گرد سفید در دفینه

به نقل از خبرگزاریها در مورد گرد سفید در دفینه : آدم ها ، بهتره بگم تقریبا خیلی از آدم ها حتی اگر گاهی اذییت کرده باشن بالا ه یه جایی یه نقطه سفید از خودشون نشون دادن . ازوقتی حال پام بد شد و هنوزم که کاملا خوب نشدم این نقطه های سفید بیشتر به چشمم اومدن . خیلی از آدم ها خیلی سفیدن و این سفیدی تو وجودشون دیگه نقطه نیست یک صفحه بزرگه ، بعضی ها هم با نشون دادن این نقطه ها بهم ثابت می کنن ک. این سنگ که در اکثر مسیرهای مال رو قرار میگرفت که به آن نام های مختلفی میدادند که یکی از اسم های آن معروف به سنگ بود
ساختار این سنگ به صورت برجی کوتاه بود که تا ارتفاع دو متر هم میرسید و رنگ این سنگ معمولا سفید بود و با دیگر سنگهای آن منطقه تفاوت داشت و بالای این سنگ آثار سم اسب یا را میگذاشتند . این آثار در زمان ساسانیان زیاد رواج داشت و از آن هم به عنوان مسیر یاب هم استفاده می د تا در مسیر مالرو قدیم گم نشوند .
دفینه موجود در این نوع آثارها در داخل خود سنگ است قسمتی که به صورت برجسته درآمده دفینه در همان قسمت است در اکثر این سنگها پله هم طراحی میشده و روی پله آثار جای سم را حجاری می د که در این صورت دفینه زیر همان پله است .
رنگ های اصلی :
آبی - قرمز - زرد

رنگ های روشن :
رنگ اصلی + سفید

رنگ های تیره :
رنگ اصلی + سیاه


ترکیب رنگها

قرمز + زرد = نارنجی
آبی + قرمز = بنفش
آبی+ زرد = سبز
سبز + مشکی = سبز لجنی
آبی + سفید = آبی آسمانی
قرمز + مشکی = زرشکی
( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )
زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای
نارنجی + قهوه ا. ساختمان «دفینه» در حال حاضر فقط مخزن است که البته مخازن زیرزمینی آن جایگاه نگهداری برخی از آثار تاریخی به حساب می آید. عبدالرضا رحمانی فضلی کشور روز پنج شنبه 5/6/94 همزمان با پنجمین روز از هفته ت از نزدیک درجریان پیشرفت پروژه بزرگ فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری قرار گرفت و گفت: فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری از پیشرفت بسیارخوبی برخوردارشده است، از این رو از تلاش همه دست اندرکاران این شرکت تقدیر و تشکر می نمایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فول. دوستان هر چقدر اطلاعاتتان در مورد باستان شناسی مانندکاربرد بناها و... بیشتر باشد مطمنا در تشخیص علایم کمتر اشتباه خواهید کرد و درصد موفقیتتان بیشتر خواهد شد و باعث خواهد شد از هزینه و وقت اضافی جلوگیری نمایید.علم باستان شناسی در بیشتر موارد مکمل خوبی است برای علم دفینه ی و اهمیتش هم در کمتر اشتباه نمودن و تمییز دادن علایم دفینه با . گنج ی با نشانه سنگ صندلی اگر در جایی که آرنج قرار می گیرید علامتی وجود داشته باشد احتمالاً روبروی سنگ باید یک برجستگی کوچک (تل خاکی) باشد که دفینه در داخل آن است اگر سنگ صندلی در داخل غار باشد و در اطرافش کنده کاری های گرد و دایره شکل باشد ، گنجینه یک حاکم یا رئیس در داخل ص ه های غار ، اتاق های مخفی وجود دارد که معمولاً در کف غار می باشد. دارکوب بال سفید منبع....پرندگان ایران دارکوب بال سفید اندازه دارکوب بال سفید 23 سانتیمتر است و از نظر اندازه شبیه دارکوب بزرگ و دارکوب سوری است، با این تفاوت که نر و ماده همشکل نبوده و شکل ظاهریشان نز با هم تفاوت دارد. از سایر دار کو ب های ابلق، به واسطه ی سفیدی بسیار بزرگتر خط بالی و رگه های پهن سفید روی شاهپرهای ثانویه متمایز می شود. همچنین از دارکوب سوری، به واسطه ی نوار سیاه حاشیه ی سرو گردن، و از دارکوب بزرگ، به واسطه ی سر و زیر تنه ی سفید روشن و لکه ی سفید روشن و لکه ی سفید گردن تمیز داده می شود. در پرنده ی نر، پس سر و زیر دم قرمز و پیشانی سفید است. شناخت علائم گنج و دفینه
