گروه زمین شناسی شهرستان پاکدشت

به نقل از خبرگزاریها در مورد گروه زمین شناسی شهرستان پاکدشت : معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: ۱۵ تن ترشی غیر بهداشتی در شهرستان پاکدشت کشف و معدوم شد. ز له نمایه به گزارش مشرق، زمین لرزه ای به بزرگی ۳.۶ ریشتر راس ساعت ۲۱:۰۸ شامگاه «شریف آباد» از توابع پاکدشت در جنوب شرق استان تهران را تکان داد. بنا به اعلام موسسه ژئوفیزیک تهران عمق کانون این زمین لرزه در ۱۳ کیلومتری از سطح زمین ثبت شده است. بنا به اعلام مسئولان، تاکنون این زمین لرزه خسارت جانی و مالی نداشته است. کانون ز له در ۱۵ کیلومتری شریف آباد، ۱۵ کیلومتری شهر پاکدشت و ۱۸ کیلومتری شهر پیشوا در جنوب شرق استان تهران قرار داشته است. در شهرستان های استان تهران، این زمین لرزه در شهرستان های پیشوا، ورامین، قرچک و پاکدشت احساس شده است. گزارش مقدماتی زمین لرزه  بزرگی: 3.6
 محل وقوع: مرز استانهای تهران و سمنان  - حوالی شریف آباد(تهران)
 تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1396/11/20 21:08:44
طول جغرافیایی: 51.85
عرض جغرافیایی: 35.44
عمق زمین لرزه: 13 کیلومتر  نزدیک ترین ا:
5 کیلومتری شریف آباد (تهران)
15 کیلومتری پاکدشت (تهران)
18 کیلومتری پیشوا (تهران)
     
 نزدیکترین مراکز استان:
50 کیلومتری تهران
90 کیلومتری کرج

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مسئول مدیریت بحران فرمانداری شهرستان پاکدشت گفت: تعداد کشته شدگان حادثه سقوط پل عابر پیاده شب گذشته در پاکدشت به 3 نفر رسید. خدای دروغین در پاکدشت دستگیر شد
خبرگزاری میزان: دادستان پاکدشت از دستگیری فردی خبرداد که ادعای خ در روی زمین می کرد و مدعی شده است که در شمایل حضرت موسی (ع) آمده است. طبق گزارش های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که فردی با برگزاری کلاسهای آموزشی که با اعتقاد انحرافی همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می کند.

این موضوع بلاف. دادستان پاکدشت از دستگیری فردی خبرداد که ادعای خ در روی زمین می کرد و مدعی شده است که در شمایل حضرت موسی (ع) آمده است. به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، طبق گزارش های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که فردی با برگزاری کلاسهای آموزشی که با اعتقاد انحرافی همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می کند. ادامه مطلب د ی وقوع ز له ۳.۶ ریشتری در شریف آباد از توابع شهرستان پاکدشت، ستاد مدیریت بحران این شهرستان با صدور اطلاعیه ای اماکن ایمن برای اسکان اضطراری را به شهروندان معرفی کرد. میزان نوشت: دادستان پاکدشت از دستگیری فردی خبرداد که ادعای خ در روی زمین می کرد و مدعی شده است که در شمایل حضرت موسی (ع) آمده است. دوستداران حیات وحش، دو پرنده و یک لاک پشت را به ان محیط زیست شهرستان پاکدشت تحویل دادند. تهران- ایرنا- شهرستان پاکدشت به دلیل واقع شدن در مسیر ترانزیتی شرق کشور ، هر روز شاهد تردد هزاران خودرو سبک و سنگینی است که به دلیل نبود کمربندی مجبورند از میان شهر عبور کنند و این امر باعث بروز ترافیک… مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری پاکدشت از انفجار در منزل مس ی « ک» پاکدشت و آسیب ۱۹ منزل دیگر خبر داد. به دنبال برخورد یک دستگاه تریلی با پل عابر پیاده در اتوبان رضا (ع) شهر پاکدشت و واژگونی این پل به چندین خودروی عبوری خسارت جدی وارد شد و در پی آن دو نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند. همزمان با روز اول محرم الحرام، حرکت نمادین کاروان حسینی از مدینه تا کربلا، در شهرستان پاکدشت به اجرا در خواهد آمد. دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پاکدشت آ ین جزئیات بازداشت یکی از مدیران عالی محیط زیست این شهرستان را تشریح کرد. طی حکمی از سوی نصیری؛ «سرگرد بیگی» فرمانده جدید شهرستان پاکدشت شد آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید شهرستان پاکدشت، عصر امروز در کانون ی پاکدشت برگزار شد. در آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاکدشت، « نصیری» فرمانده سیدال (ع) استان تهران، ، دادستان، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران، نمایندگان پاکدشت و لنگرود در مجلس، فرمانده انتظامی پاکدشت، فرماندار، جانشین پاکدشت، مسوولان ادارات و نهادها، ان، خانواده معظم و ایثارگران شهرستان حضور داشتند. sepahpakdasht گفتنی است، طی حکمی از سوی فرمانده سیدال (ع) استان تهران، «سرگرد کمال محمد بیگی» به عنوان فرمانده جدید پاکدشت معرفی و از خدمات «سرهنگ عبدالله اصغری» طی مدت تصدی فرماندهی پاکدشت، قدردانی شد. سرگرد کمال محمد بیگی، پیش از این فرماندار لنگرود بوده است. همچنین، «سرهنگ عبدالله اصغری» نیز عهده دار معاونت بسیج سازندگی حضرت سیدال (ع) استان تهران، خواهد شد. تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پاکدشت گفت: کارگری که بر اثر ریزش یک چاه در پاکدشت زیر آوار محبوس شده بود، زنده از زیر آوار خارج شد. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت از دستگیری فرد مدعی ی و خ خبر داد.علیشپور دادستان عمومی و  انقلاب شهرستان پاکدشت گفت: طبق گزارش‌های واصله، به دادستانی پاکدشت اعلام شد که فردی با برگزاری کلاس‌های آموزشی که با اعتقاد انحرافی همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می‌کند.

