کلاغ فید

به نقل از خبرگزاریها در مورد کلاغ فید : مامان مطمئن است زمانی که من را حامله بوده، کلاغ سفیدی با دم سیاه را چهار ماهِ تمام هر روز روی کابل برق روبه روی پنجره آشپزخانه می دیده و از جایی بهش الهام شده که کلاغ، منتظر به دنیا آمدن من بوده. هیچ توی فامیل داستان مامان را که.... نازنین درحالی که تو تراس کلاغ دیده خطاب ب من : تارا ... کلاغ! من : طلاق؟ نازنین : بابا کلاغ! من: طلاق چی اخه چی میگی تو!؟ نازنین سرمو میچرخونه سمت تراس میگه نگا دمش کن کلاغه تو تراسو میگم...! من درحالی که از خنده نفسم بالا نمیومد بدو بدو تو افق محو شدم!!!
گام به گام هشتم pdf
کتاب دروس طلایی هشتم
کلاغ سپید هشتم با جواب
گام به گام هشتم برای اندروید
کتاب گام به گام هشتم
پی دی اف دروس طلایی هشتم
کلاغ سپید ریاضی هشتم با جواب
کتاب کلاغ سپید پایه ششم ادامه مطلب ماجرای شعر ترکی و آموزنده «روباه و کلاغ» و تبدیل آن به شعری بی محتوا و ک نه در کتاب فارسی دوم دبستان داستان «روباه و کلاغ» از شا ارهای ادبی «میرزا علی اکبر صابر» یکی از مفا آذربایجان در کتاب معروف «هوپ هوپ نامه» است که در کتاب فارسی دوم دبستان با ترجمه حبیب یغمایی بدون اشاره به نام شاعر به چاپ رسیده است! در عصرفناوری وتکنولوژی کلاغی زند گی کرد که همیشه مشغول تماشای شبکه های وتقلید ازهن یشه های غربی بود ومانند بعضی ازمردم هزارراه نرفته را می رفت.یک روزکه مانند همیشه سرگرم دیدن برنامه های تلویزیون بود، ی بنام" کبک ها بی نظیرند" توجهش را جلب کرد. آن کلاغ برای اگاهی از مشخصات کبک ها سری به اینترنت زد. پس ازمطالعه شروع به تغییرظاهر،رنگ پ. مراسم رونمایی و جشن انتشار آلبوم «کلاغ سفید» که دیروز منتشر شد، در باغ کتاب تهران برگزار می شود. یک عکاس آماتور در هند این تصاویر را که چگونه یک کلاغ سیاه سر به سر یک عقاب می گذارد را به ثبت رسانده است. نفیسه مجیدی زاده: آقای حسینی عادت های خاصی دارد؛ مثلاً یک ربع یا بعضی وقت ها نیم ساعت آ کلاس را می گذارد که ما درباره ی اتفاق های روز صحبت کنیم. سینمایی "کلاغ سفید" به کارگردانی "رالف فینس" اکران بین المللی خود را از تابستان 2018 آغاز خواهد کرد. توو دل یه مزرعه
یه کلاغ روو سیاه
هوایی شده بره
پابوس رضا(ع)
اما هی فکر میکنه
اونجا جای کفتراست
اخه من کجا برم
یه کلاغ که روسیاست
منکه توی سیاهی ها از همه روو سیاه ترم