۱ – در کنارش دفینه وجود دارد
۲ – علامت گمراه کننده و یا دفینه اش را برداشته اند
۳ – نشانه در وردی غار است بدون تله فیزیکی و بدون زهر
۴ – غار (تله فیزیکی) دارد به دیوارهای کناری دست نزن
۵ – در دوره روم توسط راه ن بعنوان نشانه دفینه ایی استفاده شده که در انبار و یا اتاق زیر زمینی مخفی شده است
۶ – نشانه دفینه راه ن است زیر نشانه را بررسی کن
۷- به جهت نشانه (دفینه اش را برداشته اند)
۸ – محل ملاقات راه ن
۹ – نشانه دفینه ایی که توسط دو نفر راهزن مخفی شده است
۱۰ – قبر جلوی نشانه است (نشانه دفینه است) خزینه و گنجینه اش مال راه ن است
۱۱ – نشانه دفینه سوگند خورده شده و بزرگی است ، یک متر سمت راست نشانه را بررسی کنید. آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, لاکپشت.چاه در گنج ی .سنگ کشتی.سنگ قایق..چهره انسان..علامت گنج.علامت دفینه تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
محل گنج و دفینه با علامت شیر علامت شیر نشان از یک دفینه شاهی می دهد و دفینه آن صد در صد یک خزانه یا یک سفید خانه هست در مسیر نگاه شیر به دنبال علامت بعدی باشید که در حقیقت مسیر راه را برای ادامه به شما نشان میدهد ممکن هست سنگی خاص بی د و یا تعدادی جو؛ن کوچک که داخل یکی از آنها یک فلش کوچک باشد به دقیت مسیر نگاه شیر را بررسی کنید تا آثار بعدی را بی د و به سمت آثار بعدی حرکت تا به یک تپه شاهی و محل دقیق سفیدخانه برسید .عمق حفاری آن تپه تا 25 متر هم میرسد.موفق باشید.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن,
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/

علامت مار یکی از علامتهای دفینه هست.در بعضی قبور هم از این علامت استفاده شده هست.در صورت عدم وجود قبر دفینه زیر دم یا زیر سر در عمق نه چندان زیاد وجود خواهد داشت. باید توجه داشت که سنگ هایی که قابل حمل هستند نماد بار نیستند و میتوانند نماد قبر باشند.
المؤمنین علیه السّلام در یکی از پیشگویی هایشان در مورد حوادث آ ا مان فرمودند: نزدیک ظهور قائم علیه السّلام مرگ قرمز و مرگ سفید و ملخ هائى در وقت و بى وقت که به رنگ خون هستند خواهد بود.
اما مرگ قرمز، مرگ با شمشیر است ، اما مرگ سفید همان طاعون است.
و در حدیث دیگرى فرمود: نزدیک ظهور قائم (عج ) سال هاى خدعه و حیله است که شخص راستگو دروغ گوید و دروغگو راست گوید و شخص حیله گر نزدیک شود.( الغیبة للنعمانى) یگان حفاظت میراث فرهنگی در یک اقدام فوری از ت یب موزه دفینه جلوگیری کرد. علت سفید شدن مو در سن جوانی علت سفید شدن مو در سن جوانی , علت سفید شدن مو در سن جوانی شاید شما هم با این تبلیغ در بازار که با ید فلان محصول بهداشتی حتماً موهای سفید تان از بین می رود روبه رو شده باشید، باید به طور کلی چنین مسئله ای را تکذیب کرد ، زیرا تاکنون چنین محصولی کشف نشده و تنها این موارد کلاهبرداری بوده و نباید به آن توجه نمود. در باور عمومی سفید شدن مو یعنی این که فرد پیر شده است اما به طور کلی می توان گفت که این احتمال وجود دارد که شخصی جوان بود اما دارای موهای سفیدی بر روی سر خود باشد. سفید شدن زودهنگام ممکن است از قبل از 20 سالگی به وجود بیاید ، عامل اصلی به وجودآمدن سفیدی زودرس ژنتیکی بود و برخلاف تصور اکثر مردم که استرس و نوع زندگی عصبی را عامل آن می دانند ، فرد هیچ گونه دخل و تصرفی در آن نداشته و می توان گفت تاکنون درمان خاصی برای آن به وجود نیامده است. عوامل دیگری مانند کمبود ویتامین ب 12 و یا کمبود آهن می تواند در سفیدی زودرس موها تاثیر داشته باشد اما