گرشاسبی محرمی پرسپولیس را ترک نمی کند محرومیت پیروانی واقعیت ندارد

به نقل از خبرگزاریها در مورد گرشاسبی محرمی پرسپولیس را ترک نمی کند محرومیت پیروانی واقعیت ندارد : س رست باشگاه پرسپولیس خبر داد که می خواهد داستان محرومیت پرسپولیس در پنجره نقل و انتقلات را به رئیس فیفا گزارش دهد و خواستار لغو محرومیت شود. افشین پیروانی پرافتخارترین کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس مربی قرمزپوشان در فصل جدید شد. پس از منتفی شدن حضور میاچ در پرسپولیس، علی که قصد داشت از یکی از مربیان باتجربه استفاده کند با افشین پیروانی وارد مذاکره شد و بالا ه پس از جلسات متوالی، پرافتخارترین کاپیتان و سرمربی سابق قرمزپوشان امروز رسما مربی تیم فوتبال پرسپولیس شد.

پیروانی از امروز کار خود را با قرمزپوشان آغاز خواهد کرد. س رست باشگاه پرسپولیس با حضور در هتل محل اقامت سرخپوشان دقایقی با سرمربی و مدیر ورزشی این تیم به صحبت پرداخت. هواداران تیم فولاد خوزستان با شعارهایی در دقیقه 89 بازی مبنی بر اینکه « تیم ات را بردارو برو» خواستار ترک زمین توسط قرمزپوشان شدند.

به گزارش فارس، هواداران پرسپولیس نیز که به شدت از وضعیت پرسپولیس ناراضی بودند با شعارهای « یادت باشه کریمی باید باشه» و «جادوگر به پرسپولیس برگرد» به تشویق علی کریمی پرداختند. هم علی رغم اینکه ب. انتخاب افشین پیروانی به عنوان مربی جدید پرسپولیس اتفاقی بود که فقط باقری پیش بینی آن را کرده بود.

صبح پنجشنبه افشین پیروانی به عنوان مربی جدید پرسپولیس معرفی شد و این در حالی بود که خیلی ها منتظر بازگشت کریم باقری به نیمکت پرسپولیس بودند.

البته وقتی باقری بارها در مصاحبه هایش اعلام کرد مدیریت باشگاه پرسپولیس تمایلی . حمید رضا گرشاسبی یک روز پس از جشن قهرمانی سرخ ها در شبکه خبر حاضر شد و در خصوص موضوعات مختلف از جمله افشین پیروانی صحبت هایی را بیان کرد: شایعاتی در خصوص او وجود دارد که اغلب شان به دوران تیم ملی مربوط هستند ... مدیر باشگاه پرسپولیس عصر امروز در نشستی با سرمربی و س رست این تیم در خصوص مسائل مختلف حول این تیم به گفتگو پرداختند. در این بین با بررسی پروفایل تیم پرسپولیس مشخص می شود افشین پیروانی جدیدی ترین عضو کادر فنی سرخ ها قراردادی 500 میلیون تومانی با این باشگاه بسته است که در نوع خود عجیب به ظر می رسد.

از آنجایی که پیروانی بعد از شفاف سازی باشگاه پرسپولیس با این تیم قرارداد بست مبلغ قرارداد او منتشر نشده بود اما حالا مشخص می شود او یکی از گران ترین دستیاران لیگ برتری است.پیروانی در حالی قرارداد 500 میلیونی بسته که 5 دستیار دیگر قراردادی 170 میلیون تومانی بسته اند.هر چند رقم قرارداد غلامپور،محمد ،بهزاد غلامپور،رضا فروزانی و محمدرضا مولایی از دو مربی دیگر لیگ برتر به نام های حمید استیلی و نصرت ایراندوست بالاتر است اما این مساله در مورد افشین پیروانی جالب تر به نظر می رسد.با احتساب مبلغ قرارداد افشین پیروانی این مربی از 6 سرمربی لیگ برتری به نام های صمد مرفاوی،علیرضا مرزبان،مجید باقری نیا،مجید جلالی،حمید استیلی و نصرت ایراندوست گرانقیمت تر است.

