گفتگو با همسر شهید رضا فرزانه ۱

به نقل از خبرگزاریها در مورد گفتگو با همسر شهید رضا فرزانه ۱ : بهاره رهنما برای اولین بار در یک گفتگو به همراه همسرش خسرو عباسی حاضر شد و به تمام شایعات پیرامونش خاتمه داد. در این گفتگو بهاره رهنما درباره انتخاب همسر ، مراسم عقد در حرم رضا (ع) ، مهریه اش و شرطی که برای ازدواج از سوی همسرش گذاشته شد صحبت کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نامش «فرزانه» بود. «فرزانه ارسطو». اما روزی رسید که احساس کرد با بقیه فرق داد، احساس کرد کالبدش متعلق به خودش نیست و باید یک تغییر اساسی به وجود بیاورد؛ هر چند این روند 17 سال طول کشید اما فرزانه سرانجام سال 87 موفق به جراحی تغییر جنس شد و با نام «سامان ارسطو» زندگی را از سر گرفت. تمرینات اختصاصی رشته ورزشی بسکتبال زیر نظر جواد محمودپور کارشناس تریبیت بدنی ناحیه 2 تبریز ، روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 4 بعد از ظهر در سالن ورزشی فرزانه برگزار میشود علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با شماره تماس 09142446576 تماس حاصل نموده و یا در ساعات ذکر شده به سالن فرزانه مراجعه نمایند .لازم به ذکر است بیش از0/50 از دانش آموزان ای.
#تفاوت_در_نیازهای_ ن_و_مردان !
#نیازهای.مردان :

