کمی نوشتن به جای خواندن

به نقل از خبرگزاریها در مورد کمی نوشتن به جای خواندن :
سامسونگ از رمز گذاری (aes 256) بیتی برای حفاظت از اطلاعات استفاده کرده است.به طور کلی درایوهای m.2 و nvme از سرعت های خواندن و نوشتن بسیار بیشتری به نسبت مدل های ssd برخوردار هستند.نسخه 512 گیگبایتی این محصول دارای سرعت خواندن/نوشتن 1500mb/2500mb در ثانیه بوده و در عملیات خواندن قادر به دسترسی تصادفی تا 300.000 واحد iops است.گارد حرارتی قرار گرفته در. وارونه سازی یکی از روش های مقابله با مشکلات ویزه خواندن وارونه سازی تمایل به مع حروف و واژه هایی است که فقط از نظر جهت با یکدیگر تفاوت دارد.نظیر پ به جای س ، دور به جای رود ، زور به جای روز زار به جای راز . چپه سازی یکی دیگر از خطاهای منداول است نظیر م به جای ما است.خوانندگان ضعیفی که با این مشکل مواجه اند حتی ممکن است با برع نوشتن خود ( ن. واژه ی نارساخوانی مشتق از واژه ی یونانی و به معنای اشکال در خواندن کلمات است . این مسأله نه تنها به معنای مشکل در خواندن کلمات بلکه به صورت گسترده تر اشکال در هجی ، نوشتن و دیگر جنبه های زبانی نیز می باشد. فدراسیون جهانی نورولوژی نارساخوانی را این چنین تعریف می کند : اختلالی است که به رغم آموزش متعارف، هوش کافی و وجود امکانات اجتماعی. نمی دونم شما چگونه فکر می کنید اما من اینگونه باور دارم کـــه خوندن بهتــر از نوشتن و گوش دادن بهتر از حرف زدن است مگر اینکه نیازی به حرف زدن باشد مثل الان. ادامه مطلب چرا نمیتونم بنویسم؟این همه غم و دلشوره نوشتن نداره؟این همه بی شرفی آدما نوشتن نداره؟این همه بی شعوری نوشتن نداره؟خسته شدم اینقدر اینجا از غم گفتم ولی واقعا ۹۵ چیزی جز درد و حسرت برای من نبود.خداکنه زودتر تموم شه.خداکنه زودتر تموم شه.خداکنه زودتر تموم شه. یک کتاب داشتم درباره ی سرخ پوستها آن موقعها هنوز بی سواد بودم و مجبور بودم خودم برای ع های کتابم قصه بسازم وحالا فکر میکنم چه بهتر من در ع های آن کتاب دویده بودم باد توی موهایم پیچیده بود از جنگل های بنفش گذشته بودم و به چشم های مغرور و وحشی گرگ ها ببر ها عقاب ها ... نگریسته بودم من که جز چشم های خسته ی گربه های ولگرد و شیر های شرمگین باغ وحش چیزی ندیده بودم به چشم های همه شان نگریسته بودم من همه ی آن روز ها با قایق چوبی ام روی دریاچه وقتی که خورشید دیگر نای ت دن نداشت وقتی که آب ها همه سرخ و نارنجی درهم می آمیزیدند قسم خوردم خودم روزی این داستان را بنویسم روزی که خواندن و نوشتن بلد شدم خودم این داستان را بنویسم ولی انگار... "من هنوز خواندن و نوشتن نمی دانم " سرعت خواندن و نوشتن تصادفی درایوهای ocz به ترتیب به 85,000 و 80,000اiops می رسد،مدل 120 گیگابایتی tl100برای مدت سه سال، روزانه 27 گیگابایت نوشتن و یا در مجموع 30 ترابایت نوشتن ضمانت می شود. مدل 240 گیگابایتی این سری به واسطه برخورداری از تعداد بیشتری تراشه حافظه، بیشتر دوام می آورد.  
