کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان بار دیگر در تهران

به نقل از خبرگزاریها در مورد کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان بار دیگر در تهران : کنسرت پردگیان باغ سکوت به ی کیهان کلهر شامگاه یکشنبه در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار شد. کنسرت پردگیان باغ سکوت به ی کیهان کلهر در پردیس سینمابهمن سنندج برگزار شد. «کیهان کلهر» نوازنده نامدار موسیقی ایرانی، شبانگاه یک شنبه ۲۶ دی، تصمیم ۲۴ ساعت قبل خود را تغییر داد و اعلام کرد برای برگزاری کنسرت به همدان خواهد رفت. کیهان کلهر، شبانگاه یک شنبه 26 دی، تصمیم 24 ساعت قبل خود را تغییر داد و اعلام کرد برای برگزاری کنسرت به همدان خواهد رفت. کنسرت شب گذشته کیهان کلهر و گروه موسیقی جَز رامبرانت با حضور علاقه مندان و هنرمندان حوزه سینما، تئاتر و ادبیات برگزار شد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد ی استان همدان گفت: مجوز برای اجرای کنسرت کیهان کلهر در 20 دی صادر و به تائید اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی نیز رسیده است/ کنسرت در زمان تعیین شده در همدان انجام خواهد شد. کیهان کلهر، نوازنده چیره دست کمانچه، روز 21 اردیبهشت در کالیفرنیا روی صحنه می رود. کنسرت کیهان کلهر نوازنده شناخته شده کمانچه و علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی در شهر ونکوور کانادا برای یک شب دیگر تمدید شد.  لغو کنسرت کیهان کلهر در همدان  خبرآنلاین /کنسرت کیهان کلهر در شهر همدان که قرار بود اول بهمن برگزار شود، لغو شد.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کانال رسمی کیهان کلهر در تلگرام، خبر داد که کنسرت «پردگیان باغ سکوت» در همدان به دلیل صادر نشدن مجوز، برگزار نمی شود.ادامه مطلب شب گذشته کیهان کلهر و حسین علیزاده با خانواده مشهدی که در اعتراض به لغو کنسرت ها 60 روزه ای را به دور ایران آغاز کرده اند، دیدار و گفتگو د. «کیهان کلهر»، موسیقیدان سرشناس و بین المللی ایران، مجموعه اجراهایی رایگان را برای موسیقی دوستان مشهر و زاهدان برگزار کرد. کیهان کلهر، پنجم و ششم اردیبهشت در تالار وحدت کنسرت برگزار می کند. بعد از رسانه ای شدن نامه انصراف کلهر از کنسرت همدان، تمامی مسئولان نهادهای مرتبط و حتی بعضا نامرتبط با برگزاری این کنسرت با او و تهیه کننده این برنامه تماس گرفتند و خواهان برگزاری این برنامه در همدان شدند. کیهان کلهر و تومانی دیاباته، نوازنده پرآوازه ساز کورا، سه مرتبه در آبان سال جاری و یک بار در آذر با یکدیگر روی صحنه خواهند رفت. یکی از ان موسیقی نواحی اسان، امروز عصر مهمان کنسرت کیهان کلهر در شهر تربت حیدریه ( اسان رضوی) بود. گروه «جاده ابریشم» همراه با کیهان کلهر در امارات کنسرت می دهد. کیهان کلهر با کنسرت «پردگیان باغ سکوت» بار دیگر در تالار وحدت روی صحنه می رود. در ادامه تور کنسرت «پردگیان باغ سکوت»، کیهان کلهر و گروه «راح روح» سی ام فروردین به رشت می روند. به دلیل همدردی و تألم با خانواده ی آتش نشان و جانباختگان مظلوم سانحه دردناک پلاسکو و به احترام عزای عمومی در تاریخ دوم بهمن ماه، کنسرت قزوین « پردگیان باغ سکوت » به زمان دیگری موکول خواهد شد؛ خیر عزیزم...خود کنسرت به نوبه ی خودش مسئله نیس مسئله اون تفکریه که حتی جریان ساده ای مثل موسیقی رو قبیح و حرمت شکن میدونه. من از این تفکر خیلی بیشتر از لغو کنسرت هنجارشکنانه ی کیهان کلهر تو مشهد میترسم! پ.ن:بعد دیدن مستند تبلیغاتی #کنسرت_مردم به خودم حق دادم بابت تخلیه اون حجم از عصبانیت با نوشتن این پست !
