کشف جسد سوخته شده در فضای سبز بزرگراه صیاد

به نقل از خبرگزاریها در مورد کشف جسد سوخته شده در فضای سبز بزرگراه صیاد : مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: ۴۰ کیلومتر بزرگراه شامل ۲۷ کیلومتر بزرگراه کربلا ( آباد غرب – س ل ذهاب) و ۱۰ کیلومتر بزرگراه هرسین – نورآباد و ۳ کیلومتر از بزرگراه سنقر- بیستون آماده بهره برداری است. همشهری آنلاین: مدیرعامل سازمان ی و عمران شهر تهران، از تلاش برای احداث ادامه بزرگراه شهید صیاد و گشایش بن بست شمالی این معبر بزرگراهی خبر داد. عباس ثابتی راد: تا سال ها تهران فقط چند بزرگراه داشت؛ مدرس، چمران و شیخ فضل الله. این سه بزرگراه در روزهای اوج نهضت بزرگراه سازی در جهان، در تهران احداث شد. شهردار ناحیه 3 منطقه 4 با بیان اینکه در ساعت 16 دیروز یک مورد فرونشست زمین در مسیر شمال به جنوب بزرگراه صیاد به ایستگاه 97 آتش نشانی اعلام شد، افزود: بلافاصله عوامل ناحیه 3 به همراه نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند. شعله در شعله دل زخمی در سوخته بود = ...و که انگار در آن روز خبر سوخته بود بعد چند سال دوباره - که دوباره دیدند = پشت دروازه ی آن شهر که سر سوخته بود وسط خانه ی زهرا عطش انداخته اند = که در آن روز درش تا به کمر سوخته بود تلخی روز دو چندان شده وقتی دیدند= عوض روسری گیسوی پسر سوخته بود راز جا ماندنش از رفتن بابا این بود...!= حال پرواز نداشته است ک. یک دستگاه پژو۲۰۶ و یک دستگاه تندر۹۰ در بزرگراه آزادگان جنوب به شمال بعد از د ده المپیک، پس از تصادف با یکدیگر و انحراف از مسیراصلی، با گاردریل حاشیه بزرگراه برخورد کرده و پس از شکافتن آن، در فضای سبز م ن دو مسیر متوقف شدند.
با جرم بی حساب و سراپای سوخته
پر میزنیم سمت حرم های سوختهپر میزنیم تا حرم کربلایی ات
ای سر بریده ی غم عظمای سوخته آقا سلام بر لب عطشان و زخمی ات
آه ای غریب، ای جگر و نای سوخته در قتلگاه بر تو و اطف ای حسین
رحمی نکرد لشگر اعدای سوخته حتی همان زمان که لبت شعله میکشید
شد تشنه ی لبان تو دریای سوخته افتادی و رمق ز تنت نیزه ا. معاون فنی و عمرانی شهردار تهران گفت: ادامه بزرگراه حکیم از بزرگراه آزادگان تا بزرگراه فتح به طول حدود ۱۵کیلومتر تا قبل از اتمام فصل بهار به بهره برداری خواهد رسید. همشهری آنلاین: بزرگراه محمد علی جناح یکی از چند بزرگراه اصلی غرب تهران است بزرگراه خورشیدیچین قصد دارد تا بزرگراه خورشیدی با طول ۱٫۲ مایل یا ۲ کیلومتر احداث کند. در این بزرگراه قرار است از پانل های خورشیدی برای […] ساعت ۷صبح امروز، دوشنبه، یک دستگاه پژو ۲۰۶ در شرق به غرب بزرگراه آزادگان، نرسیده به بزرگراه تندگویان دچار آتش سوزی شد. علت این حادثه در دست بررسی است. بزرگراه شهید مدرس یکی از قدیمی ترین بزرگراه های پایتخت و البته ایران بشمار آمده که تاریخ احداث آن به سال 1349 هجری شمسی باز می گردد./منبع:آ ین خبر عباس ثابتی راد: تصور تهران سال ۸۴تصور چندان دوری نیست. یک دهه پیش تهران کمتر از ۳۰۴کیلومتر بزرگراه داشت. نه بزرگراه علی وجود داشت و نه حتی بزرگراه همت تکمیل شده بود.
