گفتگو با همسر شهید رضا فرزانه ۱

به نقل از خبرگزاریها در مورد گفتگو با همسر شهید رضا فرزانه ۱ : بهاره رهنما برای اولین بار در یک گفتگو به همراه همسرش خسرو عباسی حاضر شد و به تمام شایعات پیرامونش خاتمه داد. در این گفتگو بهاره رهنما درباره انتخاب همسر ، مراسم عقد در حرم رضا (ع) ، مهریه اش و شرطی که برای ازدواج از سوی همسرش گذاشته شد صحبت کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نامش «فرزانه» بود. «فرزانه ارسطو». اما روزی رسید که احساس کرد با بقیه فرق داد، احساس کرد کالبدش متعلق به خودش نیست و باید یک تغییر اساسی به وجود بیاورد؛ هر چند این روند 17 سال طول کشید اما فرزانه سرانجام سال 87 موفق به جراحی تغییر جنس شد و با نام «سامان ارسطو» زندگی را از سر گرفت. تمرینات اختصاصی رشته ورزشی بسکتبال زیر نظر جواد محمودپور کارشناس تریبیت بدنی ناحیه 2 تبریز ، روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 4 بعد از ظهر در سالن ورزشی فرزانه برگزار میشود علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با شماره تماس 09142446576 تماس حاصل نموده و یا در ساعات ذکر شده به سالن فرزانه مراجعه نمایند .لازم به ذکر است بیش از0/50 از دانش آموزان ای.
#تفاوت_در_نیازهای_ ن_و_مردان !
#نیازهای.مردان :

1 - یک شریک خوب.
2 - یک همدم اهل تفریح.
3 - یک همسر جذاب.
4 - یک منزل دنج و آرام.
5 - تحسین، احترام، اعتبار، همکاری، پذیرش.
6 - یک همسر حمایت کننده و مشوق.
7 - یک همسر وفادار.
#نیازهای. ن :
1 - عطوفت و مهر ورزی.
2 - گفتگو و درد دلهای صمیمانه. ارتباط تعاملی و همدلانه.
3 - صداقت و صراحت.<. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علی محمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟
حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس آن نیستند.
شنیده ام بعضی از آقایان دلواپس معتقدند که تمردان، ی نظام را تحت فشار قرار داده اند و برای همین هم ی هیچ صحبتی نمی کنند! فرزانه شهامت: «رو مه همشهری؟» شادی و اعتمادبه نفس در ص که آن سوی خط است؛ به وضوح قابل تشخیص است.
تاریخ شهادت:۹۴/۱۱/۲۲ محل شهادت: به نقل ازهمسرشهید حاج رضا مرید حاج حسین بود و در پی او رفت شهید فرزانه شیفته و مرید شهید همدانی بود و اتفاقاً بعد از شهادت همدانی نیز همه تلاشش را برای اعزام به انجام داد و عاقبت چهار ماه بعد از همدانی، او نیز به مرادش پیوست. همسر شهید فرزانه از ارتباط دو شهید با یکدیگرگفت. حاج رضا فرزانه، شهید همدان. بهداشت در پی عمل چشم همسر شهید مطهری، یادداشتی تحت عنوان «زخم 38 ساله» در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. استیکر روز همسر برای تلگرام
استیکر های روز همسر بهترین استیکر روز همسر جدید ترین استیکر روز همسر استیکر های باحال روز همسر ادامه مطلب سلام ویژه برنامه 2 ساعته برای عید فطر به نام یه قل دو قل این برنامه تقدیم شد به شادمانی مردم ایران در جشن بزرگ ایران مجری : منصور ضابطیان مهمانان برنامه » فریبرز گلبن/ احسان و ایمان خاصه تراش»رئیس انجمن دوقلوهای ایران آیتمها : مناجات خوانی بهادر زمانی/ معبود » علی صفرزاده مهدی سپهر » باز آمدم گفتگو با مهدیه و معصومه 11 ساله گفتگو با فر. به رای می دهم چراکه اهل گفتگو است. در جهانی که از هر سوی آن آتش کینه و خون زبانه می کشد و گفتگو به گوهری کمیاب بدل شده است؛ گفتگو را جزء ذات انسان و تمسک به آن را بارزترین وجه انسان قرن 21 می داند و بنا بدین باور به نمایندگی از ملتی با پیشینه ای کهن با دنیا به گفتگو نشست تا بار دیگر مدنیت ایران و ایرانی را به رخ جهانیان بکشد. همسر شهید نوید صفری می گوید: سال گذشته یعنی سال ۹۵، در جوار بود که خطبه محرمیت مان خوانده شد. حال و هوای بهشتی بهشت ، حال و هوایمان را عوض کرده بود. همسر شهید رضایی نژاد نوشت: «ماجرای نیمروز» را بسیار دوست داشتم، بهتر از این نمی شد مظلومیت ی ترور سال های اول انقلاب و جنایات منافقین را به نمایش گذاشت. صبح امروز و پس از حضور آیت الله در کنار پیکر مطهر شهید حججی، انگشتر و چفیه معظم انقلاب ی به همسر این شهید اهدا شد. همسر شهید حسین پور، فرمانده شهیدحججی در بخشی از سخنانش می گوید: وه ها باید از اسم پسر من هم بترسند. در یکی از روزهای زمستان مهمان خانه همسر شهید رضایی نژاد شدیم تا خانم پیرانی از حال وروز خود و آرمیتا پس از رفتن مرد خانه بگوید. نامش «فرزانه» بود. «فرزانه ارسطو». اما روزی رسید که احساس کرد با بقیه فرق داد، احساس کرد کالبدش متعلق به خودش نیست و باید یک تغییر اساسی به وجود بیاورد؛ هر چند این روند 17 سال طول کشید اما فرزانه سرانجام سال 87 موفق به جراحی تغییر جنس شد و با نام «سامان ارسطو» زندگی را از سر گرفت. از همان سال به صورت شخصی در راستای معالجات روحی و جسمی ب. یشنهاد می کنیم برای کمک به ثبات روابط مقدس شویی به خاطر داشته باشید:
- از توجه و احترام به والدین همسر دریغ ننمایید. هر چه شما بیشتر به آن ها محبت کنید آن ها به فرزند خود و عروس خود بیشتر علاقمند و زندگى با آن ها و کنار آن ها دلپذیرتر می گردد.

