کل به والی ب ال

به نقل از خبرگزاریها در مورد کل به والی ب ال : حاج عبدالله والی بیش از دو دهه، بی وقفه و با روحیه ای جهادی برای مردم بشاگرد زحمت کشید، تا جایی که امروز و بعد از گذشت 12 سال هنوز مردم آن دیار یاد و خاطره حاج والی را زنده نگه می دارند. فرزند منوچهر والی زاده گفت که خوشبختانه بعد از ع برداری از کمر پدرم، پزشکان اعلام د که مهرهای کمر وی نش ته است. روز اول اردیبهشت ماه ١٣٩٦، مراسم افتتاحیه نمایشگاه ع و ویدیو آرت اسفندیار پورمقدم در گالری «والی» برگزار می شود. ایوب والی با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، برای ادامه همکاری با تیم بزرگسالان این باشگاه به توافق دست یافت. در این کلیپ برترین گل ها به سبک والی در دنیای فوتبال در سال ۲۰۱۷ را مشاهده می کنید. مجموعه چند رسانه ای پارس فوتیال شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کند. نوشته ؛ گل های ماندگار در سال ۲۰۱۷ به سبک… منابع عراقی با اشاره به اینکه معاون والی الحویجه خود را خلیفه خوانده است از هرج و مرج و اختلافات شدید تکفیری ها پس از کشته شدن البغدادی خبر دادند. والی هرات به حمایت از فعالیت آزاد و ارائه به وقت اطلاعات اداره ها به خبرنگاران و رسانه ها تاکید کرده است. منابع عراقی از هلاکت فرد موسوم به والی هنگام فرار به همراه دیگر تکفیری ها به سوی در حمله هوایی خبر دادند. اشرف غنی با صدور حکمی «محمود بلیغ»، اسبق فواید عامه را به عنوان والی دایکندی معرفی کرد. «قاضی نبی احمدی»، معاون والی کنر از سوی افراد نامعلوم ربوده شده است. ایوب والی کاپیتان تیم فولاد خوزستان که به علت استفاده از مواد ممنوعه و مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگش متهم شده شده بود، با اظهار نظر امروز هاشمیان بایستی دو سال محرومیت را پشت سر بگذارد. در حالیکه کمیته استیناف هفته آینده در مورد محرومیت والی تصمیم گیری خواهد کرد اما هاشمیان با توجه به تخلف والی محرومیت دو ساله وی را قطعی عنوان کرد. والی نام نهاد برای ولایت قندوز به همراه برادرش در یک حمله هواپیمای بدون سرنشین نیروهای ائتلاف بین المللی در این ولایت کشته شده است. برخی منابع تی افغانستان اعلام د که والی خودخوانده در ولایت قندوز در شمال این کشور برای سومین بار کشته شده است. روز اول اردیبهشت ماه ١٣٩٦، مراسم افتتاحیه نمایشگاه ع و ویدیو آرت اسفندیار پورمقدم در گالری «والی» برگزار می شود. والی ولایت غزنی می گوید: مردم ولسوالی های مالستان و جاغوری باید مسلح شوند تا در صورت حمله تروریستان به این ولسوالی ها از ناحیه ولسوالی خاک افغان ولایت زابل ، از خود دفاع کنند. عطا محمد نور، والی بلخ و رییس اجراییه حزب جمعیت ی افغانستان از نحوه برخورد گلبدین حکمتیار پس ازبازگشت به افغانستان، انتقاد کرد و گفت: حکمتیار طوری رفتار می کند که گویا ت به وی تسلیم شده است. این روزها نمایشگاه بهزاد بزرگی در گالری والی با عنوان «دختران سرزمین فیروزه»، ب ا شده است. اشرف غنی در حکمی عطا محمد نور س رست ولایت بلخ را رسما به سمت والی این ولایت منصوب کرد. همشهری آنلاین: ایرج راد در صدد اجرای نمایش نیمه کاره زنده یاد جعفر والی است.