میزان آن نسبت به عامل ژنتیک بسیار کمتر بود و قابل مقایسه نیست. عوامل دیگری هم در سفیدی زودرس موها موثر می باشند که البته در مقایسه با مسئله ژنتیک، کمتر اتفاق می افتد ، ممکن است موارد دیگری مانند مصرف دخانیات، بیماری تیروئید و همچنین کمبود روی باعث شود که شما دچار سفیدی زودرس شوید. در آ تنها نکته مثبتی که می توان به چنین افرادی گفت این مسئله می باشد که موهای سفید در اکثر موارد دارای ماندگاری بیشتری نسبت به دیگر موها بوده و ممکن است تا آ عمر بر روی سر باقی بماند. منبع: www.poostnews.com - www.hidoctor.ir - www.thaihealthonline.com رنگ گنج و دفینه شاید برایتان جای سوال باشد که چرا این عنوان را برای گنج و دفینه و عتیقه انتخاب . در گنج ی و کاوش دفینه حتما به ظروف قیمتی از جنس طلا برخورد می کنید لذا شناخت رنگ مختلف طلا می تواند کمک رسان باشد و دفینه و گنج یاب خوب به این امور توجه می کند: تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
رنگ های مختلف طلا طلای سبز: در صورت ترکیب ف ات طلا و روی، طلای سبز حاصل می شود. طلای سفید : این نوع طلا در حقیقت ترکیبی از ف ات طلا، نیکل، پالادیوم، نقره و روی است.(در این قسمت منظور از طلای سفید، پلاتین نمی باشد) ف پلاتین که با نام طلا سفید شهرت پیدا کرده است در حقیقت خا تری رنگ بوده، از همین جهت برای سفید و درخشان نشان دادن آن از یک روکش رادیوم بر روی طلا استفاده می شود. بعد از مدتی در صورت از بین رفتن این روکش، رنگ خا تری رنگ طلا سفید (پلاتین) نمایان شده و می بایست آن را مجددا روکش کرد.(این مدت بین ۱۲ تا ۱۸ ماه می باشد)

علاوه بر طلا، ف نقره نیز بسیار نرم می باشد و به سادگی می تواند دچار آسیب دیدگی شود. از این جهت این ف را با مس ترکیب کرده تا استحکام آن بیشتر شود.
درجه خلوص نقره را با واحدهایی از هزار قسمت می سنجند.

ف نقره در تماس با ا ید گوگرد موجود در هوا یا عرق بدن، دچار تیرگی می شود و لذا باید آن را مجددا پرداخت کرد. بردیا فوق العاده زیااااااااااااااااااد به رنگها علاقه داره بطوری که رنگ همه چیز رو می پرسه مثلن خفاش چه رنگیه ؟؟؟؟ مارمولک چه رنگیه ؟؟؟؟؟؟؟ یک روز که آدرینا مشغول نقاشی بود بردیا رنگ سفید و برداشت و گفت مامان این سفیده ؟؟؟؟ گفتم آره مامان سفید مریضه :( چون رنگ نداره رنگ آبی مال پسراس ( آبی آسمونی و سرمه ایی رو درست تشخیص میده ) رنگ سی. سفید مهر یا سفید امضا ورقه ای است که به صورت سفید و خالی از متن، به امضا یا مهر شخصی رسیده است و طبق توافق قبلی باید مندرجاتی در آن قید شود. غیرت یعنی تو فقط برای منی نگاهت خنده هایت صورت ماهت با ق زیبا از بیدهای پریشان تا بروی شانه ات و آن لباس سفید درخشان تنت رونماها داده ام بانو این جشن حراجی نیست بانوی زیبای من! مرد پیروز این میدان تنها یک نفر است من برای تو تو برای من فقط! چادر ابریشمی سفید می شود برای تو قلب پاک مهربانی هم برای من من برای تو تو برای من خدا برای ما امشب. کتابهای ترکی یکی از موردهایی که باعث شده ی ری آدمها ادعای کارشناسی دفینه کنند همین کتابهای ترکی هستند.این کتابها حاصل تَوَهُم و دروغ پردازی نویسندگان این کتاب هست که متاسفانه با ترجمه این کتاب در ایران تیشه به افکار انی شده که دنبال دفینه هستند. انی که با حفظ چرندیات کتابهای ترکی ادعای کارشناسی میکنند یا واقعا ناآگاه هستند و یا وا. علامت پنجه سگ در عتیقه و دفینه ی در دفینه ی ، علامت پنجه سگ یا گرگ، یکی از نماد های یونانی بوده و در مزارها و یا سنگ قبرها یافت نمی شود. بیشتر بر روی تخته سنگ ها و به شکل برجستگی مشاهده می شود. رد پای گرگ به صورت نادر، بر روی دیوارها نیز کار شده است.
