گرد سفید در دفینه

به نقل از خبرگزاریها در مورد گرد سفید در دفینه : آدم ها ، بهتره بگم تقریبا خیلی از آدم ها حتی اگر گاهی اذییت کرده باشن بالا ه یه جایی یه نقطه سفید از خودشون نشون دادن . ازوقتی حال پام بد شد و هنوزم که کاملا خوب نشدم این نقطه های سفید بیشتر به چشمم اومدن . خیلی از آدم ها خیلی سفیدن و این سفیدی تو وجودشون دیگه نقطه نیست یک صفحه بزرگه ، بعضی ها هم با نشون دادن این نقطه ها بهم ثابت می کنن ک. این سنگ که در اکثر مسیرهای مال رو قرار میگرفت که به آن نام های مختلفی میدادند که یکی از اسم های آن معروف به سنگ بود
ساختار این سنگ به صورت برجی کوتاه بود که تا ارتفاع دو متر هم میرسید و رنگ این سنگ معمولا سفید بود و با دیگر سنگهای آن منطقه تفاوت داشت و بالای این سنگ آثار سم اسب یا را میگذاشتند . این آثار در زمان ساسانیان زیاد رواج داشت و از آن هم به عنوان مسیر یاب هم استفاده می د تا در مسیر مالرو قدیم گم نشوند .
دفینه موجود در این نوع آثارها در داخل خود سنگ است قسمتی که به صورت برجسته درآمده دفینه در همان قسمت است در اکثر این سنگها پله هم طراحی میشده و روی پله آثار جای سم را حجاری می د که در این صورت دفینه زیر همان پله است .
ساختمان «دفینه» در حال حاضر فقط مخزن است که البته مخازن زیرزمینی آن جایگاه نگهداری برخی از آثار تاریخی به حساب می آید. رنگ های اصلی :
آبی - قرمز - زرد

رنگ های روشن :
رنگ اصلی + سفید

رنگ های تیره :
رنگ اصلی + سیاه


ترکیب رنگها

قرمز + زرد = نارنجی
آبی + قرمز = بنفش
آبی+ زرد = سبز
سبز + مشکی = سبز لجنی
آبی + سفید = آبی آسمانی
قرمز + مشکی = زرشکی
( قرمز+ صورتی سیر= زرشکی )
زرد(کم) + آبی +سفید = فیروزه ای
نارنجی + قهوه ا. عبدالرضا رحمانی فضلی کشور روز پنج شنبه 5/6/94 همزمان با پنجمین روز از هفته ت از نزدیک درجریان پیشرفت پروژه بزرگ فولاد سفید دشت چهارمحال وبختیاری قرار گرفت و گفت: فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری از پیشرفت بسیارخوبی برخوردارشده است، از این رو از تلاش همه دست اندرکاران این شرکت تقدیر و تشکر می نمایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فول. دوستان هر چقدر اطلاعاتتان در مورد باستان شناسی مانندکاربرد بناها و... بیشتر باشد مطمنا در تشخیص علایم کمتر اشتباه خواهید کرد و درصد موفقیتتان بیشتر خواهد شد و باعث خواهد شد از هزینه و وقت اضافی جلوگیری نمایید.علم باستان شناسی در بیشتر موارد مکمل خوبی است برای علم دفینه ی و اهمیتش هم در کمتر اشتباه نمودن و تمییز دادن علایم دفینه با . دفینه در چاه … دوستان ع زیر جایگاهی برای پنهان ساختن اشیا درون چاه بوده که برای نمونه از سایتی خارجی گذاشتم. به یاد داشته باشید مهمترین نکته برای پیدا اینگونه موارد توجه به شکل و ساختار چاه و جنس بدنه چاه و توجه به نوع قرارگیری سنگها و علایم است… http://irantreasure.jigsy.com/files/images/chah.jpg شناخت علائم گنج و دفینه
۱ – در کنارش دفینه وجود دارد
۲ – علامت گمراه کننده و یا دفینه اش را برداشته اند
۳ – نشانه در وردی غار است بدون تله فیزیکی و بدون زهر
۴ – غار (تله فیزیکی) دارد به دیوارهای کناری دست نزن
۵ – در دوره روم توسط راه ن بعنوان نشانه دفینه ایی استفاده شده که در انبار و یا اتاق زیر زمینی مخفی شده است
۶ – نشانه دفینه راه ن است زیر نشانه را بررسی کن
۷- به جهت نشانه (دفینه اش را برداشته اند)
۸ – محل ملاقات راه ن
۹ – نشانه دفینه ایی که توسط دو نفر راهزن مخفی شده است
۱۰ – قبر جلوی نشانه است (نشانه دفینه است) خزینه و گنجینه اش مال راه ن است
۱۱ – نشانه دفینه سوگند خورده شده و بزرگی است ، یک متر سمت راست نشانه را بررسی کنید. آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, لاکپشت.چاه در گنج ی .سنگ کشتی.سنگ قایق..چهره انسان..علامت گنج.علامت دفینه تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
محل گنج و دفینه با علامت شیر علامت شیر نشان از یک دفینه شاهی می دهد و دفینه آن صد در صد یک خزانه یا یک سفید خانه هست در مسیر نگاه شیر به دنبال علامت بعدی باشید که در حقیقت مسیر راه را برای ادامه به شما نشان میدهد ممکن هست سنگی خاص بی د و یا تعدادی جو؛ن کوچک که داخل یکی از آنها یک فلش کوچک باشد به دقیت مسیر نگاه شیر را بررسی کنید تا آثار بعدی را بی د و به سمت آثار بعدی حرکت تا به یک تپه شاهی و محل دقیق سفیدخانه برسید .عمق حفاری آن تپه تا 25 متر هم میرسد.موفق باشید.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن,
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/

