎های آزمون و کالیبراسیون و صحه‎گذاری روش‎ها5-5 تجهیزات5-6 قابلیت ردی اندازه‎گیری5-7 نمونه‎برداری5-8 جابجایی اقلام مورد آزمون و کالیبراسیون5-9 تضمین کیفیت نتایج آزمون و کالیبراسیون5-10 گزارش‎دهی نتایجپیوست الف (جهت اطلاع): ج الف‎-1، ارجاعات متقابل به استانداردهای ایران‎-ایزو 9001: سال 1374 و ایران-ایزو 9002: سال 1374پیوست‎ب (جهت اطلاع): راهنمایی‎های برای تهیه شرح کاربردهایی جهت رشته‎های خاصکتابنامهپیشگفتاراستاندارد «ا امات عمومی برای احراز صلاحیت آزمایشگاه‎های آزمون و کالیبراسیون» که توسط کمیسیون فنی مربوطه تهیه و تدوین شده و در ششمین جلسة کمیته ملی استاندارد میدریت کیفیت مورخ 23/7/81 مورد تأیید قرار گرفته است، اینک به استناد بند یک ماده 3 قانون اصلاح قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه 1371 به عنوان استاندارد ملی ایران منتشر می‎شود.برای حفظ همگامی و هماهنگی با تحولات و پیشرفت‎های ملی و جهانی در زمینه صنایع، علوم و خدمات، استانداردهای ملی ایران در مواقع وم تجدیدنظر خواهد شد و هرگونه پیشنهادی که برای اصلاح یا تکمیل این استاندارد ارائه شود، در هنگام تجدیدنظر در کمیسیون فنی مربوطه مورد توجه قرار خواهد گرفت. بنابراین برای مراجعه به استانداردهای ملی ایران باید همواره از آ ین تجدیدنظر آنها استفاده کرد.این استاندارد ملی بر مبنای استاندارد بین‎المللی زیر تدوین شده است و معادل آن به زبان فارسی می‎باشد:iso/iec 17025: 1999: general requirements for the competence of testing and calibration laboratories
با
پروژه آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری
تحلیل محتوا ی کتابهای درسی(راهنمای عملی تحقیق)با تاکید بر کتاب های درسی دوره ابت مؤلفان : اسماعیل مصطفی زادهانتشارات آریوحان ۱۳۹۴
‏سرشناسه:م ص طف ی زاده ، اس م اع ی ل ، ۱۳۵۱ - ‏عنوان و نام پدیدآور:تحلیل محتوای کتابهای درسی ( راهنمای عملی تحقیق ) با تاکید بر کتابهای درسی دوره ابت / مولفان اسماعیل مصطفی زاده. بررسی میزان و نحوة گذراندن اوقات فراغت دانش آموزان دختر مقطع متوسطه ناحیه 2 شهر یزد فهرست مطالب عنوان صفحه فصل اول : مبادی تحقیق 1-مقدمه ................................. 1 2-موضوع تحقیق و تبیین آن .................. 3 3-بیان مسأله مورد پژوهش (مشکل چیست؟)..... 5 4-انگیزه محقق در انتخاب موضوع............. 7 5-هدف تحقیق .............................. 8 6-ضرورت تحقیق (اهمیت مسأله مورد پژوه. اختصاصی از هایدی پروژه بررسی میزان رضایت مندی دانشجویان دختر رشته تجربی سال اول و سال چهارم آزاد ی از محل تحصیل خود. doc با و پر سرعت .
پروژه بررسی میزان رضایت مندی دانشجویان دختر رشته تجربی سال اول و سال چهارم آزاد ی از محل تحصیل خود. doc
پروژه بررسی میزان رضایت مندی دانشجویان دختر رشته تجربی سال اول و سال چهارم آزاد ی از محل تحصیل خود. doc         نوع فایل wordقابل ویرایش 90 صفحه مقدمه: رضایت مندی نیز همانند ن یتی شناختی متغیر است این اصطلاحمتغیر است این اصطلاح از زمان انتشار کتاب معروف گلمن(1995)به گونه ای گسترده به صورت بخشی از زبان روزمره در آمده و بحث های بسیاری را بر انگیخت . گلمنطی مصاحبه ای (1996) رضایت مندی را چنین توصیف می کند رضایت مندی دانشجو عام پیش بینی مقاومت دانشجو می باشد که هر رضایت مندی از دروس و انجام کار او کمک به بشریت پیرامون خود می باشد . مورنی و موریانی (1981)نیز عقیده دارند که خانواده همچنین موجب می گردد تا دانشجو بتواند از عهده محیط فشارهای درونیش بر آید . یافته های تحقیقاتی منو (1993)نشان می دهد که علت بسیاری از ن یتی های اجتماعی دانشجو را باید در نارسایی رابطه عاطفی دانشجو با خانواده یا جانشین او جستجوکرد . رضایت مندی احساسی است که در اثر بر آورده شدن انتظارات یک فرد به وی دست می دهد . رضایت مندی عمومی دانشجویان از محل تحصیل خود عامل مهمی در پیشرفت علمی و بالا رفتن سطح نگرش آنها دارد . رضایت مندی دانشجویان از محل تحصیل خود سبب می شود که دانشجویان با علاقه و میل بیشتری به سمت و کلاس درس خود بیایند و چون در این محیطاحساس امنیت و آرامش می کند . درجهت اجرای قانون مندی و افزایش رضایت مندی دانشجویان ، ارتقایکیفیت خدمات رسانی ایجاد وحدت رویه بین معاونت های دانشجویی از جمله اه یک معاونت دانشجویی است . طلایه دار و سرچشمه تحقیقاتبه شمار می آیند . ها باید به آ ین متدهای تحقیقاتی مجهز باشند و معاونت دانشجویی با توجه به دانش و تکنولوژی در با شه های نوع هم آواز شود بنابراین باید از قالب سنتیفاصله بگیریم و نسبت به مکانیزه تمام امور دانشجویی حرکت کنیم تا رضایت مندی در بیندانشجویانو غیره ایجاد شود . رئیس آزاد ی طی یک مصاحبه ای عنوان کرد که رضایت مندی دانشجویان باید در اولویت اول فعالیت های معاونت دانشجویی آزاد قرار گیرد و به همین خاطر سعی شده تا امور دانشجویی از قالب سنتی و دستی خارج شده و برای تسهیل امور دانشجویان مکانیزه و به صورت نرم افزاری شود تا این افراد در حداقل زمان به نتیجهمطلوب دست پیدا کند . هدف اصلی از انجام این تحقیق سنجش و ارزی میزان رضایت مندی در بین دانشجویان رشته تجربی سال های اول و چهارم از عملکرد آزاد ی واحد ایذه می باشد . در این تحقیق محقق سعی بر این دارد که میزان رضایت مندی را در بین دانشجویان در زمینهفعالیت های کارکنان و همچنین عملکرد ان با دانشجویان و همچنین از کتابخانه و فضای داخلی و بیرونی و غیره را بسنجند و مورد بررسی قرار بدهد . آزاد ی واحد ایذه برای رضایت مندی بیشتر دانشجویان از باید نظارت و کنترل کافی بر رفتار پرسنل و کارمندان داشته باشد و را ارهای را نیز برای افرادی که ن یتی از آنها بیش از حد باشد پیش بینی کند . ظفر نوایی (1388) (مقاله نور ) بیان می کند که وظیفه معاونت دانشجویی فقطنقل و انتقال و صدور مدارک فارغ حصیلان نیست وی اظهار عاونت دانشجویی وظایف مختلفی دارد ولی از جمله مهمترین است که بار صد حوادث و آسیب های اجتماعی در بین جوانان و شناسایی رفتارهای نابهنجار البته با کمک فعالان دانشجویی درصدد رفع آنها بر آید و وی افزود که باید بستر مناسب برای ارائه خدمات به دانشجویان با رعایت سه اصل دقت ، سرعت و کیفیت ایجاد می شود . افرادی که اه شان با ارزش ها و معیارهای فردی شان هم ردیف و هماهنگ باشد رضایت مندی و خشنودی بیشتری ب می کنند . وقتی که ما به هدفی نائل می شویم که توسط نظام ارزشی ما یعنی آنچه که برایمان مهم و ارزشمند است سوق داده شده باشد در زندگی احساس شعف و رضایت مندی قلبی و ذهنی عمیق را تجربه می کنیم . فهرست مطالب:فصل اول مقدمهمقدمه فصل دومطرح تحقیق بیان مسئله تعریف واژه های عملیاتی اهمیت و ضرورت تحقیق اه تحقیق (کلی ، جزئی )فرضیه های تحقیق سوالات پژوهش روش تحقیق تحقیق توصیفی تحقیق پیمایشی، زمینه ی جامعه آماری روش های جمع آوری اطلاعات نیروی انسانی مدت اجرایتحقیق بودجه پژوهش محدودیت های تحقیق فصل سوم مرور مطالعاتی پیشینه تحقیق پیشینه عملی فصل چهارم ارائه داده ها و تجزیه و تحلیل و استنتاج فرضیه شماره یک فرضیه شمارهدوم فرضیهشماره سوم فرضیه شماره چهارم فرضیه شماره پنجم فرضیه شماره ششم فرضیه شماره هفتم فرضیه شماره هشتم فرضیه شماره نهم فرضیه شماره دهم فصل پنجم بحث و نتیجه گیری و ارائه پیشنهادات نتیجه گیری پیشنهادها پیوست ها عنصر کتابنامه پرسش نامه چکیدهبه زبان انگلیسی منابع و مأخذ:عنصر کتابنامه سایت مسائل اجتماعی ایران سایت مطالعات اجتماعی ایران سایت googleسایت (پایگاه ) مجلات نشریات علمی ایران ، مجله دانشجویی رشد دانشجویی 1382 چاپ نهم ص4کریتن بوم ، سال انتشار (1928) ص2مقاله ای به عنوان رضایت مندی مقاله نور 1388 چاپ سوم ظفر نوایی مجله دانشجو سال انتشار 87 چاپ ششم زاهدان ج یک انتشارات ی روانشناسی تربیتیعبدالرضا مخملباف سال انتشار 1380 ج1 ج4 تهران انتشارات صدر جان بست (137 و125) نقل از غلامرضا خاکی جان بست (137 و 125) نقل از غلامرضا خاکیپایان نامه مجید ملکی 1373 در مورد کتابخانه های شهید بهشتی پایان نامه احمد نوری 1373 در مورد رضایت مندی منابع چاپی و الکترونی کتابخانه اصفهان پایان نامه احمد کشکولی 1386 اردیبهشت ماهبا عنوان رضایت مندی دانشجو از خدمات سلف سرویس کاشان سایت پایگاه تخصصی نور iran doc.ac.ir
با
پروژه بررسی میزان رضایت مندی دانشجویان دختر رشته تجربی سال اول و سال چهارم آزاد ی از محل تحصیل خود. doc
اختصاصی از یارا فایل تحقیق زمینه های روانی اعتیاد پیشگیری و درمان با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 17 زمینه های روانی اعتیادپیشگیری و درمانفهرست مطالب صفحهمقدمه 3تعریف اعتیاد 4وابستگی جسمانی و روانی به دارو 4 و انواع آن 5شخصیت فرد معتاد به 6ویژگیهای شخصیتی مشترک معتادان 6اعتیاد در نتیجه بیماری روانی است یا اعتیاد موجب ضعف روحی و روانیمی گردد 7عوامل اعتیاد 8زمینه های روانی اعتیاد 9اقدامات پیشگیری 10مبارزه با اعتیاد 10روان درمانی معتادین 12کتابنامه 14زمینه های روانی اعتیادمقدمهگرایش به مواد تحریک کننده و تسکین دهنده در تمامی طول تاریخ و در بین جوامع مختلف وجود داشته است در جوامع امروز مصرف به مثابه یکی از غم انگیزترین تراژدیها ابعاد زیستی، روانی و اجتماعی، زندگی بسیاری از انسانها را متأثر می سازد. این معضل دیرین دامنگیر اکثریت قریب به اتفاق کشورها است و تقریباً در کلیه جوامع به طور روز افزون قربانی می گیرد، آمارهای منتشره توسط سازمان بهداشت، کمیته کنترل جهانی و سازمان یونسکو حاکی از افزایش فزاینده مصرف این مواد در سطح دنیا می باشد و تفاوت بین کشورها در الگوی مصرفی و رده های سنی آنها می باشد مصرف طولانی مدت با ایجاد اعتیاد نه تنها تأثیر سوء در وضعیت اقتصادی و اجتماعی شخص مصرف کننده یا معتاد می گذارد بلکه در تفاهم خانوادگی نیز نقش تعیین کننده ای را ایفا می کند. از این رو آگاهی از دلایل سوء مصرف مواد به عنوان اولین قدم پیشگیری مطرح می شود. لذا فعالیتی گسترده و فراگیردر همة ابعاد اجتماعی ، اقتصادی، فرهنگی ، آموزشی و … ضروری است، به عبارتی علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد. (یونسکو / ترجمه محسن دهقانی ، 1372)اعتیاد مسئله ای است با ابعاد اجتماعی ، ، روانی پزشکی و حقوقی، بر حسب تخصص خود بیشتر به ابعاد روانی – پزشکی آن می پردازیم و این به معنای اهمیت کمتر جنبه های دیگر اعتیاد نمی باشد. (محمد علی سجاد، فربد ن 1365)تعریف اعتیادواژه اعتیاد از نظر لغوی یعنی عادت و احساس نیاز است. امروزه در منابع علمی بیشتر از واژه وابستگی به دارو (drug dependency) استفاده می شود که از سال 1964 میلادی توسط سازمان بهداشت جهانی جایگزین واژه اعتیاد شده است. وابستگی به یک ماده جنبه های روانی، جسمی و رفتاری را شامل می شود. هنگام وابستگی به یک ماده، فرد میل شدید و اجتناب ناپذیری برای مصرف پیدا می کند. در اثر عدم مصرف دارو به خماری، دردهای جسمانی و حالات ناشی از عدم تأمین دچار می شود و در اثر دستی و مصرف دارو، احساس آرامش و لذت می نماید در نتیجه برای برآورده ساختن این نیاز به انجام
با
تحقیق زمینه های روانی اعتیاد پیشگیری و درمان
اختصاصی از هایدی پاو وینت درباره راههای روش تحقیق با و پر سرعت .