1 - یک شریک خوب.
2 - یک همدم اهل تفریح.
3 - یک همسر جذاب.
4 - یک منزل دنج و آرام.
5 - تحسین، احترام، اعتبار، همکاری، پذیرش.
6 - یک همسر حمایت کننده و مشوق.
7 - یک همسر وفادار.
#نیازهای. ن :
1 - عطوفت و مهر ورزی.
2 - گفتگو و درد دلهای صمیمانه. ارتباط تعاملی و همدلانه.
3 - صداقت و صراحت.<. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علی محمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟
حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس آن نیستند.
شنیده ام بعضی از آقایان دلواپس معتقدند که تمردان، ی نظام را تحت فشار قرار داده اند و برای همین هم ی هیچ صحبتی نمی کنند! فرزانه شهامت: «رو مه همشهری؟» شادی و اعتمادبه نفس در ص که آن سوی خط است؛ به وضوح قابل تشخیص است.
تاریخ شهادت:۹۴/۱۱/۲۲ محل شهادت: به نقل ازهمسرشهید حاج رضا مرید حاج حسین بود و در پی او رفت شهید فرزانه شیفته و مرید شهید همدانی بود و اتفاقاً بعد از شهادت همدانی نیز همه تلاشش را برای اعزام به انجام داد و عاقبت چهار ماه بعد از همدانی، او نیز به مرادش پیوست. همسر شهید فرزانه از ارتباط دو شهید با یکدیگرگفت. حاج رضا فرزانه، شهید همدان. جنگ و زن جنگ و زن : همسر شهید اندرزگو راجع به شوهرش می گوید: حدود سه سال پس از ازدواج مان، در سفری که برای افغانستان‏ رفتیم، در آن جا وقتی جمع بودیم، خطاب به دوستانش گفت: "همسر من اسم اصلی و کار مرا نمی‏داند." رو کرد به من و گفت: "اسم اصلی من سیدعلی اندرزگوست، تیرخلاص را به حسن علی منصور، من زده‏ام و از سال 43 تا حالا فراری هستم و مأمورین‏ ت به دنبالم." همسر شهید خوش لفظ با بیان اینکه برای شهیدخوش لفظ هم مادر بودم، هم همسر، گفت: دلگیرم که مادرم در قید حیات نیست تا بتوانم بار دیگر دستان گرم و پرمهرش را در دستانم بگیرم. پیرانی همسر شهید داریوش رضایی نژاد با انتشار تصویری از همسر شهیدش روز را تبریک گفت. سلام ویژه برنامه 2 ساعته برای عید فطر به نام یه قل دو قل این برنامه تقدیم شد به شادمانی مردم ایران در جشن بزرگ ایران مجری : منصور ضابطیان مهمانان برنامه » فریبرز گلبن/ احسان و ایمان خاصه تراش»رئیس انجمن دوقلوهای ایران آیتمها : مناجات خوانی بهادر زمانی/ معبود » علی صفرزاده مهدی سپهر » باز آمدم گفتگو با مهدیه و معصومه 11 ساله گفتگو با فر. به رای می دهم چراکه اهل گفتگو است. در جهانی که از هر سوی آن آتش کینه و خون زبانه می کشد و گفتگو به گوهری کمیاب بدل شده است؛ گفتگو را جزء ذات انسان و تمسک به آن را بارزترین وجه انسان قرن 21 می داند و بنا بدین باور به نمایندگی از ملتی با پیشینه ای کهن با دنیا به گفتگو نشست تا بار دیگر مدنیت ایران و ایرانی را به رخ جهانیان بکشد. چهار سال بعد از آن ماجرا با تلفنی تماس گرفتم که بروم برای مصاحبه. فکر می خانمی که با او قرار می گذارم همسر یک شهید م ع حرم است اما در بدو صحبت گفت همسر من شهید امنیتی است همسر شهید رضایی نژاد نوشت: «ماجرای نیمروز» را بسیار دوست داشتم، بهتر از این نمی شد مظلومیت ی ترور سال های اول انقلاب و جنایات منافقین را به نمایش گذاشت. صبح امروز و پس از حضور حضرت آیت الله در کنار پیکر مطهر شهید حججی، انگشتر و چفیه انقلاب ی به همسر این شهید اهدا شد. همسر شهید حسین پور، فرمانده شهیدحججی در بخشی از سخنانش می گوید: وه ها باید از اسم پسر من هم بترسند. در یکی از روزهای زمستان مهمان خانه همسر شهید رضایی نژاد شدیم تا خانم پیرانی از حال وروز خود و آرمیتا پس از رفتن مرد خانه بگوید. نامش «فرزانه» بود. «فرزانه ارسطو». اما روزی رسید که احساس کرد با بقیه فرق داد، احساس کرد کالبدش متعلق به خودش نیست و باید یک تغییر اساسی به وجود بیاورد؛ هر چند این روند 17 سال طول کشید اما فرزانه سرانجام سال 87 موفق به جراحی تغییر جنس شد و با نام «سامان ارسطو» زندگی را از سر گرفت. از همان سال به صورت شخصی در راستای معالجات روحی و جسمی ب. یشنهاد می کنیم برای کمک به ثبات روابط مقدس شویی به خاطر داشته باشید:
- از توجه و احترام به والدین همسر دریغ ننمایید. هر چه شما بیشتر به آن ها محبت کنید آن ها به فرزند خود و عروس خود بیشتر علاقمند و زندگى با آن ها و کنار آن ها دلپذیرتر می گردد.

- توجه به مطالعه و اختصاص ساعاتى از روز به مطالعه به زندگى شما یک انضباط علمى و ارزشى م. شهید م ع حرم عزت الله سلیمانی دومین شهید م ع حرم از چهارمحال و بختیاری است که در سال 94 به شهادت رسید، به همین منظور دقایقی با همسر ایشان به گفت وگو نشستیم. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علیمحمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟

حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس . کانال تبریک روز زن به همسر کانال تبریک روز زن به همسر کانال تبریک روز زن به همسر کانال تبریک روز زن به همسر کانال تبریک روز زن به همسر کانال تبریک روز زن به همسر ادامه مطلب کتاب «روزهای بی آینه»، شامل خاطرات همسر شهید لشگری از سوی سوره مهر به چاپ رسید. این اثر روایت ۱۸ سال صبوری یکی از همسران ست. همسر شهید مرتضی حسین پور(حسین قمی) از یک قول بزرگ که به همسرش داده سخن می گوید. همسر شهید رضایی نژاد گفت: امیدوارم مسئولین و رسانه ها، ی هسته ای و ی م ع حرم را به فراموشی نسپارند؛ البته تا حدی به این موضوع پرداخته شده است؛ ولی همچنان جای کار دارد. نفیسه روشن صفحه اینستاگرام خود را به ع ی از دیدارش با همسر شهید آتش نشان اختصاص داد. مریم رحمتیان خواهر همسر افشین یداللهی علی رغم خبر تکذیب ایرنا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر درگذشت شبنم رحمتیان را تایید کرد. باشگاه خبرنگاران/ شبنم رحمتیان؛ همسر افشین یداللهی؛ شاعر و ترانه سرا پس از ۱۵ روز بستری بودن در بیمارستان صبح امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین درگذشت. پیش از این آرش یداللهی برادر مرحوم افشین یداللهی ترانه سرای ایرانی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا خبر درگذشت شبنم رحمتیان همسر وی را تکذیب کرده بود. وی که گفته بود ساعاتی دیگر ....