علامت مار یکی از علامتهای دفینه هست.در بعضی قبور هم از این علامت استفاده شده هست.در صورت عدم وجود قبر دفینه زیر دم یا زیر سر در عمق نه چندان زیاد وجود خواهد داشت. باید توجه داشت که سنگ هایی که قابل حمل هستند نماد بار نیستند و میتوانند نماد قبر باشند. خوک و بچه خوک در گنج و دفینه خوک یکی از مهمترین علامتها برای دفینه است و یک علامت کمیاب است . بعضی ها می گویند که خوک سفید علامت نقره است اگر بچه خوک روی سنگ به صورت پراکنده حک شده جهتی را که خوک بزرگ نگاه می کند با جمع تمام خوکها باید بررسی شود .اگر خوک جلو و بچه خوکها پشت سرش صف ایستاده اند مسیری که همه اش آنجا را نگاه می کند را بررسی ک. یگان حفاظت میراث فرهنگی در یک اقدام فوری از ت یب موزه دفینه جلوگیری کرد. قلم های وجودم را در مرکب سفید ستاره های آسمان خواهم زد و نگین های پیراهنت را آرایش می کنم. باد صبا چه موجی به ساحل آرام افسون موهایت داده، و چه معطر گشته هوا از وجود تو، ای بارش بی انتهای دلواپسی، پایان راه است، باید از اینجا سفر کنی و فرش زمین را به قدم های خورشید من مزین کنی برو، برو، که اینجا برای تو نیست، خوابگه آواز است. ------------------. رنگ گنج و دفینه شاید برایتان جای سوال باشد که چرا این عنوان را برای گنج و دفینه و عتیقه انتخاب . در گنج ی و کاوش دفینه حتما به ظروف قیمتی از جنس طلا برخورد می کنید لذا شناخت رنگ مختلف طلا می تواند کمک رسان باشد و دفینه و گنج یاب خوب به این امور توجه می کند: تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
رنگ های مختلف طلا طلای سبز: در صورت ترکیب ف ات طلا و روی، طلای سبز حاصل می شود. طلای سفید : این نوع طلا در حقیقت ترکیبی از ف ات طلا، نیکل، پالادیوم، نقره و روی است.(در این قسمت منظور از طلای سفید، پلاتین نمی باشد) ف پلاتین که با نام طلا سفید شهرت پیدا کرده است در حقیقت خا تری رنگ بوده، از همین جهت برای سفید و درخشان نشان دادن آن از یک روکش رادیوم بر روی طلا استفاده می شود. بعد از مدتی در صورت از بین رفتن این روکش، رنگ خا تری رنگ طلا سفید (پلاتین) نمایان شده و می بایست آن را مجددا روکش کرد.(این مدت بین ۱۲ تا ۱۸ ماه می باشد)

علاوه بر طلا، ف نقره نیز بسیار نرم می باشد و به سادگی می تواند دچار آسیب دیدگی شود. از این جهت این ف را با مس ترکیب کرده تا استحکام آن بیشتر شود.
درجه خلوص نقره را با واحدهایی از هزار قسمت می سنجند.