میون اون کبوترا با چه رویی بپرم
توو همین فکرا بودش
کلاغه عاشقونه
یه دلش میگفت برو
یه دلش میگفت بمون
یه دفعه ص گفت
تو نترس و راهی شو
به سیاهی فک. همشهری آنلاین: کلاغ هایی که در ساخت ابزار قلاب دار تبحر دارند، امکان مشاهده اولین سنگ بنای کشفیات فناورانه را برای دانشمندان فراهم کرده اند. منطقه کوهستانی الوند همدان یکی از مناطق بسیار زیبای ایران است ، چشمه های پر آب ، دشت های وسیع وزیبا ، مردم مهربان و خونگرم ، پناهگاه بزرگ و زیبا ،که در تمام فصول قابل دست رسی است ، شما در هر فصلی که به این منطقه صعودی داشته باشید لذت خواهید برد ، گروه ما نیز به علت علاقه فراوان به این منطقه سالی دو تا سه بازدید از این منطقه دارد این بار تابستان و قله کلاغ لان اینک تصاویر به سوی پناهگاه پناهگاه دشت میشان ابتدای دشت نادر البته ما به قلمرو انها پا گذاشته ایم مسیر پاکوب به سوی کلاغ لان پناهگاه کلاغ لان یا پناهگاه دوم الوند که برای شب مانی نیز مفید است خصوصا در زمستان مسیر پا کوب قله کلاغ لان ع یادگاری در کنار قله کلاغ لان کلاغ مثل طوطی یا مرغ مینا  عزیز دل همه  نیست ی کلاغی تو قفس نداره ،شاید بخاطر سیاهیش شاید بخاطر  کم یاب نبودنشصدای قار قار که گاهی ناخوشایند ترین صدای ممکنه برخلاف دلنوازی صدای جیک جبک گنجشک   یا قناری دلم به حال کلاغا سوخت  ناخوادگاه یاد شیرین افتادمدوست و همکلاسی دبیرستانم،دختر شاد و پر انرژی که تن صدای قشنگی دا. کلاغ ها؛ باهوش ترین پرندگانهر کدام از شما حیوان مورد علاقه ی خود را دارید. احتمالا این حیوان بسیار باهوش هم هست. اما باید بدانید که خانواده ی کلاغیان، شامل کلاغ […] برای خوبم: هنوز می بارم و ابرها تمام نمی شوند! مادرم می گفت: کلاغ ها که بیایند مهمان ی در راه است! امروز هم صدای کلاغ ها می آید ببین چه بی ریا آسمان را سیاه کرده اند! اما تو نمی آیی! می دانم... *** آن روز شوم که آن کبوتر سفید بر در خانه ام نشست، تو رفته بودی... کلاغ پیری تکه پنیری ید و روی شاخه درختی نشست . روباه گرسنه ای از زیر درخت می گذشت . بوی پنیر شنید . به طمع افتاد . رو به کلاغ گفت : ای وای تو اونجایی !
می دانم صدای معرکه ای داری ! چه شانسی آوردم ! اگر وقتش را داری کمی برای من بخوان …
کلاغ پنیر را کنار خودش روی شاخه گذاشت و گفت : این حرفهای مس ه را رها کن ! اما چون گرسنه نیستم حاضرم مقداری .
زیبایی یا خواست خدا

