کیفرخواست متهم پرونده مدرسه غرب تهران صادر شد رد اما تعرض تایید شد

به نقل از خبرگزاریها در مورد کیفرخواست متهم پرونده مدرسه غرب تهران صادر شد رد اما تعرض تایید شد : دو مرد که در پرونده های جداگانه متهم به تعرض شده اند، در دادگاه کیفری استان تهران در حالی محاکمه شدند که هر دو منکر اتهام خود شدند. پرونده سه مرد که متهم هستند به بهانه مسافرکشی به ط های خود تعرض می د، برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. رئیس کل دادگستری تهران از صدور کیفرخواست پرونده تعاونی اعتبار ثامن الحجج خبر داد و گفت: قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست پرونده صادر و با مجموعه بیش از ۹۰ جلد به دادگاه کیفری استان ارجاع شده است. سی امین نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اظهارنظر نسبت به پرونده ها و دفاع از کیفرخواست، روز یکشنبه بیست و چهارم بهمن ماه سال جاری به ریاست عباس جعفری ت آبادی دادستان تهران برگزار گردید.
رئیس کل دادگستری استان تهران از تعیین قضات ویژه در پرونده تعرض به تعدادی از دانش آموزان در مدرسه ای… ایسنا نوشت: رئیس کل دادگستری استان تهران درباره پرونده متهم ردیف دوم دادگاه بنیتا گفت: در خصوص آن دسته از اتهامات که در کیفرخواست صادره از ناحیه دادسرا عنوان شده بود حکم دادگاه صادر شد. دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: در رابطه با پرونده قورباغه مکران یک متهم دیگر دستگیر شد و هنوز کیفرخواست این پرونده صادر نشده است. یفرخواست پرونده فاطمه دختر ٤ ساله ای که چهارم دادماه امسال در است پارک کوهسار جان باخت صادر شد. رضا سلیمی؛ پرونده فاطمه ی درباره آ ین وضعیت و مراحل رسیدگی به این پرونده گفت: کیفرخواست متهم پرونده پارک کوهسار (پیمانکار پارک) با عنوان «بی مبالاتی در انجام وظایفی که منتهی به قتل شبه عمد فاطمه ی شد» صادر و پرونده برای صدور حکم به مجتمع ق. رئیس کل دادگستری استان تهران از تعیین قضات ویژه در پرونده تعرض به تعدادی از دانش آموزان در مدرسه ای در منطقه مرزداران تهران خبر داد. آرمان شرق: جعفری ت آبادی گفت: متهم تعرض به دانش آموزان، نزد ضابطان و قاضی دادسرا اقرار نموده که در یک نوبت های مستهجنی که در گوشی تلفن همراه خود داشته است را برای تعدادی از دانش آموزان پخش… اژه ای در پاسخ به سوال خبرنگار فارس که از وی درباره آ ین وضعیت پرونده حسین فریدون پرسیده بود، گفت: پرونده هنوز کیفرخواست نخورده و به دادگاه نرفته است. پرونده اتهامی چهار مرد که به صورت جداگانه متهم به آزار و اذیت دو زن شده اند، در دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت. دادستان تهران از بازداشت یکی از متهمان مرتبط با جریان انحرافی خبر داد و اعلام کرد تحقیقات در پرونده دکل های نفتی پایان یافته و کیفرخواست این پرونده به زودی صادر خواهد شد. دادستان تهران با اشاره به اینکه برای 150 متهم ناآرامی های اخیر کیفرخواست صادر شده گفت: 4 نفر در بازداشت هستند و عاملان اصلی باید به سزای اعمال خود برسند. به گزارش خبرنگار خبر فوری، پس از صدور کیفرخواست پرونده و ارسال آن به دادگاه کیفری یک استان تهران، رسیدگی وارد فاز جدیدی شد. پرونده در اختیار قضات شعبه کیفری قرار گرفت و برای متهمان تسخیری تعیین شد. بر اساس کیفرخواست متهم ردیف اول متهم به مبا در قتل است. سرانجام با انجام مقدمات قضایی در دادگاه، 20شهریور به عنوان زمان محاکمه تعیین شد. . م ع خانواده هاشمی گفت: کیفرخواست پرونده دکل نفتی صادر شده است و دیروز 200 صفحه کیفرخواست و قرار مجرمیت به من داده شد. نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اظهارنظر نسبت به پرونده ها و دفاع از کیفرخواست به ریاست عباس جعفری ت آبادی دادستان تهران برگزار شد.