روابط عمومی اوقاف و امور خیریه کردستان خبر کردی ثبت 6 وقف جدید در استان کردستان در ایام نوروز 96 هه والی 6 وه قفی نوی له پاریز کوردستان اوقاف و ام
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت 576p ی از گل های والی زیبای سوارز در بارسلونا را مشاهده می کنید. همشهری آنلاین: در دومین جشن «والی مهر» که با هدف حمایت از خیرین و حامیان نیکوکار از سوی کمیته امداد (ره) برگزار شد، از اقدامات بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت (ره) در زمینه ی حمایت از ایتام مناطق محروم تجلیل به عمل آمد. والی فلور 100% گیاهی درصد جوابدهی ورضایت مصرف کنند گان از محصول بالای 90% موارد مصرف درمان افسردگی آرام بخش اعصاب افراد عصبانی وتند مزاج رفع بی خو (شب همزمان 2 عدد مصرف شود) طول مدت درمان یک تا 4 بسته جهت درمان کافی است قیمت برای مصرف کننده 5هزار تومان

خبرورزشی گل های زیبا سوارز در بارسلونا را ببینید. گل های والی زیبا سوارز در بارسلونا بارسلونا , سوارز , خبرورزشی
لینک های : کیفیت 180p کیفیت 270p کیفیت 360p یکی از بحث برانگیزترین مجموعه های تلویزیونی این روزها «دروغ های کوچک بزرگ» نام دارد. سریالی که محصول قلم دیوید کلی و سازی شخصی چون ژان مارک والی است. والی تمام هفت قسمت این مجموعه پر ستاره را کارگردانی کرده و مانند دیگر آثار برجسته اخیرش، محصولی تمام و کمال بر ضد خشونت ارائه داده است. جمشید مشایخی در اراک بخش کوتاهی از کتاب در دست انتشار"گردش روزگار بر ع است(خاطرات محمدحسین جما اده)" یوسف نیک­فام ... جمشید مشایخی به همراه گروهی از بازیگران برای اجرای نمایش «شنل» به اراک دعوت شد. محل اجرا، تالار نمایشی مرکز آموزش ماشین­سازی اراک بود. دو نمایش را در این تالار عکاسی . جعفر والی کارگردان شنل بود و در آن جمشید مشایخی، ج. چه انی بجای جیسون استتهام حرف زدند ؟ جیسون استتهام منوچهر والی زاده / قاپ زنی / snatch / سال 2000 منوچهر والی زاده / اشوب / chaos / سال 2005 منوچهر والی زاده / بی مصرفها 1 / the expendables / سال 2010 منوچهر والی زاده / بی مصرفها 1 / the expendables / سال 2010 منوچهر والی زاده / مکانیک / the mechanic / سال 2011 منوچهر والی زاده / قاتل زبده / killer elite / سال 2011 منوچهر والی زاده / بی مصرفها 2 / the expendables 2 / سال 2012 منوچهر والی زاده / سریع و خشمگین 6 / fast & furious 6 / سال 2013 منوچهر والی زاده / امن / safe / سال 2010 چنگیز جلیلوند / 13 / 13 / سال 2010 حمیدرضا اشتیانی پور / اشوب / chaos / سال 2005 محمد عبادی / یکه تاز / the one / سال 2001 بهرام زند / انتقال 2 / transporter 2 / سال 2005 بهرام زند / دستمزد بانک / the bank job / سال 2008 بهرام زند / مسابقه مرگبار / death race / سال 2008 بهرام زند / انتقال 3 / transporter 3 / سال 2008 بهرام زند / به نام پادشاه / in the name of the king / سال 2008 ایرج سنجری / شغل ایتالیایی / the italian job / سال 2003 حسین عرفانی / انتقال 2 / transporter 2 / سال 2005 حسین عرفانی / جنگ / the war / سال 2007 افشین زی نوری / انتقال 1 / transporter / سال 2002 تورج مهرزادیان / هیجان مطلق / crank / سال 2006 تورج مهرزادیان / موبایل / cellular / سال 2004 پلنگ صورتی یکی دیگر از هایی است که از این هن یشه دوبله شده . برخی از هایش هم دارای دو دوبله هستند . با تشکر از دوبله باز عزیز ... احسان سلطانی در رو مه شرق نوشت: خدای سبحان برخی از حق های خود را برای بعض مردمان واجب داشت و بزرگ ترین حق ها که خدایش واجب کرده است، حقّ والی بر رعیت است و حق رعیت بر والی که خدای سبحان آن را واجب کرد و حقِ هریک را بر عهده دیگری واگذار فرمود و آن را موجب برقراری پیوند آنان کرد و ارجمندی دین ایشان. احسان سلطانی در رو مه شرق نوشت: کمیته امداد (ره) برای دومین سال متوالی همایش «والی مهر» را برای تقدیر از خیرین سراسر کشور برگزار می کند. حمله تروریستی نیروهای در بغلان به کاروان حامل عطا محمد نور ؛ والی بلخ، ناکام ماند. در نظام ، حکومتی که آهنگ تشنگی قدرت، جاه و جلال، کبریا و عظمت داشته باشد، حکومت ی نیست.
این حکومت طبیعتش، ماهیتش، بقایش، همه چیزش خود به خود ضد است.
علی(ع) در آن خطبه معروف حقوق مردم بر والی و حقوق والی بر مردم، انگشت روی این نکته ضعف حکومت کنندگان می گذارد و می فرماید:
وای بر آن حاکمی که قصد بزرگی فروختن، بزرگی به خود گرفتن. محتسب مستی به ره دید و گریبانش گرفت-مست گفت ای دوست این پیراهن است افسار نیست گفت زانسبب افتان و خیزان میروی-گفت جرم راه رفتن نیست ره هموار نیست گفت نزدیک است والی را سرای انجا شویم-گفت والی از کجا در خانه خمار نیست گفت تا داروغه را گویم در مسجد بخواب-گفت مسجد خوابگاه مردم بدکار نیست گفت دیناری بده پنهان و خود را وارهان-گفت کار شرع کا. تمرین ویژه روز گذشته تیم ملی به شوتزنی سرضرب اختصاص داشت. جعفر والی که بار دیگر در بیمارستان بستری شده، به دلیل شرایط نامساعد جسمی ممنوع الملاقات است.