خداوند ابتدا کلاغ و طوطی را زشت آفرید ...
و از هر کدام خواست یک آرزو ید...
طوطی گفت زیبایی و کلاغ گفت خداوندا راضی ام به رضای تو ...
و طوطی زیبا شد اما در قفس زندانی ...
اما کلاغ زشت شد اما آزاد و با عمری 300 ساله و نجیب
این است راز توکل به خدا
در تاریخ ازمالک بن دینار وارد است که به قصد حج مسافرت می ، در بیابان کلاغی را دیدم که در منقارش تکه نانی بود با خودم گفتم:"یعنی چه ؟حتما حادثه ای پیش آمده که تکه نانی در منقار کلاغ است."دنبال کلاغ را گرفتم، دیدم کلاغ وارد غاری شد.وارد غار شدم.دیدم دست و پای مردی را بسته اند و به پشت انداخته اند.کلاغ برای او نان آورده و لقمه لقمه می کند و به او می دهد.به محض ورود من کلاغ رفت و دیگر برنگشت.به آن مرد گفتم:"تو کی هستی و از کجا می آیی؟"

گفت:"من به قصد حج بیرون آمدم و در این بیابان ها مرا گرفتند وتمام اموالم را تصاحب د.دستم وپایم را محکم بستند و مرا به این مکان انداختند.پنج روز گرسنگی را تحمل تا اینکه در مقام دعا عرض :ای خ که در قرآن می فرمایی امن یجیب المضطر اذا دعاه (سوره نمل آیه62)ای ی که دعای مضطر را اجابت می کند و گرفتاری را برطرف می سازد، من مضطر و بیچاره ام، به من رحم کن.تا این که خداوند این کلاغ را به من رساند و هرروز مرا از غذا و آب سیراب میکند. کلاغ پیری تکه پنیری ید و روی شاخه درختی نشست . روباه گرسنه ای از زیر درخت می گذشت . بوی پنیر شنید . به طمع افتاد . رو به کلاغ گفت : ای وای تو اونجایی !
می دانم صدای معرکه ای داری ! چه شانسی آوردم ! اگر وقتش را داری کمی برای من بخوان …
کلاغ پنیر را کنار خودش روی شاخه گذاشت و گفت : این حرفهای مس ه را رها کن ! اما چون گرسنه نیستم حاضرم مقدار. جو زیمرمن در یک استندآپ کمدی جذاب در برنامه کنان، به روزی اشاره می کند که دریافت حتی بین هم نام هایش نیز شخص موفقی نیست و در عین حال به این واقعیت پی برد که شخصیت فردی اش مشابه یک کلاغ است! این استندآپ کمدی را با در «تابناک» می بینید رالف فاینز درام زندگینامه ای «کلاغ سفید» (the white crow) را بر اساس زندگی رودلف نریف نده سرشناس روس که سال ها به دلایل کا گ ب بود، مقابل دوربین می برد. کلاغ پیری تکه پنیری ید و روی شاخه درختی نشست . روباه گرسنه ای از زیر درخت می گذشت . بوی پنیر شنید . به طمع افتاد . رو به کلاغ گفت : ای وای تو اونجایی !
می دانم صدای معرکه ای داری ! چه شانسی آوردم ! اگر وقتش را داری کمی برای من بخوان …
کلاغ پنیر را کنار خودش روی شاخه گذاشت و گفت : این حرفهای مس ه را رها کن ! اما چون گرسنه نیستم حاضرم مقدار. نمایش «کلاغ کشت» به کارگردانی نیک سرشت در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفته است. زن انگلیسی در حرکتی باورن ی با وجودی که یک بار ازدواج کرده بود برای بار دوم با یک کلاغ ازدواج کرد.
دعای مضطر مالک بن دینار میگوید((به قصد حج مسافرت می ، در بیابان کلاغی را دیدم که در منقارش تکه نانی بودبا خودم گفتم:"یعنی چه ؟حتما حادثه ای پیش آمده که تکه نانی در منقار کلاغ است."دنبال کلاغ را گرفتم، دیدم کلاغ وارد غاری شد.وارد غار شدم.دیدم دست و پای مردی را بسته اند و به پشت انداخته اند.کلاغ برای او نان آورده و لقمه لقمه می کند و ب. لهجه جالب کلاغ ها در ای مختلف! اردبیل : گار گار

.
.
.
.

تهران : قار قار

.
.
.
.

اصفهان : قارس قارس

.
.
.
.

شیراز : قارو قارو

.
.
.
.