راههای روش تحقیق24اسلایدپی ریزی طرح اولیه ( نقشه راه) و اهمیت ریز موضوعات طرحمطالعه چند کتاب یا مقاله +  تاملات و تراوشات فردی  + مطالعه فهرست مطالب آثار مشابه یا مرتبط  =   طرح اولیهبرخی مراجع اطلاعاتی برای یافتن اثر مورد نظر: (منبع شناسی اجمالی برای طرح ر. دانستنیهای حسن (ع) حجم: 1.38mb معجزات حسن (ع) حجم: 329kb معجزات حسن (ع) حجم: 375kb نقش حسن(ع) در حیات حجم: 333kb ناسح واریخ حجم: 926kb حضرت حسن (ع) حجم: 318kb نگاهی بر زندگی حسن مجتبی (ع) حجم: 364kb قصه های حسن (ع) حجم: 354kb صحیفه الحسن (ع) حجم: 483kb در مکتب کریم اهل بیت حجم: 661kb کرامات و مقامات حسن (ع) حجم: 324kb کتابنامه ائمه اطهار حجم: 323kb حقایق پنهان حجم: 613kb کریم اهل بیت حجم: 421kb گزارش شهادت حسن (ع) حجم: 331kb فرهنگ سخنان حسن (ع) حجم: 808kb فرهنگ جامع سخنان حسن (ع) حجم: 550kb مجتبی (ع) حجم: 402kb سیره عملی حسن (ع) حجم: 296kb سیره حسن (ع) حجم: 367kb تعالیم حسن (ع) به دعا حجم: 746kb زندگانی حضرت حسن (ع) حجم: 573kb زندگانی حسن (ع) حجم: 314kb آسمان دوم حجم: 368kb زندگانی حسن (ع) حجم: 627kb زندگی حسن (ع) حجم: 350kb چهل داستان از مجتبی(ع) حجم: 367kb حسن (ع)، الگوی زندگی حجم: 426kb نحوه زندگانی حسن (ع) حجم: 308kb حسن مجتبی (ع) حجم: 299kb آینه بردباری حجم: 396kb بیدارترین حجم: 347kb حیات حسن (ع) حجم: 372kb منبع: http://www.aviny.com

وصایای نورانی چهارده معصوم علیهم السلام قسمت مربوط به حسن مجتبی (ع) حسن علیه السلام در مصاف صلح حقایق پنهان (پژوهشی در زندگانی حسن مجتبی علیه السلام ) مجتبی علیه السلام اعجاز ان عالم علیهم السلام (معجزات حسن مجتبی علیه السلام) کرامات و مقامات عرفانی حسن مجتبی علیه السلام ناسخ واریخ در احوالات حسن علیه السلام (جلد 2) اشعاری در . اختصاصی از رزفایل تحقیق در مورد سبب و شان نزول برخی از آیات قرآن مجید و آیات ی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 43 فهرست مطالبعنوان صفحهمقدمهسوره سجده آیه 18 3سوره انفاق آیه 62 7-4سوره انفاق آیه 62 10-7سوره انفاق آیه 64 12-10سوره احزاب آیه 23 15-10سوره مائده آیه 55 18-15سوره توبه آیه 19 21 سوره مریم آیه 96 25-21سوره بنیه آیه 7سوره بقره آیه 207سوره آل عمران آیه 61سوره نساء ایه 65سوره های نجم و حج (نجم: آیه ی 20 و 19)(حج: آیه های 53 و 52 )داستان غرانیق و کتاب آیات ی(چرا سلمان رشدی عنوان آیات ی را به کتاب خود داده است؟)بررسی این چهار آیه 20 و 19 سوره نجم – 53 و 52 سوره حج و نتیجه گیریکتابنامه (منابع و مآخذ)مقدمه«اول العلم معرفه الجبار» آغاز دیانت از خداشناسی است و بنیاد معرفت نیز بر همین منوال استوار است، سخن از خدا کهنگی ندارد، همان سان که آب هرگز کهنه نمی شود مادامیکه عطش هست، جهان معاصر در عطش خدا خواهی می سوزد، هر چند خود نمی داند.شکر و سپاس خدای منان که توفیق تحقیق و مروری در دریای بی کران این آیات مبارکه شامل حالم شد.سوره سجده آیه 18افمن کان مؤمناً کمن کان فاسقا لایستونترجمه : آیا ی که مؤمن است همانند ی است که فاسق است؟ نه هرگز این دو برابر نیستند.نمونه: جمله به صورت استفهام انکاری مطرح شده، استفهامی که پاسخ آن از عقل و فطرت هر انسانی می جوشد که این دو هرگز برابر نیستند، در عین حال برای تاکید، با ذکر جملۀ «لایستوون» این نابرابری را مشخص تر می کند.در این آیه «فاسق» در مقابل «مومن» قرار گرفته و این دلیل بر آن دارد که فسق مفهوم گسترده ای دارد که هم کفر را شامل می شود و هم گناهان دیگر را،چرا این کلمه از جمله «فسقت الثمره» (یعنی میوه از پوستش خارج شد و یا در موردی که هستۀ ما از گوشت آن جدا می شود و به بیرون می افتد ) گرفته شده، سپس به خارج شدن از اطاعت فرمان خدا و عقل، اطلاق گردیده است، و می دانیم هر کفر می ورزد و یا مرتکب گناهانی می شود از فرمان پروردگار خود، خارج شده است این نکته نیز قابل توجه است، که میوه مادامی که در پوست خود قرار دارد سالم است، همینکه از پوست خارج شد، فاسد می شود، و بنابراین فاسق شدنش همان و فاسد شدنش همان.جمعی از مفسران بزرگ در ذیل این آیه نقل کرده اند که روزی «ولید بن عقبه» به «علی (ع) » عرض کرد من از تو با زبانی گسترده تر و فصیحتر و نیزه ای تیزتر دارم (اشاره به اینکه به پندار خودش هم در سخنوری و هم در جنگ جوئی پیشتاز تر است).علی (ع) در پاسخ او فرمود: لیس کما تقول یا فاسق! «این چنین نیست که تو می گوئی ای فاسق» اشاره به اینکه تو همان ی هستی که در داستان جمع آوری زکات از طایفه «بنی المصطلق» آنها را متهم به قیام بر ضد کردی و خداوند در سوره حجرات در آیه 6 یا ایها الذین آمنوا آن جائکم فاسق بنبا فتبینوا ... تو را تکذیب و فاسق خواند .بعضی در اینجا افزوده اند که آیه افمن کان مؤمنا کمن کان فاسقاً بعد ازاین گفتگو نازل شده اما با توجه به اینکه سوره مورد بحث (سوره سجده ) در مکه نازل گردیده و داستان «ولید» و در بنی المصطلق» در مدینه اتفاق افتاد به نظر می رسد که این از قبیل آیه بر یک مصداق روشن باشد.ولی بنا بر قول بعضی از مفسران که آیه فوق و دو آیۀ بعد از آن را مدنی می دانند، مشکلی از این نظر باقی نمی ماند و مانعی ندارد که این سه آیه بعد از گفتگوی فوق نازل شده باشد.