ف نقره در تماس با ا ید گوگرد موجود در هوا یا عرق بدن، دچار تیرگی می شود و لذا باید آن را مجددا پرداخت کرد.
فایل کتاب اسرار نشانه ها فایل-کتاب-اسرار-نشانه-ها فایل کتاب اسرار نشانه ها با بهترین کیفیت در قالب pdf که برای شما باستان شناسان عزیز کشور گرداوری شده.این کتاب کاملا رنگی بوده .فهرست مطالب : از نظر حقوقی دفینه چیست ؟ قبل از هر چیزی نشانه های دفینه را بشناسیم نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی میشوند. فایل سفید مهر یا سفید امضا ورقه ای است که به صورت سفید و خالی از متن، به امضا یا مهر شخصی رسیده است و طبق توافق قبلی باید مندرجاتی در آن قید شود. غیرت یعنی تو فقط برای منی نگاهت خنده هایت صورت ماهت با ق زیبا از بیدهای پریشان تا بروی شانه ات و آن لباس سفید درخشان تنت رونماها داده ام بانو این جشن حراجی نیست بانوی زیبای من! مرد پیروز این میدان تنها یک نفر است من برای تو تو برای من فقط! چادر ابریشمی سفید می شود برای تو قلب پاک مهربانی هم برای من من برای تو تو برای من خدا برای ما امشب. کتابهای ترکی یکی از موردهایی که باعث شده ی ری آدمها ادعای کارشناسی دفینه کنند همین کتابهای ترکی هستند.این کتابها حاصل تَوَهُم و دروغ پردازی نویسندگان این کتاب هست که متاسفانه با ترجمه این کتاب در ایران تیشه به افکار انی شده که دنبال دفینه هستند. انی که با حفظ چرندیات کتابهای ترکی ادعای کارشناسی میکنند یا واقعا ناآگاه هستند و یا وا. علامت پنجه سگ در عتیقه و دفینه ی در دفینه ی ، علامت پنجه سگ یا گرگ، یکی از نماد های یونانی بوده و در مزارها و یا سنگ قبرها یافت نمی شود. بیشتر بر روی تخته سنگ ها و به شکل برجستگی مشاهده می شود. رد پای گرگ به صورت نادر، بر روی دیوارها نیز کار شده است.
در دفینه ی ، نماد پنجه سگ به چه چیزی اشاره دارد؟
پنجه سگ، در آن ناحیه به یافته شدن یک . کشف محل گنج و دفینه با علامت سگ
سگ نگهبان دفینه هست در اطراف این تندیس چشمه میخواهید که سمت غروب این چشمه یک تل خاکی سنگی و یا یک درخت شمع سوز میخواهید که در گذشته مردم آن را زیارت می د اگر درخت یافتید دقیقا آ درخت را تا 5 متر و اگر تل یافتید دقیقا وسط و مرکزی ترین نقطه آن را تا 5 متر بکاوید. آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, قلعه.برجک نگهبانی.دفینه قلعه.لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر ..علامت سگ تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
توپ سنگ در گنج و دفینه ی
نمادها و نشانه های گنج و دفینه در ایران فراوان است و تنوع علائم دفینه گاهی موجب گمراهی گنج یابان به ویژه دفینه یابهای آماتور و تازه کار می شود و با عملی نادرست اقدام به ش تن و نابودی گنجینه ها و آثار تاریخی می کنند . یکی از این موارد توپ سنگ ها یا سنگ های گردی که نسبتا بزرگ می باشند و در برخی مناطق ایران مشاهد. محل گنج و مکان دفینه با ترازو نشانه دفینه تجار و یا اصناف است که معمولا دفینه با ارزشی می باشد. هر دو کفه آن برابر نیست؛ دفینه در طرف سنگین تر می باشد. اگر هر دو طرف به نظر برابر بیاید، اگر در زبانه ترازو دقت شود طرف سنگین تر پیدا خواهد شد. زبانه به هر طرف که مایل باشد، در آن جهت باید کاوش را انجام داد. با توجه به نظری دیگر، سنگی که نشانه ترازو در آن پیدا شده خیلی کم می باشد. در کنارش نشانه های دیگری می تواند باشد.