کنسرت کیهان کلهر - نوازنده کمانچه - برای دومین بار تمدید شد. برخی از هنرمندان در صفحات شخصی اینستاگرام خود برگزیده شدن گروه کیهان کلهر در فستیوال گرمی را به وی تبریک گفتند. آلبوم «sing me home» به س رستی یویوما و آهنگسازی و نوازندگی کیهان کلهر برنده جایزه ِگرَمیِ بهترین موسیقی جهانی در پنجاه و نهمین دوره این رویداد شد. با آغاز فصل تازه اجراهای زنده موسیقی، ۱۲ کنسرت موسیقی توانستند نظر مخاطبانشان را جلب کنند و تمام بلیت هایشان را به فروش برسانند. آلبوم «sing me home» به س رستی «یویوما» و نوازندگی «کیهان کلهر» توانست جایزه بهترین موسیقی جهانی را از آن خود کند نسیم قاضی زاده نوشته است کیهان کلهر امسال توانست موسیقی ایران را صاحب اسکار موسیقی و سال ٩٥ را… آلبوم «sing me home» به س رستی یویوما و نوازندگی کیهان کلهر برنده جایزه ِگرَمیِ بهترین موسیقی جهانی در پنجاه و نهمین دوره این رویداد شد. «کیهان کلهر»، موسیقیدان ایرانی و بین المللی که چندی پیش همراه با گروه «جاده ابریشم» و یویوما توانست جایزه گرمی را ب کند، در واکنش به حواشی ب این جایزه یادداشتی ارائه کرد. آلبوم «sing me home» به س رستی یویوما و آهنگسازی و نوازندگی کیهان کلهر برنده جایزه ِگرَمیِ بهترین موسیقی جهانی در پنجاه و نهمین دوره این رویداد شد. برخی از هنرمندان سینما و نه هنرمندان موسیقی سنیتی در اینستاگرام خود به برگزیده شدن گروه کیهان کلهر…
برخی از هنرمندان سینما و نه هنرمندان موسیقی سنیتی در اینستاگرام خود به برگزیده شدن گروه کیهان کلهر… کیهان کلهر (موزیسین سرشناس ایرانی و برنده جایزه گرمی) از در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران اعلام حمایت کرد. آلبوم «sing me home» به س رستی یویوما و آهنگسازی و نوازندگی کیهان کلهر برنده جایزه ِگرَمیِ بهترین موسیقی جهانی در پنجاه و نهمین دوره این رویداد شد. همشهری آنلاین- سید ابوالحسن مختاباد: کیهان کلهر از جمله اعضای گروه جاده ابریشم بود که به س رستی یویوما جایزه گرمی ۲۰۱۷ را در بخش موسیقی جهانی دریافت کرد. کیهان کلهر که به تازگی به همراه یویوما و گروه راه ابریشم برنده جایزه گرمی شده، با گروه رامبراند در آلمان اجرای مشترکی داشته که در «تابناک» می بینید و می شنوید.
کیهان کلهر، شبانگاه یک شنبه 26 دی، تصمیم 24 ساعت قبل خود را تغییر داد و اعلام کرد برای برگزاری… یکشنبه شب گذشته اولین جایزه ای که در مراسم گرمی اهدا شد به بخش موسیقی ملل (world ) اختصاص داشت و آلبومی که یکی از برجسته ترین هنرمندان زنده ایران یعنی کیهان کلهر در آن کمانچه نواخته بود، توانست گوی گرمی این بخش را تصاحب کند. موسسه موسیقایی «ساز و آواز» آذرماه سال جاری مجموعه آثار قدیمی کیهان کلهر نوازنده جهانی ساز کمانچه را در قالب یک آلبوم منتشر می کند. حافظ ناظری در صفحه شخصی خود با بیان و لحنی خاص گرمی کیهان کلهر را تبریک گفت. نسیم قاضی زاده نوشته است کیهان کلهر امسال توانست موسیقی ایران را صاحب اسکار موسیقی و سال ٩٥ را تبدیل به یکی از سال های ماندگار برای موسیقی ایران کند. کیهان کلهر و تومانی دیاباته ان کمانچه و کُرا، در جشنواره موسیقی مورگن لاند در بیمهاوس آمستردام به اجرای مشترکی پرداختند. پیش از این بخشی از این اجرا را در «تابناک» دیدید و شنیدید. اکنون بخش دیگری را می بینید و می شنوید. کیهان کلهر علاوه بر این که به جای یک روز، دو روز در رشت روی صحنه خواهد رفت، در ادامه، «پردگیان باغ سکوت» را به کاشان، شیراز، اصفهان و یزد هم می برد. شامگاه پنجشنبه 14 بهمن، نوای کمانچه، صدای غمناک کیهان کلهر و ترانه کردی «واران وارانه (باران بارانه)» فضایی غریب در تالار وحدت ساخت.

