گفتگو با همسر شهید رضا فرزانه ۱

به نقل از خبرگزاریها در مورد گفتگو با همسر شهید رضا فرزانه ۱ : بهاره رهنما برای اولین بار در یک گفتگو به همراه همسرش خسرو عباسی حاضر شد و به تمام شایعات پیرامونش خاتمه داد. در این گفتگو بهاره رهنما درباره انتخاب همسر ، مراسم عقد در حرم رضا (ع) ، مهریه اش و شرطی که برای ازدواج از سوی همسرش گذاشته شد صحبت کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نامش «فرزانه» بود. «فرزانه ارسطو». اما روزی رسید که احساس کرد با بقیه فرق داد، احساس کرد کالبدش متعلق به خودش نیست و باید یک تغییر اساسی به وجود بیاورد؛ هر چند این روند 17 سال طول کشید اما فرزانه سرانجام سال 87 موفق به جراحی تغییر جنس شد و با نام «سامان ارسطو» زندگی را از سر گرفت. تمرینات اختصاصی رشته ورزشی بسکتبال زیر نظر جواد محمودپور کارشناس تریبیت بدنی ناحیه 2 تبریز ، روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت 4 بعد از ظهر در سالن ورزشی فرزانه برگزار میشود علاقمندان جهت ثبت نام می توانند با شماره تماس 09142446576 تماس حاصل نموده و یا در ساعات ذکر شده به سالن فرزانه مراجعه نمایند .لازم به ذکر است بیش از0/50 از دانش آموزان ای. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علی محمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟
حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس آن نیستند.
شنیده ام بعضی از آقایان دلواپس معتقدند که تمردان، ی نظام را تحت فشار قرار داده اند و برای همین هم ی هیچ صحبتی نمی کنند!
#تفاوت_در_نیازهای_ ن_و_مردان !
#نیازهای.مردان :

