کرکره برقی ید کرکره برقی فروش کرکره برقی

به نقل از خبرگزاریها در مورد کرکره برقی ید کرکره برقی فروش کرکره برقی : کرکره برقی-شاترز-شرکت سکو ایران کرکره برقی تولید شرکت سکو ایران با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین برندهای فرانسوی و آلمانی. استفاده از برند های سامفی(somfy)فرانسه و مارانتک(marantec) آلمان.تیغه های آلومینیومی ا ترود با وزن استاندارد و کیفیت عالی،در رنگهای مختلف و استفاده از رنگ پودری اکترو استاتیک. کرکره برقی-فروش کرکره برقی- ید کرکره برقی-موتور سامفی-somfy شرکت سکو ایران با داشتن انواع موتورهای mc ،توبلار و ساید،پاسخگوی نیاز مشتریان عزیز می باشد. کرکره برقی-فروش کرکره برقی- ید کرکره برقی-موتور سامفی-somfy کرکره برقی فروشگاه هایلند-اجرا توسط شرکت سکو ایران کرکره برقی-فروش کرکره برقی- ید کرکره برقی-موتور سامفی-somfy ما بهترین را معرفی می کنیم انتخاب با شماست...... انواع مختلف کرکره برقی
کرکره برقی جهت مکان های تجاری و مغازه ها

کرکره برقی ایمن برای این مکان ها امکان چرخش حول یک محور را دارند که می تواند یکپارچه یا سوخ دار باشند که همزمان قابلیت دید و ایمنی را فارهم کنند. این یک گزینۀ مشهور برای کاربردهای تجاری و صنعتی است. کرکره برقی هوشند اصطلاح دیگری از کرکره برقی می باشد. منظور از کرکره هوشمند یعنی مجهز بودن به سیستم on & off یا همان واحد گیرنده و مدار کنترل می باشد.

حال مدار کنترل می تواند از آپشن های دیگری هم برخوردار باشد. سیستم auto closse و safe sensor و . . . یکی دیگر از امکانات ا س کنترل کرکه هوشمند می باشد.

کرکره برقی ساید نیز از این سیستم ها بهره . کاربرد کرکره برقی تامین امنیت
تامین رفاه و آسایش
کاهش مصرف انرژی
تسریع سرعت کار و کاهش نیروی انسانی

کرکره برقی بر روی انواع درب گاراژی، ورودی ساختمان، اماکن اداری و درب فروشگاهی قابل نصب است. پس از نصب با فشار یک دکمه روی ریموت کنترل به راحتی باز و بسته می شود. انواع کرکره برقی کرکره برقی خانگی : از جنس آلومنیوم است ک.
کرکره برقی (تیغه پانچی)
کرکره های اتوماتیک از نظر کاربردی به سه دسته عمده تجاری ، صنعتی و خانگی تقسیم می شود. نوع تجاری بیشترین کاربرد را در کرکره های اتوماتیک به خود اختصاص داده که از نظر زیبایی و ایمنی قابل توجه می باشد. در نوع صنعتی که دارای دربهای کرکره ای بزرگ می باشد از موتورهای قدرتمند ساید استفاده می شود . کرکره در نوع خانگی بیشتر جهت پنجره و درب پارکینگ ( به دلیل محدودیت نصب دربهای بازوئی) استفاده می شود. کرکره های اتوماتیک از نظر جنس به انواع مختلفی تقسیم می شوند از جمله آلومینیوم ا ترود ، فومدار و شفاف … در سیستم کرکره های اتوماتیک بسته به نوع کاربرد آنها اعم از وزن و ابعاد و میزان تردد از انواع مختلف موتور وتیغه استفاده می شود.
مشاهده شده است که در برخی از مواقع تیغه ها به هنگام پایین آمدن با ضربه ناگهانی به زمین برخورد می کنند و مشکلات دیگری که در این نوشتار فرصت پرداختن به آن ها وجود ندارد.اما همه این مشکلات طبیعی هستند چرا که کرکره برقی هم مانند هر وسیله صنعتی دیگر ممکن است ایرادات سخت افزاری داشته باشد.
کرکره برقی انواع کرکره برقی اتوماتیک یا کرکره برقی عبارت است از :
کرکره برقی خانگی
: از جنس آلومنیوم است که با فوم داخل آن پر شده است تا عایقی در برابر صدا باشد.
از این رو نسبت به دیگر انواع کرکره برقی که در ادامه درباره آنها توضیح داده خواهد
شد از استحکام کمتری برخوردار است. این نوع کرکره برقی دارای وزن سبک و ندازه جمع و
جور است و به گونه. کرکره برقی گردان حفاظتی اتوماتیک

جنس
کرکره برقی گردان اتوماتیک مدرن درب آلومینیوم با رنگ کوره ای دائم، با فوم پلی اورتان (اسفنجی) است که در مقایسه با کرکره های چوبی از استحکام و دوام بیشتری برخوردار است.


قابل نصب در هر ساختمان
کرکره برقی گردان اتوماتیک مدرن درب در تمام ساختمان ها اعم از آنها که در حال طراحی (تو.
سیستم موتورهای توبلار در کرکره برقی
1- به دلیل فیزیک خاص ظاهریشان در زمان رول شدن فضای کمتری را می کنند.

2-موتور کرکره برقی از نظر توان و قدرت کشش ، دارای رنجهای مختلفی هستند.

3- به لحاظ قیمت نسبت به موتورهای سنترال و ساید قیمتی مناسب تر دارند.

