کدام ت رکورد رشد نقدینگی و پایه پولی را ش ت

به نقل از خبرگزاریها در مورد کدام ت رکورد رشد نقدینگی و پایه پولی را ش ت : پرسپولیس با ب میانگین 52928 در هر کدام از بازیهایش در ورزشگاه رکورد بیشترین تماشاگر میانگین را در لیگ برتر5 سال اخیر ب کرده است . مهدی فراهانی
مدیریت اعتبارات بانک پارسیان به منظور اعمال یک سیاست پولی موفقیت آمیز، لازم است مقامات پولی ارزی صحیحی از زمان و میزان اثرگذاری آن بر متغیرهای کلان اقتصادی داشته باشند. در این راستا، درک صحیح و شناخت کافی از ابزارها و مکانیزم هایی که از طریق آن سیاست پولی بر بخش های اقتصادی تاثیر می گذارد، ضروری خواهد بود. پایه پولی حق الضرب انحصاری پول است که در اختیار بانک مرکزی و ت قرار دارد و در کنار ضریب فزاینده پولی از عوامل اصلی افزایش رشد نقدینگی محسوب می شود. کنترل پایه پولی نیازمند تعامل جدی ت و بانک مرکزی است، چرا که هم اکنون بخش عمده ای از پایه پولی از طریق تعامل ت و بانک مرکزی ایجاد شده است. آمارها نشان می دهد در زمان هایی که خالص دارایی های خارجی بانک مرکزی به عنوان یکی از منابع پایه پولی رشد بالایی داشته؛ استقراض از بانک مرکزی و نیز مطالبات بانک مرکزی از بانک ها با رشد کمتری مواجه بوده است، چرا که در این مقاطع به دلیل وفور درآمدهای نفتی، ت نیازی به استقراض از بانک مرکزی نداشته است. پرسپولیس با ب میانگین 52928 در هر کدام از بازیهایش در ورزشگاه رکورد بیشترین تماشاگر میانگین را در لیگ برتر5 سال اخیر ب کرده است . اقتصاد در هفته گذشته شاهد رویدادهایی همچون برگزاری بیست و هفتمین همایش سیاست های پولی و ارزی، روز ملی صنعت و معدن، برگزاری نشست شورای رقابت، ثبت رکورد مصرف برق و ...بوده است. به نظر شما رکورد دار توهین به مردم کدام رئیس جمهور ایران بوده است؟!!لطفا منصفانه قضاوت کنید و جواب بدین! رونالدو رکورد 70 ساله را ش ت هیچ بازیکنی در هفتاد سال اخیر نتوانسته بود در 7 هفته اول لالیگا 13 گل بزند اما رونالدو این رکورد را ثبت کرد. آ ین بار در فصل 43-1944 این اواریا از اوویدو بود که به رکورد 14 گل در هفت هفته رسید و رکورد تاریخ را ثبت کرد. رونالدو با این میانگین در مسیر اتمام لالیگا با 70 گل قرار دارد. پیک مصرف برق دیروز به دنبال ثبت رکورد جدید به ۵۳ هزار و ۶۹۸ م ات رسید، تا اینگونه حدود ۱۰۰۰ م ات با رکورد سال گذشته فاصله بگیرد. سنگربان باتجربه پورتو با حضور در دیدار برابر یوونتوس با رکورد اسطوره میلان برابری کرد و در آستانه ثبت یک رکورد جدید به نام خود است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، یوپ هاین دو رکورد منحصر به فرد برای خود ثبت کرده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تاکاشی اینو به رکورد ۵۰ بازی در لالیگا رسیده است تا دومین بازیکن آسیایی با رکورد بازی در لیگ فوتبال اسپانیا باشد. هیچ بازیکنی در هفتاد سال اخیر نتوانسته بود در 7 هفته اول لالیگا 13 گل بزند اما رونالدو این رکورد را ثبت کرد. آ ین بار در فصل 43-1944 این اواریا از اوویدو بود که به رکورد 14 گل در هفت هفته رسید و رکورد تاریخ را ثبت کرد. رونالدو با این میانگین در مسیر اتمام لالیگا با 70 گل قرار دارد. چند وقت قبل بوگاتی شیرون با ثبت رکورد جدید جهانی غوغا به پا کرد. رکورد 0-400-0 کیلومتر در ساعت شیرون اما مدت زیادی پابرجا نماند و یخزگ مدل agera rs توانست رکورد جدید جهانی ثبت کند. گزارش بانک مرکزی و مرکز آمار حاکی است، شاخص ضریب جینی که مهمترین شاخص ارزی فاصله طبقاتی و توزیع نابرابر درآمد بین فقرا و ثروتمندان است، در ت دوم اصلاحات که خاتمی رئیس آن بود، رکورد زد تا بالاترین… رکورد گل نخوردن تیم ملی ش ته شده است اما با 810 دقیقه برابر رکورد 720 دقیقه که سال 1978توسط شاگردان مهاجرانی ثبت شد. احتمالاً رکورد رسمی پورشه 911 gt2 rs در پیست نوربرگ رینگ تا چند صباحی پابرجا خواهد ماند اما یک تیونر بریتانیایی فکر می کند قادر است با نیسان gt-r تیون شده خود این رکورد را جابجا کند. آمارهای رسمی نشان می دهد از شهریور ماه 92 تا شهریور ماه 96 نقدینگی 128.4 درصد، پایه پولی 79.1 درصد و بدهی بانک ها به بانک مرکزی 97.1 درصد رشد داشته است با این تفاوت که بخش عمده این رشد بدهی، ناشی از افزایش بدهی بانک های خصوصی است. رکورددار حرکت هاگ پای جهان گفت: با ۶۰ سال سن رکورد اسطوره های وزنه برداری جهان را بهبود بخشیدم. پرتابگر چکش کشورمان گفت: هرچند رکورد ملی ایران در اختیارم است اما می خواهم این رکورد را در رقابت های کشورهای ی جا به جا کنم.
