کدام ت رکورد رشد نقدینگی و پایه پولی را ش ت

به نقل از خبرگزاریها در مورد کدام ت رکورد رشد نقدینگی و پایه پولی را ش ت : دوروز پیش رکورد رائول فردا رکورد زارا؟ اختصاصی مسی در چهارشنبه شب توانست با دو گلی که به آژا آمستردام بزند با رکورد رائول گونزالس برابری کرد اگر او فردا در لالیگا مقابل آلمریا یک گل به ثمر برساند با رکورد بیشترین گل زده تاریخ لالیگا برابری می کند و اگر دو گل به ثمر برساند به تنهایی به برترین گ ن تاریخ لالیگا تبدیل می شود طبق بررسی فارس از شهریورماه 92 تا آذرماه امسال نقدینگی 115 و پایه پولی در سه سال منتهی به شهریور امسال 68 درصد رشد کرده است در حالی که از ابتدای سال 89 تا شهریور 92 (3.5 سال) نقدینگی 115 درصد و پایه پولی 59.5 درصد رشد داشت. طبق بررسی ها از شهریورماه 92 تا آذرماه امسال نقدینگی 115 درصد و پایه پولی در سه سال منتهی به شهریور امسال 68 درصد رشد کرده است. در حالی که از ابتدای سال 89 تا شهریور 92 (3.5 سال) نقدینگی 115 درصد و پایه پولی 59.5 درصد رشد داشت. پرسپولیس با ب میانگین 52928 در هر کدام از بازیهایش در ورزشگاه رکورد بیشترین تماشاگر میانگین را در لیگ برتر5 سال اخیر ب کرده است . اقتصاد در هفته گذشته شاهد رویدادهایی همچون برگزاری بیست و هفتمین همایش سیاست های پولی و ارزی، روز ملی صنعت و معدن، برگزاری نشست شورای رقابت، ثبت رکورد مصرف برق و ...بوده است. به نظر شما رکورد دار توهین به مردم کدام رئیس جمهور ایران بوده است؟!!لطفا منصفانه قضاوت کنید و جواب بدین! رئال مادرید با زیدان رکوردهای متعددی در 17 ماه اخیر جابه جا کرده و حالا رسیدن به یک رکورد جهانی جدید را هدف جدید خود قرار داده است. رونالدو رکورد 70 ساله را ش ت هیچ بازیکنی در هفتاد سال اخیر نتوانسته بود در 7 هفته اول لالیگا 13 گل بزند اما رونالدو این رکورد را ثبت کرد. آ ین بار در فصل 43-1944 این اواریا از اوویدو بود که به رکورد 14 گل در هفت هفته رسید و رکورد تاریخ را ثبت کرد. رونالدو با این میانگین در مسیر اتمام لالیگا با 70 گل قرار دارد. فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا ۵ سال پیش رکورد خاصی از خود بر جای گذاشت و هواداران این تیم امیدوار به تکرار این رکورد در تقابل با پاری سن ژرمن هستند. کلیپی از رکورد شکنی جالب سیدموسی عباسی هاشمی مقدم ، که توانست دو رکورد جدید در گینس ثبت کند. رکوردار حرکت هاگ پای جهان گفت: با ۶۰ سال سن رکورد اسطوره های وزنه برداری جهان را بهبود بخشیدم. سیدموسی عباسی… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، یوپ هاین دو رکورد منحصر به فرد برای خود ثبت کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] در مرحله پایانی چهاردهمین دوره مسابقات لیگ شنا کشور ۱۲ رکورد ملی رده های سنی بهبود یافت و در مجموع کل لیگ شنای امسال ۲۴ رکورد ملی جابجا شد . هیچ بازیکنی در هفتاد سال اخیر نتوانسته بود در 7 هفته اول لالیگا 13 گل بزند اما رونالدو این رکورد را ثبت کرد. آ ین بار در فصل 43-1944 این اواریا از اوویدو بود که به رکورد 14 گل در هفت هفته رسید و رکورد تاریخ را ثبت کرد. رونالدو با این میانگین در مسیر اتمام لالیگا با 70 گل قرار دارد. گزارش بانک مرکزی و مرکز آمار حاکی است، شاخص ضریب جینی که مهمترین شاخص ارزی فاصله طبقاتی و توزیع نابرابر درآمد بین فقرا و ثروتمندان است، در ت دوم اصلاحات که خاتمی رئیس آن بود، رکورد زد تا بالاترین… سنگربان