کشف فسیل پروانه ای ۲۰۰ میلیون ساله در آلمان

به نقل از خبرگزاریها در مورد کشف فسیل پروانه ای ۲۰۰ میلیون ساله در آلمان : ترلان پروانه و همسرش
ترلان پروانه اینستاگرام
ترلان پروانه و ارسلان قاسمی لب
ترلان پروانه و ش
بیوگرافی ترلان پروانه
قد ترلان پروانه
ع های ترلان پروانه و ارسلان قاسمی
ارسلان قاسمی و ترلان پروانه در بغل هم ادامه مطلب دختر 8 ساله یک خانواده پناهجوی لبنانی در آلمان در برابر 42 هزار یورو به فروش گذاشته شد. محققان موفق به کشف فسیلی با قدمت ۲۰۰ میلیون سال شده اند. این فسیل مربوط به یک خزنده دریایی است که در درون شکم آن تعداد زیادی ماهی مرکب شکار شده هم وجود دارد. اخیرا چند فسیل تخم دایناسور 70 میلیون ساله حین حفاری داخل یک سایت ساخت و ساز در جنوب شرق چین کشف شده است. این یک دستاورد بزرگ برای زمین شناسان است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مربی که آلمان ها را به مقام قهرمانی فوتبال جهان رساند، 58 ساله شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ ساله های آلمان از همگروهی با ایران، گینه و کاستاریکا در مسابقات جام جهانی ابراز خوشحالی کرد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، پیروزی تاریخی آلمان مقابل برزیل در ورزشگاه بلوهوریزنته و در مسابقات جام جهانی ۳ ساله شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - شش بازیکن از تیم قهرمان جام جهانی در تیم منتخب قرار گرفتند.

به گزارش بیست چهارده، تیم ملی آلمان با گل دقیقه ۱۱۳ ماریو گوتسه ۲۲ ساله توانست آرژانتین را ش ت دهد و به عنوان قهرمانی برسد.

فیفا تیم منتخب جام جهانی را اعلام کرد که به شرح زیر است:

دروازه بان: مانوئل نویر (آلمان)