با
تحقیق در مورد سبب و شان نزول برخی از آیات قرآن مجید و آیات یعنوان:تسلی بخشی های فلسفهنویسنده: آلن دوباتنترجمه عرفان ثابتینشر ققنونس
خلاصه کتاب:کتاب درشش بخش به معرفی فیلسوفان مطرح جهان و بیان نظرات و دیدگاههایشان درخصوص مسائل ومشکلات زندگی پرداخته است و درکل خواسته بدین نحو شناختی کلی وجامع از این شمندان ارائه دهدسقراط-سنکا-اپیکور-مونتنی-شوپنهاور  ونیچه فلاسفه ای هستند که دراین کتاب معرفی میگردندودر هر مبحثی یک موضوع محور قرار گرفته مثلا در خصوص معرفی سقراط به بررسی مشکل مواجهه باعدم محبوبیت پرداخته ودرمورد سنکا به مواجهه با کم پولی-اپیکور به مواجهه با ناکامی و مونتنی به ناتوانی ونابسندگی وشوپنهاور به قلب ش ته ونیچه به مواجهه با سختی هاکتاب دارای کتابنامه هم می باشدتحلیل کتاب:آلن دوباتن این کتاب را شاید به تقلید از دنیای سوفی یوستین گاردر تالیف کرده باشد کت که چند فیلسوف را معرفی کرده ودیدگاههایشان را درمورد مواجهه با مشکلات زندگی بیان میکند .زبان کتاب بسیار هوشمندانه وسهل طوریکه هیچ نشانی از اصطلاحات سخت  فلسفی دیده نمیشد وهر خواننده ای با هر سطح سوادی می توانست آن را درک کندترجمه روان و سلیس هم به درک بهتر کتاب منجر شده بودشرحی اززندگی هر فیلسوف معرفی شده می تواند خواننده را به مطالعه آثار بیشتر این شمندان ترغیب کنددیدگاههای مونتنی درباره سختی کتابها و خوانندگان بسیار جذاب و خوشایند بود که او چه تعریفی از افراد باهوش داشت و در نهایت اعتقاد داشت که آدمی نباید نشخوار کننده عقاید دیگران باشد وباید خود مستقل بین د"می دانیم چه بگوییم ،"کیکرو این راگفته " "این به نظر افلاطو.ن اخلاقی است"،این ها دقیقا کلمات ارسطو هستند" ولی خودمان چه چیزی برای گفتن داریم؟ارزشی ها وداوری های خودمان چیست؟ ما درچه کاری هستیم؟ طوطی هم می تواند به خوبی ما صحبت کندوعقاید شوپنهاور درخصوص عشق" دوفرد جوان ازدو جنس مخالف در اولین ملاقات خود با جدیت نا خود آگاهانه عمیقی به یکدیگر توجه میکنند.دراین کار چیز منحصر به فردی وجود دارد،نگاه جستجوگر ونافذی که به یکدیگر می اندازند واین که تمام ویژگی ها واعضای یکدیگر را به طور دقیق وارسی می کنند.این بررسی وآزمایش ،تامل وتفکر نوع نابغه (انسان) درباره فردی است که از این دونفر به وجود می آید"
شوپنهاور از می می خواهد که ازاین بیچارگی تعجب نکنیم .ما نباید در یک زوج یا والد ،دنبال دلیلی بر سرزنده بودن باشیم
ونیچه آ ین فیلسوفی که معرفی میکند با ظاهری محجوب وسبیلهایی آویزان که خوشبختی آدمی را درمواجهه با دردهای عظیم می پندارد:"درحق انسان هایی که دوستشان دارم ،آرزوی رنجوری،پریشانی، بیماری،بدرفتاری وآزردگی می کنم ،آرزو میکنم که آن ها با خود خوار شماری ژرف  عذاب بی اعتمادی به خود وبدبختی ش ت خوردگان نا آشنا نمانند.نیچه اعتقاد داشته که دردهای عظیم روحهایی بزرگ را میسازند
پشت جلد کتاب ضمن معرفی مختصر محتوای کتاب آمده است:"تسلی بخشی های فلسفه یکی از آ ین آثار آلن دوباتن است که که تاکنون بیش از دویست هزار نسخه ازآن در سراسر جهان به فروش رفته است
کت که ارزش خواندن دارد وبرای همه انی که می خواهند اندک آشنایی با بزرگان فلسفه وتوصیه هایی برای زندگی بهتر داشته باشند توصیه می شود


سوم شیعیان ، شهید کربلا و خون خدا ، که نهضت عاشورا بر محور فداکاری و جان فشانی آن حضرت شکل گرفت و تاریخ بشری را سرشار از حماسه و ایثار کرد و درس و عزت به انسان داد و با خون خویش که در کربلا ریخت ، درخت آبیاری شد و امت مسلمان بیدار گشت . در معرفی آن ، باید کت قطور نوشت ؛ لیکن در اینجا فشرده ای از زندگی آن حضرت را می خوانید : حسین (ع) در سوم ش. های نوروزی
* های شبکه تهران در ادامه مطلب * سریال های نوروزی

http://uploadax.ir/images/w5fxt6hjok7zx3uegeu.jpg مسابقات نوروزی 11 نمایش ستاره 20 22
سخنرانی های مذهبی


شبکه یک علاوه بر سریال و های سینمایی برنامه های ترکیبی متنوعی را هم برای مخاطبان تدارک دیده است که از میان آنها می توان به راهیان نور، بوی جوی مولیان، نقطه اوج، حدیث سرو سین مثل سریال، ایرانگرد، آفتاب شرقی، اطلس معرفت (ویژه ایام فاطمیه) و سراج اشاره کرد. برنامه سین مثل سریال که هر شب ساعت 23 و 15 دقیقه پخش می شود بهترین سریال هایی که با موضوع زن تولید شده را معرفی می کند. شبکه یک در سال آینده برنامه کودک هم خواهد داشت، به همین دلیل بازپخش برنامه های خاطره انگیز سال های گذشته را در ایام نوروز ساعت 15 و 45 دقیقه به مخاطبان ارائه می کند و بعد از عید بخشی از ج پخش خود را به برنامه های کودک اختصاص می دهد. شبکه دو هم برای نوروز برنامه کودک دارد. عمو گ بار دیگر به این شبکه می آید و هر روز ساعت 16 و 30 دقیقه برنامه ای با نام محله گل و بلبل را به ک ن ارائه می کند. برنامه بچه های مسجد هم در ایام فاطمیه ساعت 11 و 50 دقیقه از این شبکه پخش می شود. مجموعه قند و پند هم با موضوع معرفی ایران باستان هر روز ساعت 16 و 50 دقیقه به نمایش درمی آید. علاقه مندان به مسابقات تلویزیونی هم می توانند برنامه دستپخت های خودمانی را ساعت 20 و 15 دقیقه از شبکه دو تماشا کنند. در این برنامه بازیگران با یکدیگر مسابقه آشپزی می دهند. اجرای این برنامه به عهده را سحر ولدبیگی و همسرش نیما فلاح به عهده دارند.از دیگر برنامه های نوروزی شبکه دو می توان به نبض زندگی، حیات خانه ما، سفر ایمن، خط ها مقدمند و راز جنگل پرباران اشاره کرد. شبکه سه مسابقه آقای گزارشگر را هر روز ساعت 22 و 15 دقیقه به مخاطبان علاقه مند به گزارشگری فوتبال ارائه می کند. از دیگر برنامه های این شبکه برای نوروز می توان به سمت خدا، مصباح، مهربانو، یادگاری، رزم و نما اشاره کرد. شبکه چهار هم هر روز ساعت 18 برترین های مستند جهان را به علاقه مندان این گونه ها ارائه می کند. گفت وگوی فرهنگی، مهربانی، نغمه ها، کتابنامه، میکروسکوپ و فرمول 4 از دیگر برنامه های نوروزی شبکه چهار برای نوروز است. شبکه پنج مسابقه تا ی تهران را برای ساعت 21 تدارک دیده است. از دیگر برنامه های ترکیبی این شبکه برای عید می توان به خانه آرام من، ساعت 25، اقتصاد ایران، بچه های دیروز بچه های امروز، عطر عاشقی و بر کرانه نور نغمه ها اشاره کرد. شبکه جام جم هم برای نوروز 94 برنامه هایی مانند اینجا ایران است، خانه مهر، روشنا و امیدهای ایران را تدارک دیده است. برخی از برنامه های نوروزی شبکه قرآن عبارتند از: گل باغ خورشید، فردوس، بشری، عالمان قرآنی، بهار در بهار و رهروان نور.
مشق عشق، قندپهلو، رخ تو رخ، باغ یاس، زندگی ما قصه نبود، صبحی دیگر، گل آموز، سلام، سیاحت نامه، آزمایشگاه عجیب، خندک و سفید ویژه برنامه های شبکه آموزش برای نوروز است. شبکه سلامت هم برای نوروز مخاطبان برنامه های سلامت محوری را در نظر گرفته که از میان آنها می توان به سواد راه روشن، سپیدار، کوله بار، جوان بمانیم، سلام بر سلامت، سین سلامت، مسابقه سلامت، خانواده در جهان، بهارنارنج، این آدم ها سیاه و سفید هستند و طنز سلامت اشاره کرد. از برنامه های شبکه نسیم هم برای نوروز می توان خندوانه، حرف حساب، مهمونی، دست نزن جیز، هاونگ و خنده بارون را در ج پخش خود قرار داده است.

برای دیدن های سینمایی شبکه های سیما به ادامه مطلب بروید جایگاه و ضوابط قانونی مربوط به حفظ میراث فرهنگی در ایران با نگاهی بر تمهیدات جهانی میراث فرهنگی هر کشور،یکی از اساسی ترین ارکان تحکیم هویت، ایجاد خلاقیت وخودباوری ملی است که به واسطة آن می توان تمدن، آداب وسنن،شیوه های تجاری و اقتصادی و نهایتاً روند تحول، سیر تکوین و تکامل انسان را در طول تاریخ مورد شناسایی و تحلیل قرار داد. لذا د. بررسی فرایندهای توسعه مجتمع مس ی پاسارگاد با در نظر گرفتن بعد اجتماعی و فرهنگی درسنجش بقا یا عدم بقا و میزان رضایت مندی نین
تاریخ ایجاد 03/06/2016 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 70برگ ورد قیمت: 3000 تومان حجم فایل: 285 kb تعدادمشاهده 9

بررسی های فرایندهای توسعه و مسکن سازی در مجتمع مس ی پاسارگاد با در نظر گرفتن و لحاظ بعد اجتماعی و فرهنگی درسنجش بقا یا عدم بقا و میزان رضایت مندی نین در مجتمع مس ی پاسارگاد

فهرست مطالب
فصل اول: کلیات تحقیق 4
1-1 مقدمه 5
1-2 بیان مسئله 6
1-3 اه گزارش 7
1-4 سوالهای گزارش 8
1-5 فرضیه های گزارش 10
1-6 ضرورت گزارش 12
1-7 پیشینه ی تحقیق گزارشی 14
1-8 روش انجام کار و گرد اوری مطالب 16
فصل دوم: یافته های تحقیق 17
2-1 مقدمه 18
2-2 مسکن و توسعه 19
2-3 مسکن وبرنامه ریزی 20
2-4 مسکن و توزیع عادلانه منابع 20
2-5 سیاستهای اساسی ت 21
2-6 تاریخچه ی تاسیس مجتمع مس ی پاسارگاد 24
2-7 خصوصیات ظاهری مجتمع مس ی پاسارگاد(مشاهده ی میدانی) 25
2-8 قرار داد پروزه مجتمع مس ی پاسارگاد 30
2-9- دستور العمل و مقررات اپارتمان نشینی در مجتمع مس ی پاسارگاد 46
2-10 شرایط تملک 52
2-11 دلایل ماندگاری نین در مجتمع مس ی پاسارگاد و دلایل علاقه مند به ترک این مجتمع از سوی نان 56
2-12 شیوه ی اداره و کنترل یک بلوک مس ی در مجتمع مس ی پاسارگاد 58
2-13 اساسنامه و مقررات س ت بلوک 21 58
فصل سوم: (مصاحبه ها و کتابنامه) 63
3-1 مصاحبه شماره 1: 64
3-2 مصاحبه شماره 2 68
3-3 سخن ا محقق و نتیجه گیری 72
3-4 کتابشناسی 73


کلمات کلیدی مرتبط:
بررسی های , فرایندهای , توسعه و ,مسکن سازی , در مجتمع مس ی , پاسارگاد , با در نظر گرفتن ,و لحاظ بعد , اجتماعی و فرهنگی , درسنجش بقا یا عدم ,بقا و میزان رضایت ,مندی نین ,در مجتمع مس ی ,پاسارگاد , ,فهرست مطالب ,فصل اول: کلیات تحقیق 4 ,1-1 مقدمه 5 ,1-2 بیان مسئله 6 ,1-3 اه گزارش 7 , مقالات مرتبط در این دسته مطالعات طراحی مجتمع مس ی رساله طراحی،مجتمع مس ی،بارویکرد معماری پایدار مطالعات طراحی مجتمع مس ی با نگرش ارتقاء تعاملات اجتماعی در مجموعه تحقیق مبانی نظری مهارتهای اجتماعی تحقیق اصول و مبانی شهرسازی و معماری word تحقیق کامل طرح 5 معماری (مجتمع مس ی) مطالعات طراحی مجتمع مس ی با رویکرد کاربرد انرژی زمین گرمایی تحقیق نگرشی بر معماری سنتی ایران word مطالعات طراحی خانه مس ی ویلائی مجتمع مس ی طرح نهایی , مطالعات- معماری مطالعات طراحی مجموعه مس ی با رویکرد حضور کیفی نور مطالعات تبیین نگره ­های زندگی­ساز حکمت ی در اصول طراحی معماری مس ی – ایرانی (نمونه موردی مسکن شهر قزوین) مطالعات کاوشی در معماری همساز با اقلیم خانه های سنتی گیلان تحقیق معماری مجتمع مس ی در زنجان مطالعات طراحی مجموعه مس ی با رویکرد امنیت روانی نان مشخصات مراکز رسیدگی و تأیید کننده آثار تولیدی معلمان و دبیران و هنرآموزان با عنایت به اینکه تعداد کثیری از معلمان و دبیران پرتلاش استان تولیداتی مانند محتوای الکترونیکی، وسیله کمک آموزشی، کتاب کمک درسی، کتاب کمک آموزشی و ... داشته و علاقمندند آثار خود را به تأیید مراجع ذیصلاح رسانده و از تأییدیه ها و امتیازات قانونی آنها استفاده . اختصاصی از فایلکو تحقیق شکل گیری انقلاب ی 15 ص با و پر سرعت .