4- در هنگام قطع برق به سیستم خلاص کن دستی مجهز میباشند. انواع مختلف کر.
عایق اشعه مضر خورشید ذخیره انرژی: کرکره برقی از ورورد اشعه مضر خورشید جلوگیری می کند. و بدین ترتیب کنترل نور فضای داخل ساختمان و جدا آن از محیط بیرون به راحتی انجام می گیرد.
کرکره برقی از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. فضای داخل خانه را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد. صرفه جویی در انرژی به نسبت 70% از ویژگی های مهم کرک. -تنظیم زمان auto close
-حفظ زمان عملکرد موتورکرکره برقی و auto close و برنامه ریزی در هنگام قطع برق
-تشخیص بالا یا پائین آمدن موتور کرکره برقی با عملکرد فلاشر
-قابلیت تغییر حرکت موتور بدون تغییر سیم بندی
-استفاده از دستگاه به صورت 1 ch یا 4 ch
حذف برد فلاشر ( کافی است یک لامپ 220 ولت وصل کنید )
-تنظیم زمان عملکرد موتور کرکره برقی
اطمینان از استحکام محل ریل و صفحه پلیت ها و در صورت وم زیرسازی مناسب جهت نصب تجهیزات و متعلقات کرکره برقی
دقت در انتخاب محل مناسب موتور و صفحه پلیت ها ٬ تا علاوه بر استفاده مناسب از فضای موجود محل مناسب و کافی جهت جمع شدن تیغه ها فراهم شود .

انواع دی. کرکره برقی مغازه و فروشگاه کرکره برقی مغازه قیمت
درب کرکره برقی مغازه
کرکره برقی برای مغازه
انواع کرکره برقی مغازه
قیمت درب کرکره برقی مغازه
قیمت موتور کرکره برقی مغازه
قیمت کرکره برقی برای مغازه
قیمت کرکره های برقی مغازه
کرکره برقی مغازه
کرکره برقی مغازه قیمت
درب کرکره برقی مغازه
کرکره برقی برای مغازه
انواع کرکره برقی مغازه
قیمت درب کرکره برقی مغازه
قیمت موتور کرکره برقی مغازه
قیمت کرکره برقی برای مغازه
قیمت کرکره های برقی مغازه
کرکره برقی مغازه قیمت
کرکره برقی مغازه
درب کرکره برقی مغازه
کرکره برقی برای مغازه
انواع کرکره برقی مغازه
قیمت درب کرکره برقی مغازه
قیمت موتور کرکره برقی مغازه
قیمت کرکره برقی برای مغازه
قیمت کرکره های برقی مغازه
انواع کرکره برقی مغازه
کرکره برقی برای مغازه
قیمت کرکره برقی برای مغازه
کرکره برقی درب مغازه
قیمت درب کرکره برقی مغازه
کرکره برقی مغازه قیمت
قیمت درب کرکره برقی مغازه
قیمت موتور کرکره برقی مغازه
قیمت کرکره برقی برای مغازه
قیمت کرکره های برقی مغازه
قیمت موتور کرکره برقی مغازه
کرکره برقی مغازه
کرکره برقی مغازه قیمت
قیمت کرکره های برقی مغازه
درب کرکره برقی مغازه
انواع کرکره برقی مغازه
قیمت درب کرکره برقی مغازه
قیمت موتور کرکره برقی مغازه
کرکره برقی برای مغازه
سوکت چشمی کرکره برقی: بعضی ها ندارند یعنی قابلیت نصب چشمی برای آنها وجود ندارد. سوکت فلاشر کرکره برقی: بعضی ها ندارند یعنی قابلیت نصب فلاشر ( چراغ چشمک زن ) برای آنها وجود ندارد. سوکت موتورکرکره برقی : که همگی دارند و سیم های موتور به آن وصل می شود موتور کرکره برقی اسمارت یکی از ارزانترین برندهای موجود در بازار کشورمان به حساب می آید و با توجه به قیمت پایین از اقبال خوبی نزد نصاب های این محصول برخوردار است . این موتور توبلار نیز مانند اکثر برندهای بازار با گشتاور 30nm الی 140nm ارائه می گردد . کرکره اتوماتیک اسمارتکرکره برقی توبلار اسمارت   کرکره برقی پلی کربنات شفاف کرکره برقی شیشه ای
کرکره برقی شیشه ای
قیمت کرکره برقی شیشه ای قیمت کرکره برقی شفاف
کرکره برقی شفاف
تیغه شفاف کرکره برقی کرکره برقی پلی کربنات کرکره برقی نانو پلی کربنات شفاف
مزایای استفاده از کرکره برقی اتوماتیک :

عدم فضای مفید در عرض و ارتفاع ورودی

کرکره برقی دارای قفل الکترو مکانیکی داخلی و بی نیاز از قفل و کلید

سازگار با کلیه سیستمهای کنترل هوشمند(بی ام اس)

سرعت عملکرد و استفاده مطلوب از زمان

تنوع بسیار در طرح و رنگ

مقاومت و عمر بسیار بالای رنگ و عدم نیاز به ر. مزایای کرکره برقی گردان

عایق باد و باران:
کرکره برقی گردان اتوماتیک به هنگام وقوع توفان، باد، باران و سایر عوامل جوی مزاحم، به اختیار و کنترل شما به طور دستی با یک حرکت ساده و یا به طور اتوماتیک با استفاده از سنسورهای اتوماتیک بسته شده و یک حفاظ زیبا و با اطمینان ایجاد می کنند.


