گزارش تخصصی با موضوع بررسی را ار های ارتباط عمیق دانش آموز با معلم و پایداری یادگیری

به نقل از خبرگزاریها در مورد گزارش تخصصی با موضوع بررسی را ار های ارتباط عمیق دانش آموز با معلم و پایداری یادگیری : معلم پس از یکی دو بار آموزش درس ، از شاگردانش پرسید: چه ی متوجه نشده است؟ سه نفر از شاگردان دستشان را بالا بردند. معلم گفت: بیایید جلوی تخته و چوب تنبیه خود را از کیفش بیرون درآورد. همه دانش آموزان جا خوردند و متعجب و ترسان به معلم نگاه می د. معلم به یکی از سه دانش آموز گفت: پسرم این چوب را بگیر و دو بار به کف دست من بزن. دانش آموز متعجب پر. معلم اسم دانش آموز را صدا کرد، دانش آموز پای تخته رفت ، معلم گفت: شعر بنی آدم را بخوان ، دانش آموز شروع کرد... بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش زیک گوهرند چوعضوی به درداوردروزگار دگرعضوهارانماندقرار به اینجا که رسید متوقف شد ،معلم گفت: بقیه اش را بخوان! دانش آموز گفت: یادم نمی آید معلم گفت: یعنی چی ؟این شعر ساده را هم نتوانستی حفظ ک. خبرگزاری آریا - یک معلم زن در به جُرم رابطۀ نامشروع با دانش آموز 13 ساله اش دستگیر و محاکمه شد. ادامه: معلم «خطرناک» یی از دانش آموز 13 ساله اش صاحب فرزند شد یک آموزگار خوب باید قدرت برقراری یک ارتباط عاطفی مناسب بنا به شخصیت دانش آموز را داشته باشد. متاسفانه بسیار دیده شده که برخورد نامناسب یک معلم سبب تحقیر یک دانش آموز و درس گریزی او می شود. اگر معلم ایده آلش تنها ارتقای درسی یا انضباطی یک دانش آموز باشد و به پایه تربیتی و ژنتیکی و ذاتی او که ترکیبی از این موضوعات است، توجهی نکند، هیچ گونه تاثیر پرورشی و شخصیتی در دانش آموز نخواهد گذاشت. روزهای بروجرد- در پی بالا گرفتن جر و بحث بین این معلم و دانش آموز ضارب، دانش آموز با چاقویی که در اختیار داشته است، ضربه ای را به گلوی دبیر خود وارد کرده و سپس از دبیرستان متواری شده است.یک معلم دبیرستان در بروجرد از شاگردش چاقو خورد به گزارش سلامت نیوز محسن خشخاشی یکی از دبیران فیزیک پایه اول دبیرستان پسرانه «حافظی» در بروجرد بر اث. رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به برگزاری جلسه ای با آموزش به منظور رسیدگی به تنبیه بدنی دل اش دانش آموز کرمانی توسط معلمش، گفت: ضمن برخورد با معلم خاطی و حتی مسئولان بالادستی، هزینه معالجه دانش آموز و دیه او پرداخت خواهد شد. اختصاصی از اینو دیدی پیشنهاد ارزشی با موضوع پوشه کار معلم و دانش آموز با و پر سرعت .