- توجه به مطالعه و اختصاص ساعاتى از روز به مطالعه به زندگى شما یک انضباط علمى و ارزشى م. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علیمحمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟

حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس . کانال همسر ی برای تلگرام
کانال های جدید همسر ی زیبا ترین و جدید ترین کانال همسر ی بهترین کانال همسر ی کانال های جدید همسر ی ادامه مطلب همسر شهید عبدالصالح زارع شهادت را آرزوی همسرش و خدمت به جامعه مسلمین را از دید شهید تکلیف می داند. کتاب «روزهای بی آینه»، شامل خاطرات همسر شهید لشگری از سوی سوره مهر به چاپ رسید. این اثر روایت ۱۸ سال صبوری یکی از همسران ست. سرلشکر عطاءالله صالحی بر مزار خانم صدیقه حکمت همسر شهید بابایی حضور یافت. سرلشکر صالحی بر مزار همسر شهید بابایی حضور یافتبه گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی نهاجا، روز گذشته سرلشکر عطاءالله صالحی فرمانده کل در زاده حسین (ع) قزوین بر مزار شهید سرلشکر خلبان عباس بابایی و همسر وی حاضر شد و فاتحه ای قرائت کرد.

صالحی همچنین با حضور در منزل پدر همسر شهید بابایی از خانواده این مرحوم دلجویی کرد.

خانم حکمت، همسر شهید سرلشگر خلبان عباس بابایی پس از طی یک دوره بیماری بر اثر عارضه کبد شامگاه سوم داد دار فانی را وداع گفت.

