کشف فسیل پروانه ای ۲۰۰ میلیون ساله در آلمان

به نقل از خبرگزاریها در مورد کشف فسیل پروانه ای ۲۰۰ میلیون ساله در آلمان : باستان شناسان فسیل یک پرنده کوچک را در ای نیومکزیک کشف کرده اند که به ۶۲ میلیون سال قبل تعلق دارد. باستان شناسان به تازگی موفق به شناسایی فسیل تقریبا کاملی از یک پرنده شده اند که در شیره یک درخت باستانی از ۹۹ میلیون سال قبل تا به حال سالم باقی مانده است. همشهری آنلاین: فسیل های تخم دایناسور با قدمت ۷۰ میلیون سال در منطقه ای در جنوب شرق چین کشف شد. باستان شناسان موفق به کشف 215 تخم دایناسور 100 میلیون ساله شده اند که 16 جنین آنها با گذشت مدت زمانی طولانی به خوبی حفظ شده اند. وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ ساله های آلمان از همگروهی با ایران، گینه و کاستاریکا در مسابقات جام جهانی ابراز خوشحالی کرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پیروزی تاریخی آلمان مقابل برزیل در ورزشگاه بلوهوریزنته و در مسابقات جام جهانی ۳ ساله شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - شش بازیکن از تیم قهرمان جام جهانی در تیم منتخب قرار گرفتند.

به گزارش بیست چهارده، تیم ملی آلمان با گل دقیقه ۱۱۳ ماریو گوتسه ۲۲ ساله توانست آرژانتین را ش ت دهد و به عنوان قهرمانی برسد.

فیفا تیم منتخب جام جهانی را اعلام کرد که به شرح زیر است:

دروازه بان: مانوئل نویر (آلمان)

م عا. تیم فوتبال بورسیادورتموند با غلبه بر بایرن مونیخ در ضربات پن ی، فاتح آلمان در رده جوانان شد. پیروزی تاریخی آلمان مقابل برزیل در ورزشگاه بلوهوریزنته و در مسابقات جام جهانی ۳ ساله شد.
لیلی، پروانه خداشمع بود، اما کوچک بود. نور هم داشت اما کم بود.
شمعی که کوچک بود و کم، برای سوختن پروانه بس بود.
مردم گفتند: شمع عشق است و پروانه عاشق.
و زمین پر از شمع و پروانه شد.
پروانه ها سوختند و شمع ها تمام شدند.
خدا گفت: شمعی باید دور، شمعی که نسوزد، شمعی که بماند.
پروانه ای که به شمع نزدیک می سوزد، عاشق ن. تیم زیر 21 ساله های اسپانیا با پیروزی 3-1 مقابل ایتالیا، حریف آلمان در فینال این رقابت ها شد. در مصاحبه با رو مه دست راستی «ال-پاتریوت»، یک تبعه سابق آلمان می گوید که در سال ۱۹۴۵ با پاسپورتی به نام هرمن گونتربرگ از آلمان به آرژانتین مهاجرت کرده است. همشهری آنلاین: فسیل ۱۰۰ میلون ساله ه ای عجیب و غریب، شبیه به شمایلی که همیشه از بیگانگان فضایی تصور شده است، با سری مثلثی و چشمانی بزرگ درون یک قطعه کهربا کشف شد. ترلان پروانه بازیگر 19 ساله کشورمان, ع هایی از چهره خودش قبل و بعد از آرایش را منتشر کرد. همشهری آنلاین: دیرینه شناسان پس از سرهم قطعات فسیل دایناسوری ۱۱۰ میلیون ساله از گونه نودوسورها، متوجه شدند این دایناسور مانند یک مجسمه کامل فسیل شده است. مکزیک یکی از مقاصد بسیاری از پروانه هاست؛ میلیون ها پروانه که شان در مکزیک صحنه های زیبایی را خلق می کنند. تماشای این ویدیو را از دست ندهید. دادگاه آلمان اعلام کرد حسابدار ۹۶ ساله نازی ها به دلیل همدستی در قتل عام ۳۰۰ هزار نفر، باید دوره ۴ ساله حبس خود را در زندان بگذراند. دانشمندان ادعا د که موفق به کشف فسیل 115 میلیون ساله از یک گونه نادر قارچ متعلق به دوران دایناسورها شدند. این گونه قدیمی ترین نمونه ای است که تاکنون توسط انسان یافت شده است.دانشمندان ادعا د که موفق به کشف فسیل 115 میلیون ساله از یک گونه نادر قارچ متعلق به دوران دایناسورها شدند. این گونه قدیمی ترین نمونه ای است که تاکنون توسط انسان یافت . امور خارجه آلمان گفت وضعیت کنونی روابط آلمان و دشوار است اما آلمان مشکلات را با توییتر حل نخواهد کرد. بعضی از جانوران به سرعت بعد از مرگشان دفن شده اند (با دفن شدن زیر گل و لای یا دفن شدن در توفان شن و غیره). -با گذشت زمان رسوبات بیشتر و بیشتری بقایای جانور را پوشانده است. -بخش هایی از جانوران که پوسیده و فاسد نشده (معمولاً بخش های سخت تر مثل استخوان ها و دندان ها) در زیر رسوبات تازه شکل گرفته دفن می شود. -در شرایط مساعد (بدون وجود لاشخوره. تیم زیر 21 ساله های آلمان با پیروزی 1-0 مقابل اسپانیا، عنوان قهرمانی اروپا را از آن خود کرد. گروهی تاکید می د همانگونه که برای تئاتر و کتاب پروانه ساخت دریافت نشده و پس از طراحی و اجرا، پروانه نمایش و چاپ صادر می شود، باید پروانه ساخت از سینما نیز حذف شود... برخی نیز در حمایت از این سیطره تاکید می د که در شرایط کنونی، پروانه ساخت تضمینی برای دریافت پروانه نمایش است اما در سال های اخیر مشخص شده که پروانه ساخت تضمینِ حداقلی نیز. ژن درمانی جان پسری را از خطر مرگ بر اثر بیماری ژنتیکی پروانه ای نجات داد
محققان با استفاده از روش ژن درمانی و سلول‌های بنیادی، جان یک پسر ۷ ساله را نجات دادند. این پسر که در خطر مرگ قرار داشت از بیماری ژنتیکی «پروانه‌ای» رنج می‌برد. هافبک تیم ملی فوتبال افغانستان پس از ج از باشگاه fsv فرانکفورت طی قرا دادی دو ساله به تیم سابق الورسبرگ در لیگ دسته ۴ آلمان پیوست. همشهری آنلاین: بقایای یک پرنده عظیم ۷۰ میلیون ساله با طول بال ۱۱ متر در مغولستان کشف شده است. تیم-منتخب-جام-جهانی-اعلام-شد سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - شش بازیکن از تیم قهرمان جام جهانی در تیم منتخب قرار گرفتند.