ای تمام آرزوهایت خیال سوخته
زنبق و زیتون و سیب و شعر کال سوخته
ای زمین و آسمان خانه ات ویران شده
حاصل ایام عمرت ماه و سال سوخته
جنگل انبوه استغنای طبعت شعله بار
تکیه گاه خستگی هایت نهال سوخته
اسب آتش بردرنگ فتنه جویان تاخته
نیمه جان برگشته چون گلگون غزال سوخته
دیده ام در دفتر تقدیرت ای جان غم مخور
حا. پرکن ازمی قدحی برمن دلسوخته بیش //
تانوازش بدهم روح و روان سوخته بیش //
د ردرون دل ما ناله فراوان بنشست //
حال بنگر که درون دل ما سوخته بیش //
بلبل ار میل گلش در دم صبح ناز کشید //
نازها می کشدش بر دل گل سوخته بیش //
شبنم شب بنشیند به روی ناوک گل //
ناوک از گل چه بگوید که کشد سوخته بیش //
آتش از رخ چه نیازاست که برداری تو //تنها، وسعت نیست که شهر سوخته را به یکی از بزرگترین ای باستانی ایران و خاورمیانه تبدیل کرده است. بلکه یافته های متنوع آن باعث تعجب باستان شناسان گردیده است. از جمله:

اولین جراحی مغز در ۴۸۰۰ سال پیش در شهر سوخته انجام شده است.

نان شهر سوخته کفش تولید می کرده اند و صنعت کفاشی داشته اند.

کهن ترین انیمیشن و تصویر متحرک در شه. نسل سوخته نه بچه های دهه پنجاه دوره ی بی امکاناتی هستن نه دهه شصتیای جنگ زده نه دهه هفتادیای آغاز دوره تهاجم فرهنگی
نسل سوخته امثال اهورا ها و بنیتاهان که تو دوره ی قهقرای بی تدبیری امثال ما متولد میشن و پا به دنیا میذارن
نسل سوخته همین بچه های قد و نیم قد توی فامیل و دوستان و آشنا و کشورمان که باید تو این محیطی که دهه پنجاهی ها . پرش موتورسوار از عرض بزرگراه شماره 60 در جنوب ای کالیفرنیا را در این ویدئو مشاهده کنید. یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ حامل چهار نفر سرنشین مرد حدودا ۲۰ ساله حین حرکت در بزرگراه به علت نامعلومی از مسیر اصلی خارج شده و پس از برخورد شدید با گاردریل حاشیه مسیر و ش تن نرده های گاردریل، از ارتفاع ۱۵ متری کنار بزرگراه سقوط کرده و بر روی سطح خیابان مجاور قرار گرفت. برخورد یک کامیون با پل عابر پیاده در یک بزرگراه منجر به وقوع حادثه ای وحشتناک شد. ایرنا نوشت: واژگونی اتوبوس بین شهری در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید ازی حد فاصل خیابان (ره) و پل رباط (ورودی بزرگراه شهید ردانی پور) با 12 سرنشین موجب مصدومیت چهار تن شد. با وجود اینکه بیش از ۳ سال از افتتاح بزرگراه صدر می گذرد، اما همچنان حواشی ساخت این بزرگراه برای تهران ادامه دارد. در جدیدترین اظهارنظرها، دو معاون شهرداری تهران دو عدد بسیار متفاوت را درباره هزینه های این پل اعلام کرده اند؛ از ۶۴۰ میلیارد تا ۱۷۰۰ میلیارد تومان. ساعت 9:56 صبح امروز حادثه تصادف در بزرگراه شهید بابایی، مسیر غرب به شرق، نرسیده به بزرگراه شهید باقری اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 54 و گروه امداد و نجات 10 را به محل حادثه اعزام کرد. ساعت 21 شب گذشته یک دستگاه سمند در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید ستاری، حین حرکت به علت نامشخصی از مسیر اصلی خارج شده و پس از تصادف شدید با گاردریل حاشیه بزرگراه بر روی سقف واژگون شد. راننده 22 ساله سمند دچار مصدومیت شد. معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک گفت: بزرگراه با ادامه مسیر و رفع معارضین به بزرگراه لشگرک و مسیر چهار خطه لواسان وصل و به عنوان یکی از ورودی های اصلی شمال شرق تهران مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر سرعت مجاز در بزرگراه های پایتخت اعلام شد. بر این اساس حداکثر سرعت مجاز در بزرگراه های صدر و حکیم ۸۰، بزرگراه های بابایی، ازی و فهمیده ۱۰۰، بزرگراه های نیایش، همت و زین الدین ۹۰ و بزرگراه آزادگان از سه راه افسریه تا تقاطع شهید ازی ۹۰ کیلومتر در ساعت است