 تحقیق شکل گیری انقلاب ی 15 ص
 تحقیق شکل گیری انقلاب ی 15 ص دسته بندی : علوم انسانی _ تاریخ و فلسفه
فرمت فایل:  image result for word ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) فروشگاه کتاب : مرجع فایل   قسمتی از محتوای متن ...
تعداد صفحات : 15 صفحه شکل گیری انقلاب ی مقدمه جابه جایی حکومت ها، همواره یکی از دل مشغولی های متخصصان دانش سیاست بوده است.
هرگاه این جابه جایی خشن، سریع و بنیادین یعنی در اثر یک انقلاب باشد، دگرگونی های حاصل از آن، ظرفیت باز خوانی، تحلیل و کالبد شکافی بیشتر دارد.
تجربه جدیدی از نظم در ایران، در مقام حکومت حاصل از انقلاب ی یکی از این موارد قابل توجه صاحبنظران علوم بوده، کتابها و مقاله ها و پژوهش های فراوانی دربارة آن تولید و انجام شده است.
این انقلاب به دلایل مختلف نوعی تمایز و یا تفاوت را با دیگر انقلابها (دست کم در برخورد اول محققان) در قالب این پرسش که «این انقلاب تا چه میزان ازقواعد عمومی انقلابها و اصول نظریه های انقلاب پیروی می کند؟
» نشان می دهد.
مطالعه و پژوهش درباره انقلاب ی از حیث نظری طیف گسترده ای از قبیل: نظریه های ساختاری، روانشناسی اجتماعی، های اجتماعی، نظریه های عاملیت (کارگزاری) را شامل می شود.
کتاب «شکل گیری انقلاب ی» نوسته محسن م.
میلانی پژوهش جدیدی است که مدعی روایتی نو از انقلاب ی و پیامدهای آن است.
مفروض اصلی نویسنده این است که ناتوانی کارشناسان از پیش بینی این تحول در ایران، به نوعی ضعف نظریه های انقلاب را می نمایاند و به همین دلیل چارچوب خاص خود را که براساس تلفیق، تصحیح و اضافاتی بر نظریه هاست،  آزمون می کند.
در این نوشتار به آزمون ادعای نویسنده از طریق نقد وی می پردازیم.
1.
معرفی کتاب کتاب[1] «شکل گیری انقلاب ی» نوشتة محسن.
م.
میلانی متخصص و یار علوم در دانشکده ت و مسایل بین المللی فلوریدای جنوبی در تمپا (امریکا) است.
این اثر که دارای یک مقدمه، پنج بخش (شامل یازده فصل) ، و  نتیجه گیری یک گاه شمار انقلاب است.
اثر مجموعاً 440 صفحه قطع رقعی با ترجمه مجتبی عطارزاده (تهران: گام نو، دوم 1383) و فاقد نمایه و کتابنامه است.
نویسنده بطور طبیعی و مرسوم، مطالعات خود را بر بستری تاریخی سامان می دهد و با یک بحث نظری راجع به انقلاب ها و تعریف آن آغاز می کند.
چگونگی پیدا شدن واژه انقلاب د  متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن مقاله میباشد که به صورت نمونه در این صفحه درج شدهاست.شما بعد از پرداخت آنلاین ،فایل را فورا نمایید    لطفا به نکات زیر در هنگام ید  مقاله :  توجه فرمایید.در این مطلب،محتوی متن اولیه قرار داده شده است.به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در ورد وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از ید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی مقاله یا تحقیق مورد نظر ید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک فایل برای شما نمایش داده خواهد شد.در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی این مطالب از داخل متن میباشد ودر فایل اصلی این ورد،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد.در صورتی که محتوی متن ورد داری ج و یا ع باشند در متون ورد قرار نخواهند گرفت.هدف اصلی فروشگاه ، کمک به سیستم آموزشی میباشد. فایل   پرداخت آنلاین 
با
تحقیق شکل گیری انقلاب ی 15 ص
اختصاصی از ژیکو مقاله در مورد راهنمای بهبود روابط شویی با و پر سرعت .
مقاله در مورد راهنمای بهبود روابط شویی
مقاله در مورد راهنمای بهبود روابط شویی لینک پرداخت و در "پایین مطلب"فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحات: 36 فهرست مطالبمقدمهفصل اول: روابط شوییراه حل های مختلفبازآموزی درس مهر و عشقروابط سرشارنشانه های خطرفصل دوم: عشق کافی نیستکنارگیری از عشقفصل سوم: قوانین واقعی برای یافتن رابطه ی مبتنی بر عشققانون1: با مردان همان گونه رفتار کنید که میل دارید آنها با شما رفتار کنند.قانون 2: به خاطر داشته باشید که مردان به اندازة شما نیازمند عشق و حماییتند.قانون 3: از مردانی که قوانین واقعی را دوست ندارند دوری کنید.قانون 4: مردان را بازی ندهید.قانون 5: خودتان باشید.قانون 6: اگر ی را دوست دارید، به او بگویید.قانون 7: قبل از اینکه درگیر مسایل عاطفی شوید ، سئوالات خود را بپرسید.قانون 8: با مردانی که کاملاً در دسترس نیستند ، ارتباط برقرار نکنید.قانون 9: در جستجوی مردی با هویت مناسب باشید.قانون 10: به علایم هشدار دهندة مشکلات احتمالی توجه کنید..قانون 11: میزان علاقه ی خود را بسنجید، نه مقدار پول او را.قانون 12: منصف باشید، از دورویی پرهیز کنید.قانون 13: عاشق نیروهای نهفته مرد نشوید.قانون 14: با احساسات خود صادق باشید.قانون 15: جذاب ترین مشخصه ی خود، یعنی طرز فکرتان را آشکار کنید.قانون 16: از لحاظ عاطفی سخاوتمند باشید، خساست به ج ندهید.قانون 17: قبل از این که با ی روابط شویی داشته باشید سعی کنید از لحاظ عاطفی با او صمیمی شوید.قانون 18: ارزش خودتان را آنقدر پایین نیاورید که مانند شیء با شما رفتار کنند.قانون 19: حتی در خصوصی ترین لحظات از قوانین واقعی ؟ نکنید.قانون 20: اطمینان حاصل کنید که روابط شما از چهار مرحلة تعهد می گذرد.قانون 21: تعهدات عاطفی، از حلقه نامزدی با ارزش ترند.قانون 22: هرگز مرد را برای متعهد به کاری ، تحت فشار قرار ندهید.قانون 23: صبور باشید و قوانین واقعی را جایگزین قوانین کهنه و قدیمی گذشته گان کنید.قانون 24: عاقلانه تصمیم بگیریدع نه از روی احساس.قانون 25: قوانین واقعی را در همه روابط خود با دیگران به کار ببرید.فصل چهارم: نامه عاشقانه.چه وقت نامه عاشقانه بنویسیم؟نیاز به نوشتن نامه عاشقانه.تدثیر و فایده نامه عاشقانه.رمز خود یاری.فصل پنجم: چگونه درخواست حمایت کنیم و از آن برخوردار شویم.چرا زن درخواست حمایت نمی کند؟نکاتی در مورد انگیزه دادن به مردروابط خوب و سالمچرا مردان تا این اندازه حساس هستند؟فصل ششم: حفظ جاودانه گی جادوی عشقدر انتظار واکنش همسرتان باشید.ماهمه از رویدادهای عاشقانه لذت می بریم.اعتیاد به عشق و وابستگیافراد سالم نیز نیازمند مشاوره هستند.کتابنامه فصل اولروابط شوییعاشق شدن ساده است، اما عاشق باقی ماندن به مراتب دشوارتر است، همة ما خواهان عشق پردوام هستیم. همة ما می خواهیم شاد زندگی کنیم. ی نیست که به عمد عاشق بشود و برنامة ج را هم طراحی کند. اوا در عمل این اتفاق می افتد وقتی این اتفاق افتاد، آزار می دهد. در از هر دو ازدواج یکی به طلاق می انجامد و از جمله زوجهایی که با هم می مانند درصد قابل ملاحظه ای از زندگی با یکدیگر خشنود نیستند و اینها آمار خوشایندی نیست. پیامی دارند. می گویند اگر قصد ازدواج دارید بدانید که ممکن است ازدواجتان به ش ت بینجامد. البته هیچ حاضر نیست در کاری که امکان 50 درصد ش ت وجود دارد سرمایه گذاری د. با این حال اتفاقی است که می افتد. البته هیچ تضمینی قطعی وجود ندارد که ازدواجی صد در صد برای همیشه دوام بیاورد اما می توانید مهر و محبت میان خود و همسرتان را حفظ کنید.
با
مقاله در مورد راهنمای بهبود روابط شویی
اختصاصی از یاری فایل تحقیق فهرست نویسی در کتابخانه ها با و پر سرعت .
تحقیق فهرست نویسی در کتابخانه ها
تحقیق فهرست نویسی در کتابخانه ها دسته بندی : علوم انسانی _ ادبیات و تاریخ ، تحقیق
فرمت فایل:  image result for word ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده )فروشگاه کتاب : مرجع فایل   قسمتی از محتوای متن ...فهرست نویسی در کتابخانه ها فهرست کتا بخانه سا زما ندهی قا نونمند و نظام یا فته مواد و تولیدات به شیوه الفبایی ویا هر شیوه منطقی دیگر که با اطلاعات توصیفی کوتاه " مانند قیمت " اندازه "رنگ و .
.
.
.
.
.
.
.
.
باشد .
اصطلاحا فهرست catalog نامیده می شود.
فهرست کتابخانه لیست منظمی است از کتابها و سایر مدارک اطلاعاتی کتابخانه است که اطلاعات تو صیفی اعم از نام نویسنده " عنوان ، ویرایش ، ناشر، تاریخ انتشار و مشخصات ظاهری، موضوع ومحل بایگانی مد رک مورد نظر ذ کر میشود.
همانطور که تمام کتاب ، بیانگر اطلاعات درون کتاب است ، فهرست کتابخانه نیز منابع موجود در کتابخانه را نشان میدهد.
البته فهرست کتابخانه فاقد اطلاعات تمام منابع موجود در کتابخانه است ، بعنوان مثال ،اطلاعات مقالات نشریات ادواری درفهرست انعکاس نمی یابد.