پیشنهاد ارزشی پوشه کارفرمت فایل وردتعداد صفحات 5 پیشنهاد کوتاه ارزشی با موضوع پوشه کار ویژه معلمان  ابت جهت استفاده در فرم های ارزشی که فرمت همه فایل ها بصورت ورد و قابل ویرایش بوده و کافیست با پرینت و ارائه ان به مدیر مدرسه جهت اعمال در فرم ارز. «در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع تنبیه بدنی در یکی از مدارس این شهر بلافاصله تیمی متشکل از چند نفر از کارشناسان این اداره در مدرسه مربوطه حاضر و مأمور بررسی و رسیدگی به این حادثه شدند. با توجه به گزارش اولیه این حادثه که هفدهم بهمن ۹۶ روی داد، این دانش آموز دچار صدمه دیدگی از ناحیه بینی شده و خانواده دانش آموز شاکی معلم مزبور شدند.» چندی پیش تصاویری از حادثه دل اش فرو رختن مداد در پوست سر یک دانش آموز پسر منتشر شد، طبق گفته رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان پس از اینکه معلم سعی کرده دانش آموزان را ت کند این اتفاق افتاده است. در پی تاخیر یکی از دانش آموزان روستای د ده حمیدیه همکارمان آقای جرفی دانش آموز را به دفتر راهنمایی می کند که پس از تماس وی با اولیا خود، پدر وی بدون هماهنگی و اطلاع مسئولان مدرسه به کلاس درس معلم مراجعه کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. فرمانده انتظامی لرستان گفت: معلم بروجردی که در یکی از دبیرستان های این شهرستان توسط دانش آموز سال اول متوسطه با ضربه چاقو مجروح شده بود، فوت کرد. محمد قنبری در گفت وگو با فارس در گفت: صبح امروز یک معلم بروجردی که دبیر فیزیک بود، توسط یکی از دانش آموزان خود به وسیله چاقو مجروح شد. وی که پس از این حادثه جهت مداوا به یکی از بیمارستان های . بازخورد بازخورد،در واقع فعالیتی است که جریان یادگیری را در کلاس عمق می بخشد.بازخوردهای توصیفی،به دلیل سهولت در برقراری ارتباط وانتقال دقیق تر منظور و مقصود معلم،از عهده ی این منظور بهتر بر می آید. فعالیتهای یادگیری دانش آموز از طریق بازخورد ، در مسیر انتظارات آموزشی قرار می گیرد. با وجود بازخورد توصیفی است که ارزش ی ، رشد دهنده،ت. پسر باهوش و سوالات خانوم معلم.( )( لطفا با جنبه ها بخونن ) یه دانش آموز اول دبستانی از خانم معلمش پرسید میشه من به کلاس بالاتر برم معلم گفت چرا دانش آموز :چون من احساس میکنم بیشتر از حد و اندازه این کلاس میفهمم خانم معلم اون رو پیش آقای مدیر مدرسه میبره تا بعد از تست دربارش تصمیم بگیره مدیر ازش ایطوری سوال کرد سه ضربدر چهار دانش آموز : د.  
 از آنجا که گزارش پیشرفت تحصیلی – تربیتی در قالب فرم الف در نوبت  های اول و دوم و گاه شهریور ماه به دانش آموز و خانواده  نه باهدف گزارش صرف نقاط ضعف یادگیری دانش‌آموز به ذی‌نفعان، بلکه باهدف ارتقا و بهبود کیفیت یادگیری، انجام می‌شود؛ لذا ایجاد فضایی برای توصیف عملکرد تحصیلی تربیتی دانش‌آموز، در گزارش پیشر. معلم 24 سالۀ مدرسۀ راهنمایی استووال در ای تگزاس به رابطۀ نامشروع با دانش آموز 13 سالۀ خود، که به باردار شدن او منجر شد. معلم اسم دانش آموز را صدا کرد