عایق اشعه مضر خورشید – ذخیره انرژی:
به عنوان مثال ممکن است موتور یک کرکره برقی خوب کار نکند. و درب اتوماتیک هنگام بالا و پایین رفتن توقف کند یا با سرعت بسیار پایین و نامتعارفی حرکت کند.یا حتی ممکن است تیغه ها هنگام حرکت صداهای ناهنجار بدهند.گاهی اوقات تیغه ها خوب رل نخواهند شد و اگر در دراز مدت این امر ادامه پیدا کند به شکل ظاهر تیغه کرکره برقی صدمه خواهد خورد. ما با بکارگیری نیروی کارآمد و تجهیزات مدرن ، نصب و راه اندازی کرکره برقی و درب اتوماتیک کرکره ای را جزء خدمات خود قرار داده ایم . ما برای نصب کرکره اتوماتیک شما موتور بارزانته ایتالیا را پیشنهاد می کنیم گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب خصوصا در یافتن قطعات یدکی موتورها از ویزگی های بارز موتورهای بارزانته ایتالیا برای کرکره برقی می باشد. یکی از بخش های مهم درب های کرکره ای تیغه های آن می باشد که باید در انتخاب آن دقت لازم را به ج داد ما با داشتن انواع طرح و نمونه تیغه کرکره برقیعلاوه بر در نظر داشتن علاقه مندی مشتریان با کیفیت ترین نوع تیغه کرکره برقی را برای شما در نظر گرفته ایم. درب های کرکره ای صنعتی و درب های اتوماتیک کرکره ای هوشمندشرکت ایمن افزا تضمین می نماید تمامی قطعات و تیغه ها با بهترین کیفیت و با درجه کیفی a خواهد بود. آدرس: رامسر-کمربندی فاز 2 روبروی مسجد رضا(ع) شماره تماس : 01155226373
09128167001 موتور ساید کرکره برقی sdc دارای استاندارد ce و مجوز صادرات به اتحادیه اروپا می باشد و با گارانتی ی اله ارائه می گردد . این موتور کرکره ها در نوع تکفاز با قدرت های 300kg , 500kg , 800kg ارائه می گردند که دو رنج 300kg و 500kg امکان رائه بهمراه برق اضطراری را دارند ( ups دار ). همچنین شرکت sdc اقدام به تولید موتورهای سرعت بالای 3 فاز با قدرت لیفت 1300kg و 1500kg نموده است . موتور کرکره برقی ساید sdcفروش موتور ساید sdc به همکار (خصوصیات کرکرهای هوشمند)

1- کرکره برقی در دو نوع رول آپ و توبولار بسته به امکانات محیطی شما نصب میگردد. طول عمر بالا ، سهولت استفاده و امکان اضافه نمودن ریموت های کنترل برای افراد مختلف ، امکان نصب قفل اضافی و تعبیه خلاص کن دستی برای مواقع قطع برق یا باطری backup از دیگر مزایای آن است.
2- امکان باز و بسته نمودن کرکره برقی به وسیله. قطعات و مجموعه های آماده کرکره برقی قطعات ساختنی
الف : مجموعه های یداری
این مجموعه ها شامل موتور الکتریکی، سیستم فرمان و کنترل الکتریکی و الکترونیکی، قطعات الکتریکی و غیره است. مجموعه های فوق ماهیت آماده را داشته و لذا این مجموعه ها به صورت آماده از بازار تهیه شده و بر روی محصول نهایی مونتاژ می گردند.
با توجه بر فرآیند تولی. قیمت کرکره برقی سوله کرکره برقی سوله کرکره برقی انبار قیمت کرکره برقی سوله لیست قیمت کرکره برقی سوله کرکره برقی پارکینگ و رمپ کرکره برقی پارکینگی
قیمت کرکره برقی پارکینگ
درب کرکره برقی پارکینگ
درب کرکره ای برقی پارکینگ
کرکره برقی پارکینگ برای استفاده از ریموت باید یک هم موجود باشد که امواج ارسالی از طرف ریموت را دریافت کرده و سپس ب هواسطه این امواج به درب اتوامتیک یا کرکره برقی دستور حرکت بدهد. یک خوب از ویژگی های زیر برخوردار است:
۱- توان مصرفی برای موتور کمتر از۲۰۰۰ وات
۲- توان مصرفی برای چراغ چشمک زن در حدود ۵۰۰ وات
۳- تایمری که قابلیت تنظیم داشته باشد
قیمت کرکره برقی شفاف اکلیریک