1 - یک شریک خوب.
2 - یک همدم اهل تفریح.
3 - یک همسر جذاب.
4 - یک منزل دنج و آرام.
5 - تحسین، احترام، اعتبار، همکاری، پذیرش.
6 - یک همسر حمایت کننده و مشوق.
7 - یک همسر وفادار.
#نیازهای. ن :
1 - عطوفت و مهر ورزی.
2 - گفتگو و درد دلهای صمیمانه. ارتباط تعاملی و همدلانه.
3 - صداقت و صراحت.<. فرزانه شهامت: «رو مه همشهری؟» شادی و اعتمادبه نفس در ص که آن سوی خط است؛ به وضوح قابل تشخیص است.
تاریخ شهادت:۹۴/۱۱/۲۲ محل شهادت: به نقل ازهمسرشهید حاج رضا مرید حاج حسین بود و در پی او رفت شهید فرزانه شیفته و مرید شهید همدانی بود و اتفاقاً بعد از شهادت همدانی نیز همه تلاشش را برای اعزام به انجام داد و عاقبت چهار ماه بعد از همدانی، او نیز به مرادش پیوست. همسر شهید فرزانه از ارتباط دو شهید با یکدیگرگفت. حاج رضا فرزانه، شهید همدان. جنگ و زن جنگ و زن : همسر شهید اندرزگو راجع به شوهرش می گوید: حدود سه سال پس از ازدواج مان، در سفری که برای افغانستان‏ رفتیم، در آن جا وقتی جمع بودیم، خطاب به دوستانش گفت: "همسر من اسم اصلی و کار مرا نمی‏داند." رو کرد به من و گفت: "اسم اصلی من سیدعلی اندرزگوست، تیرخلاص را به حسن علی منصور، من زده‏ام و از سال 43 تا حالا فراری هستم و مأمورین‏ ت به دنبالم." همسر شهید خوش لفظ با بیان اینکه برای شهیدخوش لفظ هم مادر بودم، هم همسر، گفت: دلگیرم که مادرم در قید حیات نیست تا بتوانم بار دیگر دستان گرم و پرمهرش را در دستانم بگیرم. پیرانی همسر شهید داریوش رضایی نژاد با انتشار تصویری از همسر شهیدش روز را تبریک گفت. سلام ویژه برنامه 2 ساعته برای عید فطر به نام یه قل دو قل این برنامه تقدیم شد به شادمانی مردم ایران در جشن بزرگ ایران مجری : منصور ضابطیان مهمانان برنامه » فریبرز گلبن/ احسان و ایمان خاصه تراش»رئیس انجمن دوقلوهای ایران آیتمها : مناجات خوانی بهادر زمانی/ معبود » علی صفرزاده مهدی سپهر » باز آمدم گفتگو با مهدیه و معصومه 11 ساله گفتگو با فر. به رای می دهم چراکه اهل گفتگو است. در جهانی که از هر سوی آن آتش کینه و خون زبانه می کشد و گفتگو به گوهری کمیاب بدل شده است؛ گفتگو را جزء ذات انسان و تمسک به آن را بارزترین وجه انسان قرن 21 می داند و بنا بدین باور به نمایندگی از ملتی با پیشینه ای کهن با دنیا به گفتگو نشست تا بار دیگر مدنیت ایران و ایرانی را به رخ جهانیان بکشد. همسر شهید نوید صفری می گوید: سال گذشته یعنی سال ۹۵، در جوار بود که خطبه محرمیت مان خوانده شد. حال و هوای بهشتی بهشت ، حال و هوایمان را عوض کرده بود. همسر شهید رضایی نژاد نوشت: «ماجرای نیمروز» را بسیار دوست داشتم، بهتر از این نمی شد مظلومیت ی ترور سال های اول انقلاب و جنایات منافقین را به نمایش گذاشت. صبح امروز و پس از حضور حضرت آیت الله در کنار پیکر مطهر شهید حججی، انگشتر و چفیه انقلاب ی به همسر این شهید اهدا شد. سخنرانی زینب گونه همسر شهید مصطفی صدر زاده در مراسم تشیع این شهید مورد توجه ویژه کاربران فضای مجازی قرار گرفت. بهداشت در یادداشتی خاطره ای از همسر شهید مطهری در برخورد ایشان با «کج شی های فرقانی ها» نقل کرد. در ادامه دخ های لندن در امور داخلی تهران، «اسکای نیوز» اعلام کرد که خارجه انگلیس امروز با همسر «نازنین زاغری» محکوم امنیتی محبوس در ایران به صورت تلفنی گفتگو کرد. شهید م ع حرم عزت الله سلیمانی دومین شهید م ع حرم از چهارمحال و بختیاری است که در سال 94 به شهادت رسید، به همین منظور دقایقی با همسر ایشان به گفت وگو نشستیم. یشنهاد می کنیم برای کمک به ثبات روابط مقدس شویی به خاطر داشته باشید:
- از توجه و احترام به والدین همسر دریغ ننمایید. هر چه شما بیشتر به آن ها محبت کنید آن ها به فرزند خود و عروس خود بیشتر علاقمند و زندگى با آن ها و کنار آن ها دلپذیرتر می گردد.

- توجه به مطالعه و اختصاص ساعاتى از روز به مطالعه به زندگى شما یک انضباط علمى و ارزشى م. خانم منصوره کرمی همسر دانشمند هسته ای شهید، علیمحمدی در رو مه اعتماد نوشت:
چند روز پیش یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت فلانی شنیدی که در همایش دلواپسان ع شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد را حذف کرده اند؟

حقیقتش این است که چند روزی است که به فکر فرورفته ام که آنها دلواپس چه هستند که شهید علی محمدی و شهید رضایی نژاد دلواپس . کانال همسر ی برای تلگرام
کانال های جدید همسر ی زیبا ترین و جدید ترین کانال همسر ی بهترین کانال همسر ی کانال های جدید همسر ی ادامه مطلب همسر شهید عبدالصالح زارع شهادت را آرزوی همسرش و خدمت به جامعه مسلمین را از دید شهید تکلیف می داند. همسر شهید بلباسی از م عان حرم دلنوشته ای زیبا در صفحه اینستاگرام خود در خصوص تفحص پیکر همسرش منتشر کرد. سرلشکر عطاءالله صالحی بر مزار خانم صدیقه حکمت همسر شهید بابایی حضور یافت. سرلشکر صالحی بر مزار همسر شهید بابایی حضور یافتبه گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی نهاجا، روز گذشته سرلشکر عطاءالله صالحی فرمانده کل در زاده حسین (ع) قزوین بر مزار شهید سرلشکر خلبان عباس بابایی و همسر وی حاضر شد و فاتحه ای قرائت کرد.