ولی از طریق نمایه ها قابل بازی میباشد .
اطلاعات نشریات ادواری نیز در فهرست کتابخانه نمیاید .
موادی مانند ده ها ، گزارشات ، تحقیقات و پژوهش ها و پایان نامه ها و سایر اسناد و مدارک معمولا در برگه دان یافت نمیشوند.
بلکه بصورت فهرست کت ، کتاب شناسیهای مختلف و یا برگه دان جداگانه در دسترس قرار میگیرند.
انواع فهرست کتابخانه: فهرستهای کتابخانه همگی اطلاعات ی انی عرضه می کنند .
این اطلاعات مربوط به نویسنده ، عنوان ، مشخصات انتشاراتی ، تعداد صفحات ، ویژگیهای خاص مانند : تصاویر، کتابنامه، موضوعات .
تفاوت آنها د ر نمره ی ارائه اطلاعات و شکل فهرست میباشد .
1- فهرست کت : book cata log 2 - فهرست برگه ای فهرست کت : book cata log بعضی از کتابخانه ها فهرست کتابخانه به صورت فهرست چاپی ( کت ) است .
بار نشر و تو سعه تدریجی مجموعه کتابخانه ها و روز آمد اطلاعات این نوع فهرست ، ابتدا مسیر نبود زیرا وارد اطلاعات منابع جدید در درون فایل الفبای چاپی ناممکن بود .
اما امروزه کتابخانه ها با بهره گیری از تجهیزات نوین و نیز با استفاده از امکانات رایانه ای توانسته اند مجددآ اینگونه فهرستها را با ساده ترین شیوه ها تهیه کنند و اطلاعات مجموعه خود را روز آمد نگهدارد .
فهرست کت هم برای کتابها و هم برای مدارک غیر کت به کار می رود .
در فهرستهای کت که بوسیله کامپیوتر تکثیر می شوند نه تنها می توان نسخه های فراوان از یک فهرست را تهیه می کند بلکه می توان کتابهای تازه را نیز به ترتیب الفبایی در فهرست قبلی جای دارد .
از مزایای این فهرست این است که به استفاده از این فهرست بساد گی امکان پذ یر است .
اطلاعات زیادی را می توان سریعا مرور کرد ( بعنوان مثال آثار یک نویسنده در یک یا چند صفحه قابل تشخیص است .
معایب این فهرست : روز آمد اطلاعات در این فهرست با مشکلا تی همراه است .تعداد صفحات : 9 صفحه  متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.پس از پرداخت، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد. « پشتیبانی فروشگاه مرجع فایل این امکان را برای شما فراهم میکند تا فایل خود را با خیال راحت و آسوده  نمایید »/images/spilit.png 
با
تحقیق فهرست نویسی در کتابخانه ها
مطالعات و رساله معماری مجموعه علمی ورزشی بانوان
تاریخ ایجاد 10/09/2015 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 165 برگ ورد قیمت: 12000 تومان حجم فایل: 7750 kb تعدادمشاهده 205

مطالعات و رساله معماری مجموعه علمی ورزشی بانوان فهرست مطالب
عنوان صفحه
مقدمه
گام اول : پروپزال
بیان مسأله
اه
منابع و پیشینه
مبانی نظری عام طرح
طرح مشابه
چکیده تحقیق
نحوه اجرا
گام دوم : شناخت
فصل اول:مطالعات پایه
بخش یک : ورزش
تعریف ورزش
تعریف تربیت بدنی
تاریخچه لغوی ورزش
منشأ ورزش
تأثیرات ورزش
جامعه شناسی ورزش
ورزش و دین
ورزش در تمدنهای بشری
سابقه تاریخی ورزش در ایران
یافته ها
بخش دو : ن
ظرفیت ورزشی ن
تفاوتها و شباهتهای فیزیولوژیکی ن و مردان
جامعه شناسی ن
و ورزش ن
بررسی چند دیدگاه
طبقه بندی شخصیت و نقش زن و مرد
صدمات ورزشی ن
دیگر فواید ورزش برای ن
تاریخچه ورزش ن
ورود ن ایرانی به مسابقات ورزشی
ورزش ن کشورهای ی
یافته ها
بخش سه : ورزش علمی
ورزش علمی
ورزش و علم فیزیولوژی
ورزش و علم پزشکی
ورزش و علم تغذیه
ورزش و علم روانشناسی
یافته ها
فصل دوم : مطالعات تکمیلی
ورزش و ابعاد دیگر آن
ورزش و سیاست
ورزش و اقتصاد
ورزش و تبلیغات
مقررات و معیارهای طراحی سالن های ورزشی
معیارهای شهری و برنامه ریزی مراکز ورزشی ....................
دسترسی ها
تجهیزات سالن های ورزشی
فضاهای اداری و عمومی ........
کف سالن های ورزشی
دیوار سالن ها
بازشوها
سقف
معماری فضاهای ورزشی در مشهد
فصل سوم : مطالعات تطبیقی
سازه های متداول در طراحی مجموعه های ورزشی
پاها ( یوم فوتبال سیدنی و کرازبی کمپر)
تیرها و دالها ( یوم فوتبال باری)
سازه های کابلی ( یوم المپیک مونیخ)
سازه های چادری ( یوم ریاض)
سازه های فضاکار (گنبدسان کاست فلوریدا و جورجیا)
سازه های هوای فشرده (گنبد نقره ای)
سازه های گنبدی (سالن ورزشی پلازتودلو)
معرفی مجموعه های ورزشی
تهران
سایتاماژاپن
المپیک توکیو
یافته ها
فصل چهارم : مطالعات زمینه
سابقه تاریخی شهر مشهد
موقعیت جغرافیایی شهر مشهد
بررسی شرایط اقلیمی
شناخت استخوان بندی مشهد
محورهای شاخص شهر مشهد
بررسی های جمعیتی شهر مشهد
مراحل انتخاب سایت
معرفی گزینه نهایی
گام سوم : تحلیل
گردآوری نهایی اطلاعات و طبقه بندی مجدد
تحلیل و پردازش اطلاعات
تدقیق نهایی اه
ارائه را ارها
مبانی طراحی معماری پروژه
برنامه فیزیکی
قابلیت سنجی اراضی
گام چهارم: طراحی
مدارک طراحی
تاسیسات و سازه
کتابنامه

کلمات کلیدی مرتبط:
مطالعات و رساله معماری , مجموعه علمی ورزشی بانوان ,\hdhk khli ,پایان نامه معماری ,برنامه فیزیکی ,نمونه موردی ,استانداردها و ضوابط ,مطالعات و رساله , معماری مجموعه علمی , ورزشی بانوان , , , ,عنوان صفحه ,مقدمه ,گام اول : پروپزال ,ب, مقالات مرتبط در این دسته پروژه طراحی پردیس سینمایی فرهنگی شامل شیت لایه باز + فایل کد نقشه ها + رندرهای پروژه پروژه طراحی خانه و مجموعه مد و طراحی لباس پروژه طراحی موزه کودک پروژه طراحی مرکز فرهنگی حافظ شناسی پروژه طراحی فرهنگسرای ادیان پروژه طراحی مرکز یوگا و مدیتیشن پروژه طراحی خانه معرق ایران اختصاصی از فایلکو تحقیق درباره پدیدارشناسی به عنوان یکی از مکتب های روشی در مطالعه علوم انسانی با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 47   مقدمه: پدیدارشناسی به عنوان یکی از مکتب های روشی در مطالعه علوم انسانی و بخصوص علوم اجتماعی، اگر چه نزدیک به بیش از نیم قرن است که خود را با کتاب پژوهشهای منطقی (1902-1901) ادموند هوسرل به نمود گذاشته است اما هنوز تازگی و جدل انگیزی خود را حفظ نموده است. از این نظر که مکاتب و روشهای جدیدی از درون آن متولد شده اند مانند هرمنوتیک مارتین هایدگر و مرلوپونتی و گادامر، همچنین وجودگرایی ژان پل سارتر و ... . همچنین این روش در نقدهای هنری و ادبی و در شکل گیری نظریات نقدی علوم انسانی مانند نظریات هابرماس در زمینه روش و موضوع در علوم اجتماعی همچنین، نظریات هرمنوتیک، ساختارگرایی و فرمالیسم ادبی تأثیر بسزایی داشته است. تأکید پدیدارشناسی بر شهود که موضعی آشکار بر عقل گرایی دکارت و همچنین علم گرایی پوزیتویستی است و تأکید بر درنظر گرفتن ساختارهای ذهن و آگاهی و همت گماشتن به کشف این ساختارها و ربط منطقی دادن آن با تشخیص بیرونی عین ها، نمونه هایی از تلاش درخور توجه پدیدارشناسی است. تلاشهایی که هر انسان کنجکاو و اهل فکری را به تأمل و باز شی در آن وا می دارد. به نظر می رسد رجوع به پدیدارشناسی و پی گیری تحولات آن بطور مستمر یکی از نیازهای اساسی محققان و شمندان علوم انسانی و اجتماعی است. این نکته وقتی جدی تر می شود که بدانیم روشهای پدیداری بوسیله آلفرد شوتس بطور علنی و سرراست وارد علوم اجتماعی و جامعه شناسی بطور اخص شده و افرادی چون برگرولاکمن و ساتاس و و لر توانسته اند از آن بهره های خوبی در زمینه ی شناخت کنشهای انسانی و اجتماعی بردارند. معرفی کتاب: نام کتاب: درآمدی بر پدیدارشناسی مؤلف: رابرت الوفسکی مترجم:محمدرضا قربانی انتشارات: گام نو- تهران 1384 کتاب 391 صفحه را شامل می شود که شامل 14 بخش، یک مقدمه مترجم، پیشگفتار مؤلف و همچنین کتابنامه و واژه نامه است. معرفی نویسنده: رابرت الوفسکی، کاتولیک، یکی از برجسته ترین پدیدارشناسان ساحل شرقی ست. از نظر پدیدارشناسان ساحل غربی، مخصوصاً درایفوس، هوسرل یک درونگرا است. با این تفسیر، هوسرل معنا را به عنوان یک چیز کاملاً ذهنی و جدای از جهان درنظر می گیرد. بنابراین، او نمی تواند توضیح دهد که چگونه یک عین داده می شود. بلکه تنها می تواند روشن کند که ما چگونه به آن عین روی می آوریم. فولسدال،درایفوس،میلر،اسمیت، ومک اینتایر (که معمولاً آنها را اعضای مدرسه ی کالیفرنیا، یا مفسرین ساحل غربی می شناسند) نظریه ی روی آورندگی هوسرل را به صورت فرگه ایی تفسیر می کنند. رهیافت فرگه ای به این موضوع باعث می شود تا به این نتیجه برسیم که روی آورندگی آگاهی در قیاس با دل بیان های زبانشناختی قابل درک است. در برابر این تفسیر، تفسیر ساحل شرقی، که پدیدارشناسانی نظیر الوفسکی، دراموند، هارت و کاب- استیونز را تشکیل می دهد. از نظر الوفسکی برای آنکه (عین- آنگونه - که به آن- روی آورده شده است) را بررسی کنیم، باید خود عین، و نه ساختار آگاهی را مورد بررسی قرار دهیم، از این نظر، نوئما معنای آرمانی یا یک مفهوم یا یک گزاره، یعنی میانجی بین سوژه و ابژه نیست که به آگاهی ، روی آورندگی را ارزانی کند، بلکه خود عین است. منتهی عینی که در تأمل پدیدارشناسانه درنظر گرفته شده است.این تفاوت، تنها تفاوت ساختاری در نوئما، و نه تفاوت در باشنده ی هستی شناسانه است. الوفسکی ضمن آنکه پدیدارشناس برجسته ای است، نویسنده ی خوبی نیز می باشد. استواری قلم و گزینش واژه ها، بیانگر تسلط او بر ادبیات انگلیسی است. با این حال، نظر او نسبت به فلسفه ی هایدگر و شالوده شکنی دریدا، تا حدودی افراطی است. مقدمه مترجم: در مقدمه مترجم کوشیده است تا شرح مختصری از پیدایش پدیدارشناسی و تحولات آن و گرایشهای متفاوت آن را ارایه دهد. او معتقد است که نویسنده کتاب به گسترش منطقی یک اصطلاح شناسی پدیدارشناسانه پرداخته است و نویسنده به خوبی از پس «امتزاج افقها»ی متفاوت برآمده است. سپس نویسنده به گله و ده گیری از مترجمان داخلی به دلیل ناتوانی در برقراری پیوند با مفاهیم پدیدارشناسی می پردازد و در نهایت خلاصه ای از چگونگی واژه گزینی و خلاصه ای از اصول اولیه پدیدارشناسی را ارایه می دهد.