در دفینه ی ، نماد پنجه سگ به چه چیزی اشاره دارد؟
پنجه سگ، در آن ناحیه به یافته شدن یک . کشف محل گنج و دفینه با علامت سگ
سگ نگهبان دفینه هست در اطراف این تندیس چشمه میخواهید که سمت غروب این چشمه یک تل خاکی سنگی و یا یک درخت شمع سوز میخواهید که در گذشته مردم آن را زیارت می د اگر درخت یافتید دقیقا آ درخت را تا 5 متر و اگر تل یافتید دقیقا وسط و مرکزی ترین نقطه آن را تا 5 متر بکاوید. آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, قلعه.برجک نگهبانی.دفینه قلعه.لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر ..علامت سگ تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
توپ سنگ در گنج و دفینه ی
نمادها و نشانه های گنج و دفینه در ایران فراوان است و تنوع علائم دفینه گاهی موجب گمراهی گنج یابان به ویژه دفینه یابهای آماتور و تازه کار می شود و با عملی نادرست اقدام به ش تن و نابودی گنجینه ها و آثار تاریخی می کنند . یکی از این موارد توپ سنگ ها یا سنگ های گردی که نسبتا بزرگ می باشند و در برخی مناطق ایران مشاهد. محل گنج و مکان دفینه با ترازو نشانه دفینه تجار و یا اصناف است که معمولا دفینه با ارزشی می باشد. هر دو کفه آن برابر نیست؛ دفینه در طرف سنگین تر می باشد. اگر هر دو طرف به نظر برابر بیاید، اگر در زبانه ترازو دقت شود طرف سنگین تر پیدا خواهد شد. زبانه به هر طرف که مایل باشد، در آن جهت باید کاوش را انجام داد. با توجه به نظری دیگر، سنگی که نشانه ترازو در آن پیدا شده خیلی کم می باشد. در کنارش نشانه های دیگری می تواند باشد.

نظری دیگر: نشان ترازو بیشتر در اطراف شمالی ض ه ها اعمال می شود. تا اینکه جلبک گرفتن و پوشانده شدنش راحت باشد. در سنگ یافت شده دفینه وجود دارد. در بالای سنگ ممکن است منبع آبی وجود داشته باشد. منبع آب با پیچش هایی ممکن است به پایین بیاید. در مقابل نشانه ممکن است رودخانه یا پل وجود داشته باشد. اگر در های نشانه آسیاب وجود نداشته باشد دفینه ای هم وجود نخواهد داشت.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن,اکپشت.سنگ لاکپشت.سنگ کشتی.سنگ قایق..چهره انسان..ترازو در گنج ی
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
توپ سنگ در گنج و دفینه ی
اکثر حفاران در کنار قلعه ها این نماد را پیدا میکنند و سریع اقدام به ش تن این آثار میکنند البته به این عنوان که شاید داخل آن دفینه ای باشد ولی به همین راحتی که فکر میکنند نیست این آثار ح های مختلف داردو نمیشود گفت حتما برای دفینه کارگذاری شده مگر در شرایطی خاص در صورتی که طبق ع این علائم روی سنگ حجاری شده باشند معنی دفینه نیست و فقط هنر خود را به نمایش گذاشته اند و نماد قدرت و جنگ آوری در گذشته بوده است . ولی اگر سنگ به همان صورت گرد و روی آن سوراخی به صورت گرد و به اندازه یک بند و حتی بزرگرتر به صورت گرد و به قطر 10 سانت بود و در طرفی دیگر جای پنجه دست داشت در این صورت میتوان گفت برای دفینه طراحی و کارگذاری شده اگر سوراخ به صورت چندتایی و حتی تکی بود مقداری اشیاء قیمتی داخل آن نهفته است ولی اگر سوراخ همراه با جای پنجه آدم بود قضیه به طور کل فرق میکند و اینبار دفینه در زیر سنگ وجود دارد و جای پنجه به این منظور است که یعنی باید سنگ را با دست جابجا کنید . که در این صورت دفینه یا به طور مستقیم زیر سنگ است و یا تونلی در زیر سنگ باز میشود که به قلعه نزدیک آن راه دارد که دفینه در زیر قلعه وجود دارد . تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
محل گنج و مکان ی دفینه با جغد
جغد با توجه به ساختارش در ابه ها زندگی می کند. مخفی گاه هایش غارها و ابه ها می باشد. برای یک دفینه یاب، این اطلاعات می تواند سرنخ باشد.