طبق گفته دختر این هنرمند پیش وت تئاتر، جعفر والی که ۱۲ روز قبل به دلیل نارسایی قلبی و مشکل ریه بستری شده بود، از شامگاه گذشته (۱۸ آذرماه) بار دیگر بستری شده ولی این بار این بار بنا به تصمیم خانواده اش، این بستری شدن با تغییر بیمارستان همراه بوده است.

فرزند این هنرمند با انتقاد از وضعیت رسیدگی پزشکان بیمارستان قبلی که والی در آن بستری بود، به ایسنا گفت: هیچ ی در آنجا به ما توضیح نداد که مراحل درمان به چه شکل بوده و حتی پرونده و گزارش درستی در دست نداریم که همین موضوع باعث شد پزشک معالج پدرم در بیمارستان تهران کلینیک عصبانی و متعجب شود؛ با این حال پس از مراجعه به بیمارستان جدید به دلیل همان مسائلی که آقای والی در بیمارستان قبلی بستری بودند، درمان از ابتدا در سی سی یو انجام می شود.

ع انتخاب بازنشر دیلی او با اشاره به اینکه «می دانم ممکن است بیماری و وضعیت پدرم پیچیده و حاد باشد»، ادامه داد: انتظار معجزه ندارم اما می شد رفتاری در بیمارستان قبلی داشته باشند که باعث دلگرمی و آرامش بیمار و خانواده اش باشد؛ نه اینکه پس از ۱۲ روز بیمار ما مرخص شود و یک روز بعد پایش دچار ورم شود و آزمایش ها و قرص های جدید هم به نتیجه ای نرسد.

وی تاکید کرد: شاید شانس بزرگی که آوردیم این بود که زیاد صبر نکردیم تا به امید بهبودی، زمان بگذرد چون هر چه گذشت حال پدرم بدتر می شد.