دانش آموز پای تخته رفت ، معلم گفت: شعر بنی آدم را بخوان

دانشآموز شروع کرد

بنی آدم اعضای یک پیکرند

که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار

دگر عضوها را نماند قرار

به اینجا که رسید متوقف شد ،معلم گفت: بقیه اش را بخوان! دانش آموز گفت:


یادم نمی آید ، معلم گفت: یعنی

چی ؟این شعر ساده را هم نتوانستی حفظ کنی؟! دانش آموز گفت:آ مشکل داشتم


مادرم مریض است و
گوشه ی خانه افتاده ،پدرم سخت کار میکند

اما مخارج درمان بالاست، من هم باید دستفروشی م و

هم هوای خواهر برادرهایم را هم داشته باشم ببخشید، معلم گفت:


ببخشید همین؟!مشکل داری که داری باید
شعر رو حفظ میکردی مشکلت تو به من مربوط نمیشه!

در این لحظه دانش آموز گفت:


تو کز محنت دیگران بی غمی........................ نشایدکه نامت نهند آدمی اختصاصی از نیک فایل گزارش تخصصی بررسی را ار های ارتباط عمیق دانش آموز با معلم و پایداری یادگیری با و پر سرعت .
 گزارش تخصصی بررسی را ار های ارتباط عمیق دانش آموز با معلم و پایداری یادگیری
 گزارش تخصصی بررسی را ار های ارتباط عمیق دانش آموز با معلم و پایداری یادگیری             گزارش تخصصی بررسی را ار های ارتباط عمیق دانش آموز با معلم و پایداری یادگیری فرمت فایل word و قابل ویرایش  تعداد صفحات 20 صفحه
قیمت 2000 تومان قسمتی از مجموعه مقدمه کوتاه : آموزش به معنای تجربه ای مبتنی بر یادگیری و به منظور ایجاد تغییرات نسبتا" پایدار در فرد با هدف قادر سازی او به انجام کار و بهبود بخشی تواناییها ، تغییر مهارتها ، دانش ، نگرش و رفتار اجتماعی دانسته و تلقی شده است .بنابراین آموزش در واقع تغییر نگرش و مهارت افراد است. با نگاهی به مدارس و توجه بیشتر به روش عمل آنها خواهید دید که با وجود تفاوت های بسیار اندک در ساختار و شکل مدارس و نیز ی ان بودن مواد و کتب درسی، تفاوت های زیادی بین مدارس و سطح درسی و نتایج دانش آموزان آنها مشاهده می شود. پس با اندکی تأمل می توان فهمید که عاملی دیگر وجود دارد که موجب می شود سطح درسی، حال و هوای مدرسه و روابط بین فردی در این مراکز آموزشی متفاوت شود.در سالهای اخیر تحقیقاتی انجام شده است که تأثیر برخی ابعاد غیر درسی را بر رشد جنبه های آموزشی و شخصیتی دانش آموزان اثبات کرده است. اموری همچون رابطه بین فردی دانش آموزان، رابطه میان آنها و معلمان و مدیران، وضعیت اقتصادی-اجتماعی و بسیاری مسائل دیگر در تحصیل و موفقیت دانش آموزان بسیار مؤثرند. بدون تردید مدیران و معلمان بیش از هر عامل دیگر در به وجود آوردن جوّ مناسب در مدرسه و کلاس مؤثرند و رشد همه جانبه شخصیت دانش آموزان وابسته به جوّ سازمانی مدرسه است. از مدیریت کلاس تعاریف زیادی شده است که بر اساس اهمیت کاربرد آنها در رفتار کلاسی به برخی اشاره می شود.یکی از تعاریف قابل قبول در امررفتار کلاسی این تعریف است: مدیریت کلاس تعنی هنر انجام کارها به وسیله دیگران. در جای دیگر مدیریت کلاس کار با افراد و بوسیله افراد و گروهها برا ی تحقق اه سازمانی بیان شده استدر تعریف دیگری مدیریت کلاس کلا سدرس عبارت از ی امور کلاس درس از طریق: تنظیم برنامه درسی، ساذماندهی مراحل کار و منابع، سازماندهی محیط به منظوربالابردن کارایی، نظارت بر پیشرفت دانش آموزلنو پیش بینی مسائل بالقوه است.   فن معلمی هنری است ظریف و حساس که با کمترین لغزش و خطا خسارت جبران ناپذیری بر شخصیت فراگیر وارد شده و قطعا هرگونه رفتار صحیح و سنجیده موجب آینده ای درخشان برای فرد می شود.   بیان وضعیت موجود        اینجانب  ........ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش هستم.  