باتجربه پورتو با حضور در دیدار برابر یوونتوس، با رکورد پائولو مالدینی برابری کرد و در آستانه ثبت یک رکورد جدید قرار گرفت. زیدان پس از ش ت رکورد بایرن و ثبت رکورد گ نی در 62 مسابقه متوالی، پس از بازی با سویا توانست رکورد آنچ را هم بشکند. رئال با کارلتو در دو فصل حضور این مربی، به ترتیب 160 و 162 گل به ثمر رسانده بود. در حال حاضر نیز بارسا با 164 گل زده، بهترین عملکرد در میان تیم های دنیا را داشته است. بارسا مقابل ایبار و آلاوس فرصت بهبود رکوردش را خواهد داشت. رکورد گل نخوردن تیم ملی ش ته شده است اما با 810 دقیقه برابر رکورد 720 دقیقه که سال 1978توسط شاگردان مهاجرانی ثبت شد. احتمالاً رکورد رسمی پورشه 911 gt2 rs در پیست نوربرگ رینگ تا چند صباحی پابرجا خواهد ماند اما یک تیونر بریتانیایی فکر می کند قادر است با نیسان gt-r تیون شده خود این رکورد را جابجا کند. سپیده توکلی، در دومین مسابقه اش در رقابت های هفتگانه و در ماده پرش ارتفاع با رکورد یک متر و ٨٣ سانتی متر در گروهش اول شد.

توکلی با ثبت این حد نصاب، رکورد ملی، پرش ارتفاع ایران را یک سانتی متر ارتقا داد. این رکورد قبلا دست خود این پرنده ارتفاع بود. بارسلونای والورده پس از دیدار برابر خیرونا توانست به یک رکورد خیره کننده در ش ت ناپذیری برسد و رکورد پیشین بارسای پپ گواردیولا را بشکند. سهراب مرادی در اردوی تیم ملی و در حرکت دو ضرب وزنه 240 کیلوگرمی را بالای سر برد و این رکورد در 94 کیلوگرم جهانی 8 کیلو بیش از بالاترین رکورد است. پرتابگر چکش کشورمان گفت: هرچند رکورد ملی ایران در اختیارم است اما می خواهم این رکورد را در رقابت های کشورهای ی جا به جا کنم.
استقلال با گل ابراهیمی رکورد گل زنی خود را بهبود بخشید و با ۳۹ گل زده در ۲۵ بازی مداوم همچنان رکورد… روز گذشته با ثبت رکورد مصرف ۱۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر بنزین در یک روز، یک رکورد بی سابقه در تاریخ کشور ثبت شد. آلوارو موراتا با گلی که امروز وارد دروازه اسپانیول کرد، باعث شد تا زیدان یک رکورد تاریخی دیگر برای ک شانی ها به ثبت برساند. دونده سرعت کشورمان، رکورد دوی 400 متر ایران را در رقابت های اپن ترکیه ش ت. تسنیم نوشت: در تنها ظرف ۱۰ روز رکورد جنجال های همزمان و همچنین رکورد سقوط محبوبیت رئیس جمهور ش ته شد، ضمن اینکه موانع قانونی زیادی برای اجرای دستورات جنجالی "دونالد ترامپ" وجود دارد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش یک دیدار سخت برابر الریان در لیگ قهرمانان دارد از ثبت یک رکورد خبر داد و گفت: با گرفتن سه امتیاز دیگر رکورد لیگ را می زنیم. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش یک دیدار سخت برابر الریان در لیگ قهرمانان دارد از ثبت یک رکورد خبر داد و گفت: با گرفتن سه امتیاز دیگر رکورد لیگ را می زنیم. رکورد بسته نگه داشتن دروازه 580 دقیقه است و آنها در صورتی که موفق شوند دروازه خود را در دیدار آتی برابر استقلال بسته نگه دارند، رکورد جدید لیگ برتر را به خود اختصاص خواهند داد. رکورد اصلی در اختیار رئال مادرید است که فصل 2011-12 با مورینیو توانست در یک فصل 121 گل به ثمر برساند و به نظر غیرممکن می رسد که بارسا بتواند این رکورد را جابجا کند. حسینی با گلی که در دقیقه 85 بازی خورد رکورد 875 دقیقه ای جدید را ثبت کرد و بالاتر از مودت، ناصرحجازی ، عابدزاده و بیرانوند بهترین رکورد گل نخوردن متوالی را در اختیار گرفت. ش تن رکورد گینسش تن رکورد گینس  , ورزشکار برجسته مین توانست با ش تن رکورد جهانینام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت برساند.  