ادامه خبر


همسر مجتبی کوهی، یکی از آتش نشان های شهید پلاسکو در نشستی در کافه خبر که به مناسبت چهلمین روز حادثه برگزار شد، گفت تا زمان خا پاری باور نمی کرده که همسرش نتواند از زیرآوار خارج شود.

روز دوشنبه ۲۱ فروردین، تولد ۲۰ سالگی شهید حجت اله فرزانه توسط فرهنگسرای رضوان در خانه او برگزار خواهد شد. خبرآنلاین/ رئیس و کارکنان فرهنگسرای رضوان به مناسبت سالروز تولد شهید حجت اله فرزانه با خانواده او دیدار می کنند.  در ویژه برنامه هفتگی «به تماشای سرو» که از ساعت 16 تا 17 دوشنبه 21 فروردین به مناسبت سالروز تولد حجت اله فرزانه در خانه او برگزار می شود، خاطراتش از زبان والدینش مرور خواهد شد.
ادامه خبر

روز دوشنبه ۲۱ فروردین، تولد ۲۰ سالگی شهید حجت اله فرزانه توسط فرهنگسرای رضوان در خانه او برگزار خواهد شد. خبرآنلاین/ رئیس و کارکنان فرهنگسرای رضوان به مناسبت سالروز تولد شهید حجت اله فرزانه با خانواده او دیدار می کنند. در ویژه برنامه هفتگی «به تماشای سرو» که از ساعت 16 تا 17 دوشنبه 21 فروردین به مناسبت سالروز تولد حجت اله فرزانه در خانه او برگزار می شود، خاطراتش از زبان والدینش مرور خواهد شد.
ادامه خبر
انقلاب صبح امروز در دیدار با خانواده شهید حججی، هدیه ای به همسر این شهید م ع حرم اهدا د. علامه طباطبایی رض در پرسش و پاسخی پیرامون حقوق زن اینگونه به سوال پاسخ میدهند: سوال :آیا زن در مطابق مرد حق انتخاب همسر دارد؟ پاسخ:زن در در انتخاب همسر آزاد است. ی در اجتماع بانوان استان خوزستان سال ۷۵ می فرمایند .به نظر زن در انتخاب همسر آزاد است و هیچ نمیتواند در انتخاب همسر بر هیچ زنی چیزی را تحمیل کند. اما میتوان این نکته را به بیا. فاطمه زهرا، تن محمد مصطفی (صلی الله علیه وسلم ) و همسر با وفای علی مرتضی، و مادر فرزانه حسین ، شهیدکربلا و حسن مجتبی، سرور ن بهشت و گل سر سبد اهل بیت ، پیکر صبر و استقامت و مظهر حجاب و عفت است : میزان نوشت: همسر شهید داریوش رضایی نژاد (شهید صنعت هسته ای) نوشت: در حاشیه دیدار امروز بیت علیرضا فرزند شهید احمدی روشن در کنار مادر بزرگوارشان و دوست عزیزم. خانم بلوری کاشانی و دخترم آرمیتا به همراه من.   «شهید علی آقاعبداللهی»، داوطلبانه راهی شد و در دفاع از حریم اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. شهید آقا عبدالله علی آقاعبداللهی متولد ۱۳۶۹ دارای یک فرزند ۱ ساله، از پاسداران حفاظت انصارالمهدی بود که از مدت‌ها پیش برای پیوستن به جمع م عان حرم لحظه‌شماری می‌کرد. وی سال گذشته به خیل ی م ع حرم حضرت زینب (س) پیوست. پیکر مطهر این شهید همچنان مفقود است.   