شرکت دیده بان درخشندگی در برابر نور عبور نور لیست قیمت کرکره برقی ضد سرقت شرکت دیده بان لیست قیمت کرکره برقی ضد سرقت عبور نور کرکره برقی شفاف اکلیریک انواع کرکره برقی ضد سرقت عبور نور درخشندگی در برابر نور شرکت دیده بان بهترین مارک لیست قیمت عبور نور شرکت دیده بان رسمی شرکت دیده بان بهترین مارک درخشندگی در برابر نور عبور نور کرکره برقی شیشه ای کرکره برقی شفاف اکلیریک درخشندگی در برابر نور کرکره برقی ضد سرقت کرکره برقی ضد سرقت رسمی رسمی و و رسمی عبور نور کرکره برقی شیشه ای بهترین مارک انواع درخشندگی در برابر نور کرکره برقی ضد سرقت لیست قیمت بهترین مارک بهترین مارک لیست قیمت کرکره برقی شفاف اکلیریک کرکره برقی شیشه ای رسمی لیست قیمت رسمی کرکره برقی ضد سرقت
لینک های مفید: دوربین مداربسته قیمت دوربین مدار بسته *** کرکره برقی قیمت کرکره برقی محاسبه قیمت کرکره برقی *** جک درب پارکینگ جک آرام بند قفل برقی کرکره برقی قیمت کرکره برقی محاسبه قیمت کرکره برقی کرکره برقی امروزه به عنوان حفاظت در مغازه ها درب ورودی کرکره ای پارکینگ, حفاظ پنجره و حفاظ کرکره درب ضد سرقت به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.
معمولاً چیز های تمام کرکره های ذکر شده در بالا تیغه کرکره برقی آلومینیومی و یا پلی کربنات شفاف خواهد بود.
کرکره برقی آلومینیوم دارای کمترین میزان در بین انواع دیگر شرکت تیغه کرکره برقی می باشد. رنگ استاندارد تیغه های آلومینیومی به رنگ سفید و یا کرم می باشد. در صورتی که این کرکره های آلومینیومی کرکره برقی از بیلت شمش استاندارد ۶۰۶۳ تولید شده باشند. تیغه کرکره آلومینیومی تولید کارخانه های معتبر دارای رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد. در صورتیکه تیغه کرکره از چند شهرستان دارد ۶۰۶۳ آلومینیوم تولید شده باشد سر صدای بسیار کمی خواهد داشت. ولی در صورتی که این تیغه های کرکره برقی از آلومینیوم ضایعاتی ساخته شده باشد پس از مدت حدود یک سال تغییر شکل خواهد داد و در این گیر می کنند و به سر و صدا می افتد.
کرکره برقی شفاف معمولا برای پنجره هایی که نیاز به عبور نور در هنگام بسته بودن کرکره برقی دارند و همچنین برای مغازه و فروشگاه های نظیر بانک و صرافی که ا ام است داخل آنها در ۲۴ ساعت شبانه روز دیده و توسط نیروی انتظامی شود استفاده میشود. کرکره های برقی پلی کربن قیمتی در حدود دو الی سه برابر کرکره برقی آلومینیومی دارند. نصب آنها دوستان برقی آلومینیومی می باشد و در صورت تعمیرات آن ها بسیار سخت و تخصصی تر می باشد. در صورتی که ا امی جهت نصب کرکره برقی شفاف ندارید, با توجه به سختی تعمیرات و هزینه بالا و زمانبر بودن تعمیرات آن و میزان بیشتر نسبت به کرکره برقی آن نیز توصیه می شود از نصب این کرکره های برقی صرفنظر شود.
موتور کرکره برقی
امروزه پرکاربردترین موتورهای کرکره برقی موتور ساید کرکره برقی و موتور توبلار کرکره برقی می باشد. موتورهای توبلار در داخل کرکره برقی می شود ظاهر زیباتری دارند برای وزنهای پایین و در های کم تردد مناسب می باشند. موتور کرکره برقی توبلار جهت کرکره برقی های پنجره, کرکره برقی مغازه کوچک و متوسط یعنی دهنه های زیر ۱۵ متر مربع مناسب می باشد. همچنین جهت درب کرکره ای پارکین با میزان تعداد حداکثر ۵ خودرو مناسب است.
موتور کرکره برقی ساید خارج از کرکره نصب می شود و تعمیرات آن بسیار راحت تر از موتور کرکره برقی توبلار میباشد. همچنین به دلیل نصب خارج از رول کرکره برقی خنک شوندگی سیم پیچ های این موتور ها خیلی بهتر صورت می پذیرد و در نتیجه میزان تردد این کرکره افزایش می یابد و جهت نصب بر درب کرکره ای پارکینگ مناسب می باشد.
کرکره برقی مغازه و فروشگاه قیمت کرکره برقی مغازه