آرش احمدی طیفکانی، با نگه داشتن 8ساعت و 42 دقیقه و 12 ثانیه توپ فوتبالبه صورت ثابت بر روی سر، توانست رکورد جهان را بشکند.احمدی که از ساعت 9 صبح روز 8 بهمن کار خود را در پارک کوثر میناب آغاز کرده بود، تو. یک کارشناس معتقد است بدهی های ت به بانک ها در پایه پولی نمایان می شود که این امر یکی از دلایل رشد نقدینگی است. بیست و پنجمین سالگرد ثبت رکورد ۳۹۱ کیلومتر بر ساعت توسط مکلارن f1
۲۵ سال قبل، والاس در پیست اختصاصی فول واگن واقع در شهر اهرا-لسین آلمان، رکورد حداکثر سرعت جدیدی ثبت کرد. این رکورد توسط خودروی مکلارن f1 ثبت شد. آشریتا فورمن موفق شد که رکورد گینس بیشترین بلند تخم مرغ در فنجان با فوت را در یک دقیقه به نام خود ثبت کند. این رکورد شامل ۴۹ تخم مرغ است. با برگزاری رکوردگیری از شناگران رده های سنی مختلف در است قهرمانی ، ۴ رکورد جدید ثبت شد. لاشا تالاخادزه با مهار وزنه ۲۱۷ کیلوگرم رکورد یک ضرب جهان را ش ت. دو ستاره بارسلونا و رئال مادرید رکورد های فوق العاده ای را به نام خود ثبت د. او و یک رکورد بیشترین جنایتکار جنگی را در تاریخ به نام خود ثبت کرده اند پست رئیس جمهور در هنگام رای دادن، رکورد بی سابقه ای در پست های اینستاگرام ایرانی ها به جا گذاشت. لیو ول در این فصل لیگ قهرمانان تاکنون 33 بار گ نی کرده است و رکورد گ نی یک تیم انگلیسی که در اختیار منچستریونایتد بود( با 32 گل ) را ش ت! علی خدیور دونده دوی ۴۰۰ متر کشورمان که در رقابت های اپن استانبول شرکت کرده بود، با ثبت رکورد 45:64 ثانیه به مدال برنز دست یافت. خدیور با ثبت این زمان، رکورد ملی دوی ۴۰۰ متر کشورمان را پس از حدود 6 سال ش ت. وی پیش از این در بازی های همبستگی کشورهای ی باکو با ثبت رکورد 45:92 ثانیه سوم شد و نخستین مدال بین المللی خود را ب کرد. همچنین سجاد هاشمی . هافبک ازبک استقلال با گ نی برابر الریان رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد. شایسته استان رکورد لیگ دو و میدانی جانبازان و معلولین کشور را جا به جا کرد. جمال چاوشی فر رکورد ملی شنا را ش ت جمال چاوشی فر رکورد ملی شنا را ش ت کاپیتان تیم ملی شنا ایران در نخستین روز مسابقات شنا در بازی های آسیایی موفق شد رکورد ملی ماده ١٠٠ متر کرال پشت را بشکند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و وات لو؛ جمال چاووشی فر کاپیتان تیم ملی شنا ایران در نخستین روز مسابقات شنا بازی های آسیایی ۲۰۱۴ در شهر اینچئون موفق به جا به جایی رکورد ملی ١٠٠ متر کرال پشت شد.
چاووشی فر با ثبت زمان ۵۸ ثانیه و ۲۳ صدم ثانیه به خط پایان رسید و رکورد شخصی خود را حدود یک ثانیه کاهش داد.
او همچنین موفق به ش تن رکورد ملی ایران در این مسابقات شد. رکورد قبلی ماده ١٠٠ متر کرال پشت با زمان ۵۸ ثانیه و ۹۶صدم ثانیه در اختیار رهام پیروانی بود. مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران با ش تن رکورد فصل پیش خود به تنهایی در صدر ج گ نان لیگ برتر قرار گرفت. لیونل مسی این فرصت را داشت تا امشب به تنهایی صاحب یک رکورد جدید در لالیگا شود. سیتیزن ها حالا قصد دارند رکورد بیشترین گل زده در طول یک فصل لیگ برتر را از آن خود کنند. تیم تحت هدایت مائوریسیو ساری با ش ت کالیاری، رکورد خارق العاه خود در فصل جدید را حفظ کرد.