فرزانه‌ای در حرم شهید «رضا فرزانه» از فرماندهان لشکر عملیاتی ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) تهران به کاروان ی م ع حرم پیوست. رضا فرزانه متولد سال ۱۳۴۳ و از فرمانده سابق لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) بود که داوطلبانه راهی شد و ۲۲ بهمن‌ماه ۹۴ طی عملیات مستشاری توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. شهید قفرزانه شهید فرزانه متولد تهران بود که بعد از گذشت ۴۰ روز حضور داوطلبانه در به کاروان ی م ع حرم پیوست. وی بعد از بازنشستگی در ستاد مرکزی راهیان نور به انجام فعالیت‌های مختلف و تأثیرگذاری پرداخت. شهید فرزانه معاون بازرسی ستاد مرکزی راهیان نور و فرمانده قرارگاه مشترک راهیان نور بود. این گفتگو توسط صدای شهروند با عبدالحق شفق در ساعاتی انجام شد که در ارگ ریاست‎جمهوری افغانستان، مراسم تحلیف ریاست‎جمهوری1393 اجرا‎ می شد.. این گفتگو خواندنی و قابل تأمل است ،به همین دلیل این گفتگو‎ در این وب سایت باز نشر می گردد.متن گفتگو را در ادامه مطلب بخوانید احمدعلی مسعودانصاری در یک گفتگو از فساد فرح و دوستانش و روزهای آ سلطنت محمدرضاشاه سخن گفت. همسر شهید مهدی باکری هرونه حمایت و یا جانب داری از احزاب، گروه ها و تشکل ها و ک داهای ریاست جمهوری و یا شوراهای ی و شهر روستا را تکذیب کرد. در همایش بین المللی بانوان که فردا برگزار می شود، از کتاب خانم مریم کاظم زاده (همسر شهید وصالی) نیز رونمایی خواهد شد . مسئولان مرکز آموزش و پژوهش حوزه هنری هم زمان با روز هنر انقلاب ی به دیدار همسر و خانواده همسر شهید روح الله قربانی از ی م ع حرم رفتند. رئیس بنیاد شهید م آباد سیدنورخدا به عنوان شهید زنده لرستان را برند جانبازی در کشور دانست و گفت: همسر شهید زنده لرستان، علاوه بر انجام وظایف پرستاری، در تربیت صحیح فرزندان هم موفق بوده و به عنوان یک الگوی زن موفق، مطرح است. مریم رحمتیان خواهر همسر افشین یداللهی علی رغم خبر تکذیب ایرنا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر درگذشت شبنم رحمتیان را تایید کرد. باشگاه خبرنگاران/   شبنم رحمتیان؛ همسر افشین یداللهی؛ شاعر و ترانه‌سرا پس از ۱۵ روز بستری بودن در بیمارستان صبح امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین درگذشت. پیش از این آرش یداللهی برادر مرحوم افشین یداللهی ترانه سرای ایرانی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا خبر درگذشت شبنم رحمتیان همسر وی را تکذیب کرده بود.   وی که گفته بود ساعاتی دیگر ....

ادامه خبر

بهترین همسر دنیا چه شکلی است؟

بهترین همسر دنیا شدن کار سختی نیست. شما هم بهترین همسر دنیا می شوید اگر این خصوصیات را داشته باشید :

1- بهترین همسر دنیا اشتباهات گذشته شما را فراموش می کند. یک شریک خوب، گذشته شما را نادیده می گیرد و دائم اشتباهاتی را که یادآوری آنها " هیچ نفعی " به حال رابطه تان ندارد ، بازگو نمی کند.

2- ب. مرگ عاشقانه پس از فوت همسرمرگ عاشقانه پس از فوت همسر , پیرزن عاشق تنها چند ساعت بعد از مرگهمسرش دوام آورد و با دنیا وداع گفت.جان آلکرافت 84 ساله که به همراه همسر 83 ساله خود، پگی در هتفیلد هرتفوردشایر انگلستان زندگی می کرد، به دلیل بیماری لیمفوما که یک نوع از سرطان خون است، جان خود را از دست داد و تنها چند ساعت از مرگ او گذشته بود که همس. بوریس جانسون روز شنبه برای دیدار با مقامات ایرانی و گفتگو در خصوص مسائل مختلف وارد تهران شد.