کرکره برقی پارکینگ و رمپ قیمت درب کرکره اتوماتیک پارکینگ

قیمت کرکره برقی سوله قیمت کرکره اتوماتیک سوله

کرکره برقی بالکن تراس پنجره قیمت کرکره برقی پنجره و بالکن
درب کرکره ایx درب کرکره ای اتوماتیکx قیمت درب کرکره ایx قیمت درب کرکره ای اتوماتیکx قیمت کرکره برقیx قیمت کرکره برقی مغازهx کرکره برقیx کرکره برقی اتوماتیکx کرکره برقی قیمت
کارخانه تولید کرکره برقی در اراک کرکره برقی خ کرکره برقی پنجره کرکره برقی ترک چشمی کرکره برقی کرکره برقی در ارومیه کرکره برقی در ارومیه کرکره برقی خ اردبیل کرکره برقی کرکره برقی مغازه قیمت کرکره برقی در همدان کرکره برقی بی صدا رنگ کرکره برقی کرکره برقی فروشگاهی کرکره برقی ضد گلوله کرکره برقی کرمان کرکره برقی در کرج کرکره برقی زیر سقفی کرکره برقی دزفول کرکره برقی مغازه قیمت کرکره برقی شیشه ای کارخانه تولید کرکره برقی در اراک کرکره برقی برای ویلا نحوه ی نصب کرکره برقی قیمت کرکره برقی پنجره کرکره برقی پنجره طریقه ی نصب کرکره برقی کرکره برقی کوپال کرکره برقی در گیلان کرکره برقی بتا کرکره برقی در یزد کرکره برقی بابل کرکره برقی رشت رسمی کرکره برقی آچیلان در فروش کرکره برقی اراک در کرکره برقی کرکره برقی کرمانشاه کرکره برقی هشتگرد فروش کرکره برقی اراک کرکره برقی شرق تهران ید کرکره برقی بورس کرکره برقی در تهران کرکره برقی هوشمند آسان کرکره های برقی لوازم کرکره برقی کرکره برقی فروش رسمی کرکره برقی جهرم یراق کرکره برقی کرکره برقی نمایندگی کرکره برقی گلستان نصب کرکره برقی در رشت کرکره برقی کوپال کرکره برقی گلستان صدای کرکره برقی کرکره برقی لرستان کرکره برقی گرگان کرکره برقی م آباد کرکره برقی صنعتی کرکره برقی نوین گستران چشمی کرکره برقی کرکره برقی کرمانشاه کرکره برقی متری چند کرکره برقی م آباد کرکره برقی در کرج درب اتوماتیک و کرکره برقی کرکره برقی فردیس کرکره برقی لیست قیمت کرکره برقی نوین گستر کرکره برقی در م اباد کرکره برقی خوب کرکره برقی پارکینگ کرکره برقی شاهرود بورس کرکره برقی در تهران کرکره برقی اقساط کرکره برقی دست دوم کرکره برقی نوین کرکره برقی بوشهر کرکره برقی صنعتی کرکره برقی نوین گستر کرکره برقی در یزد ید کرکره برقی جدیدترین کرکره برقی کرکره برقی کرمانشاه کرکره برقی کرج لیبل کرکره برقی کرکره برقی سپیداک لوازم کرکره برقی کرکره برقی اردبیل رسمی کرکره برقی فروشگاهی در کرکره برقی کرکره برقی کیاشهر
خصوصیات سیستم موتورهای توبلاردرکرکره برقی
1- به لحاظ قیمت نسبت به موتورهای سنترال و ساید قیمتی مناسب تر دارند.2- از نظر توان و قدرت کشش ، دارای رنجهای مختلفی هستند.3- به دلیل فیزیک خاص ظاهریشان در زمان رول شدن فضای کمتری را می کنند.4- در هنگام قطع برق به سیستم خلاص کن دستی مجهز میباشند.

شفت مصرفی که این موتورها را همراهی میکند . از زمانهای بسیار دور انسان همواره به دنبال راحتی و آسایش بیشتر بوده است.این راحت طلبی در همه ابعاد زندگی قابل مشاهده است.اگر شما صاحب شغل هستید یا اگر دارای وسیله نقلیه هستید قطعا برای اینکه آسایش بیشتری را تجربه کنید به دنبال دربی خواهید بود که کرکره برقی داشته باشد. از مزایای کرکره برقی میتوان موارد زیر را نام برد : 1.مناسب برای هر. کرکره شفاف (پلی کربنات) ، نوعی به نام کرکره شفاف یا پلی کربنات است که به صورت فراگیر در اماکن تجاری و مس ی مورد استفاده قرار می گیرند . اصلی این نوع کرکره برقی از پروفیل لینک آلومینیوم به قطر 3 سانتی متر و اسلت پلی کربنات با ضخامت 3 میلی متر بوده که پلی کربنات را در صنعت بعنوان فولاد پلاستیکی شناخته و کاملاً ضد ضربه و نشکن می باشد . درب ا. همشهری آنلاین: نخ کرکره پنجره بالقوه می توانند برای ک ن نوپا خطرناک باشند و آنان را در معرض خفگی قرار دهند. موتور ساید لیفت توربو یکی از ارزانترین موتور های ساید موجود در بازار کشورمان می باشد که در وزن های 300kg , 600kg در دو نوع معمولی و ups دار ارائه می گردد . مدت گارانتی این موتور کرکره برقی ی ال می باشد . دلیل اقبال این موتور کرکره برقی نزد نصابان قیمت پایین آن می باشد و استفاده از آن چندان توصیه نمی شود . موتور ساید لیفت توربو lift turbo در چند سال اخیر به دلیل صرفه جویی در هزینه ها استفاده از کرکره برقی بسیار چشم گیر شده است.

کرکره برقی شامل انواع مختلف میباشد که فقط 2مدل این درب برای عموم کاربرد دارد که این 2گروه شامل فروشگاهی و پارکینگی میباشد.

در کرکره های پارکینگی به دلیل تردد بالا و ایمنی زیاد از موتورهای توبلار استفاده میشود.

چون کرکره پارکینگ از قلاب قفل استفاده نمیشود این موتورها بدون فنر میباشند و ایمنی بالایی دارن.

این موتورها در هنگام قطع برق به راحتی با یک آچار و چرخاندن آن به بالا و پایین می رود.

این موتور اخیرا به دلیل ایمنی بالا طرفداران زیادی بین مغازه داران پیدا کرده است.