گفتنی است مراسم سومین روز درگذشت این بانوی فداکار امروز هشتم دادماه ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸ در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد.
⚖آیا مرد با داشتن همسر میتواند ازدواج مجدد نماید؟
مطابق ماده ۱۶ قانون حمایت خانواده مرد نمی تواند با داشتن زن ، همسر دوم اختیار کند مگر به موارد زیر :
رضایت همسر اول
عدم قدرت همسر اول به ایفای وظایف_ شویی ادامه مطلب نفیسه روشن صفحه اینستاگرام خود را به ع ی از دیدارش با همسر شهید آتش نشان اختصاص داد.  واکنش همسر شهید م ع حرم به شایعات م عان حرم به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا», فاطمه قاضی خانی همسر شهید م ع حرم مهدی قاضی خانی در مراسم  این هفته «نغمه عشاق» که به همت فرهنگسرای گلستان و با حضور شهروندان و خانواده معظم برگزار شد, با اشاره به خصلت های فردی و رفتاری همسر شهیدش گفت: این روزها همه ما غم ی آتش نشان عزادارمان کرده است و من به عنوان یک همسر شهید به همسران، مادران، خواهران و دختران این هم تبریک و تسلیت می گویم. فاطمه قاضی خانی با بیان اینکه من ایمان دارم اگر ی شهید شود حتما منتخب شده است، افزود: من و همه همسرانی که همسرانمان شهید شده باید این موهبت بزرگ را قدر بدانیم و باید به هم به خاطر این برگزیده شدن تبریک بگوییم زیرا زمانه به گونه‌ای است که به قول حضرت آقا شهید شدن نصیب هر نمی شود. ادامه مطلب خیلی دلم میخواست این مطلب رو دیروز بنویسم ، دو بار هم نوشتم ولی امان از این اینترنت! دیروز بهترین روز زندگی من در تاریخ ثبت شده روزی که شیرین ترین و بهترین حس دنیا رو تجربه و یک دنیا از خدا به خاطر بهترین هدیه زندگیم ممنونم تولد گل پسر رو پنجشنبه برگزار کردیم اول شام در رستوران و بعد برای سرو چای و کیک در منزل. مهمونای عزیزمون مامانی جون بهاره جان خانواده من و آقای همسر دنیا فرزانه اون یکی فرزانه یلدا , سحرو ... آقا پسر ما هم کلی هدایای هیجان انگیز گرفت از ما که ساعت سواچی که هفته پیش از ر و ش ا انتخاب کرده بود رو گرفت.عمو و پدر بزرگ ماشین کنترلی جان قطار فرزانه کفش مامانی کفش یلدا کاپشن حامد جاز و بقیه هم لباس زحمت کشیده بودن دیروز که روز تولدش بود صبح بهش گفتم تو از امروز ی ال بزرگتر شدی بعد به من میگه یعنی دیگه میتونم راجع به ازدواج حرف بزنم آخه من میخوام با ت ی ا ن ا ازدواج کنم خلاصههههه بهترین عزیزترین شیرین ترین هدیه خدا 120 ساله بشی الهییییییییییییی همسر فوتبالیست سرشناسهمسر فوتبالیست سرشناس ، این بازیکن که به شدت پرخاشگر است،حدود دو سال قبل به همسر خودخیانت می کند و زندگی اش تا مرز طلاق پیش می رود و به خاطر گذشت همسر همه چیز بهشرایط عادی برمی گردد اما از همان زمان این بازیکن دست بزن پیدا کرده و همسرش را کتک می زند.همسر فوتبالیست سرشناسبه گفته یک منبع آگاه، همسر این بازیکن اخی. مریم رحمتیان خواهر همسر افشین یداللهی علی رغم خبر تکذیب ایرنا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر درگذشت شبنم رحمتیان را تایید کرد. باشگاه خبرنگاران/ شبنم رحمتیان؛ همسر افشین یداللهی؛ شاعر و ترانه سرا پس از ۱۵ روز بستری بودن در بیمارستان صبح امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین درگذشت. پیش از این آرش یداللهی برادر مرحوم افشین یداللهی ترانه سرای ایرانی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا خبر درگذشت شبنم رحمتیان همسر وی را تکذیب کرده بود.   وی که گفته بود ساعاتی دیگر ....