از طرفی در افسانه یونان، نماد شهر آتن، جغد صلح، نشان از زکاوت و استراتژی نیز می باشد.در بعضی از پولهای نقره ای یونان ع جغد وجود دارد.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سن. محل دفینه و مکان گنج قلعه ها سئوال کاربر : با سلام و خسته نباشید، یک قلعه قدیمی ،که از روی یک کوه تا پایین آن تشکیل شده از خانه های سنگی که دیوار بعضی از خونه ها هنوز مشخصه ، از قلعه که پایین میای میرسی به یه زمین صاف و هموار که تعداد زیادی قبر گبری در آنجا وجود دارد ،اما وقتی که میری به طرف قلعه جای که زمین هموار توام میشود به یک تپه میرسی که در کنارش یک سنگ وجود دارد که شکل یک آدم روی آن رسم شده ، و در بالای کوهی که قلعه روی آن ودور آن واقع شده دو تا حوض ساروجی وجود دارد ، یکی سمت شرق که کمی بزرگتر از دیگری ست و یکی هم سمت جنوب که به شکل تنور هستش ،میخواستو بفهمم چیزی هست یا نه ؟ پاسخ : سلام قلعه ها اسرار زیادی دارند و دفینه های بسیاری دارند از دفینه های سردستی بگیرید تا خزانه اصلی که حد اقل 50 متر زیر قلعه هاستند با پله های بسیار سخت و سردابه ایی .از دفینه های سردستی می توان به همین دفینه های کف حوض اشاره کرد .دفینه زیر برجکهای نگهبانی البته نه همشون یک حساب و کتاب هندسی خاص دارند .و چند جای دیگه اشاره کرد .آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, قلعه.برجک نگهبانی.دفینه قلعه.لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر . تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
کشف محل دفینه با نشانه مشت

این سنگ نماد مشت دست چپ است و در ح حمله قرار گرفته است و میخواهد به روبرو ضربه بزند در تپه روبرویی این سنگ بدنبال علامت دوم باشید و ببینید که این مشت میخواد به چی ضربه بزنه.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, قلعه.برجک نگهبانی.دفینه قلعه.لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر ..علامت سگ.مشت دست.علامت مشت.مشت دست در گنج ی تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
نشانه ن در گنج و دفینه
این نماد بیشتر در روی ص ه ھا حکاکی میشود که معنی خاصی ندارد و بیشتر به منطقه شکار اشاره دارد و نشان دھنده محل شکار درباریان بوده ولی اگر به صورت تندیس باشد کاملا ع قضیه است و نماد کامل دفینه است ن حیوان با عظمتی است و این نماد بیشتر متعلق به ت میباشد که در آن زمان برای نشان محل دفینه از آن استفاده شده است و بھ صو. مکان ی گنج و محل دفینه با علامت فیل

از اشکال و نشانه های فیل بیشتر در زمان آشوریان استفاده شده است.در آن زمان به عنوان نماد قدرت و اراده پادشاهی و همچنین نماد ثروتمندی استفاده شده است. این نماد ها بیشتر برای نقره سازی ها و این چنین مکان هایی مشاهده شده. کمی سخت می باشد ولی همیشه دفینه اش سنگین و زیاد است، تلاش و صبر می طلبد.
اگ. نشانه جغد در گنج و دفینه ی جغد با توجه به ساختارش در ابه ها زندگی می کند. مخفی گاه هایش غارها و ابه ها می باشد. برای یک دفینه یاب، این اطلاعات می تواند سرنخ باشد.
از طرفی در افسانه یونان، نماد شهر آتن، جغد صلح، نشان از زکاوت و استراتژی نیز می باشد.در بعضی از پولهای نقره ای یونان ع جغد وجود دارد.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن,لاکپشت.عصا در گنج ی .علامت عصا..ترازو در گنج ی .پنجه سگ در گنج ی .جغد.جغد در گنج ی .