وی افزود: این موضوع بلافاصله در دستور کار مسئولان قضایی این شهرستان قرار گرفت و نهایتا با رصدهای امنیتی و انتظامی، این فرد که مدعی شده بود در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) آمده است، دستگیر شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت تصریح کرد: تحقیقات اولیه خیلی زود از ادعاهای این فرد کذاب برداشت و حاکی از آن بود که این فرد وقیحانه مدعی شده خداوند متعال است و در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) به زمین آمده تا مشکلات در کشورهای مختلف را حل کند. وی به تشریح جلسات بازپرسی پرداخت و گفت: این فرد ادعا کرده که عذاب سختی در انتظار همه انی است که از امر و دستورات من س یچی می‌کنند و همه باید از من اطاعت کنند، چنانچه از دستوراتم اطاعت نکنند، دچار عذاب سختی خواهند شد.

دادستان عمومی و انقلاب پاکدشت در رابطه با آ ین وضعیت پرونده این فرد نیز تصریح کرد: متهم با قرار قانونی بازداشت شده و اقدامات تحقیقاتی در حال انجام است.

انتهای پیام/ منبع : باشگاه خبرنگاران جوان معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از آماده باش نیروهای هلال احمر شهرستان های پاکدشت و پیشوا خبر داد و گفت: تاکنون گزارشی از خسارات جانی و مالی ارائه نشده است. معاون برنامه ریزی و امور مالی فرمانداری شهرستان پاکدشت با اشاره به بازدیدهای مستمر از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی گفت: سلامتی مردم بسیار مهّم است و از اینرو بازدیدها به صورت مستمر و بدون وقفه انجام می پذیرد. فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری دو عامل قتل خانوادگی در پاکدشت خبر داد. تهران – ایرنا - اعضای هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شورای ی در شهرستان پاکدشت تعیین شدند. صدور ۱۰۴ اخطاریه برای واحدهای آلاینده پاکدشت • ماینر     صدور ۱۰۴ اخطاریه برای واحدهای آلاینده پاکدشت • ماینر
رییس اداره محیط زیست پاکدشت ضمن اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۱۸ پایش واحدهای صنعتی و خدماتی در این شهرستان انجام شده است،گفت: بخشی از آلودگی هوای شهرستان پاکدشت متاثر از شهر تهران و شهرستان ری اس. مرد جوان که با انگیزه ای مرموز پنج زن را در پاکدشت هدف شلیک گلوله قرار داده بود، با ردی زاویه تیراندازی شناسایی و دستگیر شد. مدیر آبفای پاکدشت د ی تلاش و خدمت صادقانه مورد تقدیر مسئولین شهرستانی و استانی قرار گرفت مدیرکل مرکز مدیریت بحران استان تهران و فرماندار و ریاست شبکه بهداشت پاکدشت با ارسال لوح‌های تقدیر جداگانه از خدمات و عملکرد مدیر آبفای این شهرستان قدر دانی نمودند. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: علی ولی بغدادی مدیر آبفای پاکدشت با تلاش و زحمات خالصانه در امر آبرسانی و فعالیت همه جانبه در ستاد شورای هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان مورد تقدیر علی صادقی فرماندار این شهرستان قرار گرفت. بنابراین گزارش مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان تهران هادی رحمتی با ارسال لوح تقدیر از زحمات بی شائبه و مستمر مدیر آبفای شهرستان پاکدشت در پیشبرد اه و برنامه‌های این ستاد تقدیر کرد. این گزارش می‌افزاید همچنین ریاست شبکه بهداشت و درمان پاکدشت نیز از تلاش‌ها و زحمات آقای علی ولی بغدادی درزمینه ارتقای کمی و کیفی آب شرب و حفظ سلامت مصرف‌کنندگان قدردانی نمودند.   رئیس شورای ی شهر پاکدشت گفت: بوی بد کانال های آب عبوری از داخل پاکدشت مردم را آزار می دهد. مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از افتتاح فاز نخست ورزشگاه پنج هزارنفری پاکدشت در استان تهران خبر داد. سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش سوزی یک ساختمان مس ی 5 طبقه در پاکدشت، با سرعت عمل آتش نشانان به خیر گذشت. با حضور بهداشت بیمارستان ی پاکدشت به صورت رسمی افتتاح شد. طبق گزارش های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که فردی با برگزاری کلاسهای آموزشی که با اعتقاد انحرافی همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می کند.
