کشف فسیل پروانه ای ۲۰۰ میلیون ساله در آلمان

به نقل از خبرگزاریها در مورد کشف فسیل پروانه ای ۲۰۰ میلیون ساله در آلمان : خانواده این دختر 2 سال پیش به آلمان رسیده و درخواست پناهندگی کرده بودند و همکنون در یک مرکز س ت موقت پناهجویان در شهر لونه واقع در ای نوردراین – وستفالن آلمان مستقر هستند. باستان شناسان فسیل یک پرنده کوچک را در ای نیومکزیک کشف کرده اند که به ۶۲ میلیون سال قبل تعلق دارد. دختر 8 ساله یک خانواده پناهجوی لبنانی در آلمان در برابر 42 هزار یورو به فروش گذاشته شد. باستان شناسان به تازگی موفق به شناسایی فسیل تقریبا کاملی از یک پرنده شده اند که در شیره یک درخت باستانی از ۹۹ میلیون سال قبل تا به حال سالم باقی مانده است. باستان شناسان موفق به کشف 215 تخم دایناسور 100 میلیون ساله شده اند که 16 جنین آنها با گذشت مدت زمانی طولانی به خوبی حفظ شده اند. فسیل یادشده در جنگلهای کشور میانمار کشف شده و دانشمندان آلمانی پس از یداری تا به امروز در حال تحقیق در مورد آن هستند. فسیل تخم دایناسور اخیرا چند فسیل تخم دایناسور 70 میلیون ساله حین حفاری داخل یک سایت ساخت و ساز در جنوب شرق چین کشف شده است. این یک دستاورد بزرگ برای زمین شناسان است. این 5 تخم که در ماسه سنگهای استان گوانگدونگ چین به خاک س شده بودند، حدودا در عمق 8 متری زمین قرار داشته اند و ... نوشته کشف تخم دایناسور 70 میلیون ساله در چین + ویدیو اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پیروزی تاریخی آلمان مقابل برزیل در ورزشگاه بلوهوریزنته و در مسابقات جام جهانی ۳ ساله شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، پلیس آلمان در جستجوی قاتل 19 ساله ای است که یک نوجوان 9… پروانه دلقک یک پروانه ی کوچک است که در جنوب شرقی آسیا و جنوب آسیا زندگی می کند. این پروانه ی بسیار زیبا به مانند بسیاری از پروانه های استوایی در ماه های مرطوب و خشک، شکل های مختلفی به خود می گیرد. تیم فوتبال بورسیادورتموند با غلبه بر بایرن مونیخ در ضربات پن ی، فاتح آلمان در رده جوانان شد. پیروزی تاریخی آلمان مقابل برزیل در ورزشگاه بلوهوریزنته و در مسابقات جام جهانی ۳ ساله شد. دانشمندان با کشف چهار فسیل ماهی مرغ دارای منقار و دندان/ ichthyornis، شواهد قابل ملاحظه ای از تاریخ تکامل این پرنده عصر کِرتاسه را به دست آوردند. مجله نشنال جئوگرافیک اخیرا تصاویری از یک فسیل کشف شده دایناسور منتشر کرده، بقایای یک دایناسور گیاهخوار زره پوش که ۱. ۳۶ تن وزن داشت. سفیر آلمان در ایران گفت: اراده آلمان قویا بر ادامه همکاری دو جانبه با ایران است، هر چند که تصمیم واشنگتن بر وفق مراد نباشد. در مصاحبه با رو مه دست راستی «ال-پاتریوت»، یک تبعه سابق آلمان می گوید که در سال ۱۹۴۵ با پاسپورتی به نام هرمن گونتربرگ از آلمان به آرژانتین مهاجرت کرده است. محققان پس از کشف دم دایناسور و بال پرنده، اکنون بدن تقریبا کامل یک پرنده ۱۰۰ میلیون ساله را در یک قطعه کهربا پیدا کرده اند. تابستان ۲۰۱۷ را باید یکی از رؤیایی ترین ایام در تاریخ فوتبال آلمان دانست. فوتبال پویا و شکوفای آلمانی هم در رقابت های زیر ۲۱ ساله های اروپا و هم در جام کنفدراسیون ها با عده ای از جوان های نه چندان مشهور، هنرنمایی کرده و به قهرمانی دست یافت. دلایل این موفقیت های مستمر فوتبال آلمان چیست؟ به نوشته جروزالم پست اعضا و حامیان حزب نئونازی آلمان همه ساله در روز قدس در برلین شرکت می کنند. همشهری آنلاین: دیرینه شناسان پس از سرهم قطعات فسیل دایناسوری ۱۱۰ میلیون ساله از گونه نودوسورها، متوجه شدند این دایناسور مانند یک مجسمه کامل فسیل شده است. تیم-منتخب-جام-جهانی-اعلام-شد سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - شش بازیکن از تیم قهرمان جام جهانی در تیم منتخب قرار گرفتند.