م عا. پروانه دلقک یک پروانه ی کوچک است که در جنوب شرقی آسیا و جنوب آسیا زندگی می کند. این پروانه ی بسیار زیبا به مانند بسیاری از پروانه های استوایی در ماه های مرطوب و خشک، شکل های مختلفی به خود می گیرد. پیروزی تاریخی آلمان مقابل برزیل در ورزشگاه بلوهوریزنته و در مسابقات جام جهانی ۳ ساله شد. محققان در مغولستان فسیل۷۵ میلیون ساله دایناسور پرداری یافته اند که شبیه یک قو جهش یافته و گوشتخوار بوده است. تیم زیر 21 ساله های اسپانیا با پیروزی 3-1 مقابل ایتالیا، حریف آلمان در فینال این رقابت ها شد. در مصاحبه با رو مه دست راستی «ال-پاتریوت»، یک تبعه سابق آلمان می گوید که در سال ۱۹۴۵ با پاسپورتی به نام هرمن گونتربرگ از آلمان به آرژانتین مهاجرت کرده است. محققان پس از کشف دم دایناسور و بال پرنده، اکنون بدن تقریبا کامل یک پرنده ۱۰۰ میلیون ساله را در یک قطعه کهربا پیدا کرده اند. ترلان پروانه بازیگر 19 ساله کشورمان, ع هایی از چهره خودش قبل و بعد از آرایش را منتشر کرد. همشهری آنلاین: دیرینه شناسان پس از سرهم قطعات فسیل دایناسوری ۱۱۰ میلیون ساله از گونه نودوسورها، متوجه شدند این دایناسور مانند یک مجسمه کامل فسیل شده است. مکزیک یکی از مقاصد بسیاری از پروانه هاست؛ میلیون ها پروانه که شان در مکزیک صحنه های زیبایی را خلق می کنند. تماشای این ویدیو را از دست ندهید. اتباع افغانی و عراقی ن کرمان می توانند با مراجعه به اداره کل تعاون و ادارات کار شهرستان های رفسنجان- سیرجان-بردسیر – زرند – کوهبنان و راور نسبت به دریافت پروانه کار یک ساله اقدام کنند . بهترین گ ن تمام ادوار جام جهانی معتقد است ب ۲ قهرمانی زیر ۲۱ ساله های اروپا و جام کنفدراسیون ها محصول کاری گسترده در عرصه فوتبال جوانان در آلمان بوده است.
ترلان پروانه بازیگر 19 ساله کشورمان, ع هایی از چهره خودش قبل و بعد از آرایش را منتشر کرد.  کرم 500 میلیون ساله برای شکار
زمین شناسان فسیلی از یک موجود دریایی کرمی شکلی پیدا کرده اند که به 500 میلیون سال قبل تعلق داشته و برای شکار حرکاتی گونه انجام می داده است. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، این فسیل متعلق به دوران زمین شناسی کامبرین است و به کمک آنها محققان توانستند رفتار این کرم دریایی را در زمان شکار شبیه سازی کنند. این فسیل ها در منطقه "برگس شیل" در کوه های راکی کانادا پیدا شده اند که به خاطر داشتن فسیل های دوران کامبرین که حدود 540 تا 490 میلیون سال پیش را شامل می شود، معروف است.
ادامه مطلب
 کرم 500 میلیون ساله برای شکار
زمین شناسان فسیلی از یک موجود دریایی کرمی شکلی پیدا کرده اند که به 500 میلیون سال قبل تعلق داشته و برای شکار حرکاتی گونه انجام می داده است. به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، این فسیل متعلق به دوران زمین شناسی کامبرین است و به کمک آنها محققان توانستند رفتار این کرم دریایی را در زمان شکار شبیه سازی کنند. این فسیل ها در منطقه "برگس شیل" در کوه های راکی کانادا پیدا شده اند که به خاطر داشتن فسیل های دوران کامبرین که حدود 540 تا 490 میلیون سال پیش را شامل می شود، معروف است.
ادامه مطلب تیم زیر 21 ساله های آلمان با پیروزی 1-0 مقابل اسپانیا، عنوان قهرمانی اروپا را از آن خود کرد. ژن درمانی جان پسری را از خطر مرگ بر اثر بیماری ژنتیکی پروانه ای نجات داد
محققان با استفاده از روش ژن درمانی و سلول‌های بنیادی، جان یک پسر ۷ ساله را نجات دادند. این پسر که در خطر مرگ قرار داشت از بیماری ژنتیکی «پروانه‌ای» رنج می‌برد. هافبک تیم ملی فوتبال افغانستان پس از ج از باشگاه fsv فرانکفورت طی قرا دادی دو ساله به تیم سابق الورسبرگ در لیگ دسته ۴ آلمان پیوست. بانک سپه ضمن رد ادعای رو مه صهیونیستی درباره تحریم بانک سپه از سوی آلمان گفت: ارتباط بانک سپه با آلمان با موافقت مقامات این کشور رو به گسترش است و دیروز بیش از 52 میلیون یورو نقل و انتقال ارزی در این شعبه انجام شده است. فسیل های گرد و غبار ک شانی متعلق به ۲.۷ میلیون سال قبل در ص ه های ساحلی انگلیس کشف شد. از سر شب تا حالا ده عدد دست بند بافته­ام. یکی برای خودم، یکی برای تو که نیستی. در تمام این مدت هم فکر می­ بار دیگر که آلمان قهرمان شود من چهل و پنج ساله­ام. من، مریم، چهل و پنج ساله، با خطوطی گوشه­ی چشم­هام که کم کم دارند عمیق می­شوند در حال لذت بردن از پیروزی آلمان­های عزیز و... و خب بقیه­اش را نمی­دانم. ارتباط بانک سپه با آلمان با موافقت مسئولین تی بانک های آلمان رو به گسترش است و طی روز گذشته ( ۲۶ آبان ماه) بالغ بر ۵۲ میلیون یورو عملکرد نقل و انتقال ارزی در این شعبه انجام شده است. در سال ۹۵ تعداد ۲۷۸ هزار و ۱۵۶ فقره پروانه اصناف اعم از پروانه های جدید و تمدیدی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر شد. نیروهای پلیس آلمان فردی را که با تبر هفت نفر را در ایستگاه اصلی قطار دوسلدورف زخمی کرد، بازداشت د. به گفته پلیس آلمان، این مرد ۳۶ ساله که اهل یوگوسلاوی سابق است، روز پنج شنبه با تبر به مسافران در ایستگاه قطار دوسلدورف حمله کرد. پلیس گفت این مرد از مشکلات روانی رنج می برد و هنگام فرار پس از پ از پلی به شدت مجروح شده است.
فیفا تیم منتخب جام جهانی را اعلام کرد که به شرح زیر است:


دروازه بان: مانوئل نویر (آلمان)


م عان: داوید لوئیز (برزیل)، مار روخو (آرژانتین)، متس هوملس (آلمان)، فیلیپ لام (آلمان)


هافبک ها: باستین شواین اشتایگر (آلمان)، تونی کروس (آلمان)، جیمز رودریگز (کلمبیا)


مهاجمان: آرین روبن (هلند)، توماس مولر (. میانمار> جوجه فسیلی که در یک قطعه سنگ کهربا به دام افتاده است، ۹۹ میلیون سال قدمت دارد. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز چهارشنبه لحن آشتی جویانه ای در موضوع مهاجران اتخاذ کرد و در ارتباط با موضوع در آلمان نیز با رد نظر پوپولیست ها و اظهانظر جنجالی اخیر کشور آلمان تاکید کرد: بخشی از آلمان شده است. همشهری آنلاین: برای ما تصور پروانه بدون شمع و گل قدری دشوار است. البته می توانیم پروانه بدون شمع را تصور کنیم اما دانشمندان می گویند برای دوران طولانی پروانه ها بدون گل زندگی می د. ایرنا نوشت: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز چهارشنبه لحن آشتی جویانه ای در موضوع مهاجران اتخاذ کرد و در ارتباط با موضوع در آلمان نیز با رد نظر پوپولیست ها و اظهانظر جنجالی اخیر کشور آلمان تاکید کرد: بخشی از آلمان شده است. دروازه بان: مانوئل نویر (آلمان)