برای مشاهده ع به ادامه مطلب بروید.
برای ب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید.021-66034881 (10خط)

{ مدیر داخلی: حسینی }فروردین هم رو به اتمام است اما شعب بانکی همچنان در مقابل درخواست مردم برای دریافت وام، مقاومت می کنند. گویا بانکها بعد از ۲۸ روز، هنوز کرکره ها را بالا نداده اند. به بازار تهران در اعتراض به گرانی های اخیر و نوسانات شدید بازار ارز، طلا و مسکن، کرکره مغازه های خود را پایین کشیدند. دوربین مداربسته دوربین مداربسته قیمت دوربین مداربسته لیست قیمت دوربین مدار بسته

کرکره برقی کرکره برقی قیمت کرکره برقی لیست قیمت کرکره برقی

جک درب پارکینگ جک درب پارکینگ قیمت جک درب پارکینگ لیست قیمت جک درب پارکینگ

جک آرام بند درب جک آرام بند درب قیمت جک آرام بند درب ورودی لیست قیمت جک آرام بند درب ورودی

قفل برقی درب حیاط قفل برقی قیمت قفل برقی درب حیاط لیست قیمت قفل برقی درب حیاط نحوه شستن کرکره عمودی نحوه شستن کرکره عمودی خانه تکانی عید نزدیک است و شستن ها یکی از ارکان اصلی کارهای خانه تکانی می باشد. از آنجا که تنوع ها زیاد بوده و هرکدام جنس و مدل خاص خود را دارند، شستن هرکدام نیز شیوه خاص خود را می طلبد. در این مطلب می خواهیم شما را با نحوه صحیح شستن کرکره عمودی آشنا کنیم.
ادامه مطلب کرکره برقی اتوماتیککرکره برقی اتوماتیک ، با تعداد مورد نیاز تیغه به همدیگر مونتاژ شده و سطح وسیعی را به نام کرکره برقی اتوماتیک پوشش میدهند و از قسمت فوقانی به شافت و درام فی شده و شافت و درام نیز به موتور فی میشود و در نهایت به وسیله ریموت کنترل و یا دستگاه های فرمان دهنده مشابه توسط کاربر کنترل می شود.انواع کرکره برقیکرکره برقی که در مدل های کلی زیر تقسیم می شوند:۱) مصارف فروشگاهی۲) مصارف خانگی۳) مصارف صنعتی۴) مصارف خاص* مصارف فروشگاهی که جهت بالا بردن ضریب امنیت فروشگاهها و مغازه ها کاربرد دارد.* مصارف خانگی که شامل پوشش ورودیهای پارکینگ و نیز پوشش پنجره های منازل و ویلاها می باشد.* مصارف صنعتی جهت دربهای ورودی ،سوله های تولیدی ، انبارها و کارخانجات کاربرد دارد.* مصارف خاص همچون ورودیهای آشیانه های هواپیما و سوله های مخصوص لوکوموتیو و غیره می باشند. کرکره برقی که با نام دیگر رولاپ نیز شناخته میشوند دارای چندین نوع سطح مقطع های مختلف و نیز در رنگ بندی های مختلف می باشند ،که با توجه به ظرافت و کاربرد کرکره متغیر می باشد.همچون تیغه های تکجداره و دوجداره آلمینیومی از قبیل ۴ ،۶ ، ۸ ، ۱۰ سانتی بصورت قوسدار ( منحنی ) و صاف ( تخت ) تولید و به بازار عرضه میشوند.سطح مقطع کرکره که به نام تیغه و شاترز شناخته میشوند بصورت ما ار و یا نرو مادگی در ح کشویی به همدیگر فی میشوند.شامل ذکر است اعلام داریم با توجه به اینکه هنگام فرمان از جانب کاربر موتور در هنگام ابتدای عملکرد اولیه خود ،فشاری را به سطح مقاطع کرکره برقی که به عنوان نر و مادگی شناخته میشود ، وارد می نماید و در صورتیکه کیفیت تیغه تولید شده از استانداردهای موجود پایین تر باشد پس از گذشت مدتی هنگام عملکرد کرکره ،تولید سر و صدا نموده و پس از گذشت زمانی دیگر کاربر شاهد از هم جدا شدن تیغه ها و سقوط کرکره خواهد بود.موردی که باعث به وجود آمدن این فاجعه می باشد شامل موارد زیر است :ساخت و تولید تیغه به وسیله آلومینیوم ضایعاتعدم وارد نمودن ایج به مقاطع تولید شدهغیر استاندارد بودن قالب های مربوطهعدم کاربر دستگاه پولر در کارخانه تولیدی آلمینیوماستفاده از بیلت های دست سازاتومات ام جی ای جهت جلوگیری از موارد مشابه اقدام به وارد نمودن شاترزهائی نموده که از موارد اولیه درجه یک تولید شده و دارای ایجینگ ۱۴ وابسته می باشد و جهت اثبات ادعای خود به مصرف کنندگان محترم ، ضمانتنامه ۱۵ ساله با قید پرداخت ضرر و زیان در صورت بروز هر نوع مشکلی تسلیم می نماید.همچنین جهت به حداقل رساندن خسارات وارده به تیغه کرکره برقی از طرف موتور مصرفی ، اقدام به وارد نمودن موتور هایی نموده است که دارای برنامه هوشمند (slow speed) می باشد که در ابتدا و انتهای مسیر خود سرعت را به حداقل می رسانند. شماره تماس: 09153027704

همانگونه که در ع فوف نمایان سود جویان به راحتی اقدام به تبدیل دوربین های مداربسته متفرقه به دوربین اصلی می نمایند. امنیت قیمت ندارد و فریب تبلیغات گمراه کننده سودجویان را نخورید - همیشه محصولات امنیتی حفاظتی خود را از شرکتها و فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.

در ع فوق دو نمونه دوربین مداربسته تقلبی مشاهده می شود که سودجویان آنها را بعنوان دوربین مداربسته سیماران و دوربین مداربسته سامسونگ بفروش می رسانند.

