کمیته حمایت ازبیماران خاص نیرومحرکه

به نقل از خبرگزاریها در مورد کمیته حمایت ازبیماران خاص نیرومحرکه : مدیر کمیته امداد (ره) ایذه از وجود 17 هزار صندوق صدقات در سطح این شهر خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران خوزستان؛ محمدرضا پرویز پور با بیان اینکه کمیته امداد یک نهاد خدمات رسان است و بیشترین و باکیفیت ترین خدمات را به جامعه هدف ارائه می کند افزود: واحد مشارکت های مردمی کمیته امداد ایذه توانسته با توزیع صحیح صندوق های کوچک بین نیکوکار. مدیر کمیته امداد ایرانشهر گفت: از اوایل سال جاری تاکنون 67 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ایرانشهر جهت آموزش به آموزشگاهای فنی وحرفه ای معرفی شده اند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد (ره) سیستان و بلوچستان، محمدعلی تراقوئی با اعلام این خبر اظهار داشت: نظارت مستمر بر حسن اجرای طرحهای خودکفایی امری ضروری و مهم در پایداری اشتغال در میان مددجویان است.
وی افزود: تقویت مهارتهای شغلی مددجویان از طریق آموزش گام مهم دیگر در راستای خودکفایی شغلی است.
مدیر کمیته امداد ایرانشهر با اشاره به اینکه بسیاری از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد فاقد مهارتهای فنی هستند اضافه کرد: با توافق های صورت گرفته میان امداد و سازمان فنی و حرفه ای این افراد می توانند با حضور در کلاس های مهارت فنی و حرفه ای آموزش های لازم را در رشته های مورد علاقه خود ببینند سپس جذب کارشوند.
تراقوئی خاطرنشان کرد: در این راستا امسال در کنار ارائه آموزشهای لازم و مهارت آموزش، سیاست های حمایتی بسیار مناسبی در زمینه خودکفایی مددجویان این شهرستان ارائه شده است.
وی گفت: سیاست کمیته امداد این شهرستان توانمند سازی در راستای کاهش فقر و پر شکاف میان فقر و غنی است.
مدیر کمیته امداد ایرانشهر افزود: بنا به فرموده قرآن کریم « فقیر و غنی تنها به دست خداوند است، پروردگار انسان ها را فقیر و ثروتمند می سازد».
تراقوئی از معرفی 67 نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد مقدس جهت آموزش به آموزشگاه های فنی و حرفه ای این شهرستان خبر داد.
وی اذعان داشت: یکی از چیزهایی که در راستای شعار سال جاری « اقتصاد مقاومتی و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» همراه بوده تلاش در جهت صیقل دادن و ترغیب طبقه کارگر است.
475 ایتام در ماه مبارک رمضان در صومعه سرا اطعام شدند رئیس کمیته امداد صومعه سرا با بیان اینکه این نهاد 475 ایتام تحت پوشش را دارا است، گفت: همه این افراد در ماه مبارک رمضان توسط این نهاد اطعام شدند. علیرضا محمدی، اظهار کرد: اطعام نیازمندان در قالب سه روش پهن سفره های افطاری، توزیع غذای گرم و توزیع سبد کالا صورت گرفته است. وی از اطعام 475 ا. اردبیل-توسعه ی بیمه های اجتماعی گام راهبردی کمیته ی امداد در امر فقر ز می باشد دفعات بازدید: 42 مدیر کمیته ی امداد شهرستان خلخال گفت: توسعه ی بیمه های اجتماعی گام راهبردی و اساسی این نهاد مقدس در امر فقر ز می باشد چرا که اجرای چنین طرح هایی در ایجاد امنیت و آرامش قلبی نیازمندان تأثیر بسزایی دارد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ی امداد (ر. برگزاری جلسه مشترک کارشناسان قرآنی و فرهنگی اداره تبلیغات و کمیته امداد فریدونکنار جلسه مشترک کارشناسان قرآنی و فرهنگی اداره تبلیغات ی و کمیته امداد فریدونکنار در محل کمیته امداد (ره) برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی فریدونکنار ، علی براری مسئول کانون قرآن این اداره در گفتگویی که روز 15 فروردین ماه انجام شد ، گفت : جلسه مشترک کارشناس قرآنی اداره تبلیغات ی و کارشناس فرهنگی کمیته امداد فریدونکنار صبح امروز در محل کمیته امداد (ره) این شهرستان برگزار شد. براری در ادامه افزود : در این نشست و بر اساس تفاهم نامه صورت گرفته مقرر شد مؤسسات نورالهدی ، مکتب النرجس و آل طاها دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد (ره) را ثبت نام و کلاس قرائت سطح یک و دو را برای آنان برگزار کنند و کمیته امداد نیز معرفی دانش آموزان به این مؤسسات و پرداخت هزینه مربی این کلاسها را به عهده بگیرد. مدیر کمیته امداد الیگودرز : خدمات مشاوره ای به مددجویان تحت پوشش به گزارش روابط عمومی کمیته امداد استان لرستان، علیرضا حاجیعلی گفت: ارائه خدمات فرهنگی به ویژه مشاوره به خانواده های محروم تحت حمایت همواره یکی از مهم ترین برنامه های فرهنگی کمیته امداد بوده است. معاون صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه هر ساله در اسفندماه همایش حمایت از حقوق مصرف کننده را برگزار می کنیم، گفت: استقبال از این همایش از سال 80 تاکنون بیش از ده برابر شده است و ما به دنبال گسترش فضای رقابتی بین بنگاه ها در جهت حمایت از حقوق مصرف کننده هستیم.جواد تقوی رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان در گفتگو با خبرن. ۵۰ هزار زن س رست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که حدود ۶ هزار نفر از این ن طی سال ۹۵ از محل تسهیلات اشتغال کمیته امداد توانمند و از تحت حمایت این نهاد خارج شده اند.