در ضمن با احتساب قرارداد 2.1 میلیاردی ،جمع رقم قراردادهای کادر فنی پرسپولیس به سه میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون تومان می رسد که در نوع خود اتفاق جالبی استو می توان این نیمکت را یکی از گران ترین نیمکت های لیگ برتر دانست.

سال گذشته کریم باقری هم قراردادی سنگین تر از سایر مربیان پرسپولیس بسته بود .مبلغ قرارداد باقری با پرسپولیس 550 میلیون تومان بود آن هم نه برای تمام فصل! م ع جوان و پدیده فصل گذشته پرسپولیس که در لیست تیم امید ایران قرار دارد، باید برای حضور در جمع شاگردان پیروانی اردوی سرخپوشان در اوکراین را ترک کند. س رست باشگاه پرسپولیس با حضور در هتل محل اقامت سرخپوشان دقایقی با سرمربی و مدیر ورزشی این تیم به صحبت پرداخت. افشین پیروانی این روزها در نقش س رست در پرسپولیس انجام وظیفه می کند. پیروانی سابقه سرمربیگری پرسپولیس را هم دارد. صادق محرمی، بازیکن جوان تیم پرسپولیس در دو دیدار گذشته با مصدومیت برخی بازیکنان اصلی به ترکیب اصلی راه یافت و حالا برای ادامه حضور چالش هایی پیش رو دارد. جانشین موقت افشین پیروانی گفت که بحث س رستی اش در باشگاه پرسپولیس مطرح نیست و تنها برای انجام کارهای مربوط به این پست از سوی گرشاسبی مأموریت یافته است. محرومیت باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی واقعیت دارد. اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در غیاب گرشاسبی س رست باشگاه امروز برای بازی با السد راهی قطر می شود. نشست ویژه س رست باشگاه، سرمربی و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس امروز شنبه با بازیکنان در محل تمرین این تیم برگزار شد. ورزش و جوانان تصمیمی برای اضافه عضو جدید به هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ندارد. محرمی: استقلالی ها یازده نفره دفاع می د
بازیکن سابق پرسپولیس گفت: استقلال خوزستان در بازی مقابل پرسپولیس یازده نفره دفاع می کرد. مجتبی محرمی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت: استقلالی ها یازده نفره دفاع می د. در این نوع فوتبال ها کار تیمی که حمله می کند بسیار سخت می شود.

به نقل از فارس، بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران عنوان کرد: پرسپولیسی ها به هر دری زدند، بسته بود و به بن بست خوردند. آنها تلاش زیادی برای ب سه امتیاز انجام دادند اما به نتیجه نرسیدند.
پرسپولیس ـ ذوب آهن با حضور تماشاچی
بازی پرسپولیس و ذوب آهن با حضور هواداران برگزار خواهد شد. به گزارش "ورزش سه"، در حالی که روز گذشته کمیته استیناف حکم محرومیت هواداران پرسپولیس از برگزاری بازی را از حضور در ورزشگاه را تایید کرده بود، صبح امروز اتفاق دیگری افتاد و کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال با ورود به این بحث مجوز حضور هواداران پرسپولیس در بازی نیمه نهایی مقابل ذوب آهن را گرفت.

هوشنگ نصیرزاده رئیس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال در این باره می گوید: ما در زمینه قوانین باید متناسب با دستورالعمل های فیفا عمل کنیم. طبق اساسنامه فیفا محرومیت ها از یک دوره مسابقات به یک دوره مسابقه دیگر انتقال نمی یابند و بنابراین پرسپولیس از حضور هواداران در بازی مقابل ذوب آهن محروم نیست. البته آنها یک جلسه محرومیت از حضور مقابل هواداران خود را دارند اما نباید این محرومیت در جام حذفی اعمال شود. به این ترتیب دیدار حساس قرمزها مقابل ذوب آهن در حضور هواداران این تیم برگزار خواهد شد. البته امیدواریم استقبال از این مسابقه در حدی باشد که به این همه تلاش بیارزد.