ادامه خبر


انقلاب صبح امروز در دیدار با خانواده شهید حججی، هدیه ای به همسر این شهید م ع حرم اهدا د. کتاب روزهای بی آینه، شامل خاطرات همسر شهید لشگری به چاپ رسید. فاطمه زهرا، تن محمد مصطفی (صلی الله علیه وسلم ) و همسر با وفای علی مرتضی، و مادر فرزانه حسین ، شهیدکربلا و حسن مجتبی، سرور ن بهشت و گل سر سبد اهل بیت ، پیکر صبر و استقامت و مظهر حجاب و عفت است : فاطمه ای روح عصمت همسر فرزانه ام دل بریدی از علی ای دلبر جانانه ام تو به شمع عشق حیدر پر زدی پروانه وش من به قبر بی چراغت حالیا پروانه ام برسر قبرت چو مرغان سراندر زیر پر ناله ها سرداده سیراز محنت کاشانه ام خم به ابرو مرتضی هرگز نمی زد از بلا زانو از بارغمت خم کرده سنگین شانه ام در جوانی از اجل پیمانه عمرت ش ت کاش اجل آید بزودی بشکند پی.   «شهید علی آقاعبداللهی»، داوطلبانه راهی شد و در دفاع از حریم اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. شهید آقا عبدالله علی آقاعبداللهی متولد ۱۳۶۹ دارای یک فرزند ۱ ساله، از پاسداران حفاظت انصارالمهدی بود که از مدت‌ها پیش برای پیوستن به جمع م عان حرم لحظه‌شماری می‌کرد. وی سال گذشته به خیل ی م ع حرم حضرت زینب (س) پیوست. پیکر مطهر این شهید همچنان مفقود است.   فرزانه‌ای در حرم شهید «رضا فرزانه» از فرماندهان لشکر عملیاتی ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) تهران به کاروان ی م ع حرم پیوست. رضا فرزانه متولد سال ۱۳۴۳ و از فرمانده سابق لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) بود که داوطلبانه راهی شد و ۲۲ بهمن‌ماه ۹۴ طی عملیات مستشاری توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. شهید قفرزانه شهید فرزانه متولد تهران بود که بعد از گذشت ۴۰ روز حضور داوطلبانه در به کاروان ی م ع حرم پیوست. وی بعد از بازنشستگی در ستاد مرکزی راهیان نور به انجام فعالیت‌های مختلف و تأثیرگذاری پرداخت. شهید فرزانه معاون بازرسی ستاد مرکزی راهیان نور و فرمانده قرارگاه مشترک راهیان نور بود. افسران - پیش گویی عجیب شهید اندرزگویکی از خاطرات همسر شهید که خیلی عجیب بود ازاین قرار است؛ همسر شهید:
چند ماه قبل از شهادتش در خانه نشسته بودیم. سید علی یک ذغال گداخته را از روی قلیان برداشت و کف دستش گرفت. من شگفت زده پرسیدم سید دستت نمی سوزد؟ سید لبخندی زد و گفت: «این که هیچ، بدن من به آتش جهنم هم حرام است. بعد سید علی گفت بزودی پهلوی می رود و انقلاب پیروز خواهد شد. دو سال بعد از پیروزی شخصی رئیس جمهور خواهد شد که نامش «سید علی» است. از آنروز به بعد منتظر ظهور حضرت ولی عصر عج باشید.» بعد گفت دینداری در آن دوران مثل نگه داشتن این ذغال گداخته در دست است. همسر شهید گفت من پرسیدم: سیدعلی! منظورتان این است که خودتان رئیس جمهور می شوید؟ سید پاسخ داد خیر، من آن روز نیستم.
بعد ذغال را آرام برگرداند و روی قلیان گذاشت… همسر شهید گفت: دست از سیدعلی نکشید...www.sreslam.mihanblog.com استاندار قزوین با همسر و مادر شهیدان محمد و ناصر ذوالقدر، همسر شهید کرمعلی چگینی و جانباز ۷۰ درصد اسدالله آشوری دیدار کرد. همسر شهید م ع حرم هادی کجباف گفت: سحرهای ماه مبارک رمضان، از بهترین لحظات زندگی مشترک من و هادی بود، من هنوز هم شوخی ها و خنده های سحرهای مشترکمان را به خاطر دارم. همسر: چکار میکنی بعد اینکه من بمیرم؟ میری زن دیگه میگیری؟ شوهر: قطعا نه! همسر: چرا که نه؟ دوست نداری دوباره متاهل بشی؟ شوهر: خوب معلومه که میخوام همسر: خوب چرا پس نمیخوای دوباره ازدواج کنی؟ شوهر: باشه باشه دوباره ازدواج میکنم همسر: ازدواج میکنی واقعا؟ شوهر: ……!؟ همسر: یعنی تو همین خونمون باهاش زندگی میکنی؟ شوهر: البته خوب اینجا خونه . رئیس بنیاد شهید م آباد سیدنورخدا به عنوان شهید زنده لرستان را برند جانبازی در کشور دانست و گفت: همسر شهید زنده لرستان، علاوه بر انجام وظایف پرستاری، در تربیت صحیح فرزندان هم موفق بوده و به عنوان یک الگوی زن موفق، مطرح است. بهترین همسر دنیا چه شکلی است؟

بهترین همسر دنیا شدن کار سختی نیست. شما هم بهترین همسر دنیا می شوید اگر این خصوصیات را داشته باشید :

1- بهترین همسر دنیا اشتباهات گذشته شما را فراموش می کند. یک شریک خوب، گذشته شما را نادیده می گیرد و دائم اشتباهاتی را که یادآوری آنها " هیچ نفعی " به حال رابطه تان ندارد ، بازگو نمی کند.