کمیته مشوقین تیم فوتبال استقلال با انتشار بیانیه ای خواستار حمایت از این تیم شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کمیته مشوقین تیم فوتبال استقلال در آستانه پانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال بیانه ای را منتشر کرد که طی آن از همه هواداران تیم آبی پوش پایتخت خواسته شده است به حمایت از استقلال بپردازند.

در این بیانیه تاکید شده است که استقلال در فاز دوم جوانگرایی خود نیاز به حمایت دارد و کمیته مشوقین هم در تلاش است فصلی عاری از تنش را برای هواداران روی سکوها ایجاد کند. رییس کمیته امداد (ره) از گسترش چتر حمایت بیمه تکمیلی بر سر بیماران و مدد جویان روستایی و عشایری این کمیته خبر داد. معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد (ره) گفت: مبلغ 3 هزار و 300 میلیارد تومان در سال 96 برای حمایت های مالی از مددجویان کمیته امداد در نظر گرفته شده است. معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اسان جنوبی گفت:31هزار و ۸۸۷ سالمند تحت حمایت کمیته امداد اسان جنوبی قرار دارند. معاون حمایت و سلامت کمیته امداد (ره) استان زنجان گفت: بیش از ۱۰ هزار و ۶۲۵ سالمند در مراکز روستایی تحت حمایت کمیته امداد می باشند . بازدید ویژه کبودراهنگ از ایتام و نیازمندان کمیته امداد شهرستان فرماندار کبودراهنگ به منظور آگاهی دقیق از مشکلات مددجویان و به منظور رفع گرفتاری های آنان، با سه خانواده تحت پوشش کمیته امداد دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات این افراد قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار هگمتانه احسان قنبری در این دیدار ها ضمن ضروری دانستن مساعدت به نیازم. مدیر کمیته امداد (ره) شهرستان آمل از بهره مندی 35 مددجو ازقانون معافیت سربازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد (ره) شهرستان آمل؛ رمضان علی پور اظهار داشت: با توجه به سیاست های جدید کمیته امداد مبنی بر خودکفایی و توانمند سازی خانواده ها با استفاده از ظرفیت های خود خانواده ها ، در همین راستا کمیته امداد خدمات مختلفی به خانو. به نظرم کمیته بایستی باید بدون سوگیری و جهت گیری کار را دنبال کند چراکه در این موضوع حقی ضایع شده بنابراین کمیته باید به دنبال واقعیت ها باشد. از طرف دیگر کمیته قبلی اطلاعات جامعی در این ارتباط گردآوری کرده است. این دوکمیته باید با همکاری هم این موضوع را به نتیجه برسانند . امیدواریم گرایش دوستان در نتایجی که قبلا بدست آمده تاثیر نداشته باشد. طبق اعلام کمیته استیناف محرومیت پیام صادقیان 10 آبان پایان می یافت اما کمیته انضباطی در اعلام رسمی اذعان داشته که محرومیت بازیکن پرسپولیس 23 مهر پایان می یابد و از 24 مهر می تواند، بازی کند! گویی کمیته انضباطی محرومیت پیام صادقیان را به جای یک ماه 47 روز کاهش داده است. مهم ترین اخبار کمیته امداد را با یک کلیک مشاهده کنید. رییس کمیته امداد منطقه سه اصفهان از حمایت 126نفر از معتکفین مساجد شهر اصفهان از فرزندان یتیم تحت حمایت این اداره در ایام اعتکاف و ایام البیض در قالب طرح اکرام ایتام خبر داد . معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران خبر داد: عیدی 59 هزار و 86 خانوار تحت حمایت این نهاد به حسابشان واریز شده و قابل برداشت است. مسابقه های استانی قرآن ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یادواره ی مقاومت با حضور ۱۲۰مددجوی منتخب برگزار شد. معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کردستان گفت: ۳۹۴ نفر از ن تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان از طریق تسهیلات اشتغال زایی این نهاد در هفت ماهه امسال صاحب شغل شدند. مدیر کمیته امداد (ره) شهرستان کازرون گفت: یک هزار و ۹۳۷ کودک زیر ۱۵ سال در طرح ایتام و محسنین توسط هشت هزار و ۳۰ نفر حامی همکار کمیته امداد، حمایت مادی و معنوی می شوند. رئیس کمیته امداد با بیان اینکه در سال ۹۵، ۱۰۰ هزار فقره وام اشتغال به مددجویان ارائه شد، گفت: در این مدت ۱۰ درصد از خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد از چرخه حمایت خارج شده اند. رئیس کمیته امداد با بیان اینکه در سال ۹۵، ۱۰۰ هزار فقره وام اشتغال به مددجویان ارائه شد، گفت: در این مدت ۱۰ درصد از میزان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد از چرخه حمایت خارج شده اند. کمیته کارگران ایران در بیانیه ای از آرمان های ت «کار و کرامت» حجت ال والمسلمین سیدابراهیم رئیسی حمایت کرد. جریمه 7 میلیونی برای پرسپولیس به دلیل رفتار تماشاگران ورزش > لیگ برتر - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از بررسی اتفاقات بازی پرسپولیس - فولاد، رای به محرومیت سه ماهه پیام صادقیان داد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون، کمیته انضباطی رای های خود را درباره دیدار تیم های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران صادر کرد
بنا بر اعلام کمیته انضبا. تئو سوانسیگر رئیس سابق فدراسیون فوتبال آلمان و عضو فعلی کمیته اجرایی فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، از لغو محدودیت سنی داوران حمایت کرد. وی به کیکر گفت: من مخالف محدودیت سنی داوران هستم. داوران باید با توجه به کارآیی، عملکرد، و آمادگی بدنی شان به کار گرفته شوند، نه بر اساس تاریخ تولد.

درحال حاضر داوران فیفا تا سن 45 سالگی اجازه دارند بازی های بین المللی را سوت بزنند. اما در چارچوب دور پایانی جام جهانی اخیر در برزیل، فیفا تصویب کرد که شرط محدودیت سنی داوران برداشته شود.

درحال حاضر کمیته داوران فیفا در حال تهیه طرحی است که آن را 23 یا 24 سپتامبر به کمیته اجرایی ارائه خواهد کرد.

به نظر می رسد قانون محدودیت سنی کاملا برداشته خواهد شد. سپ بلاتر نیز اخیرا گفته بود این قانون در تضاد با اصل رقابت می باشد. آپلود ع 510 دار قالی فعال در کبودراهنگ شهرستان کبودراهنگ رتبه اول در حوزه فرش را همچنان داراست همزمان با شروع هفته دفاع مقدس بخشدار شهر گل تپه به همراه مدیر کمیته امداد کبودراهنگ از آموزشگاه قالیبافی در روستای آلان علیا از توابع شهرستان کبودراهنگ بازدید نمود. به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران همدان در کبودراهنگ، جمشید محمدی مدیر کمیته ا. مدیرکل امور حمایت های اجتماعی کمیته امداد از ارائه تسهیلات خدمت سربازی به ۹ هزار و ۲۷۱ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در شش ماهه نخست امسال خبر داد. مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه 45 درصد افراد تحت حمایت کمیته امداد را ن س رست خانوار تشکیل می دهند، گفت: 38 درصد افراد س رست خانوار استان از کار افتاده دائم هستند. مدیر کمیته ی امداد شهرستان مغان گفت: اتحادیه ی صنف خیاطان استان تهران در شهرستان ملارد، 581 دست مانتوی دخترانه را جهت توزیع در بین دانش آموزان تحت حمایت این نهاددر سطح شهرستان اهداء کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ی امداد (ره) استان اردبیل، مالک بدری افزود: ارزش ریالی این تعداد مانتو افزون بر 204 میلیون ریال برآورد شده است.