ئاسو آبدانان درود بر کلهر - نوازنده سرشناس ساز کمانچه در عرصه های بین المللی ..... کمانچه نوازی جانسوز کیهان کلهر - ئاسو آبدانان ... کمان
لینک های : پیش از این، در میان هنرمندان موسیقی ایران تنها محمدرضا شجریان و حسین علیزاده برای آلبوم های «فریاد» و «بی تو» به سر نمی شود، ک دای دریافت جایزه گرمی شده بودند و نام هیچ موزیسن ایرانی در میان برندگان جوایز گرمی (حتی به شکل گروهی) نبود اما کیهان کلهر این طلسم را ش ت. «کیهان کلهر» نام آشنای موسیقی ایرانی و نوازنده سرشناس سه تار و کمانچه از موسیقی دانان ایرانی است که آثار درخور توجهی با موسیقی دانان سرشناس بین المللی دارد. آثار او هم از چند جهت شایان توجه هستند، از نظر کمیت آثار، از نظر وجهه و شهرتِ دیگر موسیقی دانانی که در پروژه های مشترک با کلهر کار کرده اند یا کلهر با آنان کار کرده و از نظر مقبولیت آثار مشترک کلهر با موسیقی دانان بین المللی در آکادمی های شناخته شده و جوایز مورد توجه در صنعت موسیقی مانند جایزه گِرَمی.  پیش از شروع نگارش این نوشته، ایرانی به همراه «یویوما»، نوازنده سرشناس ویلنسل و گروه «جاده ابریشم»1 جایزه گرمی بهترین آلبوم در سبک موسیقی جهانی2 سال 2017 را برای آلبوم «با آواز مرا به خانه ببر»3 برنده شدند. هرچند پی رنگ و محور اصلی این نوشته مدت ها پیش از این رویداد طرح ریزی شده بود، اما برنده شدن این جایزه همان طور که دور از انتظار نیست، لبخندی شادی و رضایت را بر لب صدهاهزار ایرانی آورد.   کیهان کلهر و کمانچه و موفقیت های جهانی 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] البوم جدید کیهان کلهر بنام بخوان خانه من
البوم جدید کیهان کلهر sing me home با کیفیت 320 ,
new album keyhan kalhor – sing me home nama film البوم جدید کیهان کلهر sing me home البوم جدید کیهان کلهر sing me home
ادامه مطلب نوید محمدزاده، ثبت جهانی کمانچه در یونسکو را به کیهان کلهر و ایرانیان تبریک گفت. دستگاه سه گاه، یکی از هفت دستگاه موسیقی ایرانی در کنار شور، ماهور، همایون، چهارگاه و نوا است. این دستگاه بیشتر برای بیان احساس غم و اندوه کارکرد دارد و در اکثر ممالک ی سابقه دارد. کمانچه نوازی کیهان کلهر را در دستگاه سه گاه می بینید و می شنوید. آلبوم «sing me home» به س رستی یویوما و نوازندگی کیهان کلهر برنده جایزه ِگرَمیِ بهترین موسیقی جهانی در پنجاه و نهمین دوره این رویداد شد.
لینک خبر
کیهان کلهر که به تازگی به همراه یویوما و گروه راه ابریشم برنده جایزه گرمی شده، با گروه رامبراند در آلمان اجرای مشترکی در روتردام هلند داشته است. اجرای چار را از این برجسته کمانچه با همراه گروه رامبراند در «تابناک» می بینید و می شنوید.