در سه روز گذشته حکم محرومیت و عدم محرومیت هواداران پرسپولیس سه بار دستخوش شایعات شده و ظاهرا این رای آ ی نخواهد ش ت. عامل محرومیت تیم پرسپولیس از این پس حق ورود به تمرینات این تیم را هم ندارد. افشین پیروانی حالا در جایگاه س رستی پرسپولیس کاملا جا افتاده است. گذشته مجتبی محرمی سر تمرین پرسپولیس رفت و با برانکو و شاگردانش خوش و بش کرد.ستاره سالهای نه چندان دور پرسپولیس به شدت از نحوه بازی تیم محبوبش راضی است و این مسئله را حین مصاحبه به وضوح می شد احساس کرد. با ما و مجتبی محرمی باشید تا انتهای یک مصاحبه خودمانی. س رست تیم پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز به سوالات خبرنگاران حول برنامه تیم ملی و تعامل این باشگاه و همچنین رای محرومیت تماشاگران پاسخ داد. س رست باشگاه پرسپولیس گفت که سرمربی این تیم با هیچ کدام از بازیکنان اختلاف و مشکل ندارد. پیش وت باشگاه پرسپولیس به کنار رفتن محمود خوردبین از س رستی و حضور افشین پیروانی به عنوان مدیر جدید تیم پرسپولیس واکنش نشان داد. طبق اعلام کمیته استیناف محرومیت پیام صادقیان 10 آبان پایان می یافت اما کمیته انضباطی در اعلام رسمی اذعان داشته که محرومیت بازیکن پرسپولیس 23 مهر پایان می یابد و از 24 مهر می تواند، بازی کند! گویی کمیته انضباطی محرومیت پیام صادقیان را به جای یک ماه 47 روز کاهش داده است. با پذیرش استعفای طاهری ،گرشاسبی به جای او س رستی باشگاه پرسپولیس را در اختیار خواهد گرفت. م ع پرسپولیس اردوی باشگاهی تیم خود را به منظور حضور در جمع شاگردان حسین پیروانی در تیم امید ترک خواهد کرد. سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر به تمجید از صادق محرمی پرداخت و درباره اه اردوی پرسپولیس در کرواسی صحبت کرد. مدیر برنامه های سه بازیکن تیم پرسپولیس به بحث عدم مذاکره این باشگاه با بازیکنانی که قراردادشان تمام شده واکنش نشان داد. امیدواریم آنچه شنیده ایم صحت نداشته باشد و آنچه آقای گرشاسبی گفته نیز نوعی کلی گویی از پرونده باشد نه اینکه در ماجرای لغو محرومیت ملاک صرفا ریزه اسپور باشد. عامل محرومیت تیم پرسپولیس از این پس حق ورود به تمرینات این تیم را هم ندارد.
گرشاسبی س رست باشگاه پرسپولیس معتقد است غیبت حقوقی باشگاه ریزاسپور ترکیه در جلسه دادگاه… حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل جدید سرخ ها، حضوری فعال در این تیم دارد. س رست پرسپولیس معتقد است با همین نفراتی که در حال حاضر در این تیم حضور دارند می توانند در مسابقه های این فصل موفق ظاهر شوند. گرشاسبی س رست باشگاه پرسپولیس امروز پاداش برد برابر پارس جنوبی را به بازیکنان این تیم داد. مجتبی محرمی اسطوره محبوب پرسپولیس با انتشار مطلبی پیروزی تیم پرسپولیس در برای لخویا را تبریک گفت.