به گزارش «نسیم»، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران اعلام کرد: تاریخ اج. یک دستگاه خودروی سواری به دلیل توقف ناگهانی خودرویی دیگر در یک بزرگراه، با سرعت زیاد با آن برخورد کرد. تلاش پلیس رانندگی برای خارج این پرنده از بزرگراه، باعث خلق صحنه های جالبی در مقابل دیدگان رانندگان شد. ایرنا نوشت : مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: با احداث 107 کیلومتر بزرگراه در ت یازدهم، طول بزرگراه های این استان به 215 کیلومتر رسید. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام خبر انسداد مسیر شرق به غرب هم سطح بزرگراه طبقاتی صدر گفت: طبق مصوبه شورای عالی ترافیک مقرر شد تا دسترسی هم سطح بزرگراه صدر به تونل نیایش در مسیر شرق به غرب تنها برای دسترسی اضطراری و امدادی مورد استفاده قرار گیرد. این حادثه موجب اختلال در تعطیلات میلیون ها انگلیسی شد که قصد داشتند برای سفر از این بزرگراه استفاده نمایند. معاون راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل گفت: هم اینک حدود 17 هزار کیلومتر بزرگراه در سطح کشور وجود دارد و نیاز کشور به ساخت بزرگراه و آزادراه جدید 15 هزار کیلومتر است. در حالی که خودروهای زیادی در حال عبور از بزرگراه بودند این موتورسوار اقدام به این پرش کرد. صبح امروز در بزرگراه یادگار ، شهید فهمیده، شیخ فضل الله نوری ترافیک وجود دارد. حوادث رکنا: واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ در بزرگراه علی (ع) یک مصدوم برجای گذاشت. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی یک دستگاه تریلر حامل سنگی ۲۰ تنی در بزرگراه نیایش خبر داد. مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شوراى ى از تکمیل بزرگراه تبریز_اهر تا پایان سال ٩٧ خبر داد. مهر نوشت: برخورد شدید شش خودرو سواری، در بزرگراه یادگار مصدومیت یکی از رانندگان را به دنبال داشت. همدان - ایرنا - فرماندار رزن گفت: 40 درصد بزرگراه های این شهرستان از سال 92 تاکنون تکمیل و بهره برداری شده است. امروز و پس از گذشت هفت سال بزرگراه بین المللی که حماه را به حمص وصل می کند، مجددا به روی وسایل نقلیه باز شد. برخورد شبانه چهار دستگاه خودرو سواری در بزرگراه نیایش، دو مصدوم برجای گذاشت. همشهری آنلاین: یک بچه فیل ظاهرا در اثر برخورد خودرو در یکی از بزرگراه های ما ی کشته شده است. سرعت زیاد و بی احتیاطی راننده، باعث برخورد کامیون حامل اردک های زنده با یک دستگاه تریلی شد که در حاشیه بزرگراه توقف کرده بود. این تصادف که در مسیر پکن – تایوان رخ داد، باعث شد قفس اردک ها در بزرگراه پراکنده و تعداد زیادی از این اردک ها تلف شوند. برخورد شدید پژو ۴۰۵ با گاردریل کنار بزرگراه، منجر به ورود گاردریل به داخل اتاقک خودرو و پرتاب شدن راننده به صندلی عقب شد. مدیرگروه پل و بزرگراه های سازمان مشاور فنی و ی شهر تهران، از مطالعه طرحی به منظور غیرهمسطح سازی تقاطع بزرگراه شهید آبشناسان با خیابان جنت آباد خبر داد.