نظری دیگر: نشان ترازو بیشتر در اطراف شمالی ض ه ها اعمال می شود. تا اینکه جلبک گرفتن و پوشانده شدنش راحت باشد. در سنگ یافت شده دفینه وجود دارد. در بالای سنگ ممکن است منبع آبی وجود داشته باشد. منبع آب با پیچش هایی ممکن است به پایین بیاید. در مقابل نشانه ممکن است رودخانه یا پل وجود داشته باشد. اگر در های نشانه آسیاب وجود نداشته باشد دفینه ای هم وجود نخواهد داشت.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن,اکپشت.سنگ لاکپشت.سنگ کشتی.سنگ قایق..چهره انسان..ترازو در گنج ی
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
توپ سنگ در گنج و دفینه ی
اکثر حفاران در کنار قلعه ها این نماد را پیدا میکنند و سریع اقدام به ش تن این آثار میکنند البته به این عنوان که شاید داخل آن دفینه ای باشد ولی به همین راحتی که فکر میکنند نیست این آثار ح های مختلف داردو نمیشود گفت حتما برای دفینه کارگذاری شده مگر در شرایطی خاص در صورتی که طبق ع این علائم روی سنگ حجاری شده باشند معنی دفینه نیست و فقط هنر خود را به نمایش گذاشته اند و نماد قدرت و جنگ آوری در گذشته بوده است . ولی اگر سنگ به همان صورت گرد و روی آن سوراخی به صورت گرد و به اندازه یک بند و حتی بزرگرتر به صورت گرد و به قطر 10 سانت بود و در طرفی دیگر جای پنجه دست داشت در این صورت میتوان گفت برای دفینه طراحی و کارگذاری شده اگر سوراخ به صورت چندتایی و حتی تکی بود مقداری اشیاء قیمتی داخل آن نهفته است ولی اگر سوراخ همراه با جای پنجه آدم بود قضیه به طور کل فرق میکند و اینبار دفینه در زیر سنگ وجود دارد و جای پنجه به این منظور است که یعنی باید سنگ را با دست جابجا کنید . که در این صورت دفینه یا به طور مستقیم زیر سنگ است و یا تونلی در زیر سنگ باز میشود که به قلعه نزدیک آن راه دارد که دفینه در زیر قلعه وجود دارد . تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
محل گنج و مکان ی دفینه با جغد
جغد با توجه به ساختارش در ابه ها زندگی می کند. مخفی گاه هایش غارها و ابه ها می باشد. برای یک دفینه یاب، این اطلاعات می تواند سرنخ باشد.
از طرفی در افسانه یونان، نماد شهر آتن، جغد صلح، نشان از زکاوت و استراتژی نیز می باشد.در بعضی از پولهای نقره ای یونان ع جغد وجود دارد.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سن. محل دفینه و مکان گنج قلعه ها سئوال کاربر : با سلام و خسته نباشید، یک قلعه قدیمی ،که از روی یک کوه تا پایین آن تشکیل شده از خانه های سنگی که دیوار بعضی از خونه ها هنوز مشخصه ، از قلعه که پایین میای میرسی به یه زمین صاف و هموار که تعداد زیادی قبر گبری در آنجا وجود دارد ،اما وقتی که میری به طرف قلعه جای که زمین هموار توام میشود به یک تپه میرسی که در کنارش یک سنگ وجود دارد که شکل یک آدم روی آن رسم شده ، و در بالای کوهی که قلعه روی آن ودور آن واقع شده دو تا حوض ساروجی وجود دارد ، یکی سمت شرق که کمی بزرگتر از دیگری ست و یکی هم سمت جنوب که به شکل تنور هستش ،میخواستو بفهمم چیزی هست یا نه ؟ پاسخ : سلام قلعه ها اسرار زیادی دارند و دفینه های بسیاری دارند از دفینه های سردستی بگیرید تا خزانه اصلی که حد اقل 50 متر زیر قلعه هاستند با پله های بسیار سخت و سردابه ایی .از دفینه های سردستی می توان به همین دفینه های کف حوض اشاره کرد .دفینه زیر برجکهای نگهبانی البته نه همشون یک حساب و کتاب هندسی خاص دارند .و چند جای دیگه اشاره کرد .آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, قلعه.برجک نگهبانی.دفینه قلعه.لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر . تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
کشف محل دفینه با نشانه مشت

این سنگ نماد مشت دست چپ است و در ح حمله قرار گرفته است و میخواهد به روبرو ضربه بزند در تپه روبرویی این سنگ بدنبال علامت دوم باشید و ببینید که این مشت میخواد به چی ضربه بزنه.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, قلعه.برجک نگهبانی.دفینه قلعه.لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر ..علامت سگ.مشت دست.علامت مشت.مشت دست در گنج ی تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
نشانه ن در گنج و دفینه
این نماد بیشتر در روی ص ه ھا حکاکی میشود که معنی خاصی ندارد و بیشتر به منطقه شکار اشاره دارد و نشان دھنده محل شکار درباریان بوده ولی اگر به صورت تندیس باشد کاملا ع قضیه است و نماد کامل دفینه است ن حیوان با عظمتی است و این نماد بیشتر متعلق به ت میباشد که در آن زمان برای نشان محل دفینه از آن استفاده شده است و بھ صو. مکان ی گنج و محل دفینه با علامت فیل

از اشکال و نشانه های فیل بیشتر در زمان آشوریان استفاده شده است.در آن زمان به عنوان نماد قدرت و اراده پادشاهی و همچنین نماد ثروتمندی استفاده شده است. این نماد ها بیشتر برای نقره سازی ها و این چنین مکان هایی مشاهده شده. کمی سخت می باشد ولی همیشه دفینه اش سنگین و زیاد است، تلاش و صبر می طلبد.
اگ. نشانه جغد در گنج و دفینه ی جغد با توجه به ساختارش در ابه ها زندگی می کند. مخفی گاه هایش غارها و ابه ها می باشد. برای یک دفینه یاب، این اطلاعات می تواند سرنخ باشد.
از طرفی در افسانه یونان، نماد شهر آتن، جغد صلح، نشان از زکاوت و استراتژی نیز می باشد.در بعضی از پولهای نقره ای یونان ع جغد وجود دارد.آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن,لاکپشت.عصا در گنج ی .علامت عصا..ترازو در گنج ی .پنجه سگ در گنج ی .جغد.جغد در گنج ی .
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/