در این باره روابط عمومی خانه تئاتر هم اعلام کرد که با پیگیری انجام شده، بیمارستان جدیدی که جعفر والی در آن بستری شده طرف قرارداد شرکت بیمه ایران است و مشکلی برای روند درمانی وی وجود ندارد. منبع:ایسنا ایلام در دوران ساسانی و ی جزئی از ای ماسبذان بوده است . این منطقه تا قبل از ورود حسین قلی خان والی به ده بالا معروف بوده که همزمان با حکومت حسین قلی خان ابوقداره ( حسین آباد ) نام گرفت در سال 1309 شمسی با توجه به سابقه تاریخی منطقه و تصویب فرهنگستان ایران ایلام نامیده شد . شهر ایلام با واقع شدن در حصاری از کوه ها و ارتباط نزدیک شهر با جنگل . صبح امروز «احمد عاصی» حاکم شرعی خود را که یک کُرد بود و از ۱۰ ژوئن گذشته در این پست به تکفیری ها خدمت می کرد در مرکز «الحویجه» واقع در ۵۵ کیلومتری جنوب غرب کرکوک کرد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود گفت: دلیل حاکم شرعی که والی مناطق جنوب غربی استان کرکوک بود، کم شدن میزان بودجه تحت اختیارش بود و وی به اتهام ی و پنهان پولها تحت اخ. گلچین مجموعه مستند مثبت هفتاد که درباره خاطرات اشخاص سرشناس است در صد قسمت ا شبکه مستند پخش خواهد شد.. محمدعلی بهبهانی تهیه کننده این برنامه درباره جشنواره برنامه مثبت هفتاد گفت : این صد قسمت شامل برنامه هایی است که یا م ضوعات جذاب تری داشته یا مهمانانش برای مخاطب اهمیت بیشتری داشته است. از پیش وتانی که قرار است در این برنامه خاطرات. کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است سیداکبر پور می تواند در فصل جدید این تیم را به جایگاه خوبی برساند. این واژه ترکیبی به معنی یک علم یا بیرق و احتمالا نام یک شخص یا محل را به ذهن می رساند و این علم ترکیبی بود از یک چوب حدودا دو سه متری که در انتهای ان یک علامت برنجی شبیه دست با پنج انگشت باز و یا گاهی یک نوشته شبیه یک واژه اعتقادی . گروهی دو یا سه نفره در حالی که این بیرق را بدوش میکشیدند وارد مالمیر می شدند و تا آنجا که به یاد دارم بیشتر . شاگردان اسکوچیچ که تا فصل قبل بختیار رحمانی را به عنوان کاپیتان پیشاپیش وارد زمین می د در مسابقات این فصل ایوب والی را به عنوان کاپیتان در کنار خود می دیدند. اما به نظر می رسد والی به دلیل مشکلاتی که هنوز رسانه ای نشده قادر به همراهی سرخپوشان اهوازی نیست.

از این رو معلوم نیست که در بازی فردای فولاد مقابل صبای قم کدامیک از بازی. رکنا: مسئول اورژانس بیمارستان دلیل بستری شدن والی زاده را ش تگی مهره های کمر بر اثر سانحه رانندگی دانست. ایلام در فاصله ۷۱۰ کیلومتری تهران واقع شده است . شهر ایلام در میان حصاری از کوه ها و ارتفاعات جنگلی استقرار یافته و آب و هوای معتدل کوهستانی دارد. بهار آن نیز جلوه ای زیبا و دلپذیر دارد. به گزارش ملکشاهی آنلاین؛ حسین قلی خان که ظاهرا قدرتمندترین والی پشتکوه بود، در محل فعلی شهر ایلام ، خانه های اعیانی، اردوگاه و عمارت را بنا کرد که ع. شب گذشته برنامه تلویزیونی خنداونه میزبان حسین عرفانی، منوچهر والی زاده و محمد عبادی دوبلوران پیش وت کشور بود. محتسب مستی به ره دید و گریبانش گرفت
مست گفت ای دوست این پیراهن است افسار نیست

گفت مستی زان سبب افتان و خیزان میروی
گفت جرم راه رفتن نیست ره هموار نیست

گفت می باید تو را تا خانه قاضی برم
گفت رو صبح آی قاضی نیمه شب بیدار نیست

گفت نزدیک است والی را سرای آنجا شویم
گفت والی از کجا در خانه خمار نیست

گفت تا . کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی است تیمش خوب بازی می کند، اما در نتیجه گیری توفیقی نداشته است. والی گفت: امیدوارم افرادی که خبر پناهندگی من را منتشر کرده اند بتوانند صحت آن را در نهاد های قضائی ثابت کنند. به گزارش سینماخبر منوچهر والی زاده دوبلور پیش وت و مجری برنامه های تلویزیون گفت: در حال حاضر مشغول دوبله چند سریال کره ای هستیم که «دختر امپراطور» مهم ترین آن هاست و این سریال قرار است در 100 قسمت از تلویزیون پخش شود. والی زاده ادامه داد: در حال حاضر های آنچنانی برای دوبله وجود ندارد و وضعیت دوبله آنچنان تعریفی ندارد، به جز ی ری سریال . کنسرت ته لګښت دوی ورکوی؛ خو د نبوی سیرت سیالی نه پرېږدی

دادمحمد ناوک

د کندهار س رست والی توریالی ویسا د ګډ حکومت له امنیتی سلاکار حنیف اتمر او د افغانستان له لومړ مېرمنې رولا غنی نه په تقلید د ی مقدساتو پر وړاندې بل زړور ګام پورته کړ.