با
تحقیق درباره پدیدارشناسی به عنوان یکی از مکتب های روشی در مطالعه علوم انسانی
اختصاصی از هایدی تحقیق درباره آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری با و پر سرعت .
تحقیق درباره آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری
تحقیق درباره آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 79 صفحه      فهرست مندرجاتعنوانصفحهپیشگفتار  مقدمه  1- هدف و دامنه کاربرد  2- مراجع ا امی  3- اصطلاحات و تعاریف  4- ا امات مدیریتی  4-1 سازماندهی  4-2 سیستم کیفیت  4-3 کنترل مد ارک  4-4- بازنگری درخواست‎ها، پیشنهادها و قراردادها  4-5 واگذاری آزمون و کالیبراسیون به پیمانکار فرعی   4-6 ید خدمات و م ومات  4-7 ارائه خدمت به مشتری  4-8 شکایات  4-9 کنترل کار نامنطبق آزمون و/یا کالیبراسیون  4-10 اقدام اصلاحی  عنوان صفحه 4-11 اقدام پیشگیرانه  4-12 کنترل سوابق  4-13 ممیزی‎های داخلی  4-14 بازنگری‎های مدیریت  5- ا امات فنی  5-1 کلیات  5-2 کارکنان  5-3 جایگاه و شرایط محیطی  5-4 روش‎های آزمون و کالیبراسیون و صحه‎گذاری روش‎ها  5-5 تجهیزات  5-6 قابلیت ردی اندازه‎گیری  5-7 نمونه‎برداری  5-8 جابجایی اقلام مورد آزمون و کالیبراسیون  5-9 تضمین کیفیت نتایج آزمون و کالیبراسیون  5-10 گزارش‎دهی نتایج  پیوست الف (جهت اطلاع): ج الف‎-1، ارجاعات متقابل به استانداردهای ایران‎-ایزو 9001: سال 1374 و ایران-ایزو 9002: سال 1374  پیوست‎ب (جهت اطلاع): راهنمایی‎های برای تهیه شرح کاربردهایی جهت رشته‎های خاص کتابنامه  استاندارد «ا امات عمومی برای احراز صلاحیت آزمایشگاه‎های آزمون و کالیبراسیون» که توسط کمیسیون فنی مربوطه تهیه و تدوین شده و در ششمین جلسة کمیته ملی استاندارد میدریت کیفیت مورخ 23/7/81 مورد تأیید قرار گرفته است، اینک به استناد بند یک ماده 3 قانون اصلاح قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه 1371 به عنوان استاندارد ملی ایران منتشر می‎شود. برای حفظ همگامی و هماهنگی با تحولات و پیشرفت‎های ملی و جهانی در زمینه صنایع، علوم و خدمات، استانداردهای ملی ایران در مواقع وم تجدیدنظر خواهد شد و هرگونه پیشنهادی که برای اصلاح یا تکمیل این استاندارد ارائه شود، در هنگام تجدیدنظر در کمیسیون فنی مربوطه مورد توجه قرار خواهد گرفت. بنابراین برای مراجعه به استانداردهای ملی ایران باید همواره از آ ین تجدیدنظر آنها استفاده کرد. این استاندارد ملی بر مبنای استاندارد بین‎المللی زیر تدوین شده است و معادل آن به زبان فارسی می‎باشد:iso/iec 17025: 1999: general requirements for the competence of testing and calibration laboratories
مقدمه استاندارد بین‎المللی ‎iso/iec 17025  که در نتیجه تجربیات وسیع حاصل از اجرای ‎iso/iec guide 25 و استاندارد اروپایی ‎en 45001 تهیه گردیده است، اکنون جایگزین هر دو آن‎ها شده است. استاندارد ایران‎- ایزو‎- آی‎ای‎سی 17025 که براساس استاندارد بین‎المللی فوق تدوین شده است، شامل کلیه ا اماتی است که آزمایشگاه‎های آزمون و کالیبراسیون باید آن‎ها را برآورده سازند تا بتوانند اثبات کنند که یک سیستم کیفیت را به کار گرفته و برقرار نگه می‎دارند و از نظر فنی صلاحیت داشته و نیز قادر به فراهم نتایج فنی معتبر می‎باشند. مراجع تأیید صلاحیت که صلاحیت آزمایشگاه‎های آزمون و کالیبراسیون را به رسمیت می‎شناسند بایستی[1] این استاندارد را به عنوان مبنای تأیید صلاحیت به کار برند. در بند 4 ا امات مربوط به مدیریت صحیح و در بند 5 ا امات مربوط به احراز صلاحیت فنی جهت نوع آزمون‎ها و یا کالیبراسیون‎هایی که آزمایشگاه به عهده می‎گیرد، مشخص می‎شود. به کارگیری روزافزون سیستم‎های کیفیت عموماً باعث افزایش نیاز به حصول اطمینان از این امر شده است که آزمایشگاه‎هایی که بخشی از یک سازمان بزرگتر می‎باشند یا خدمات دیگری هم ارائه می‎نمایند، قادر به اجرای سیستم کیفیتی هستند که با استانداردهای ایران‎-ایزو 9001 یا ایران‎-ایزو 9002 و نیز با این استاندارد منطبق می‎باشد. بنابراین سعی شده است که تمامی آن دسته از ا امات استانداردهای ایران‎-ایزو 9001 و ایران‎-ایزو  9002 مرتبط با دامنه شمول خدمات آزمون و کالیبراسیون که در سیستم کیفیت آزمایشگاه منظور شده است، در این استاندارد در نظر گرفته شود. آزمایشگاه‎های آزمون و کالیبراسیونی که ا امات این استاندارد را برآورده نمایند ا امات استانداردهای ایران‎-ایزو 9001 و ایران‎- ایزو 9002 را نیز برآورده خواهند نمود. گواهی انطباق با استانداردهای ایران‎- ایزو 9001 و ایران‎-ایزو 9002 فی نفسه حاکی از صلاحیت آزمایشگاه در فراهم و ارائه داده‎ها و نتایج فنی معتبر نخواهد بود. در صورتی که آزمایشگاه‎ها ا امات این استاندارد را برآورده نمایند و توسط مراجعی تأیید صلاحیت شوند که دارای موافقت‎نامة شناسایی متقابل با مراجع هم‎تراز خود در سایر کشورهای استفاده‎کننده از این استاندارد باشند، پذیرش نتایج آزمون و کالیبراسیون کشورها تسهیل می‎گردد. به کارگیری این استاندارد همکاری میان آزمایشگاه‎ها و سایر سازمان‎ها را تسهیل و به تبادل اطلاعات و تجارب و نیز به هماهنگ استانداردها و روش‎های اجرایی کمک می‎کند.

[1] - در این استاندارد واژگان فارسی «باید» و «بایستی» به ترتیب معادل واژگان انگلیسی «shall» و ‎«should» به کار رفته است.
با
تحقیق درباره آزمون و کالیبراسیون و اندازه گیری
بزارید قبل از شروع انجام پایان نامه حقوق کمی در مورد خود پایان نامه حرف یزنیم و سپس در ادامه آموزش چگونه یک پایان نامه خوب بنویسیم را میگوییم. پایان نامه نوشتاری است که شما درآن موضوع یا سوالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل و یا تجارب عملی و یا آزمایشی به پاسخ آن می رسید. به بیان دیگر پایان نامه استدلال موضوعی، ارائه پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی و یا احتمالا (با اغراق) مهم ترین نوشته ای است که تا کنون منتشر کرده اید. اما پایان نامه ا باید موضوع مناسب و جامعی داشته باشد و بیانگر پدیده یا نتیجه ای جدید باشد. پایان نامه اساس و پایه بسیاری از تحقیقات علمی و اکتشافات محققین می باشد. چگونه پایان نامه حقوق بنویسیم چگونه پایان نامه حقوق بنویسیم فصل اول پایان نامه : introduction یا مقدمه یا کلیات تحقیق محتوای فصل یک ممکن است در برخی از ها تفاوت هایی داشته باشد. اما معمولاً محتوای فصل یک به ترتیب زیر است:
انجام پایان نامه ارشد عمران انجام سمینار ارشد پایان نامه مکانیک
1. مقدمه: طرح کلیات تحقیق
2. بیان مساله: شرح مشکل و ارایه آنها به شکل سوال کلیدی برای پاسخ به کمک تحقیق
3. ضرورت و اهمیت تحقیق: چرایی انجام کار و معرفی کاربران احتمالی نتایج تحقیق
4. اه تحقیق: آنچه تحقیق به دنبال انجام آن است
5. فرضیه ها یا سؤال های تحقیق: مسیری برای اجرای تحقیق
6. پیش فرض ها: قبول مواردی برای اطمینان از حرکت در مسیر اجرای تحقیق
7. تعریف عملیاتی وا ژه های تحقیق: اقدامی برای برداشت مشترک از مفاهیم تحقیق
در برخی از ها تاکید بر این است که محدودیت های تحقیق نیز در همین فصل نوشته شود. در برخی از نیز بر نوشتن مبانی نظری تحقیق در این بخش تاکید دارند انتخاب عنوان برای انجام پایان نامه حقوق : معمولا در هر زمینه پژوهشى، آثارى از پیش فراهم شده است. مرور این آثار مى تواند ما را در نوشتن پایان نامه یارى کند. در این میان روشن مى شود که کار ما چه تفاوت هایى با کارهاى پیشین باید داشته باشد. اگر پژوهنده اى داراى توان کافى باشد، بهتر است آثار دست اوّل را مرور کند. هرچه منابع اصیل تر و سرشارتر باشند، پایان نامه ماندنى تر مى گردد. ساختمان پایان نامه حقوق : (1) صفحه عنوان: عنوان، نویسنده، گروه درسى، نام درس، نهاد علمى مربوط، مقطع و سال تحصیلى.
(2) پیشگفتار: هدف، سابقه تحقیق، روش و گستره پژوهش، سپاسگزارى.
(3) فهرست مطالب.
(4) فهرست جداول.
(5) فهرست شکل ها و تصویرها.
(6) پیکره: مدخل، متن، نتیجه و دستاورد تحقیق.
(7) کتابنامه: مآخذ اصلى و فرعى شامل کتب و مقالات مورد پژوهش.
(8) ضمایم: جداول، آزمون هاى پژوهشى، اسناد و مدارک و شواهد.