کشف دفینه و گنج زیر درخت
همانطور که می دانید یک از نمادهایی که برای دفینه مورد استفاده قرار می گرفت درختان بودند درختانی چون بلوط، گز،افرا،آزاد و از این دست درختان . به خاطر عمر بالای این درختان در بسیاری از نقاط ایران از درخت به عنوان نشانه گنج یا دفینه استفاده می د. برای پیدا گنج درخت این نکته کلیدی را بدانید که هرگاه سخن از دفینه پای درخت آمده فقط و فقط دقیقا زیر درخت را بکاوید و به هیچ عنوان به دنبال دفینه در اطراف درخت نباشید . اگر دفینه ایی در اطراف درخت باشد حتما در نسخه و سند نوشته می شود که مثلا ده گز به سمت آفتاب درآمد و یا هیجده یارد به سمت قبله (بعد از ) را بکاوید. در غیر این صورت دفینه دقیقا در آ درخت قرار دارد که از کنار درخت باید بکاوید و به شکل پلکانی به زیر درخت بروید. البته ریشه ها مزاحم هستند ولی باید از آن عبور کنید. . فقط در یک مورد باید از درخت کمی فاصله بگیرید برای درختانی که روی شیپ تپه کاشته شدند به خاطر بالا رفتن وزن درخت کمی به سمت پایین تپه حرکت می کند که در این مورد باید از بالای درخت به سمت پایین حفاری شود... تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
نشانه فیل در گنج و دفینه
از اشکال و نشانه های فیل بیشتر در زمان آشوریان استفاده شده است.در آن زمان به عنوان نماد قدرت و اراده پادشاهی و همچنین نماد ثروتمندی استفاده شده است. این نماد ها بیشتر برای نقره سازی ها و این چنین مکان هایی مشاهده شده. کمی سخت می باشد ولی همیشه دفینه اش سنگین و زیاد است، تلاش و صبر می طلبد.
اگر چه نشان فیل در بیشتر مدنیت ها به عنوان نقش و نگار زینتی استفاده شده است ولی به عنوان نشانه دفینه نیز از آن استفاده شده است. مثل شیر و که تمثیل کننده هستند، فیل هم قدرت، ریاست، پایداری و سرعت را تمثیل می کند. مغرور و قابل اعتماد و با حیثیت می باشد.
متفاوت از شیر و نیست و نشانه قبر هم می باشد ولی در بیشتر مدنیت ها نشانه زینت و دفینه می باشد.
نشان فیل روی سنگ بزرگی مثل خودش خواهد بود و گنج بزرگی در آن می باشد. جهت دید عاج های فیل و دمش (اگر داشته باشد)در رمزگشایی به ما کمک خواهد کرد.
آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, قلعه.برجک نگهبانی.دفینه قلعه.لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر ..علامت سگ.ضربدر..سنگ فیل.فیل تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
پاسخ فرید باقری ارسال شده توسط مشترک وبلاگ: آقای امینی درود، امینی هستم از اصفهان کد اشتراکمو فراموش !
چند وقت پیش دو تا سنگ گرد که تو یه کوزه کوچک بود پیدا میخواستم ببینم احت هست وسط اونا سنگ باارزشی باشه؟ سنگ نشانه دفینه فرید باقری جناب آقای امینی، اولا از روی شماره اتان، شما را شناختم و نیازی به کد اشتراک نیست و در مورد سو ان هم باید عرض کنم که اولا امکان وجود الماس در داخل یکی از سنگها وجود دارد و بهتر آن است که توسط سی تی اسکن، داخل آنها بررسی گردد، چنانچه داخل آنها یک نور سفید هم مشاهده شد، شک نکنید که الماس میباشد (زیرا الماس سایه ندارد!) و اما این یافته شما خود نشانه و راهنما بوده و متاسفانه شما به موضوع دقت ننموده اید! چرا که اگر به شکل و ح سنگ بنگرید، مشاهده می نمایید مانند دو مکعب تراشیده شده اند و نشانه دو اتاق در زیر کوهی که احتمالا شما این کوزه را در دامنه آن یافته اید وجود دارد و از علائم دوره ی می باشد. برای یافتن محل دقبق دفینه اصلی، باید به ح قرار گیری کوزه و دهانه آن دقت نمایید تا به هدف دست ی د. توجه داشته باشید که معمولا این قبیل نشانه ها دارای دو مار نگهبان به رنگ سنگهای درون کوزه می باشند و این دفینه دارای طلسم می باشد. یافتن مکان گنج و دفینه در غارهای ساروجی
یکی از مسائل مهم در گنج و دفینه ی برخورد با ساروج در مکان دفینه و محل گنج است که در اینجا روش باز در پلمپ شده غارهای ساروجی آمده است.
ساروج+در ساروجی+در پلمپ شده+غار پلمپ شده+گوردخمه+کتراک+ تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
کتاب چشم طلایی ویرایش جدید، اطلاعات و تجربیات جدید ( مرجع بسیار کامل کنج ی ) کتاب اسرار نشانه ها، کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم و نشانه های دفینه و گنج ی کتاب اسرار نشانه ها کاملترین مرجع رمز گشایی علائم دفینه ، کاملا رنگی ، فهرست مطالب از نظر حقوقی دفینه چیست ؟ قبل از هر چیزی نشانه های دفینه را بشناسیم نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی میشوند تجربیات جدید در خصوص گنج ی آموزش روش های صحیح انجام مراحل پنج گانه گنج ی معانی آثار و علائم دفینه و گنج ...
دریافت فایل رمان سفید برفی 2 رمان باحال سفید برفی 2 رمان سفید برفی 2 با فرمت pdf
رمان جدید سفید برفی 2 رمان
رمان سفید برفی
ادامه مطلب نشانه نعل اسب در گنج و دفینه ی نمادها و نشانه زیرخاکی و دفینه در حفاری و کشف عتیقه فراوان است این نمادها گاهی حیوانی و جانوری و زمانی برگرفته از اجزای مربوط به جانوران است برای نمونه نعل اسب یکی از نشانه های پرکاربرد در گنج و حفاری دفینه است که در اینجا بررسی می شود.
تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (. مکان گنج و دفینه با علامت چشمه آیا این چشمه که سنگهای داخل آن گرده دارای دفینه هست ؟ این سنگها فی نفسه فاقد ارزش هستند و جزو آثار دفینه محسوب نمیشوند ولی با توجه به خاص بودن این پدیده در منطقه و منحصر به فرد بودن این چشمه میشود از این چشمه به عنوان نشانه دفینه استفاده کرد . بررسی کنید که آیا درخت قدیمی در اطراف چشمه دارد یا خیر اگر دارد زیر آن را تا سه متر بکاوید و یا اینکه در دو جهت اصلی قدیم یعنی طلوع و غروب آثار دوم دیگری مثل سنگ خاص یا تل کوچک . چندتا درخت افرا داره ولی یکی از درختها ی افرا هم از همه بزرگتره هم روی تنش بعداز دومترتبدیل به چهارشاخه بزرگ میشه که در طرف طلوع افتاب قرار داره که یک طرف درخت زمینش دومتر با سطح بالایش ارتفاع داره انگار که در روی یه تپه دومتری باشه.گنج, گنج ی , زیرخاکی, دفینه, دفینه یاب, تله, تله مکانیکی,تله های دستی, تله های اسیب زن, تله در راه گنج, تله در دفینه, دام در زیرخاکی,.علامت . .سنگ .نماد . سنگ. نر در گنج ی .چشمه. تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