لینک های مفید: دوربین مداربسته قیمت دوربین مدار بسته *** کرکره برقی قیمت کرکره برقی محاسبه قیمت کرکره برقی *** جک درب پارکینگ جک آرام بند قفل برقی
دوربین مداربسته
دوربین مداربسته قیمت دوربین مداربسته لیست قیمت دوربین مدار بسته


کرکره برقی
کرکره برقی قیمت کرکره برقی لیست قیمت کرکره برقی

جک درب پارکینگ
جک درب پارکینگ قیمت جک درب پارکینگ لیست قیمت جک درب پارکینگ

جک آرام بند درب
جک آرام بند درب قیمت جک آرام بند درب ورودی لیست قیمت جک آرام بند درب ورودی

قفل برقی درب حیاط
قفل برقی قیمت قفل برقی درب حیاط لیست قیمت قفل برقی درب حیاط
کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک را امروزه می توان یکی از ساخته هایی دانست که با وجود ساختار ساده اش توانسته در سهولت زندگی نقش مهمی ایفا کند. از دهه ها قبل افراد برای حفاظت و راحتی بیشتر محیط زندگی و محل کار خود، از کرکره استفاده می د؛ اما پیشرفت و حرکت انسان به سوی تکنولوژی باعث طراحی و ساخت دسته جدیدی از کرکره ها به نام کرکره برقی یا . با سلام و تبسم...

کرکره شنبه رابالا میکشیم وبه اولین دوست لبخند میزنیم...

چه دلنشین است صبحگاه شنبه ای که تو...

لبخند میزنی و باموسیقی نگاهت مهربانی را بدرقه میکنی

امیدوارم از همین حالا از زمین وزمان برایتان خوشبختی بباره

و همه ی کارهابه بهترین شکل ممکن پیش بره...