(9) فهرست راهنما: فهرست اَعلام و مفاهیم و موضوعاتى که درباره آن ها مى توان اطّلاع قابل توجّهى در رساله یافت. انجام پروپوزال رشته حقوق : پس ازاینکه موضوع پایان نامه انتخاب شد نوبت به تهیه پروپوزال میرسد. در این قسمت مسائل بسیاری به صورت کلی مطرح می شود که دانشجو باید انجام دهد. این مسائل در روشن شدن هدف پایان نامه نقش مستقیم دارند و مانند یک چکیده در برگیرنده موضوع تحقیق خواهند بود. تا چند سال قبل های ایران تنها چهار گرایش این رشته شامل می شدند که عبارت بودند از: حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق جزا- جرم شناسی و حقوق بین الملل. اما با گذشت زمان گرایش هایی مانند حقوق محیط زیست، حقوق مالکیت فکری، حقوق تجارت بین الملل، حقوق تجارت اقتصادی و به این رشته اضافه شدند. شیوه تدوین انجام پایان نامه کارشناسی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد : یکی از اه اصلی نگارش هر پایان نامه در اصل آشنا نمودن دانشجو با نحوه نگارش و تنظیم یک مبحث علمی است. پایان نامه نوشته ای است شامل چکیده پایان نامه به فارسی، فهرست تفصیلی مطالب، فهرست تصاویر، جداول و نمودارها، مقدمه و تاریخچه مختصر، مروری بر کارهای انجام شده و آ ین اطلاعات تئوری، عملکرد تحقیقی و عملی نتایج، بحث و پیشنهادات و فهرست منابع و مأخذ که توسط دانشجو و با هدایت و نظارت راهنما و همکاری ان مشاور (در صورت داشتن) تنظیم و تدوین می شود. رعایت این شیوه نامه از جانب دانشجویان برای حفظ هماهنگی بین پایان نامه ها ا امی است. نحوه درج منابع در متن : الف ـ اگر در متن به موضوع مطالعه اشاره شود نام نویسنده و سال انتشار داخل پرانتز می آید.
ب ـ اگر به نام نویسنده در متن اشاره می شود سال انتشار داخل پرانتز درج می گردد.
ج ـ اگر به مقاله ای که دو نویسنده دارد ارجاع داده شود نام هر دو، هر بار به همراه سال انتشار در داخل پرانتز می آید.
د ـ اگر مقاله کمتر از 6 نویسنده داشته باشد بار اول نام همه آنها به همراه سال انتشار و در دفعات بعد فقط نام نویسنده اول به همراه سال انتشار و داخل پرانتز آورده می شود.
هـ ـ اگر کاری شـش (یا بیـش از آن) نویسنـده داشتــه باشد فقط نام خانوادگی نویسنده اول و به دنبال آنet al" " به همراه سال انتشار در داخل پرانتز درج می شود.
و ـ اگر به قسمت خاصی از یک منبع ارجاع داده شود لیست شماره صفحه ( صفحات ) پس از سال انتشار می آید.
ز ـ اگر منبع الکترونیک بوده و شماره صفحه ندارد در صورت دسترسی شماره پاراگراف آورده می شود.
ح - اگر تمام یک وب سایت به عنوان منبع اشاره شود (و نه قسمتی از آن سایت)، به وب سایت مربوطه در متن اشاره می شود و نیازی به قرارگیری در فهرست منابع ندارد.
ط ـ مکاتبات شخصی، سخنرانی ها، نامه ها، خاطرات، مکالمات، نامه های الکترونیک (e-mail) و غیره که این موارد نباید در فهرست منابع درج شوند و فقط در متن به آنها اشاره می شود که شامل نام، نوع مکاتبه و تاریخ خواهد بود. منبع : چگونه پایان نامه حقوق بنویسیم
به تازگی کتاب "پیش درآمد فلسفه ای برای هنر ایرانی " اثر محمود خاتمی توسط انتشارات فرهنگستان هنر منتشر شد. در مقدمه کتاب آمده است: " قرن پیش، به روزگاری نو که عالمِ انسان دیگر شد، هنر هم همچون "آرس" با مبادی و رهیافت متفاوتی تجدید حیات کرد و معنایی نو یافت. بر همین پایه هم تجربه ای متفاوت از زیبایی آغاز شد؛ و هنر نو از همین مایه خِشتِ . مطالعات طراحی مجموعه ورزشی بانوان
تاریخ ایجاد 29/09/2014 12:00:00 ق.ظ تعدادبرگ: 135 برگ ورد با فونت 14 و زیرنویس متنی و مرتب قیمت: 19500 تومان حجم فایل: 23462 kb تعدادمشاهده 115

فهرست مطالب
عنوان صفحه
مقدمه
گام اول : پروپزال
بیان مسأله
اه
منابع و پیشینه
مبانی نظری عام طرح
طرح مشابه
چکیده تحقیق
نحوه اجرا
گام دوم : شناخت
فصل اول:مطالعات پایه
بخش یک : ورزش
تعریف ورزش
تعریف تربیت بدنی
تاریخچه لغوی ورزش
منشأ ورزش
تأثیرات ورزش
جامعه شناسی ورزش
ورزش و دین
ورزش در تمدنهای بشری
سابقه تاریخی ورزش در ایران
یافته ها
بخش دو : ن
ظرفیت ورزشی ن
تفاوتها و شباهتهای فیزیولوژیکی ن و مردان
جامعه شناسی ن
و ورزش ن
بررسی چند دیدگاه
طبقه بندی شخصیت و نقش زن و مرد
صدمات ورزشی ن
دیگر فواید ورزش برای ن
تاریخچه ورزش ن
ورود ن ایرانی به مسابقات ورزشی
ورزش ن کشورهای ی
یافته ها
بخش سه : ورزش علمی
ورزش علمی
ورزش و علم فیزیولوژی
ورزش و علم پزشکی
ورزش و علم تغذیه
ورزش و علم روانشناسی
یافته ها
فصل دوم : مطالعات تکمیلی
ورزش و ابعاد دیگر آن
ورزش و سیاست
ورزش و اقتصاد
ورزش و تبلیغات
مقررات و معیارهای طراحی سالن های ورزشی
معیارهای شهری و برنامه ریزی مراکز ورزشی ....................
دسترسی ها
تجهیزات سالن های ورزشی
فضاهای اداری و عمومی ........
کف سالن های ورزشی
دیوار سالن ها
بازشوها
سقف
معماری فضاهای ورزشی در مشهد
فصل سوم : مطالعات تطبیقی
سازه های متداول در طراحی مجموعه های ورزشی
پاها ( یوم فوتبال سیدنی و کرازبی کمپر)
تیرها و دالها ( یوم فوتبال باری)
سازه های کابلی ( یوم المپیک مونیخ)
سازه های چادری ( یوم ریاض)
سازه های فضاکار (گنبدسان کاست فلوریدا و جورجیا)
سازه های هوای فشرده (گنبد نقره ای)
سازه های گنبدی (سالن ورزشی پلازتودلو)
معرفی مجموعه های ورزشی
تهران
سایتاماژاپن
المپیک توکیو
یافته ها
فصل چهارم : مطالعات زمینه
سابقه تاریخی شهر مشهد
موقعیت جغرافیایی شهر مشهد
بررسی شرایط اقلیمی
شناخت استخوان بندی مشهد
محورهای شاخص شهر مشهد
بررسی های جمعیتی شهر مشهد
مراحل انتخاب سایت
معرفی گزینه نهایی
گام سوم : تحلیل
گردآوری نهایی اطلاعات و طبقه بندی مجدد
تحلیل و پردازش اطلاعات
تدقیق نهایی اه
ارائه را ارها
مبانی طراحی معماری پروژه
برنامه فیزیکی
قابلیت سنجی اراضی
گام چهارم: طراحی
مدارک طراحی
تاسیسات و سازه
کتابنامه
کلمات کلیدی مرتبط:
رساله مجموعه ورزشی بانوان,مطالعات,پروژه مجموعه ورزشی بانوان,پروپوزال مجموعه ورزشی بانوان ,رساله , ppt ,pptx ,doc,iran پایان نامه,پایان نامه مجموعه ورزشی بانوان,پلان,پاو وینت, رایگان,طراحی مجموعه ورزشی بانوان , مقاله ,ویژگیهای, اصول, تاریخچه, مبانی مجموعه ورزشی بانوان,نمونه موردی, , مقالات مرتبط در این دسته پروژه کامل طراحی د ده ورزشی پروژه کامل طراحی مجتمع ورزشی جانبازان و معلولین مطالعات طراحی و معماری مجموعه ورزش های آبی مطالعات مجموعه تیراندازی المپیک شیراز مطالعات مجتمع گردشگری ورزشی با رویکرد معماری پایدار(کمپ ورزشی) رساله طراحی مجتمع فرهنگی ورزشی تفریحی رساله مجتمع ورزشی تفریحی ، مطالعات طراحی مرکز ورزشی تفریحی رساله طراحی مرکز ورزش های آبی ،مطالعات معماری مجتمع ورزش های آبی مطالعات طراحی مرکز بازی های آبی،رساله طراحی پارک آبی رساله طراحی و معماری یوم فوتبال رساله طراحی،مرکز علمی ورزشی بانوان، مطالعات معماری رساله طراحی مجتمع کوهنوردی، مطالعات کمپ کوهنوردی مطالعات طراحی سالن ورزشی چند منظوره تحقیق معماری مجموعه ورزشی جوانان/word مطالعات طراحی زورخانه - رساله زورخانه مطالعات طراحی مرکز یوگا و مدیتیشن مطالعات طراحی و معماری یوم های فوتبال مطالعات طراحی معماری مجموعه ورزشهای آبی مطالعات طراحی معماری ،مجموعه ورزشهای آبی تحقیق معماری مرکز تفریحی- ورزشی- رفاهی بخشهایی از متن: مقدمه: پدیدار شناسی به عنوان یکی از مکتب های روشی در مطالعه علوم انسانی و بخصوص علوم اجتماعی، اگر چه نزدیک به بیش از نیم قرن است که خود را با کتاب پژوهشهای منطقی (1902-1901) ادموند هوسرل به نمود گذاشته است اما هنوز تازگی و جدل انگیزی خود را حفظ نموده است. از این نظر که مکاتب و روشهای جدیدی از درون آن متولد شده اند مانند هرمن. اختصاصی از فایل هلپ پروژه حقوق با موضوع روابط شویی. doc با و پر سرعت .