   درایوهای سری tl100 دارای 7 درصد فضای تخصیص یافته به قا. معنی لغوی سواد عبارت است از : سیاهی ،نوشته ، رونوشت، خواندن و نوشتن ، معلومات، آگاهی های علمی و ادبی ، توانایی خواندن و نوشتن ، مجموعه آگاهی ها . در اصطلاح عمومی نیز سواد داشتن توانایی خواندن و نوشتن است و هر ی که قادر به خواندن و نوشتن به یک زبان باشد ، با سواد محسوب می گردد. در گذشته های دور که امکانات تحصیل و آموزش محدود و در انحصار . خواندن و نوشتن مداوم، سپر مغز در برابر زوال 1پژوهش جدید نشان می دهد تمرینات مغزی به صورت مداوم می توانند زوال شناختی را کند کرده و از مغز در برابر زوال آن در سنین پیری محافظت کنند.
این مطالعه که توسط پژوهشگران یی انجام شد نشان می دهد فعالیت های ذهنی مانند خواندن کتاب و نوشتن نامه به مغز کمک می کند تا همچنان هوشیار بماند.
در این مطالعه، بر روی 300 فرد بالای 55 سال آزمایشات مختلفی به منظور اندازه گیری حافظه و تفکر آنها در یک دوره ی شش ساله انجام شد.
شرکت کنندگان طی این پژوهش به یک پرسشنامه درباره ی فعالیت هایی مانند خواندن کتاب، نوشتن نامه یا شرکت در فعالیت های دیگر مرتبط با تحریک ذهنی در دوران کودکی، جوانی، میانسالی و سالمندی پاسخ دادند.
تیم پژوهشی دریافت افرادی که دارای مغز فعالی بودند، میزان زوال شناختی آنها 15 درصد کمتر از افرادی بود که فعالیت های مغزی زیادی نداشتند.
«رابرت ویلسون» س رست این تحقیق گفت: تمرینات مغزی در طول زندگی، برای سلامت مغز فرد در سنین پیری اهمیت ویژه ای دارد.
این پژوهشگر اضافه کرد: به منظور کاهش خطر پیشرفت زوال عقل، مواردی مانند داشتن رژیم غذایی متعادل، ورزش منظم، خواندن و حل ج می تواند مؤثر باشد. مارگارت لوک راز نوشتن داستان های کوتاه را برایمان برملا می کند. بهترین راه یادگیری داستان کوتاه، به عنوان یک نوع ادبی، خواندن خود داستان هاست. خواننده بسیار مشتاقی باشید و انواع گوناگون ادبی را مطالعه کنید. از هر کت گلچین کنید و زیاد کتاب بخوانید. «یکی بود، یکی نبود...» عجب عبارت جادویی؟ دعوتی که تاب مقاومت را می گیرد: «بشین و گوش کن. در حیطه زبان آموزی، چهار رکن اصلی گوش دادن – صحبت خواندن و نوشتن امروزه در دنیا به عنوان یک قانون مسلم پذیرفته شده، در آموزش تمامی زبان های دنیا و برنامه های آموزشی مدنظر قرار می گیرد. در این چهار قدم به ترتیب نوشتن جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده، چرا که سه امر گوش دادن و صحبت و خواندن برای نوشتن مقدمه و پیش سازمان دهنده، و زمین. ماجرای سارا هنگامی که سارا به کلاس اول رفت، معلمش شروع به آموزش خواندن به او و همکلاسی هایش کرد. پدر و مادر سارا هنگامی که دریافتند سارا در یادگیری با مشکلات فراوانی روبرو است واقعا متعجب شدند. سارا بچه ای باهوش و علاقمند به یادگیری بود و در نتیجه، والدین او تصور می کرند که او به سادگی، خواندن و نوشتن را خواهد آموخت. اما اینگونه نشد. . برای نوشتن حتما لازم نیست به همه فنون ادبی و نگارشی مسلط باشی یا یک ادیب یا دانشمند باشی.ذهن و فکر و احساسات ما منبع نوشتن ماست.هر آنچه در خود داریم را بر کاغذ بیاوریم.نوشتن خود نوعی فکر است.گویا در حال است اج از معدن خود هستیم.معدن نوشتن سواد خواندن و نوشتن خط میخی ، امری رایج در عصر داریوش نبوده
هخا ان (بخش509)