 اخبارحوادث ,خبرهای حوادث,حوادث روز این موضوع بلافاصله در دستور کار مسئولان قضایی این شهرستان قرار گرفت و نهایتا با رصدهای امنیتی و انتظامی، این فرد که مدعی شده بود در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) آمده است، دستگیر شد. تحقیقات اولیه خیلی زود از ادعاهای این فرد کذاب برداشت و حاکی از آن بود که این فرد وقیحانه مدعی شده خداوند متعال است و در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) به زمین آمده تا مشکلات در کشورهای مختلف را حل کند. علیشپور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت در گفت وگو با  میزان  به تشریح جلسات بازپرسی پرداخت و گفت: این فرد ادعا کرده که عذاب سختی در انتظار همه انی است که از امر و دستورات من س یچی می کنند و همه باید از من اطاعت کنند، چنانچه از دستوراتم اطاعت نکنند دچار عذاب سختی خواهند شد. دادستان پاکدشت در رابطه با آ ین وضعیت پرونده این فرد خاطرنشان کرد: متهم با قرار قانونی بازداشت شده و اقدامات تحقیقاتی در حال انجام است. معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از سقوط پل عابر پیاده در پاکدشت خبر داد و گفت:این حادثه ۳ نفر را مصدوم کرد و یک نفر جان خود را از دست داد، محور رضا(ع) نیز مصدوم شد. لحظاتی پیش ز له ای پاکدشت در استان تهران را لرزاند. معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از سقوط پل عابر پیاده در پاکدشت خبر داد و گفت:این حادثه ۳ نفر را مصدوم کرد و 2 نفر جان خود را از دست داد، محور رضا(ع) نیز مصدوم شد. مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری پاکدشت از آتش سوزی ساختمان ۵ طبقه در این شهر خبر داد. ۱۱ مکان ایمن برای اسکان اضطراری در پاکدشت اعلام شد مدیر روابط عمومی فرمانداری پاکدشت ۱۱ مکان ایمن برای اسکان اضطراری در این شهرستان را اعلام کرد. ۱- محوطه پارکها و فضاهای سبز سطح شهرستان 2- محوطه ورزشگاههای ورزشی سطح شهرستان (زمینهای فوتبال) ۳- بلوار ۹۰ متری ی مظفر در شهر پاکدشت ۴- بوستان بزرگ ولایت در حصار پاکدشت ۵- سکوهای اضطراری ح. رکنا/ فردی که ادعای خ در روی زمین می کرد طبق اعلام نظریه پزشکی قانونی تحویل مرکز روان درمانی امین آباد شد. چندی قبل دادستان پاکدشت از دستگیری فردی خبرداد که ادعای خ در روی زمین می کرد و مدعی شده است که در شمایل حضرت موسی (ع) آمده است. طبق گزارش های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که این فرد با برگزاری کلاس های آموزشی که با اعتقاد انح. رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان تهران گفت: پیش بینی شده تا پایان سال 97 در راستای توسعه حمل و نقلی ریلی، راه آهن تهران -پاکدشت به بهره برداری برسد. درخواست پخش ربنای شجریان و دعوت چهره‎های معمم کشور به پرهیز از رفتار هیجانی بعد از انتخابات، موضوعاتی بودند که از سوی مردم پاکدشت و مردم تهران در پایان جلسه امروز مجلس مطرح شدند. رکنا:4 خانه در پاکدشت پس از چهره نگاری شناسایی شدند و در مخفیگاه خود به دام افتادند. نتایج مسابقات قهرمانی تکواندو پاکدشت بهمن 1393 مناسبت: گرامیداشت دهه فجر محل مسابقات: سالن ورزشی بعثت رده سنی دسالان: مقام اول: تیم تکواندو امین پاکدشت سرمربی: علی مؤمنی مقام دوم: تیم تکواندو پاکدشت سرمربی: قدرت الله کردبچه مقام سوم: تیم تکواندو شریف آباد سرمربی: فرهاد عادتی بهترین داور: سعادت کیش بهترین مربی: مؤمنی بهترین بازیکن: مح. تهران- ایرنا- مردم پاکدشت در مجلس شورای ی گفت: امروز حضور مردم در شعب اخذ رأی بسیار با شکوه و بی سابقه است به طوری که مردم برای رأی دادن از یکدیگر سبقت می گیرند. گروه هنری ققنوس شهرستان مهر تقدیم میکند.( طنزآناهید) گروه هنری ققنوس شهرستان مهر به کارگردانی ابوالحسن حسینی المدنی به روی صحنه میرود . تاریخ اجرای این کار هنری دوشنبه شب، شب وچهارشنبه شب مهرماه 93 ساعت شروع نمایش طنز آناهید ساعت 20:00 مکان اجرای نمایش گروه هنری ققنوس شهرستان مهر :سالن آمفی تئاتراداره فرهنگ ارشاد شهرستان مهر. منتظرحضور سبزتان هستیم. گروه هنری ققنوس شهرستان مهر فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران از رفع تصرف ۲۵۰ تار اراضی ملی احمدآباد شهرستان پاکدشت به ارزش بالغ بر یکصد میلیارد تومان خبر داد. همشهری آنلاین: با اعلام خبر شهادت آتشن شان شهید، بهنام میرزاخانی که در جریان مهار آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران به شهادت رسید، جمعی از مردم پاکدشت با حضور در منزل پدر این شهید، از ایثار وی تجلیل د.