صالحی همچنین با حضور در منزل پدر همسر شهید بابایی از خانواده این مرحوم دلجویی کرد.

خانم حکمت، همسر شهید سرلشگر خلبان عباس بابایی پس از طی یک دوره بیماری بر اثر عارضه کبد شامگاه سوم داد دار فانی را وداع گفت.

گفتنی است مراسم سومین روز درگذشت این بانوی فداکار امروز هشتم دادماه ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸ در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد. نهمین قسمت برنامه «نیمه پنهان ماه» با حضور همسر شهید علی خوش لفظ، یکشنبه 6 داد ماه از شبکه افق پخش می شود. بهداشت در یادداشتی خاطره ای از همسر شهید مطهری در برخورد ایشان با "کج شی های فرقانی ها" نقل کرد. مریم رحمتیان خواهر همسر افشین یداللهی علی رغم خبر تکذیب ایرنا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر درگذشت شبنم رحمتیان را تایید کرد. باشگاه خبرنگاران/ شبنم رحمتیان؛ همسر افشین یداللهی؛ شاعر و ترانه سرا پس از ۱۵ روز بستری بودن در بیمارستان صبح امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین درگذشت. پیش از این آرش یداللهی برادر مرحوم افشین یداللهی ترانه سرای ایرانی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا خبر درگذشت شبنم رحمتیان همسر وی را تکذیب کرده بود. وی که گفته بود ساعاتی دیگر ....

ادامه خبر


همسر مجتبی کوهی، یکی از آتش نشان های شهید پلاسکو در نشستی در کافه خبر که به مناسبت چهلمین روز حادثه برگزار شد، گفت تا زمان خا پاری باور نمی کرده که همسرش نتواند از زیرآوار خارج شود.

روز دوشنبه ۲۱ فروردین، تولد ۲۰ سالگی شهید حجت اله فرزانه توسط فرهنگسرای رضوان در خانه او برگزار خواهد شد. خبرآنلاین/ رئیس و کارکنان فرهنگسرای رضوان به مناسبت سالروز تولد شهید حجت اله فرزانه با خانواده او دیدار می کنند.  در ویژه برنامه هفتگی «به تماشای سرو» که از ساعت 16 تا 17 دوشنبه 21 فروردین به مناسبت سالروز تولد حجت اله فرزانه در خانه او برگزار می شود، خاطراتش از زبان والدینش مرور خواهد شد.
ادامه خبر