محرمی در اینستاگرامش نوشت:

«خوشحالم چون تیم محبوبم برد خوشحال ترم چون ی تیم بچه پولدار عربى برد خوشح رینم چون پرسپولیس بزرگ در حساسترین شرایط به ساحل ارامش رسید. روى صحبتم با بچه های تیم و حمید درخشان هستش. اونها باید بدو. افشین پیروانی، دستیار جدید علی امید زیادی دارد تا بتواند به همراه این تیم قهرمان لیگ برتر شود افشین پیروانی درباره حضورش در پرسپولیس اظهار داشت: بالا ه با توجه به شرایط موجود و اینکه من خودم یک پرسپولیسی هستم و عاشق رنگ قرمز به من پیشنهاد شد و تصمیم گرفتم که هر چه در توان دارم برای خدمت مجدد به پرسپولیس بیایم. اولین ادعای پیروانی بعد از پرسپولیسی شدنش وزارت ورزش و جوانان برنامه ای برای تغییر در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ندارد تا حمیدرضا گرشاسبی همچنان س رست باقی بماند. مجتبی محرمی در مورد برگزاری جشن تولد ۵۲ سالگی اش، وضعیت این روزهای پرسپولیس، حواشی تمام نشدنی تیم برانکو، شانس سرخپوشان برای صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و … صحبت های زیر را انجام داد: * آقا مجتبی تولدت مبارک، این روزها همه در فضای مجازی تولد شما را تبریک گفتند. مجتبی محرمی – خوشحالم که هم در دنیایی واقعی و . افشین پیروانی روز پنجشنبه به قطر سفر می کند و این در حالی است که هنوز نشانه هایی از بازگشت مربیان ایرانی به اردوی تیم ملی وجود ندارد. در چند ماه اخیر که مدیریت پرسپولیس پیگیر محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه بوده، خبرهای ضد و نقیضی شنیده ایم. بعد از درگیری بازیکن جوان پرسپولیس با داور که منجر به محرومیت او شد، صادقیان از هفته بعد با پایان دوران محرومیت اش می تواند برای پرسپولیس به میدان برود. صادقیان در گفت و گو با "ورزش سه" درباره شرایط اردوی تیمش در کیش اینطور گفت: با توجه به تعطیلی لیگ این اردو کاملا به موقع بود و اینجا تمرینات پرفشار و خوبی را زیر نظر کادرفنی پشت سر می. مذاکرات گرشاسبی و همراهانش برای لغو محرومیت نقل و انتقالات در فیفا و cas ادامه دارد محرومیت پرسپولیس از حضور هوادار مقابل لخویا قطر در حالی از سوی مدیران این تیم به ل عرب ها ارتباط داده می شود که afc یک هفته قبل سه تیم معروف آسیایی را هم به دلیل حمل بنر نژادپرستانه از دو بازی محروم… افشین پیروانی کاپیتان پیشین پرسپولیس به عنوان مدیر جدید این تیم انتخاب شد. گرشاسبی گفت: اگر پرسپولیس همیشه مانند بازی با الوصل عمل کند، هیچ مشکلی نخواهیم داشت. بهروز ی فرد در مورد خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال گفت: حیف شد. در این فوتبال بی ستاره کریمی تنها بازیکنی بود که هواداران به خاطرش به ورزشگاه می رفتند. فوتبال ما بازیکن خوب زیادی دارد اما ستاره ندارد. مسلماً نبود علی کریمی لیگ ما را کم تماشاگرتر می کند. واقعاً در فوتبال ما ی وجود ندارد که هوادار به خاطرش به ورزشگاه بیایید و کریمی . تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مشکلاتی که در پرونده انتقال مهدی طارمی به ریزه اسپور ترکیه به وجود آمد، از سوی فیفا با محرومیت از 2 پنجره نقل و انتقالاتی مواجه شد. صادق محرمی معتقد است که پرسپولیس در فصل جاری بهترین مسابقه خود را مقابل الوحده در لیگ قهرمانان آسیا برگزار کرد. مشروح صحبتهای محرمی را مشاهده می کنیم: بهترین خاطرت از عید چیست؟ صادق محرمی یدن لباس های…