به گزارش بیست چهارده، تیم ملی آلمان با گل دقیقه ۱۱۳ ماریو گوتسه ۲۲ ساله توانست آرژانتین را ش ت دهد و به عنوان قهرمانی برسد.


فیفا تیم منتخب جام جهانی را اعلام کرد که به شرح زیر است:


دروازه بان: مانوئل نویر (آلمان)


م عان: داوید لوئیز (برزیل)، مار روخو (آرژانتین)، متس هوملس (آلمان)، فیلیپ لام (آلمان)


هافبک ها: باستین شواین اشتایگر (آلمان)، تونی کروس (آلمان)، جیمز رودریگز (کلمبیا)


مهاجمان: آرین روبن (هلند)، توماس مولر (آلمان)، لیونل مسی (آرژانتین) ۱۱۴۰ باستان شناسان قدیمی ترین فسیل انسان های اولیه را در جبل ایرهود واقع در مراکش کشف کرده اند. .محققان در این منطقه ۵ فسیل انسانی همراه ابزارهای سنگی و استخوان های حیوانات نیز یافته اند. در سال ۹۵ تعداد ۲۷۸ هزار و ۱۵۶ فقره پروانه اصناف اعم از پروانه های جدید و تمدیدی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر شد.
آگهی فروش پناهجوی 8 ساله در آلمان

خانواده این دختر 2 سال پیش به آلمان رسیده و درخواست پناهندگی کرده بودند و همکنون در یک مرکز س ت موقت پناهجویان در شهر لونه واقع در ای نوردراین – وستفالن آلمان مستقر هستند.
دختر 8 ساله یک خانواده پناهجوی لبنانی در آلمان در برابر 42 هزار یورو به فروش گذاشته شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از سایت لیبانون فای ، دختربچه یک خانواده لبنانی پناهجو دوشنبه 27 دی‌ماه، بر روی یک سایت فروش اینترنتی آگهی شده بود.

رو مه آلمانی وستفالن پلات آورده است که این دختر 8 سال سن دارد و فرزند یک خانواده لبنانی و دارای یک برادر و یک خواهر است.