م عان: داوید لوئیز (برزیل)، مار روخو (آرژانتین)، متس هوملس (آلمان)، فیلیپ لام (آلمان)

هافبک ها: باستین شواین اشتایگر (آلمان)، تونی کروس (آلمان)، خامس رودریگز (کلمبیا)

مهاجمان: آرین روبن (هلند)، توماس مولر (آلمان)، لیونل مسی (آرژانتین)
باستان شناسان به تازگی موفق به شناسایی فسیل تقریبا کاملی از یک پرنده شده اند که در شیره یک درخت باستانی از 99 میلیون سال قبل تا به حال سالم باقی مانده است.
 
لینک خبر
 
 

فوتبال آلمان روی یک موضوع خیلی خوب کار می کند. آنها از بچگی روی بازیکنان کار می کنند و به آنها فرصت بازی می دهند. در مورد تیم ملی آلمان هم اوضاع همین است. آلمان استانداردها را تعیین می کند." کروس با رئال مادرید 5 ساله بست
هافبک تیم ملی فوتبال آلمان قراردادی پنج ساله با باشگاه رئال مادرید امضا کرد. رسانه های اسپانیایی گزارش دادند که قرارداد تونی کروس با رئال مادرید قطعی شد. بازیکن بایرن مونیخ که به همراه تیم ملی فوتبال آلمان توانست در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل قهرمان شود، قراردادی به ارزش 30 میلیون یورو با مادرید امضا کرد که سالانه 6 میلیون یورو در مدت پنج سال حضورش در این باشگاه دریافت خواهد کرد.

به نقل از فارس، همان طور که انتظار می رفت و رسانه ها گزارش داده بودند، رئال مادرید در نظر دارد ساعت 17 پنج شنبه به وقت مادرید از اولین ید تابستانی اش، یعنی تونی کروس، هافبک تیم ملی فوتبال آلمان در سانتیاگو برنابئو رونمایی کند.

بایرن مونیخ روز تأیید کرده بود که ملی پوش تیم آلمان فصل آینده در بوندس لیگا بازی نخواهد کرد؛ هرچند آنها اعلام ن د که کروس به کدام تیم ملحق خواهد شد؛ خبرها حاکی از این است که وی در مسیر پیوستن به برنابئو قرار دارد.

دادستانی آلمان روز اعلام کرد که شرکت چند ملیتی ایرباس 81 میلیون یورو (99 میلیون دلار) بخاطر اتهام فساد در یک قرارداد مربوط به سال 2003 جریمه شده است. سینمایی «تگزاس» ساخته مسعود اطی که در برزیل برداری شد، پروانه نمایش از وزارت ارشاد دریافت کرد. این با اصلاحاتی از سوی شورای پروانه نمایش مواجه شد که پس از انجام اصلاحات، موفق به دریافت پروانه نمایش شد. پلیس آلمان تایید کرد که مردی 28 ساله در رابطه با پرونده انفجار در اتوبوس باشگاه دورتموند دستگیر شده است. آلمان به منظور تقویت و توسعه اقتصاد افغانستان٬ تفاهمنامه کمک مالی به مبلغ ۸۰ میلیون یورو را امضا کرد.
نرگس محمدی بازیگر 31 ساله کشورمان ع های جدیدی از خودر در برلین آلمان را منتشر کرد. شفقنا- رسانه های خبری از بازداشت یک نوجوان سوری در آلمان به ظن برنامه ریزی برای حمله تروریستی در پایتخت این کشور خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز عربی، پلیس آلمان عصر امروز ( ) اعلام کرد که نیروهای پلیس یک نوجوان ۱۷ ساله سوری را به […] تونی کروس با امضای قراردادی 5 ساله به رئال مادرید پیوست . به نقل از سایت رسمی باشگاه رئال مادرید ستاره تیم ملی فوتبال آلمان نخستین ید مادریدی ها در فصل جدید به شمار می رود . قرارداد کروس 5 ساله است ورئالی ها برای انتقال او مبلغ 25 میلیون یورو پرداخته اند مراسم معارفه این بازیکن روز پنجشنبه برگذارشد پروانه ای صدایشان می کنند. مانند پروانه ها هم حساس و هم شکننده هستند اما وقتی که این خصوصیت در قامت بیماری خودنمایی می کند، دردی بر تن رنجور بیمار می افتد که نه درمانی دارد و نه یامی. محققان تصادفا موفق به کشف فسیل هایی در آفریقای جنوبی شده اند که تصور می شود، کهن ترین ترین بقایای قارچی جهان باشند. این فسیل های قارچی حدود ۲.۴ میلیارد سال قدمت گذاری شده اند. پلیس آلمان اعلام کرد یک نوجوان ۱۵ ساله را که به کشتن یک پسر ۱۴ ساله در کالج با ضربه چاقو از ناحیه گردن مظنون است، بازداشت کرده است.