استقلال با گل ابراهیمی رکورد گل زنی خود را بهبود بخشید و با ۳۹ گل زده در ۲۵ بازی مداوم همچنان رکورد… کیش – ایرنا - حسن ولی پور ورزشکار روپایی زن در یک رکورد زنی تازه توانست مسیر 10 کیلومتری را در مدت یک ساعت و 31 دقیقه طی کند که حدود 19 دقیقه نسبت به رکورد قبل کمتر زمان برده است. دونده سرعت کشورمان، رکورد دوی 400 متر ایران را در رقابت های اپن ترکیه ش ت. سپتامبر 2013 م فرگیوس و لوکه لوگان دو نفری بودند که رکورد طولانی ترین رالی تنیس روی میز را به مدت 8 ساعت و 30 دقیقه و 6 ثانیه بنام خود در کتاب گینس ثبت د که 15 دقیقه بیشتر از رکورد قبلی بود ولی فکر نمی د که کمتر از ی ال این رکورد ش ته شود .در انگلیس یک پدر و پسر برای کمک به بیماران سرطانی پرستات به میدان رفتند تا یک رکورد جدید بجای بگذارند . دا. رکورد عجیبرکورد عجیب , رقابتی در اسکاتلند برگزار شد تا در آن بتوانند فردی را پیدا کنند که بتواند رکورد جهانی پرتاب پودینگ را بشکند.این مراسم که در روز یکشنبه در خانه ای قدیمی که قدمت آن به قرن هجدهم برمی گردد، برگزار شدو جایزه آن برای شرکت کننده ای که بتواند رکورد قبلی این مسابقه را بشکند به اندازه یک سالمواد لازم برای تهیه پودینگ ب. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش یک دیدار سخت برابر الریان در لیگ قهرمانان دارد از ثبت یک رکورد خبر داد و گفت: با گرفتن سه امتیاز دیگر رکورد لیگ را می زنیم. رکورد بسته نگه داشتن دروازه 580 دقیقه است و آنها در صورتی که موفق شوند دروازه خود را در دیدار آتی برابر استقلال بسته نگه دارند، رکورد جدید لیگ برتر را به خود اختصاص خواهند داد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش یک دیدار سخت برابر الریان در لیگ قهرمانان دارد از ثبت یک رکورد خبر داد و گفت: با گرفتن سه امتیاز دیگر رکورد لیگ را می زنیم. محسن هاشمی پس از ش تن رکورد محمدرضا عارف، با ادامه روند فعلی افزایش آرای خود، رکورد محمد رضا خاتمی را هم خواهد ش ت. ش تن رکورد گینسش تن رکورد گینس  , ورزشکار برجسته مین توانست با ش تن رکورد جهانینام خود را در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت برساند.  آرش احمدی طیفکانی، با نگه داشتن 8ساعت و 42 دقیقه و 12 ثانیه توپ فوتبالبه صورت ثابت بر روی سر، توانست رکورد جهان را بشکند.احمدی که از ساعت 9 صبح روز 8 بهمن کار خود را در پارک کوثر میناب آغاز کرده بود، تو. بیست و پنجمین سالگرد ثبت رکورد ۳۹۱ کیلومتر بر ساعت توسط مکلارن f1
۲۵ سال قبل، والاس در پیست اختصاصی فول واگن واقع در شهر اهرا-لسین آلمان، رکورد حداکثر سرعت جدیدی ثبت کرد. این رکورد توسط خودروی مکلارن f1 ثبت شد. آشریتا فورمن موفق شد که رکورد گینس بیشترین بلند تخم مرغ در فنجان با فوت را در یک دقیقه به نام خود ثبت کند. این رکورد شامل ۴۹ تخم مرغ است. کاپیتان تیم ملی فوتبال لهستان یک رکورد خاص را به نام خود در انتخ جام جهانی به ثبت رساند. بیرانوند با عملکرد بسیار خوب خود در لیگ شانزدهم در آستانه ثبت یک رکورد است. مهاجم تیم ملی پرتغال به رکورد قابل توجه دیگری دست یافت. پست رئیس جمهور در هنگام رای دادن، رکورد بی سابقه ای در پست های اینستاگرام ایرانی ها