هفته ای پراز لبخند و مهربانی برایت. دوربین مداربسته تقلبیدوربین مداربسته تقلبی سونی در این بخش یک نمونه دوربین مداربسته سونی تقلبی قرار داده ایم که با کیس و بدنه ای مشابه دوربین مداربسته هایک ویژن تولید شده است و بروی آن چاپ شده است " دوربین مداربسته ahd سونی " حال اینکه دوربین های مدار بسته سونی در حال حاضر فقط تحت شبکه ip تولید می شوند و چیزی بعنوان دوربین مداربسته ahd سونی به صورت اوریجینال وجود خارجی ندارد. مشاهده دوربین تقلبی سونی
لینک های مفید: دوربین مداربسته قیمت دوربین مدار بسته قیمت دوربین مداربسته سامسونگ دوربین مداربسته سامسونگ *** کرکره برقی قیمت کرکره برقی محاسبه قیمت کرکره برقی *** جک درب پارکینگ جک آرام بند قفل برقی قفل برقی ریموتی کنترلی اتاق مدیر *** درب اتوماتیک درب اتوماتیک شیشه ای برق اضطراری ups فروش ورق گالوانیزه کرکره ای،ذوزنقه،شا ان فروش ورق طرح سفال فروش انواع تایل سقف(دکرا،پرچین،بام تایل) فروش ورق پلی کربنات فروش پشم شیشه فروش توری فروش نمالمبه ارسال به سراسرایران نوبخت:02155314332---09121069655 قیمت درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای تبریز درب اتوماتیک شیشه ای مشهد قیمت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای درب شیشه ای غیر اتوماتیک درب اتوماتیک شیشه ای وید مولر درب اتوماتیک شیشه ای درما درب اتوماتیک شیشه ای در شیراز درب اتوماتیک شیشه ای در کرج نحوه نصب درب اتوماتیک شیشه ای قیمت درب اتوماتیک شیشه ای اردبیل درب اتوماتیک شیشه ای در شیراز درب اتوماتیک شیشه ای قم درب اتوماتیک شیشه ای وید مولر درب اتوماتیک شیشه ای اصفهان مناقصات درب اتوماتیک شیشه ای کاتالوگ درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای کابا درب اتوماتیک شیشه درب اتوماتیک شیشه ای بیسام درب اتوماتیک شیشه ای آچیلان در درب اتوماتیک شیشه ای sesamo قیمت درب اتوماتیک شیشه ایی درب اتوماتیک شیشه ای در شیراز درب اتوماتیک شیشه ای تبریز درب اتوماتیک شیشه ای در شیراز درب اتوماتیک شیشه ای تاشو درب اتوماتیک شیشه ای دست دوم درب شیشه ای تمام اتوماتیک درب اتوماتیک شیشه ای مشهد قطعات درب اتوماتیک شیشه ای
لینک های مفید: دوربین مداربسته قیمت دوربین مدار بسته *** کرکره برقی قیمت کرکره برقی محاسبه قیمت کرکره برقی *** جک درب پارکینگ جک آرام بند قفل برقی *** درب اتوماتیک درب اتوماتیک شیشه ای برق اضطراری ups فروش عمده وارسال ورق گالوانیزه به سراسر کشور کرکره ای/ذوزنقه/شا این/ورق صاف/پانل/پرچین/بام تایل نوبخت:09121069655---02155314332 نصب کرکره های اتوماتیک با وجود انواع تیغه های آلومینیومی ٬ گالوانیزه و پلی کربنات در طرح ها و اشکال متنوع نظیر تخت ٬ قوس دار و ... در ابعاد مختلف و همچنین تنوع رنگ در کنار کیفیت مطلوب تیغه ها ٬ امکان ایجاد هارمونی بین درب رول آپ و نمای ساختمان را فراهم نموده است .علاوه بر این امکان چاپ بر روی تیغه ها توسط لیزر با دقت و ماندگاری بالا و تنوع در نوع مکانیزم حرکتی مدرن درب های کرکره برقی ( امکان استفاده از سه روش سنترال central ٬ ساید side ٬ توبولار tubular ) و عدم نیاز به تغییرات اساسی در کرکره های موجود و سهولت در نصب کرکره های اتوماتیک ٬ موجب شده این سیستم بطور گسترده مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان قرار گیرد لذا شاهد استفاده از دربهای رول آپ در پارکینگ منازل ٬ فروشگاه ها ٬ کارخانجات ٬ سوله ها و بسیاری مکان های دیگر می باشیم . نکات ضروری در انتخاب موتور و اجرای مناسب انواع کرکره اتوماتیک 1 – اطمینان از استحکام محل ریل و صفحه پلیت ها و در صورت وم زیرسازی مناسب جهت نصب تجهیزات و متعلقات کرکره برقی . 2 – دقت در انتخاب محل مناسب موتور و صفحه پلیت ها ٬ تا علاوه بر استفاده مناسب از فضای موجود محل مناسب و کافی جهت جمع شدن تیغه ها فراهم شود . 3 – انتخاب موتور مناسب با توجه به میزان تردد و وزن درب : معمولا توصیه می شود جهت نصب کرکره های برقی در مکان های با تردد بسیار بالا و همچنین دربهای با ابعاد و وزن زیاد از موتورهای با کیفیت ساید استفاده شود ٬ در مواردی هم که وزن و ابعاد درب زیاد نبوده و میزان تردد در شبانه روز کم یا متوسط باشد از موتورهای سنترال استفاده شود که علاوه بر سهولت در نصب نیازی به تغییرات اساسی در کرکره های قدیمی ندارند . انواع دیگری از موتورها نیز وجود دارد که بصورت استوانه ای شکل بوده و به موتورهای توبولار tubular معروفند و در توان های مختلفی در بازار به فروش می رسند و می توانند در نصب انواع کرکره ٬ سایبان اتوماتیک ٬ شاترز انواع پنجره و انواع کرکره های برقی مورد استفاده قرار گیرند . البته نصب این موتورها نسبت به سایر انواع موتورهای کرکره برقی نیاز به تجربه ٬ دقت و دانش بیشتری خواهد داشت . 4 – استفاده از جنس و نوع مناسبی از تیغه ها بمنظور ایجاد تناسب بین ابعاد درب ٬ وزن کلی تیغه ها ٬ نیرو و توان موتور . برخی از پروفیل های تیغه کرکره ● تیغه های آلومینیومی سخت کاری شده تک جداره ( ساده و پانچی ) و دو جداره ا ترود که به روش ا تروژه در سایزهای پروفیل 55mm ٬ 77mm و 100mmتولید می شوند . در این میان پروفیل سایز 77mm بطور گسترده در درب پارکینگ منازل ٬ مکان های تجاری و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد . ● تیغه های تک و دو جداره گالوانیزه که معمولا دارای فوم پلی یورتان بوده و بسیاری از محصولات بی کیفیت موجود در بازار از این نوع می باشند . ● تیغه های شفاف نانو یا پلی کربنات که معمولا دارای ظاهری طلق مانند بوده و به دلیل زیبایی و امکان رویت محیط داخل از پشت تیغه ها ٬ اکثرا به عنوان درب فروشگاهها و مراکز تجاری مورد استفاده قرار میگیرند . این تیغه ها اشعه ماوراء بفنش خورشید را نیز بخوبی جذب می نمایند . ● تیغه های رول فرم که اکثرا در کرکره اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند . این تیغه ها به روش رول فرمینگ تهیه و محصول کشور آلمان می باشند . مزایای استفاده از تیغه های رول فرم 1 - تیغه های رول فرم دارای فوم پلی یورتان بوده لذا حرکتی کاملا بی صدا دارند . 2 - دارای سطحی ضد خش و رنگ بسیار با کیفیت با ماندگاری بالا می باشند . 3 - مقاومت بالا و وزن پایین تیغه های رول فرم امکان استفاده از موتور های با توان و تلفات کمتر را فراهم نموده که موجب می شود استهلاک سیستم به میزان قابل توجهی کاهش یابد . اختصاصی از اینو دیدی پاو وینت کرکره مفصلی با و پر سرعت .
 پاو وینت کرکره مفصلی
 پاو وینت کرکره مفصلی لینک پرداخت و *پایین مطلب*فرمت فایل: powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید16  •به نام خدا  •انسان در جوامع بشری همواره به دنبال رفع نیازهای خود می باشد. امروزه انجام دادن کارها به صورت راحت تر یکی از اه بشر می باشد متخصین و طراحان در هر زمینه ای سعی دارند تا با بدست آوردن اطلاعات جدیدتر و طراحی های علمی تر به این هدف نزدیک تر شوند یکی از این طراحی ها بوجود آوردن نسل جدیدی از دربهای کرکره ای اتوماتیک بوده است که از تقریبا 15 سال پیش به کشور وارد شد این درب ها به دلیل راحتی در باز و بسته شدن به کمک ریموت کنترل با استقبال شدید عمومی مواجع شد این دربهای اتوماتیک دارای مزیت های دیگری به غیر از عدم استفاده از نیروی انسانی در باز و بسته شدن نیز می باشد که عبارتند از :   لینک   کمی پایینتر میباشد 
با
پاو وینت کرکره مفصلی