مجسمه انسان در گنج و دفینه ی تندیس انسان خو ده به پهلو در گنج ی دارای چند نظریه هست یکی اینکه به جایی که نگاه میکند باید تپه ایی باشد که دفینه داخل آن تپه در عمق پایین قرار دارد ولی نظریه دیگر و کامل تر دیگری نیز هست... آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, ارسال توسط بابک.لاکپشت.سنگ لاکپشت.سنگ کشتی.سنگ قایق..آدمک.مجسمه آدمک خو ده. تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
نشانه زن در گنج و دفینه جهتی را که زن نشان می دهد باید بررسی شود. باید به دست و انگشتان زن دقت بیشتری چون ممکن است جهتی را نشان بدهند. به احتمال زیاد دفینه آن مربوط به جواهرات ن می شود. چنانچه زن حامله باشد و با دست به شکم خود اشاره کرده باشد ابتدا نگاه کنید نگاهش به کجاست ، اگر به طرفی که نگاه می کند یک سنگ گرد وجود داشت بار داخل یا زیر . منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... منظور از «ازدواج سفید» زندگی مشترک زن و مرد بدون ازداوج رسمی است. یعنی به گونه ای که زن و مرد بدون اینکه خطبه عقد یا بینشان جاری شود برای زندگی زیر یک سقف می روند. البته معمولا این اتفاق با آگاهی پدر و مادرها و خانواده هر دو طرف صورت می گیرد و آن دو مانند یک زن و شوهر با هم زندگی می کنند نه همخانه، دوستانه و... گروه کفن سفید ها گروه کفن سفید ها العالم - وحشیگری گرو تروریستی - تکفیری در به اوج خود رسیده و گزارش ها حاکیست که عناصر این گرو تروریستی، ده ها نفر را در شهر عین العرب (کوبانی) کرده و سرشان را بریده اند، اما این تمام ماجرا نیست. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، اجسادِ بی سر شهروندان کرد سوری در مناطق مختلف شهر عین العرب دیده می شود و سرهائی نیز برای ترساندن شهروندانی که مناطق خود را ترک نکرده اند، توسط عناصر آویزان شده است. تعدادی از جوانان عین العرب (کوبانی) گروه های مسلحی را تشکیل داده اند که به مبارزه با تروریست های پرداخته اند و عناصر این گرو تروریستی را با حملات خود دچار رعب و وحشت کرده اند. این گروه های مسلح مردمی که در نوع خود کوچک هستند، با برنامه ریزی قبلی به عناصر حمله می کنند و تاکنون توانسته اند شمار قابل توجهی از آنها را به هلاکت برسانند، هر چند می دانند که نمی توانند مناطق تحت تصرف را آزاد کنند، ولی می خواهند تا حد امکان عناصر این گرو تروریستی را به وحشت بیندازند. عضو یکی از این گروه های مسلح مردمی اخیراً با موتورسیکلت به یکی از پست های بازرسی در شهر المیادین در استان دیرا ور در شرق تیراندازی کرد و 10 تروریست را به هلاکت رساند. عناصر برای در امان ماندن از حملات گروه های مسلح مردمی پیوسته محل استقرار نیروهای خود را تغییر می دهند و آنها را از محلی به محل دیگر منتقل می کنند. یکی از این گروه های مسلح مردمی در "کفن سفید" نام دارد که در شمال فعال است و 300 عضو دارد و اکثر اعضایش تا ورود به سلاح به دست نگرفته بودند؛ علت نامیدن این گروه مسلح مردمی به کفن سفید این است که اعضای این گروه پس از قتل اعضای آنها را در کفن سفید می پیچند. گروه مسلح مردمی "کفن سفید" اعلام کرده که تاکنون بیش از 100 عنصر را به هلاکت رسانده است. هرج و مرج و نابسامانی در کاخ سفید با استعفای گری کوهن بیش از پیش شدت گرفته و شکایت بازیگر های غیر اخلاقی از ترامپ نیز به دردسرهای کاخ سفید افزوده است. هواکش خزانه یا هواکش تونل گنج و دفینه
دقت کنید که ما اصلا چیزی به نام هواکش خزانه نداریم و تمامی خزانه ها کاملا پلمپ شده هستند و کوچکترین درزی برای سفید خانه ها یا خزانه ها وجود ندارد چون باعث ف ات می شوند ولی هواکش هایی که گاها دوستان در مسیر پیدا میکنند همه مربوط به تونل های منتهی به اتاق خزانه می باشد.
حالا چرا از هواکش استفاده می شد ؟
به دو دلیل از هواکش برای مسیر های طولانی تونل ها استفاده می شد اول به خاطر ورود هوا برای کارگرانی که تونل حفر می د و دوم به خاطر صاحب مال که برای مراقبت و گاها کم و زیاد مال به خزانه وارد می شدند .بنابر این زمانی هم از هواکش استفاده میشد که طول تونل بیش از 15 الی 20 متر بوده باشد.لذا دوستان این هواکش ها را به خزانه و سفید خانه ها ربط ندهند.گنج ی .تونل گنج.هواکش خزانه.هواکش سفیدخانه.راهروی گنج.تله مکانیکی تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
مکان دفینه و گنج با سنگ عروس داماد دوست عزیز سنگ شما سنگ عروس و داماد میباشد که در حقیقت مکان شما مقبره یک عروس و داماد هست به همراه ج ه عروس
کل سنگ آنجا تخلیه شود و دفینه ان در حقیقت زیر اون سنگها تا عمق ده متر زیر ان می باشد تله و طلسم ندارد ولی قبل از کار سوره های چهار قل و آیه الکرسی را بخوانید و یک قرآن و چاقو کنار تان باشد موفق باشید. آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, سنگ لاکپشت.سنگ کشتی.سنگ قایق..سنگ عروس داماد.تپه عروس و داماد.سنگ عروس و داماد. تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
با استعفای استیو بنن از کاخ سفید، دسترسی جان بولتون به کاخ سفید قطع شده است. بولتون گفته بنن به او یت داده بود تا طرح لغو یکجانبه از سوی را تهیه و به کاخ سفید بفرستد. بقعه آقا سید محمد معروف به سفید آستانه در مسیر جاده لنگرود به رودسرقرار دارد.از مسیر رودسر به سمت لنگرود که بیایید،گنبدی زیبا در آسمان لنگرود جلوه نمایی می کند و از نکات جالب توجه آن این است که این بقعه در وسط خیابان و در بلواری واقع در کیاکلایه لنگرود واقع شده است و توجه هرمسافری را به خود جلب می کند. مکان دفینه و گنج با سنگ گراز
نه به سمت فلش شما یک استل میخواهید ( حوضچه کوچک که آب چشمه یا بارون در آن جمع می شود ) تا حیوانات آب بخورند هدف شما در کنار آن هست در یک تل سنگی یا درخت قدیمی آثار شناسی,علامت گنج,علامت دفینه,سنگ آثار,سنگ بار,نشانه گنج,نشانه دفینه,علامت شناسی,جوغن, .لاکپشت.سنگ لاکپشت.شتر.سنگ شتر .گراز.سنگ گراز.خوک.سنگ خوک تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/
با سرد شدن هوا بیماری سرما خوردگی هم در بین مردم شیوع پیدا کرده است. شاید اولین داروی گیاهی و طبیعی که خیلی ها برای درمان این بیماری از آن استفاده کنند شلغم باشد. اما آیا شلغم دارای خاصیت دیگری می باشد یا خیر؟ این موضوعی است که در زیر به بررسی آن می پردازیم. شلغم یک سبزى ریشه اى و گوشتى است که بسته به گونه آن به شکل کروى یا دوکى وجود دا. سنگ فرش در گنج و دفینه ی