2- ب. بوریس جانسون روز شنبه برای دیدار با مقامات ایرانی و گفتگو در خصوص مسائل مختلف وارد تهران شد. مرگ عاشقانه پس از فوت همسرمرگ عاشقانه پس از فوت همسر , پیرزن عاشق تنها چند ساعت بعد از مرگهمسرش دوام آورد و با دنیا وداع گفت.جان آلکرافت 84 ساله که به همراه همسر 83 ساله خود، پگی در هتفیلد هرتفوردشایر انگلستان زندگی می کرد، به دلیل بیماری لیمفوما که یک نوع از سرطان خون است، جان خود را از دست داد و تنها چند ساعت از مرگ او گذشته بود که همس. فرهنگ و ارشاد ی در دیدار با مدیران رسانه ها در مشهد گفت: وقتی برای تامین منافع ملی با دیگران و حتی دشمن مذاکرده می کنیم چرا با مسلمانان گفتگو نکنیم که میراث ثامن الحجج(ع) است و همگان باید بدانند که با گفتگو می توانند مشکلات خود را حل کنند. بسیاری از ما خواجه نصیرالدین طوسی را فقط می دانیم و 5 اسفند زادروزش را روز نامیده ایم. اما گفتنی است که دیروز 11 تیر سالگرد پرواز جان نصیر الدین طوسی را روز گفتگو نام نهاده ایم زیرا که برخی اهل نظر نصیر الدین طوسی را فیلسوف گفتگو نامیده اند. (ابراهیمی دینانی، غلامحسین. نصیر الدین طوسی فیلسوف گفتگو. تهران. نشر هرمس) به مناسبت روز گفتگو،. http://media.jamnews.ir/original/1392/05/23/img16392761.jpg همسر علامه شهید مطهرى نقل مى کنند: یادم هست یکبار براى دیدن دخترم به اصفهان رفته بودم بعد از چند روز با یکى از دوستانم به تهران برگشتم ، هاى سحر بود که به خانه رسیدم وقتى وارد خانه شدم دیدم همه بچه ها خواب هستند ولى آقا شهید مطهرى بیدار است چاى حاضر کرده بودند میوه و شیرینى چیده بودند و منتظر من بودند دوستم از دیدن این منظره بسیار تعجب کرد و گفت همه ون این قدر خوب هستند؟ بعد ار سلام علیک وقتى آقا دیدند بچه ها همه خوابند با تاثر به من گفتند: مى ترسم یک وقت من نباشم و شما از سفر بیایید و ى نباشد به استقب ان بیاید...
رسول اکرم صلى الله علیه و آله می فرمایند: خَیرُ الرِّجالِ مِن اُمَّتىَ الَّذینَ لا یَتَطاوَلُونَ عَلى أَهلیهِم وَ یَحِنُّونَ عَلَیهِم و َلا یَظلِمُونَهُم؛ بهترین مردان امّت من انى هستند که نسبت به خانواده خود خشن نباشند و اهانت نکنند و دلسوزشان باشند و به آنان ظلم نکنند. منبع : برگرفته از کتاب درس زندگی (زندگی نامه و خاطرات زندگی چهار علامه فرزانه ) تألیف سید رضا حسینی سرگذشتهاى ویژه ج 1 ص 143 خاطرات همسر شهید شیرعلی سلطانی در کتاب «خانم ماه» منتشر می شود. علی اشرف درویشیان، داستان نویس و پژوهشگر حوزه ادبیات عامه، سوم شهریورماه ۱۳۲۰ در کرمانشاه به دنیا آمد.  واکنش همسر شهید م ع حرم به شایعات م عان حرم به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا», فاطمه قاضی خانی همسر شهید م ع حرم مهدی قاضی خانی در مراسم  این هفته «نغمه عشاق» که به همت فرهنگسرای گلستان و با حضور شهروندان و خانواده معظم برگزار شد, با اشاره به خصلت های فردی و رفتاری همسر شهیدش گفت: این روزها همه ما غم ی آتش نشان عزادارمان کرده است و من به عنوان یک همسر شهید به همسران، مادران، خواهران و دختران این هم تبریک و تسلیت می گویم.فاطمه قاضی خانی با بیان اینکه من ایمان دارم اگر ی شهید شود حتما منتخب شده است، افزود: من و همه همسرانی که همسرانمان شهید شده باید این موهبت بزرگ را قدر بدانیم و باید به هم به خاطر این برگزیده شدن تبریک بگوییم زیرا زمانه به گونه ای است که به قول حضرت آقا شهید شدن نصیب هر نمی شود.ادامه مطلب همشهری دو - فرزانه شهامت: گفت وگو با خانواده سرباز شهید محمد مکاری که در مرز میرجاوه به شهادت رسید. کتاب گلستان یازدهم اثر دربردارنده خاطرات همسر شهید علی چیت سازیان است که به قلم بهناز ضر زاده، نویسنده ادبیات دفاع مقدس، نوشته شده است.