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/

کشف دفینه و گنج زیر درخت
همانطور که می دانید یک از نمادهایی که برای دفینه مورد استفاده قرار می گرفت درختان بودند درختانی چون بلوط، گز،افرا،آزاد و از این دست درختان . به خاطر عمر بالای این درختان در بسیاری از نقاط ایران از درخت به عنوان نشانه گنج یا دفینه استفاده می د. برای پیدا گنج درخت این نکته کلیدی را بدانید که هرگاه سخن از دفینه پای درخت آمده فقط و فقط دقیقا زیر درخت را بکاوید و به هیچ عنوان به دنبال دفینه در اطراف درخت نباشید . اگر دفینه ایی در اطراف درخت باشد حتما در نسخه و سند نوشته می شود که مثلا ده گز به سمت آفتاب درآمد و یا هیجده یارد به سمت قبله (بعد از ) را بکاوید. در غیر این صورت دفینه دقیقا در آ درخت قرار دارد که از کنار درخت باید بکاوید و به شکل پلکانی به زیر درخت بروید. البته ریشه ها مزاحم هستند ولی باید از آن عبور کنید. . فقط در یک مورد باید از درخت کمی فاصله بگیرید برای درختانی که روی شیپ تپه کاشته شدند به خاطر بالا رفتن وزن درخت کمی به سمت پایین تپه حرکت می کند که در این مورد باید از بالای درخت به سمت پایین حفاری شود... تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
نشانه فیل در گنج و دفینه
از اشکال و نشانه های فیل بیشتر در زمان آشوریان استفاده شده است.در آن زمان به عنوان نماد قدرت و اراده پادشاهی و همچنین نماد ثروتمندی استفاده شده است. این نماد ها بیشتر برای نقره سازی ها و این چنین مکان هایی مشاهده شده. کمی سخت می باشد ولی همیشه دفینه اش سنگین و زیاد است، تلاش و صبر می طلبد.
اگر چه نشان فیل در بیشتر مدنیت ها به عنوان نقش و نگار زینتی استفاده شده است ولی به عنوان نشانه دفینه نیز از آن استفاده شده است. مثل شیر و که تمثیل کننده هستند، فیل هم قدرت، ریاست، پایداری و سرعت را تمثیل می کند. مغرور و قابل اعتماد و با حیثیت می باشد.
متفاوت از شیر و نیست و نشانه قبر هم می باشد ولی در بیشتر مدنیت ها نشانه زینت و دفینه می باشد.
نشان فیل روی سنگ بزرگی مثل خودش خواهد بود و گنج بزرگی در آن می باشد. جهت دید عاج های فیل و دمش (اگر داشته باشد)در رمزگشایی به ما کمک خواهد کرد.
آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, قلعه.برجک نگهبانی.دفینه قلعه.لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر ..علامت سگ.ضربدر..سنگ فیل.فیل تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
پاسخ فرید باقری ارسال شده توسط مشترک وبلاگ: آقای امینی درود، امینی هستم از اصفهان کد اشتراکمو فراموش !
چند وقت پیش دو تا سنگ گرد که تو یه کوزه کوچک بود پیدا میخواستم ببینم احت هست وسط اونا سنگ باارزشی باشه؟ سنگ نشانه دفینه فرید باقری جناب آقای امینی، اولا از روی شماره اتان، شما را شناختم و نیازی به کد اشتراک نیست و در مورد سو ان هم باید عرض کنم که اولا امکان وجود الماس در داخل یکی از سنگها وجود دارد و بهتر آن است که توسط سی تی اسکن، داخل آنها بررسی گردد، چنانچه داخل آنها یک نور سفید هم مشاهده شد، شک نکنید که الماس میباشد (زیرا الماس سایه ندارد!) و اما این یافته شما خود نشانه و راهنما بوده و متاسفانه شما به موضوع دقت ننموده اید! چرا که اگر به شکل و ح سنگ بنگرید، مشاهده می نمایید مانند دو مکعب تراشیده شده اند و نشانه دو اتاق در زیر کوهی که احتمالا شما این کوزه را در دامنه آن یافته اید وجود دارد و از علائم دوره ی می باشد. برای یافتن محل دقبق دفینه اصلی، باید به ح قرار گیری کوزه و دهانه آن دقت نمایید تا به هدف دست ی د. توجه داشته باشید که معمولا این قبیل نشانه ها دارای دو مار نگهبان به رنگ سنگهای درون کوزه می باشند و این دفینه دارای طلسم می باشد. یافتن مکان گنج و دفینه در غارهای ساروجی
یکی از مسائل مهم در گنج و دفینه ی برخورد با ساروج در مکان دفینه و محل گنج است که در اینجا روش باز در پلمپ شده غارهای ساروجی آمده است.