پرویز رجبی در قسمت یادداشت های کتاب داریوش و ایرانیان می نویسد : " ... نبشته ی بیستون هم در چشم رس نیست و بیشتر دیگر نبشته ها هم در کاخ های شاهی محبوس هستند ، اما روی هم رفته و در نگاهی کلی ، مسءله این است که به سختی می توان گمان کرد که جز معدودی دبیر دیوانی ای. نهضت سوادآموزی در کشور سرانه چشم های 70 هزار نفر را به نعمت خواندن و نوشتن روشن می کند. هنر درس خواندن را بیاموزیم
استفاده درست از حواس پنجگانه، آرامش در فضا و آموختن روش های افزایش تمرکز، به درس خواندن کمک می کند

درس خواندن یک هنر است؛ این واقعیتی است که نمی توان آن را انکار کرد. درس خواندن به عنوان یکی از ستون های اصلی یادگیری، اصول و را ارهایی دارد که باید فراگرفته شود.
بدیهی است که درس خواندن با بعضی ا. این شغل هیچ تخصصی نمی خواهد. تحصیلات؟! خیر. در حد خواندن و نوشتن کافی است. تنها مهارتی که لازم است داشته باشید، سحرخیزی است. مطالعهبار ها شنیده ایم که دانشجو و یا همکاری می گوید: دیگرحال و حوصله خواندن این کتاب را ندارم یا هر چقدر میخوانم مثل اینکه کمتر یاد می گیریم یا ده بار خواندم و تکرار ولی باز هم یاد نگرفتم. براستی مشکل چیست؟ آیا برای یادگیری درس واقعا باید ۱۰ بار کتاب را خواند؟ مطمئنا اگر چنین باشد، مطالعه کاری سخت و طاقت فرسا است. اما واقعیت چیزی دیگر است. واقعیت آن است که این گروه از فراگیران، روش صحیح مطالعه را نمی دانند و متاسفانه در مدرسه و هم چیزی راجع به چگونه درس خواندن نمی آموزند. برای داشتن مطالعه ای فعال و پویا نوشتن نکات مهم در حین خواندن ضروری است تا برای مرور مطالب، دوباره کتاب را نخوانده و در زمانی کوتاه از روی یادداشتهای خود مطالب را مرور کرد. خواندن بدون یادداشت برداری یک علت مهم فراموشی است. روشهای صحیح مطالعه، مطالعه و یادگیری مزایای شیوه صحیح مطالعه: ۱- زمان مطالعه را کاهش می دهد. ۲- میزان یادگیری را افزایش می دهد. ۳- مدت نگهداری مطالب در حافظه را طولانی تر می کند. ۴- بخاطر سپاری اطلاعات را آسان تر می سازد. ۶ روش صحیح مطالعه ۱- خواندن بدون نوشتن: روش نادرست مطالعه است. مطالعه فرآیندی فعال و پویا است و برای نیل به این هدف باید از تمام حواس خود برای درک صحیح مطالب استفاده کرد. باید با چشمان خود مطالب را........... رفیق من سنگ صبور غم ها به دیدنم بیا که خیلی تنهام :)
+ رسما داریم از کف رفتگان میشیم خوب :) + استراحت در نیمه های شب در وسط درس خواندن برای یک امتحان عشق است عشق :) + به بعضیا هر چقدرم خوبی کنید نمیفهمن پس خودتونو خسته نکنید :) بعضیا هم ذاتا آفریده شدن برای انرژی منفی دادن و بدی بهت... شما توجه نکن... خوبا رو ببین و خوبیا رو... :) + چقدر دوستای . نمایش «عقل صورتی» از کودکی می گوید که نمی داند چگونه به دیگران نشان دهد مریض نیست و فقط دارد کمی فکر می کند. باید معلمان به پیش نیازهای نوشتن توجه کنند و از ابتدا اصول و تکنیک نوشتن را آموزش ندهند. امروز هم روزی از روزهای خداست و من آرامتر از دیروز و سرمست از تو می نویسم باز هم مثل همیشه برای نوشتن تو را بهانه میکنم چه لذت بخش است از تو نوشتن و چه زیباست برای تو نوشتن لحظه های بی تو بودن را با خیال تو سر می کنم و معتقدم دوری مانع از رسیدن نیست من هر شب به تو میرسم، هر ساعت، هر دقیقه، هرثانیه... وهر لحظه ای که به تو می شم تو را در کنار.