امکانات مدرسه در حد محدود  بوده  و وسایل آموزشی به ندرت دیده می شد . والدین اغلب کشاورز و  دامدار بو دند و   در ابتدای  سال تحصیلی  فرصتی  برای رسیدگی به امور تحصیلی فرزندشان نداشتند . دانش آموزان در حالی که مشتاق به نظر می رسیدند ازامکانات زیادی  برخوردار نبودند  با توصیف چنین شرایطی تصمیم گرفتم در حد امکان از تمام امکانات برای رشد و پیشرفت دانش آموزان استفاده نمایم و تحولی در امر ارزشی بوجود آورم.      حدود سه ماه از شروع  سال تحصیلی گذشته بود. پس از چندین جلسه تدریس  . درباره پیشرفت دانش آموزان نگرانی هایی احساس . به نظر می رسید   بعضی ازدانش آموزان در فعالیت های کلاسی شرکت جدی نداشتند و نمی توانستند  درس های  تدریس شده  قبلی را بخوانند   بنا به اهمیت موضوع تصمیم گرفتم با انجام مطالعات بیشتر و تحول در ارزشی سطح دانش و معلومات دانش آموزان را بالا ببرم.
با
گزارش تخصصی بررسی را ار های ارتباط عمیق دانش آموز با معلم و پایداری یادگیری
سخنگوی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان با اشاره به ضرب و شتم ۸ دانش آموز توسط معلم آنها گفت: دانش آموزان در سلامت کامل هستند و معلمی که با دانش آموزان درگیر شده برای پاسخگویی به آموزش وپرورش احضار شده است. دانش آموز رودباری که بر اثر تنبیه معلم مداد در سرش فرو رفته بود، در پیام ویدئویی معلم خود را بخشید.
فرماندار رودبار:تنبیه معلم باعث شد مداد به سر دانش آموز رودباری فرو رود/بلافاصله دانش آموز به… رکنا: دانش آموز 14 ساله ای که 2 سال پیش بدنبال آزار و اذیت معلم ریاضی اش بود و او را به قتل رسانده بود، به 40 سال حبس محکوم شد. دادگاه دیروز درخواست وکلای این قاتل را مبنی بر روانی بودن او رد کرد. دین آنلاین به نقل از هافینگتن پست نوشت: مسئولان آموزش و پرورش شهر نیویورک یک معلّم را که حجاب را از سر دانش آموز هشت ساله ای برداشته بود ا اج د. این اتّفاق در روز دوم ماه مه در محلۀ برون نیویورک… ایرنا نوشت: رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: دانش آموز یکی از مدارس مقطع متوسطه منطقه 16 با استفاده از سلاح سرد (چاقو) معلم خود را مجروح کرده و از مدرسه متواری شده است. مدیر آموزش و پرورش شاهیندژ گفت: 10 دانش آموز روستای عباس بلاغی این شهرستان بر اثر استنشاق گاز منوا ید کربن صبح امروز/ دوشنبه/ همراه با معلم این کلاس دچار مسمومیت شدند. میگن در یزد، خانم معلمی پس از چند بار آموزش درس از شاگردانش پرسید :چه ی متوجه نشده است ؟ سه نفر از شاگردان دستشان را بالا بردند....معلم گفت : بیایید جلوی تخته و چوب تنبیه خود را از کیفش بیرون درآورد . تمام دانش آموزان جا خوردند و متعجب و ترسان به خانم معلم نگاه می د. معلم به یکی از سه دانش آموز گفت :پسرم! این چوب را بگیر و محکم به ک. در مورد اول دانش آموز یک گرایش مثبت دارد و معلم را به عنوان یک الگوی رفتاری خود می داند و در اکثر اوقات رفتارهای معلم خود را تقلید می کند حتی بعضی مواقع دوست دارد مثل معلم لباس بپوشد مثل او راه برود ، مثل او صحبت کند . و حالا این معلم می تواند دانش آموز را به راه راست هدایت کند و هم می تواند دانش آموز را گمراه کند و او را از راه مستقیم من. سعی در برقراری ارتباط عاطفی با دانش آموزان ایجاد ارتباط عاطفی معلم با دانش آموزان را وظیفه معلم می دانم و معلم باید ضمن حفظ شخصیت و احترام خود، قابلیت اداره کلاس را داشته باشد. به عقیده بنده یک معلم زمانی می تواند بر ذهن و جان دانش آموزش تأثیر مثبت بگذارد که دانش آموز به او اعتماد داشته باشد و معلمش را دوست بدارد ارتباط عاطفی بین هر . دانش آموزی که از معلم خود کینه ای عمیق داشت، به شکلی هولناک از او انتقام گرفت. مراجعین مراکز اختلال یادگیری دانش آموزانی هستند که جهت درمان اختلال خود همراه والدین بامعرفی از طرف مدرسه ارجاع می شوندوبدین ترتیب ما علاوه بر کودک با خانواده و معلم او نیز ارتباط پیدا می کنیم.