ساروج+در ساروجی+در پلمپ شده+غار پلمپ شده+گوردخمه+کتراک+ تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
تن بال :
بازی ten ball با ده توپ بازی می شود که از 1 تا 10 شماره گذاری شده و یک توپ سفید اصلی ، این توپها به صورت صعودی به نسبت شماره شان بازی می گردند و برای برقرار یک ضربه قانونی ، توپ با کمترین عدد را باید با توپ سفید زد. اگر در موقع break توپها، توپ 10 پاکت شود، این توپ دوباره به بازی بازگشت داده می شود و بازیکن به بازی ادامه می هد. در هر ضرب. کتاب چشم طلایی ویرایش جدید، اطلاعات و تجربیات جدید ( مرجع بسیار کامل کنج ی ) کتاب اسرار نشانه ها، کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم و نشانه های دفینه و گنج ی کتاب اسرار نشانه ها کاملترین مرجع رمز گشایی علائم دفینه ، کاملا رنگی ، فهرست مطالب از نظر حقوقی دفینه چیست ؟ قبل از هر چیزی نشانه های دفینه را بشناسیم نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی میشوند تجربیات جدید در خصوص گنج ی آموزش روش های صحیح انجام مراحل پنج گانه گنج ی معانی آثار و علائم دفینه و گنج ...
دریافت فایل نشانه نعل اسب در گنج و دفینه ی نمادها و نشانه زیرخاکی و دفینه در حفاری و کشف عتیقه فراوان است این نمادها گاهی حیوانی و جانوری و زمانی برگرفته از اجزای مربوط به جانوران است برای نمونه نعل اسب یکی از نشانه های پرکاربرد در گنج و حفاری دفینه است که در اینجا بررسی می شود.
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (. مکان گنج و دفینه با علامت چشمه آیا این چشمه که سنگهای داخل آن گرده دارای دفینه هست ؟ این سنگها فی نفسه فاقد ارزش هستند و جزو آثار دفینه محسوب نمیشوند ولی با توجه به خاص بودن این پدیده در منطقه و منحصر به فرد بودن این چشمه میشود از این چشمه به عنوان نشانه دفینه استفاده کرد . بررسی کنید که آیا درخت قدیمی در اطراف چشمه دارد یا خیر اگر دارد زیر آن را تا سه متر بکاوید و یا اینکه در دو جهت اصلی قدیم یعنی طلوع و غروب آثار دوم دیگری مثل سنگ خاص یا تل کوچک . چندتا درخت افرا داره ولی یکی از درختها ی افرا هم از همه بزرگتره هم روی تنش بعداز دومترتبدیل به چهارشاخه بزرگ میشه که در طرف طلوع افتاب قرار داره که یک طرف درخت زمینش دومتر با سطح بالایش ارتفاع داره انگار که در روی یه تپه دومتری باشه.گنج, گنج ی , زیرخاکی, دفینه, دفینه یاب, تله, تله مکانیکی,تله های دستی, تله های اسیب زن, تله در راه گنج, تله در دفینه, دام در زیرخاکی,.علامت . .سنگ .نماد . سنگ. نر در گنج ی .چشمه. تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
مجسمه انسان در گنج و دفینه ی تندیس انسان خو ده به پهلو در گنج ی دارای چند نظریه هست یکی اینکه به جایی که نگاه میکند باید تپه ایی باشد که دفینه داخل آن تپه در عمق پایین قرار دارد ولی نظریه دیگر و کامل تر دیگری نیز هست... آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, ارسال توسط بابک.لاکپشت.سنگ لاکپشت.سنگ کشتی.سنگ قایق..آدمک.مجسمه آدمک خو ده. تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
نشانه زن در گنج و دفینه جهتی را که زن نشان می دهد باید بررسی شود. باید به دست و انگشتان زن دقت بیشتری چون ممکن است جهتی را نشان بدهند. به احتمال زیاد دفینه آن مربوط به جواهرات ن می شود. چنانچه زن حامله باشد و با دست به شکم خود اشاره کرده باشد ابتدا نگاه کنید نگاهش به کجاست ، اگر به طرفی که نگاه می کند یک سنگ گرد وجود داشت بار داخل یا زیر . منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... طلسم در دفینه ی چیست ؟
در دفینه ی این دورغ های شاخ دار را رها کرده از عقل و فکر خود استفاده می کنیم . و فعالیت خودمان را با حقایق علمی شروع کنیم. به جای اینکه یک انسان مسلمان مثل یک بت پرست متحجر، رفتار کند ، باید بیشتر کار کند ، کار مان را هر روز باید مدرن تر کرده و این را مثل یک وظیفه برای خود بدانیم و باید اینطور رفتار . اگر به باست. هرج و مرج و نابسامانی در کاخ سفید با استعفای گری کوهن بیش از پیش شدت گرفته و شکایت بازیگر های غیر اخلاقی از ترامپ نیز به دردسرهای کاخ سفید افزوده است. هواکش خزانه یا هواکش تونل گنج و دفینه
دقت کنید که ما اصلا چیزی به نام هواکش خزانه نداریم و تمامی خزانه ها کاملا پلمپ شده هستند و کوچکترین درزی برای سفید خانه ها یا خزانه ها وجود ندارد چون باعث ف ات می شوند ولی هواکش هایی که گاها دوستان در مسیر پیدا میکنند همه مربوط به تونل های منتهی به اتاق خزانه می باشد.