روش نوشتن و خواص دعای شرف شمس   نوشتن دعای شرف شمس که خواص بسیاری برای آن ذکر شده است ، آداب خاص و شرایط ویزه ای دارد از جنس سنگ تا نوع نوشتن و حتی رنگ جوهر نوشتن حرز شرف شمس. در این مطلب ازهرچی میخوای  ، متن دعا و راههای نوشتن شرف شمس را بررسی میکنیم. ترم های آموزش زبان کره ای شامل ترم های زیر می باشد. v ترم 1: 10 جلسه 1.5 ساعته (نوشتن،خواندن،مکالمات اولیه) v ترم 2: 10 جلسه 1.5 ساعته (نوشتن،خواندن،مکالمات اولیه) v ترم 3: شروع کتاب مقدماتی 1، گرامر،مکالمه،کتاب ی از sunmoon v ترم 4: ادامه ترم 2 گرامر،مکالمه،کتاب ی از sunmoon v ترم 5 ~ترم 8 : کتاب مقدماتی 2 و ادامه کتاب بروز از sunmoon کره جنوبی : مکالمه تخصصی و. تصویرنویسی چیست ؟ فریدون اکبری شلدره تصویرنویسی از دید شناخت واژگانی، یک بافت ترکیبی- اشتقاقی است که از سه ی (تصویر+ نویس+ی) ساخته شده و به معنای: نگاه به تصویر و نوشتن ِ آن چه از تصویر به ذهن برده ایم، نوشتنِ تصویر، نوشتن در باره ی تصویر، توصیف و تفسیر تصویر، نگاره نویسی، تصویرگزاری(یعنی گزارش نویسی از تصویر). بنابراین، تصویردر این . یک روانشناس کودک در رابطه با اختلال در نوشتن توضیحاتی ارائه کرد. ایران را مدرسه کنیمتعریف سواد در هر کشور متفاوت است، برخی ها به صورت کاربردی به ماجرا نگاه کرده و می گویند در کشورشان فردی باسواد خوانده می شود که در کنار خواندن و نوشتن مهارت ویژه ای هم برای کار خود به دست آورده باشد یا در تعدادی دیگر از کشورها فردی که بجز زبان مادری به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد با سواد نامیده می شود. در کشورمان باسواد این طور تعریف شده است: نیازی به هیچ مدرک نیست، هر فردی که اقرار کند توانایی خواندن، نوشتن و حساب ساده را دارد باسواد خوانده می شود. جالب اینجاست که طبق سرشماری سال ۹۰ و با توجه به این تعریف ۸۵ درصد مردم کشورمان باسود هستند. طبق تعریف جهانی یونسکو هر شخصی که بتواند به یک زبان بخواند، بنویسد و حساب کند باسواد است، این تعریفی عمومی در جهان است، البته برای این فاکتورها میزانی در نظر گرفته نشده تا هر کشور بر مبنای شرایط خودش آنها را تعیین کند به همین دلیل تعریف سواد در کشورهای مختلف متفاوت است. اما در آ ین تعریفی که از سواد یا آموزش پایه ارائه شده، سواد از دو جزء تشکیل شده است؛ جزء اول که ابزارهای سواد نامیده می شود عبارتند از: خواندن، نوشتن، حساب و حل مسائل، اما جزء دوم که محتوا خوانده می شود شامل دانش، بینش، ارزش و مهارت هایی است که.......... تصویر نویسی از منظر جناب اکبری مؤلف کتاب های درسی مهارت های نوشتاری و... تصویرنویسی چیست؟ تصویرنویسی از دید شناخت واژگانی، یک بافت ترکیبی- اشتقاقی است که از سه ی (تصویر+ نویس+ی) ساخته شده و به معنای: نگاه به تصویر و نوشتن ِ آن چه از تصویر به ذهن برده ایم، نوشتنِ تصویر، نوشتن در باره ی تصویر، توصیف و تفسیر تصویر، نگاره نویسی، تصویرگزار. نوشتن رئوس مطالب

یکی از مهارت های مفید برای یادگیری نوشتن رئوس مطالب است زیرا می تواند در خواندن و نیز در نوشتن بکار رود.