آگهی فروش پناهجوی 8 ساله در آلمان


خانواده این دختر 2 سال پیش به آلمان رسیده و درخواست پناهندگی کرده بودند. این خانواده هم اکنون در یک مرکز س ت موقت پناهجویان در شهر لونه واقع در ای نوردراین – وستفالن آلمان مستقر هستند.

پلیس آلمان بلافاصله پس از انتشار آگهی از آن مطلع شده و به منزل دختر 8 ساله می‌رود و واحد محل س ت آن خانواده را کاملا بررسی کرده است.
خانواده دختر نسبت به این آگهی اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند.

پلیس می‌گوید به احتمال قوی این دختر 8 ساله خودش اقدام به آگهی خود کرده بود.
پلیس آلمان بلافاصله اقدام به صدور دستور حذف آگهی از سایت کرد.

پس از این حادثه، تمامی فرزندان این خانواده از سوی پلیس در اختیار مرکز رسیدگی به امور جوانان آلمان قرار گرفتند.
مرکز رسیدگی به امور جوانان آلمان مدتی پس از دریافت ک ن، آنها را به خانواده خود تحویل داده اما بازجویی از خانواده آنها را آغاز کرده است.

به گفته مسئولان سایت انتشار دهنده آگهی، دختر 8 ساله لبنانی در مقابل 42 هزار دلار معادل 45،448 دلار به فروش گذاشته شده اما ی برای ید آن تماس نگرفته بود. نیروهای پلیس آلمان فردی را که با تبر هفت نفر را در ایستگاه اصلی قطار دوسلدورف زخمی کرد، بازداشت د. به گفته پلیس آلمان، این مرد ۳۶ ساله که اهل یوگوسلاوی سابق است، روز پنج شنبه با تبر به مسافران در ایستگاه قطار دوسلدورف حمله کرد. پلیس گفت این مرد از مشکلات روانی رنج می برد و هنگام فرار پس از پ از پلی به شدت مجروح شده است. همشهری آنلاین: ت آلمان به علت ادامه صدور تسلیحات به ارزش صدها میلیون یورو به عربستان و مصر با انتقادهایی رو به رو شده و یکی از نمایندگان مجلس آلمان این اقدام را شرم آور دانسته است.  کرم 500 میلیون ساله برای شکار   زمین‌شناسان فسیلی از یک موجود دریایی کرمی شکلی پیدا کرده‌اند که به 500 میلیون سال قبل تعلق داشته و برای شکار حرکاتی ‌گونه انجام می‌داده است. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی‌میل، این فسیل متعلق به دوران زمین‌شناسی کامبرین است و به کمک آنها محققان توانستند رفتار این کرم دریایی را در زمان شکار شبیه‌سازی کنند. این فسیل‌ها در منطقه "برگس شیل" در کوه‌های راکی کانادا پیدا شده‌اند که به خاطر داشتن فسیل‌های دوران کامبرین که حدود 540 تا 490 میلیون سال پیش را شامل می‌شود، معروف است.   ادامه مطلب رئیس دفتر صدراعظم آلمان در انتقاد شدید از رویکرد سیاستمداران ترکیه ای در برابر تنش های کنونی گفت که آلمان این اختیار را دارد و می تواند از سفر سیاستمداران ترکیه ای به آلمان جلوگیری کند. فسیل 110 میلیون ساله یک دایناسور حدود 6 سال پیش، کارگران معدنی در کانادا موفق به کشف فسیل 110 میلیون ساله یک دایناسور شدند و حالا نشنال جئوگرافیک با انتشار تصاویری، از سالگرد این کشف بزرگ خبر داده است. در سال 2011، یکی از اپراتورهای تجهیزات سنگین کمپانی “suncor” با نام شاون فانک (shawn funk) در آلبرتا کانادا، مشغول حفاری در ... نوشته کشف فسیل 110 میلیون ساله یک دایناسور در کانادا + تصاویر اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. «افی بریست» از اکتبر ۱۸۹۴ تا مارس سال بعد که به شکل پاروقی در آلمان منتشر می شود، چنان تاثیر شگرفی بر ادبیات آلمان می گذارد که صاحب نظران به اتفاق، شاخص ترین اثر ادبی در فاصله یک صد ساله ۱۸۰۹ تا ۱۹۰۵ را «افی بریست» می دانند. آلمان به منظور تقویت و توسعه اقتصاد افغانستان٬ تفاهمنامه کمک مالی به مبلغ ۸۰ میلیون یورو را امضا کرد. پلیس آلمان تایید کرد که مردی 28 ساله در رابطه با پرونده انفجار در اتوبوس باشگاه دورتموند دستگیر شده است. کروس با رئال مادرید 5 ساله بست
هافبک تیم ملی فوتبال آلمان قراردادی پنج ساله با باشگاه رئال مادرید امضا کرد. رسانه های اسپانیایی گزارش دادند که قرارداد تونی کروس با رئال مادرید قطعی شد. بازیکن بایرن مونیخ که به همراه تیم ملی فوتبال آلمان توانست در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل قهرمان شود، قراردادی به ارزش 30 میلیون یورو با مادرید امضا کرد که سالانه 6 میلیون یورو در مدت پنج سال حضورش در این باشگاه دریافت خواهد کرد.