به گزارش بیست چهارده، تیم ملی آلمان با گل دقیقه ۱۱۳ ماریو گوتسه ۲۲ ساله توانست آرژانتین را ش ت دهد و به عنوان قهرمانی برسد.


فیفا تیم منتخب جام جهانی را اعلام کرد که به شرح زیر است:


دروازه بان: مانوئل نویر (آلمان)


م عان: داوید لوئیز (برزیل)، مار روخو (آرژانتین)، متس هوملس (آلمان)، فیلیپ لام (آلمان)


هافبک ها: باستین شواین اشتایگر (آلمان)، تونی کروس (آلمان)، جیمز رودریگز (کلمبیا)


مهاجمان: آرین روبن (هلند)، توماس مولر (آلمان)، لیونل مسی (آرژانتین) ایسنا نوشت: دانشمندان استرالیایی در بررسی های خود موفق شدند قدیمی ترین رنگ های زمین را در فسیل های یک میلیارد ساله کشف کنند.
ترلان پروانه بازیگر 19 ساله کشورمان, ع هایی از چهره خودش قبل و بعد از آرایش را منتشر کرد. بعضی از جانوران به سرعت بعد از مرگشان دفن شده اند (با دفن شدن زیر گل و لای یا دفن شدن در توفان شن و غیره). -با گذشت زمان رسوبات بیشتر و بیشتری بقایای جانور را پوشانده است. -بخش هایی از جانوران که پوسیده و فاسد نشده (معمولاً بخش های سخت تر مثل استخوان ها و دندان ها) در زیر رسوبات تازه شکل گرفته دفن می شود. -در شرایط مساعد (بدون وجود لاشخوره. گروهی تاکید می د همانگونه که برای تئاتر و کتاب پروانه ساخت دریافت نشده و پس از طراحی و اجرا، پروانه نمایش و چاپ صادر می شود، باید پروانه ساخت از سینما نیز حذف شود... برخی نیز در حمایت از این سیطره تاکید می د که در شرایط کنونی، پروانه ساخت تضمینی برای دریافت پروانه نمایش است اما در سال های اخیر مشخص شده که پروانه ساخت تضمینِ حداقلی نیز.  کرم 500 میلیون ساله برای شکار
زمین شناسان فسیلی از یک موجود دریایی کرمی شکلی پیدا کرده اند که به 500 میلیون سال قبل تعلق داشته و برای شکار حرکاتی گونه انجام می داده است. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، این فسیل متعلق به دوران زمین شناسی کامبرین است و به کمک آنها محققان توانستند رفتار این کرم دریایی را در زمان شکار شبیه سازی کنند. این فسیل ها در منطقه "برگس شیل" در کوه های راکی کانادا پیدا شده اند که به خاطر داشتن فسیل های دوران کامبرین که حدود 540 تا 490 میلیون سال پیش را شامل می شود، معروف است.
ادامه مطلب گروهی تأکید می د، همان گونه که برای تئاتر و کتاب پروانه ساخت دریافت نشده و پس از طراحی و اجرا، پروانه نمایش و چاپ صادر می شود، باید پروانه ساخت از سینما نیز حذف شود. برخی نیز در حمایت از این سیطره تأکید می د، در اوضاع کنونی، پروانه ساخت تضمینی برای دریافت پروانه نمایش است؛ اما در سال های اخیر مشخص شده که پروانه ساخت تضمینِ حداقلی نیز. تیم زیر 21 ساله های آلمان با پیروزی 1-0 مقابل اسپانیا، عنوان قهرمانی اروپا را از آن خود کرد. هافبک تیم ملی فوتبال افغانستان پس از ج از باشگاه fsv فرانکفورت طی قرا دادی دو ساله به تیم سابق الورسبرگ در لیگ دسته ۴ آلمان پیوست. به نظر می رسد، فسیل های روی زمین، قرمز خونی یا بنفش سیر هستند و هنگام است اج و د شدن، به رنگ صورتی روشن درمی آیند. هدف این گروه پژوهشی، انجام دادن یک پروژه در زمینه هنر باستان نیست بلکه آنها در نظر دارند شکاف موجود در ثبت فسیل را پر کنند. معصومه حیدری پارسا: جامعه پروانه ای ها حال خوبی ندارد؛ چند روزی است که اخباری درباره تنگ شدن عرصه بر بیماران پروانه ای منتشر می شود. سرمربی جوان و تنها 29 ساله باشگاه هوفن هایم عنوان بهترین مربی سال 2016 فوتبال آلمان را تصاحب کرد. بانک سپه ضمن رد ادعای رو مه صهیونیستی درباره تحریم بانک سپه از سوی آلمان گفت: ارتباط بانک سپه با آلمان با موافقت مقامات این کشور رو به گسترش است و دیروز بیش از 52 میلیون یورو نقل و انتقال ارزی در این شعبه انجام شده است. ارتباط بانک سپه با آلمان با موافقت مسئولین تی بانک های آلمان رو به گسترش است و طی روز گذشته ( ۲۶ آبان ماه) بالغ بر ۵۲ میلیون یورو عملکرد نقل و انتقال ارزی در این شعبه انجام شده است. نیروهای پلیس آلمان فردی را که با تبر هفت نفر را در ایستگاه اصلی قطار دوسلدورف زخمی کرد، بازداشت د. به گفته پلیس آلمان، این مرد ۳۶ ساله که اهل یوگوسلاوی سابق است، روز پنج شنبه با تبر به مسافران در ایستگاه قطار دوسلدورف حمله کرد. پلیس گفت این مرد از مشکلات روانی رنج می برد و هنگام فرار پس از پ از پلی به شدت مجروح شده است. دهلران-بیماری پروانه ای بیش از ۲۸ سال است که یک خانواده آبدانانی در استان ایلام را گرفتار درد و رنج کرده است و اکنون این خانواده چنان در تنگنا قرار گرفته اند که چشم انتظار کمک مسئولان هستند.
فیفا تیم منتخب جام جهانی را اعلام کرد که به شرح زیر است:


دروازه بان: مانوئل نویر (آلمان)


م عان: داوید لوئیز (برزیل)، مار روخو (آرژانتین)، متس هوملس (آلمان)، فیلیپ لام (آلمان)


هافبک ها: باستین شواین اشتایگر (آلمان)، تونی کروس (آلمان)، جیمز رودریگز (کلمبیا)


مهاجمان: آرین روبن (هلند)، توماس مولر (. میانمار> جوجه فسیلی که در یک قطعه سنگ کهربا به دام افتاده است، ۹۹ میلیون سال قدمت دارد.  کرم 500 میلیون ساله برای شکار   زمین‌شناسان فسیلی از یک موجود دریایی کرمی شکلی پیدا کرده‌اند که به 500 میلیون سال قبل تعلق داشته و برای شکار حرکاتی ‌گونه انجام می‌داده است. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی‌میل، این فسیل متعلق به دوران زمین‌شناسی کامبرین است و به کمک آنها محققان توانستند رفتار این کرم دریایی را در زمان شکار شبیه‌سازی کنند. این فسیل‌ها در منطقه "برگس شیل" در کوه‌های راکی کانادا پیدا شده‌اند که به خاطر داشتن فسیل‌های دوران کامبرین که حدود 540 تا 490 میلیون سال پیش را شامل می‌شود، معروف است.   ادامه مطلب سفیر آلمان در ایران با تاکید بر اینکه تصمیم 12 می ترامپ برای در واشنگتن خواهد بود نه در اروپا، گفت: اراده آلمان قویا بر ادامه همکاری های دو جانبه با ایران است هر چند که تصمیم واشنگتن بر وفق… ایرنا نوشت: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز چهارشنبه لحن آشتی جویانه ای در موضوع مهاجران اتخاذ کرد و در ارتباط با موضوع در آلمان نیز با رد نظر پوپولیست ها و اظهانظر جنجالی اخیر کشور آلمان تاکید کرد: بخشی از آلمان شده است.
باستان شناسان به تازگی موفق به شناسایی فسیل تقریبا کاملی از یک پرنده شده اند که در شیره یک درخت باستانی از 99 میلیون سال قبل تا به حال سالم باقی مانده است.
 