پروژه حقوق با موضوع روابط شویی. doc
پروژه حقوق با موضوع روابط شویی. doc      نوع فایل: wordقابل ویرایش 36 صفحه مقدمه: عاشق شدن ساده است، اما عاشق باقی ماندن به مراتب دشوارتر است، همة ما خواهان عشق پردوام هستیم. همة ما می خواهیم شاد زندگی کنیم. ی نیست که به عمد عاشق بشود و برنامة ج را هم طراحی کند. اوا در عمل این اتفاق می افتد وقتی این اتفاق افتاد، آزار می دهد. در از هر دو ازدواج یکی به طلاق می انجامد و از جمله زوجهایی که با هم می مانند درصد قابل ملاحظه ای از زندگی با یکدیگر خشنود نیستند و اینها آمار خوشایندی نیست. پیامی دارند. می گویند اگر قصد ازدواج دارید بدانید که ممکن است ازدواجتان به ش ت بینجامد. البته هیچ حاضر نیست در کاری که امکان 50 درصد ش ت وجود دارد سرمایه گذاری د. با این حال اتفاقی است که می افتد. البته هیچ تضمینی قطعی وجود ندارد که ازدواجی صد در صد برای همیشه دوام بیاورد اما می توانید مهر و محبت میان خود و همسرتان را حفظ کنید.بسیاری از زوج ها در کنار هم زندگی می کنند و حال آنکه مهر و عشق از میانشان رخته است. اینها منزوی ترین اشخاص هستند1. فهرست مطالب:مقدمهفصل اول: روابط شوییراه حل های مختلفبازآموزی درس مهر و عشقروابط سرشارنشانه های خطرفصل دوم: عشق کافی نیستکنارگیری از عشقفصل سوم: قوانین واقعی برای یافتن رابطه ی مبتنی بر عشققانون1: با مردان همان گونه رفتار کنید که میل دارید آنها با شما رفتار کنند.قانون 2: به خاطر داشته باشید که مردان به اندازة شما نیازمند عشق و حماییتند.قانون 3: از مردانی که قوانین واقعی را دوست ندارند دوری کنید.قانون 4: مردان را بازی ندهید.قانون 5: خودتان باشید.قانون 6: اگر ی را دوست دارید، به او بگویید.قانون 7: قبل از اینکه درگیر مسایل عاطفی شوید ، سئوالات خود را بپرسید.قانون 8: با مردانی که کاملاً در دسترس نیستند ، ارتباط برقرار نکنید.قانون 9: در جستجوی مردی با هویت مناسب باشید.قانون 10: به علایم هشدار دهندة مشکلات احتمالی توجه کنید..قانون 11: میزان علاقه ی خود را بسنجید، نه مقدار پول او را.قانون 12: منصف باشید، از دورویی پرهیز کنید.قانون 13: عاشق نیروهای نهفته مرد نشوید.قانون 14: با احساسات خود صادق باشید.قانون 15: جذاب ترین مشخصه ی خود، یعنی طرز فکرتان را آشکار کنید.قانون 16: از لحاظ عاطفی سخاوتمند باشید، خساست به ج ندهید.قانون 17: قبل از این که با ی روابط شویی داشته باشید سعی کنید از لحاظ عاطفی با او صمیمی شوید.قانون 18: ارزش خودتان را آنقدر پایین نیاورید که مانند شیء با شما رفتار کنند.قانون 19: حتی در خصوصی ترین لحظات از قوانین واقعی ؟ نکنید.قانون 20: اطمینان حاصل کنید که روابط شما از چهار مرحلة تعهد می گذرد.قانون 21: تعهدات عاطفی، از حلقه نامزدی با ارزش ترند.قانون 22: هرگز مرد را برای متعهد به کاری ، تحت فشار قرار ندهید.قانون 23: صبور باشید و قوانین واقعی را جایگزین قوانین کهنه و قدیمی گذشته گان کنید.قانون 24: عاقلانه تصمیم بگیریدع نه از روی احساس.قانون 25: قوانین واقعی را در همه روابط خود با دیگران به کار ببرید.فصل چهارم: نامه عاشقانه.چه وقت نامه عاشقانه بنویسیم؟نیاز به نوشتن نامه عاشقانه.تدثیر و فایده نامه عاشقانه.رمز خود یاری.فصل پنجم: چگونه درخواست حمایت کنیم و از آن برخوردار شویم.چرا زن درخواست حمایت نمی کند؟نکاتی در مورد انگیزه دادن به مردروابط خوب و سالمچرا مردان تا این اندازه حساس هستند؟فصل ششم: حفظ جاودانه گی جادوی عشقدر انتظار واکنش همسرتان باشید.ماهمه از رویدادهای عاشقانه لذت می بریم.اعتیاد به عشق و وابستگیافراد سالم نیز نیازمند مشاوره هستند.کتابنامه منابع ومأخذ:دوآنجیلس، بابار؛ روابط موفق، (بیست و پنج قانون مهم برای انتخاب مرد یا زن دلخواه خود)؛ مترجمان آسا، کامران افشار؛ چاپ چهارم، زمستان 84؛ انتشارات اسرار دانشگری، جان؛ عشق پایدار، (راهنمای غنا بخشیدن به روابط)؛ برگردان مهدی قراچه داغی؛ چاپ دوم، 1375؛ نشر البرز تهرانگری، جان؛ مردان مریخی ، ن ونوسی، (راهنای بهبود روابط و ی نیازهای شویی)؛ مترجم سید رضا نیازی؛ چاپ ناشو (پنجم کتاب) بهار 83فوروارد، سوزان؛ مردان زن ستیز؛ ترجمه شیما نعمت الهی؛ چاپ اول، انتشارات خجسته 1377
با
پروژه حقوق با موضوع روابط شویی. doc
اختصاصی از یاری فایل جدال خلق و تحقیق در صادق هدایت با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحات فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت تعداد صفحات: 22   جدال خلق و تحقیق در صادق هدایت «گفت وگو با هوشنگ اتحاد درباره کتاب «صادق هدایت» از مجموعه پژوهشگران معاصر ایران» •آقای اتحاد، تا به امروز هشت جلد از مجموعه پژوهشگران معاصر ایران منتشر شده است. بفرمایید که در نهایت این مجموعه به چند جلد خواهد رسید؟ همچنین بفرمایید که در این انتخاب، چه معیارهایی مورد نظر شما بوده است؟ و ترتیب شخصیت ها برچه مبنایی قرار دارد؟ و برای نوشتن زندگینامه آنها به چه صورتی عمل کرده اید؟ مجموعه «پژوهشگران معاصر ایران» به دوازده جلد خواهد رسید. برای این کار پژوهشگرانی را در نظر گرفتم که متون قدیمی ما را اعم از نثر و نظم تصحیح و بر آنها تحشیه نوشته اند. مبنا را از تولد علامه محمد قزوینی بنیانگذار تحقیقات علمی در ایران قرار دادم که متولد ۱۲۵۶ شمسی است. و آ ین شخصیت، احمد تفضلی که متولد ۱۳۱۶ است. ناگفته نماند که در بررسی هر شخصیت اصلی، چهار بخش را در نظر گرفته ایم: ۱- زندگینامه شخصیت اصلی. ۲- نمونه یا نمونه هایی از نثر شخصیت اصلی براساس چندگانگی شیوه نثر آنها. ۳- فهرست آثار شخصیت اصلی. ۴- یادداشت ها، که شامل اسم های خاصی است که در متن شرح زندگی شخصیت اصلی آمده است. به طور مثال در شرح زندگی علی اصغر حکمت به عنوان شخصیت اصلی، آمده است که او برای نخستین بار سفر به شهرستان ها را برای بازرسی وضع آموزش و پرورش باب کرد و در اولین سفری که به این منظور به اسان رفت، چهار نفر با او همراه بودند: روح الله خالقی (موسیقیدان)، آندره گدار (خاورشناس فرانسوی)، اسماعیل مرآت (از ان فرهنگ بعد از مرآت)، ابوالقاسم فیوضات (بنیانگذار نخستین کود تان و مدرسه حرفه ای در ایران) که در آن موقع در وزارت فرهنگ شاغل بودند. هر یک از این شخصیت ها شماره خورده و در بخش یادداشت ها به تفصیل به شرح احوال و آثار آنان پرداخته شده است. به طوری که مجموعه یادداشت های این دوازده جلد، آگاهی های گسترده ای را در اختیار خوانندگان قرار می دهد. کلیه منابعی که برای نوشتن هر جلد از این دوازده دوره مورد استفاده قرار گرفته است، به صورت فهرست الفبایی تدوین شده و با عنوان کتابنامه در آ کتاب آمده است. ضمناً با آنکه شخصیت های بسیاری در این کتاب سخن گفته اند، کوشش کرده ام کتاب یکدست و روان باشد. •اگر اجازه بدهید محور گفت وگو را به جلد ششم که اختصاص به هدایت دارد، قرار دهیم. آقای اتحاد، آوردن نام صادق هدایت به عنوان یکی از پژوهشگران معاصر جالب است. چرا که هدایت را بیشتر به عنوان داستان نویس می شناسند تا یک محقق. هر چند او با دو کتاب «فرهنگ عامیانه مردم ایران» و «نیرنگستان» اولین کار پژوهشی در حوزه مردم شناسی را در ایران انجام داده است. ابتدا بگویم که قبل از مجموعه «پژوهشگران معاصر ایران» تذکره هایی از شاعران، نویسندگان، موسیقیدانان، خوشنویسان و... به چاپ رسیده بود. ولی تذکره ای در احوال و آثار پژوهشگران وجود نداشت. بعضی از شخصیت ها فقط پژوهشگر بودند، نظیر علامه قزوینی و عبدالعظیم خان قریب. بعضی دیگر نظیر ملک الشعرای بهار، شخصیتی جامع الاطراف بودند که در تذکره های شاعران معاصر به عنوان شاعر و در تذکره «چهره مطبوعات معاصر» به عنوان رو مه نگار از او یاد شده است. ولی در عین حال می بایستی به عنوان پژوهشگری ارجمند نیز برای او حقی قائل بود و خدمات او را از این نظر مورد یادآوری قرار داد. به منظور رفع این کمبود، کتاب «پژوهشگران معاصر ایران» را تدارک دیدم و از سال ۱۳۶۰ به آن پرداختم. معیار انتخاب من، پژوهشگرانی بودند که متون قدیمی را تصحیح کرده اند و بر آنها تحشیه نوشته اند. در خلال کار دریافتم هدایت نیز از معدود افرادی است که جامع الاطراف است. او نه تنها نویسنده ای بزرگ و صاحب سبک، بلکه خیام شناس و بنیانگذار خیام شناسی در ایران است؛ و از معدود انی است که توانسته به ژرفنای شه خیام نزدیک شود. زنده یاد زرین کوب هم بر این باور است که: «صادق هدایت بینش عمیقی در نقد خیام (ترانه های خیام) نشان داده است و در این مورد نیز مثل داستان نویسی، صادق هدایت یک سرمشق بی بدیل و ملامت ناپذیر است.» صادق هدایت در سال ۱۳۰۳ در حالی که بیش از بیست ودو سال نداشت، جزوه ای با عنوان «رباعیات خیام» به چاپ رساند و در مقدمه آن اشاره کرده است که با روش اهل تحقیق غرب و با توجه به دستاوردهای فرهنگ دوران جدید، برای نخستین بار یکی از شاعران و متفکران ایرانی مورد ارزی قرار گرفته و از دید و جهان بینی وی به تفصیل گفت وگو می شود. او برای شناختن هرچه بیشتر خیام از هیچگونه کوششی فروگذاری نکرده و تا حد امکان با دستی به کهن ترین مجموعه های ترانه های منسوب به خیام، کتاب هایی که درباره خیام چیزی در آن نوشته شده، ترجمه ها، جست وجوها و پژوهش هایی که فرنگیان درباره او کرده اند، با باریک بینی ویژه خویش خوانده و حتی افسانه هایی را که درباره او نگاشته اند و برخی از آنها بر سر زبان ها است، بررسی یا تحلیل کرده است.او در داوری، شتاب نورزیده و بر سر آن بسی شیده است. نتیجه پژوهش های خود را در سال ۱۳۱۳ در کتاب «ترانه های خیام» منتشر کرد که در واقع مفصل ترین و جدی ترین پژوهش او در ادبیات فارسی به شمار می رود. در این پژوهش نخست طی پنجاه صفحه، مقدمه ای انتقادی درباره زندگی و شه های خیام نگاشته و با وسواس بیشتری رباعی هایی را که به نظر او اصیل تر بوده اند انتخاب و در بخش هایی با عناوین مختلف قرار داده است. به این ترتیب او با نگارش دو مقاله درباره رباعیات خیام و ویس و رامین ف الدین اسعدگرگانی، پایه «نقد تحلیلی» را گذاشت. هشت سال پس از
با
جدال خلق و تحقیق در صادق هدایت