به جا گذاشت. دروازبان یوونتوس به رکورد جدیدی رسید. یوونتوس توانست سامپدوریا را با یک گل ش ت دهد. در این بازی جیانلوئیجی بوفون با مجموع حضور ۳۹،۶۸۱ دقیقه در سری آ رکورددار این باشگاه شد. نوشته رکورد اختصاصی دروازبان… تیم پانیونیوس آتن در آستانه ش تن رکورد ۱۵ ساله در فصل شگفت انگیز خود در لیگ فوتبال یونان است. جمال چاوشی فر رکورد ملی شنا را ش ت جمال چاوشی فر رکورد ملی شنا را ش ت کاپیتان تیم ملی شنا ایران در نخستین روز مسابقات شنا در بازی های آسیایی موفق شد رکورد ملی ماده ١٠٠ متر کرال پشت را بشکند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و وات لو؛ جمال چاووشی فر کاپیتان تیم ملی شنا ایران در نخستین روز مسابقات شنا بازی های آسیایی ۲۰۱۴ در شهر اینچئون موفق به جا به جایی رکورد ملی ١٠٠ متر کرال پشت شد.
چاووشی فر با ثبت زمان ۵۸ ثانیه و ۲۳ صدم ثانیه به خط پایان رسید و رکورد شخصی خود را حدود یک ثانیه کاهش داد.
او همچنین موفق به ش تن رکورد ملی ایران در این مسابقات شد. رکورد قبلی ماده ١٠٠ متر کرال پشت با زمان ۵۸ ثانیه و ۹۶صدم ثانیه در اختیار رهام پیروانی بود. سرخپوشان پایتخت علاوه بر قهرمانی مقتدرانه در نیم فصل اول موفق به رکورد شکنی شدند. رو مه پیروزی نوشت: بیرانوند با عملکرد بسیار خوب خود در لیگ شانزدهم در آستانه ثبت یک رکورد است. لیونل مسی این فرصت را داشت تا امشب به تنهایی صاحب یک رکورد جدید در لالیگا شود. مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران با ش تن رکورد فصل پیش خود به تنهایی در صدر ج گ نان لیگ برتر قرار گرفت.  مسی یک رکورد دیگر از « زارا » را ش ت ستاره آرژانتینی بارسلونا یک رکورد دیگر از تلمو زارا را نیز پشت سر گذاشت. آماری که لیونل مسی به جا گذاشته فوق العاده است. او در هشت فصل اخیر توانسته حداقل ۲۰ گل برای بارسلونا به ثمر برساند. مسی در این فصل ۱۴ پاس گل نیز به هم تیمی هایش داده که درست به اندازه کل پاس های گلش در فصل گذشته است. مسی در دیدار این هفته بارسلونا مقابل الچه، رکورد دیگری از خود به جا گذاشت. او ۷۷ بار با پیراهن بارسلونا موفق شده دو گل در یک دیدار به ثمر برساند. این، دستاورد جدید لیونل مسی آرژانتینی است که رکورد تلمو زارا با ۷۶ دو گل در یک دیدار را پشت سر بگذارد. ک شانی ها موفق شدند رکورد خود در فینال ها از سال 2000 را همچنان حفظ کنند. مسی با حضور در دیدار امشب مقابل اسورتینگ می تواند به رکورد ۵۹۳ بازی پویول برسد. فوق ستاره تیم ملی پرتغال با گ نی در دیدار مقابل مجارستان موفق شد به رکورد جدیدی دست پیدا کند. شاگردان زیدان، شب گذشته در جریان تساوی مقابل لاس پالماس، یک رکورد دیگر را ش ته و به نام خود به ثبت رساندند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در حال ب عنوان قهرمانی به همراه خلق یک رکورد خارق العاده است. سرمربی بایرن مونیخ به رکورد ۵۰۰ برد در تاریخ لیگ آلمان به عنوان بازیکن و مربی رسید. رکورد بیشینه دمای هوای اردیبهشت ماه در گلوگاه با 38 درجه سانتی گراد بالای صفر ثبت شد. مدیر کل راه آهن یزد؛ باتوجه به ایام پیک مسافرت وترافیک سنگین قطارهای مسافری رکورد تن کیلومتر بارحمل شده در راه آهن یزد ش ته شد.