به نقل از فارس، همان طور که انتظار می رفت و رسانه ها گزارش داده بودند، رئال مادرید در نظر دارد ساعت 17 پنج شنبه به وقت مادرید از اولین ید تابستانی اش، یعنی تونی کروس، هافبک تیم ملی فوتبال آلمان در سانتیاگو برنابئو رونمایی کند.

بایرن مونیخ روز تأیید کرده بود که ملی پوش تیم آلمان فصل آینده در بوندس لیگا بازی نخواهد کرد؛ هرچند آنها اعلام ن د که کروس به کدام تیم ملحق خواهد شد؛ خبرها حاکی از این است که وی در مسیر پیوستن به برنابئو قرار دارد.

دو تیم فوتبال آلمان و اسپانیا در رقابت فینال جام ملت های اروپا و رده سنی زیر 21 سال مقابل یکدیگر بازی د. معتبرترین نشریه ورزشی آلمان از وینفرید شفر به عنوان مربی یادکرد که توانسته استقلال درگیر مشکلات را به تیمی موفق تبدیل کند. در حملۀ دو نفر با گاز اشک آور به قطاری در هامبورگ آلمان، دستکم 6 نفر مصدوم شدند. به گزارش حصارنا به نقل از یکی از به حصار وانی؛ ایشان در سال 1385 اقدام به گرفتن پروانه ب با اعتبار 10 ساله نموده اند که حالا پس از 9 سال متوجه شده است که پروانه ب ایشان در سامانه اصناف ثبت نگردیده و پس از پیگیری های مداوم و حضور در شورای بخش،صنعت و معدن و اتاق اصناف شهرستان البرز مشخص شد که در سال های پس از تاسیس اتاق اصناف طی بخش نامه ای ه. رئیس جمهوری آلمان امروز پس از اتمام دوره ۵ ساله فعالیت خود از این سمت کناره گیری می کند. محققان تصادفا موفق به کشف فسیل هایی در آفریقای جنوبی شده اند که تصور می شود، کهن ترین ترین بقایای قارچی جهان باشند. این فسیل های قارچی حدود ۲.۴ میلیارد سال قدمت گذاری شده اند. ولفگانگ شویبله، دارایی آلمان به شدت به اتهامات علیه ت آلمان پاسخ داد. در این اتهامات بیان شده بود که اقتصاد آلمان سرکش بوده و باعث تضعیف ثبات اتحادیه اروپا می شود. دادگاهی در آلمان، یک مرد ۹۶ ساله را که طی جنگ جهانی دوم نگهبان نازی بوده است، به حبس محکوم کرد. این پروانه، برگترین و زیباترین پروانه ای است که در جهان دیده شده است. روزی سوراخ کوچکی در یک پیله نمایان شدـشخصی نشست وساعتها تقلای پروانه را برای بیرون امدن از ان سوراخ کوچک پیله تماشا کردـبعد از گذشت مدتی کوتاه تقلای پروانه متوقف شدوبه نظر رسید که خسته شده و دیگر قادر به ادامه ی تلاش نییست ان شخص مصمم شد که به ان پروانه کمک کند به همین خاطر بایک قیچی سوراخ پیله را گشاد کرد پروانه به راحتی از پیلیه خ. 25 سپتامبر 1955 روز تولد کارل هاینس رومنیگه ملی پوش اسبق تیم ملی آلمان و بایرن است. او امروز 62 ساله شد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کارگردان انیمیشن «راز پروانه ها» گفت: در راز پروانه ها ساختار شکنی کردیم و سعی بر این داشتیم تا درباره دنیای امروز ن صحبت کنیم.