معلم و خانواده اولین انی هستندکه متوجه مشکل یادگیری کودک شده اند و در جریان درمان نیز آنها باید تسهیل کننده ، یاری کننده و پشتیبان ما در ا. همکاران عزیز و دوستان و همراهان همیشگی سلام. این پست رو اختصاص میدم به رابطه معلم و شاگرد ،که چگونه می شود یک ارتباط صمیمی با دانش آموز برقرار کرد.این مشکلی است که اکثر معلمان با دانش آموزان خود دارند و از اکثر همکارانم بارها شنیده ام که نمی توانند با دانش آموز خود یک ارتباط صحیح و صمیمی برقرار کنند. حال برای رفع این مشکل در زیر به چن. این حادثه در مقابل چشمان سایر دانش آموزان و زمانی رخ داد که معلم تبلت دانش آموز را از او گرفت. مادر یک دانش آموز که برای بررسی مسائل انضباطی فرزندش به مدرسه دعوت شده بود، اقدام به ضرب و شتم معلم مدرسه کرد. ضرب و شتم خانم معلم در خوزستان به گزارش شفاف، مادر یک دانش آموز که برای بررسی مسائل انضباطی فرزندش به مدرسه دعوت شده بود، اقدام به ضرب و شتم معلم مدرسه کرد.   در فضای مجازی مطالبی منتشر شد مبنی بر اینکه یک معلم خانم در شهرستان شوش مورد ضرب و شتم شدید مادر یک دانش آموز قرار گرفته و این حادثه منجر به سقط جنین و ش تگی پای معلم شده است.  در ادامه این مطالب، عنوان شده بود که معلمان این مدرسه در اعتراض به همین موضوع سر کلاس نمی روند و مدرسه تعطیل است. این مطلب به سرعت در شبکه ها و کانال های خبری دست به دست شد. مطلبی که هیچ مستندانی هم برای آن ارائه نشده بود برخی می گفتند «معلمان امنیت ندارند» و «برخی هم این ماجرا را در مقابل تنبیه بدنی دانش آموزان قرار داده بودند».  آموزش و پرورش خوزستان طی اطلاعیه ای در مورد مطلب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم یکی از معلمان آموزشگاه هاجر روستای سید عباس بخش شاوور شهرستان شوش، اعلام کرد: «اصل موضوع ضرب و شتم همکار فرهنگی صحت دارد و این امر به دنبال دعوت از اولیای دانش آموز به مدرسه برای بررسی مسائل انضباطی صورت گرفته که به دنبال آن مادر دانش آموز اقدام به درگیری و ضرب و شتم معلم مدرسه نموده است. در پی این حادثه، رئیس آموزش و پرورش منطقه و واحدهای مسئول بلافاصله با حضور در آموزشگاه پیگیر موضوع می شوند و پرونده قضایی در جهت شکایت از مادر دانش آموز در مراجع ذی صلاح تشکیل می شود».  در این اطلاعیه تأکید شده است: «اخبار منتشر شده در فضای مجازی، مبنی بر سقط جنین همکار فرهنگی، ش تن پای وی و تعطیلی آموزشگاه به هیچ عنوان صحت ندارد». وقتی من دانش آموز بودم گاهی دلم برای معلم تنگ می شد زمانی که معلم خوب ما از مدرسه ما به مدرسه دیگه ای می رفت. الان که خودم معلم هستم دلم برای دانش آموزانم تنگ می شه! آره بابا معلم هم برای دانش آموز دلش تنگ می شه. امسال من به مدرسه دیگه ای رفتم اما مگه آدم می تونه دانش آموزان خودش رو فراموش کنه! اما به لطف خدا و با توکل به خدا سال جدید رو آ. یک معلم در رودبار جنوب پس از تنبیه وحشیانه دانش آموز کلاس سوم ابت از مدرسه ا اج شد. فرمانده انتظامی لرستان گفت: معلم بروجردی که در یکی از دبیرستان های این شهرستان توسط دانش آموز سال اول متوسطه با ضربه چاقو مجروح شده بود، فوت کرد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران لرستان؛ قنبری گفت: یک معلم بروجردی که دبیر فیزیک بود، توسط یکی از دانش آموزان خود به وسیله چاقو مجروح شد. وی که پس... رکنا/ 3 دختر دوازده ساله اهل فلوریدای امریکا به جرم مسموم خانم معلم بازداشت شدند. به گزارش گروه ترجمه رکنا، پلیس هر سه دختر دانش آموز معلم 522 ساله خود «جین مورگان گاریدو» را مسموم کرده بودند و قصد داشتند کامپیوتر و لپ تاپ این معلم را ب ند و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنند. این دختران مقداری ...