حالا چرا از هواکش استفاده می شد ؟
به دو دلیل از هواکش برای مسیر های طولانی تونل ها استفاده می شد اول به خاطر ورود هوا برای کارگرانی که تونل حفر می د و دوم به خاطر صاحب مال که برای مراقبت و گاها کم و زیاد مال به خزانه وارد می شدند .بنابر این زمانی هم از هواکش استفاده میشد که طول تونل بیش از 15 الی 20 متر بوده باشد.لذا دوستان این هواکش ها را به خزانه و سفید خانه ها ربط ندهند.گنج ی .تونل گنج.هواکش خزانه.هواکش سفیدخانه.راهروی گنج.تله مکانیکی تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
گاهی ممکن است سفید شدن مو ها به دلایل مختلف زود تر از موعد خود رخ دهد. این سفید شدن به علل مختلف از جمله فشار های عصبی و یا برخی بیماری ها رخ دهد. رنگ می تواند درمانی موقت برای سفید شدن مو ها باشد اما اگر به دنبال راه حلی قطعی هستید […] بقعه آقا سید محمد معروف به سفید آستانه در مسیر جاده لنگرود به رودسرقرار دارد.از مسیر رودسر به سمت لنگرود که بیایید،گنبدی زیبا در آسمان لنگرود جلوه نمایی می کند و از نکات جالب توجه آن این است که این بقعه در وسط خیابان و در بلواری واقع در کیاکلایه لنگرود واقع شده است و توجه هرمسافری را به خود جلب می کند. کشف محل گنج و دفینه با دو لاکپشت شما با دو سفید خانه روی هم دیگه مواجه هستید البته در عمق پایین شاید تا پانزده متر ولی این مکان شما دارای یک تونل ورودیه که در سمت آفتاب درآمد این لاکپشت وجود داره اگر مکان شما خاکی باشه تا فاصله هفت الی ده متری لاکپشت به سمت طلوع هست که باید مکان را پیدا کنید که معمولا دارای یک نشانه مثل یک تختگاه یا یک تورفتگی زمین هست ولی اگر سنگیه زیر یک سنگ خاص و بزرگ که باید زیر سنگ را کار کنید به عمق نهایتا 4 الی 7 متر .ورودی تونل با سنگچین پلمپ باشه بعد از باز تونلی دارید که پر از خاک نرمه و با حدود چهل پله به دوتا اتاق دو طبقه برسید.البته اگر درخت قدیمی داره زیر درخت را برای تونل بکاوید .موفق باشید تله داره و در مسیر تونل احتمال وجود استخوان جمجمه حیوانات چون خوک و سگ و دندان حیوانات داخل خاک نرم نیز هست. اگر به جسد نیم تنه رسیدید زیرش تله هست موفق باشید.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن.لاکپشت.سنگ لاکپشت.سنگ محراب. اکپشت تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
مکان دفینه و گنج با سنگ گراز
نه به سمت فلش شما یک استل میخواهید ( حوضچه کوچک که آب چشمه یا بارون در آن جمع می شود ) تا حیوانات آب بخورند هدف شما در کنار آن هست در یک تل سنگی یا درخت قدیمی آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, .لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر .گراز.سنگ گراز.خوک.سنگ خوک تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
دفینه و گنج زیر آب و چاه

در شکل زیر در بین دو چاه قنات چاه دیگری را حفر می د که به هیچ جا راه ندارد و دفینه را در داخل آن جاساز می د سپس روی چاه را با یک سنگ سبز رنگ پلمپ می د و روی آن خاک میریختند به صورتی که سنگ در عمق 2 متری زمین مدفون میشده... البته خود سنگ سبز رنگ قیمتی و با ارزش هست.
این هم یه نوع دفینه دیگه که در آب جاساز می د و در نزدیگی قلعه ها بیشتر قابل رویت هست

یکی دیگر از مواردی که ممکن است دفینه ای در آب پنهان شود مطابق شکل زیر است
این مورد کشف شده که دارای سند نیز بوده در درون یک رود قرار داشته//در کنار این رود یک ص ه ای وجود داشت که دارای یک گودی صیقل خورده بود که در زمان خاصی از شب در حضور ماه کامل با بازتابش نور مهتاب سنگی را درون آب نمایان میکرد که دفینه در زیر آن قرار داشت.تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/