با سلام خدمت تمامی محققین و ایران دوستان و باستان شناسان عزیز
دوستان زیادی در مورد کاربرد سنگ فرش در علوم باستانی سوال پرسیده بودند بر آن شدیم که کاربرد سنگ فرش را برایتان برای اولین بار در ایران عنوان کنیم که حاصل تجارب اساتید و اندک تجره بنده می باشد.

کاربرد سنگ فرش علاوه بر اینکه جنبه تزیینی و تشریفاتی داشته است در اغلب موارد در دفینه گذاری نیز استفاده می شد. بدین صورت که ورودی برخی از مکانهای مقدس و مهم مثل کاخ ها , عمارت ها و مکانهایی که افراد برجسته تی و حکومتی که از منصب بالای اجتماعی از آن راه عبور و مرور می د سنگ فرش می د و یا اشراف زاده و یا افراد درباری مثل شاه , بودند مانند سنگ فرش کاخ داریوش و یا تخت گاه های قدیم. در دوره های ی بویژه دوره صفویه مسیر کاروانسراها و مال رو ها یا جاده های قدیم و یا حتی اغلب پل ها برای ایاب و ذهاب راحت مردم و یا راه منتهی به اتشکده سنگ فرش کرده و استفاده می شد.مانند جاده سنگ فرش سیا ده شهرستان گرمسار یا جاده ادویه