روز دوشنبه ۲۱ فروردین، تولد ۲۰ سالگی شهید حجت‌اله فرزانه توسط فرهنگسرای رضوان در خانه او برگزار خواهد شد. خبرآنلاین/   رئیس و کارکنان فرهنگسرای رضوان به مناسبت سالروز تولد شهید حجت‌اله فرزانه با خانواده او دیدار می‌کنند.  در ویژه برنامه هفتگی «به تماشای سرو» که از ساعت 16 تا 17 دوشنبه 21 فروردین به مناسبت سالروز تولد حجت‌‌اله فرزانه در خانه او برگزار می‌شود، خاطراتش از زبان والدینش مرور خواهد شد.   ادامه خبر http://media.jamnews.ir/original/1392/05/23/img16392761.jpg همسر علامه شهید مطهرى نقل مى کنند: یادم هست یکبار براى دیدن دخترم به اصفهان رفته بودم بعد از چند روز با یکى از دوستانم به تهران برگشتم ، هاى سحر بود که به خانه رسیدم وقتى وارد خانه شدم دیدم همه بچه ها خواب هستند ولى آقا شهید مطهرى بیدار است چاى حاضر کرده بودند میوه و شیرینى چیده بودند و منتظر من بودند دوستم از دیدن این منظره بسیار تعجب کرد و گفت همه ون این قدر خوب هستند؟ بعد ار سلام علیک وقتى آقا دیدند بچه ها همه خوابند با تاثر به من گفتند: مى ترسم یک وقت من نباشم و شما از سفر بیایید و ى نباشد به استقب ان بیاید...
رسول اکرم صلى الله علیه و آله می فرمایند: خَیرُ الرِّجالِ مِن اُمَّتىَ الَّذینَ لا یَتَطاوَلُونَ عَلى أَهلیهِم وَ یَحِنُّونَ عَلَیهِم و َلا یَظلِمُونَهُم؛ بهترین مردان امّت من انى هستند که نسبت به خانواده خود خشن نباشند و اهانت نکنند و دلسوزشان باشند و به آنان ظلم نکنند. منبع : برگرفته از کتاب درس زندگی (زندگی نامه و خاطرات زندگی چهار علامه فرزانه ) تألیف سید رضا حسینی سرگذشتهاى ویژه ج 1 ص 143 بسیاری از ما خواجه نصیرالدین طوسی را فقط می دانیم و 5 اسفند زادروزش را روز نامیده ایم. اما گفتنی است که دیروز 11 تیر سالگرد پرواز جان نصیر الدین طوسی را روز گفتگو نام نهاده ایم زیرا که برخی اهل نظر نصیر الدین طوسی را فیلسوف گفتگو نامیده اند. (ابراهیمی دینانی، غلامحسین. نصیر الدین طوسی فیلسوف گفتگو. تهران. نشر هرمس) به مناسبت روز گفتگو،. با یاد ونام خدا سلام دوستان امروز خاطرات و زندگینامه را مشغول مطالعه بودم به نکته ای جالب
رسیدم،از زبان برادر شهید مصطفی بحرانی نوشته شده بود: زمانی که برادرم در جبهه بود به علت دست ش ته اش چندروزی را استعلاجی داشت باوجود آنکه سیلاب وآب رودخانه مسیر آبپخش به روستای بصری را مسدود کرده بود برادرم مصطفی گفت نامه ای از طرف شهید بادفر برای خانواده اش دارم و باید آن را برسانم گویا زمانی که نامه را به دست همسر شهید بادفر رسانده است همسر آن شهید تاکید کرده که هوای صفر را داشته باشد و شهید بحرانی اینچنین جواب همسر شهید بادفر را داده هرکجا باشم با صفر باهم هستیم زنده بودنمان با هم است و مردنمان هم با هم و جالب اینکه این دوشهید درکنار هم شهید شدند .یادشان گرامی باد همسر شهید محسن حججی در حاشیه نمایش به وقت شام تسبیح همسرش را به ابراهیم حاتمی کیا هدیه داد.