شرح خبر
معلم زن هوس ران به دام قانون افتادال اندریا وِرا نام معلم 24 ساله اهل تگزاس است. طبق بررسی های انجام شده توسط پلیس تگزاس رابطه نامشروع معلم هوس باز باشاگرد سیزده ساله خود فاش شده است.پزشک قانونی اعلام کرده که این رابطه نامشروع منجر به باردار شدن خانم معلم شده است.والدین دانش آموز پس از مطلع شدن از رابطه بین فرزند سیزده سالهخود با معل. معلم اسم دانش آموز را صدا کرد دانش آموز پای تخته رفت ، معلم گفت : شعر بنی آدم را بخوان دانش آموز شروع کرد بنی آدم اعضای یک دیگرند
که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار
دگر عضو ها را نماند قرار
به اینجا رسید متوقف شد ، معلم گفت بقیه اش را بخوان ! دانش آموز گفت : یادم نمی آید ، معلم گفت یعنی چی ؟ این شعر ساده را هم ن. چگونه تدریس
اصولا یکی از دغدغه های هر معلمی این است که چگونه تدریس کند که هم دانش آموز خوب یاد بگیرد و هم خودش از کارش راضی باشد و جذ ت داشته باشد.سعی شده در این نوشته به تعدادی از این رو ش ها اشاره شود:
1- مشخص هدف:
مسلم است که هر چه معلم در ابتدای درس، هدف از آموزش درس جدید را به دانش آموز بفهماند یادگیری بهتر صورت می گیرد.
2. انواع روش تدریس روشهای معلم محور teacher- center method : که در آن معلم در کانون یادگیری قرار داشته و عمده فعالیتهای آموزشی حول او گردش می کند. روشهای دانش آموز محور student- center method : به آن دست از روش های یادگیری گفته می شود که در کانون یادگیری قرار داشته و عمده فعالیتهای آموزشی حول دانش آموز گردش می کند و دانش آموز مسئول یادگیری خود است و معلم نقش. معلم یکی از هنرستان های اردبیل به منظور تنبیه، چهار دانش آموز خود را با شلنگ آب کتک زد که در اثر آن دو نفر از دانش آموزان از ناحیه چشم و دست آسیب دیدند. سئوال های دانش آموزان 1- برای کلمات زیر جمله بسازید جوجه : دانش آموز " جوجه است 2-معلم " بگوببینم این جمله بزرگمهر صحیح است ؟. “سحرخیز باش تا کامروا شوی” دانش آموز : نه آقا این رو زیاد جدی نگیر دور و بر ما، سحر خیز ها یا کله پز شدند یا نانوا ! 3-معلم: بگوببینم ، اگه توی خیابون یه نفر یه حیوانی رو گرفته و داره می زنه، و من برم جلو و از این کار. دانش آموز نوشهری در دوازدهمین جشنواره بین المللی نامه ای به رضا(ع ) از رضا سلامتی معلم خود را طلب کرد. سخنگوی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان با اشاره به ضرب و شتم ۸ دانش آموز توسط معلم آنها گفت: دانش آموزان در سلامت کامل هستند و معلمی که با دانش آموزان درگیر شده برای پاسخگویی به آموزش وپرورش احضار شده است. روزهای بروجرد- فرمانده انتظامی لرستان گفت: معلم بروجردی که صبح امروز در یکی از دبیرستان های این شهرستان توسط دانش آموز سال اول متوسطه با ضربه چاقو مجروح شده بود، لحظاتی پیش فوت کرد.

محمد قنبری در گفت وگو با فارس گفت: صبح امروز یک معلم بروجردی که دبیر فیزیک بود، توسط یکی از دانش آموزان خود به وسیله چاقو مجروح شد. وی که پس از این . دست کم شش دانش آموز در این حادثه که منجر به دو نیم شدن اتوبوس سرویس مدرسه شد کشته و 18 دانش آموز دیگر مجروح شدند که حال برخی از آنها وخیم گزارش شده است. معلمی که در یکی از مدارس نیویورک حجاب از سر یک دانش آموز ۸ ساله کشیده بود،ا اج شد.
یک لحظه خشم آقای معلم سبب شد 10 سانت از مداد تیز در سر دانش آموز 10 ساله فرو رود. مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: برخی از دانش آموختگان فرهنگیان قدرت ارتباط گیری با دانش آموز را ندارند. مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد گفت: موضوع تنبیه دانش آموز در دست بررسی است.