تا این قسمت کاربرد تشریفاتی آن را برایتان عنوان کردیم , اما کاربرد دیگر سنگ فرش که بیشتر در علوم دفینه گذاری استفاده می شد بدین صورت بود که می امدند دفینه را در یک چاهی پنهان می د یا یک راه مخفی از چاه به اتاق تدفین و یا سفید خانه می خورد که بعد از اینکه دفینه را تعبیه د آن چاه را با خاک پر کرده و سپس بالای آن را سنگ فرش می د تا ی به آن قسمت شک نکند , ما این مورد را اغلب در مکان شاه نشین قلعه ها , دقیقا در بالای تپه ها حتی داخل غارها مشاهده می کنیم. جاده
در غارها وسط غارها یا زاغه ها را سنگ فرش می د و دقیقا زیر سنگ فرش دفینه را قرار می دادند اغلب خمره سکه بود ,مورد دیگر بالای تپه های باستانی دقیقا وسط تپه ها بوده که از زیر آن یک چاه یا یک اتاق مخفی یا دخمه زیر زمینی تعبیه می شد اگر چاه بود دفینه یا در درون چاه یا یک تونل یا راه مخفی به داخل اتاف دفینه وجود داشت , شیوه دیگر وسط اتاق ها را سنگ فرش می د زیر سنگ فرش چاله تعبیه می د هر چه باشد در همان جا می باشد در بعضی از اتاق های زیر زمینی که تعدادشان بیشتر از هفت عدد می باشد و یا حتی در اتاق دفینه مسیر را سنگ فرش می د و تله ها را زیر آن سنگ فرش ها تعبیه می د اغلب تله های فیزیکی یا تله های تیر کمانی و تله سنگ و اهرم آنها را در زیر سنگ فرش تعبیه می د که با گذاشتن پا روی ان فرد تله فعال شده و فرد جانش را از دست می داد پس باید خیلی مواظب باشید. سنگ فرش
مهمترین راه ورود برای رسیدن به دفینه باید وسط سنگ فرش کاویده شود یا یک سنگ علامت دار را تعبیه می د که اگر زیر آن برداشته شود به ورودی می توانیم برسیم. تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج ی و آموزش دفینه ی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج ی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج ی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید... مجموعه کامل آموزش گنج ی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج ی است.
منبع مقاله : http://iranikan.blog.ir/