رئوس مطالب چیست؟

فهرست منظمی از عقاید و اجزا مرتبط به یکدیگر است؛این روشی است برای طبقه بندی اشیایی که به نحوی منتخب به یکدیگر شباهت دارند و سپس ارائه آنها به صورتی ساده است که به وضوح ارتباط داخل هر گ. ترجمه مقاله نشان دادن رابطه تفکر خلاقانه برای خواندن و نوشتن نشان دادن رابطه تفکر خلاقانه برای خواندن و نوشتن  ترجمه مقاله نشان دادن رابطه تفکر خلاقانه برای خواندن و نوشتن نشان دادن رابطه تفکر خلاقانه برای خواندن و نوشتن مقاله مقالات ترجمه شده دسته بندی علوم انسانی فرمت فایل docx حجم فایل 335 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 16 نشان دادن رابطه تفکر خلاقانه برای خواندن و نوشتن خلاصه این مطلعه نشان می دهد که فعالیت گسترده در زمینه خواندن و نوشتن مرتبط با کارایی خلاقانه بالا است. به طور کلی 196 دانشجوی در این مطالعه توسط تکمیل پرسش نامه و کاملا آزمون خلاقانه شرکت د. پرسش نامه در مورد کل دوره های انجام شده در سال تحصیلی، کل ساعات صرف شده برای خواندن، کل ساعات صرف شده برای نوشتن و اطلاعات پیش زمینه ای جستجو می کرد. نتایج نشان می دهد که دانشجویانی که زمان بیشتری را صرف خواندن و نوشتن می کنند به صورت مشخصی دارای کارایی بهتری براساس آزمون خلاقیت هستند. این مطالعه در این زمینه بحث می کند که امتیازهای خلاقیت به صورت امتیازات خاص برای ارزی هستند که به صورت مشخصی منطبق با دیدگاه های خواندن و نوشتن و مقدار زمان صرف شده برای خواندن و نوشتن است. مقاله سال 2012 ا یویر  ترجمه مقاله نشان دادن رابطه تفکر خلاقانه برای خواندن و نوشتن این جا نویسنده ها، یادداشت هایی از زندگی می نویسند؛ یادداشت هایی درباره ی خواندن، نوشتن، خو دن، خندیدن، دیدن، سفر و هرچیز دیگری که فکرش را ید. یک مدرس فرهنگیان اصفهان گفت: کنترل روان و اعصاب، حس آرامش و تسلط فرد به اعصاب در حوزه خواندن و نوشتن از جمله معجزه های گل بازی است. نمیدونم این ح و دوره ای که توش افتادم چیه ؟! ولی امیدوارم تهش یه پروانه ای چیزی بشم !