چرا پرونده سعید طوسی نه ولی پرونده مدرسه معین آری؟ ظرف چند روز گذشته  پرونده آزار و اذیت تعدادی از دانش آموزان در مدرسه معین واقع در غرب تهران سروصدای زیادی در رسانه ها ایجاد کرد. اهمیت موضوع تا آن حد بود که معظم انقلاب شخصا دستور اکید بر پیگیری پرونده و اجرای حدود الهی در مورد متهم را صادر د. اما شاید در گوشه و کنار هایی شنیده شد مبنی بر اینکه چرا این روند در موضوع سعید طوسی و حواشی ایجادشده برای او طی نشد و چرا معظم له در پرونده این قاری قرآن دستور پیگیری را صادر ن د. محمد سرشار، مدیر شبکه کودک و نوجوان سیما و از فعالان رسانه ای، در این باره مطلبی را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و توضیحاتی ارائه کرد. در این مطلب آمده است: " چرا پرونده طوسی نه، چرا پرونده معین آری؟ بیشتر بخوانید http://javaninews.ir/%d8%af%d9% شعبه ۱۰۶۴ دادگاه عمومی جزایی تهران حکم غیرقطعی سیزده متهم یک پرونده به اتهاماتی از قبیل کلاهبرداری ، اء ، جعل را به تحمل ۷۱ سال زندان و ۳۰۰ میلیارد ریال جریمه نقدی صادر کرد.

به گزارش مهر، همزمان با اعلام شکایت اداره حقوقی بانک ملت و گزارش های واصله از سازمان بازرسی کل کشور و مرکز عملیات ویژه پلیس آگاهی ناجا علیه سیزده متهم ، پرو. رئیس کل دادگاهای عمومی و انقلاب تهران از صدور کیفرخواست پرونده موسسه آل کوثر خبر داد و گفت: میزان مبلغ مالباختگان 65 میلیارد و 944 میلیون و 819 هزار و 803 ریال است، متهمین این پرونده که در این موسسه با وعده سفر به کربلای معلی و عتبات عالیات از مردم وجوه دریافت کرده‎اند، هر چه سریعتر پول‎های دریافتی را به شکات بازگردانند. تسنیم نوشت: رئیس کل دادگستری استان گیلان گفت: رای پرونده قتل اهورا کودک ۳ ساله رشتی صادر و متهم این پرونده برای اتهام قتل به قصاص نفس محکوم شد. رئیس کل دادگستری تهران از صدور کیفرخواست پرونده تعاونی اعتبار ثامن الحجج خبر داد و گفت: این پرونده با بیش از ۹۰ جلد به دادگاه کیفری استان ارجاع شده است. جعفری ت آبادی از بازداشت یکی از متهمان مرتبط با جریان انحرافی خبر داد و اعلام کرد تحقیقات در پرونده دکل های نفتی پایان یافته و کیفرخواست این پرونده به زودی صادر خواهد شد. مطابق گزارشی که به دادستانی رسیده از روز واصل شدن این گزارش متهم را بازداشت و تحقیقات را آغاز کردیم. ایرنا نوشت: دادستان کل استانبول روز کیفرخواست 16 متهم کودتای نافرجام 15 جولای سال 2016 ترکیه را صادر و به دادگاه رسیدگی کننده ارائه کرد. رئیس شورای عالی قضایی دادگستری استان تهران از شکایت 15 نفر از اولیا در این پرونده خبر داد و گفت: تا کنون این تعداد از اولیاء شکایت کرده اند اما امکان دارد در هفته آینده افراد دیگری هم به تعداد شکات اضافه شوند؛ بنابراین اعداد و ارقامی که در رسانه ها مطرح شده فعلاً در پرونده مطرح نیست. شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع ارجاع گزارش و پرونده با حضور معاونان دادستان، س رستان نواحی دادسرای تهران و دادیاران ارجاع نواحی دادسرا به ریاست دادستان تهران برگزار شد. با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی صحت اظهاراتش در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. ایسنا نوشت: رییس شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران گفت: در مهلت قانونی رای متهم پرونده حادثه خیابان پاسداران صادر خواهد شد. سرنوشت بابک زنجانی متهم اصلی پرونده نفتی که حکم ش صادر، تایید، ابلاغ و حتی درخواست اعاده دادرسی اش هم رد شده، تا ۱۰ روز دیگر مشخص می شود.
بازپرس ویژه قتل دادسرای مشهد از صدور کیفرخواست پرونده قتل ندا دختر ۷ ساله خبر داد. به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی ایرنا، حجت ال والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه ای» روز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در جمع خبرنگاران افزود: شنیده ام که به آن دو متهم پرونده،مقداری تخفیف داده شده است.