توریالی ویسا چې د ده د ادارې په اړه د بېنوا انځوریز د کباب راپور بسنه کوی، په کندهار کې د جمعیت اصلاح افغانستان له لوری د نبوی سیرت سیالۍ ته اجازه نه ورکوی، تر دې وړاندې مې یو ځای لوستی و، چې د کندهار والی د کندهار ټول کتابپلورونکی ور غوښتی و او ګواښ یې ورته کړی و، چې که چا داسې کتابونه څ کړل، چې «افراط» پکې و، دوکان یې په هماغه شېبه ور تړو، هغه مهال دوکاندارانو انګېرل چې د والی مقصد نبوی سیرت او د جهاد اړوند کتابونه دی؛ خو دا خبره پوره یقینی کېدلی نه شوای، مګر نن کاناډایی ریبوټ پخپله ثابته کړه چې له نبوی سیرت نه وېره لری.

د جمعیت اصلاح افغانستان؛ فعالانو چې تل یې د دینی او فرهنګی خدمت شمله لوړه ساتلې، تر اوسه هیڅ داسې کوم اقدام نه دی کړی، چې والی ته د دوی - خدای مه کړه بد توب - پلمه په لاس ورکړی، خو بیا هم توریالی ویسا بې له کوم منطقه په کندهار کې د جمعیت اصلاح فعالان نه پرېږدی، چې د سیرت ستوری سیالی ترسره کړی. ښایی دا د ی مقدساتو د توهین او له ی فرهنګ سره د خلکو د اړیکو د شلولو هغه لړۍ وی، چې پیل یې حنیف اتمر د مدرسو د بندېدو په غوښتنه کېښود، رولا غنی د حجاب د بندیز ملاتړ وکړ او ای پریس تر دوی هم وړاندې ګامونه واخیستل.

حضرت محمد صلی الله علیه وسلم نه یوازې د مسلمانانو بلکې د ټول عالم رحمت دی، که پخپله همدا توریالی ویسا په غړولو سترګو او د کاناډا له مغز مینځنې نه پرته دغه نبوی سیرت مطالعه کړی، بیا فکر نه کوم چې لور دې یې له ده نه زرګونه کیلو متره لرې نیمه بربنډه د نورو غېږې ګرمې کړی.

توریالی ویسا که نبوی سیرت سره د کرکې ل هر دلیل لری، خو افغان ولس ته دا په ډاګه کوی چې - غنی افغانستان ـ د ی فرهنګه له هستۍ تش، خالی او پوچ افغانستان، د دوی تمه ده، چې د ولسی باورونو په ازمویېلو به ورو - ورو مخ پر وړاندې ځی؛ که د ی مقدساتو پر وړاندې افغان ولس ویښ پاتې شوی وای، ښایی یو کاناډایی د غازیانو په ټاټوبی - کندهار ـ کې دا جرئت نه وای کړی، خو له پیله ګډ حکومت ولس پخپل ځان اخته کړ، لوږه، فقر، بې کاری او ګڼې نورې ستونزې یې ورته وزېږولی چې ان ولس د خپلو باورونو د غچ ل هم شېمه نه لری.

توریالی ویسا او د هغه همفکره په یو داسې هېواد کې چې اوسېدونکو یې د نبوی تګلارې د پلی کېدو په تمه زرګونه ککرۍ له لاسه ورکړې، داسې غږ په دومره جرئت پورته کوی، چې ممکن دوی زموږ په رګو کې د نبوی مینې جذبې مړې لیدلې وی. د ویسا دغه زړورتیا سړی ته دا اندېښنه ور اچوی چې په مسلمان افغانستان کې د ی ارزښتونو ساتنه هم د یو قشر دنده ګڼل کېږی؛ خو ویسا دې یو څه موده له خولې بوتل لری کړی ښایی خپله پرېکړه بېرته واخلی، کنه ستاسو ډیموکراسی ولس ته د خپلو ارزښتونو د دفاع حق ورکړی. «سرحدی زواک»، سخنگوی والی لغمان نیز از آمادگی برای برگزاری گردهمایی هواداران حکمتیار با حضور حزب ی سخن گفته است. فرزند منوچهر والی زاده که امروز دچار سانحه شده است، گفت که بعد از ع برداری از کمر پدرش، پزشکان اعلام کرده اند مهرهای کمر این دوبلور پیش وت نش ته است.