روز دوشنبه ۲۱ فروردین، تولد ۲۰ سالگی شهید حجت اله فرزانه توسط فرهنگسرای رضوان در خانه او برگزار خواهد شد. خبرآنلاین/ رئیس و کارکنان فرهنگسرای رضوان به مناسبت سالروز تولد شهید حجت اله فرزانه با خانواده او دیدار می کنند. در ویژه برنامه هفتگی «به تماشای سرو» که از ساعت 16 تا 17 دوشنبه 21 فروردین به مناسبت سالروز تولد حجت اله فرزانه در خانه او برگزار می شود، خاطراتش از زبان والدینش مرور خواهد شد.
ادامه خبر
انقلاب صبح امروز در دیدار با خانواده شهید حججی، هدیه ای به همسر این شهید م ع حرم اهدا د. علامه طباطبایی رض در پرسش و پاسخی پیرامون حقوق زن اینگونه به سوال پاسخ میدهند: سوال :آیا زن در مطابق مرد حق انتخاب همسر دارد؟ پاسخ:زن در در انتخاب همسر آزاد است. ی در اجتماع بانوان استان خوزستان سال ۷۵ می فرمایند .به نظر زن در انتخاب همسر آزاد است و هیچ نمیتواند در انتخاب همسر بر هیچ زنی چیزی را تحمیل کند. اما میتوان این نکته را به بیا. میزان نوشت: همسر شهید داریوش رضایی نژاد (شهید صنعت هسته ای) نوشت: در حاشیه دیدار امروز بیت علیرضا فرزند شهید احمدی روشن در کنار مادر بزرگوارشان و دوست عزیزم. خانم بلوری کاشانی و دخترم آرمیتا به همراه من. فاطمه زهرا، تن محمد مصطفی (صلی الله علیه وسلم ) و همسر با وفای علی مرتضی، و مادر فرزانه حسین ، شهیدکربلا و حسن مجتبی، سرور ن بهشت و گل سر سبد اهل بیت ، پیکر صبر و استقامت و مظهر حجاب و عفت است :   «شهید علی آقاعبداللهی»، داوطلبانه راهی شد و در دفاع از حریم اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. شهید آقا عبدالله علی آقاعبداللهی متولد ۱۳۶۹ دارای یک فرزند ۱ ساله، از پاسداران حفاظت انصارالمهدی بود که از مدت‌ها پیش برای پیوستن به جمع م عان حرم لحظه‌شماری می‌کرد. وی سال گذشته به خیل ی م ع حرم حضرت زینب (س) پیوست. پیکر مطهر این شهید همچنان مفقود است.   فرزانه‌ای در حرم شهید «رضا فرزانه» از فرماندهان لشکر عملیاتی ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) تهران به کاروان ی م ع حرم پیوست. رضا فرزانه متولد سال ۱۳۴۳ و از فرمانده سابق لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) بود که داوطلبانه راهی شد و ۲۲ بهمن‌ماه ۹۴ طی عملیات مستشاری توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. شهید قفرزانه شهید فرزانه متولد تهران بود که بعد از گذشت ۴۰ روز حضور داوطلبانه در به کاروان ی م ع حرم پیوست. وی بعد از بازنشستگی در ستاد مرکزی راهیان نور به انجام فعالیت‌های مختلف و تأثیرگذاری پرداخت. شهید فرزانه معاون بازرسی ستاد مرکزی راهیان نور و فرمانده قرارگاه مشترک راهیان نور بود. این گفتگو توسط صدای شهروند با عبدالحق شفق در ساعاتی انجام شد که در ارگ ریاست‎جمهوری افغانستان، مراسم تحلیف ریاست‎جمهوری1393 اجرا‎ می شد.. این گفتگو خواندنی و قابل تأمل است ،به همین دلیل این گفتگو‎ در این وب سایت باز نشر می گردد.متن گفتگو را در ادامه مطلب بخوانید احمدعلی مسعودانصاری در یک گفتگو از فساد فرح و دوستانش و روزهای آ سلطنت محمدرضاشاه سخن گفت. استاندار قزوین با همسر و مادر شهیدان محمد و ناصر ذوالقدر، همسر شهید کرمعلی چگینی و جانباز ۷۰ درصد اسدالله آشوری دیدار کرد. آیین نکوداشت همسر شهید حاج حسین همدانی و رونمایی از کتاب خاطرات ایشان با نام "خداحافظ سالار" صبح امروز پنجشنبه ۸ تیر در همدان برگزار شد. همسر شهید م ع حرم هادی کجباف گفت: سحرهای ماه مبارک رمضان، از بهترین لحظات زندگی مشترک من و هادی بود، من هنوز هم شوخی ها و خنده های سحرهای مشترکمان را به خاطر دارم. همسر: چکار میکنی بعد اینکه من بمیرم؟ میری زن دیگه میگیری؟ شوهر: قطعا نه! همسر: چرا که نه؟ دوست نداری دوباره متاهل بشی؟ شوهر: خوب معلومه که میخوام همسر: خوب چرا پس نمیخوای دوباره ازدواج کنی؟ شوهر: باشه باشه دوباره ازدواج میکنم همسر: ازدواج میکنی واقعا؟ شوهر: ……!؟ همسر: یعنی تو همین خونمون باهاش زندگی میکنی؟ شوهر: البته خوب اینجا خونه . مریم رحمتیان خواهر همسر افشین یداللهی علی رغم خبر تکذیب ایرنا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر درگذشت شبنم رحمتیان را تایید کرد. باشگاه خبرنگاران/   شبنم رحمتیان؛ همسر افشین یداللهی؛ شاعر و ترانه‌سرا پس از ۱۵ روز بستری بودن در بیمارستان صبح امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین درگذشت. پیش از این آرش یداللهی برادر مرحوم افشین یداللهی ترانه سرای ایرانی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا خبر درگذشت شبنم رحمتیان همسر وی را تکذیب کرده بود.   وی که گفته بود ساعاتی دیگر ....