وی درباره ادعای سعید مرتضوی مبنی بر اینکه بعد از ختم رسیدگی در شعبه نهم،پرونده اش به. حواشی پیش آمده در پرونده از جمله ادعاهای مختلف متهم، نحوه کشف جسد و لو رفتن متهم، ارتباط متهم با قتل دو زن جوان در سال های گذشته و از همه مهم تر واکنش جامعه به قتل دل اش آتنا این پرونده را به یکی از جنجالی ترین پرونده های جنایی تبدیل خواهد کرد. دادستان تهران در قالب کیفرخواست صادره برای دو متهم پرونده بنیتا گفت: تسبیب در قتل عمد، سرقت مقرون به آزار، ایراد صدمه بدنی به پدر کودک و رها طفل تنها بخشی از اتهامات آنان است. م ع یکی از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان از ارسال این پرونده تا دهم اسفندماه به دادگاه تجدیدنظر خبر داد. سخنگوی قوه قضائیه درباره آ ین جزئیات پرونده دانیال زاده گفت: این پرونده هنوز در دادسرا است، کیفرخواست آن صادر نشده و برای دادگاه ارسال نشده است.
مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران با اعلام جزئیات جدید از پرونده آزار دانش آموزان در مدرسه غرب تهران… رئیس دادگاه کیفری یک کرمان گفت: حکم مجازات متهم پرونده جنایت روستای جهان آباد شهرستان فهرج از توابع کرمان طی هفته آینده صادر خواهد شد. دادستان تهران در رابطه با آ ین وضعیت پرونده حادثه مدرسه ای در غرب تهران تاکید کرد: تحقیقات متنوع بوده چراکه مطالبی که اولیای دانش آموزان عنوان کرده اند باید بررسی شود منتهی امروز تحقیقات دیگری انجام شد… وریانی از صدور کیفرخواست پرونده موسسه آل کوثر خبر داد و گفت: میزان مبلغ مالباختگان 65 میلیارد و 944 میلیون و 819 هزار و 803 ریال است، متهمین این پرونده که در این موسسه با وعده سفر به کربلای معلی و عتبات عالیات از مردم وجوه دریافت کرده‎اند، هر چه سریعتر پول‎های دریافتی را به شکات بازگردانند. ایسنا نوشت: م ع یکی از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان از ارسال این پرونده تا دهم اسفندماه به دادگاه تجدیدنظر خبر داد. حکم قطعی متهم اصلی پرونده ا در وزارت ورزش وجوانان که دو سال پیش بازداشت شده بود، صادر شد. «ن. م» یکی از متهمان پرونده دکل گمشده نفتی که هم اکنون در سوئد زندگی می کند، به صورت غی محاکمه می شود. به گزارش خبر فوری و به نقل از تسنیم،سید محمود علیزاده طباطبایی م ع یکی از پنج متهم پرونده دکل نفتی اظهار کرد: قرار است سوم آذر ماه امسال در شعبه 1063 مجتمع امور اقتصادی به ریاست قاضی فضلعلی، جلسه رسیدگی به پرونده متهمان برگزار شود. این. مجری سابق شبکه خبری فا نیوز، رئیس جمهور را به تعرض به او در سال های گذشته متهم کرده است. در پی انتشار اخباری در برخی رسانه ها با عناوین «فرار بد ار بزرگ بانکی به خارج از کشور»، «درگیری یکی از مراجعین با بازپرس دادسرا» و هم چنین «تعرض به برخی دانش آموزان در غرب تهران»، دادستانی تهران در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص روند رسیدگی به این پرونده ها توضیحاتی ارائه داد. رئیس دادگستری استان تهران در رابطه با آ ین وضعیت پرونده مدیران کانال های تلگرامی اظهار داشت: کیفرخواست برخی از متهمان این پرونده صادر شده و به دادگاه ارسال شده است و تحقیقات در مورد سایرین ادامه دارد. دادستان دزفول خبر داد: دستگیری متهم یک پرونده با 350 شاکی دادستان عمومی و انقلاب دزفول از دستگیری متهمان پرونده شرکت تعاونی مهر زراعت کاران سبزآب خبر داد. احمد قهرمانی اظهار کرد: متهم الف. پ با تاسیس شرکت تعاونی مهر زراعت کاران سبزآب و با همکاری شهروندان، اقدام به تولید کرم کمپوست می کرد، اما بعد از مدتی و پس از دریافت سرمایه های شهر. م ع حمید فلاح هروی متهم ردیف سوم پرونده موسوم به فساد نفتی از محاکمه موکلش و دیگر متهم این پرونده در تیرماه سال جاری در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب خبر داد. رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به بررسی روان شناختی ۶ دانش آموز مدرسه ای در غرب تهران گفت: تشخیص تعرض تا حدود ۳ هفته بعد از حادثه قابل انجام است. رئیس کل دادگستری استان تهران می گوید برای یک سری دیگر از متهمان حقوق های نجومی کیفرخواست صادر شده و پرونده هایشان تازه از دادسرا به دادگاه آمده است.