ابادان : چیه کا؟!!تا حالا عقاب ندیدی؟
مالک بن دینار میگوید((به قصد حج مسافرت می ، در بیابان کلاغی را دیدم که در منقارش تکه نانی بودبا خودم گفتم:"یعنی چه ؟حتما حادثه ای پیش آمده که تکه نانی در منقار کلاغ است."دنبال کلاغ را گرفتم، دیدم کلاغ وارد غاری شد.وارد غار شدم.دیدم دست و پای مردی را بسته اند و به پشت انداخته اند.کلاغ برای او نان آورده و لقمه لقمه می کند و به او می دهد.به محض ورود من کلاغ رفت و دیگر برنگشت.به آن مرد گفتم:"تو کی هستی و از کجا می آیی؟" گفت:"من به قصد حج بیرون آمدم و در این بیابان ها مرا گرفتند وتمام اموالم را تصاحب د.دستم وپایم را محکم بستند و مرا به این مکان انداختند.پنج روز گرسنگی را تحمل تا اینکه در مقام دعا عرض :ای خ که در قرآن می فرمایی (( امن یجیب المضطر اذا دعاه)) (سوره نمل آیه62) ای ی که دعای مضطر را اجابت میکند و گرفتاری را برطرف میسازد، من مضطر و بیچاره ام، به من رحم کن.تا اینکه خداوند این کلاغ را به من رساند و هرروز مرا از غذا و آب سیراب میکند. الدین فی قصص/ج3،ص49 جایی در همین وبلاگ نوشته بودم که گرمایش زمین باعث بروز پدیده های جدیدی در ایران خواهد شد که اگر خوش بینانه نگاه کنیم می توانند زیبا هم باشند . این یکی از آن هاست ... آبشار یخی به طول هفت متر در سوزنی های قله کلاغ لانه ... ی تا به امروز چنین چیزی را اینجا دیده بود ؟ انیمیشن کوتاه «پایان / the end» به کارگردانی ماکزیم لدوک، میشل سامرت و مارتین رویانت و محصول فرانسه، داستان یک مترسک در دادگاه برای کمک به کلاغ محکوم می شود، و به زندان میافتد. او می بیند که می خواهند او را بسوزانند. کلاغ به دیدن او می آید اما... . این انیمیشن کوتاه را در «تابناک» می بینید. گ ار مطهر شهید محمد آمده روستای چال کلاغ چاروسا در شهرستان کهگیلویه ساماندهی شد. زندگی کلاغ ها سلام این مطلب در مورد زندگی کلاغ ها است. حتما بخونید راستی نظر یادتون نره! یکی از شاخص ترین ویژگی های کلاغ ها این است که در هر زیستگاهی از مناطق سرد و یخ زده گرفته تا کوهستان ها، دشت ها، مزارع، علفزارها و حتی ا می توانند زندگی کنند. کلاغ ها انواع گوناگونی دارند: زاغ درختی، زاغ کوهی، زاغ خاوری، زاغ فندق شکن، جیجاق زمینی، زاغ حبشی، زاغ شمالی و ده نوع دیگر نشان دهنده بزرگی این گونه است.بقیه در ادامه مطلب آیینه نگاهم می کند و تصویری تازه نشانم می دهد ... مترسکی گنگ جلو چشمانم ترسیم می شود... فریاد می زند آنچه نشان می دهم تو هستی ... و من در آیینه مزرعه ای می بینم که به اعتمادی کاذب داراییش به باد رفته... مزرعه ای که صاحبش هم برای خوش اعتمادی مترسک به کلاغ رهایش کرده... و حالا نگاه پر ماس مترسک به سمت کلاغ است و نگاه کلاغ به سمتی دیگر... نا امید . روباه به کلاغ : چه سری چه دمی، یه آواز بخون
کلاغ پیتزا زد زیر بغلش و گفت :
آن موقع که گولم زدی کلاس دوم بودم الان لیسانسم !
روباه میگه: میبینم پیر شدی پروب ریخته
کلاغ تا بالهاشو باز میکنه پز بده پیتزا میفته !
روباهه پیتزا رو برمیداره میگه :
اون موقع منم سرباز معلم بودم حالا م ! پسرمهربون: کلاغ آن بالا نشسته بود و داشت پنیرش را سق می زد. روباه خزید زیر درخت و ت نشست. کلاغ هی رفت و آمد. هی بال هایش را باز و بسته کرد. هی فیگور گرفت. روباه هیچی نگفت. کلاغ نشست روی شاخه پر و پاچه را بالا زد. روباه انگار خفه شده بود. کلاغ عاصی شد. قالب پنیر را زد تو سر روباه . غار زد یه چیزی بگو خفه خون گرفته «کلاغ های بسیار بیشتری وجود دارد / there’s too many of these crows» به کارگردانی مورگان میلر، یک انیمیشن کوتاه درباره خشونت و پرخاشگری است. این انیمیشن استعاری که در جشنواره های مختلف مورد توجه قرار گرفته را در تابناک تماشا می کنید. یه روز یه بچه ۸ ساله با یه بچه ۹ ساله میرن پیش مادر بزرگشون میگن مامی بزرگ؟؟