ادامه خبر

بهترین همسر دنیا چه شکلی است؟

بهترین همسر دنیا شدن کار سختی نیست. شما هم بهترین همسر دنیا می شوید اگر این خصوصیات را داشته باشید :

1- بهترین همسر دنیا اشتباهات گذشته شما را فراموش می کند. یک شریک خوب، گذشته شما را نادیده می گیرد و دائم اشتباهاتی را که یادآوری آنها " هیچ نفعی " به حال رابطه تان ندارد ، بازگو نمی کند.

2- ب. مرگ عاشقانه پس از فوت همسرمرگ عاشقانه پس از فوت همسر , پیرزن عاشق تنها چند ساعت بعد از مرگهمسرش دوام آورد و با دنیا وداع گفت.جان آلکرافت 84 ساله که به همراه همسر 83 ساله خود، پگی در هتفیلد هرتفوردشایر انگلستان زندگی می کرد، به دلیل بیماری لیمفوما که یک نوع از سرطان خون است، جان خود را از دست داد و تنها چند ساعت از مرگ او گذشته بود که همس. بوریس جانسون روز شنبه برای دیدار با مقامات ایرانی و گفتگو در خصوص مسائل مختلف وارد تهران شد.

روز دوشنبه ۲۱ فروردین، تولد ۲۰ سالگی شهید حجت‌اله فرزانه توسط فرهنگسرای رضوان در خانه او برگزار خواهد شد. خبرآنلاین/   رئیس و کارکنان فرهنگسرای رضوان به مناسبت سالروز تولد شهید حجت‌اله فرزانه با خانواده او دیدار می‌کنند.  در ویژه برنامه هفتگی «به تماشای سرو» که از ساعت 16 تا 17 دوشنبه 21 فروردین به مناسبت سالروز تولد حجت‌‌اله فرزانه در خانه او برگزار می‌شود، خاطراتش از زبان والدینش مرور خواهد شد.   ادامه خبر با یاد ونام خدا سلام دوستان امروز خاطرات و زندگینامه را مشغول مطالعه بودم به نکته ای جالب
رسیدم،از زبان برادر شهید مصطفی بحرانی نوشته شده بود: زمانی که برادرم در جبهه بود به علت دست ش ته اش چندروزی را استعلاجی داشت باوجود آنکه سیلاب وآب رودخانه مسیر آبپخش به روستای بصری را مسدود کرده بود برادرم مصطفی گفت نامه ای از طرف شهید بادفر برای خانواده اش دارم و باید آن را برسانم گویا زمانی که نامه را به دست همسر شهید بادفر رسانده است همسر آن شهید تاکید کرده که هوای صفر را داشته باشد و شهید بحرانی اینچنین جواب همسر شهید بادفر را داده هرکجا باشم با صفر باهم هستیم زنده بودنمان با هم است و مردنمان هم با هم و جالب اینکه این دوشهید درکنار هم شهید شدند .یادشان گرامی باد همسر شهید مظلوم م ع حرم صبح امروز در معراج با پیکر شهید حججی وداع کرد. خاطرات همسر شهید شیرعلی سلطانی در کتاب «خانم ماه» منتشر می شود.