نقشه ی زمین شناسی شهرستان تا تان
نقشه-ی-زمین-شناسی-شهرستان-تا تانشیپ فایل زمین شناسی شهرستان تا تان. این فایل در محیط نرم افزار gis قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد. فایلنقشه ی زمین شناسی شهرستان خوی
نقشه-ی-زمین-شناسی-شهرستان-خویشیپ فایل زمین شناسی شهرستان خوی. این فایل در محیط نرم افزار gis قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد. فایلنقشه زمین شناسی شهرستان سقز
نقشه-زمین-شناسی-شهرستان-سقز شیپ فایل زمین شناسی شهرستان سقز. این فایل در محیط نرم افزار gis قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد. فایل

در دست گرفتن سکان مدیریت دفتر مخاطرات زمین شناختی، زیست محیطی و ی را به دوست و همکار دیرینه ام شمشکی عزیز تبریک می گویم امیدوارم با منش علمی و حرفه ای که دارد در پیشبرد را ارهای مربوط به زمین شناسی کاربردی از ابهای زیر زمینی تا بحث های زمین شناسی ی، زمین شناسی زیست محیطی و سایزموتکتونیک در سازمان و کشور موفق باشد. ایران نوشت:دی سال 93 در پی کشف جسد زن 20 ساله به نام نرگس، بازپرس کشیک قتل شهرستان پاکدشت ورامین، در محل حادثه حضور یافت و همراه کارآگاهان جنایی تحقیقاتی برای شناسایی خانواده این زن آغاز شد. مدیر روابط عمومی محیط زیست استان تهران، از تعطیلی مهدها و مدارس ابت تهران و شهرستان های ورامین، ری، شهریار، ملارد، شمیرانات، پاکدشت، شهر قدس و قرچک در روز یکشنبه ۱۰ دی خبر داد. ثبت نام آزمون تیزهوشان شهرستان پاکدشت 96 – 97
ثبت نام آزمون تیزهوشان شهرستان پاکدشت 96 - 97ثبت نام آزمون تیزهوشان شهرستان پاکدشت 96 – 97 برای ب اطلاعات درباره نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان شهرستان پاکدشت 96 – 97 با مشاوران مرکزسبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647 با توجه به اینکه هرساله شاهد برگزاری آزمون تیزهوشان در تمامی استان ها و شهرستان های کشور هستیم و به همین خاطر لازم دانستیم که برای دانش آموزان شهر شهرستان پاکدشتدر پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم که خواستار شرکت در آزمون تیزهوشان هستند به طور کامل به ارائه اطلاعاتی در خصوص نحوه ی ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 ، تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 ، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 96، زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 ، تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان 96 و… بپردازیم.بنابراین پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از موارد بالا ادامه مطالب را دنبال کنید. ادامه مطلب

نقشه زمین شناسی شهرستان تویسرکان
نقشه-زمین-شناسی-شهرستان-تویسرکان شیپ فایل سازندهای زمین شناسی شهرستان تویسرکان. (واقع در استان همدان). این فایل در محیط نرم افزار gis، قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد. فایل