لینک خبر
 
 

رئیس دفتر صدراعظم آلمان در انتقاد شدید از رویکرد سیاستمداران ترکیه ای در برابر تنش های کنونی گفت که آلمان این اختیار را دارد و می تواند از سفر سیاستمداران ترکیه ای به آلمان جلوگیری کند. کروس با رئال مادرید 5 ساله بست
هافبک تیم ملی فوتبال آلمان قراردادی پنج ساله با باشگاه رئال مادرید امضا کرد. رسانه های اسپانیایی گزارش دادند که قرارداد تونی کروس با رئال مادرید قطعی شد. بازیکن بایرن مونیخ که به همراه تیم ملی فوتبال آلمان توانست در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل قهرمان شود، قراردادی به ارزش 30 میلیون یورو با مادرید امضا کرد که سالانه 6 میلیون یورو در مدت پنج سال حضورش در این باشگاه دریافت خواهد کرد.

به نقل از فارس، همان طور که انتظار می رفت و رسانه ها گزارش داده بودند، رئال مادرید در نظر دارد ساعت 17 پنج شنبه به وقت مادرید از اولین ید تابستانی اش، یعنی تونی کروس، هافبک تیم ملی فوتبال آلمان در سانتیاگو برنابئو رونمایی کند.

بایرن مونیخ روز تأیید کرده بود که ملی پوش تیم آلمان فصل آینده در بوندس لیگا بازی نخواهد کرد؛ هرچند آنها اعلام ن د که کروس به کدام تیم ملحق خواهد شد؛ خبرها حاکی از این است که وی در مسیر پیوستن به برنابئو قرار دارد.

سفیر آلمان در ایران با تاکید بر اینکه تصمیم 12 می ترامپ برای در واشنگتن خواهد بود نه در اروپا، گفت: اراده آلمان قویا بر ادامه همکاری دو جانبه با ایران است، هر چند که تصمیم واشنگتن بر وفق مراد نباشد. پلیس آلمان یک نوجوان 17 ساله سوری را به ظن برنامه ریزی برای انجام یک حمله انتحاری در برلین، پایتخت این کشور دستگیر کرد. به گزارش حصارنا به نقل از یکی از به حصار وانی؛ ایشان در سال 1385 اقدام به گرفتن پروانه ب با اعتبار 10 ساله نموده اند که حالا پس از 9 سال متوجه شده است که پروانه ب ایشان در سامانه اصناف ثبت نگردیده و پس از پیگیری های مداوم و حضور در شورای بخش،صنعت و معدن و اتاق اصناف شهرستان البرز مشخص شد که در سال های پس از تاسیس اتاق اصناف طی بخش نامه ای ه. دادستانی آلمان روز اعلام کرد که شرکت چند ملیتی ایرباس 81 میلیون یورو (99 میلیون دلار) بخاطر اتهام فساد در یک قرارداد مربوط به سال 2003 جریمه شده است. فوتبال آلمان روی یک موضوع خیلی خوب کار می کند. آنها از بچگی روی بازیکنان کار می کنند و به آنها فرصت بازی می دهند. در مورد تیم ملی آلمان هم اوضاع همین است. آلمان استانداردها را تعیین می کند." همه ما پروانه ها را به عنوان یکی از زیباترین موجودات این سیاره می شناسیم، اما در میان هزاران گونه پروانه برخی از آن ها از بقیه زیباتر هستند که در این مطلب به آن ها اشاره می کنیم.