وی ب. بازدید ویژه کبودراهنگ از ایتام و نیازمندان کمیته امداد شهرستان فرماندار کبودراهنگ به منظور آگاهی دقیق از مشکلات مددجویان و به منظور رفع گرفتاری های آنان، با سه خانواده تحت پوشش کمیته امداد دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات این افراد قرار گرفتند. به گزارش خبرنگار هگمتانه احسان قنبری در این دیدار ها ضمن ضروری دانستن مساعدت به نیازم. معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل گفت: یک هزار و ۸۲۲ نفر از ن س رست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان از بیمه تأمین اجتماعی بهره مند هستند. عراق و دو کشوری که در این سال ها همواره مورد حمایت فوتبال ایران بودند، به دلایلی در رای گیری کمیته مسابقات afc مبنی بر درخواست عربستان و امارات برای بازی ن در ایران و قطر غیبت داشتند. با این حال این درخواست با مخالفت این کمیته همراه شد تا هیات رییسه afc پاسخ نهایی را اعلام کند. رئیس کمیته امداد گفت: مجلس در یک اقدام انقل و در حمایت از محرومین کشور وام کمیته امداد در سال جاری را دو برابر افزایش داده است. رئیس کمیته امداد (ره) گفت که این نهاد تعداد یک میلیون حامی دارد که از مددجویان حمایت می کنند. معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران گفت:کمک های کمیته امداد به خانواده های نیازمند زندانیان در قالب مستمری وکمک های حمایتی انجام شده است. همشهری آنلاین: در دومین جشن «والی مهر» که با هدف حمایت از خیرین و حامیان نیکوکار از سوی کمیته امداد (ره) برگزار شد، از اقدامات بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت (ره) در زمینه ی حمایت از ایتام مناطق محروم تجلیل به عمل آمد. مدیر کل کمیته امداد (ره) استان بوشهر گفت: ۸ هزار و ۵۰۰ نفر دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید نیازمند کمک و حمایت خیران و نیکوکاران هستند. در واپسین روزهای ماه مبارک رمضان 202 عدد سبد کالا جمعا
به ارزش 101 میلیون ریال بین نیازمندان توزیع گردید. ______________________________________________________________________ به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد (ره)شهرستان آستانه اشرفیه به هماهنگی مسئول زکات شهرستان و همت خیرین تعداد 202عدد سبد کالا شامل :برنج ،حبوبات ، روغن ، مرغ و لبنیات هرکدام به ارزش 500/000 ریال جمعا
101 میلیون ریال بین نیازمندان تحت حمایت امداد (ره)این شهرستان توزیع گردید.
زراعتی مدیر شهرستان در این زمینه گفت : در این طرح ضمن سرکشی جمعی از خانواده های تحت حمایت سعی می شود بنوعی مشکلات سخت آنان با همت اعضاء مرتفع گردد. مدیر کمیته امداد (ره)شهرستان آستانه اشرفیه تصریح کرد: توزیع غذای گرم و افطاری توسط مراکز نیکوکاری و توزیع کیسه های همیان مولا نیز از جمله اقدامات این نهاد در ماه مبارک رمضان بوده است که همچنان ادامه دارد. اتحادیه کمیته های ملی المپیک (anoc) حمایت خود را از قطر برای میزبانی مسابقات مختلف با وجود مسائل اعلام کرد. کمیته روابط بین المللی مجلس اعیان انگلیس از ت لندن خواست از توافق هسته ای ایران حمایت کند و تایید فلسطین به عنوان کشوری مستقل را بررسی کند. مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: حدود 45 درصد ن س رست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان تهران به علت فوت س رست خانوار وارد چرخه حمایتی این نهاد شده اند. صفری مدیرکل کمیته امداد زنجان ازپرداخت بیش از ۲ هزار ۶۸۷ و تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته ی امداداستان خبرداد. مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ازاعزام 310نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان به اردوی آموزشی وپرورشی خبر داد. رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت اتفاقی که در حاشیه بازی لیگ قهرمانان فوتبال اروپا رخ داد، باعث شد تا همه از دورتموندی ها حمایت کنند. معاون حمایت و سلامت خانوده کمیته امداد استان تهران گفت: طرح معافیت از سربازی کمیته امداد برای فرزندان ذکور با هماهنگی سازمان وظیفه عمومی ناجا در نظر گرفته شده تا زمینه ایجاد اشتغال و رفع بخشی از مشکلات خانواده آنان فراهم شود. اکثر اعضای کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان علی رغم مطرح انتقادات تند علیه ، از ماندن واشنگتن در آن حمایت د. از سال 90 تاکنون 14 هزار و 500 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان به خود کفایی رسیدند.