+ نجاتم بده .. + نوشتن چجوری بود ؟ افتادم تو خط عکاسی، چه بخوام چه نخوام .. وقتی به یه بُعدی بیش از حد بها میدی اون یکی بُعده انگار میره یه گوشه کز میکنه، باید برم منت کشی ش ! نوشتن یه چیز دیگه ست .. نوشتن یه شور عاشقانه ست ..
وقتی گوشهایی برای شنیدن و چشمهایی برای خواندن نباشد حرف زدن و نوشتن چیزی جز اتلاف وقت نیست... دیسل یا یا اختلال خواندن مشکل دیسل یا(dyslexia، مشکلِ خواندن، خوانش پریشی) این است که فرد در درست خواندن، یا سریع خواندن و درک مطلب مشکل دارد، و این ناتوانی با سن عقلی، هوشبهر، و شرایط درسی و تحصیلی مطابقت ندارد.
❄️کودک مبتلا به دیسل یا کلمات را تحریف می کند، به جای یکدیگر به کار میبرد یا کلا نمیخواند و صرفا مقداری از مطالب خوانده شد. اس ام اس این روزها نه حوصله ی خواندن دارم نه حوصله نوشتن این همه دلتنگی نه با خواندن کم میشود نه با نوشتن دلم فقط آغوش گرمت را میخواهد خواندن کتاب یکی از فعالیت های مهمی است که میزان فرهیختگی هر جامعه را تعیین می کند. حالا علم هم ثابت کرده است که خواندن کتاب های داستانی برای مغز بسیار مفید است،. ۳۷ سالگرد هجرت معلم دین برابرى و آزادى را بر رهروان او تسلیت مى گوئیم! خدا را سپاس که عمر را در خواندن و نوشتن گذراندم که بهترین شغل را در زندگی، مبارزه برای و نجات ملتم می دانستم و اگر این دست نداد، بهترین شغل یک آدم خوب، معلمی و نویسندگی است و من از هجده سالگی کارم این هر دو..و حماسه ام این که، کارم گفتن و نوشتن بود و یک کلمه را در پای. وارونه سازی تمایل به مع حروف و واژه هایی است که فقط از نظر جهت با یکدیگر تفاوت دارد.نظیر پ به جای س ، دور به جای رود ، زور به جای روز زار به جای راز . چپه سازی یکی دیگر از خطاهای منداول است نظیر م به جای ما است.خوانندگان ضعیفی که با این مشکل مواجه اند حتی ممکن است با برع نوشتن خود ( نوشتن آینه ای ) را تداعی کنند . وارونه سازی در خوانندگان م. نهضت سواد آموزیهفدهم شهریور امسال نیز، برای چهل و هشتمین سال متوالی، «روز جهانی سواد» در سراسر جهان گرامی داشته شد. پنج دهه ی قبل، زمانی که یونسکو با هدف تاکید بر اهمیت سواد بر کیفیت زندگی فردی و اجتماعی انسان ها، روز جهانی سواد را اعلام کرد، دنیا به شکل دیگری بود. آن زمان، تعداد بسیار زیادی از مشاغلی که امروز وجود دارند، وجود نداشت و ابزارهای ارتباطی، کاملاً متفاوت بود. با گسترش تکنولوژی های مدرن چاپ و صحافی، کتاب ها در تیراژی بالاتر و قیمتی پایین تر از گذشته، به سمت بازارهای مختلف روانه می شدند و دنیا بر این باور بود که «توانایی خواندن و نوشتن»، می تواند تا حد زیادی، بر «هیولای غول پیکر فقر و فساد و تبعیض» پیروز شود. امسال در حالی روز جهانی سواد را جشن می گیریم که دنیا تغییراتی جدی را تجربه کرده است. سهم بی سوادی در بسیاری از کشورها به صورت چشمگیری کاهش یافته است. اگر چه هنوز در سراسر جهان حدود هشتصد میلیون نفر، از توانایی خواندن و نوشتن، محروم هستند و حدود دو سوم این جمعیت را ن تشکیل می دهند، اما به نظر می رسد شمندان جهان، خوش بینی ک نه خود را به «کارکرد معجزه آمیز توانایی خواندن و نوشتن» از دست داده اند. انی که منافع بلندمدت دیگران را قربانی خواسته های خود می کنند، همگی بی سواد نیستند. بسیاری از آنها از بالاترین سطوح سواد (به معنای سنتی آن) بهره مند هستند. انی که مردم بی گناه را در............ «نت فلی » در ماه اکتبر بخش نوشتن و خواندن نظرات کاربران را در مورد های تلویزیونی و سینمایی برای همیشه مسدود می سازد. تضمین سطح بالایی از سواد خواندن و نوشتن تبدیل به اولویت بسیاری از ت ها در سراسر دنیا شده است. ولی آنچه اغلب فراموش می شود این است که بیش از یک نوع سواد وجود دارد و همه آنها در تحصیلات رسمی ب نمی شوند. در اینجا به انواع سواد اشاره می کنیم. سواد کشاورزی سواد کامپیوتری سواد تحلیلی سواد فرهنگی سواد بوم شناختی سواد عاطفی سواد مالی سواد کار. نوشتن بسم الله الرحمن الرحیم
برای خواندن لطفا به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: افراد بی سواد، روشندلان، یا افرادی که به هر دلیل قادر به نوشتن رای خود نیستند می توانند از فرد مورد اعتماد همراه خود برای نوشتن برگ رای استفاده کنند. رییس اداره نهضت سوادآموزی شهرستان عنبرآباد گفت::عباس ارغنده پیرمرد ۸۰ ساله عنبرآبادی همراه همسرش با حضور فعال و مستمر در مرکز یادگیری محلی سوادآموزی اقدام به تحصیل سواد خواندن و نوشتن کرده است. مهمترین جمله در زبان فارسی، مسلما "بابا آب داد " است. جمله به این معنی است که "بابا آب داد." وقتی ک ن ایرانی خواندن و نوشتن یاد می گیرند این اولین جمله است که به آنها یاد داده می شود. مهین قاسمخانی - خبرنگار: در گذشته بی سواد به فردی گفته می شد که توان خواندن و نوشتن نداشت اما امروزه واژه بی سواد معنای متفاوت تری پیدا کرده و چه بسا انسان های تحصیلکرده ای که این عبارت درباره شان مصداق پیدا می کند. مانند بسیاری از نوجوانان ده، دوازده ساله با خواندن داستان های پاورقی و پرسوز و گداز عاشقانه، به نوشتن علاقه مند شد و نخستین داستان های کوتاه خود را در مجلات «نگین» و «فردوسی» منتشر کرد اما فعالیت نوشتاری خود را با ترجمه ادامه داد و سال ها طول کشید تا دوباره به نویسندگی بازگردد. محورهای همایش محور اول (مبانی نظری و معرفتی خواندن) محور دوم (خواندن و لایه‏ های مدیریتی) محور سوم (خواندن و نهادهای فرهنگی) محور چهارم (خانواده و خواندن) محور پنجم (نظام آموزش و پرورش و خواندن) محور ششم (آموزش عالی و خواندن) محور هفتم (صنعت نشر و خواندن) محور هشتم (خواندن در محیط الکترونیکی و مجازی) گفتنی است علاقه مندان برای شرکت در همایش ملی خواندن، می توانند برای ب اطلاعات بیشتر و همچنین دسترسی به زیر محورهای همایش، به وب سایت همایش مراجعه کنند. گوش به ضربان قلب می تواند قدرت خواندن ذهن دیگران را افزایش دهد؟ مطالعات نشان داده است که این نوع گوش دادن , باعث تقویت توانایی بهتر درک دیگران می شود. آموزش خواندن ذهن دیگران با ضربان قلب آزمایشی در آ فورد بر روی ۷۲ داوطلب انجام شد از داوطلبان خواسته شد تا ضربان […] نوشته آموزش خواندن ذهن دیگران با ضربان قلب اولین بار در سلامتی پدی.