پدر مادرا چجوری بچه دار میشن؟
مادر بزرگه: !!!(ای تو روحتون من چی بگم ب شما آخه؟)
!!!!!!!!!
نگا کنید عسلای من...
فک کنید رو تیر چراغ برق یه کلاغ باشه
فردا یه کلاغ دیگه میاد پیشش میشن دوتا کلاغ
پس فرداش میشن ۳ تا!!!
۸ ساله هه یه نگاهی به ۹ ساله هه میک. فعالیت وبلاگ کلاغ ها بعد از این و به طور عمده در قالب یک کانال تلگرامی خواهد بود و همانند گذشته با نگاهی به اخبار کوه نوردی ایران و جهان ، مسائل زیست محیطی و میراث فرهنگی و  در صورت نیاز، نقد و بررسی رویدادها و اتفاقات این ورزش...   [email protected]   ممنون می شوم لینک کانال کلاغ ها را برای دوستان خود بفرستید.انشا در مورد خانه
انشا در مورد کلاغ
انشا درمورد عینک با مقدمه
انشا درباره ی خانه پایه هفتم
انشا در مورد خانه کلاس هفتم
انشا در مورد کلاغ برای کلاس هفتم
انشا در مورد عینک هفتم
انشا در مورد کلاغ برای پایه هفتم ادامه مطلب عق در بلندای قله رفیعی لانه داشت. عقاب به پایان عمرش نزدیک شده بود، اما نمیخواست بمیرد. به یاد آورد که پدرش از پدرش که او هم از پدرش شنیده بود که در پایین قله کلاغی لانه دارد. 4 نسل از خانواده عقابها این کلاغ را دیده بودند اما کلاغ هنوز به نیمه عمر خود نیز نرسیده بود ! عقاب در دلش به کلاغ حسادت کرد، تصمیم گرفت به نزد کلاغ برود و راز عمر طولانی وی را جستجو کند. بنابراین بال گشود و در آسمان به پرواز درآمد. شکوه و عظمت عقاب بر ی پوشیده نبود. با پروازش در زمین هیاهویی شد. پرندگان با حسرتی آمیخته با ترس به لای درختان گریختند، گوش ها و آهوان سراسیمه به دل جنگل پناه بردند و چوپان در حالی که مسیر حرکت عقاب را می نگریست به سوی گله دوید اما عقاب را شه دیگر در سر بود ... به لانه کلاغ رسید، کلاغ با وحشت و تعجب به وی نگریست ! چه امری این افتخار را نصیب او کرده بود ؟! عقاب داستان را برای کلاغ گفت و از او خواست تا راز عمر طولانیش را برای وی فاش کند. کلاغ گفت که این کار را خواهد کرد و به او یاد خواهد داد آنچه خود انجام داده است تا عمر طولانی به دست آورد، پس باید عقاب از این پس با او زندگی کند و دمخور او شود و عقاب پذیرفت! اما زندگی کلاغ کاملا متفاوت با زندگی او بود. عقاب که همیشه در اوج آسمان جا داشت و غذایش گوشت تازه و آب چشمه ساران کوهسار بود دید که کلاغ چگونه ی میکند، چگونه تحقیر میشود، چگونه از پسمانده غذا میخورد و از آب لجن سیراب میشود ... او در یکروز زندگی با کلاغ همه اینها را تجربه کرد ! ... در همان روز اول عقاب زندگی خود را به یاد آورد و دانست که زندگی و فرمانروایی کوتاه خود در بلندای آسمان را هرگز با زندگی طولانی در نکبت زمین عوض نخواهد کرد، حتی اگر عمرش فقط یکروز باشد ... شعر + توضیح بیشتر در ادامه مطلب رونمایى از ویدیو کلیپ «یک قنارى یک کلاغ» با صداى هنگامه قاضیانى. پرنده زخمی شده بود. با منقار کلاغ... در یک نگاه داروینیستی بایست اجازه بلعیده شدنش را به طبیعت می دادم. اما کمک های نصف و نیمه ام تنها سبب شد با زخم های عمیق بر جسم کوچکش برای مردن بجنگد. از کمک های نصف و نیمه بیزارم. از چشم هایی که کارشان دالی به قصد بازی است! از پطروس های مثلا فداکاری که انگشتشان در همان میانه راه خسته می شود. چندین بار. قله چین کلاغ از مسیر جنگل کارا صعود به قله چین کلاغ از مسیر جنگل کارا
برنامه در ساعت 6:30 صبح باحضور اعضا در میدان درکه آغاز شد. پس از حدود یک ساعت کوهپیمایی وارد جنگل شدیم و در قسمتی از جنگل، در کنار چشمه جهت صرف صبحانه توقف کرده پس از مراسم مهم صبحانه که جایگاه خاصی در برنامه ها دارد، به سمت قله حرکت کردیم! در ساعت 11:40 قله فتح شد. گروه به علت نامساعد بودن هوا در قله توقف نکرده و بلافاصله مسیر بازگشت را در پیش گرفت، ساعت 14:30 برای ناهار توقف کوتاهی در جنگل انجام شد. قابل ذکر است برنامه بصورت گلگشت انجام شد و در ساعت 15:30 در میدان درکه به پایان رسید.   گروه کوهنوردی یاس در جنگل کارا گروه کوهنوردی یاس در جنگل کارا گروه کوهنوردی یاس در جنگل کارا گروه کوهنوردی یاس در جنگل کارا گروه کوهنوردی یاس در جنگل کارا گروه کوهنوردی یاس در جنگل کارا گروه کوهنوردی یاس در جنگل کارا گروه کوهنوردی یاس در جنگل کارا
من دیگر هیچ پری کوچک غمگینی نمیشناسم من فقط کلاغ های سیاه را میشناسم که درک نمیکنند که با چشم های نافذ و ترسناکشان به تو نگاه میکنند,به دنبال نقطه ضعف میگردند نگاهت میکنند تا بفهمند چگونه میتوانند وارد روحت شوند روحت را بجوند و از درون نابودت کنند تا با دیدن ویرانی تو,لذت ببرند تا شاید عقده های دیرینه شان فروکش کند با نابودی تو انگا. فریاد می کند در من کلاغ خسته ی پیری در نور ماه منیری در آرزوی پنیری . آرش تمامی خود را پرتاب کرده به راهی این جا : کمان و کفش و کلاهی در آسمان : خط عبور زخمی آهی. رستم فرو فتاده به چاهی در جای جای هستی او صد تیغ و تیر و تباهی. لبخند کامناک برادر بر اوج سکر گناهی . آن عشق سوز ، افسوس می خورد بر سال های خسته و خشن از پی جاهی تهمینه را رها نموده . مالک بن دینار میگوید((به قصد حج مسافرت می ، در بیابان کلاغی را دیدم که در منقارش تکه نانی بود با خودمگفتم:"یعنی چه ؟حتما حادثه ای پیش آمده که تکه نانی در منقار کلاغ است. دنبال کلاغ را گرفتم، دیدم کلاغ وارد غاری شد.وارد غار شدم. دیدم دست و پای مردی را بسته اند و به پشت انداخته اند.کلاغ برای او نان آورده و لقمه لقمه می کند و به او می دهد.به محض ورود من کلاغ رفت و دیگر برنگشت.به آن مرد گفتم:"تو کی هستی و از کجا می آیی؟ گفت: من به قصد حج بیرون آمدم و در این بیابان ها مرا گرفتند وتمام اموالم را تصاحب د. دستم وپایم را محکم بستند و مرا به این مکان انداختند.پنج روز گرسنگی را تحمل تا اینکه درمقام دعا عرض :ای خ که در قرآن می فرمایی امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء (سوره نمل آیه62) ای ی که دعای مضطر را اجابت می کند و گرفتاری را برطرف می سازد، من مضطر و بیچاره ام، به من رحم کن.تا این که خداوند این کلاغ را به من رساند و هرروز مرا از غذا و آب سیراب میکند. الدین فی قصص/ج3،ص49 فریاد می کند در من کلاغ خسته ی پیری در نور ماه منیری در آرزوی پنیری . آرش تمامی خود را پرتاب کرده به راهی این جا : کمان و کفش و کلاهی در آسمان : خط عبور زخمی آهی. رستم فرو فتاده به چاهی در جای جای هستی او صد تیغ و تیر و تباهی. لبخند کامناک برادر بر اوج سکر گناهی . آن عشق سوز ، افسوس می خورد بر سال های خسته و خشن از پی جاهی تهمینه را رها نموده . این داستانک را یک جایی خوا ندم و بعد به نظم در آوردم: زمستان و بود و سرما و کلاغ و جوجه هایش درختی خشک و برف و غصه هایش کلاغک لانه اش را گرم می داشت چه سودی چون غذایی بر نمی داشت امان را برده بود از آشیانه نبودش دون و نان و آب و دانه کلاغک ذره ذره کندی از خود نهاد اندر دهان جوجه ی د بخوردند و بخو دند و سر شد زمستان سیاه و سرد رد شد کلاغک مر. یه مرغ نازی داشتم+mp3
آهنگ کلاغ پر آرمین نصرتی
آهنگ یه نازی داشتم آرمین نصرتی
آهنگ یه مرغ نازی داشتم خوب نگهش نداشتم
اهنگ یه مرغی نازی داشتم
آهنگ یه مرغ نازی داشتم ویگن
آهنگ کلاغ پر مخصوص عروسی
آهنگ یه مرغ نازی داشتم ویکی صدا ادامه مطلب توو دل یه مزرعه
یه کلاغ روو سیاه
هوایی شده بره
پابوس رضا(ع)
اما هی فکر میکنه
اونجا جای کفتراست
اخه من کجا برم
یه کلاغ که روسیاست
منکه توی سیاهی ها از همه روو سیاه ترم
میون اون کبوترا با چه رویی بپرم
توو همین فکرا بودش
کلاغه عاشقونه
یه دلش میگفت برو
یه دلش میگفت بمون
یه دفعه ص گفت
تو نترس و راهی شو
به سیاهی فکر نکن تو یه زائری برو....     حاصل عشق مترسک به کلاغ ٬مرگ یک مزرعه است .